Diskuze k článku

Konec evropské civilizace

Příspěvků 22

9.9.2020 5:36

Smrt je ve zkumavce, atomova zbran je hracka v zabijeni.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 60.?.?.?

Odpoved na prispevek: Proc neni Cesko vic jako Svedsko.
Pres komara nevidime velblouda.

Abychom rozumeli pritomnosti, musime jak uz nekolikrat, podivat se do minulosti, jak to vlastne ten businnes s lecivy
pracuje za zaclonou verejnosti. Pan Horowitz se vyjadril "Swine Flu is Genocide For Profit-vydelek ".Chripka muze udelat velky bilionovy vydelek ve Farmatickem prumyslu, povazte jen, nad zpravou,, ze jen v Australii, vlada da 58 millionu na vyrobu masek.
Velmi znamy potapec, Jacques Cousteau v roce 1991 v UNESCO, rekl,ze aby se svet stabilisoval, tak denne musime "elimitovat 350.000 lidi denne.Australsky zurnalista Jane Burgermeister pres World Health Organisaci, ze USA , Barack Obama a Rockefeller, a Rothschild a jini,planuji depopulaci planety za pomoci praseci chripky, smrtelnym serem. V jinem clanku se pise, ze, Baxter International oznamil patent na serum - H1N1 v 28 Srpnu 2008. Dnes, v australskych zpravach muzem slyset nazor,ze zahranicni agenti budou chtit ziskat z laboratore ochranne serum k vlastnimu 'OBOHACENI",SOUTEZ,JE CELOSVETOVA,KDO PRVNI ZISKA MILIONOVY VYDELEK pro celosvetove, povinne' ockovani. Dnesnim dnem uz vice jak 25 millionu lidi umrelo na chripku a ted se ceka,jak bude pracovat serum, zda nezmeni svet v jeden velky hrbitov. Svet mel ptaci chripku, SAAR, Ebola,vzpomenme Spanelske chripky a 60 milionu obeti s pozdejsim nasledkem ockovani.
Takze, jak to s tou smrtelnou nakazou prolidstvo souvisi s ockovacim programem,jez,mnozi v ramci sveho nabozenstvi zamitne, redeji umrou na chripku nez na serum, posudte samy, "United States-Patent Application Publcation-Humen Embola virus US 2012/0251502AM zaznamenano OCT.4.2012 co by americky patent na smrt. Miliony lidi v Africe umira na Embolu,na americky patent, takze, za cas, kdo prizna patent na Corona Virus-19.
TAKZE,jako ve vsem,penize-dolary v te honbe za mamonem budou hrat hlavni ulohu s politickem pozadi v celosvetovem planu,jak zduraznuje profesor "Pianka" na Texaske universite studentum, ze plan na odlidneni planety Zeme ,zde je. To jsou slova BillGates-A new kind of terrorism could wipe out 30 million people-and we are not prepared,jinymi slovy,holocaust v jinem provedeni,

381862

9.9.2020 10:44

Roušky jsou dobrovolné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Stáhněte si do mobilu a když vás bude tupec buzerovat,strčte mu to pod nos. https://www.youtube.com/watch?v=IBJxkJhmnK4&fe...

381868

9.9.2020 12:00

RE: Roušky jsou dobrovolné

Jan Hanuš 193.?.?.?

Reakce na 381868

Lže, nebo jsou ti dole papežštější než papež. V autobuse pořád poslouchám, že roušky jsou povinné a z Billy mě chtěli hned vyhodit, jen co jsem překročil vrátka.

381871

9.9.2020 13:33

scenar c. 4

rosco 185.?.?.?

