Diskuze k článku

Němci se zbláznili?

Příspěvků 50

13.5.2020 1:17

Velký bratr, tedy banksterská sebranka SSvatá

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Makrela, Lejna nebo Ďoura jsou jen aškenáz idiotky plnící příkazy banksterů (Rothschildi, Rockefelleři).
Koronavir zřejmě pochází z jejich laboratoří (Maryland), a je docela možné, že měli vakcínu o několik let dříve, než ho volně vypustili. Ale jak bude učinkovat vakcína na zrůdně modifikovaný vir?
Čipy u nás zavedli povinně pro psy, tak proč ne pro jejich chovatele? Celá ta maškaráda pod spolu režií WHO byla zřejmě dlouho připravována.

Spoléhat na rozum u agenta Bureše, který je pilným poskokem banksterů (správa dat, nákupy válečné, sítě 5G atd.) nebo jeho SSoudruhů Vojtěcha (který vyhrožoval už při propagandě na spalničky) nebo přisluhovače farmaceutických korporací Prymuly?
Tady nevelí a neblázní Němci, ale zotročují xido banksteři s pátou kolonou !
...
Jsme tak svobodní, že toho zmrda z Řeporyjí se zastává Stoltenberg. Možná to nesouvisí s ničím, protože vlasovce oslavoval a pomník ve tvaru údu jim nechal spáchat z čiré lásky ke spravedlnosti a pravdě.
Nebyl Spratek první ve frontě na čip od Bila Gatese?[mrknutí jedním okem]

379344

14.5.2020 17:12

RE: Velký bratr, tedy banksterská sebranka SSvatá

sloboda je nadovsetko 89.?.?.?

Reakce na 379344

ale vsak ti EUzmrdi to maju oficialne v plane. Ja som za zrusenie tejto globalistickej bestie

https://ec.europa.eu/health/sites/health/files/vac...

379394

13.5.2020 4:30

Spojitost s 5-G??

coinageboy 104.?.?.?

Posledni dobou jsem si lamal hlavu proc jsou 5-G technologie tak tlaceny, kdyz Internet uz mnohdy dosahuje rychlosti kterou nemame sanci pouzit.
5-G ovsem pokryje cela mesta a bude velmi dobre fungovat s coklimi, tedy lidskymi, implantaty..

379346

13.5.2020 10:02

RE: Spojitost s 5-G??

Mika 46.?.?.?

Reakce na 379346

A do teď to mnoho lidí nechce pochopit.
Tzv.pandemie dostane lidstvo přesně tam,kam globaliste potřebují.

Kdyby mi někdo před rokem řekl, že budem povinně nosit na ksichtu ty hnusné, propocene hadry,tak bych mu nevěřil. A dnes naprosto běžné a ještě se navíc navzájem kontrolujem, aby nedej bože jsme To nechytli.
Takže až třeba za rok nám bude Velký bratr,vláda říkat kdy smíme a nesmime ven, můžeme li použít hromadnou dopravu, nakupovat v obchodech, tak se tomu nebudeme ani divit. Budeme poslouchat jako hodinky. A největší odměnou pro ty s permanentně zapnutymi mobily, očkováni novou Gatesovou vakcinou a možná taky už i očipováni, bude cesta letadlem do zahraničí.
Jo, taková zářivá budoucnost nás čeká.

379352

13.5.2020 13:43

RE: Spojitost s 5-G??

-x- 46.?.?.?

Reakce na 379352

Tzv.pandemie dostane lidstvo přesně tam,kam globaliste potřebují.

Dobdrý den.

A "kam" to přesně je? To mě zajímá. Všichni o tom hovoří a pořád nic.

Přitom vědci již před mnoha lety dokázali, že homo sapiens sapiens žádnou svobodnou vůlí nedisponuje, že je vše naskriptováno a vše je jen jedna velká hra kolektivního vědomí rozloženého do časoprostoru s atributy osobností, aby to vypadalo, jakože jsme různí. Přitom je to iluze.

Jedna parta (duší, vědomí - ne vážně nejsme jen fyzická těla - skafandry pro pozemský pobyt) hraje roli globalizátorů, banksterů, čipérů, řídících prvků a druhá parta hraje roli utlačovaných oveček, podanných konzumnetů etc.

Zajímavé divadlo, že?

Už jste pochopili, že pointou je samotná hra? Jak se posunout v evoluci bez evolučních dějů? A co jiného nyní prožíváme? Menšina ovládá většinu a všichni se tváří, že jsou v pohodě. Jsou?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Stanfordsk%C3%BD_v%C...

https://www.ted.com/talks/philip_zimbardo_the_psyc...

https://www.ted.com/talks/philip_zimbardo_the_demi...

379358

13.5.2020 23:11

RE: Spojitost s 5-G??

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379358

To předvádí EU a EK šílenými nařízeními, s kterými sice můžeme nesouhlasit, ale "náš" parlament je prostě implementuje. To také prozradil aktivista Drahoš nabádáním k přijetí "hospodářské pomoci", obdoby Marshallova plánu, protože jinak by prý krachující podniky po koronavirové akci přebírali čínští nepřátelé. To je také boj s "fake news a konspirátory", a to "autorizovanými" fake news a respresivními orgány hájícími proatlantické směřování. Dále jsou propagovány (Rockefellerovy) vakciny a MicroGatesovy čipy a Muskovy satelity. Vesmírné zbrojení. Gender a multikulti propaganda. Zelený úděl a snížení CO2, a planeta je prý přelidněná (cílem je zlatá očipovaná miliarda?).
To je ještě větší závislost na zvůli banksterů, majitelů dozorců. Autorizovaní lepšolidé (gojimové by mohli být i vzpurní, nedůslední nebo málo výkonní, to Zimbardův vězeňský experiment pominul zkoumat), ti jsou nadaní k přesnému plnění jakýchkoli příkazů své vrchnosti, a to tím fanatičtěji, jsou-li součástí mašinérie nebo "okolností".

379366

14.5.2020 0:52

RE: Spojitost s 5-G??

-x- 46.?.?.?

Reakce na 379366

Dobrý den.

Stále stejná písnička. EU, EK, židi, němci, USA, banksteři, aktivisté, čipování, 5G, CO2, vakcíny... oni, Oni, ONI.

A co MY? Ta druhá, většinová parta? Kdy dospějeme?

Žil jsem v přesvědčení, že se zde scházejí bytosti, pardon vědomí obývající lidská těla hrající hru život (ne o život), ale pozoruji loutky ve hře, které pořád ne a ne pochopit, že hlavním cílem není výhra dobra nad zlem či naopak, ale evoluce vědomí jako celku skrze hru života.

Asi jsme vážně svědky finálního úpadku.

"Poznání je to, co nás Pohany pohání nebo pohaní."

379371

14.5.2020 7:00

RE: Spojitost s 5-G??

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379371

Kdy se namíchneme?
Máte v tom hokej vy nebo já? Nebo si jen tak hrajete?
"homo sapiens sapiens žádnou svobodnou vůlí nedisponuje, že vše je naskriptováno"
(předurčeno od Boha nebo od jeho zmocněnců ? Vrchnosti z boží vůle?)

X

"Dle jisté studie je potřeba, aby bylo 25% a víc populace správně motivováno, aby se celá společnost pohnula správným směrem."

