Diskuze k článku

Ruská despocie a EU demokracie

Příspěvků 27

4.7.2020 1:37

Reality check

Rudolf_K 2605:x:x:x:x:x

1) Dnesni Rusko neni komunisticke. Je demokraticke a kapitalisticke. Putin chodi do kostela. Je tam dnes ten samy system jako za Kerenskeho, proti kteremu prave bolsevici udelali revoluci.

2) Sovetsky Svaz nebyl Rusko. Byl to mnohonarodnostni stat, kde Rusu byla asi polovina. Zadne privilegovane postaveni nemeli. SSSR se za Rusko nikdy nepovazoval. Byl zalozeny na ideologii "proletarskeho internacionalismu", nikoliv na ruskem nacionalismu. Je zcela absurdni licit SSSR jako nejake ruske imperium nebo usuzovat, ze Rusove jsou kolektivne zodpovedni za to co SSSR napachal a ostatni narodnosti nikoliv. Soucasti komunistickeho bloku byly ostatne Kuba, Vietnam, Etiopie, Nicaragua atd. ktere ocividne nemaji s ruskym imperiem nic spolecneho.

3) Karel Marx Rusko nenavidel.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

380371

5.7.2020 10:07

RE: Reality check

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 380371

Demokratické Rusko ?
Hmmmmm.....
Asi tak demokratické jako jsou demokratické USA.

Karl Marx především nenáviděl ruský absolutismus a kritizoval slovanskou zanedbanost - co se týče vzdělanosti a organizovanosti mas.
Podobnou jednoduchou optikou jakou používáte Vy, bychom mohli dojít k názoru, že Palacký nenáviděl Čechy. Ovšem ten kritizuje jejich touhu po napodobování, luxusu , módě.... a jejich rozšafnost, přerůstající v lemplovství a rozhazovačnost.

Mimochodem :

„Marxismus představuje novou a velmi důležitou etapu ve vývoji lidského světonázoru. Marxismus vyjadřuje vítězství člověka stavějícího se aktivně k vnějšímu světu nad pasivním pozorovatelem a zároveň vítězství rozumu nad vírou.“
(Z. Brzezinski)

Slova jsou jak prst ukazující na Měsíc. Vidíš prst, ale nevidíš Měsíc.....

380393

5.7.2020 18:00

RE: Reality check

Rudolf_K 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 380393

“NENÁVIST K RUSŮM byla první revoluční vášen Němců”
(Bedřich Engels, Franz Mehring: Život Karla Marxe, Nakladatelství politické literatury, 1962, str. 209, zdůraznění přidáno)

“vítězství revoluce můžeme zajistit pouze NEKOMPROMISNÍM TEROREM PROTI TĚMTO SLOVANSKÝM NÁRODŮM"
(Bedřich Engels)

380401

7.7.2020 17:51

RE: Reality check

rosco 185.?.?.?

Reakce na 380393

"„Marxismus představuje novou a velmi důležitou etapu ve vývoji lidského světonázoru. Marxismus vyjadřuje vítězství člověka stavějícího se aktivně k vnějšímu světu nad pasivním pozorovatelem a zároveň vítězství rozumu nad vírou.“"

neni divu ze si toho sveho pucfleka Brzezinskeho Israel nemohl vynachvalit
ve volnem marxistickem prekladu to znamena," prestan byt pasivni a ukradni co muzes, podle toho se zidobolsevici vzdycky ridili.
Byt vami tak si ten prst strcim do zadele, pak spravne ukaze kam to marxismus dotahl. [chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][velký smích]

380417

5.7.2020 14:10

RE: Reality check

Koděra 194.?.?.?

Reakce na 380371

- Karel Marx nenáviděl CARSKÉ RUSKO, pro jeho despocii, která nebyla ani lepší, ani horší, než despocie evropské.

- Ani dnešní RF není národnostní stát. Je státem mnohonárodním.

- Dnešní ekonomický systém není stejný, jako za Kerenského. Je spíše systémem, který měl v úmyslu zavést Lenin a který byl označován jako NEP. Je to směs soukromých podniků a státních podniků,a silně se to podobá čínskému systému. Je to ekonomika s převažujícím podílem státních podniků a státem ovládaná.

