Diskuze k článku

Koalice ANO a ČSSD – ještě spolu nebo již kdo s koho?

Příspěvků 10

12.6.2020 1:47

Zvolit si lepší vládu, ale z odpůrců EU sojůzu

Pátá Mojžíšova 7:24 78.?.?.?

Koalice ANO a ČSSD slouží korporátnímu fašismu, jehož je podle mě xid Babiš lepším bílým koněm. Babiš vede propagandu úspěšně, snad i dovedněji než xido-chazar pajdavý Goebbels. Je to způsobeno ještě dokonalejší znalostí debilizace otroků, asociálními sítěmi, televizní, rádio a tiskovou vymývárnou, a množstvím poradců s Márou Prchalem. Pak schopností tvářit se mučednicky.

Xid Babiš má v Agrofertu k dispozici menší armádu bývalých policajtů z rozpuštěných vyšetřovacích skupin a advokátů. Takže může vesele organizovat odklánění z veřejných zdrojů k banksterům své víry a jejich košer poskokům. V tom xidáckém spolku ANOfert jsou Aspen zmrdi - podobně jako v čSSd nebo v démonkratických fašistických partajích. V jiných partajích jsou asi i různé názory, u komunistů třeba progresivní zmrd Dolejš, ale v ANO Fertu je to pod vyděračskou kontrolou. Při neposlušnosti je případně slouha odejit. Pokud to někomu není jasné, nechť si prohlédne hlasování posranců ANOfertu.

(co se týče zmrda Peříčka, tak jeho jednoznačné profašistické směřování je doplněno jakousi falešnou hrou na podporu Palestinců. To je ta košer humanita – na jedné straně xidáci Palestince vraždí, olupují, terorizují – ale z druhé strany přes některé užitečné idioty jim jakoby pomáhají. A někteří xidáci se na ně jakoby zlobí, že údajně podporují terorismus. Nepřítel musí být pro chov paranoii.)

Třetina ovčanů u nás je tak zdebilizovaná, že xida Babiše pro jeho úspěšně prolhanou, goebbelsovskou propagandu budou volit zase – tak proč by rozpouštěl koalici, kde si může řešit košer lumpárny ve velkém a ještě se vymlouvat na jiné? Např. košer nákupy mýtného, vrtulníků, radarů, roušek, dluhů…státní rozpočet je tak velká výzva. K tomu skvělá možnost likvidovat konkurenci na státní útraty a státními zaměstnanci!

379966

12.6.2020 7:53

RE: Zvolit si lepší vládu, ale z odpůrců EU sojůzu

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379966

Ve Vašem příspěvku jsem nenašel ani jedinou přínosnou světlou myšlenku. Váš svět a svět Vašich myšlenek je naprosto černý. V Černém Světě se připravují do řídících funkcí jen takové otrokářské elity, které kromě nadávání a ponižování jiných a začer-ňování toho, co je ještě trochu světlé, nic neumí. Komu Černým Světlem Vašich slov děláte prostor na cestě k moci???

379968

12.6.2020 19:27

RE: Zvolit si lepší vládu, ale z odpůrců EU sojůzu

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 379968

Světlá myšlenka je hned v nadpisu - volit lidi, kteří se obejdou bez podniku s krycím názvem Evropská unie. Pozitivním sdělením je volit lidi, kteří nepotřebují otevřené hranice, diktát EU a EK, nějaké falešné dotace na nesmysly a rozvratné programy.

Hledat světlé, budovatelské myšlenky v nápadech SSoudruhů EK a banksterů samozřejmě lze, třeba báječný Zelený úděl - můžete si na jednu stranu napsat výhody takového plánu, snížení emisí (např.všechny uhelné elektrárny vyřadí/zničí do roku 2030), podporovat obnovitelné zdroje - druhou stranu raději vynechat nebo nevědět, kteří se za tím skrývají a o co jim jde. Orwellem zmíněná zábrana myšlení, crimestop.

