Diskuze k článku

Společné prohlášení ministrů zahraničních věcí V4 a Německa

Příspěvků 29

20.3.2020 0:48

V těch rouškách budou vypadat jako bandité.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Pokud budou mít opět (po cca 100 letech) evropskě pseudoelity velkou spoluvinu na tom, že v Rusku dojde k chaosu (důsledky známe) - kdo je potrestá ?!?
Vítejte v zemích, kde si také otroci pyšně říkají " svobodní lidé ".

377687

20.3.2020 2:12

Stačilo jen,

Kouba 2001:x:x:x:x:x

aby zazpívali árii Kecala z Prodané nevěsty, což ovšem mohli prostřednictvím videokonference.
Pozn.: Co takhle odsoudit anexi Krymu Ukrajinou během podivné vlády N. S. Chruščova?

377689

20.3.2020 2:32

Padaji masky a

favela 103.?.?.?

Reakce na 377689

za nimi vidime tu ohyzdnost opravdoveho fanatismu.
Fanatismus je chladna bezcitna , nemilosrdna ,totalni zahuba spolecnosti , opak zivota, nelidskost ,absurdni negace,zanik a smrt , absence vseho co je nam blizke a lidske...

377690

20.3.2020 7:15

RE: Stačilo jen,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 377689

Slované,podobně jako jejich jádro,Rusové,pomalu zapřahají do verbální koncepce manipulace a matení. Není divu. Není to jejich přirozenost. Mimoto anglosaská hemisféra a především Londýn a Washington, mají tisícileté zkušenosti a znalosti psychiky jednotlivce a davu a to na vědeckém i mystickém základě. Svědčí o tom biblická koncepce,která téměř 3000 let držela lidstvo v polotmě. Její moc slábne,ale není doposud mrtvá. Váš návrch je ale výborný. Bylo by dobré jej pečlivě připravit a opakovaně používat. Pavda je v kritických dobách mocná zbraň.

377694

20.3.2020 5:25

Opět. ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Opět faleš, lež, pokrytectví lidí vytržených z reality, žijící mimo náš svět. Naše životy se jich netýkají protože ONI jsou polobozi a my obyčejný plebs.
Zase ty stejné fráze o agresivním Rusku,hodné ,spravedlivé a pravdivé EU , která nebude Rusku nic tolerovat, však my ho i se zlým diktátorem Putinem postavíme do late.
Rusko nakonec přijme (zvrhlé) evropské hodnoty i s (porno)hercem Jandou a vykroci vstříc zarivym zítřkům liberálních hodnot. My,eurohujeri, ze svých pozic neustoupime a budeme se za ně bít do roztrhání rozpočtu (z našich daní) formou korupčních pobídek a šířením (tupé) evropské propagandy.
Jinak na Donbasu opět zuří těžké boje. Jako obvykle Ukrajina bombarduje svým delostrelectvem vesnice,kde umírají nevinní lidé. A kdepak je EU s hodnotami a morálkou? Kdepak byla EU když byl vypalen fašisty dům odborů v Odese a zahynulo v něm několik desítek lidí! Byli defacto upaleni zaživa!
A proč EU trapně mlčí k konečnému doznání samotné velké USA na svrhnuti oficiální Janukovicovi vlády, organizaci majdanu a dokonce organizaci vraždění lidi na majdanu najemnymi vrahy, většinou z Gruzie pod velením Američanů a Ukrajinců(je o tom natočený dokum.film)? Vše se dělo s tichým souhlasem EU!
Krym byl,je a bude ruský a sasci z EU mu ho už sebrat nemohou a to je dobře. Američani v této ruské teritorii nemají co dělat. Svou přítomností u hranic Ruska jenom zvyšují válečné napětí a mají ještě tu drzost (EU jede na této vlně taky)tvrdit,že za vše může pouze ruská strana!
Teď dochází k postupnému protiutoku Rusů protože jejich trpělivost s západní rusofobii je u konce.
P.S. - a to jsem se zapomněl ještě zmínit o přepisování dějin Evropou, bourání památníků 2.světové války sovětským osvoboditelum v Polsku,Bulharsku a u nás(Konev).

377692

20.3.2020 7:43

Niečo iné je však dôležité.....

libertarian 31.?.?.?

Po prečítaní prvej štvrtiny textu ma napadlo presne to, čo napísal v závere editor :
> "Tak bezobsažný a zrádcovský blábol, nic neříkající fráze a klišé, dokonalá
> prázdnota obsahu a myšlenky, ....."

- Niečo iné je však dôležité. Odpoveď na otázku :
Sú kecy tých magorov motivované nejakým konkretnym cieľom, .... alebo sa jedná iba o klasickú debilitu tých dementov ??? Odpoveď na toto by mohla ľuďom prispieť k správnej reakcii na tých dementov, ktorí nám vládnu.