380396

5.7.2020 18:08

RE: Reality check

Rudolf_K 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 380396

Takze podle Vas Nemecko udelalo dobre, ze 1. svet valku zacalo?

Od 1. července (1848) mohly vycházet “Neue Rheinishe Zeitung” … Šéfredaktorem byl Marx
(Franz Mehring: Život Karla Marxe, Nakladatelství politické literatury, 1962, str. 201)

V zahraniční politice byla osou pro “Neue Rheinische Zeitung” VÁLKA PROTI RUSKU.
(tamtéž, str. 205, zdůraznění přidáno )

“Pouze VÁLKA S RUSKEM je válkou revolučního Německa, válkou v níž Německo může smýt hříchy minulosti, v níž se může vzchopit, v níž může potřít sve vlastní autokraty; je to válka, v níž si Německo, jak se sluší na národ, který svrhává jařmo dlouhého ponižujícího otroctví, obětováním vlastních synů vykupuje právo propagovat civilizaci a osvobozuje se dovnitř tim, že osvobozuje navenek.”
(Karel Marx, tamtéž, str. 206, zdůraznění přidáno)

Takze podle Vas je Putin druhy Lenin? Putin chodi do kostela, kdezto Lenin kostely boril.

https://voxpopuliblog.cz/komunisticke-silenstvi-v-...

380402

11.7.2020 0:49

RE: Reality check

Koděra 194.?.?.?

Reakce na 380402

Nikdy jsem nenapsal, že "Německo udelalo dobře, ze 1. svet valku začalo". Asi jste nepostřehl, že Marx psal o "REVOLUČNÍM NĚMECKU". 1 SVĚTOVOU VÁLKU ALE NEZAČALO REVOLUČNÍ NĚMECKO, ale císařské Německo, které v té době bylo imperialistickou mocností, stejnou, jakou bylo v té době Rusko. Marx nenáviděl CARSKÉ Rusko, které bylo stejně imperialistické, jako císařské Německo, nebo Rakousko - Uhersko.
V době, kdy začala revoluce v Rusku, byla církev oporou carského režimu a Lenin jí proto nenáviděl. Dnes, po více než 100 letech od revoluce a v době, kdy byrokratické uplatňování Marxismu - Leninismu jej mezi lidmi zdiskreditovalo a po třicet let provádění "vymývání mozků" kapitalistickou propagandou, Putin jako pragmatik neměl jinou možnost, než znovu použít náboženství ke sjednocení ruského národa. Tím spíš, že pravoslavné náboženství je pro Rusko a část Balkánu charakteristické a značně odlišné od katolického náboženství, které ovládlo západ. Putin je prostě pragmatik a používá vše, co směřuje k úspěchu. A dělá to dobře.

380458

4.7.2020 4:22

Obávám se, že...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

samotná podstata (tj. konání a zeptání se lidí) vyžaduje trochu toho přemýšlení, zvažování.... a v rámci mainstreamové masírky si společnost moc nevšimne rozdílů "EU demokracie". Tak nezbývá než si přát, že těch druhých bude nějaké množství. Koho ovšem pak budou volit a je však další neznámá. Protože i na české scéně se hrají křivé hry s voliči, kteří jsou voděni za nos skrze sliby a líbivou rétoriku. I zde je totiž třeba nejen přemýšlet, ale mít už určité informace k rozklíčování, kdo je ve skutečnosti kdo a o co komu skutečně jde.

Existuje analogie s referendem 2003 ČR a EU. Pokud zde neběžela propaganda, pak je někdo neinformovaný. Už jen logo vládní agitky bylo jasným a zřejmým projevem, reklamy firem v tisku, výroky min.zahraničí Svobody o tom, že vstupem neztratíme suverenitu (stenozáznam PS ČR, viz. video-odkaz dole), ale že ji než přeneseme do Bruselu... a halda přiblblejch článků mimo realitu o EU... stačí prolistovat dobový tisk, včetně otištění vyjádření tehdejších elit EU nebo z členských zemí... Vzpomenout na to, jak na Slovensku vláda naháněla Slováky skrze SMS, aby šli volit z obavy nízké účasti - oproti nám, kde stačilo, aby byl vhozen jediný platný hlas, třeba premiéra Špidli.

