Diskuze k článku

Ruský pistolník v Praze

Příspěvků 28

2.5.2020 1:00

Komunisti boj proti rusofobii ztezuji

Rudolf_K 2620:x:x:x:x:x

Bohuzel komunisti boj proti rusofobii ztezuji. Umoznuji totiz rusofobum stavet se do role odpurcu komunismu. Za druhe agenda komunistu se prekryva s agendou rusofobu. Dokud se nezbavime bolseviku a komunistickeho zpusobu mysleni, tak se nikam nedostaneme.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

379078

2.5.2020 12:15

RE: Komunisti boj proti rusofobii ztezuji

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 379078

Dokud se nezbavíme prozápadního způsobu myšlení, tak se nikam nedostaneme.

379092

2.5.2020 15:47

Bolsevici by se meli znovu prozkoumat a pripadne prehodnotit.

Janecek 69.?.?.?

Reakce na 379078

Prosim opravte mne jestli se mylim, ale z podstaty slova bolsevik vyplyva, ze to slovo znamena "pro vetsinu", jinymi slovy bolsevicka strana by mela prosazovat politiku vyhodnou pro vetsinu obyvatelstva. Nevim vsak zda to tak bylo...
Podobne kdyz se cesky rekne "selsky rozum" tak to znamena to same, jednat tak, aby to bylo vyhodne pro vetsinu lidi. Tento vyraz dnes samozrejme jakoby nedava smysl, protoze je selskeho lidu podle definice malo, ale v dobe kdy tento vyraz vznikl byla selskeho lidu vetsina.
Stejne a mozna trosku lepe je to receno anglicky: "common sense", kde commoner znamena obycejny clovek a tech je samozrejme vetsina.

Kazdy rozumny clovek musi vzdy prosazovat politiku, ktera je vyhodna pro vsechny, nebo alespon pro vetsinu lidi. Tak je to spravne pro preziti a blaho naroda.

Dnesni diskreditace slova bolsevik je masivni a pokud zvazime, ze je to provadeno temi, kteri jsou ocividne skudci naroda, tak pak vyvstava otazka zda to neni zcela naopak.

379100

3.5.2020 15:27

RE: Bolsevici by se meli znovu prozkoumat a pripadne prehodnotit.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 379100

Bylo tomu trochu jinak : https://en.wikipedia.org/wiki/2nd_Congress_of_the_Russian_Social_Democratic_Labour_Party

Ciste utilitarni ("...jinymi slovy bolsevicka strana by mela prosazovat politiku vyhodnou pro vetsinu obyvatelstva..." ) stanoviska a jejich prakticke vyjadreni take mohou nabyvat ruznych modu , zjednodusene receno modu benigniho a modu maligniho. Viz napriklad kdysi tolik popularni eugenika.

Pri slovnim spojeni " common sense" se mi vzdy vyjevi slovo " commons", ani nevim proc......asi nejaka nostalgie....
[velký smích]))

Rozumnost.....ano, ano.
Predpoklada vsak existenci rozumnych lidi, kdyz uz tedy ne moudrych (vychytralost - chytrost - rozumnost - spravnost - moudrost).

379128

3.5.2020 16:36

RE: Bolsevici by se meli znovu prozkoumat a pripadne prehodnotit.

Jaroslav Pejcoch 2a01:x:x:x:x:x

Reakce na 379100

Dovoluji si vás opravit; termín "bolševik" souvisí se vznikem bolševické a menševické frakce v sociálně-demokratické dělnické straně Ruska (léta 1901 - 1904). Bolševická, Leninova, frakce byla větší, měla většinu (tedy bolšinstvo).

379130

2.5.2020 2:22

Českých klaunů?

Gój 46.?.?.?

Pecky Rudého práva byly proti propagandě košer progresivistických soudruhů současnosti slabým odvarem. Svobodná Evropa byla štvavým banksterským tlampačem.
Liberální progresivisté nejsou součástí národa, ale přisluhovačským oddílem "lidumilů", globalistických protinárodních banksterů.

