Diskuze k článku

Až Poláci vystřizliví

Příspěvků 32

24.8.2020 0:37

Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Rudolf_K 162.?.?.?

- Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem, protoze jsou automaticky interpretovany jako obhajoba komunismu. Musim proto z jineho konce. Je treba zduraznovat nasledujici:

- Marxismus je apokalypticka sekta. Hlasaji tridni nenavist, krvavy, kruty, nemilosrdny tridni boj. Po tom krveproliti se ma objevit era, kdy vsechno bude zadarmo a vsichni budou blazeni. Vsechny komunisticke zlociny jsou dusledkem te doktriny (a programu) tridni nenavisti.

- Rusko a komunismus NEJSOU totozne.

Dichotomie
komunismus <----> rusofobie
je FALESNA. Treba odmitnout oboje. Spoluprace s komunisty je kontraproduktivni.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

381459

24.8.2020 9:28

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Jan Hanuš 193.?.?.?

Reakce na 381459

Pane Kavane. Vaše názory znám dávno a dokonce jsem si pročetl Váš blog. Reaguje se na to ale dost těžko, protože je to dost hloupé a mimo realitu. Nicméně je to Váš názor, já ho respektuji, ale žádná smysluplná diskuze být nemůže.

381464

24.8.2020 9:42

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Šifrin 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 381459

Pořád melete stejné pitomosti. Nechápete podstatné - co je to liberální společnost (vcelku nedávno vzniklý nesmysl založený na přenesení Newtonovy mechaniky na společnost a ospravedlnění gauneřin bohatých), jaké jsou její další vývojové stupně (jsou jen rádoby "socialistické" - trockizmus a fašizmus) a hlavně to, že to, co jsme znali jako tzv. "reálný socializmus" ve skutečnosti byl liberály zpotvořeným "komunizmem", který je lepší označovat "občinová společnost". A jinak vámi odmítané srovnání "komunismus <----> rusofobie" zcela odpovídá situaci, protože Rusko, přes hrůzu současné situace, zůstává široko-daleko jedinou společností dosud zachovávající dosti široký rámec tradiční (občinové) společnosti. A toho se bohatí velmi obávají.
Vaše příspěvky jsou prostě nesmyslné a pouze odpovídají současným snahám bohatých vydrhnout nám kebule. Naší jedinou nadějí (nadějí na přežití společnosti) ve skutečnosti je návrat prvků tradiční společnosti a tady nemáme žádný jiný vzor, než Rusko a zcela otevřeně (přes všechny zápory) především SSSR (a i ČSSR).

381465

24.8.2020 13:03

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

rosco 185.?.?.?

Reakce na 381465

"Nechápete podstatné - co je to liberální společnost "

potiz je v tom, ze vase nechapani zacina uz o slova liberal, nepozdeji od 1913 neexistuje nikde na svete nic co by se i jen castecne priblizilo liberalnimu zrizeni at uz v politice nebo ekonomii.
Socanum i komousum vsech odstinu se naramne hodi do kramu, ze soucasni politicti tajtrlici zasadne pouzivaji zameny vyznamu pojmu k presmerovani mineni tupeho stada. Nemecky se tomu rika Etikettenschwindel, oligarchie se tim stava demokracii, planovana ekonomika trzni ekonomikou, pravicovi volici jsou nazyvani fasisty nebo extremisty, neomarxisti jsou najednou neocons atd.atd. Jak uz jsem zde psal, neni to zadna nahoda ze desitky let vladnouci garnitura politickych sasku v NATO statech zvanych neocons a umyslne vydavanych za liberaly jsou vetsinove byvali trockisti, zidobolsevici nebo jejich pohrobci. O tom ovsem tupe stado ekonomickych analfabetu nema poneti.
[chechtot][bliji]

381480

24.8.2020 15:18

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Šifrin 37.?.?.?