O našem ad hoc zákonu, jeho přijetí - mnoho lidí asi ani neví. Tehdejší elity zablokovali podmínku platnosti s ohledem na minimální účast - verze 50% nebo měkčí 35% neprošly (odkaz níže video II.část).
Videa:
Propaganda na ČT I.
Propaganda na ČT II. úsek mezi 43-55.min "rozhodování o minimální účasti pro platnost referenda" (včetně toho, jak Marvanová dělala z diváka ČT hlupáka a klidně lhala...) Podívejte se sami.
Svobodovo výrok ve Sněmovně video část II:

380372

4.7.2020 8:54

Já bych měl úplně jinou připomínku.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Celá alternativa je zahlcena úvahami a komentáři. Pro člověka s jasným názorem to nemá cenu číst. Myslím třeba Novou republiku, Protiproud, ovšem i Zvědavce, prakticky to platí i pro První zprávy, i když ty přinášejí komentáře a úvahy ze zahraničí, ale taky jen úvahy a komentáře. Mě oslovil na svém videu před chvílí pan docent Zbořil, který to vystihl přesně: informace chybějí. Chybějí o mnoha oblastech i konfliktů, ale nejen konfliktů. Prostě nevíme, co se kde děje, a já dodávám, jen se o mnohém uvažuje a mnohé komentuje. Dnes např. jsem se dozvěděl, ale jen z profláknutých pehemitrofanov novinek, že už je rozhodnuto o Hagia Sofia, ale zase nikdo neví jak, zveřejní se to až za 14 dní. Toto ovšem není vinou profláknutých médií, ale Turecka. Jinak jsem se dnes ani z alternativy nedozvěděl nic. Jen komentáře a úvahy. Jako by člověk, navíc s jasným názorem, nemohl si vše komentovat a uvažovat nad tím sám. Ano, ještě zbývá Sputnik. No a tam jsem večer prošel archiv za poslední tři dny: prdy a prdy: žralok nějaká prsatka, fantastická akrobacie ruských stíhaček, pak zase žralok, výživa ... Dobře to řekl kdysi Pjakin, že i Sputnik je v rukou gossperevorota. Tak asi takhle. A pusťte si doc. Zbořila, kde je jen malý výsek toho, co nevíme.

380374

4.7.2020 15:45

RE: Já bych měl úplně jinou připomínku.

pje 93.?.?.?

Reakce na 380374

Stačí znát KSB a globální politiku a víte, co potřebujete i to, co potřebují jiní, což vy asi nepotřebujete. Informace se válejí na internetu, stačí je jen sbírat, ověřovat a zpracovávat do mozaiky.

380383

4.7.2020 21:44

RE: Já bych měl úplně jinou připomínku.

Ertip 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 380383

No 8-) Ono si staci precist diskuzi adeptu KSB a humor vas prejde hned. Oslavovan je i ten nejvetsi nesmysl, pokud zapada do ideologie. A pokud podle teorie nahodou neco nevyjde, je to brano jako dukaz, ze to vyslo. Jehovisti jsou proti adeptum KSB spolkem racionalnich skeptiku.

380388

5.7.2020 10:31

RE: Já bych měl úplně jinou připomínku.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 380374

Jedná se o PhDr. Zdeňka Zbořila ?
Tedy např. :
http://www.bohumildolezal.cz/texty/rs87.html#a2

Přelétl jsme několk článků ZZ. Ano, například poukazuje na informační asymetrii a informační šumy vydávané za informace. A uvádí příklady, ovšem sám dodává jen informace povrchní (spíše jen názvy , paralely, mlhavé zmínky....analytické práce je tam téměř za nula).

380394

4.7.2020 9:54

Ano, ten záludný a všemi mastmi mazaný KéGéBák Puťka...

