Diskuze k článku

Sú výsledky vyšetrovania úkladnej dvojnásobnej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej v zhode so skutočnou pravdou?

Příspěvků 10

3.6.2020 8:44

posledné roky nejem slovenské konzervy

libertarian 31.?.?.?

Nikdy nemám totiž istotu, že v tej konzerve nebude Kuciak.
Je to blbé, že teraz nachádzam Kuciaka aj v českej "konzerve".
Slovákom sa možno podarí dosiahnuť vyhlásenie Kuciaka za svätého.

379803

3.6.2020 9:30

Podrobna analyza z divnym zaverem.

wes 81.?.?.?

Hnuti Za slusne Slovensko ZSS se zdiskreditovalo, kdyz nikdo ani v alternativnich mediich nenapsal, komu vlastne slouzi.
Jelikoz se v zaveru clanku doporucuje ZSS neskladat zbrane, jednim dechem by melo byt receno, zda se ZSS distancuje od PDCS, prelozeno Sorosem financovano rozvratne hnuti, ktere navozovalo dojem, ze protesty za ty 2 lidi probihaji i v mestech jako Madrid, Peking, Vancouver. Pozdeji Madrid, Nairobi, Melbourne (nejde o srandu, opravdu se tim chlubili). Odkud je tahle sit? Prezident Kiska byl pred par lety v Keni, kde loboval pro sve, a sklizel uspechy. Z fotek akce slo dohledat, ze je tam prepojeni na padleho novinare Hriba a dalsi, takze v tomto clanek sedi (pres firmu Ten senses, dnes Samay, dovoz kavy, pak Slovakaid s vazbou na PDCS). Kiska, Hrib, Soros, jedna ruka. Malokdo tez vi, ze nynejsim partnerem prezidentky Caputove je v clanku zmineny byvaly sef Greenpeace Rizman, on to je, kdo ma na spagatku takyprezidentku Caputovou. Jim zjevne nikdy o nakou ekologii neslo. Vsechno komplet produkty Sorosovy Via iuris.
Ted k te Holcove. Malokdo vi, ze Holcova mela spolecnou firmu s Nicholsonem, novinarem, byvalym manzelem poslankyne, ktera primo v TV vyzyvala k prevratu, a ktery ubzikl tyden pred vrazdou za ocean, zde: https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysled...
Pritom soucasna SK takyministerka Kolikova odvolala sefku uradu na ochranu osobnich udaju za to, ze se pokousela dotazat ceskeho webu v rezii Holcove www.investigace.cz, odkud maji nahravku, ktera kompromituje generalniho prokuratora Trnku a ktera souvisi s podnikatelem Kocnerem, ktery je podezrivan jako zadavatel vrazdy. Komplikaci je, ze jisty pan Ronald z prvotniho identikitu podezreleho spachal "sebevrazdu", pricemz mel podle matky den predtim zjevne jine plany. Ta matka vsak byla partnerkou Marceka, usvedceneho vraha mozna i poctiveho novinare Kuciaka. Lze dohledat.

Ve zminene firme sedi v dozorni rade Marie Nemcova, ktera je spolecnici s takovymi lidmi jako Pehe, Ruml, Schwarzenberg,krome toho, ze jeji jmeno vypovida samo za sebe: https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysled...
Jeji napojeni na Sorosovo OSF je zrejme zde:
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysled...
https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysled...
Otazky se proto nabizeji i zde.
Navic takovy stejny Nicholson ucil zavrazdeneho prominentniho pravnika Valka nekolik tydnu anglictinu, nez byl zabit. Resil citlive veci, byl ve stejne kancelari, ktera resila skladku prezidentky, souvisel se zmenkami TV Markiza.
Soucasny slovensky jakoby premier se pritom tvari jakoby nic. Ale snad jeho cas jeste prijde.
To jsou ty nase "spontanni demonstrace".

379804

3.6.2020 10:14

RE: Podrobna analyza z divnym zaverem.

omar 147.?.?.?

Reakce na 379804

Len doplním:

i) JK bol novinársky elév. "Výbušný materiál", ktorým ho zásoboval Nicolson bolo možné kedykoľvek zohnať na webe, resp. na MV SR.
ii) Kiska bol na lyžovačke v Innsbrucku.
iii) Vražedná zbraň sa nikdy nenašla. JK a MK boli (vraj) zavraždení "prebíjanými" nábojmi (s podzvukovými projektilmi), ktoré nerobia taký hluk. Rovnaké náboje sa našli "na poličke" doma u jedného z "páchateľov" (sic!).
iv) (Doteraz) nie je jasné, kto bol primary target - JK alebo MK?
v) Kočner nakúpil 19 rokov za americké zmenky. Henry Kissinger -"...je smrteľné byť naším priateľom".
vi) Kočner ako organizátor vraždy? [cool][chechtot] A prečo by mal dať takýchto niemandov zavraždiť? Ale to nevadí, z lochu ho vynesú už len nohami napred...