Motivováno zase pastýřem, když ovčan nemá svobodnou vůli? Pastýř Babiš (nebo Fiala, Bartoš, Kundra, Kalousek, etc.) má pak svobodnou vůli podle "doporučení" banksterů, bohem vyvolených?
Školství zavedli do inkluze a k Člověku v tísni, ke dnu. Odtud očekávat jiné než autorizované kritické myšlení je sice možné, ale k 25% se pohne leda proti nahlášenému nepříteli, Číně (Rusku, Severní Korei, nebo babičce, staré ekologické...). Někteří učitelé hlásají, že koronavir se rozšířil z Číny (psal to i zaprodanec Prymula v korona letáku).
Vyměníme proatlantické učitele, Aspen ministra Plagu a sluhu banksterů Babiše i s Jourovou? Jak to udělat, když jimi ovládané sdělovací prostředky a výzkumné agentury hlásají volební preference (účinná manipulace) pro ANO 34% (nebo pro záškodnické Piráty 17%)? Babiš se chválí jak přidal důchodcům a zařídil jim veřejnou dopravu zadarmo.
Možná jsme absolvovali již druhý měsíc ostré verze Brave New World, ale i akce s Hitlerem se jim úplně nepovedla. Jak je to podle vás v optimističtější variantě se svobodnou vůlí a nutným podílem lidí uvědomujících si potřebu změny, růstu, ale tentokrát k větší soběstačnosti?

379372

14.5.2020 7:57

RE: Spojitost s 5-G??

ping789 91.?.?.?

Reakce na 379372

pisatel -x- pouze provokuje, jim uvaděné "myšlenky" v sobě obsahuji logický spor , jak už to u podvržených tačmudovských "filozofií" bývá , on i ten vojta se svým paretovým biopravidlem hezky ilustruje 80% biomasy a 20% homo , jinak řečeno kolektivní vědomí je z 80% na úrovni imbecila , proto patologie části oněch 20% snadno vítězí dovednou manipulací s 80%ním imbecilem,, a svobodnou vůli je třeba vymezit ve vztahu a ne samu o sobě, sama o sobě není nic

379373

14.5.2020 16:57

RE: Spojitost s 5-G??

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 379373

Dovolím si Vás opravit, pane Pingu789. Nikdy jsem netvrdil, že pan Pareto definoval své pravidlo jako BIOpravidlo. Ono totiž platí nejen v biologii. Ale také dobře vystihuje rozložení hmoty v atomech, slunečních systémech či v galaxiích. Velmi významně se uplatňuje v ekonomii, psychologii a v dalších disciplínách.

Oceňuji, že jste v souvislosti s Paretim vzpomněl mé jméno. A rozdělujete lidské společenství na hloupou většinu a chytrou menšinu. Jen bych si dovolil nesouhlasit s Vaším závěrem, že ona chytřejší menšina je patologická. Proč? Kdykoliv se nějakému diktátorovi podařilo eliminovat z lidského společenství tu chytřejší menšinu, začalo ono společenství strádat. Viz SSSR, KLDR, Venezuela, ...

Přeji pěkný den.[smích]

379392

20.5.2020 14:03

RE: Spojitost s 5-G??

Třeba čárka 46.?.?.?

Reakce na 379373

Dobrý den.

Už jste svobodnou vůli viděl, prožil, opakovaně zaznamenal její konání?

Či ji snad vědomě přistihnul při chybě? [velký smích]

Nebo jen konáte v přítomném časoprosotru s občasnou vsuvkou - vhledem do minulosti či vizí z budoucnosti, které Vám dopřává Vaše či kolektivní mysl?

Vždy jde o vztah.

Otázkou je, zda jste se rozhodl Vy, že napíšete komentář nebo Se rozhodlo za Vás a Vám jen vnuklo myšlenku, že je potřeba zareagovat komentářem na komentář vytvořený někým (něčím)?

Pokud Vy, tak určitě dokážete zpětně dojít do prvopočátku a říci:

"Ok, přišla touha podívat se co píše -x- na Zvědavci a zareagovat".

Dokážete oddělit mě od Vás? A kdo jsem, když tento text čte Váš vnitřní hlas? [mrknutí jedním okem]

A co až se 100% vědomí zvědomí?

Jste to Vy, kdo se rozhodnul okopat brambory nebo jsou to brambory, které Vám vnukly potřebu okopání? [smích]

379527

14.5.2020 8:23

máme absolutní svobodnou vůli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 379372

Kvůli téhle hloupé víře jsme tam kde jsme. Vždyť by stačilo aby se pouhých 20% lidí vzbouřilo a všechny vlády a státy i s jejich represivními orgány se můžou jít klouzat. Tak jak to že nemáme svobodnou vůli?
Svobodně se rozhodujeme že budeme držet hubu a krok, a tím si zcela svobodně přivodíme důsledky nesvobody a totalitního státu.
Každý občan denno denně svojí činností tuto nesvobodu vytváří a posiluje. Zcela v souladu s naprostou svobodnou vůlí kterou jako lidské bytosti disponujeme (na rozdíl od zvířátek).

379375

14.5.2020 12:52

RE: máme absolutní svobodnou vůli

-x- 46.?.?.?

Reakce na 379375

Dobrý den.

Takže je vybráno a jde se to spláchnout do záchodu?

379385

14.5.2020 19:26

RE: máme absolutní svobodnou vůli

ping789 91.?.?.?

Reakce na 379375

absolutní svobodná vůle je abstrakce , asi jako "pravda" , v jednoduchém vztahu mohou vypadat obě absolutně , nicméně díky dualitě všeho jsoucna absolutně absolutní není ani to nic,
a oněch 20% obsahuje obě polarity ( pro jednoduchost zlo a dobro )
proto vzbuřování nenastane, nenastane ani např. z důvodů uvedených v tomto
spisku starém několik staletí:

https://www.databazeknih.cz/knihy/rozprava-o-dobro...


pisatel -x- níže pokládá otázku : " Je to kratochvíle ? " Za mne ano, je, a velkým pravidlem hry je strach, bez strachu by hra totiž trvala velmi krátce a rychle by nebylo s kým hrát

379396

20.5.2020 14:14

RE: máme absolutní svobodnou vůli

Třeba středník 46.?.?.?

Reakce na 379396

Otázkou je. Oč se hraje?

O ráj na zemi? A k čemu to povede? Komu či čemu tím prospějeme?

Evoluci vědomí?

Proč, když může být kým (Hitler, Matka Tereza, Budha, Ježíš...) a čím (zvíře, les, voda, skála, vzduch, kosmos...) chce?

Zbývá tedy jediné.

P R O Ž Í V Á N Í

A až nás (vědomí) přestane bavit i to?

Hm...

379528

14.5.2020 14:52

RE: Spojitost s 5-G??

-x- 46.?.?.?

Reakce na 379372

Dobrý den.

Dostáváme se k paradoxu podstaty.

Čeho lze docílit v rámci evoluce hmoty a čeho v rámci evoluce vědomí nejsou-li jen konstruktem, řekněme vyspělé počítačové mysli (UI)?

V rámci hmoty chybí snad jen teleportace, volná energie, de-materializace a pár dalších drobností, aby zde vzniknul "ráj na Zemi".

Kam to povede je jasné. Budou koláče bez práce a s tím různé pozitivní či negativní vedlejší efekty.

Ale co evoluce vědomí? Kam ta vede? Dle mě zatím jen ke krysím závodům ve 3D.