R.E. 37.?.?.?

...dostal mandát, aby začal rozkopávat ty prašivky nasázené v Rusku po prakticky vojenském převratu v.r. 1993 synkem eskimáckého kulaka Jelzmana, jenž byl obdařen stejným hudebním talentem, jako jeho kámoš Clinton, jen namísto na saxofón nejraděj troubil na tu skleněnou trumpetku, jako náš všestranný, již naštěstí zesnulý a smutně zasloužilý umělec Venca Flaška...

Putin se bude moci konečně vypořádat s problémy, mlýnskými kameny navěšenými na krku a minami umně vsunutými v ústavě americkými sion-demokrady, jako je např. centrální banka, ústavní soud a jistě spousta dalších o kterých nám zřejmě co nejdřív popovídá Pjakin...
Přijal jsem tu zprávu se zadostiučiněním a mírným optimismem.

Naši starých volů pitomci, jako je Klaus jun., nebo Dienstbier samozřejmě v evoluci postoupili a proto v žádném případě lůze do rukou dát referendum, zbraň stejné mocnosti, jako v Rusku, nechtějí a proto si v jeho ne-pořádání tak dobře rozumí napříč všemi stranami a přitom ve vší zmrzačenosti demokracie jako takové je to prvek naprosto nezbytný už proto, aby lidi alespoń někdy nabyli a nabili přesvědčení, že o něčem mají možnost rozhodovat a že stojí proto nad věcí alespoň chvilku přemýšlet...
Snad se svému slibu Okamura nezpronevěří a pokud dostane možnost protlačit referendum, že jej i ovečky tohoto košáriska k něčemu využijí...a k tomu ať nám pomáhá sám pánbůh a všichni jeho kloni i klauni...[velký smích]

380375

4.7.2020 13:50

RE: Ano, ten záludný a všemi mastmi mazaný KéGéBák Puťka...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 380375

Pěkně jste to napsal, ale mám dvě připomínky:
1. Je obdivuhodné, jak síly zla dovedou v nejkratší době rozvrátit vše. Sám to ukazujete na Rusku. Gorbačov i Jelcin vládli krátce a co za tu dobu stihli! Putin je tam už desetiletí a jak to jde těžko. (Je taky zajímavé, že ta gorbysvině jezdí po světě a žvaní výkaly, pokud by to bylo naopak, nejezdil by ani týden a už by ho měli v teplácích.
2. Na referendum moc nevěřím. Někdy je to síla, jindy zmar. Záleží na ideji, jak je prezentována a jak je šířena. Sám jistě znáte mnohé ideje sviňské, které zachvacují milióny. Ovšem v případě eurobetonu by to jistě pomohlo, ale zase jde o to, jak se to podá. V mém okolí je asi naprostá většina eurofilů (to není správné slovo, správné je eurofanatik), kteří jdou za tím podobni dřívějším náckům, což si ovšem nikdy nepřipustí. Jak jsem psal: věřím na pravdivé informace, a pravda nakonec zlomí všechno. O referendu si tím nejsem obecně jist.

380379

4.7.2020 15:41

RE: Ano, ten záludný a všemi mastmi mazaný KéGéBák Puťka...

pje 93.?.?.?

Reakce na 380379

Gorbačov stihl rozebrat SSSR, Jelcin málem i to, co po něm zbylo. Rusové dobře vědí, proč dávají takovou důvěru VVP a proč za největší postavu svých dějim právem označují JVS. To jsou jediní vlastenečtí a řízení suverénní země schopní státníci modernich dějin Ruska. My jsme toho svého ještě nenašli, iluze o TGM jsou jen iluzemi.

380382

8.7.2020 16:32

RE: Ano, ten záludný a všemi mastmi mazaný KéGéBák Puťka...

rosco 185.?.?.?

