Diskuze k článku

Amerika se stává místem krajní ideologické nesnášenlivosti

Příspěvků 19

27.7.2020 8:28

Svět lidí a svět hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Nejenom Severní Amerika se stala bojištěm mezi mohamedány a "nehodným" zbytkem lidí. Velká zlá německá paní zavlekla na Evropské území za mohamedánské finance mohamedánské vetřelce a teď se pod jejím vůdcovstvím IV. Velkoněmecká Říše (tzv.EU) tváří skvěle a "zeleně" i "lidskoprávně" jako jediná možná cesta do budoucnosti.
Z Ameriky se stáva "pod vlivem" mohamedánů geopolitické Velké Nic.
Z Evropy se stává "pod vlivem" mohamedánské merkelice a jejich covidních financí spojenec amerického Velkého Nic.
Společným jmenovatelem všech těchto degeneračních metod vedoucích k ovládnutí Světa myslících Lidí je všechno Pustošící Ohavnost mohamedánské světovládní ideologie, která zahnízdila s podporou Světa Kapitálu a s podporou Sluhů Vatikánu ve shnilé sparchantělé OSN/UN/ jako řídícím centru připravovaného NWO. Tato vše Pustošící Ohavnost se zanedlouho "stane" bohem, který (do)nutí pokleknout před jeho "mocí" všechny lidské bytosti, které ztratily vlastní vůli a vlastní svobodu a vlastní rozum.
Svět lidí a svět hodnot to nesmí nechat dojít tak daleko, aby se tato světovládní mohamedánská Pustošící Ohavnost zmocnila vlády nad světem myslících lidi.

380742

27.7.2020 10:26

RE: Svět lidí a svět hodnot

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 380742

Merkelová je pouze nástroj . Jak vstřícně, bez odmluvy a nadšeně reagovala na migraci muslimů do Evropy, reaguje v současné době na dokončení plynovodu "Nord Stream-2"- neboť za jejími zády jsou skuteční protagonisté,kteří jsou spřízněni s globálními protagonisty. Mocenská situace GP se změnila, migrace však pokračuje. Hrabě Kalergi by měl radost.

380746

28.7.2020 7:44

RE: Svět lidí a svět hodnot

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 380746

Protektoři prosociopatizací.

380769

27.7.2020 8:44

Otázkou je

Qwe 37.?.?.?

jak se na tom podepisují prezidentské volby.

380743

27.7.2020 9:39

pekné zhrnutie pomerov, ale .....

libertarian 31.?.?.?

pekné zhrnutie pomerov, ale ..... ten nadpis, tá centrálna myšlienka je hodne mimo.
Nevidím v USA skoro žiadny IDEOLOGICKÝ boj.

IDEOLOGICKÝ boj si vyžaduje prítomnosť IDEÍ , a prítomnosť ľudí schopných ideje chápať a obhajovať. V USA dnes vidím iba jediné : Rasovo rozdrbaný štát, v ktorom mocenské skupiny využívajú rasovú neznášanlivosť na získanie sily, moci v štáte. Plus blížiaci sa ekonomický krach.
Podpaľovanie aut, rabovanie obchodov, .... toto nie je ideologický boj.
A to genderové, rasové a "zelené" šialenstvo, ktoré roztáčajÚ BIELI američania, to nie je boj ideologií, to je iba klasické šialenstvo a DEGENERÁCIA bielej rasy.

USA sú iba ukážkou budúcnosti Europy, ktorú zase*ú Merkelovej kamoši.
Europania by mali ďakovať amíkom za aktuálnu výstrahu pred tým , čo si sami pripravujeme. Zatiaľ idú europania iba v stopách amíkov.
Ľutujem mladú (aj strednú) generáciu.

380744

27.7.2020 11:49

RE: pekné zhrnutie pomerov, ale .....

R.E. 78.?.?.?

Reakce na 380744

Pane, teď jste mi to vzal z huby... tam žádné ideje nejsou, tam jde o idiocie, ono to zní podobně, ale to, čím se v teoretické rovině ohánějí a jak to na ulici uvádějí do praxe, už s idejemi a myšlením nemá pranic společného, to je skok na "planetu opic"...