Reakce na 381480

Mýlíte se. Liberalizmus není vůbec o nějaké hospodářské "svobodě", ale výhradně o osvobození z "pout" všezahrnující morálky. To je původně západní evropa a Spojené státy a dodnes tuto zrůdnost rozšířili po celém světě.

381484

24.8.2020 15:53

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Rudolf_K 185.?.?.?

Reakce na 381480

"vladnouci garnitura politickych sasku v NATO statech zvanych neocons a umyslne vydavanych za liberaly jsou vetsinove byvali trockisti, zidobolsevici nebo jejich pohrobci."

Presne tak. Neoconi (zakukleni trockiste) se snazi Rusko znicit, stejne jako se o to snazili bolsevici.

Liberalismus je politicky smer, ktery tvrdi, ze primarni ulohou statu je chranit svobodu jednotlivce. Ja se k tomu hlasim, ale zasavam nazor, ze vliv penez na politiku (viz. Soros) by mel byt znemoznen. Ale to je jina otazka. "Liberalismus" se dnes v USA pouziva ve smyslu skoro opacnem puvodnimu vyznamu. O "liberalismu" kazdy placa pate pres devate.

381487

24.8.2020 15:44

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Rudolf_K 185.?.?.?

Reakce na 381465

Ale pardon, skalu
komunismus <----> rusofobie
jsem minil jako PROTIKLAD, ne jako srovnani. Protiklad siroce zakoreneny, ktery ja odmitam. Budu to asi muste nejek preformulovat, aby to bylo nad slunce jasne.

Z Vaseho prispevku vyzaruje falesne ztotoznovani Ruska s komunismem. Ve skutecnosti se bolsevici snazili Rusko znicit.

Proc vy bolsevici obhajujete dnesni demokraticke Rusko s trznim hospodarstvim? Dnes je v Rusku ten samy system jako za Kerenskeho. Proti tomu jste prave vy bolsevici udelali revoluci. Proc obdivujete Putina, ktery chodi do kostela, kdyz v roce 1917 jste nenavistne borili chramy?

381486

24.8.2020 20:23

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Šifrin 77.?.?.?

Reakce na 381486

Znovu opakuji, vidíte to schématicky a ještě černobíle. Bolševici právě Rusko zachránili a dokázali navíc obrodit společnost. Mimoto dokázali v neuvěřitelně krátké době vybudovat průmysl a vyhrát dopředu prohranou válku. Jen škoda, že Lenin neměl více času, takže časem to tam ovládli liberálové a ti to poslali do kytek. Takto bolševizmus představuje reinkarnaci tradiční společnosti a je skutečně jediným rozumným vzorem, kterým má cenu se řídit.

381494

24.8.2020 23:23

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Rudolf_K 2a0b:x:x:x:x:x

Reakce na 381494

Vy si myslite, ze nemecky generalni stab poslal Lenina do Petrohradu aby Rusko zachranil?

381502

25.8.2020 7:39

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Šifrin 37.?.?.?

Reakce na 381502

Vyslat Lenina do Ruska bylo v zájmu Německa - ano. Ale Lenina nezajímalo Německo, ale Rusko. On se dokonce cizím penězům vyhýbal - japonským a rakousko-uherským. Proč by potom hledal peníze německé.

381507

25.8.2020 8:54

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Rudolf_K 217.?.?.?

Reakce na 381507

Proc zachrana Ruska byla v zajmu Nemecka, kdyz Nemecko bylo s Ruskem ve valecnem stavu?