Podobně očkování by v podstatě mohlo být přínosné, když vypnu černé myšlenky, tak vlastně může být všechno zalité sluncem. Zvláště dnes. V několika předchozích dnech pršelo, to je také světlé a nádherné.

ANOfert podle mě není světlý, ale temný podnik, ve vztahu k většině, leč vy jste asi přesvědčen, podobně jako zmíněná třetina našich spoluobčanů, že Babiš je spasitel. Takovou myšlenku si může podržet každý, kdo netuší, co je za tím a chce si zachovat iluzi. (nejdovedněji praktikují doublethink ti, kdo ho vynalezli
a vědí, že je to rozsáhlý systém myšlenkového podvodu, Orwell)


Autor článku se domnívá, že koalice eurohujerů je ohrožená - to je černá myšlenka, navíc nepravděpodobná. Jako světlou myšlenku přijměte, že se ANOfert bude držet koryt do voleb. Pak jim lidé v závoji světla, opojeni úspěšnou propagandou, se zábranou černého myšlení, naskládají třetinu hlasů.

Autor také někde nabyl dojmu, že
>sobecké honby za penězi, pohodlným životem a zábavou si větším zájmem i o věci veřejné zvolila vládu lepší.

Já se nedomnívám, že by se lidé v Čechách ukájeli zábavou, když musí 8 hodin denně pracovat, aby se uživili.
Zajímám se o věci veřejné a spatřuji u moci zástupy šmejdů a zločinecké, otrokářské ideologie. Pokud se tím nebudu zatěžovat, ponechám si svět zalitý láskou a sluncem - nemůžu ani volit menší zlo, jen případně lepší předvolební propagandu.

Moje touha je idealistická
- samostatná svobodná a ohraničená Česká republika, kde místo solárů bude na polích obilí. Nebo zelenina, která se u nás za socialismu pěstovala na 90 tisících hektarech, nyní, za EU fašistického přerozdělování na 9 tisících hektarech. V řetězcích ovládaných bankstery jste měl možnost během jimi spáchané covid-1984 zaznamenat rekordní ceny ovoce a zeleniny.
Kéž ba byla samostatná Česká republika, ze které nebudou banksteři odklánět stamiliardy ročně a ještě nás soustavně zadlužovat a zatahovat do jejich válek!

379974

14.6.2020 10:46

RE: Zvolit si lepší vládu, ale z odpůrců EU sojůzu

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 379974

Hezky řečeno, není co dodat. Sice netuším, kudy z toho maléru, co se na nás řítí, ale přál bych si to samé. Jen kdyby někdo věděl, jak zničit toho Minotaura, kterého pan Butora tak rád zmiňuje. V těch řeckých bájích to holt bylo trochu pohádkové.

379985

12.6.2020 15:10

Ty jsi místo příspěvku do diskuse napsal jenom další knihu Mojšížovu...

Karlolito 85.?.?.?

Reakce na 379966

Jsem ateista, bláboly nečtu.

379971

12.6.2020 9:56

Vždyť je to jedno.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Pokud se nezmění rámec fungování společnosti, do velké míry dán soutěží o totalitní fiat měnu zatíženou úrokem....tak je prakticky jedno jestli ANO nebo NE nebo ČSAD nebo SRŠP.
Ty lidičky jednají prakticky stejně, nebo aspoň obdobně.

Na panu Babišovi mi vadí hlavně to, že coby miliardář ukrajuje ze státního (takže mu cáluje i např. prodavačka v Kaufu, i ta platí DPH) další a další miliardy, pro sebe.
Ale aspoň to dělá tak, že ty peníze nekončí např. ve zbrojařském sektoru, ale v potravinářském, tedy chová se docela humanisticky a eticky. Známe po světě horší případy.