na prvni pohled je nejpravdepodobnejsi scenar treti, ovsem zadna z techto moznosti nebere na zretel budouci vyvoj ekonomiky. Da se s celkem vysokou pravdepodobnosti pocitat se situaci, kdy krize 30 let bude v porovnani vypadat jak prochazka ruzovou zahradou. Neexistuje moznost prodluzit se k prosperite. To ze momentalne tupe, konzumistanem zblble ovce jeste nemeci ma pouze jeden duvod, zatim jeste stale nejaka to otypka ze stolu Kosher Nostry spadne a do vyplaty to jeste vydrzi. Skutecnost ze politicti tajtrlici zatloukaji dalsi hrebiky do rakve konjunktury muze znamenat pouze jedno, ti hlupaci veri, ze staci pozdeji pouze zrusit veskera omezeni a vse se rozjede do normalu. Tak to ovsem nefunguje, uz pred coronou byl celosvetovy kolaps bankovniho systemu na spadnuti, to byl hlavni duvod proc pod plastikem corony vypotili dalsich7 bilionu $ novych dluhu celosvetove. Jakmile se domino deflacni spiraly da do pohybu, neexistuje zadna politicka moc ktera to zastavi. Jakykoli pokus zastavit to hyperinflaci nevyhnutelne zkrachuje, viz Vymarska Republika 1921, nejpozdeji az se pro bochnik chleba bude chodit s miliardama $ bude konec pejzatych loutkovodicu.Dimenze nynejsi kreditni bubliny davno masivne presahly vsechny historicke meze, podle toho bude i krach vypadat.Tupe ovce zjisti ze najednou je penezneka prazdna a zacnou mecet, pravdepodobne to nezustane u meceni a bude boj o existenci, pak je jen otazka casu nez v Evrope vznikne obdoba US BLM, pro zmenu opacne barvy, tedy WLM.

381873

9.9.2020 13:50

oslobodenie z nekončiaceho trápenia a buzerovania.

libertarian 31.?.?.?

Pekný článok. Strašne "vedecký", detailný, ...... ale je to zbytočné.
Na polovici Zemegule sa rozmohlo šialenstvo, ktoré spoľahlivo zničí terajšiu civilizáciu.
genderové šialenstvo,
Grétine (zelené) šialenstvo,
koronavírové (náhubkové) šialenstvo,
migračné šialenstvo
šialenstvo z tlačenia peňazí

Každé z týchto šialenstiev je schopné zničiť bežný demokratický
štát. Súhrn všetkých piatich zničí pozemskú civilizáciu. Táto sa vráti kamsi pred rok NULA.
V ČR práve obnovili celoštátne nosenie náhubkov vo VŠETKÝCH komerčných budovách, zanedlho budú náhubky povinné aj počas spánku, a jesť bude povolené iba tekutú stravu cez trubku v náhubku. A náhubky budú ovčanom PRILEPENÉ na papule epoxidom. A ovčania budú písať ďakovné SMS-ky vláde za záchranu ich životov.
Vlastne ten KONEC [b] takejto
CIVILIZACE bude iba oslobodením z nekončiaceho trápenia a buzerovania.

381874

9.9.2020 15:27

RE: oslobodenie z nekončiaceho trápenia a buzerovania.

F&T 45.?.?.?

Reakce na 381874

Bohužel my jsme tady v takové informační bublině.

Spousta mých kolegů v práci vnímá roušky jako úžasnou věc, která je zachrání a spasí tím i ty ostatní. A naprosto nechápou, že se stali obětí nehorázného podvodu z nejvyšších míst. Přesně tak, jako to říkal Goebels: "Udělejte podvod a udělejte ho tak velký, že lidé nepostřehnou, že se jedná o podvod."

Totalita začíná nenápadně, třeba nutit lidi nosit hadr na hubě z pochybných důvodů: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=756913 Přečtěte si tento odkaz.


A toto už jsou reálné výsledky rozvrácení ekonomiky umělými pandemickými hrami:
Vložený obrázek

381877

9.9.2020 19:14

ruská vakcína?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Která je to ta vakcína astra-zeneca kterou přestali testovat rusové? Ta co nám chcou vnutit u nás nebo ta kterou doporučoval Putin?
Tahle zásadní informace v příspěvku chybí.

Kdyby to byla ruská vakcína tak bych nevylučoval pokus o poškození Putina a Ruska a nebo konkurenční boj big-pharma.

To vše v režii tamních podpindosů. Koukněte jen kolik úplatných doktorů máme u nás.

381883

10.9.2020 7:28

Autor na něco zapomněl

disident 83.?.?.?

Co se týká migrace do Evropy,autor se zabývá hlavně migrací z muslimských zemí.O této migraci můžeme konstatovat,že je většinou živelná,jelikož pochází ze zemí,které zdevastovala soldateska NATO(Irák,Sýrie,Libye,Afganistán).Na druhé straně je zde migrace z černé Afriky,která byla naplánována ve Washingtonu a Bruselu a je také podporována OSN.Zde se nejedná o migraci ze zemí zdevastovaných válkou,ale o chladný kalkul,aby postupem času měla Evropa podobné problémy jako USA (černý rasizmus).Úspěšně v tomto trendu se prezentují Francie,Švédsko a Belgie.Evropští ovčané se k tomuto problému staví vlažně,aniž by si uvědomili,že situace může dojít do stadia,kdy už návrat nebude možný.