Emma Smetana má mámu. Máma měla mít danu.
Ondřej Kolář má tátu. Táta měl mít primerosku!
A protože se tak nestalo, dokonce i mnoha dalších případech, máme zde lepšolidi. Zapamatujme si proto jejich košer výrazivo a cíle;
fact checker, facebookový fact checkingový program
fake news
hoax
Kritérium napravování fake news je počet sdílení, dosah. Soudružka Mortkowitz má cenzuře vytipované servery, stránky...A košer poradce z Manipulátoru a Demagogu!
napravoumiru.afp.com,

379079

2.5.2020 7:51

RE: Českých klaunů?

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 379079

Jooo, lepšolidi máme! Ale jak je vidět, nevzalo to nám (prostolidem) smysl pro humor. A to na daném článku oceňuju ze všeho nejvíc.

379081

2.5.2020 9:11

Ty tanečky okolo toho pomníku a to příslušenství k nim...

R.E. 46.?.?.?

...není nic jiného, než zpravodajská hra české filiálky amerického "deep state" proti Rusku s využitím tlup bezmozků a vystrašených infantilů s českým občanstvím.
Ty pitomosti jsou koordinované z jednoho centra a to není hlava mladého Koláře, ani jeho potrhlého fotra zrovna tak, jako ten heckerský útok na některé české nemocnice v době koronavirní nákazy, o kterých se zmínil a na jejich obranu a ochranu chce vší silou udeřit ten pitoma min. zahr. věcí USA, bývalý šéf CIA Pompeo a tak je víc, než jasné, že se na tom všem přímo podílí i Koudelkovic čučkaři a jejich placení práskači a rozesírači typu Kundry, kterým kryjou záda při vypouštění těch hoaxů a poplašných zprav a páchání další trestné činnosti ta nejvyšší místa, tím nemyslím tu splasklou ošoupanou pneumatiku na nikoli 5.kole u vozu, ale z hlediska mocenského už nějaké 6. kolo založené v zasprášené garáži, Moše Zemana, nebo vládu toho zdivočelého chazarského hokynáře, kterého díky svému nejspíš dílem vrozenému a dílem propagandou získanému kreténismu volí velká část národa...

Tady totiž velí každý, kdo má do prdele díru a je mimo náš parlamentní pořádek, ve kterém jsou volené orgány jen takovými depozity neupotřebitelných, ojetých a defektních pneumatik 7., 8. a dalších kol, různých rozměrů a dezénu s kostrami z oceli, ale i z prohnilého hadru, ve skutečnosti nevhodných k jakémukoli použití, jen odčerpávající prostředky svým skladováním a oprašováním...

Tohle není Česká republika to je už míň, než ty latinskoamerické banánové republiky, které na rozdíl od nás mají alespoň armády, které občas udělají státní převrat, ale tady už opravdu chcípnul pes a to ve všem...

A protože cíl zůstává stejný a prostředky také a tím cílem je likvidace Ruska a jeho rozkradení a ty prostředky jsou lež, podvod a zlodějina a zločin všeho druhu, jako tomu bylo vždy, kam přikvačila ta tzv. demokracie ze Západu.

379082

2.5.2020 14:26

RE: Ty tanečky okolo toho pomníku a to příslušenství k nim...

anonym 185.?.?.?

Reakce na 379082

Vidím, že jsi zblil úplně všechno. Kdopak tě tak nalil? A co pak máš proti Mošemu? Nemáme tu prezidentský systém, aby sázel jeden dekret za druhým. Ale pořád je to o 10 tříd lepší, než kdyby na Hradě seděl někdo jako Fišer nebo nedej bože pajác Drahoš. Příště se raději vyblej do hajzlu...