Krysími závody míním klasiku:

Ráno, odpoledne, večer, ráno...
Snídaně, oběd, večeře, snídaně...
Po, Út, Stř...
Práce, odpočinek, 1. dovolená, práce...
Jaro, léto, podzim, zima, jaro...
1. Přítelkyně => 1. Manželka => 1. Milenka => 1. Rozvod...
2. Přítelkyně => 2. Manželka => 2. Milenka => 2. Rozvod...
1. dítě, 2. dítě, 3 dítě...
1. vnouče, 2. vnouče, 3. vnouče...
1. pes, 2. pes, 3. pes...
1. koníček, 2. koníček, 3. koníček...
1. kniha, 2. kniha, 3. kniha...
1. film, 2. film, 3. film...
1. auto, 2. auto, 3. auto...
1. válka, 2. válka, 3. válka...
1. krize, 2. krize. 3.krize...
1. pandemie, 2. pandemie, 3. pandemie...
1. vláda, 2. vláda, 3. vláda...
1. cokoliv, 2. cokoliv, 3. cokoliv...
Opakující se vzorce.

Plus k tomu jakože proměnné, řekněme bonusy/variace, které jste napsal (EK, EU...), jež se tváří, že nejsou naskriptovanými vzorci, přitom však jsou, protože pochází z jednoho a téhož zdroje.

Vše je založeno na energii:
Jak a kam je naší pozorností distribuována.
Jak, k čemu a kde je využíváná.
Jak, kým a proč je prožívána.
Jak, jak, jak...

Ovšem pointa této hry s názvem evoluce je dle mě zcela jiná.

Tak proč se zde ještě namáháte s obhajobami pro či proti, když je hra v plném běhu a blíží se ke svému grande finale?

Jde o kratochvíli?

379389

15.5.2020 7:00

RE: Spojitost s 5-G??

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379389

Také vám přeji dobrý den
V krysích závodech je i něco přirozeného, jako například péče o zdárné potomstvo. Horší to je s výměnami manželek, protože pak potomstvo může trpět. Manželku je proto vhodné volit i rozumem. Podobně je dobré rozpoznávat lidi a lepšolidi.
Lepšočlověk, lstivý zmetek současnosti, může dělat až normální dojem. Dědičné je u něj vábení někoho terorizovat, zneužívat, k tomu košer výchova a vzdělání, a je mezi námi ukázkový pokrokový dobroser, šmejd, deprivant, sociopat (viz někteří proatlantičtí členové vlády, senátu, sněmovny, politických nátlakových organizací, korporací, etc.)
Prý je 7,7 miliardy lidí, deprivantů je snad procento, k tomu nějaká procenta dalších škůdců. V tomto poznání musíme především počítat s těmi třípísmenkovými šmejdy a zaprodanci pod banksterskou správou! (Domnívám se, že to víte lépe než já.)

Lsti mocí posedlých jsou podle mě rozeznalelné, ty skupunové až průhledné, pokud známe jejich nezpůsoby a ubereme si svou brzdu u ideozločinu. Pak lze použít vůli k posouzení; co s tím? Jaké máme možnosti? Jaké jsou hrozby, co si ještě můžeme (mohu) dovolit?

Můžete dokončit pointu (hry) evoluce?

379409

20.5.2020 13:36

Evoluce vědomí

Třeba tečka 46.?.?.?

Reakce na 379409

Dobrý den pane (Gój?),

Prvně, než se dostaneme k pointě evoluce, je potřeba rozlišit hmotné od nehmotného, respektive hrubohmotné od jemnohmotného.

Jste vědomí ve fyzickém těle nebo fyzické tělo s vědomím si sebe sama?

Od Vaší odpovědi na tuto otázku se pak odvíjí nejen Vaše percepce toho, co vidíte, slyšíte, hmatáte..., ale zejména jak tuto percepci prožíváte.

Osobně či s nadhledem? Uspokojujete sebe, tělo, mysl, ego, jiné?
Jste si vědom hry v níž hrajete svůj part?

Ano, výchova kvalitního potomstva (evoluce genetického materiálu) může být chápána jako evoluce vědomí. Předchozí text však poukazoval na žití ve vzorcích, chcete-li stereotypech, v nichž se tato společnost nachází. Zůstanu-li v mantinelech, že hmota existuje a není jen konstruktem kolektivního vědomí.

Evoluce "hmoty" vede ke konzumním nesmyslům, přitom 7 z 10 lidí na planetě stále žije pod hranicí chudoby a denně hladoví.

Můj celkový úhel pohledu směřuje k evoluci nehmotného, nehmatatelného.

Evoluci myšlení, myšlenek, vnitřního dialogu, emočního a sociálního intelektu, vztahů. To, co jest hmoty prosto.

Což nás přivádí k podstatě našeho bytí. Jsme svobodní nebo se jedná o iluzi?

Ovšem to je stále jen začátek. Pointa celé "kratochvíle" nastane ve chvíli, kdy si vědomí řekne: Ok, už jsem si dosyta užilo prožívání, co dál?

Návrat do zdroje a start další verze "od nuly" nebo už ne, projekt lidstvo (svobodná vůle) se stále nedaří, tak pojďme chvíli "hongat" nožkama než se sami vyhubí?

Chápete, že řešení v podobě vzdělanosti a morálky vedoucí k vyspělejší společnosti je jen další level hry?

Což nás nutně přivádí k samotné podstatě. Žijeme v iluzi prosti svobodné vůle?
Pokud ano, kdo je jejím autorem?

Vědomí nebo...

Pokud ne, co je jejím cílem?

Ráj na zemi? A který?

Hezký den pane (Gój?) [smích]

P. S.: Zvete sám sebe Gójem vědomě nebo...?

379525

21.5.2020 3:00

RE: Evoluce vědomí

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379525

Jsme svobodní?
Omezeně. Někdy jsme až otroky. Lidé a lepšolidé prý na nás vymysleli až dva milióny různých zákonů, nařízení a norem (dobrých, užitečných, ale i zhoubných). Naše svobodná vůle je tedy až velmi nesvobodná.
Jsem-li gój? Z talmudu a zločinů nadlidí se mi dělá nevolno...Otec prý bývá nejistý, dnes už dokonce, pokrokově i matka! ( O svých rodičích a prarodičích nepochybuji. Ale předtím? Válka za válkou, a žoldáci. Zvůle "panstva". "Právo" první noci...).

"7 z 10 lidí žije pod hranicí chudoby, a kapka vitaminu A je za pár centů," kde já to jen slyšel?
"Potravin je dost" (zvlášť těch "obohacených" materiály z Monsanto) ! Závislost prostolidí x Moc zmetků (jak na Ukrajině, kde děvčata z bídy, ze zoufalství pronajímají dělohy za peníze lepšolidským zprostředkovatelským organizacím. Jinde prodávají orgány!).

Ráj na Zemi? Spíš mě vábí přirozenost a rozvoj nadání (místo ohlupování), neškodí-li jinému, např. dobrému, pokojnému sousedovi.

"řešení v podobě vzdělanosti a morálky", návrhy pozitivních řešení mě lákají, zvláště při současné úrovni ohlupování gojimů, kdy i primátor s titulem MUDr. se chová jako špatný, nemorální herec. A zločinci, zrádci a vrazi jsou opěvováni!
Domnívám se, že únik z dekadence je možný skrze chápání moci mocí nemocných.

Zkuste prosím podle sebe nastínit možné(á) řešení (s ohledem na nejčastější zábrany myšlení prostolidí a některá omezení), pozitivní definice, jak z toho "liberalusmu" pomalu k svobodnější vůli, k lidskosti [mrknutí jedním okem]

379540

21.5.2020 14:06

RE: Evoluce vědomí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 379540

Dobrý den.