Reakce na 380379

ono neni referendum jeko referendum, zalezi jak je mu v ustave ustlano, napriklad na Islandu nebo ve Svycarsku to doposud fungovalo velmi dobre, kdyz se islandske banky 2007 polozily, odmitli volici zahranicnim banksterum pokryt ztraty a bankere poslali do basy.
Prima demokracie ve Svycarsku je hlavni duvodem zdejsi prosperity, protoze omezuje moc politickych skudcu. Sebranim 100000 podpisu muze kdokoli navrhnout iniciativou zmenu ustavy, nebo sebranim 50000 podpisu v referendu potopit zakon ktery parlament upekl. V pripade ze volic odhlasuje hovadinu, muze nadavat pitomci ktereho vidi v zrcadle, zaroven vsak ma ale tu vyhodu, ze se muze poucit a hlasovani muze kdykoli zopakovat pokud sezene podpisy.
Problem je soucasna generace zblbla cumenim do mobilu a neznala dejin, ktere lze snadno vymyt mozek. Zaroven nam sem zdejsi politicka sebranka na cele se socany natahala pulku Balkanu a EU , 1 milion za poslednich 15 let a tato pakaz voli zasadne podle navodu levicaku protoze se zasazuji o jejich migracni prava.
Jedno je ovsem jasne, dokud si volic neodhlasuje podstoupit nadrazenost EU zakonum, coz by politicti sasci chteli, bude Svycarsko v pohode, jinak to Svycari mohou zabalit a budou jim delat poskoky jako CR.[mrknutí jedním okem]

380430

4.7.2020 14:53

Pěkný článek, líbí se mi,

Milovník manipulací 82.?.?.?

zvláště autorovu odvahu nezabývat se fakty.
Od r. 2000 (nástupa Putina k moci), počet referend v Rusku 1x.
V prohnilém probruselském Západě: Itálie 10x, Rumunsko 6x, Litva 5x, Maďarsko 4x, Lotyšsko 4x, Island 3x, Malta 3x, Nizozemsko 3x....
Opakované pouze 1x v Irsku, z celkového množství 14x od r. 2000 (schvalují si ústavní dodatky).
Jako třešnička na dortu, počet stížností a vyšetřování manipulací při volbách v Rusku nesrovnatelně převyšuje ty v nedemokratickém Západě.

380380

4.7.2020 15:37

RE: Pěkný článek, líbí se mi,

pje 93.?.?.?

Reakce na 380380

Nechcete nebo nejste schopen pochopit, že v RF má od roku 2000 VVP trvalou vysokou lidovou podporu díky své politice a že to je jakési trvalé referendum? Technokracie moci zná jen její formální technologie, fialový pán je jejich typickým reprezentantem.

380381

4.7.2020 17:01

RE: Pěkný článek, líbí se mi,

Milovník manipulací 82.?.?.?

Reakce na 380381

Však nikdo nezpochybňuje vysokou podporu VVP. V posledních letech je jí dosahováno spíše šikovnější volbou sociologických otázek, ale to nevadí.
Zvolání "probruselské panstvo se nikdy neodváží vyhlásit referendum." je lživé a poškozuje dobré jméno alternativních médií.

380386

4.7.2020 16:55

RE: Pěkný článek, líbí se mi,

R.E. 37.?.?.?

Reakce na 380380

Nechte si ty kecy a manipulativního srovnávání referend Ruska a eu-zemí. V Itálii dělají referenda ke každé pí.ovině, ale k důležitým problémům se nevypisuje a v ostatních zemích EU je to stejné, viz. ČR a Vy to moc dobře víte...

Když už jste v tom, tak nám napište Vy spravedlivče, kolik organizací místních i přespolních dirigujících tvorbu protikampaní a kritických připomínek k regulérnosti voleb a referend působí proti Putinovi a kolik proti eu-vypisovatelům refernd, ať to není jen hloupé plácnutí do vody...
Ten Váš "nick" jste si vybral opravdu dobře, klobouk dolů, je vidět že v manipulacích máte opravdovou a nefalšovanou zálibu...[chechtot]

380385

4.7.2020 18:18

RE: Pěkný článek, líbí se mi,

RomanTička 37.?.?.?

Reakce na 380385

To zase bude nějaký trollík nasazený sem od Cempera, Kartouse, Jandy, Houdka nebo jiného sluníčkového buzeranta....