379099

4.5.2020 11:53

RE: Ty tanečky okolo toho pomníku a to příslušenství k nim...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379082

Zahraniční politika suverénního státu by měla usilovat o vyrovnané a přátelské vztahy se všemi zeměmi. Zajisté – zažili jsme ze strany sovětských komunistů, tedy Rusů, Ukrajinců a dalších potlačení pečlivě naplánované barevné revoluce s odskokem do náručí NATO, ale to je dvaatřicet let za námi a do NATO jsme byli stejně dotlačeni. Když už spolupracujeme s Němci, kteří v naší zemi napáchali nepoměrně více zla, co nám brání v tom, abychom při vzájemném respektu a odlišném vidění světa spolupracovali i s Rusy?
Taková myšlenka zjevně u některých budí hrůzu. Vzájemná korektnost, úcta, respekt – to je to poslední, čeho jsou směrem na východ schopni. Stát by jistě našel nástroje k tomu, aby se v oblasti zahraniční politiky nedostal do vleku nedospělých provokatérů a dal srozumitelně najevo, že se svobodou je spojená odpovědnost. Našel, kdyby k tomu měl vůli. Neměl, neboť nesmí mít, jinak...

379151

2.5.2020 10:07

Kolář je pod postelí!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Vložený obrázek


Vložený obrázek

379085

2.5.2020 10:21

RFE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Tehdy Svobodná Evropa ještě provozovala informace,které byly KONKURENČNÍ politice VÝCHODU. Poslechněte si týdeníky ted před 50lety. Lenin podélně i příčně,k výročí Lenina se všichni poprděli. A proto se ladila RFE nebot soudruzi prudili tak tvrdě,že to dožralo i pravého komunistu,nikoliv toho co byl U KOMUNISTU z karierních duvodu A dnes je to zase v opačném gardu,to je taková specialitka v českém kráteru, https://vk.com/video400813730_456239194 https://vk.com/video400813730_456239587

379086

2.5.2020 10:31

"Nikdy never jediné slovo mainstreamovým gaunerom! "

libertarian 31.?.?.?

Článok je perfektným psychologickým rozborom dementných mozgov dnešnej mladšej generácie. Tato generácia napodiv tej demagogii verí. Viď diskusie na IDnes.
My starší sme chránení imunitou, ktorú vypestovali v nás tí predlistopadoví komunisti :
"Nikdy never jediné slovo mainstreamovým gaunerom! "
- Tato imunita nás chráni pred štátnou propagandou aj pred koronavírusom.

Pozerať v kine
> Troškovu novou komedii o likvidaci českých klaunů pistolníky z Divokého Východu
by bolo zábavné.
Žiť 24 hodín denne v takejto komédii je dosť únavné.

Veria tí samotní propagandistickí gauneri svojej prisprostastej demagogii ??? - odpoveď na tuto otázku by si zaslúžila doktorát zo psychologie.

379087

2.5.2020 12:38

RE: Veriť "tí samotní propagandistickí gauneri svojej prisprostastej demagógii" bohužiaľ nemusia,

lubosmat 82.?.?.?

Reakce na 379087

môžu sa však za ňu perfektne schovať, hlavne keď sú do vedenia štátu dosadení tesne po voľbách (napríklad súčasná slovenská vládna garnitúra).

"Obyčajný ľuďoň" by si povedal, keď nás tá "pliaga" tak pekne obišla chopme sa príležitosti, uvolnime okovy prehnaných opatrení a rozbehnime sektor domácich služieb a obchodu skôr, ako tí dookola.

Ale chyba lávky, cez školstvo a kultúru, mimochodom najľahšie ovládané rezorty, keďže sú takmer kompletne financované štátom, sa valí na ľudí vlna dlhodobo termínovaných opatrení, ktoré budú naďalej traumatizovať našu spoločnosť.

Šancu urobiť niečo dobré premárnili, ale šancu podkopať krehké základy systému domácej mikroekonomiky využívajú na "110%", a to len preto, že výhovorky z vlastnej neschopnosti hádzané na predchádzajúcu vládu sa ešte celkom neminuli a na "pandémiu" sa dá zvaliť naozaj všetko.

Postihlo nás bohužiaľ niečo daleko horšie, než reálna pandémia, je to vláda ktorá si opäť myslí že, "Čím horšie, tým lepšie!"

Za každé zlepšenie po tomto fiasku si budú pripínať metále a vypisovať nemalé odmeny, z budúcich schodkov štátneho rozpočtu.

379094

3.5.2020 8:59

RE:

Marek 62.?.?.?