381514

25.8.2020 9:15

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Šifrin 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 381514

Já nepíši, že zájmem Německa byla záchrana jeho nepřítele - to je zřejmá blbost. Já však píši o tom, že se Němci přepočítali, protože Lenin namísto na rozkladu Ruska zapracoval na jeho upevnění. Pro Němce tehdy platilo "mysleli to co nejlépe a dopadlo to jako vždycky...".
Mimoto dnes prostě musíte uvažovat přibližně takto: Pokud masové sdělovací prostředky cosi trvale vykládají a prosazují nějaké myšlenky, je pravda a zájem prostých lidí někde úplně jinde. I toto je tento případ.
Prostě Parvus (který tu Leninovu cestu tehdy zorganizoval) se před Leninem musel skrývat, protože Lenin ho podezíral ze spolupráce s Němci - a tak za sebe nastrčil prostředníka - Fritze Platena. Ten jakoby zaplatil Leninovu cestu. Lenin to vzal, Němci si mnuli ruce - ale Lenin po příjezdu do Ruska začal velmi rychle pracovat na upevnění Ruska a i Brestský mír byl pouze taktickým ústupkem za podmínky, kdy země byla zcela vyčerpaná válkou. Právě tato smlouva ostatně stojí za "zbožštěním" Lenina - Německo kapitulací ztratilo tuto i další podobné smlouvy (o kterých se nepovídá). Lenin odhadoval vývoj správně.

381515

25.8.2020 17:12

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Rudolf_K 185.?.?.?

Reakce na 381515

Vase interpretace je trochu pritazena za vlasy.

Kdyz Lenin chtel zachranit Rusko, proc si za svuj vzor vybral Karla Marxe, ktery Rusko nenavidel.?
https://www.keepandshare.com/doc9/24875/historiehn...

381526

25.8.2020 20:19

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

Šifrin 77.?.?.?

Reakce na 381526

Chlape, trochu študujte. Lenin původně byl čistokrevný marxista. Jako takový vydal knihu o vývoji kapitalizmu v Rusku. Ale okolo roku 1905 otočil a potom již jen manévroval mezi čistokrevnými marxisty okolo, s kterými musel vyjít. Ostatně s tím Marxem také pomalu - viz dopisy pro Věru Zasulič - on také měnil postoje. Zkuste si přečíst knihu Bůh synergie - pospolne.cz - i když tam to nejdůležitější není.

381530

26.8.2020 14:58

Kdyz nekdo studuje

paw 61.?.?.?

Reakce na 381530

knihy a neco z nich pak opakuje je Inteligent.
Kdyz je nekdo bohac je taky instant inteligent.
Take zensky jsou inteligentky,ale rozkazem.
Vezmete jenom ze je 1550 filmovych festivalu 4 za den. Tak i nejhorsi film dostane medaili.A miliardy a staby za tim.Sportovci maji tez za ukol zvanit ve prospech moci. Herci a studenti ,vsecko parasiti na propagandy a N.Cena je za ucelem poridit dalsi vdecne zvanily.atd..
V A. se stavi jeste dalsi stadion a Pinocheta a jeho koncentracni stadiony to silne pripomina...
Lenin vyborne studoval a potom se nasprtal marxismus ze vedel nejvic , ale to nestacilo ,napadal teroristicky vsecky kolem v Evrope /kdokoliv myslel samostatne/,az zustal sam. Jen 3 zensky,zbyly kolem Krupska ,Armand a Kollontai. Pokladna prazdna .Tak chodil pak uz jenom jako trhan do knihovny.
I zacatek revoluce v Rusku,nic nezmenil ten promeskal , nemel na cestu do Ruska/ani ustr.vybor v Rusku nepomohl/,ani jeho sestry uz nemely.
Az pomoh german.Koupil si lepsi saty aspon.
Porad utocil i na Ustr. Vybor v 1917 a neustale vyhrozoval resignaci . Az mu opravdu praskla cevka.Zavinil zbesilym terorem obcanskou valku,protoze lide utikali pryc z dosahu jeho fanatiku. To se dnes opakuje.
Ctete SKUTKY. Lenin zavedl kapitalismus NEP.
Ale Stalin Lenina ,nemeckeho spiona,rozvracece,teroristu na zniceni Ruska,Leninuv kapitalismu ovladl. A dostal z nej vse co potreboval,akorat potom jeste Lenin napsal tajne /ze strachu/, ten dopis....
Napr. vsude na svete byl rok 2006 planovanym terorem a riots a jeho propagandou..Predvolebni boj Clintonu, Goru ,Pelosi a teroristicke riots dnes nejsou nic jineho nez predvolebni boj teroristu. Trump vypada jako bezmocna velryba.Fasista Naval a Belorusko slouzi na odvedeni pozornosti.
Porad mam na mysli vyrok jednoho virologa ,ktery oznamil ze virus ,kdyz nekdo zakasle se siri ve vterine napr. v celem autobusu. Ale ze virus se dostane do organismu take a predevsim skrze snadno prostupne oci!!! na ktere nejsou rousky a nedaji se zakryt ...Dela to ze vsech expertu inteligenty samouky ?
Je treba vyvoje a nenechat se zahltit detailama,/to je co chteji/,kdyz katolicismus ,hitlerismus ,marxismus jsou jedno a to same. Dle jejich skutku poznate je.