379805

3.6.2020 16:06

Pravda je v současném světě jen chudinka krčící se v koutě,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

kterou "elity" tohoto světa a jejich poskoci v politice, v úřadech či v médiích doslova pronásledují, očerňují a zahánějí, jak můžou i nemůžou. Ale ani "elitami" ždímaným a zneužívaným otrokům není pravda příjemná, neboť ukazuje, jak jsou naivní , pasivní a neschopní. Proto vše v současném světě dosud řídí a ovlivňují peníze. A je úplně jedno jestli jsou špinavé, znečištěné krví a potom otroků nebo jen zcela virtuální. Pokud lidé nezmění přístup k penězům a k pravdě, nevidím to světlo na konci tunelu.Pravda má ovšem jednu podivuhodnou vlastnost. Dříve či později vyjde na světlo a ve všeobecnou známost.Tak snad raději dříve než bude pozdě bycha honit.

379811

3.6.2020 17:16

Cui bono..

RomanTička 37.?.?.?

Díky té vraždě ve Slovakistánu v podstatě proběhla malá "barevně sluníčková revoluce"... Vyústilo to v to, že Slovakistán o dosti více leze do brusele, a že se tam na vedlejšák prejzidentkou stala nezisková skuníčkářka pí Čaputová, hlavním pracovním poměrem pochopitelně někde jinde...

379812

3.6.2020 20:33

A co ten písmenkový vrah?

casco 2605:x:x:x:x:x

Ten, který "vyučuje" termodynamiku praktickými příklady. Například ta skutečnost že plyn po prudkém zvýšení teploty rapidně expanduje je znázorněn takto: plyn ---> PLyn

Ta velká písmena P a L nejen že demonstrují začátek zvětšení objemu látky, ale také se stávají určujícím lokalizátorem, podle kterých bylo možno sledovat explozivní účinky: P je iniciála jména Prešov
https://domov.sme.sk/t/8057/vybuch-plynu-v-presove

a L je iniciála jména Lenora
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/lenora-pracha...

To je případ kde policie musí konzultovat odborníky na matematickou lingvistiku, protože k podobným náhodám může dojit. Jenže v tomto případě existuje společný jmenovatel v podobě času, ve kterém oba výbuchy nastaly. Když se vám podaří určit toho společného jmenovatele, vaše šance na určení totožnosti "plynového vraha" se zvýší. V opačném případě se jedná o jednu z entit zvaných "resident alien," kterých se tu po zeměkouli potlouká více než zdrávo. Poznávací znamení jsou velikánské oči co všechno vidí.
https://www.shutterstock.com/video/clip-23621974-a...

Pozn.: Ty zbývajici dvě písmenka v tom tvaru PLyn - tedy y a n - jsou iniciály “yes” a “no”a jsou odpovědí na otázku týkajici se určitého druhu náhod.

379814

3.6.2020 22:04

Jejich pravda skutečnost obvykle obchází - jejich pravda je lest a klam

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

>Opozícia nelenila a okamžite zahájila útok. Hlavnú úlohu zohralo OĽANO, SaS a vtedajší prezident Kiska.
Agenti fašismu se v podstatě přiznali, protože pokud ihned po záhadném zločinu hlásají motivy a pachatele, pak je to košer zlo jako přes kopírák – anglická Diana, rakouský politik, kterému „se“ zrychlovalo auto a asi stovky dalších košer „nehod“.

>ich slušnosť s nedostatkom odhodlania a vytrvalosti…Podpísaní boli: Katarína Nagy Pázmány, Peter Nagy, Karolína Farská, Juraj Šeliga
Fašističtí kolaboranti se představují jako slušní lidé, spasitelé – ale jsou to SSpasitelé! Lstiví, podlí zločinci z košer ghetta!

>šeligovci boli naviazaní priamo na prezidenta a opozíciu
boli naviazaní – řízení SSvěto-panchartskými bankstery, přes záškodnické „mimovládky“. Šeliga je podle mě takový zmrd jako zde škodící milionchlívkový zrzoun Minář.

>Denník N zase financuje ESET
O tom by se nechalo s úspěchem pochybovat. V Čechách tento fašistický plátek údajně financuje Avast, výrobce počítačového antiviru. Jenže ten má spoluvlastníky bankstery z uSSa!