No a ty skutečně závažné problémy stejně neřeší (stejně to dělá za peníze daňových poplatníků) takřka žádný papaláš, téměř v žádné zemi.
Hlavně ty problémy , kterým bylo by možné se tak vyhnout v budoucnu, hasit(netvrdím že uhasit !!!) již vypuklý požár umí každý trouba, nebo to aspoň umí předstírat...když tak o tom umí aspoň sáhodlouze žvanit, toto naučili už i ty největší pitomce a pitomkyně..

Regulace miliardáře- oligarchy (jde ale o domácího oligarchu !!!!) zleva se mi jeví být jednak logičtější, jednak i rozumnější - než by Babiše komandovali "zprava" (uvozovky proto, že vesměs jde o kreatury přisáté celoživotně na státní cecík, jedinou živností kterou umí jakž takž vést je živnost politická, i tu jim ale dotuje stát, buď dobrovolně a legálně, nebo nedobrovolně a kriminálním způsobem). Ale je to jen můj názor, ANO nevolím (respektive neodhlasovávám nějaké jimi sesmolené seznamy) ,ani se volit nechystám, snad leda kdyby se jevilo, že má zvítězit právě že nějaká ta mafie složená z oněch kreatur, nebo komouši (ty je dobré mít v parlamentu a možná i ve vládě, ale v menšině, pod realnou kontrolou....furt lepší než je mít v ulicích).

379969

12.6.2020 15:13

RE: Vždyť je to jedno.

JanN 178.?.?.?

Reakce na 379969

Je zajímavé, že Babiše do roku 2011 nikdo z laiků neznal. Stejně jako dnes nikdo nezná drtivou většinu z těch 100+ českých miliardářů (většina laiků ani netuší, že tolik miliardářů v ČR vůbec máme).

PR antibabišovské opozice dokázalo v republice vytvořit falešnou iluzi, že Babiš v roce 2011 spadl z nebes, a stal se miliardářem až po přisátí se na systém. Kdyby nevstoupil do politiky, dle této PR propagandy by žádný bohatý Babiš dnes neexistoval. Téhle pohádce uvěřily a dosud věří celé zástupy antibabišovců [cool]

Tu regulaci bych proto neviděl tak růžově, viz výše napsané. Ano, drtivá většina občanů nezná 100+ místních miliardářů. To ale neznamená, že desítky z nich nejsou na rozdíl od Babiše schováni za oponou a nevrtí psem skrze média, partaje, hnutí. Zahraniční miliardáře ani nevzpomínám. Záleží jen na občanovi, čemu uvěří.

Se zbytkem souhlas.

379972

12.6.2020 13:54

On čekal někdo něco dobrého/jiného?

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Nic se nezměnilo. Ohlupování, vodění lidí za nos pokračuje. Destrukce školství, ČT, zahraniční politiky... Babiš svojí silou se mohl vypořádat s mnoha věcmi... ale nanejvýš to udělal v rétorické nebo PR kampani. (Neubírám nikomu, že udělal něco dobře - vláda jako taková). Až když politici vyčerpají všechny hloupé, špatné a ještě horší návrhy, přijde na řadu řešení rozumné. Bohužel koš se špatnými nápady je snad bezedný (?!)
Aktuálně asi bude zajímavé sledovat odolnost na balíček "pomoci za 750mld" (ono je to ve skutečnosti více) a potom, jak vláda zvládne období "demokracie z Bruselu" pod vedením VelkoNěmecka během 2.pol roku 2020 (a následně - migrační agenda). Nelze si nevzpomenout na anabázi Smlouvy o Evropské ústavě alias Lisabonské smlouvě a předsednictví Německa v 1.pol roku 2009 (oprášení textu schozeného referendy v Nizozemí a Francii)

Jsem docela zvědav příští rok. Odhaduji, že bude v parlamentu méně stran... Hlavní hráči asi budou ANO, ODS, Piráti... je možné, že by z nich dokázali libovolní dva tvořit vládní koalici? Nevypadá to, ale ... nevylučuji nic.