Reakce na 379087

Nezovseobecnoval by som to takto. Ako ktori veria/neveria. Poznam aj takych aj takych. Celkova statistika mi unika ale bolo by spravit nezavisly prieskum

379118

3.5.2020 12:50

RE: Nakoniec aj tak rozhoduje nie to, čomu veria alebo neveria, ale čo nakoniec urobia.

Lubosmat 45.?.?.?

Reakce na 379118

V Amerike sa tomu hovorí nezávislá slobodná voľba zboru voliteľov /electoral college/, a u nás nezávislosť na straníckych tričkách v rozhodovaní poslancov, kde sa rozhoduje hlavne podľa toho, ako ťažko sa po "správnom" rozhodnutí zohýba peňaženka /správně prkenice od slova prkno/.

Oboje vlastne smeruje k tomu, že nezáleží na tom, ktoré lístky vhodíš ako volič do urny a ktoré skončia po voľbách v smetnom koši "pardon ktoré pošleš predčasne na recykláciu", volení zástupcovia sa takmer vždy postarajú o to, že v tom odpade skončia všetky voličské hlasy do jedného.

Nás zachraňuje pred vyčíňaním politiov zotrvačnosť v spoločenských procesoch, ale ak nevhodný predikt trvá primoc dlho, dôjde k závažným systémovým poruchám.

379126

3.5.2020 17:16

RE: Jak Kundra z Respektu ruského agenta odhalil?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a01:x:x:x:x:x

Reakce na 379087

Agent 4. kategorie Kund(r)a nepozorovaně vnikl do letícího hypersonického letounu 7. generace Tu-747 na zcela nepravidelné lince Moskva-Prag, aby překazil úmysl (ne)známé mocnosti eliminovat politiky 28. kategorie pááány Hřiba, Koláře a jakéhosi šaška z Řeporyjí. Čističe poznal okamžitě; seděl pod krytím diplomata, a to zcela nenápadně v 1. třídě a napájeje se vodkou Stoličnaja, maje na levém zápěstí na řetízku rudou diplomatku značky Andropov, která je, jak známo dobře informovaným, standardní výbavou agentů (ne)známé mocnosti. Poté, co diplomat (ne)známé mocnosti usnul zmožen 2ma láhvemi vodky, agent Kund(r)a opět nikým nezpozorován univerzálním paklíčem č. 25Ax.45-II otevřel onu rudou diplomatku na „diplomatově“ zápěstí a – a první co mu padlo do oka, byla ampule s jedem, jak jinak, ukrytá v tubě mýdla na holení značky Putinskoe. Zcela neviditelná skleněná ampule bez vůně a zápachu byla navíc maskována odérem 12 dnů rozleželých tvarůžek. Hrdinný agent Kund(r)a se však opět nenechal zmást a nacvičeným způsobem pronikl do podezřelé ampule, aby rychle zanalyzoval její obsah. Rutinní senzorickou zkouškou „Put drop onto tangue“ na jazyku zjistil, že se opět nezmýlil! Opravdu, bezbarvá olejovitá kapalina byla prudce jedovatým a smrtelným jedem ricinem! Byl na sebe velmi hrdý, že opět splnil náročný úkol svého řídicího agenta pplk.. Čučkaře…
Tu se ozvalo hlasité zacinkání tramvaje na ulici a Kund(r)a se ze svého snu probudil…

379131

4.5.2020 10:17

RE: Jak Kundra z Respektu ruského agenta odhalil?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379131

Žádný ricin není třeba. I bez něho jsou už posraní až za ušima [chechtot]

379148

4.5.2020 13:17

RE: Jak Kundra z Respektu ruského agenta odhalil?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 379148

Už pouhý název rostliny, v níž se ricin vyskytuje, budí hrůzu: Ricinus communis!

379155

2.5.2020 13:14

Presstitut Kund(r)a

RomanTička 37.?.?.?

Zajímavá je "informace ověřená jejich zdrojem", se kterou nedávno přispěchal tento (j)elitní žurnalista, že do Čech přicestoval zabiják s ricinem v kufříku a má za úkol zlivkvidovat trojici našich pražských ochránců demokracie, kteří bourají sochy, přejmenovávají náměstí, na kterých je zcela náhodou ruská ambasáda, a kteří staví pomníky borcům, z jejichž činů bylo na blití i otrlým esesákům.
Takže Respekt má v FSB dvojitého agenta, který má přehled o jejich zabijácích a obsahu jejich zavazadel? To jsou tedy fakt borci...