381890

10.9.2020 8:36

Je to tak jednoduché

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Celú migráciu spôsobil kapitalizmus svojou honbou po zisku. Odstráňte kapitalizmus migrácia skončí. Európsku civilizáciu nezničí migrácia ale kapitalizmus, ktorého sprievodným javom je migrácia. Nič viac.

381891

10.9.2020 10:32

RE: Je to tak jednoduché

rosco 185.?.?.?

Reakce na 381891

kapitalismus skoncil 1913 celosvetove nasledkem legalizace penezokazectvi a nastolenim korporatniho fasismu, toho si zrejme jeste nekteri potrhli absolventi VUML nestihli vsimnout.
[chechtot][chechtot][chechtot][bliji]

381898

10.9.2020 18:23

RE: Je to tak jednoduché

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 381891

> Odstráňte kapitalizmus migrácia skončí.

Otrokářství rozhodně nechci. Feudalismus také ne. Za budování socialismu komunisté vyhnali do emigrace téměř celou tvořivou část národa. Čím tedy ten "odstraněný kapitalismus" nahradíme?

To by mě pane "87" opravdu velmi zajímalo.

Díky[smích]

381905

14.9.2020 14:24

RE: Je to tak jednoduché

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 381891

Čiže spraviť to čo spravil Hitler, že?

381980

10.9.2020 10:14

sovětská rozpínavost ??

vl.vašek 185.?.?.?

O jaké sovětské rozpínavosti tu autor hovoří ?
Poválečné uspořádání světa bylo dáno mezinárodními smlouvami a dohodami a určeny sféry vlivu.
Sám Stalin se vypořádal s trockisty a poučkou o " permanentní revoluci".

Kolik měl Sovětský svaz po celém světě kolonií ?
Kolik cizích států po celém světě rozvrátil a zadlužil ?
Když poslal na Kubu jaderné zbraně, jako odpověď na přísun jaderných zbraní do Turecka, tak to byla "rozpínavost" ?
Když v rámci vojsk Varšavské smlouvy "okupoval" Československo, jako odpověď na přísun jaderných zbraní do Německa na hranici Československa, a také odpověď na to, že se "božský Dubček" již v té době stýkal se Sorošem ( což tehdy věděl málokdo), tak to byla " rozpínavost" ?
Když byl vtažen do války v Afganistánu ( viz. prohlášení Kissingera...) - to byla také "rozpínavost " ?

Pan autor sice popisuje scénáře, co může nastat, ale nepopisuje příčiny, komu ta migrace a "rozřeďování" obyvatel na světě prospívá a proč.
Slyšel autor někdy o globální světové vládě, o totální kontrole, o zrušení hotovosti a zavedení základního nepodmíněného příjmu ?

Dokud bude ale stádo a jeho loutkovodiči volit Babiše, jako svého jediného "zachránce" a vzor všeho konání, tak potěš koště.
A neříkejte, že není nikdo lepší, to už je vážně trapné.
O politiku je třeba se zajímat a politiky kontrolovat. Jinak budeme "nenápadně " zotročeni.

381895

10.9.2020 18:14

Spíš konec gangsterského systému dosud ovládajícího svět

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Bohatství západní Evropy začalo vykrádáním kolonií a ždímáním a zotročováním tamějších obyvatel až na dřeň.To ostatně pokračuje dodnes, ale poněkud sofistikovanějšími metodami, které se pokrytecky schovávají za pomoc rozvojovým zemím. Území dnešních USA bylo ukradeno indiánům, ti byli víceméně vystříleni příchozími přistěhovalci. Byli tam navezeny milióny otroků z Afriky, kteří byli lidmi druhé kategorie až do šedesátých let minulého století. Amerika skočila z barbarství rovnou do dekadence, aniž by poznala skutečnou civilizaci (A. Einstein). Dnes je ten západní rasismus a gangsterismus jen špatně skrývaný a maskovaný. Tak vznikl onen prosperující a "demokratický" Západ, který s drzostí sobě vlastní již dlouho poučuje svět o lidských právech, svobodě a demokracii. Měl by se stydět, mlčet a zaplatit všechny škody, které patologicky chamtivé a zločinecké "elity" Západu ve světě způsobily. V tu chvíli by se země Západu staly těmi nejchudšími na světě.Ty to samozřejmě neudělají, ale budou se muset smířit s tím, že éra zcela bezohledných gangsterů, jimiž jejich bankéři, vlastníci korporací a fondů, politici a mediální prostituti byli a stále jsou a kterým dosud vše beztrestně procházelo a ještě se na tom fantasticky napakovali, definitivně končí a budou se muset ze svých obrovských zločinů zodpovídat.Čím více budou kolem sebe kopat, tím přísnější budou jejich tresty. Na to se můžou spolehnout.