Akademicky zaujímavá je však odpoveď na otázku :
PREČO si ovčania už dlhodobo volia za svojich vládcov takýchto dementov ?? Sú ovčania menší dementi, ako ich vyvolení vládcovia ???

377695

20.3.2020 8:17

RE: Niečo iné je však dôležité.....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 377695

Občané nejsou stejní dementi jako vyvolení vládcové. Jsou z velké části zmatení nástrojem masmédií a také, nemají ani zdaleka takové prostředky k obraně a přežití.

Jsou to především zákony, které eliminují jejich obranu. Jak řekla madame Rothschild: Zákony jsou jenom pro chudé. A bývalý premiér VB Churchil: Nic se neděje náhodně (ve vyšším lévlu vývoje). To je dopředu důkladně naplánované.

377696

20.3.2020 8:38

Pokud Rusko řídí Putin

Qwe 37.?.?.?

tak bych neměl obavy.

377698

20.3.2020 8:39

O nevděku slovanském....

Miroslava 46.?.?.?

Jak aktuální jsou slova velkého spisovatele a proroka Dostojevského i po uplynutí 150 let. A netýkají se jen slovanských národů.

https://www.rodon.cz/clanky/Studie-a-komentare/dos...

377699

20.3.2020 9:11

Bez obav.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Polák zradí. Maďar zradí. Slovák zradí. Čech zradí. Rozhodující je, zda zradí Rus. Víme, že v Rusku je plno zrádců. Ale zradí Rus?
Zatím se Rus s Bohorodičkou drží. Nafta klesá do hlubin, ale Rus drží. S pomocí Páně padne SA. Rusk včer kompletně zmapoval koronavirus. Zrádná média tvrdí, že je to přirozeného původu. Dobře, že to zrádci tvrdí. Rus to dnes ví přesně. Turek dostal o Rusa na prd.l. Turek prohrává v Sýrii i v Libyi. Rus má dnes nejlepší vzdělání na světě. Na Západě je ideálem bláznivý, špnavý a hloupý mrzák. Největší západní protiruské manévry Defender ztroskotaly, ještě než se stačily rozvinout. A co je nejlepší? Amerika,, Západní Evropa, (Velká) Británie z helikoptér rozhazují lidem nekryté peníze. Jedině ruský Rubl je pevná měna. Rozvrat Západu je v plném proudu k radosti všech zrádců. Helikoptérové peníze rozhazuje i Babiš a patrně i celá V4. Mrzáci zabíjejí maršála Koněvy, který je po smrti. A zrádně se paktují s Němcem: Čech, Polák, Maďar i Slovák.
Na závěr zajímavost:
Ještě před měsícem byla celá alternativa plná předpovědí o kolapsu Západu, jen se nevědělo, kdy a jak k němu dojde.
A je to tady!
Jenom ta alternativa najednou nemluví o krachu Západu, ale o rozdávání a užitečném nošení roušek.
Jen Rus se nezbláznil.

377700

20.3.2020 11:37

RE: Bez obav.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 377700

>Helikoptérové peníze rozhazuje i Babiš a patrně i celá V4.

Počkejte, to mě zajímá... Vzhledem k tomu, že nesleduji zpravodajství (obvykle mám po chvíli sledování ČT09 chuť rozmlátit televizi), o tom nic nevím. Babiš bude rozdávat lidem peníze?

Co se týká samotného článku, větší blábol už jsem dlouho nečetl. Co to tam řešej za píkoviny? Je vidět, že tihle novodobí papaláši se od těch minulých už vůbec neliší.

377710

20.3.2020 13:02

RE: Bez obav.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 377710

1. Není tak blbý jako Trump, který chce, jako dokonalý rozvraceč, dát každému 1.000 USD. Babiš to dělá skrytě, asi jen zatím, než se krize prohloubí. Uvažtě, kolik provozů je zastaveno, nevyrábí se a vláda chce dorovnávat výpadky příjmů; nebo si vemte ošetřovné, vlastně už ta tisícovka důchodcům byly helikoptérové peníze. Oni museli vědět, že krize přijde a přesto to udělali. Takových podpor je plno. Už teď je v deficitu, ten se velice prohloubí, státní dluh vzroste a nakonec bude peníze rozdávat už viditelně.
2. Píšete, že se od nacistů a komunistů neliší. Liší se velice. Ty pložné zákazy vycházení tu už sice byly, ale aby celý národ chodil po ulicích s náhubkem, to si ani jedni ani druzí nedovolili, nakonec je to ani nenapadlo. A je to taky perfektne odůvodněno. Němci sice s náhubkem nechodí, ale zato tam seniory hubí nepokrytě – viz jejich televize. Nakonec celá akce koronavir, ať už přímo, nebo potom očkováním má za cíl hubit lidi. S tím ovšem nesouhlasí ti, kdo věří jakési přirozené mutaci. Je to prostě perfektní akce, o které se nacistům ani komunistům ani nesnilo. "Celoplošná Osvětim" by řekli "konspirátoři".