Viděl jste ta videa nebo jste totálně uchvácen a frustrován mainstreamem a médii?

Zkusím to tedy ještě jednou, snad to projde tam kam má:

Jste vědomí ve fyzickém těle nebo fyzické tělo s vědomím si sebe sama?

.

P. S.: Proč nastínit? Potřebujeme politiku, která plánuje na 3 dekády a ne na 3 roky.

Třeba takto: https://mvso.cz/sedmicka-vedcu-predpovida-ceske-re...

379561

22.5.2020 5:55

RE: Evoluce vědomí

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379561

Moje evoluce vědomí, mírný pokrok v bdělosti, mě dotáhla k poznání, že války a krize nezpůsobuje Bůh, ale ti, co si hrají na bohy. Má omezená vůle je pro tento příspěvek chce nazývat bankstery. A ti ovlivňují politiky. Podle mého vědomí, pozorování, většina členů parlamentu a senátu se chová jako by jim někdo špatně napovídal (při jejich vzdělání tak blbí být nemohou).
Lepšolidští politici nemají plány na třicet let, na tři roky, ba ani na tři dny! Jen se chtějí udržet v jakoby důležitosti a u koryta. Ale proč ze sebe dělají idioty, škodí prostolidem, když mají co jíst a měli nebo mají svou dobře placenou profesi? Takoví "politici" se vyjadřují a hlasují podle nápadů banksterů, zprostředkované diktátem EK, mainstreamu nebo politických neziskovek. Bioroboti. Košer kolaboranti. Nadlidi pohrdající prostolidmi a jejich "svobodnou" vůlí.

Není lhostejné na jak dlouho zaprodaní politici sepisují plány, když základním a mírně skrytým cílem je růst moci banksterů?
Je snad vůlí většiny Evropanů "svobodná" volba pohlaví, soustavný dovoz islamistů (s plnou penzí a s exkluzivní tolerancí represivních složek k jejich zločinnosti) nebo bláznivý zelený úděl ( uhlí a uhelné elektrárny a teplárny zvyšují CO2, jaderné elektrárny asi také, ruský plyn je bezpečnostním ohrožením. Prasat a krav je mnoho, proto je potřeba snížit spotřebu masa a mléka na 30%, a lidí je mnoho). Bláznivé návrhy lepšolidí nemají omezení. Soustavný je diktát dalších bizardností. Neustálé je utahování opasků, oklešťování vůle, možnosti volby prostolidí. Vědomí ovčanů se podle lepšolidských úchylných představ má plynule aktualizovat. Pokrokovou propagandou jsou nám vnucována podivná hesla jako xenofobie, homofobie, islamofobie, fake news, klimatická krize, čínský koronavir, předsudečná nenávist, atd.). Já se s jejich prolhanou propagandou nějak vyrovnávám, ale oni ty zhoubnosti hustí to dětí!

A co my s tím? Budeme snít o třicetiletých, prostolidem i přírodě prospěšných plánech "svobodně" zvolených moudrých politiků se "svobodnou" vůlí? Jako ovce čekat na další vylepšení zvůle tyranů?
Zkuste se z výšin vaší nejvyšší hodnoty, evoluce vědomí, vrátit na zem a navrhnout praktické, realizovatené řešení pro obyčejný život. Jak ke svobodnější vůli, k lidskosti, v prostředí (podle mého vědomí) silně ovlivněném bankstery, šmejdy.

379583

23.5.2020 13:06

RE: Evoluce vědomí

Pan X 46.?.?.?

Reakce na 379583

Dobrý den.

Můžete dělat cokoliv. Teda téměř cokoliv, ale spíše jen to, co Vám bylo předurčeno, či jste si naplánoval. [mrknutí jedním okem]

Soudě z toho, co a jak píšete, jste pohádce uvěřil dokonale. Takže Vám brzy přijde diplom za zvědavost s velkou 1 a * k tomu.

Toto je pouze pro ty, co se považují za ovcoidní góje, kteří si ve svém utrpení stále libují. [velký smích]

https://youtu.be/a7kKo6CIAjY

A toto je pro pobavení a zamyšlení. [chechtot]

https://youtu.be/w08ysdwN2Lw?t=522

S úctou,

Pan X

P. S.: Už jste všem Vašim reálným i imaginárním ne-přátelům o svých pocitech napsal nebo to hrnete jen sem? Třeba neví, že ve Vás dříme ukrytý potenciál vesmírného kalibru, který je nevyužitý? Měl byste neodkladně konat, jinak nastane konec světa a začněte třeba tím, že vyhodíte TV z okna a omezíte vnímání v oblasti politiky. [velký smích]

379609

23.5.2020 19:14

RE: Evoluce vědomí

Gój 46.?.?.?

Reakce na 379609

Sem se hrnou kritické úvahy o nadlidech mocí posedlých soustavně.
Netuším, kdy by měl nastat konec světa. I tací byli a jsou, co konec světa předpovídají. Bankstery ovládané státy prý vlastní větší než malé množství jaderných zbraní. Jejich Výsosti, vrchní lupiči si snad pořídili i pohádkově vybavené bunkry. Dneska by to šlo, ale klimatická změna právě přinesla lehký deštík, jen obyčejné vody. Pravděpodobnější bude sostavná "drobnější" zločinnost, jako Arabské jaro nebo privatizace Ukrajiny, i s dělohami děvčat.
Chemické laboratoře a továrny banksterů nás mohou zásobit mnohem účinnějšími "léky" než covid-19. Navíc ovládají i mnohé vodovodní řady nebo obchodní řetězce.

Potenciál, nadaný projektant by se asi hodil, protože něčí provokativní otázky "a co my?", když si gojimové píšou o šmejdech, přímo vybízejí se (nebo mě?) zeptat, co dotyčný naznačuje? A pak se dostanu k různým jeho úvahám (díky za ně, za dlouhých zimních večerů si videa řádně promyslím, z různých pohledů), které však podle mě postrádají řešení (jak omezit moc moderních, progresivních krčínů, Rothschildů...šmejdů). Což je trochu škoda, protože blbé nápady; "neřeš, nestarej se, stejně nic na tyranech nezměníš", nejsou zrovna nejnovějším objevem.

Závěrem: Čekám na dobře uskutečnitelné návrhy Odklánění pokrokových úchylností lepšolidí od toho, který se provokativně ptal; "a co my?" Pokud možno srozumitelně, aby to pochopila i Anežka ze slepičárny nebo já.

379622

25.5.2020 13:26

RE: Evoluce vědomí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 379622

Milý deníčku,

dnes jsem konečně potkal Anežku ze slepičárny.

Je to milá, mladá a krásná žena, co má všech pět pohromadě a když jsem jí pověděl o Zvědavci a jeho dvorním komentátorovi, který asi sám sebe vnímá jako Góje, tak nevěřícně kroutila hlavou, jak je možné, že se v dnešní době stále ještě někdo věnuje takovým činnostem, jako je dávání plné pozornosti (kreativní energie stvoření) politikům a všemu, co je s tím spojeno, i když sám ví, že se jedná o hru.

Anežka nechápe, proč někdo čeká na dlouhé zimní večery, a proč někdo stále nechápe, že žádný spasitel či mesiáš v podobě vlády jedné strany (konstruktéra), která za něho vše zařídí, vše mu nalajnuje až do rakve, nepřijde a že vše je připraveno jen na to, až začnou konat lidé na nejnižší úrovni - tj. na úrovni jednotlivců, protože oni jsou těmi na něž se stále čeká. A to déle než půl století.