A proto budu rád, až to tam v USA (těch chudáku je mi upřímně líto, bílých i ostatních, co na to doplatí) vzplane co nejprudčeji a k tomu zřejmě přispějí právě nadcházející volby p-residenta, volby s tou jejich typickou křečovitou a hysterií prodchnutou cirkusově-kolotočářskou volební kampaní, plnou kýče, podvodů, nevkusných cetek, zrcátek a korálků, koblih a hot-dogů s prošlou záruční dobou pro ošálení primitivních politických analfabetů a inkluzí postižených celých skupin obyvatelstva... Ten podzim bude určitě plný špíny všeho druhu, velmi nevkusný, surový a horký a zima nejspíš taky...

Snad se ta Evropa a její letargické polodebiní obyvatelstvo probudí a začne té indukované dekadenci a idiocii účinně čelit..., nic jiného si nepřeju....[oči v sloup]

380749

27.7.2020 14:23

RE: pekné zhrnutie pomerov, ale .....

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 380749

>Snad se ta Evropa a její letargické polodebiní obyvatelstvo probudí a ......

-hmm..... a toto ste vzal z huby mne. [smích]

380752

27.7.2020 10:55

Hlavně ať své domácí problémy zas nevyexportují....

Joseph Chlor 89.?.?.?

.....například do Evropy. Se záměrem (si) je takto vyřešit.
Pokud se mlátí tamní různé mafie, ať již mocenské, nebo organizované na principech rasové nesnášenlivosti, mezi sebou a jen u nich doma....tak ať si to mezi sebou vyřídí klidně i pěstmi (v USA nic nového pod sluncem). Když už tedy volič neumí (ono je to ale těžké, on už snad ani nemůže..... pokud je komodifikována dokonce už i ústavnost procesů mocenských, tak asi nemá obyčejný volič nějakou šanci , víceméně je již jen robotem, tu solidně opečovávaným, jindy rezavým a potřebným právě že pouze a jen coby příslušník proletariátu /viz "proles"/) zjednat si pořádek ani ve vlastním domě (jinde po světě však by pořádky prostřednictvím svých lumpenelit zjednávat chtěl ? - toť absurdní). Pořádek ne ve smyslu tyranské neofeudální společnosti. Pořádek mravně a morálně zdatný, sociálně spravedlivý, rozumně a demokraticky vyetablovaný a taktéž i takto spravovaný. Založený na interakcích dospělých a mravně otužilých jedinců, ne na infantilních hrátkách zloduchů, kreténů a primitivů.

Možná je to onen pověstný tavící tyglík (melting pot) , a sice když se doopravdy začne projevovat, když se pod ním zatopí (což Velmoc dokáže rychle a snadno). Tedy fenomen, kterýžto je zejména tkzv. "liberály" (zde malá poznámka - existuje liberalismus jednak ve světle historického vývoje a dále : existují liberalismy dle různorodosti lidské optiky, tedy liberalismus např. zaměstnanců, liberalismus zaměstnavatelů, liberalismus třídy oligarchů nebo také i liberalismus bigotních fanatiků či naopak triumfalistických nihilistů) po dekády vyzdvihován takřka až do nebes, je celebrován málem že ne jako nějaká ikona demokratismu a pokroku.
Asi je tomu jinak , asi je ten tyglík papiňákem.

380747

27.7.2020 14:35

RE: Hlavně ať své domácí problémy zas nevyexportují....

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 380747

>> Hlavně ať své domácí problémy zas nevyexportují....

- my si ich importujeme sami, iniciatívne, demokraticky. Celá europa si demokraticky volí dovozcov problémov.

Samozrejme, je oveľa príjemnejšie zvaliť (svoju) vinu na iných.

380753

27.7.2020 12:31

Budúcnosť Európy podobná?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Exmoslimka, ktorá konvertovala po príchode do Švédska - po tom ako zistila o čom je islam v praxi - na kresťanstvo, priamo z jej „ centra diania“ vo Švédsku a z osobnej skúsenosti v dávnejšom rozhovore. Sama v texte uvádza, že :“... Je mi ľúto, že to musím povedať : Európa pácha samovraždu!“. Také zapálené, burcujúce svedectvo a - od bývalej moslimky (!)

https://zemavek.sk/exmoslimka-mona-walter-odvazne-...