381547

3.9.2020 2:42

RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem

coinageboy 104.?.?.?

Reakce na 381530

Lenin byl v prvni rade cistokrevny Zid - po sve mamicce a taky kavarenskej tlachal - to je historicky dolozeno.
Ta kavarna je nebezpecna, obrazne i literarne.

381697

24.8.2020 5:31

základne

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Pentagon by rád vybudoval vojenské základne USA aj v Rusku a inkasoval od Ruska výpalné za ochranu pred ruskou agresiou.

381461

24.8.2020 22:01

RE: základne

starý a múdrý 178.?.?.?

Reakce na 381461

Ach booože, aky by si chcel byť vtipný, hlupáčik. Ano, NATO by chcelo stavať základne aj v Rusku, aby inkasovalo výpalne za ochranu pred ČINOU !![chechtot]

381499

24.8.2020 10:55

pakt Hitler-Pilsudski

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Pilsudského hitlerovci které tam zpacifikovala Rudá armáda, v 90. letech zase vylezli ze svých děr. Ta sebranka není o nic lepší než ukrajinští banderovci. Co k tomu dodat?
Jen nechápu že je poláci ve vládě trpí. Vždyť průměrný polák není takovýto idiot.

381472

24.8.2020 12:09

Pentatagon...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Pentatagon...

Pentatagon chce, aby například Japonsko od příštího roku zvýšilo svůj příspěvek na osm miliard dolarů ročně a Jižní Korea na pět miliard dolarů.

[smích]

381476

24.8.2020 12:39

RE: Pentatagon...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 381476

Aby nám nakonec neztuhl úsměv na rtech, protože jeden z důvodů návštěvy Pompea v ČR, bylo vytvoření us základen i na našem území.
Náš statečný premiér to prý kategoricky odmítl. No uvidíme. Kolikrát pan Babis nás přesvědčoval o tom jak se hrdině bije za zájmy ČR v EU a realita pak nakonec ukázala pravý opak.

381479

24.8.2020 16:02

RE: Pentatagon...

Rudolf_K 185.?.?.?

Reakce na 381476

Vykopli je z Afganistanu, vykopli je z Iraku, nikdo nebere vazne jejich cirkus okolo Iranu, na obzoru (ruda?) Cina. (Cina je dnes spis naruzovela.) Zadna full spectrum dominance se konat nebude.

381488

24.8.2020 12:11

Čeština

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Zbrojní rozpočet na tento rok dělá 726 miliard...

Snad činí či je ve výši, ale rozhodně nědělá. [mrknutí jedním okem]

381477

24.8.2020 12:16

Jsou Poláci bohatí?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Jsou Poláci bohatí? No asi jsou, když si to mohou dovolit.

Tak jim to dopřejme. Jen houšť a výš..., vstříc lepším zítřkům. [smích]

381478

24.8.2020 13:45

Kdyz slova a vyznamy jako

paw 220.?.?.?