Sama mi pak uvedla mnoho příkladů, které se dozvěděla z videí, které jsem jí zaslal a poznamenala, že pokud někdo není ochotný věnovat cca 16 minut tomuto krátkému videu a zamyslet se nad ním - teď a tady - tak je možná nenávratně ztracen. Hm...

Závěrem mi položila zajímavou otázku:

Proč někdo uvěří, že je Gój v područí banksterů a odmítá uvěřit, že on je strůjcem své vlastní reality, tím jak ji vnímá?

Tvůj X

379656

23.5.2020 13:57

RE: Evoluce vědomí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 379583

Projekt Ráj na Zemi

[velký smích]

379612

14.5.2020 8:15

RE: Spojitost s 5-G??

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 379346

Můžete to nějak upřesnit s těmi implantáty? Jako že nebudou potřeba RFID čtečky a dokáže to lokalizovat pomocí 5G ?

Já zase slyšel o tajných technologiích kdy se bude očkovat nanočásticemi nějak citlivými na určité mikrovlnné (5G) frekvence. Neříkám že půjde rovnou o kill-switch, ale řekněme si na rovinu, není nějaké udělátko co dokáže na dálku zabít nebo nejlépe imobilizovat člověka, odedávna vlhkým snem elit?

379374

13.5.2020 8:17

Není divu

Bedřich 2a00:x:x:x:x:x

Právě proto, že jak se ukazuje, covid19 (schválně píši malými písmeny!), že nemůžete nikoho doopravdy správně označit za nemocného covidem! Jak ho chcete označit testy, které, jak se mnohdy na odborné úrovni píše, jsou "přesné" na třicet procent, čili nepřesné na sedmdesát procent? Takhle můžete o každém říci, že je zároveň nemocný - infikovaný a plným právem zase ve stejném okamžiku můžete s klidným srdcem tvrdit, že je zdravý, odolný. Dokonalé, ne? Někdo zlobí? Je nemocný! Posloucháš, jsi zdravý!
Epidemie, pandemie tu byly mnohokráte, stejně jako budou, pokud lidstvo se nezničí samo. A je jen jedno jisté, že musí, podle zákonů statistiky, teorie velkých čísel a vlastně především podle reality, přijít taková pandemie, která nám nedá čas. Žádný. Prostě to tak bude. A současná medicína na to není nejen připravena, ale nebude schopna udělat absolutně nic. Pak bude záležet jen na tom, jaká společnost to bude, která se s tím bude prát. Jestli "současná", prohrajeme. jestli společnost hledající, rozvíjející se a bude na to mít historicky nezbytný čas, pak můžeme mít šanci.
Ale ať je současná "pandemie" jakákoliv, jedno by si tvůrci biologických zbraní měli uvědomit. Neexistuje žádná záruka a ani jistota, či šance, že se neobrátí tyto zbraně především proti jejich tvůrcům. A když se sami trošku zamyslíte, tak žádné kryty, žádné podzemní útočiště neudělají jinou službu jejich obyvatelům, než že prodlouží jejich vlastní muka, agónii a strach ze smrti. Virus se totiž nedá jen tak zlikvidovat, dá se přežít období jeho aktivity, a "ukrytí" by jen posunulo dobu "likvidace" zbytku lidstva.
Nebo se bude muset stát něco takového, jako když Hitler měl v plánu použít otravné plyny ve válce se Sovětským svazem. A v podstatě jen důrazné varování přes "cizí" diplomatické "kanály" vedlo k tomu, že to Hitler nepoužil jinak než "jen" ve "sprchách". To varování znělo, když vy to použijete, tak letadla - sovětská - rozpráší podobné látky nad celým Německem. I proto bylo to dálkové a skutečně velmi nebezpečné bombardování Německa sovětskými bombami na počátku. Byl to i důkaz, že to jsou v Sovětském svazu schopni splnit.
Jak řekl Putin, co je mi do světa, když v něm nebude Rusko!

379347

13.5.2020 13:37

RE: Není divu

vladimir7 213.?.?.?

Reakce na 379347

V podstate s vami súhlasím, len tu je malá chyba. A. H. nikdy nesúhlasil s použitím žiadnych otravných látok proti Červenej armáde, mal z toho hrúzu, ktorú osobne zakúsil v roku 1918 vo Flandrech. Naproti tomu ale W. Churchil, toto meno patrí medzi zločincov, aj keď tam nefiguruje, osobne presadzoval masívne použitie sneti slezinnej proti hovädziemu dobytku pasúcemu sa na Nemeckých pastvinách. Určite chápete čo by to urobilo s ľuďmi v Nemecku a potom aj inde v Európe.

379357

13.5.2020 9:31

No a vidíte...

Joseph Chlor 89.?.?.?

.....I u nás lidé dobrovolně nechávají se identifikovat obdobným způsobem, aniž by šlo o zdraví - jde třeba jen o pouhé plkání nebo o posílání si virtuálního smetí (ve formě například obrázků), potažmo o obyčejné placení u pokladen nebo o zadlužování se.
A nejen u nás nebo v Německu, po celém světě. A jde o masy lidí, možná o miliardy lidí.

Následně z toho občas vyleze i nějaký denunciantský kšeft (všimněte si, jak novodobá mládež Gottwald...eh, teda - mládež eurounijní, jak takovouto aktivitu vítá, v diskuzi , jak jsou nadšeni - tito obránci "svobody "názoru)......

Máca : Kdo je kdo: Přehled Čechů pracujících pro Rusy v kauzách Koněva, vlasovců a „muže s ricinem“

Douška.
Zhodnoťme to až později. Respektive - pokusme se (ono totiž ani třeba taková tkzv. španělská chřipka nebyla dosud ve svých hlavních aspektech solidním způsobem popsána - tak, aby došlo k nějakému ucelenému porozumění) se o to.
Brzy bycha honit, se vším respektem vůči varování před dalším nárůstem šmírování (nějaká míra jeho existence je asi nutná, už jen třeba z důvodu regulace imigrace ?) a bonzování.
K čemuž samozřejmě nejlépe slouží tvrdá data. Pokud možno tak zachycení jejich dynamiky, máte po ruce lepší nástroj než je snímání těch dat on line ?
Prostě žijeme v době enormního rozvoje a enormního nárůstu složitosti, komplexity. Já a ni vy jste si ji nevymysleli, prostě tak nějak nastala, i díky nám, díky našim touhám po dokonalejším způsobu např. komunikace...nebo pohodlnějším způsobům placení či zadlužování se.
Kdy říká se i to, že pokud nejde o zdraví, tak jde o xxxxx.
[velký smích])

379349

13.5.2020 10:05

Tak nevím,

montgomery 2a00:x:x:x:x:x

ale u takové zprávy bych čekal i nějaký seriozní zdrojový odkaz, kde autor získal tuto informaci. Jinak je to zase zpráva typu "Zítra nastane invaze mimozemšťanů".

379353

13.5.2020 23:49

RE: Tak nevím,

Kosk 37.?.?.?

Reakce na 379353

To chcete na autorovi trochu mnoho. Kde má na takovou snůšku pitomostí sehnat teď hned odkaz....

379367

13.5.2020 11:16

Môžme si "vybrať" , ktoré alternatíva sa dá prežiť.

libertarian 31.?.?.?

