Diskuze k článku

Správné myšlení o migrantech a Řecku

Příspěvků 12

25.3.2020 5:31

Erdogan to má vymyšlené

Mika 46.?.?.?

Bába Merkel a spolek říkajíc si EU si myslel,že když do Turecka nacpou miliardy,tak ono bude hodné a poslouchat rady EU. Erdogan nakonec na celou tu bandu udělal dlouhý nos a jede si podle svého. Historie se opakuje a od podleho a nespolehliveho Turecka se taky nemohlo nic jiného očekávat.
Nerad to připomínám ale je to fakt. Evropská spoluúčast na vojenských akcích na blízkém východě, svržení mnoha stabilních politických režimů ( pod vlajkou USA a NATO), vývoz té naší a jediné správné liberální demokracie (pořád musime ty druhé učit jak se má žít), přinesla své ,,plody,,ve formě uprchlíků a totální anarchie v těchto námi,,osvobozených,,zemích. Je to jako bumerang .
Možná, že Turecko taky jedná na příkaz USA. Ti potřebují Evropu na kolenou,ekonomicky slabou, protože na tom je postavena existence USA. Na podmaneni si druhych a vybudování závislosti na jejích ekonomii.
A navíc EU financuje tureckou vojenskou techniku,která nyní útočí na řeckou hranici! Totální absurd.

377924

25.3.2020 7:35

PREČO ???

libertarian 31.?.?.?

> Reportáž České televize (Události 6.března) se nesla v tomto duchu .......

pan autor píše pekne, pravdivo , ....... ale NIČ NOVÉ. Nariekanie nad propagandou ČT (ale fakticky nad väčšinou televízií europy) je už nudné a trápne.
Čakám (ale zjavne zbytočne) , kedy sa už začne ktosi zaujímať o otázku kúsoček hlbšie pod povrchom :
Kedy sa už vzbúri väčšina ovčanov pred tým vymývaním mozgov, ktoré im robí väčšina politikov a väčšina novinárov. Pod "vzburou" nemyslím ozbrojenú revolúciu, myslím iba jednoduché a celkom bezpečné odmietnutie tých gaunerov vo voľbách. Demokracia poskytuje ovčanom možnosť celkom pohodlne a bez rizika vykrútiť krk gaunerom politikom. Ale ovčania túto jedinú pozitívnu vlastnosť demokracie odmietajú použiť. PREČO ???
Politici si robia z ovčanov prču - a ovčania proti tomu ani prstom nepohnú. PREČO ???

377926

25.3.2020 9:31

RE: PREČO ???

Mika 46.?.?.?

Reakce na 377926

Protože je jim to u pr.... Mají svých starostí dost. Liidé jsou aploliticky. Je to například dobře vidět při účasti ve volbách.
Pak je tu další sorta lidí, ti kteří pevně věří ve vládu a oficiální média. Nemají ani kousek pochybnosti o jejich práci a propagandě. Trefně se jim říká ovčani.

377929

25.3.2020 10:23

Situace na řecké hranici je další logický krok dobývání Evropy mohamedány

R.E. 46.?.?.?

Ti Turci s muslimský fašistou v čele, pomateným Erdoganem, drží svojí agresivní menšinou za vypelichanou hrmu Merklovou a tím i nejen celé Německo, ale i celou EU.
Tohle, co se děje, je regulérní válka proti Evropě a jejím národům s cílem zmocnit se území musulmany a ke střílení "na poražení", jak říkávají Rusové, přijde později, pokud to nevzdáme a podlehneme tomu tlaku...a střílet budou mohamedáni, už dneska se ohánějí mačetama a sekerama a až se dostanou k flintám, začne ten pravý tanec dervišů...

Kdo za tím je a kdo tu dělá dnes v pravém slova smyslu toho pověstného "Trojského koně" víme dobře. Jsou to eskimácko-zednářské organizace a nevládky řízené židem Sorosem a nejpodlejší je zapojení se do toho i vysokých politiků z EU i jednotlivých států, včetně těch našich..A do toho všeho byl vypuštěn ten coronavirus, aby se oslabily a paralyzovaly všechny státy a jejich instituce, ekonomika a obránci svých domovů, aby se imigrace nebrzdila, neboť má zpoždění a hrozí že s končící občanskou válkou a nadcházejícím vítězstvím Assada v Sýrii a Haftara v Líbyi ustane úplně... a proto ten Turek tak tlačí na pilu..., aby se vyčistil prostor mezi Nilem a Tygridem pro vznik "Velkého Izraele"...Eskimáčtí lichváři přispěchali jako první a velice dobře připravení prostřednictvím Lagerde-ové s půjčkou po už tak krachující Itálii a Bakšiš už taky mele o navýšení deficitu na pětinásobek odsouhlaseného. Celá EU skončí jako Řecko...v exekuci Rothschildům stejně, jako USA...

