Diskuze k článku

Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Příspěvků 19

29.5.2020 7:22

Hezký příběh.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Ani tuto kandidaturu bych nějak nepřeceňoval, posléze stejně asi vyzve své příznivce aby (pře)dali své hlasy panu Fischerovi . Kterýžto asi zvítězí (porazit ho může zřejmě jen pan Babiš).
Ostatně ono je stejně jedno - kdo toho ceremoniáře bude hrát, stejně čím dál tím více bude se o nás rozhodovat u bruselského či u washingtonského dvora.....(ti zase skáčou podle not všech těch různých guvernérů a obdobné pakáže).
Bohužel ani generační výměna nepřináší zatím žádnou novou kvalitu, ve prospěch naší republiky, ba zdá se, že je tomu naopak. Natož výměna exkomoušů - za jejich poskoky....
Máme se nač těšit. Na roztodivná překvápka.

379728

29.5.2020 7:41

Ani jeden

PetrKv 62.?.?.?

Ani jeden, na takovou politickou funkci je potřebné mít kvalifikaci, jako v každém jiném zaměstnání. Není možné se stát nejvyšším představitelem státu a pak se teprve začít učit - poznávat kolegy v zahraničí, rozumět vztahům, dohlédnout dopady rozhodnutí ... To je nejvroucnější přání politických vodičů/lobistů mít tam nezkušeného člověka, který by od nich přebíral jejich "rady".

379729

29.5.2020 8:09

Je to jednoduché pane Mane

Lubosmat 212.?.?.?

Do kresla prezidenta sa ľudia nevolia ale vtláčajú, nič na tom nezmení ani priama voľba.

Dnes v čase krízy kádrov, keď tí starí sú stále očierňovaní v tom, že sú nakazení komunizmom a tí noví sa v tom politickom marazme rozpredaja štátneho majetku a uvoľnenia bariér pre tzv. dobrých podnikateľov zo západu, ktorým pomohli k vysokým ziskom a nám k nízkym platom ... stačí v marketingu záujmových skupín, ktoré majú na to aby ovplyvňovali verejnú mienku nájsť vhodného kandidáta (s tými správnymi názormi), alebo ho jednoducho vyrobiť, prekvapiť publikum a zmanipulovať výsledky volieb v prípade potreby nejakým programom z ESETU (viď Koza Čaputovie Slovensko).

Bojím sa, že sa na kreslo prezidenta nehodíte kvôli tomu, že prispievate do zvedavca a máte schopnosť kritického myslenia.

Dominátor je diktátor, má obmedzený pohľad na svet dostihovými klapkami svojho vlastného úspechu. Predstavuje mýtus úspešného uplatnenia sa v zemi zasľúbenej, ktorý sa vrátil do domoviny a ženie hordy nasledovníkov na neľahkú cestu hľadania úspechu na cudzích arénach, jednoducho vhodný kandidát.

379730

29.5.2020 8:48

Nemyslím si, na rozdíl od spousty cvoků Haškovi podobných

R.E. 46.?.?.?

...že mlácení klackem do kusu gumy je ta nejlepší kvalifikace na p-residenta...
Už možná příští volba bude převratná a když na ta, tak ta po ní určitě, až dostane volební právo generace té malé Viki od Voršilek, co agitovala za Drahoše...
Jediná a ta šanci mající persóna totiž bude muset splňovat úplně jiná kritéria, než ta, na které jsme zvyklí...
Bude to muset být entita z kategorie "svatá trojice", čili příslušník nějaké menšiny a navíc doplněna specifickými, dobou vyžádanými morálně-volními atributy. Bude žádoucí, aby to byl např. "afroameričan homosexuální orientace a židovského vyznání" a to je žádoucí především...
[chechtot]

...a vůbec nepochybuji, že vyhraje příští volby i u nás stejné "čudo", jako na východ od nás...

379731

29.5.2020 9:50

Děsí mě představa, že by se Hašek dostal na Hrad a snažil se řídit ČR jako své firmy

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Další verze Pičutové, pardon - Čaputové?

1998 Hašek založil firmu Dominátor Clothing se svým přítelem, bývalým televizním komentátorem. Jiřím Vopršalem

2008 Hašek údajně provozoval obchody se sportovním oblečením a vybavením i v Arizoně, Texasu, Michiganu, Minnesotě, Illinois.
Hlásal na jím svolané tiskové konferenci, jak se těší, až ve firmě Dominator po konci aktivní kariéry začne naplno pracovat
Po 14 dnech pořádal další tiskovou konferenci v Čechách. „Po příletu ze zámoří jsem ale zhodnotil situaci, možnosti firmy…už jsem dal výpovědi…“
Po deset let byla jeho firma ztrátová. Prodělal 90 miliónů?
Co bude dělat, netuší.