Pokud vypadne ČSSD, s kým by sestavoval Babiš vládu? (Babiš asi bude opět vítěz, ikdyž za rok se toho může stát ještě mnoho).
Není v zájmu Babiše, trochu pomoci ČSSD získat nějaké body, aby prolezla znovu do parlamentu? Já bych řekl, že ano. Mnoho na výběr nemá...

Aniž bych to rozváděl - lidé stále věří v autority, kulty osobností a institucí, v akademiky, známé tváře z médií... nikoliv fakta - dokud jim něco neřekne jejich oblíbený politik, zatvrzele budou odmítat, zlehčovat a zjednodušovat... jen ne si přiznat, že i Pepík ze samoty může vědět víc... říká se tomu POKROK a moderní doba.

379970

12.6.2020 16:47

RE: On čekal někdo něco dobrého/jiného?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379970

> Hlavní hráči asi budou ANO, ODS, Piráti... je možné, že by z
>nich dokázali libovolní dva tvořit vládní koalici? Nevypadá to, ale ...
>nevylučuji nic.

Koalicia ODS, Piráti. - to by bolo srandy .... ako manželstvo líšky a zajaca.
A ostatné kombinácie, to je .... na to ešte nevymysleli slová....

> - lidé stále věří v autority, kulty osobností a institucí, v akademiky, známé tváře z médií... nikoliv fakta

> - dokud jim něco neřekne jejich oblíbený politik, zatvrzele budou odmítat, zlehčovat
> a zjednodušovat..

Toto sa nazýva demokracia. Ľudia si zaslúžia trpieť, ak sú takýto.
Jediné, čo ovčania nenávidia, a nechcú to, je "vládnuť každý iba sám sebe. A nikto nikomu inému ". Hovorí sa tomu anarchokapitalizmus, a ovčania to z duše nenávidia.

379973

12.6.2020 19:29

Předvolební boj již začal

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Od nynějška už jen kdo s koho.Předvolební boj je vždy bez rukavic a nezná slitování ani s někdejšími koaličními partnery. Výsledek voleb ale vůbec nic nemůže změnit na faktu, že už dávno nejsme suverénní stát, nýbrž jen jedna z novodobých kolonií Západu. Toho Západu, který stále ještě dost luxusně žije jen z podvodů, loupeží, intrik a exportů válek, státních převratů a především na dluh a účet zbytku světa. Včetně naší malé zemičky a jejích naivních ovčanů. Právě toho nesplatitelně zadluženého Západu, který je nyní zejména díky patologické nanažranosti svých zločineckých "elit" před fatálním krachem. A gigantický krach se navíc nezadržitelně blíží velkou rychlostí. Po tomto krachu bude z jásajícího vítěze voleb velmi brzy jen zoufalý fackovací panák.

379975

Příspěvků: 10

12.06. 01:47 Pátá Mojžíšova 7:24  Zvolit si lepší vládu, ale z odpůrců EU sojůzu
12.06. 07:53 svatoslav.butora  RE: Zvolit si lepší vládu, ale z odpůrců EU sojůzu
12.06. 19:27 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Zvolit si lepší vládu, ale z odpůrců EU sojůzu
14.06. 10:46 Jan Hanuš  RE: Zvolit si lepší vládu, ale z odpůrců EU sojůzu
12.06. 15:10 Karlolito  Ty jsi místo příspěvku do diskuse napsal jenom další knihu Mojšížovu...
12.06. 09:56 Joseph Chlor  Vždyť je to jedno.
12.06. 15:13 JanN  RE: Vždyť je to jedno.
12.06. 13:54 ObcaneCR.cz  On čekal někdo něco dobrého/jiného?
12.06. 16:47 libertarian  RE: On čekal někdo něco dobrého/jiného?
12.06. 19:29  Předvolební boj již začal

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 30 čtenářů částkou 7 430 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
17,39 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 642,94 Kč
1 unce stříbra
583,52 Kč
Bitcoin
1 253 503,08 Kč

Poslední aktualizace: 10.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 762