Lidi se pomalu začínají probouzet a začínají chápat o co tu jde. Jde o život a ten bacil je jen předehra k tomu, co mají způsobit ty hordy mohamrdánských idiotů posílaných z Turecka a okolí...
Totálně postavené na hlavu jsou reakce velení EU, konkrétně té natupírované kravy v růžovém kostýmku Uši von der Leyno, která se spožděním nechala zablokovat hranice všech zemí EU včetně těch vnějších šengenských pro absolutně všechny kromě "běženců" a to i schválně nakažených tím coronavirem!!!
Ta EU je naprosto šílená a je zcela zjevně náš nejhorší nepřítel, nikoli jen tlupa hloupých a neschopných parazitů, jak si někteří mylně myslí...

K čemu ten spolek přiblblých biorobotů chcajících v sedě aportujících pro eskimáka je vidět právě v těchto dnech ve vztahu k těžce postižené Itálii. Museli přijet zachraňovat místní eu-institucemi opuštění ze zemí jako je Kuba, Venezuela, Rusko a Čína, které my EU/NATO za odměnu sankcionujeme ekonomicky, vyhrožujeme jim vojensky a znažíme se do nich podjebávat a svrhávat jejich vlády za pomocí námi placenými CIA-agenty, jako je Sajmon Pánek a ta jeho všivá banda "Člověka v tísni". Kde jsou všichni tihle šmejdi včetně celé té pražské buzerantské kavárny, když se konečně můžou předvést, jak zachránit národ a stát, když furt řvou o tom, jak to s ním myslí dobře ?!

377934

25.3.2020 10:38

Je na case !

Kadlik 109.?.?.?

Je na case aby se lidi probrali a neziskovky se staly lovnou zvěří i unas !

377936

25.3.2020 10:47

I Švejk to komentoval.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Možná budu nepřesný, četl jsem Švejka už je to hodně dávno a přesné citace si nepamatuji, ale smysl ano. Třeba mě někdo poopraví.
O Turcích tam padla otázka přibližně takto:"Věříš Turkům? Věříš těm pohanům?"
A o Němcích:"Němci jsou potvory, že jim není v světě rovno." Tahle věta v německém překladu není. Bohužel jsem originál Švejka i německou verzi daroval komusi, takže už to nemůžu ověřit. Ale bylo to tam.

377937

25.3.2020 12:44

Sžíravou iroronii na nezvědavci nedají a elfové už vůbec

kal.el 2620.?.?.?

Tam je teď nějaký moribundus, na NWOO.org také.
https://pravyprostor.cz/vlada-zmenila-legislativni...
[velký smích][chechtot]
Ententýky dva špalíky čert vyletěl z elektriky koho by to napadlo, že jo. V bandustanu.

Nerad házím příspěvky do kanálu a tam úřaduje akismet s podřízenými, bezmozky? Z ae

Armica
Vyborně sepsaný článek ! Klobouček, tedy roušku dolů !

377943

25.3.2020 15:43

Dokončení, formou brutopýrace nepíšu. Výheka s čárkami asi na akustiku a dozvuk do sálu do. 5. řádků standartně.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 377943

A zřejmě smajlík to usekl. Šotkový smajlík asi, není to poprvé. [překvapení]
Jestli tedy po cestě nebyl nějaký kufrák ruzyně. [mrknutí jedním okem]

Armica
Vyborně sepsaný článek ! Klobouček, tedy roušku dolů. Vlády mají díky modelu v Číně ještě hodně triků, jak donutit lidi respektovat jejich nařízení. Ale spíše se chce říci, splnění buhví které už pětiletky. Je v tom strašná proradnost, vnutit lidem mínéní, že 5. či kterého dubna bude o néco lépe. Timto zpusobem velmi lehce udrží davy lidí v trpělivém očekávání konce teto můry, neboť “My to zvládneme”. Je ale vždy nutné si to přeložit do hebrejštiny. Když politikové říkají My, lidé..tak tím nemyslí nás goye. A prodlužovat termíny se mohou hodně. dlouho různými triky. V modelu Číny je možné vidět, že nic jen tak nezkončí a páky ovládání nás lidí budou jen horší a horší, neboť My máme skvělý vzduch s minimem CO2 ! Ale jen o to jim nejde. Finále bude jen pro otrlé .

1 OdpovězBře 25, 2020 7:38

Mají optimalizovaně propojené molochy vojenskoprůmyslový a bigpharmy. A určitě si to rozhoduje skupinka retardů od jednoho stolu co bude s lidstvem, ti kteří zamávají lidem šátečkem. To je vizitka debilů. Záleží co udělá čína. Chtěli jste trh workoholici ale pádit vám nepomůže a elita se vám se zběsilostmi pracovních zbliblků směje. Ale pořád můžete dělat normy na soustruhu na 3 000% s čt půl století s nejdelším jednodílným seriálem, pak aby tu nebyli jenom magoři a můžete být u vytržení z kapitalismu.
Pomlouvali jste gulagy pro “ctihodné úžery hačačá a tak ho budete mít od blbečků na prsty jedné ruky. Mmj. všimli jste si jak jejich podlokajníci vibrují, ten s každou botou jinou byl kvalitní šašek a anděla nepotřebuje jako dildo baterky. O rompejovi nemluvě, takovou figurku by loutkář jen tak nevyřezal. [smích]))))
Ted dám ještě jak padala rouška fyziognomii která na to musí být a potom když se zvednul tak nevěděl kam zamířit, ježkovi oči.
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-...
Doporučil bych mu spartakiádní dámské bombarďáky s prvních sletů sokolů protože je velká ta, hmmm nebo se zabalit do tibetské vlajky v tom má praxi. gomici