377712

21.3.2020 5:45

RE: Bez obav.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 377712

Byl tady graf, který ukazoval něco od vznik FED od 1913-2020. Ve chvíli kolapsu fiat money, prolítne veškerý papír jako bankovky akcie, dluhy na plastiku, deriváty.... komínem. Růst fiat money a reálné ekonomiky jsou rozevírající nůžky, pnutí, které vede v konci ke kolapsu a problém je že to vážně poškodí reálnou ekonomiku. Co myslíte když odepíšete 25% reálné ekonomiky jaká bude nezaměstnanost a z toho plynoucí důsledky? Stádo ovcí se může lehce změnit v krvelačnou šelmu a za jistým bodem dojde k dezintegraci civilizace, odkud není návratu. To je logický důvod ke covid-19 to jestli bude velet Čína nebo USA je podružné. Pokud by se někomu podařilo zavést plastik jako peníze, tak se jedná o detail, protože jakýkoliv světový hegemon bude jako loutka na provázku těch co dělají peníze z prdu. ale to je nemyslitelné. Za prvé po kolaps fiat money není moc mimo totální diktaturu, která by lidi přesvědčila, že plastik jsou peníze. A provozovat totální diktaturu je krajně ekonomicky neefektivní, takže globálně nemožné. Sice kreditů si lze vytvořit po komunisticku dle libosti, ale reálný výkon ekonomiky je už o něčem jiném. Za druhé mnohem podstatnější je fakt, že dlouhodobé provozování fiat money vede ke ztrátě efektivity ekonomiky, neboť v rámci klientského systému se blbové a patolízolové dostávají do významných pozic, ale mnohem horší je fakt, že jsou podfinancovaný nebo naprosto ignorovány nebo hloupě dotačně zdeformovány klíčové obory pro přežití jako zemědělství a nedochazí k podpoře zdravým vědeckým objevům a inovacím. Fiat money i ve formě plastiku jsou mrtvola, ale proč se zdržovat plastem, proč rovnou neočipovat populaci?

V české propagandě proběhlo, že češi nakupují potraviny, skopčáci zlato a amíci patrony a zbraně. V USA se kupují v prvé řadě potraviny a probíhá to v klidu, fyzicky koupit zlato začíná být problematické a zbraně a patrony se vykupují při každém hurikánu. Od Katriny byli 4 s velkými škodami. Zatím si česká vláda vede velmi slušně a jako všichni musí tancovat mezi čtyřmi ohni a každý z nich vede k odepsaní zdravotníků, což je katastrofa. Prvně exploze epidemie za únosnou mez, za druhé škody na ekonomice, za třetí bezpečnost na ulicích, za čtvrté psychologická kondice populace. EU naprosto selhala a pouze státy co uspějí ve vybalncování těchto hlavních faktorů se dostanou do budoucnosti po koroně. A ta bude jiná, skromnější, šetrnější k přírodě a pro ty co si nenechají svobodu vzít i svobodnější. A zajištění bezpečnosti bez nějaká formy domobrany?....Američané s tímto nebudou mít nejmenší problém, ti co jim vládnou to vědí a mnozí z nich sic neradi, to musí respektovat.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/To...

377730

20.3.2020 9:52

Podle

ls 86.?.?.?

Podle mě ministr Petříček jedná podle.
Patří k páté koloně. To nemá v současné situaci nic lepšího na práci než organizovat kecy v kleci?

377703

21.3.2020 16:52

RE: Podle

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 377703

Každá politická strana má v sobě figury více vlivových skupin ze zákulisí. Petříček evidentně patří pod liberální křídlo USA. No v současné situaci se i z Hamáčka stal manager. [smích]

377770

20.3.2020 10:28

Díky za vysvětlení editora.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Už po prvních pár větách jsem začal upadat do zmatku a měl jsem pocit, že něco nechápu, že nevidím smysl toho. Myslel jsem si, že mě asi už rozum opouští a nedokázal jsem to dočíst. Přeskočil jsem na závěr a to mě zachránilo. Jinak bych pořád hledal, kde je chyba. Vždy jí hledám první u sebe. To by mě ale asi dodělalo. Takže díky za vysvětlení.

377704

20.3.2020 13:59

RE: Díky za vysvětlení editora.

anonym 185.?.?.?