2012 Se „zamiloval“ do Libiše Šmuclerové, bývalé spolupracovnice xida Vladimíra Železného v TV Nova (ta nás přišla na „odškodnění“, tunel pro xida Laudera na 10 mld. kč). Šmuclerová ale v době „zamilování se“ šéfovala CNC (vydavatel Blesku…).
Hašek pod novým vedením rozjel další velký byznys, DM Life, s.r.o., s kolalokovou limonádou - s názvem SmartySmarty. „Nápoj, který musíte ochutnat,“ hlásala propaganda.
S managerkou Šmuclerovou se předvádějí i v Karlových Varech a dlouho předstírají dokonalou harmonii.
2015 Neplodnou Šmuclerovou opouští, nebo ona jeho. „Mají se rádi, ale – nemůžou být spolu.“ [zmaten]
Energy drink Smarty je ve ztrátě!

2018 Kalousek napsal „Hašek na Hrad!“
2019 SmartySmarty a DM Life, s.r.o. prohlubuje ztrátu! V součtu snad 15 miliónů.
Hlásá „své“ dojmy na Milion - chlívkových štvanicích proti „pročínskému a proruskému“ Zemanovi.

2020 „Dominátor for President! 2028!“ V hokeji dokázal povýšit mužstvo, to samé by prý udělal s naší zemí! „Mohl bych z titulu prezidentské funkce ovlivnit smýšlení velké části lidí a vést společnost tím správným směrem.“ Jako loutka lupiče xida Sereše nebo podobného zmrda?

379733

29.5.2020 16:45

RE: Děsí mě představa, že by se Hašek dostal na Hrad a snažil se řídit ČR jako své firmy

martin bareš 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 379733

Mojžíši: Tak za tohle obrovská gratulace. Nevěřil bych, že jsi takového cancu schopen. Sjúpr,dúpr. Furt jsem ti pro sebe spílal za tvé nekonečné "xidoblbiny", ale tohle je trefa do černýho.

PS: Zakládám Pátá mojžíšova fan klub.

A ne aby sis myslel, že si z tebe dělám srandu. Ještě registrace a už to jede.[smích][cool][oči v sloup]

379737

29.5.2020 20:54

RE: Děsí mě představa, že by se Hašek dostal na Hrad a snažil se řídit ČR jako své firmy

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 379737

Tuliká obrázků?

Nemůžu si pomoct, zase jsou v Haškově kandidatuře, prý v roce 2028, xidozrůdnosti, tak jako většinou v "naší" politice. Můžu sice ty zmetky nazývat pány, vrchností, lepšolidmi, kafírníky nebo tak nějak, ale vždycky ta sebranka mocenských zmrdů, lupičů, zločinců, záškodníků má podezřele blízko ke SSvatému mojžíšismu a talmudismu. Nejsou to xidoblbiny, ale xido-zlo! S korporátními fašisty ve vyšších patrech pyramidy moci.

Hašek je kandidátem na ideální loutku, protože jeho názory jsou stálé jako korouhvička ve větru. Má přirozené nadání k vlezdoprdelství a je to pohrdavý magor, deprivant.
Obchodně kopulační partnerství se SSoudružkou Libuší Šmuclerovou byl podle mě ukázkově silný tah. Tyhle bytosti si mezi sebe nepouští jinověrce.
Hašek je mi sympatický asi jako Drahoš, který se na svůj názor musí nejdřív zeptat xido-poradců.

Hurá, mám jednoho příznivce, tebe, což mě těší, už proto, že mně je část tvých názorů bližší než Kalouskových.

379740

29.5.2020 13:07

z dobrého hokejistu dobrý prezident

libertarian 31.?.?.?

Z dobrého hokejistu dobrý prezident - to je fakt mudra myšlienka.
V našej dedine je perfektný zberač húb. Fakt výnimočný. Myslím, že by sa hodil trebárs za šéfchirurga v okresnej nemocnici. Určite by sa všetci milí spoluovčania dali od neho radi operovať.
Je fakt absurdné, že sa takéto múdre úvahy vôbec objavia a diskutujú na verejnosti.

379735

29.5.2020 13:16

Prezident ČR Edík Stehlík a prezident SR Jožo Ráž

Trevor 109.?.?.?

Navrhuji na prezidentského kandidáta vojenského historika a spisovatele Eduarda Stehlíka (*30. 3. 1965)!
Eduard Stehlík: Jak posílit národní hrdost? Třeba pravdivým výkladem vlastní historie
https://dvojka.rozhlas.cz/eduard-stehlik-jak-posil...