Z rozhovoru napr.:
„ Nesmela som sa ani kamarátiť s neveriacimi. Každý piatok som musela chodiť do mešity, kde sme sa s imámom modlili za to, aby Alláh týchto neveriacich oslepil, zničil. Židov aj kresťanov. Imám nám kázal o tom, že sú to nepriatelia, ktorých krajiny raz prevezmeme..“...

"….. Nechápala som to a kládla som si mnohé otázky. Nenávidíme ich kultúru, nenávidíme ich životy, nenávidíme všetko – ale je v poriadku, že od nich berieme peniaze?! Bolo mi povedané a vysvetlené, že tak to chce Alláh – aby nám dávali peniaze, poskytovali nám vzdelanie zadarmo, bývanie, zdravotnú starostlivosť, všetko. Bola som šokovaná,  s týmto som sa v Somálsku nikdy predtým nestretla. Svoj prvý článok na túto tému som publikovala v roku 2014. Okamžite sa mi začali vyhrážať smrťou, tým, že znásilnia mňa aj moje deti, zabijú môjho muža. Musela som si zmeniť identitu a presťahovať sa na nové miesto. V roku 2015 som bola dokonca fyzicky napadnutá – na ulici, v strede dňa! V ten istý rok som sa ocitla v štvrti Rinkeby, známej kvôli vysokému počtu imigrantov. Novinárom švédskej televízie som chcela ukázať situáciu, ktorá tu vládne. Mladí moslimovia na mňa pľuli, nadávali mi do kresťanských kuriev, vykrikovali: „Toto nie je Švédsko! Toto je naše územie!“  Takáto je realita. Toto je islam.."
.
.
.

380750

27.7.2020 13:25

Vítězství ideologie nad rozumem

janmax 213.?.?.?

Aby bylo možné spustit a provést ve společnosti takové procesy, musí s tím část společnosti souhlasit a být na to připravena, jinak by to neprošlo. A ta část společnosti, která s tím souhlasí je produktem amerického systému vzdělávání. Cílem je zřejmě občanská válka, která už na mnoha místech probíhá. A jak známo, co se uděje v USA to máme za pár měsíců v Evropě.

To co jsme si ještě nedávno v tavícím tyglíku demokracie dávané nám za vzor nedovedli představit, to se tam právě děje. A neskončí to dříve, dokud skupina, která za tím stojí nedosáhne svých stanovených cílů. Jede to podle principu Overtonových oken, od nemožného, přes přijatelné k normálnímu.

Procházíme fází, kdy už začnou padat masky, kdy už nebude možné skrývat směr vývoje.

Sledujte trendy.

Bojujme dokud je čas, nikdo jiný to za nás neudělá.

380751

27.7.2020 16:52

Snowden

Malý a zvedavý 185.?.?.?

Univerzitní profesori, degradovaní vedci a výskumníci by mali nasledovať príklad Snowdena, Rusko by ich iste privítalo s otvorenou náručou. Samozrejme, mohli by sa uplatniť iba tam, kde by nemali prístup k vojenským a bezpečnostným záležitostiam, z ľahko pochopiteľných dôvodov.

380755

27.7.2020 20:25

princip demokracie v usa

te 94.?.?.?

no uplne to tak neni protoze spousta lidi voli jednu polovinu cely zivot.
ale vysvetleni principu ze clovek ma pocit ze svobodne volil a pritom...
https://www.gannett-cdn.com/-mm-/ecdef209747e28ff3...

380759

27.7.2020 20:33

Doporučuji film

Jan Hanuš 193.?.?.?

Absurdistán-Idiocracie. Je tam všechno.

380760

27.7.2020 22:05

Ačkoliv Rusům teď fandím,

Erwin 194.?.?.?

neznamená to, že by se tam u nich snížil počet blbů a že každý článek budu nekriticky přijímat jen proto, že je od Rusa.
Sdělím ti, Voloďo, jedno tajemství. Mýlíš se, eugenika není věda o rasové nadřazenosti, běž si honem o tom něco přečíst. Naopak, je to věda, která chtěla zdokonalit člověka, zušlechtit nejen tělo, ale i ducha a to genovým „vylepšením.“
Hned první věta a takový blábol. Jak ti mám věřit zbytek? Naštěstí nepíšeš nic nového.

Článek vyznívá, jakoby se věda měla z nějakého nepochopitelného důvodu vyhnout řádění černých prvoků. Naopak, je logické, že obory, jejichž význam, náplň a činnost nedokáží pochopit, budou ukončeny jako nepotřebné hned mezi prvními.