> Rostou obavy, že toto povede k fašizaci společnosti a tvrdé diskriminaci lidí
> bez karty nejen v dopravě a na úřadech, ale i napříč společností....................
.........
> Jenomže tady něco nehraje! Ne, jde mi o něco zásadnějšího. Jak to,
> že vláda dává zelenou takovýmto nebezpečným nesmyslům,

Toto nie sú obavy, toto je jasný smer od počiatku nepandemoie.

Každý dobrý psycholog, ktorý sledoval konanie politikov od počiatku tej NEpandemie musel na správaní politikov vidieť, že čosi nehraje, že je to čosi extremne iné - ako sa prezentuje.
Alternativy :
1. všetci politici sa stali DEMENTNÍ (psychicky a mentálne invalidní )
alebo :

2. hrajú s nami zločinnú hru najvyššej kategórie, ktorou chcú NATRVALO totálne otočiť celú spoločnosť hore nohami (ekonomicko-finančné ciele, vojna, .....),

Táto spiklenecká teória sa zdá byť šialená, ale iné, tretie alternatívne vysvetlenie nepoznám. Môžme si "vybrať" , tipnúť, ktoré alternatíva sa dá prežiť.

> vláda dává zelenou takovýmto nebezpečným nesmyslům,

- nie, nedáva zelenou. Vláda zrejme si dala tento cieľ, a koná pre jeho splnenie.
NEmilí spoluovčania: Nás neohrozujú tajomné sili zo zákulisia. Ohrozujú nas zločinci, ktorých si ovčania zvolili absoluitne demokraticky do svojich vlád. Chápem, že pre ovčanov je neprijateľné- priznať si vlastný podiel viny na zvolení zločincov. Hodiť vinu na tajomné sily (židoboľševici, bankári, putinovci, .....) , toto je pohodlné.
Vinu môžme hodiť na kohokoľvek - ale odsrať (odtrpieť) to budeme musieť my sami.

379354

13.5.2020 12:46

Správně......

Rohador 90.?.?.?

.....je třeba lokalizovat ty, jenž i přesto, že nemají žádné zdravotní potíže, jsou nakaženi a mohou nakazit.

Dále bych zavedl čip pod kůži, který by mimo jiné podával informace o momentální tělesné teplotě svého majitele, aby se tak zamezilo chození nemocných lidí (s teplotou) do práce a vůbec kamkoliv, což byl až do příchodu pandemie covid-19 rozšířený jev.

Když totiž "někteří" lidičkové mají v hlavinkách nakakáno a neví, že s nemocí mají ležet doma v posteli, nezbývá než to řešit technologiemi, restrikcemi a nařízeními.

On pohled na človíčka, kterému teče z nosu, očí, prská a evidentně není ok a ještě se nachází ve vaší blízkosti, mezi dalšími XXX-lidmi, např. v Kauflandu, není zrovinka příjemný........

379355

13.5.2020 13:45

RE: Správně......

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379355

Když se ti to nelíbí, tak do toho Kauflandu nechoď !!!
A taky nevol toho prasečkáře z Ukrajiny a jeho veskrze partaj prodejných nevěstek babylonských viz. Ďourová!!!
Ti uprskaní a chrchlající, co jim tak nevábně kape z očí, nosu i huby, nemusí mít vůbec coronavirus, ale jen pouhou alergii na pyl z Babišovy řepky..., ale nejlepší by je bylo rovnou utratit a použít k výrobě žrádla pro psy, nebo humusu pod kytky a nenechávat je urážet tvůj jemnocit, zrovna ve chvíli, když kupuješ kafe u žida, že ??!!

379359

13.5.2020 14:54

RE: Správně......

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 379355

Minimálně je covid19 dobrý k tomu, že se lidé přestanou stydět nosit roušku, i když budou mít blbou rýmu. Která je také způsobena koronavirem. A posuneme se k více civilizované společnosti, kde lidé berou ohled i na druhé.

>Tanzánský prezident John Mugufuli nechal otestovat vzorky z kozy, ovoce (papája) a kdoví z čeho ještě a představte si, že test vykázal infekci!

Ano. Tento pán také kromě jiného povzbuzoval lidi, ať chodí víc do kostela, že je pámbů covidu zbaví, že virus v kostele spálí. Takže je určitě dobré výše uvedenou informaci brát vážně. A takto se šíří různé pravdy... Pošahaný blázen, který se touží zviditelnit, vypustí nějaký blábol a za chvíli to všichni mají za bernou minci. A ještě za to dají vykřičník.[chechtot]

379360

14.5.2020 0:20

RE: Správně......

koudsk koudsk (zavináč) seznam (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 379360

Za poslední dva měsíce jste se tu neskutečně odkopal, Lovče. Teď už jste přebral i tu ubohou strategii s útočením na nositele informace. Bravo. Výskyt "podvraťáků" lepících se na lidi s opačným a v médiích zavrhovaným názorem je vždy zárukou, že věci nejsou tak, jak se nám závislá média snaží namluvit. Pokud Vám zbyla alespoň špetka morálky, tak jsem zvědavý, jak se s těmito postoji v budoucnu, kdy bude na povrch vyplavávat stále více skutečností o této frašce, popasujete. Jedna věc je mít jiný názor a nesouhlasit s někým, ale úplně jiná věc je nahánět a lepit se na každého nevěřícího napříč celým serverem a aktivně se ho snažit obrátit na svoji víru, a to i za použití podvraťáckých metod. Nasaďte si roušku a jděte si stoupnout do řady na očkování. Jděte příkladem a ukažte nevěřícím, co je třeba učinit. Uděláte tím tomuto serveru službu.

379369

14.5.2020 12:21

RE: Správně......

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379369

>tak jsem zvědavý, jak se s těmito postoji v budoucnu, kdy bude na povrch
>vyplavávat stále více skutečností o této frašce, popasujete.

- takýto riťo-etatisti sa s tým popasujú jednoducho. Stále budú plávať po prúde s vládnou politikou. Takýto potrebujú byť zastrčený v riti politikom, a ukazovať tým svoju "zásadovosť." A pomáhajú "loviť idiotov", ktorí majú vlastný, podložený názor, a nie sú ochotní liezť politikom do riti.

379382

14.5.2020 0:45

RE: Správně......

montgomery 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379360

No, nevím. Nosit roušku, když mám rýmu je technicky vzato docela problematické, když uvážím čím se rýma projevuje a jaká opatření musím z toho důvodu činit. Rýmu člověk dostane, když u něho dojde k dočasnému oslabení imunity (např. uřícený a následně prochladlý). Koronaviry rýmy máme v sobě, tak jako mnoho a mnoho dalších breberek, které jenom číhají na svou příležitost nehledíc na nějakou roušku.

379370

13.5.2020 16:27

RE: Správně......

tora85 185.?.?.?

Reakce na 379355

LOL a jak by ten chip poznal ze ta teplota je napriklad z ubehnuti pul maratonu? Tvoje argumenty trochu nedavaji smysl. Je rada vaznejsich nemoci nez covid.

379364

14.5.2020 21:59

RE: Správně......

Rohador 90.?.?.?

Reakce na 379364

1- člověk po maratonu pravděpodobně nepůjde hned "někam" mezi lid zpocený a nevábně vonící.

2- myslíte, že kdyby Vám v letištní hale infra teploměrem naměřili vyšší teplotu, např. po uběhnutí půlmaratonu, že by jim stačila vaše odpověď o běhu???