A na Slovensku Jožo Ráže z kapely Elán, je známý vlastenec!

Jeho syn Jozef Ráž mladší byl v březnu 2018 nominován na funkci slovenského ministra vnitra za stranu SMER. Sorosův agent, miliardář lichvář, trestně stíhaný zloděj pozemků v Tatrách Andrej Kiska odmítl vládu jmenovat.
Další drama na Slovensku. Kiska odmítl jmenovat vládu, vadí mu mladý Ráž
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/andrej-kisk...

Od března 2016 byl Jozef Ráž mladší generálním tajemníkem úřadu ministerstva zdravotnictví. Ráž starší nebyl z nástupu svého syna na ministerstvo zdravotnictví nadšený. „Má dvě vysoké školy a je velmi schopný. Takhle nebude nikdo, a ještě bude mít nebezpečné místo, protože tam bude muset bojovat proti miliardovým mafiím. Ale je to jeho život,“ uzavřel lídr skupiny Elán.

379736

29.5.2020 17:30

RE: Prezident ČR Edík Stehlík a prezident SR Jožo Ráž

R.E 46.?.?.?

Reakce na 379736

No, kdybyste sledoval toho Vašeho Stehlíka déle, tak by jste z něj tak nadšený nebyl. On s tím přepisováním našich dějin totiž už před časem (když měl ještě vlasy) začal ve spolupráci i s ostatními lháři, ale nyní už se do toho pokroku nehodí a proto začíná poněkud přicházet k rozumu...
Předváděl se v TV a lhal až se mu z huby prášilo, jinak by si ani neštrejch..

Zábavné na těch jeho vystoupeních vždy byla výzdoba tím množstvím stužek od obdržených metálů. Ačkoliv sám nikdy nebyl ani ve stráži, měl jich víc než svého času Brežněv, který se zúčastnil několika válek z toho dvou světových a jedné občanské...[chechtot]

Uvažovat zrovna o něm jakožto kandidátu na p-residenta je čiré bláznovství...., on se ve své hlouposti a úslužnosti NATO od např. gen.v.v .Pavla liší jen hodností...[velký smích]

379738

30.5.2020 23:12

RE: Prezident ČR Edík Stehlík a prezident SR Jožo Ráž

moucha 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 379738

Petr Pavel gen. v.v. prezidentem a já tady kurva tu kašparádu rychle odpískám.[smích]

379748

29.5.2020 18:29

zákonné předpoklady kandidatury (koně)

ping789 91.?.?.?

- každý , kdo je splní může kandidovat na prezidenta Kukaččího hnízda, ne každý z postupujících bude kandidován konzumenty televizní játrovky do rozstřelu , jo, jo, takový už je konzervativní lid českomoravský milující své ovědčené zlodějíčky a lotry, "máme je rádi, protože jsou naši a už jsme si na ně zvykli" říká paní Jaroslava a dodává: " strana podcenila kádrovou politiku , ale naši občané to napravi, to je to sepětí strany a lidu v praxi a na to jsme hrdí "

379739

29.5.2020 23:50

Odpovědi na otázky

Martin Novák 62.?.?.?

Kandidovat na prezidenta jste s panem Haškem oprávněni oba úplně stejně (zjevně jste oba občané ČR starší 40 let s plnou způsobilostí k právním úkonům, což stačí, toliko Ústava). Nic Vám nebrání v tom začít shánět podpisy pro kandidaturu. Zbytek je na nás všech jakožto voličích. Nějak nechápu význam tohoto článku, byl bych rád, pokud by to nebyla prostá zášť ke slavnému člověku.

379741

30.5.2020 2:29

Tak vypadá jak bratr smrtky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 379741

Ale. Přeci když si vezme masku jako do branky ne. To ho v jiných projevech neomluví, ale poté neděsí vidící.

379742

30.5.2020 7:52

RE: Odpovědi na otázky

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 379741

Pane Nováku, jakápak zášť. Někdo, něco se pokouší dostat na Hrad nekompetentního člověka v naději, že pak bude vykonávat úřad za něj a po svém. A tento článek jen varuje před takovými praktikami. A zcela oprávněně. Nejen proto, že se v podstatě jedná o podvod. Podívejte se, koho se podařilo dostat do prezidentského křesla na Slovensku. No, mám o politickém rozhledu Čechů vyšší mínění, než o tom u Slováků, ale příklad je to dostatečně varovný. Anebo ta ukrajinská loutka Zelenský.
Článek je tedy orientován dobře a je potřebný pro formování rozumného a odpovědného přístupu k volbě do úřadu tak významného, jakým je prezidentský úřad.