380761

28.7.2020 0:16

Celý ten slavný západ jde do řiti.

Frank5101 89.?.?.?

K tomu bordelu, který panuje v západních státech se nemá smysl moc vyjadřovat. Horší je ale to, že západní politici spolu s našimi kolaboranty chtějí, aby se tento bordel uskutečnil i u nás. A ještě horší je skutečnost, že lidé tuto chamraď stále volí jako by byli hluší, slepí a bez jakéhokoliv pudu sebezáchovy.

380764

28.7.2020 8:22

RE: Celý ten slavný západ jde do řiti.

ping789 31.?.?.?

Reakce na 380764

ono se ukáže velmi brzy co a jak
jen co přijde příkaz prolétářům odstavit svoje škodofky, hnujdaje apod. v rámci ochrany bicyklismu , ale třeba již budou dříve vakcinovaní a zmutovaní na kolečkové brusličky a prolétání přijmou i bez Lurdského efektu za své i s implantovaným respirátorem na xichtě, brave new world

380771

28.7.2020 10:40

Nejen Amerika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

On totiž celý slavný a "demokratický" Západ může fungovat jako úspěšný tavící kotel různých ras, národností, lidí různého náboženského vyznání a diametrálně odlišných majetkových majetkových poměrů jen tehdy, pokud má k dispozici levné zdroje pocházející z méně či málo rozvinutých zemí ( hlavně suroviny, energie a lidskou práci) a pokud se tyto země nechají snadno vydírat, ždímat a vykrádat. Dnes už je mnoho zemí Afriky, Asie, Jižní Ameriky velmi "vytěženo", mnohé země se už odmítají nechat dále vykrádat (Rusko, Čína, Irán ad.), zotročovat a šikanovat. Proto Západ už cca dvě desetiletí žije jen dluh budoucích generací a díky dolaru jako rezervní měně i na účet zbytku světa. V ekonomické krizi, která je tentokrát už ve dveřích,všechny rozdíly mezi obyvateli západních zemí ( etnické, rasové, náboženské, sociální, ideologické ) budou výrazně eskalovat.Vlastnictví zbraní je v americké ústavě zatím zaručeno a Amíci mají doma tradičně velmi slušný zbrojní arsenál střelných zbraní. Proto konflikty v USA zanechají mnoho krvavých stop. Česko se po roce 89 nadšeně připojilo k Západu (všichni občani Česka z toho ale nebyli a zejména nebudou nadšeni ), a tak i nás čeká eskalace výše uvedených rozdílů ve společnosti. Ne ovšem v takové míře jako státy USA.Tam dokonce očekávám, že po těchto konfliktech budou Spojené státy na dlouhou dobu státy rozdělenými.

380774

29.7.2020 8:50

Snášenlivá černoška má lék.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

https://vk.com/video400813730_456240503 https://...

380792

Příspěvků: 19

27.07. 08:28 svatoslav.butora  Svět lidí a svět hodnot
27.07. 10:26  RE: Svět lidí a svět hodnot
28.07. 07:44  RE: Svět lidí a svět hodnot
27.07. 08:44 Qwe  Otázkou je
27.07. 09:39 libertarian  pekné zhrnutie pomerov, ale .....
27.07. 11:49 R.E.  RE: pekné zhrnutie pomerov, ale .....
27.07. 14:23 libertarian  RE: pekné zhrnutie pomerov, ale .....
27.07. 10:55 Joseph Chlor  Hlavně ať své domácí problémy zas nevyexportují....
27.07. 14:35 libertarian  RE: Hlavně ať své domácí problémy zas nevyexportují....
27.07. 12:31  Budúcnosť Európy podobná?
27.07. 13:25 janmax  Vítězství ideologie nad rozumem
27.07. 16:52 Malý a zvedavý  Snowden
27.07. 20:25 te  princip demokracie v usa
27.07. 20:33 Jan Hanuš  Doporučuji film
27.07. 22:05 Erwin  Ačkoliv Rusům teď fandím,
28.07. 00:16 Frank5101  Celý ten slavný západ jde do řiti.
28.07. 08:22 ping789  RE: Celý ten slavný západ jde do řiti.
28.07. 10:40  Nejen Amerika
29.07. 08:50  Snášenlivá černoška má lék.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 6

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 417