3- čip nic poznávat nemusí, on jen zaznamená zvýšenou teplotu a tuto informaci pak přeberou snímací zařízení, např. u vstupu do Kaufu, ale je tu předpoklad, že homo sapiens je natolik rozumný tvor, jenž sám dovede rozklíčovat stav po půlmaratonu od stavu horečky při attaku nemoci a proto nemocný nikam mezi lidi nepoleze.[smích]

379403

13.5.2020 16:22

vakcikracie

tora85 185.?.?.?

Momentalne jsem ukotveny v cechach, pak i Bavorsko ma restrikce pro prijezd do teto spolkove zeme. Ale jinak ziju v Bavorsku. Ja tomuto celkem neverim. Nemci v tomto nejsou loutky a odpor vuci vakcinaci je celkem znacny. Vse se snazi resit prirodnimi medikamenty. Povinne ockovani je jen na tetanus. Tak jak tady lidi obhajuji ockovani a jsou zmasirovani spalnickovou propagandou, tak v Nemecku jsou naopak lidi proti ockovani. Sice se nechali namotat na migranty. To je problem ktery se jich sice tyka, ale stale se mohou zavrit doma a tvarit se ze se jich to netyka. Ale s vpravovanim sracek do tela to bude jine. Je videt ze ani covidova propaganda tam nezafungovala a prakticky se nemci nyvodli na opatreni. Rousky nenosili, a hysterii nepestovali. Takze jsem zvedav, co z toho bude.
Je zajimave, ze i pres absenci protilatek u lidi co byly nemocni, nemluvi o vakcinach pro tuto skupinu lidi. Teda, bud prodelany virus,nebo vakcina. Nejak mi z toho plyne, ze nejde ani tak o vakcinu,ale o to, aby se telo s nejakou formou viru setkalo. Ta absence protilatek vypada, jakoby se virus nechoval ani jako virus, anebo bakterie, ale jako parazit. Na ktery si telo taky nevytvari protilatky (odborne vzdelani, prosim at me opravi, pokud je to jinak). A proto se domnivam, ze virus v tele neco zpusobi bud na geneticke urovni, nebo se bude chovat jako backdoor (vsak Gates a jeho derave windows s tim maji bohate zkusečnosti) pro pozdejsi nakazu upravenym virem, ktery uz vykosi daleko vic lidi. Budou to moct svest na mutace pozdejsich kmenu. Anebo s narustajicim probleme starnuti populace se vypnou mechanizmy v tele a lide budou umirat drive atd. MOznosti je hodne. O nejake filantropii se u techto psychopatu a samozvanych spasitelu jako Gates neda mluvit ani omylem.

379362

13.5.2020 16:23

Jenom Němci ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Mám stále silnější a velice nepříjemný dojem,že panice z koronaviru podléhá stále více naivních otroků po celém světě, nejen v Německu. Přímo bije do očí, že všichni lidé v tzv. vyspělých zemích musí na veřejnosti chodit s hadrem přes hubu jako banditi, zatímco připrchlenců ze Západem vybombardovaných a vykradených zemí Asie a Afriky se toto nařízení nedotýká a jeho nedodržování pouze ale připrchlenci je věrchuškami velice benevolentně přehlíženo. Obávám se.že panika s koronavirem odstartovala globální ekonomickou krizi, k níž by brzy stejně došlo, ale z důvodů zcela jiných. Těmi skutečnými důvody nastupující krize jsou nesplatitelné dluhy tzv. vyspělých a demokratických zemí, především na Západě, giganticky přefouknuté hodnoty akcií a nemovitostí,výrazně nadhodnocený dolar a euro, obrovské bubliny finančních sázek neboli derivátů, zfalšované účetnictví a ratingy, nadvýroba pro sklad a především nenažranost finančních "elit" v éře neoliberalismu.Ten se "elitám" musí líbit, protože v něm berou vítězové (tedy ony) téměř vše. Tyto "elity" měly už hodně moc, nyní ale chtějí všechno. Nějak ale zapomněly, že se mezitím opravdu hodně změnilo rozložení ekonomické, finanční a vojenské síly jednotlivých států ve světě.Navíc mám takové tušení, že současná panika z koronaviru má též zakrýt masivní spouštění sítí 5G a jejich negativní účinky na lidský organismus a odůvodnit vakcinaci a čipování otroků, stejně jako povinné zavádění bezhotovostních plateb, které by jinak narazily na silný odpor otroků.

379363

14.5.2020 12:39

RE: Jenom Němci ?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379363

Intenzívne sa bránim uveriť konspiračnym teoriam ,.... ale reálne chovanie politikov veľkej časti sveta neumožňuje dať žiadne "štandartné" , nekonspiračné vysvetlenie. To ľahko dokázateľné šialené konanie politikov umožňuje iba jedno z dvoch vysvetlení :
1. väčšina politikov sa absolutne zbláznila
alebo :
2. politici pripravujú niektoré z "konspiračných" riešení svojich problémov.

Predpokladať, že politici konajú múdro a čestne, že to škrtnutie ľudských slobôb a totálne a kontraproduktívne rúškovanie navrhli pre našu záchranu, tomu sa nedá uveriť. Žiaľ, väčšina ovčanov tomu - zo strachu alebo z politickej uvedomelosti - verí.

Žiaľ, väčšina ovčanov tomu - zo strachu alebo z politickej uvedomelosti - verí, takže je plne demokratické ponechať im tie náhubky na zvyšok ich demokratického života.

379383

13.5.2020 22:11

Spojitost s 5-G znamená spojitost s Huawei

casco 2605:x:x:x:x:x

Huawei je čínská elektronická firma, která patří čínskému lidu, ale zároveň nepatří. Tato firma je trnem v oku americkým developerům, kteří z chronické nenažranosti posunují objemovu hranici přenosu dat dále a dále, přestože se mohou dostat do palby otázek souvisící se zdravím uživatelů.

https://www.nytimes.com/2019/01/26/us/politics/hua...

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/trump-chce-fi...

Huawei na domácí půdě ničemu takovému čelit nemusí, protože případnou kritiku nebo obavy z 5-G technologii čínská vláda prostě tolerovat nebude.

Bohužel, ve Zvědavci se objevil článek, který upozornil na případnou škodlivost frequence-agresivniho 5-G a to přesto, že Čína je nyní náš nejlepší přítel, který, snad také společně s Ruskem, to s Českou republikou myslí jen dobře. Pan prezident Zeman moc dobře ví, proč jeho ukazováček míří k východu, kde se konečně Spása Světa začíná klubat z Vejce Nekonečné Moudrosti.

379365

14.5.2020 12:55

RE: Spojitost s 5-G znamená spojitost s Huawei

x-x 46.?.?.?

Reakce na 379365

Pan prezident Zeman moc dobře ví, proč jeho ukazováček míří k východu, kde se konečně Spása Světa začíná klubat z Vejce Nekonečné Moudrosti.

Hezká teorie. Můžete ji prosím rozvést? Děkuji.

379386

14.5.2020 15:03

RE: Spojitost s 5-G znamená spojitost s Huawei

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 379386

Ukazováček toho starýho paprika nemíří na východ, nýbrž na jiho-východ, do Jeruzaléma....[oči v sloup]

379390

15.5.2020 6:49

Demokracie skončila, přichází globální zdravotní tyranie.

srandabude 46.?.?.?