379743

30.5.2020 9:50

RE: Odpovědi na otázky

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379743

Nechte ho být, občanská a světonázorová idiocie, primitivní nevzdělanost a neschopnost ujasnit si zájmy a priority většiny "vůličů" (od slova "vůl", nikoli "vůle"[mrknutí jedním okem] pak vede k takovým vskutku excesům, že si volí jako své zásTupce a tvůrce legislativy a pravidel ke svému žití individua, jako bývala ta taky slavná "Ciciolina", tedy osoba, která se živila šukáním s kdekým před k kamerou...Nebo ten idiot z přesvědčení vejškrabek trapného baviče úředně uznaného za padlého na hlavu a to rovnou z mostu..., který postavil pomník nikoli vlasovcům, ale české politické vskutku idiocii v nějaké prdeli u Prahy...

No a Hašek je něco podobného, v podstatě jen šašek na metání kotrmelců pro obveselení těch infantilních mas a celý ten zábavný cirkus je jen k tomu, aby právě pozornost podváděných hlupáků odváděl od skutečných problémů. Je to takové to kapsářské "šátro", které mívají i v parných letních měsících přehozené přes rameno ty tlusté cigánky s "tiziánem" na hlavě, operující na brněnském Svoboďáku...
Pokud někdo bere vážně kandidaturu Haška na p-residenta jen dokládá, že jeho rozhled končí u "gambrinhnus ligy" a měl by se volebního práva vzdát a to dobrovolně a nesrat se do věcí, kterým nerozumí, jinak se z těch dnešních hoven nevymotáme nikdy...[velký smích]

379745

30.5.2020 14:35

,,,ten má v palici jenom puky...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

...asi ho do ní trefovaly víc, než je zdrávo...[chechtot] [chechtot] [chechtot]

379747

31.5.2020 22:18

A co žena?

ls 86.?.?.?

Já jsem pro úplně neznámou nýwomandku typu Čaputové. Důležité je zařídit jí asi tak 3 měsíce před volbou MASÍVNÍ mediální podporu. A máme Havla v sukních...

379753

2.6.2020 12:32

Třeba by mohl slavný brankář Hašek...

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

až bude mluvit o hodnotách, vlastenectví, republice (a co já vím, co bude mít třeba v repertoáru pro veřejnost) vysvětlit, proč jsou hokejové dresy bez státního znaku za to s jakýmsi "maskotem" skvělé a jak hrdě se v nich cítí všichni ti uvědomělí "reprezentanti" (čeho/koho)?
Marně čekám, kdy někdo z hokejistů odmítne v tom hrát... co by reprezentant jakéhosi "Česka"...
Anebo někdo z person hokeje se k tomu postaví "čelem".
Slavný? Ano. Bohatý? Ano. Rozumný? S přehledem? Pochybuji...

379790

Příspěvků: 19

29.05. 07:22 Joseph Chlor  Hezký příběh.
29.05. 07:41 PetrKv  Ani jeden
29.05. 08:09 Lubosmat  Je to jednoduché pane Mane
29.05. 08:48 R.E.  Nemyslím si, na rozdíl od spousty cvoků Haškovi podobných
29.05. 09:50 Pátá Mojžíšova 7:24  Děsí mě představa, že by se Hašek dostal na Hrad a snažil se řídit ČR jako své firmy
29.05. 16:45 martin bareš  RE: Děsí mě představa, že by se Hašek dostal na Hrad a snažil se řídit ČR jako své firmy
29.05. 20:54 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Děsí mě představa, že by se Hašek dostal na Hrad a snažil se řídit ČR jako své firmy
29.05. 13:07 libertarian  z dobrého hokejistu dobrý prezident
29.05. 13:16 Trevor  Prezident ČR Edík Stehlík a prezident SR Jožo Ráž
29.05. 17:30 R.E  RE: Prezident ČR Edík Stehlík a prezident SR Jožo Ráž
30.05. 23:12 moucha  RE: Prezident ČR Edík Stehlík a prezident SR Jožo Ráž
29.05. 18:29 ping789  zákonné předpoklady kandidatury (koně)
29.05. 23:50 Martin Novák  Odpovědi na otázky
30.05. 02:29  Tak vypadá jak bratr smrtky.
30.05. 07:52 kolokol  RE: Odpovědi na otázky
30.05. 09:50 R.E.  RE: Odpovědi na otázky
30.05. 14:35  ,,,ten má v palici jenom puky...
31.05. 22:18 ls  A co žena?
02.06. 12:32 ObcaneCR.cz  Třeba by mohl slavný brankář Hašek...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 0

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
371 829,86 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 359