0OdpovězUpravBře 25, 2020 11:58

377948

25.3.2020 16:01

uzavřít hranice a přejít na výrobu potravina na 5 let epidemie

Adam.......... 2a02:x:x:x:x:x

Epidemie potrvá 5 let a pozabíjí všechny mladé.Je potřeba začít vyhoštovat prakticky všechny a uzavírat hranice EU.

Virus se mění a přichází druhá smrtící vlna.

Musíte nosit jako já gumovou obuv a skafandr.Protože to není SARS a již ted přichází vlna číslo 2 kdy 4 bude smrtící.

Dále plexisklo na obličeji přes dýchací přístroj.
Tohle je genocida s výsledkem vymírání druhu.

Jakmile zemřou mladí lidé nebude žádné zásobování jídlem.
Já jsem vás varoval....uvidíte během 5 let.

377949

25.3.2020 20:18

RE: uzavřít hranice a přejít na výrobu potravina na 5 let epidemie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2620:x:x:x:x:x

Reakce na 377949

No ano. Je to zajímavé jak se jim ty nadějné řeči vždy se spásami nějak hatí.
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clan...

377956

25.3.2020 21:00

RE: uzavřít hranice a přejít na výrobu potravina na 5 let epidemie

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 377949

Vy si z toho děláte srandu, nebo prostě jen zbytečně šíříte paniku? Nebo si hrajete na nějakého spasitele nebo zvěstovatele? Já chápu, že vize armagendonu je pro některé lidi velmi lákavá, ale tohle je prosím pěkně seriózní server. Navíc jste to tu již několikrát napsal, včetně těch mimozemšťanů.

>čtvrtá to již bude řádně zmutovaný(upravený)mimozemštany a skosí to lidi pořádně.

377958

26.3.2020 13:14

Len úvaha

lubosmat 212.?.?.?

Keď na bojových poliach a v zákopoch plných vody a rozkladajúcich sa mŕtvol umierali mladí ľudia, začala sa šíriť po svete španielska chrípka, ktorá kosila hlavne mladých.

Ľudia po páde socialistického bloku dúfajúc v nové zajtrajšky a vysoký vek dožitia narazili postupne na SARS, EBOLU, Chorobu šialených kráv a AIDS (kdesi som čítal, že v niektorej africkej krajine je kvôli AIDS priemerný vek dožitia 45 rokov) ,všetko choroby na zníženie maximálnej dĺžky života.

Dnes sa ocitli starenky a starčekovia (od slova starať sa) v nemocniciach a rôznych zariadeniach pre dlhodobo chorých, kde terorizujú ich rodiny predpísanými dobami na liečenie a hajde domov, alebo do iného ústavu.

COVID-19 je niečo, čo má tento civilizačný problém západného sveta vyliečiť, keďže citlivá skupina populácie sú prevažne starší ľudia.

Pred 30-timi rokmi sme opustili ideu solidárneho zdravotníckeho systému s množstvom lôžok a prezamestnanosťou. Prechádzame postupne na ekonomický model amerického zdravotníctva, keď sa Ti na kartičke poistenca v prípade choroby minú prostriedky, hajde domov alebo niekde na chodbu na pokusy do štátnej nemocnice.

377983

Příspěvků: 12

25.03. 05:31 Mika  Erdogan to má vymyšlené
25.03. 07:35 libertarian  PREČO ???
25.03. 09:31 Mika  RE: PREČO ???
25.03. 10:23 R.E.  Situace na řecké hranici je další logický krok dobývání Evropy mohamedány
25.03. 10:38 Kadlik  Je na case !
25.03. 10:47 Jan Hanuš  I Švejk to komentoval.
25.03. 12:44 kal.el  Sžíravou iroronii na nezvědavci nedají a elfové už vůbec
25.03. 15:43  Dokončení, formou brutopýrace nepíšu. Výheka s čárkami asi na akustiku a dozvuk do sálu do. 5. řádků standartně.
25.03. 16:01 Adam..........  uzavřít hranice a přejít na výrobu potravina na 5 let epidemie
25.03. 20:18  RE: uzavřít hranice a přejít na výrobu potravina na 5 let epidemie
25.03. 21:00 Lovec idiotů  RE: uzavřít hranice a přejít na výrobu potravina na 5 let epidemie
26.03. 13:14 lubosmat  Len úvaha

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 4

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
387 762,50 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 426