381904

10.9.2020 20:28

RE: Spíš konec gangsterského systému dosud ovládajícího svět

Normi 84.?.?.?

Reakce na 381904

Ty si asi moslimský troll. Západ dopláca na svoj humanizmu že vôbec zapájal primitívnych domorodcov do svojej ekonomiky, spoločnosti.....načo bolo primitívnom nerastné bohatstvo keď ho nevyužívali a ani ho nevedeli využívať??? Príkladom je islamská ropa za ktorú im západ dával a stále dáva miliardy, v takom prípade sa jedná o samovraždu a tú aj vidíme naživo!

381908

11.9.2020 17:59

RE: Spíš konec gangsterského systému dosud ovládajícího svět

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 381908

Pokud to, co uvádím ve svém příspěvku nahoře, je onen západní humanismus, tak nás tedy potěš pánbůh. Diskuse s vámi je zcela zbytečná.

381928

10.9.2020 21:35

... a kdo to "potrestání" provede resp. zagarantuje ?

ping789 31.?.?.?

Reakce na 381904

pokakaní rouškaři ? uplacení penzisté ? nebo dorost, který si prodává c19 aby jim zavřeli fašisté školu a oni mohli jen zevlovat na PCéčkách nebo v parku ? něco reálnějšího by nebylo ?

381909

11.9.2020 1:53

RE: Spíš konec gangsterského systému dosud ovládajícího svět

Normi 84.?.?.?

Reakce na 381904

Ty si asi moslimský troll. Západ dopláca na svoj humanizmu že vôbec zapájal primitívnych domorodcov do svojej ekonomiky, spoločnosti.....načo bolo primitívnom nerastné bohatstvo keď ho nevyužívali a ani ho nevedeli využívať??? Príkladom je islamská ropa za ktorú im západ dával a stále dáva miliardy, v takom prípade sa jedná o samovraždu a tú aj vidíme naživo!

381910

11.9.2020 20:07

moje jízda tramvají s vopicema

Adam.......... 2a02:x:x:x:x:x

https://tv.idnes.cz/lifestyle/uk-velka-britanie-lo...

[bliji]

Naučte se vkládat odkazy. Nebudu to po vás opravovat a příště vám to nepustím. Editor

381933

11.9.2020 21:40

holka si začala s muslimem aláh jí potrestal

Adam.......... 2a02:x:x:x:x:x

[url]https://www.super.cz/720252-zarlivy-expritel-ji-polil-oblicej-kyselinou-modelka-na-zivot-nerezignovala-takhle-ji-to-dnes-slusi-na-cervenem-koberci.html[-url]

381934

14.9.2020 3:57

V bourlivych casech tezko byt prorokem.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Prognozy do roku 2060, kdy behem nekolika mesicu maximalne let dojde k masivni zmene ekonomickych pomeru v globalni meritku nestoji na pevnem zaklade, i kdyz jsou nabidnuty tri kvantitativne odlisne scenare vyvoje. Dlouhodoby upadek Severni Ameriky a zap. Evropy je ve sve vnitrni podstate dan inflacni ekonomikou. Monopolizovana zakonem chranena vysada tvorit "fiat money" z niceho ma v dlouhodobem casovem horizontu silne destruktivni efekt na ruzne oblasti toho cemu rikame civilizace, kultura, spolecenska struktura nebo mravni kodex. Na historii Ciny muzeme sledovat periody 300-400 let, kdy to fungovalo a kdy byl chaos. Cina mela vselike prirodni bohatstvi, ale trpela nedostatkem kovu, takze nekryte penize pouzivala tisice let a ukazuje, ze lidska neschopnost udrzet na uzde chamtivost a nekontrolovanou touhu po moci je stara jako lidstvo samo. Barbari, vzdy nejake imperium dorazi, kdyz prochazi vetsinou minimalne 100 let upadkem. Oficialne Zapodarimska cast padla 476, ale ... Proc kmeny, protoze maji sic jednoduchou strukturu socialni, pravni, moralni i vojenskou. Nejsou schopny ani udrzet v chodu vyssi kulturu a civilizaci, ale tehle krize, ktera zatrese civilizaci pokud se vyhneme nuklearni valce si ani nevsimnou !!