Armaggedon, katastrofa , silenstvi ,hluboka krize ,tragedie, vyhlazovani ,masakry ztraceji /uz ztratiliy, troufm si napsat/,vyznam a blednou do neurcita do ztracena ,do mlhy pred skutecnosti ktera se zmenila do giganticke absurdnitragikomedie.
Vse je prevraceno ,suverenita svoboda naroda ,vyznam slova tragedie ,do salta mortale nebyvalych nepochopitelnych otacek. Polsky statni Cirkus je dnes prikladny....Chvilku je nechas na pokoji a uz si zase tancuji na svych hrobech
jasavou Mazurku Cerne smrti. Ale ten vysmech ,kdyz po tisice let umirali masove za svobodu naroda.A nevahali umirat za obranu cele Evropy.Cely svet je poset hroby statecnych polaku.Ted se osvobozujou okupaci USA a NATO...Jak muze narod tak snadno a tak straslive poslapavat ,potupit svoji slavnou historii ?Kde je pricina a jak to nazvat....A jak chteji existovat dal ?
Jako nejaky nesvepravny africky kmen, kolonizovany pred 200 lety?
Barcelona nebo smrt , krici davy uprchliku, kteri se derou do EU .
Take rasismus je naruby ,take ztratil puvodni a smysl , soudnost a zdravy rozum ,jeho agitatoru uz neni ani silenstvi kdyz hrozby se mnozi proti vsem a Rusku nejdrive ze vseho utoci Navalnym , kterej se asi vozral.Nebo je nemocnej a to se stava...Vakcina,nadeje z Ruska je uz predem spatna svym puvodem .
A kdyz vykrikuji, ze je pronasledovan ,ze byl Putinem otraven a dostane za miliony za tsunami a epidemii verbalniho nasili...A teroru.
Neslysime ,ani nesmime ze by kdo jiny, treba obyc clovek v Rusku kdy existoval. Kdyz zahynou obeti teroristickeho utoku, je to predevsim nastroj velke propagandy...Pred bratry T. varoval vcas Putin napr., ale prave z tech duvodu dostali povoleni a svobodu k utoku. Aby orgie terorismu,pokracovaly ,bez omezeni....Zavrazdis jednoho verejne a zastrasis statitisice prohlasil jeden z nejvetsich a dulezitych teroristu Lenin a v dusledku snad horsi nez Hitler...Nemecky agent, idiot snad nejuzitecnejsi, ktery zaridil zapadu spolehliveho nepritele a v dusledku udrzuje fasisty jiz stoleti u moci..Jednou provzdy i kdyz komunismus davno zmizel je Rusko stale a bude nepritel c 1.Jeho destruktivni teror zabranil delnickemu hnuti sjednoceni a rozvratil i svoji stra-
nu a po prijezdu rozvracel svuj ustr.vybor.A Praskla zilka z toho..Snad miliony biologu a virulogu a dalsich pridruzenych vedcu v laboratorich a panuje presto naprosta bezradnost chaos a zmatek. Nikdo nevi a zase verbalni prujmy nemaji konce.Na zakryti toho jeste horsiho , co jeste nezname ?
Napr. ze USA mimo zbrojeni jeste plati trilion a 200 bilionu na rozvoj nuklearnich zbrani... MImo to oficialni zbrojeni 1 trilionu...A nosi kolem presidenta krabicku s cervenym knoflikem, kterej ma spustit svetovou valku a co kdyz do toho knofliku na kterym zavisi existence sveta ,tady mate absurdni nad silenstvi .Jeden Knoflik/ a kdyz se trefi nejakej terorista nebo kdyz jim upadne na zem tim knoflikem dolu. Uz se pak nic neda za zastavit Proti Cine,zase staletej rasismus /zaklad kolonizace/, prameni z toho ze Cina ma triliony US dolaru a nesmi si nic koupit nic na zapade...Automaticky kráceno

381482

24.8.2020 14:56

Rozděl a panuj.

Joseph Chlor 78.?.?.?