380387

7.7.2020 19:00

RE: Pěkný článek, líbí se mi,

janaz 81.?.?.?

Reakce na 380380

Ty milovník manipulácií , a akú váhu majú tie referendá? Asi takú ako na Slovensku, kde jeho výsledok nie je záväzný a tak sa ani nikdy nedostane do zákonov? Keď hrozilo, že referendum o vstupe do NATO bude fiasko pre amíkov, tak ho radšej zbastardili, že?

380418

4.7.2020 16:12

Demokracii je potřeba zdokonalit...

Miroslava 46.?.?.?

Před pár dny většina ruských voličů podpořila změny v ústavě. Za prvé tyto změny značně posilují suverenitu Ruska a napomáhají k seriozní záštitě tradiční rodiny ze strany státu - což jim můžeme u nás závidět - před dominující ideologií LGBT.
Za druhé, Rusové uzřeli, k jakému chaosu přivedla západní „demokracie“ a svým hlasováním raději dali hlas „despotovi“Putinovi nežli mít v zemi bordel, který se dnes na Západě koná.
Nebylo by od věci u nás seriozně popřemýšlet, není-li potřeba demokracii zdokonalit. VŽDYŤ PŘECE NEMŮŽE NORMÁLNĚ FUNGOVAT SYSTÉM, KDYŽ U MOCI, U JEDNOHO STOLU SPOLU SEDÍ A SNAŽÍ SE VYŘEŠIT NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PROBLÉMY ZEMĚ KŘESŤANÉ A SATANISTÉ, ZASTÁNCI KONZERVATIVNÍCH HODNOT A ZASTÁNCI LGBT, ZASTÁNCI SILNÉHO STÁTU A ANARCHISTÉ, SERIÓZNÍ LIDÉ A KLAUNI, LIDÉ S VYSOKÝMI MRAVNÍMI KVALITAMI A DAREBÁCI, LIDÉ MOUDŘÍ A IDIOTI….TITO LIDÉ SE NIKDY NEMOHOU V NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH PROBLÉMECH DOMLUVIT. NIKDY!
Jen slepec nevidí očividné, že tento systém vede západní národy cestou do propasti. Chaos bude narůstat a vše dokončí úplné pohlcení cizími národy, nebo transformací v tyranii. Jiná cesta možná není, nebude-li současný systém zdokonalen.

380384

5.7.2020 9:25

RE: Demokracii je potřeba zdokonalit...

Libertarian 46.?.?.?

Reakce na 380384

To, čo popisujete,že "nemuže fungovat ", to je presne PRINCIP demokracie. Ovčania , voliči, určujú, kto ich zastupuje.

380391

5.7.2020 9:47

RE: Demokracii je potřeba zdokonalit...

martin bareš 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 380384

Proto paní Miroslavo, jak jste téměř geniálně napsala, nemůže demokracie jako taková fungovat. Nikde a nikdy.

Především to věčné na oko dohadování, plácání a žvanění (nechci být za chytrého Adolfa Hitlera) jen zaměstnává masy jako Coronary Street či naše Ulice plebs, nebo stehna hezkejch holek a golfová hříště těch "vyšších". I když si myslím, že ti "vyšší" už přes své přežrané pupky tu krásu hezkýho ženskýho rozkroku a další detaily ani nevidí. Takže v té demokracii je otázka, co vlastně ta bující různost názorů vidět chce. Či o čem si chce zasvěceně povídat. Ženy jsem v rozboru vynechal, ale nechtěl jsem je urazit, neboť bez pořádnejch ženskejch není plnohodnotného života. [oči v sloup]

380392

8.7.2020 14:54

RE: Demokracii je potřeba zdokonalit...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 380384

Skutečná demokracie není nikde na světě, nejméně pak existuje na hlupáky věčně obdivovaném a "demokratickém" Západě. Všude a o všem podstatném tam totiž ve skutečnosti rozhodují ti, co mají opravdu "dlouhé" peníze a monopol na jejich emitování (nyní už většinou ve virtuální podobě) a vydíratelné či zastrašené politiky v hrsti. A je úplně jedno, že původ jejich bohatství nesnese denní světlo a hlubší zamyšlení.V 21. století je to šílená vizitka pro zbytek lidstva.