Jinak, kdyby některý z těchto tří sp(r)asitelů demokracie v Praze náhodou zahynul nepřirozenou smrtí, to by se na Rusko házelo velice hezky..
Z tohoto důvodu by v zájmu Ruska bylo spíše těm třem poskytnout ochranku... [chechtot]

379096

2.5.2020 13:43

RE: Presstitut Kund(r)a

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 379096

Opačně, čučkaři z BISu mají v FSB dvojitého agenta, který dal včas echo čučkařům a z BISu pak došlo k "úniku" informace o tom komandu smrti Kundrovi od "jeho člověka" v BISu. Proto ta vražedná mise nevyšla.

A určitě se to zakládá na pravdě, protože jinak by se ozval známý lovec "hoaxů", expert Cemper z neméně známého serveru Manipulátoři.

379097

4.5.2020 9:22

RE: Presstitut Kund(r)a

Karlolito 85.?.?.?

Reakce na 379097

Ono to bylo úplně jinak. Dvojitý agent FSB dal tip dvojitému agentovi BIS o lahvičce ricinu a diplomatovi.

379146

8.5.2020 7:41

RE: Presstitut Kund(r)a

disident 83.?.?.?

Reakce na 379096

S největší pravděpodobností (highly likely) naše "čučkaře " "varovala" britská tajná služba,neboť právě oni si libují v obskurních způsobech(polonium,novičok)jak likvidovat své nepohodlné spolupracovníky,aby pak z toho obvinili svého historického nepřítele.Pravděpodobně mají též prsty v "chlorových"útocích Asada v Sýrii.

379269

2.5.2020 17:29

To se stává...

casco 2605:x:x:x:x:x

Poslouchejte, tady na tom místě přece stála socha sovětského maršála Ivana Stěpanovičok... chci říci Ivana Stěpanoviče Koněva.

Jo, stála, ale srali na ní holubi, tak ji odvezli.

379106

3.5.2020 10:11

sračkomety nesleduju

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Do mě teda nikdo nepere. Protože mediální sračkomety řízené z Langley a z různých lóží už roky nečtu a televizi nesleduju.
Jediná obrana je to ignorovat a jít si v životě za svým cílem.
Když mám potřebu se něco dozvědět tak zajdu na sputnik a jako týdenní světové zpravodajství si pustím Pjakina.
Jinak sleduju jen alternativní weby a kanály.

Teď jsem musel udělat vyjímku protože vládní sebranka měnila podmínky co den a tak jsem potřeboval vědět jestli je třeba dovoleno vycházet ven jen s kastrólem na hlavě a vařečkou v prdeli, skákat jen po jedné noze a přitom si zpívat americkou hymnu pod hrozbou pokuty 10 000.
Slavná hláška z pohádky "Dnes nám berou sůl a zítra nám budou holit hlavy" už byla několikanásobně překonaná realitou.

Ale to za chvíli bude pryč.

379121

3.5.2020 11:43

RE: sračkomety nesleduju

RomanTička 37.?.?.?

Reakce na 379121

Já to mám jinak. Naopak, když se stane něco závažného, atentát, něco bouchne, spadne, začne epidemie nebo válka, tak hlavní média bedlivě sleduju. Abych věděl, jak se to nestalo, neděje a kdo to neudělal... [chechtot]

379123

3.5.2020 20:19

Pokud by se Rusové rozhodli někoho zlikvidovat,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

dotyčného by nic nezachránilo. Ani letka pronajatých Grippenů s plnou výzbrojí, ani zdejší BIS, ani článek 5 amerického NATO. A udělali by to dříve či později tak, že by dotyčného už nikdo nikdy nenašel. Ale tři komunální politici z malého Česka, kteří se marně snaží přepisovat dějiny a vysloužit si uznání a prebendy z US embassy, jim za takové úsilí a riziko opravdu nestojí. Nad jejich počínáním si tak maximálně odplivnou.