Sjednocené Slovanstvo by bylo silou velmi mocnou (tvrdil již před více jak tisíci lety Ibrahim ibn/ben/ Jakub) . Tak mocnou, že by Kartag...eh, takovy politicko-mocenský celek musel být zničen.

Není nad to je neustále mezi sebou stále rozeštvávat a zaonačit to navíc tak, že si to celé platí a my z toho všeho máme tučný vývar. ten pak reinvestujeme, např. do fabrik ve kterých nám otročí.
Toto nemá chybu, takováto strategie, taktika i operativa.
Zkuste vymyslet něco lepšího a ziskovějšího.....

381483

24.8.2020 20:47

RE: Rozděl a panuj.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2605:x:x:x:x:x

Reakce na 381483

Reálně to snad tak i jako €araboafrika funguje přes memorování multikultury a humanity a v rámci nehodící se škrtněte to jde jen v zákulisí spiklenců? Že něco neštimuje jsem zaznamenal u uprchlíků dlouho tomu prý vesměs 90% bojovníků isis, daeš a podobně zjištěné vlastnictví karet western union z ameriky, bez limitů. A to tu dostanou z daní těch zajišťujících industrializaci kterým krátí jejich systém zabezpečení dovozem z venku na tom se nepodílejících. A teď se podivte jestli a jak se dá lépe zbavit konkurence než jim vybílit sysly vše k životu. A taky přece sami za kaluží vyhlásili že nemají spojence ale jen zájmy.

381496

24.8.2020 21:40

RE: Rozděl a panuj.

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 381483

jj, pusťte si v TV dnešní PŠM o dostavbě Dukovan, Reportéři ČT, to je agitka spíš než novinařina. Když to má být "dostavba", tak tam asi nejde postavit jiný systém než tam už stojí, to by pak byla nová elektrárna vedle Dukovan, a ČEZ by musel mít dva standardy (velmi odlišné) pro tyto dvě elektrárny, což je z provozních důvodů nesmysl. Myslíte, že v té reportáži bylo něco faktického? Jen zmínka, že prý hrozí, že při konfliktu s Ruskem (zmiňován je diplomatický konflikt, zamíchali do tohoto tématu i Čínu a 5G .-) ) prý hrozí "odmítnutí dodávek" (paliva, apod). Proto asi Němci staví NS2 .-) .

Opravdu škola politruků, bez ohledu na fakta.

381497

24.8.2020 19:54

autor je trosku mimo

Golem 95.?.?.?

1. V delším časovém výhledu se může dostavit také kocovina z let rusofobie, která v Polsku měla historické příčiny a opodstatnění.

Napríklad ?

2. že carský a komunistický systém v Rusku jsou deset sáhů pod zemí

To nie je vôbec pravda.

381491

24.8.2020 20:02

zautoci-potreti-polsko-na-ceskou-republiku-s-pomoci-usa?

te 94.?.?.?

http://skrytapravda.cz/domaci/3460-zautoci-potreti-polsko-na-ceskou-republiku-s-pomoci-usa

381493

24.8.2020 21:42

je tu zacatek konce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

zapoměli jsteže Poláci nezapoměli Rzeci Pospolite po tom se jim stýská a v to doufají pomoc od Amíku ale ale karty jsou rozdány jinak aby nakonec polsko zase nezmizelo z mapy Evropy minimálně zase na dvěstě let

381498

3.9.2020 2:57

Smlouvy, Smlouvy, Smlouvy

coinageboy 104.?.?.?

Prvni Svetova Valka vznikla na zaklade smluv: Rakousko Uhersko napadlo Srbsko, ktere bylo smluvne zajisteno Ruskem. Rakouisko melo smlouvu s Nemeckem, Francie, Anglie, Etc.., do toho vlitli na zaklade smluv.
Nadavame na Mnichovskou Zradu - smlouva, ackoliv ta opravdova zrada probehla na Jalte, opet smlouva.
Ted je Cesko smluveny v NATO a kdyz se Polsko pujde prat s Medvedem, Cesko tam, na zaklade smluv, pujde taky.
Az si s Ceskem medved vytre rit, tak se budem divit co se stalo - jestli nebudeme vypareny....