380429

7.7.2020 22:01

Mnoho názorů......

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Zjistěte si, kdo platil VŘSR a následné občanské války v Rusku, kdo měl velice zištný důvod podporovat obě světové války, kdo financoval obě strany válečných konfliktů už v 19. století, kdo měl velice zištný zájem po roce 1945 vyvolávat, a to soustavně, lokální války, státní převraty, barevné revoluce, Majdany, krize ekonomické, politické, sociální, náboženské a etnické atd. po celém světě. Zadlužení, zbídačení a naivní otroci jsou totiž po výše zmíněných útrapách pro "elity" vždy báječné dojné krávy, které si své postavení a skutečné cíle svých novodobých otrokářů ani neuvědomují. Když už jsme u těch novodobých otrokářů, téměř vždy dojdete (není to vůbec snadné) ke stále stejným rodinným klanům dědičných zločinců s navenek uhlazeným chováním, slovníkem, vybraným vkusem, astronomickou výší bohatství, vzděláním na prestižních univerzitách a velmi často i s tzv. urozeným původem.Tyto klany jsou ale to skutečné GLOBÁLNÍ ZLO usilující o vládu a tyranii nad nyní už celým světem, a to vždy pod falešnými a vesměs pokryteckými hesly o šíření demokracie, svobody, lidských práv,o ochraně přírody, prosperitě a soustavném růstu ekonomik apod.. A otroci jim to stále věří. Neuvěřitelné, ale současně skutečné.

380420

Příspěvků: 27

04.07. 01:37 Rudolf_K  Reality check
05.07. 10:07 Joseph Chlor  RE: Reality check
05.07. 18:00 Rudolf_K  RE: Reality check
07.07. 17:51 rosco  RE: Reality check
05.07. 14:10 Koděra  RE: Reality check
05.07. 18:08 Rudolf_K  RE: Reality check
11.07. 00:49 Koděra  RE: Reality check
04.07. 04:22 ObcaneCR.cz  Obávám se, že...
04.07. 08:54  Já bych měl úplně jinou připomínku.
04.07. 15:45 pje  RE: Já bych měl úplně jinou připomínku.
04.07. 21:44 Ertip  RE: Já bych měl úplně jinou připomínku.
05.07. 10:31 Joseph Chlor  RE: Já bych měl úplně jinou připomínku.
04.07. 09:54 R.E.  Ano, ten záludný a všemi mastmi mazaný KéGéBák Puťka...
04.07. 13:50  RE: Ano, ten záludný a všemi mastmi mazaný KéGéBák Puťka...
04.07. 15:41 pje  RE: Ano, ten záludný a všemi mastmi mazaný KéGéBák Puťka...
08.07. 16:32 rosco  RE: Ano, ten záludný a všemi mastmi mazaný KéGéBák Puťka...
04.07. 14:53 Milovník manipulací  Pěkný článek, líbí se mi,
04.07. 15:37 pje  RE: Pěkný článek, líbí se mi,
04.07. 17:01 Milovník manipulací  RE: Pěkný článek, líbí se mi,
04.07. 16:55 R.E.  RE: Pěkný článek, líbí se mi,
04.07. 18:18 RomanTička  RE: Pěkný článek, líbí se mi,
07.07. 19:00 janaz  RE: Pěkný článek, líbí se mi,
04.07. 16:12 Miroslava  Demokracii je potřeba zdokonalit...
05.07. 09:25 Libertarian  RE: Demokracii je potřeba zdokonalit...
05.07. 09:47 martin bareš  RE: Demokracii je potřeba zdokonalit...
08.07. 14:54  RE: Demokracii je potřeba zdokonalit...
07.07. 22:01  Mnoho názorů......

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 2

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,44 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 758,72 Kč
1 unce stříbra
548,25 Kč
Bitcoin
716 513,13 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 923