379135

7.5.2020 14:01

Ze vzpomínek dcery generála Svobody

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

http://www.czechfreepress.cz/podoteky/ze-vzpominek-dcery-generala-svobody.html

Jak na Ludvíka Svobodu vzpomíná maršál Sovětského svazu I.S. Konev:

„Byl to organizovaný a nesmírně statečný muž. O něm se dá říci bez nadsázky: v bojových letech by nesklonil hlavu před nepřítelem … Nebyl komunistou během válečných let, ale byl skutečným patriotem, mužem progresivních myšlenek spojených s nejlepšími ambicemi … Svoboda byl skutečným národním hrdinou, jedním z nejodvážnějších lidí, kterého jsem viděl, byl voják v nejvyšším slova smyslu.“
Konev také zajistil propuštění generála Klapálka, který byl rovněž uvězněn na základě falešného obvinění. Byla jsem svědkem toho, kdy Koněv slyšel od mého otce o zatčení Klapálka. Pak se Koněv bez prodlení obrátil na prezidenta Zápotockého a ostře prohlásil:
„Zjistil jsem, že generál Klapálek byl zatčen. Víte, kdo je generál Klapálek? To je národní hrdina vaší země!“
O několik dní později byl generál Klapálek propuštěn. A my dnes... Děs!

379245

Příspěvků: 28

02.05. 01:00 Rudolf_K  Komunisti boj proti rusofobii ztezuji
02.05. 12:15 Jan Hanuš  RE: Komunisti boj proti rusofobii ztezuji
02.05. 15:47 Janecek  Bolsevici by se meli znovu prozkoumat a pripadne prehodnotit.
03.05. 15:27 Joseph Chlor  RE: Bolsevici by se meli znovu prozkoumat a pripadne prehodnotit.
03.05. 16:36 Jaroslav Pejcoch  RE: Bolsevici by se meli znovu prozkoumat a pripadne prehodnotit.
02.05. 02:22 Gój  Českých klaunů?
02.05. 07:51 kolokol  RE: Českých klaunů?
02.05. 09:11 R.E.  Ty tanečky okolo toho pomníku a to příslušenství k nim...
02.05. 14:26 anonym  RE: Ty tanečky okolo toho pomníku a to příslušenství k nim...
04.05. 11:53  RE: Ty tanečky okolo toho pomníku a to příslušenství k nim...
02.05. 10:07  Kolář je pod postelí!
02.05. 10:21  RFE
02.05. 10:31 libertarian  "Nikdy never jediné slovo mainstreamovým gaunerom! "
02.05. 12:38 lubosmat  RE: Veriť "tí samotní propagandistickí gauneri svojej prisprostastej demagógii" bohužiaľ nemusia,
03.05. 08:59 Marek  RE:
03.05. 12:50 Lubosmat  RE: Nakoniec aj tak rozhoduje nie to, čomu veria alebo neveria, ale čo nakoniec urobia.
03.05. 17:16  RE: Jak Kundra z Respektu ruského agenta odhalil?
04.05. 10:17  RE: Jak Kundra z Respektu ruského agenta odhalil?
04.05. 13:17  RE: Jak Kundra z Respektu ruského agenta odhalil?
02.05. 13:14 RomanTička  Presstitut Kund(r)a
02.05. 13:43 Alfred  RE: Presstitut Kund(r)a
04.05. 09:22 Karlolito  RE: Presstitut Kund(r)a
08.05. 07:41 disident  RE: Presstitut Kund(r)a
02.05. 17:29 casco  To se stává...
03.05. 10:11  sračkomety nesleduju
03.05. 11:43 RomanTička  RE: sračkomety nesleduju
03.05. 20:19  Pokud by se Rusové rozhodli někoho zlikvidovat,
07.05. 14:01  Ze vzpomínek dcery generála Svobody

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 111 čtenářů částkou 17 636 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 3

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,07 Kč
Euro
27,27 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
25,44 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,49 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 010,61 Kč
1 unce stříbra
564,86 Kč
Bitcoin
303 003,88 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 580