381698

Příspěvků: 32

24.08. 00:37 Rudolf_K  Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
24.08. 09:28 Jan Hanuš  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
24.08. 09:42 Šifrin  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
24.08. 13:03 rosco  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
24.08. 15:18 Šifrin  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
24.08. 15:53 Rudolf_K  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
24.08. 15:44 Rudolf_K  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
24.08. 20:23 Šifrin  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
24.08. 23:23 Rudolf_K  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
25.08. 07:39 Šifrin  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
25.08. 08:54 Rudolf_K  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
25.08. 09:15 Šifrin  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
25.08. 17:12 Rudolf_K  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
25.08. 20:19 Šifrin  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
26.08. 14:58 paw  Kdyz nekdo studuje
03.09. 02:42 coinageboy  RE: Moje prispevky na obhajobu Ruska se miji ucinkem
24.08. 05:31 Malý a zvedavý  základne
24.08. 22:01 starý a múdrý  RE: základne
24.08. 10:55  pakt Hitler-Pilsudski
24.08. 12:09  Pentatagon...
24.08. 12:39  RE: Pentatagon...
24.08. 16:02 Rudolf_K  RE: Pentatagon...
24.08. 12:11  Čeština
24.08. 12:16  Jsou Poláci bohatí?
24.08. 13:45 paw  Kdyz slova a vyznamy jako
24.08. 14:56 Joseph Chlor  Rozděl a panuj.
24.08. 20:47  RE: Rozděl a panuj.
24.08. 21:40 PavelSam  RE: Rozděl a panuj.
24.08. 19:54 Golem  autor je trosku mimo
24.08. 20:02 te  zautoci-potreti-polsko-na-ceskou-republiku-s-pomoci-usa?
24.08. 21:42  je tu zacatek konce
03.09. 02:57 coinageboy  Smlouvy, Smlouvy, Smlouvy

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

13

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 31 čtenářů částkou 4 442 korun, což je 13 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Bývalý prezident V.Klaus se už z koronaviru uzdravil06.03.21 12:32 Česká republika 0

Tři buzeranti si pořídili dítě. A pak druhé05.03.21 21:31 Česká republika 2

Premiérovo doznání: Nevím, co máme dělat05.03.21 19:26 Česká republika 3

Babiš zkouší "podplatit" své budoucí voliče zrušením maturit05.03.21 13:39 Česká republika 1

Policejní komando vyráží pokutovat běžkaře04.03.21 23:06 Česká republika 2

Ústavní soud zrušil některé vyhlášené zákazy prodeje04.03.21 11:14 Česká republika 1

Výběrové řízení do představenstva nemocnic podmíněno znalostí programů stran Pirátů a Starostů02.03.21 23:57 Česká republika 1

Na Slovensku hrozí rozpad koalice kvůli vakcíně Sputnik V02.03.21 19:25 Slovensko 11

Současná šikana lidí je za hranicí zdravého rozumu - oběd v šatně namísto jídelny02.03.21 12:32 Česká republika 4

Mgr. Lubomír Volný - Tvrdý lockdown 24.2.202101.03.21 23:38 Česká republika 0

Znáte pohádku o jezinkách? - 3 týdny domácího vězení nemusí stačit!01.03.21 19:51 Česká republika 3

Firmu, která zakládala dodavatele antigenních testů do škol, na skotské adrese neznají01.03.21 18:22 Británie 2

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 3

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 6

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 10

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 12

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Měnové kurzy

USD
22,09 Kč
Euro
26,32 Kč
Libra
30,56 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
16,98 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
20,39 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,74 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,71 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 579,06 Kč
1 unce stříbra
557,66 Kč
Bitcoin
1 055 339,44 Kč

Poslední aktualizace: 6.3.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 277