Jakakoliv vyspelejsi kultura civilizace stoji na pravnim state, ve smyslu duveryhodnosti obchodnich, spolecenskych norem, ktere funguji v ramci nejakeho imperia. Proste muzete zbourat hradby okolo mest, kriminalita je nizka, vseobecna uroven moralky vysoka.... Primarni problem je korupce, ktera jde s fiat money ruku v ruce. Cesar dobyl Galii za 8 let, behem neceleho stoleti doslo k tak silne romanizaci a urbanizaci provincie, ze danovy vynos prevysoval Egypt!! Bylo to dano "globalizaci" stredomorske oblasti az po hranice Indie a Ciny, ale vse ma i sva negativa. Na Nilu je vynos obili 4 krat vyssi nez v Italii, coz zruinovala drobne a stredni sedlaky v Italii na balkane a jinde, vyboje prinesli nadbytek otroku a taky lumpenproletariat v Rime, ktereme se politicky bylo treba zavdecit k usurpaci moci. Justinianovi reformy, kdy Byzanc se oprela o rolnicky stav by nemeli sanci uspet, paradoxne bez ztraty Egypta. Cesky clovek je takovy vynalazevy tvor, jak znicit pravni stat to dokazal taky mistrovsky za pouhych 30 let. Malacova je po vsech strankach prumerny politik, jedinym cim vycniva jsou jeji osobni ambice. Spravne pochopila, ze na exekucni lichve se daji vytriskat politicke body, ale jakmile zjistila, ze se jedna o mafiansky komplot zkorumpovanych soudcu, statnich zastupcu, policajtu, tak ... Skoro milion Cechu pod exekuci je nuceno zit v sede ekonomice nebo rovnou podsveti. Banda zlodeju si jednorazove otoci miliardu a skody pro stat jdou kazdorocne do desitek miliard. Destrukci autority domaciho i mezinarodnoho prava neprezije maly stat natoz imperium.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ct...

381971

14.9.2020 12:30

Spoločný menovatel

maršal Žukov 195.?.?.?

Černá tyranie a humanitární fašizmus majú spoločného menovateľa - tvorcu - prevádzkovateľa... Uhádne ho autor článku?

381979

Příspěvků: 22

09.09. 05:36  Smrt je ve zkumavce, atomova zbran je hracka v zabijeni.
09.09. 10:44  Roušky jsou dobrovolné
09.09. 12:00 Jan Hanuš  RE: Roušky jsou dobrovolné
09.09. 13:33 rosco  scenar c. 4
09.09. 13:50 libertarian  oslobodenie z nekončiaceho trápenia a buzerovania.
09.09. 15:27 F&T  RE: oslobodenie z nekončiaceho trápenia a buzerovania.
09.09. 19:14  ruská vakcína?
10.09. 07:28 disident  Autor na něco zapomněl
10.09. 08:36  Je to tak jednoduché
10.09. 10:32 rosco  RE: Je to tak jednoduché
10.09. 18:23  RE: Je to tak jednoduché
14.09. 14:24 maršal Žukov  RE: Je to tak jednoduché
10.09. 10:14 vl.vašek  sovětská rozpínavost ??
10.09. 18:14  Spíš konec gangsterského systému dosud ovládajícího svět
10.09. 20:28 Normi  RE: Spíš konec gangsterského systému dosud ovládajícího svět
11.09. 17:59  RE: Spíš konec gangsterského systému dosud ovládajícího svět
10.09. 21:35 ping789  ... a kdo to "potrestání" provede resp. zagarantuje ?
11.09. 01:53 Normi  RE: Spíš konec gangsterského systému dosud ovládajícího svět
11.09. 20:07 Adam..........  moje jízda tramvají s vopicema
11.09. 21:40 Adam..........  holka si začala s muslimem aláh jí potrestal
14.09. 03:57  V bourlivych casech tezko byt prorokem.
14.09. 12:30 maršal Žukov  Spoločný menovatel

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 0

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,08 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
17,37 Kč
Australský dolar
16,53 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 603,07 Kč
1 unce stříbra
578,59 Kč
Bitcoin
1 225 850,53 Kč

Poslední aktualizace: 8.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 982