>Matovičovci narobia toľko chýb, že sa inicatíva ZSS preberie z letargie
Xido-zmrdi nepáchají ani tak chyby jako spíš úmyslné zločiny. Pičůtová/Čapútová se hrdě hlásila ke kolaboraci, k proatlantské (= fašistické) orientaci. Tam, kde se vyskytují fašistické spolky Serešovy/Rothschildů Otevřené společnosti, Norské fondy, Rockefelleři a podobní košer zmrdi je cesta k prospěchu lidu obecného obtížná. Podle mě je potřeba, aby gojimové chápali, jaké bestie vládnou v jejich prostředí, a co všechno ovládají – sdělovací prostředky hlavní debilizace, nátlakové politické „mimovládky“, školství a některé „psychology“, asi tak polovinu parlamentu, banky a měnu. Jak lze pozorovat tak i policii, státní zás-tupce a soudce. Jejich pohrdání gojimy a mocenská posedlost vychází z talmudismu.

379815

4.6.2020 10:38

Pisálek, toť tvor božstvu rovný

Erwin 194.?.?.?

Hned v úvodu píše autor, že si Smer uvědomil, že v případě selhání vyšetřování by ztratil své pozice.
Uvědomuje si vůbec někdo absurdnost takové myšlenky?
Proč by se vládnoucí strana měla obávat o svou pozici? Jen proto, že byl zavražděn nějaký pisálek? Jistě, autor rozkrývá celé politické pozadí, ale pro lidi měla být vražda primární.
Copak to je pro slovenský národ nějaká ztráta? Ztráta je, když zmizí člověk užitečný, pekař nebo kominík. Ale pisálek?
Demokratický pisálek je mimořádně odporný tvor. Pisálkovi nakukali, že jeho úkolem není přinášet informace, ale vytvářet názory. A protože toto „povolání“ přitahuje určitou sortu bezcharakterních individuí, mají o sobě velmi vysoké mínění a domnívají se, že jsou důležití, nepostradatelní a hájení. Dokáží toho dokonale využít. Dnešní pisálek si vůbec neuvědomuje karmický dosah svého jednání. Kolik dokázal oblbnout lidí a jaké nenapravitelné škody v myšlení lidí způsobil. Nemá ani ponětí, že mu to bude jednou sečteno.
Nesleduji pravidelně dění na Slovensku, ale v tomto období jsem si všímal té neuvěřitelné hysterie, která trvá už přes dva roky. Ta svoloč samozřejmě drží při sobě a i u nás byl mediální prostor doslova zaplaven informacemi o této bezvýznamné události.
V zemi našeho bratrského národa to došlo tak daleko, že odstoupil premiér. Musím to napsat ještě jednou, naprosto absurdní situace, ke které může dojít pouze v režimu, kde různí pisálci, aktivisté, herci a zpěváci mají moc, která jim nenáleží.

379823

4.6.2020 14:38

RE: Pisálek, toť tvor božstvu rovný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 379823

Absolútny súhlas. Ale každá vražda je odporné svinstvo. Aj "pisálek" je človek.
Keď Cigán v Polomke znásilnil a zavraždil 50 ročnú matku troch detí, tak po tom ani pes neštekol. Veľký cestovateľ Motyčka (ako poslanec) vyskočil na vtedajšieho župana Kotlebu, že z toho ide vytĺkať politický kapitál. Zmrd jeden. Ale máte stopercentnú pravdu, keď otvorím konzervu, hrozí že z nej vylezie "all for Jan". [bliji]

379826

7.6.2020 18:41

RE: Pisálek, toť tvor božstvu rovný

u 188.?.?.?

Reakce na 379823

Fico vtedy odstúpil hlavne preto, lebo mu Bugár pohrozil vystúpením z koalície. Nemyslím, že to boli len Kuciakovské protesty, samy osebe sa pravdepodobne dali ustáť, ale bolo to hlavne pôsobenie piatej kolóny v koalícii - Mostu Hyd.

379891

Příspěvků: 10

03.06. 08:44 libertarian  posledné roky nejem slovenské konzervy
03.06. 09:30 wes  Podrobna analyza z divnym zaverem.
03.06. 10:14 omar  RE: Podrobna analyza z divnym zaverem.
03.06. 16:06  Pravda je v současném světě jen chudinka krčící se v koutě,
03.06. 17:16 RomanTička  Cui bono..
03.06. 20:33 casco  A co ten písmenkový vrah?
03.06. 22:04 Pátá Mojžíšova 7:24  Jejich pravda skutečnost obvykle obchází - jejich pravda je lest a klam
04.06. 10:38 Erwin  Pisálek, toť tvor božstvu rovný
04.06. 14:38  RE: Pisálek, toť tvor božstvu rovný
07.06. 18:41 u  RE: Pisálek, toť tvor božstvu rovný

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 456