Demokracie nám přímo před očima končí a zemím místo zvoleného parlamentu vládne Gatesova medicínská tyranie. Jsme svědky řízeného celosvětového přechodu od demokracie k zdravotnickému policejnímu státu, který dává neomezenou moc globálním agenturám typu WHO a globálním farmaceutickým či telekomunikačním korporacím (5G), kterým stát už jen slouží k vynucování jejich zájmů. V takovém zdravotně-policejním státu neexistují žádné mechanismy, které by jednotlivcům umožňovaly vyhnout se nařízením nebo si chránit jejich práva na soukromí, svobodu cestování, shromažďování a svobodu slova.
Bezpečí bez svobody = vězení. David Icke řekl, že nezná lepší definici fašizmu, než tu, když o tom, co vám vstříknou do žil, už nerozhodujete vy, ale stát (který dělá, co mu přes WHO nařídí podnikatel s vakcínami a snižovač populace Bill Gates).

379408

15.5.2020 11:24

No a Vy sám.....

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 379408

...byste raději volil pro sebe a svou rodinu být hodně nesvobodným, anebo raději byste byli trošku mrtvými ?

Víte, např. na mor (za ten se ale někdy považovala i pandemie spalniček či neštovic - a ty byly vymýceny díky očkování) stačilo zvýšit úroveň hygieny, plus vynaleznout lék. Na současnou nákazu lék zatím není, ani vakcína. A masy brblají už jen když mají si někdy nasadit roušku, že prý to narušuje jejich individuální svobodu (co svoboda druhého - kterého může náš malý svobodný individualista poškodit na jeho svobodě tak, že ho upoutá na lůžko či přímo napomůže zabít ?).
Vaše svoboda by neměla znamenat nesvobodu druhého člověka, kdy on nemá na světě cennějšího statku, než doba vyhrazená mu pro jeho život, pokud možno život zdravého člověka. Tak to prostě chodí, že díky určité úrovni nesvobody udržuje se i určitá úroveň svobody, vot takaja tože eta dialektika.
Jinou věcí je samozřejmě to, když někdo situaci zneužije k tomu, aby pouze posílil svou moc, jakou má nad ostatními lidmi, včetně moci šmírovací , bonzovací a represivní, v tom se určitě shodneme. Nicméně i Vy určitě užijete dnes raději internet , než poštovního holuba ....a spolehnete se na farmacii, ne na zaříkávání či na modlitby (ale mohu se mýlit, v tom případě se oimlouvám). Takže i Vy sám podporujete např. toho Gatese.....

Můžete se tomu vyhnout - a dokonce při tom také i znásobit svou svobodu (svobodou je hlavně co nejméně závislostí). Stačí dokonalá autarkie a pevné zdraví (abyste nebyl závislým na lékařích, natož na uzdravovatelích, o farmaceutickém byznysu ani nemluvě ). Tedy odpovídající nemovitosti , zdroje a movitosti, plus know how. Plus kvalitní sousedé a silná domobrana. Hodná manželka také není k zahození, plus loajální děti. No a zvládnout kouřové signály - tak, aby Gates utřel hubu.
A je to, máte to vyřešené, nemusíte brečet na internetu, že jste málo svobodným.
Samozřejmě, je to jen pro někoho, celé lidstvo takhle fungovat nemůže , zdroje jsou omezené. Tedy musí být ono lidstvo nutně určitou měrou nesvobodné (pořád lepší než mrtvé). Ale to bylo dycky.

Hezký den.

379425

15.5.2020 13:20

RE: No a Vy sám.....

srandabude 46.?.?.?

Reakce na 379425

Až do vašich dětí napíchají kvůli zisku 72 vakcín do věku 6 let (tolik už jich dávají v USA) a udělají z nich doživotní ležáky, tak si možná uvědomíte, že tzv. obrana proti koronaviru je 1000 x horší, než tento virus sám. Na něj totiž stačí zinek, vitamín D, jód a nemá šanci, což nám big farma tají. Ale proti gustu žádný dišputát, někteří jistě sami s radostným bečením poběží nechat se očkovat, což je v podstatě skrytá eutanazie.

379428

15.5.2020 17:44

RE: No a Vy sám.....

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 379428

Eutanazia z rúk demokraticky zvoleného politika - to je pre demokratických ovčanov pocta - "môj štát si ma všimol ! ".

379430

Příspěvků: 50

13.05. 01:17 Pátá Mojžíšova 7:24  Velký bratr, tedy banksterská sebranka SSvatá
14.05. 17:12 sloboda je nadovsetko  RE: Velký bratr, tedy banksterská sebranka SSvatá
13.05. 04:30 coinageboy  Spojitost s 5-G??
13.05. 10:02 Mika  RE: Spojitost s 5-G??
13.05. 13:43 -x-  RE: Spojitost s 5-G??
13.05. 23:11 Gój  RE: Spojitost s 5-G??
14.05. 00:52 -x-  RE: Spojitost s 5-G??
14.05. 07:00 Gój  RE: Spojitost s 5-G??
14.05. 07:57 ping789  RE: Spojitost s 5-G??
14.05. 16:57  RE: Spojitost s 5-G??
20.05. 14:03 Třeba čárka  RE: Spojitost s 5-G??
14.05. 08:23  máme absolutní svobodnou vůli
14.05. 12:52 -x-  RE: máme absolutní svobodnou vůli
14.05. 19:26 ping789  RE: máme absolutní svobodnou vůli
20.05. 14:14 Třeba středník  RE: máme absolutní svobodnou vůli
14.05. 14:52 -x-  RE: Spojitost s 5-G??
15.05. 07:00 Gój  RE: Spojitost s 5-G??
20.05. 13:36 Třeba tečka  Evoluce vědomí
21.05. 03:00 Gój  RE: Evoluce vědomí
21.05. 14:06  RE: Evoluce vědomí
22.05. 05:55 Gój  RE: Evoluce vědomí
23.05. 13:06 Pan X  RE: Evoluce vědomí
23.05. 19:14 Gój  RE: Evoluce vědomí
25.05. 13:26  RE: Evoluce vědomí
23.05. 13:57  RE: Evoluce vědomí
14.05. 08:15  RE: Spojitost s 5-G??
13.05. 08:17 Bedřich  Není divu
13.05. 13:37 vladimir7  RE: Není divu
13.05. 09:31 Joseph Chlor  No a vidíte...
13.05. 10:05 montgomery  Tak nevím,
13.05. 23:49 Kosk  RE: Tak nevím,
13.05. 11:16 libertarian  Môžme si "vybrať" , ktoré alternatíva sa dá prežiť.
13.05. 12:46 Rohador  Správně......
13.05. 13:45 R.E.  RE: Správně......
13.05. 14:54 Lovec idiotů  RE: Správně......
14.05. 00:20 koudsk  RE: Správně......
14.05. 12:21 libertarian  RE: Správně......
14.05. 00:45 montgomery  RE: Správně......
13.05. 16:27 tora85  RE: Správně......
14.05. 21:59 Rohador  RE: Správně......
13.05. 16:22 tora85  vakcikracie
13.05. 16:23  Jenom Němci ?
14.05. 12:39 libertarian  RE: Jenom Němci ?
13.05. 22:11 casco  Spojitost s 5-G znamená spojitost s Huawei
14.05. 12:55 x-x  RE: Spojitost s 5-G znamená spojitost s Huawei
14.05. 15:03 R.E.  RE: Spojitost s 5-G znamená spojitost s Huawei
15.05. 06:49 srandabude  Demokracie skončila, přichází globální zdravotní tyranie.
15.05. 11:24 Joseph Chlor  No a Vy sám.....
15.05. 13:20 srandabude  RE: No a Vy sám.....
15.05. 17:44 libertarian  RE: No a Vy sám.....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 6

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 16

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 967