Reakce na 377704

Jaké vysvětlení?! Vždyť to prohlášení je podlý útok na V4 z jejích vlastních nejvyšších pater. Toto si žádá vysvětlení, nebo spíš potrestání!
Tohle si nenechám líbit. Pjakin pořád V4 systematicky, V4 jednotně, V4 ... Tohle ať mi vysvětlí! Ale vysvětlí, ne okecá. Hned mu zasílám dotaz, jak je to s tou jeho analytikou ohledně V4, když tu už celé roky vidím něco úplně jiného. Takhle chlácholit a ohlupovat posluchače nelze donekonečna!
Pjá-kine Pjá-kí-nééééé, nežiju já v krá-vi-ííííííí-ně ... šenjkuje tam má ... to už jsem zbloudil

377714

20.3.2020 16:35

RE: Díky za vysvětlení editora.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 377714

Tak jsem si to přečetl ještě jednou. Jsou to asi zrádcovský kecy, ale myslím, že jenom kecy. Taková věrnostní prohlášení se dřív vykřikovala pořád dokola, ale nic se tím neměnilo. Přestávali jsme to vnímat. Nevěřím, že nějaký Petříček to může změnit. Prostě jen potvrdil, že bude lízat pořád tu stejnou díru, ale nerozhodne nic. Pjakina občas sleduju, ale je fakt, že to dost okecává. Možná si to jenom přeje, aby se V4 spojila, my si to taky přejeme, ale pořád rozhodují jiní. Petříček to nebude, je to jen taková prodejná filcka. Ostatně - dělá ostudu pořád.

377716

20.3.2020 17:17

RE: Díky za vysvětlení editora.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 377716

Oprava. Nějak automaticky jsem napsal filcka, ale mělo tam být ficka-služebníček. Asi to podvědomí, nebo co..

377718

20.3.2020 10:43

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě.
Z prohlášení ministrů zahraničních věcí plyne, že teze, na kterých se cizími penězi a financemi "naformátovaní" ministři V4 na svém setkání ujednotili a pomocí kterých chtějí umožnit vládnoucímu establishmentu Německa "naformátování" Světa Lidí a národů v Evropě a v okolí Evropy (pokud možná i v blízkém Vesmíru), tak ty teze nevytvořili úředníci států V4. Státy V4 nepotřebují ovládat ani Afriku ani Rusko ani Čínu a...ani Německo a západní Evropu. Z těch tezí plyne, kdo dělá a kdo chce zprovoznit tzv.EU a okolní národy pomocí sluhů, kterých si Německo udělalo ze států V4.
Skutečným autorem tohoto "ministerského" paskvilu je vláda Německa.

Poznamenávám, že ani k jedné z těch tezí neměli a nemají ministři zahraničních věcí států V4 mandát svých občanů. To tito servilní ministerští sluhové cizí moci (Německa a sparchantělé OSN/UN/) dělají z občanů "ovčany". Funkce ministrů zahraničních věcí jim nepatří.

Svým podpisem pod tyto "formátovací" teze ministerský slouha Petříček změnil a přeformátoval působení celé vlády ČR.

Tímto "přeformátováním" uvrhli tito slouhové novodobé Velkoněmecké Říše alias tzv.EU státy V4 tj. i ČR do role spolupachatelů znehodnocení celého obtížného dějinného vývoje po II.sv.v. a navíc nás slouha Petříček všechny vrhnul do područí sparchantělé OSN/UN/, která je téměř celá v zajetí bludné ideologie Mohameda.

Ze všeho textu těchto tezí vidět podřízení se servilních ministerských úředníků z V4 vůči Velké Zlé Černé Německé Paní a podřízení se této Černé Německé Paní vůči mohamedánské (OSN/UN) ideologii. Je úplně zřejmé a k vidění, odkud vyvěrá paralyzování všech obranných funkcí států Evropy vůči migrantům a vůči OSN šířené obludné ideologii.

Je potřebné tyto "formátovací" teze ministrů zahraničních věcí Německa a slouhů Německa z ministerstev států V4 považovat za paskvil a odmítnout se podílet na jejich realizaci. Představují skutečný obraz "hodnot" Světa kapitálu, který žádnou hodnotu nemá...a když, tak jen za "mír" zamaskovanou nikdy nekončící agresi.

Ty odporné Velkoněmecké teze s podpisy "naformátovaných" ministerských sluhů je třeba v celém rozsahu odmítnout i s jejich "formátovacími" sluhy.

377706

20.3.2020 18:00

Ty odporné Velkoněmecké teze...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 377706

Po roce 1989 došlo v naší zemi k velkému obratu, a to k horšímu. Pouze montujeme pro cizí společnosti a děláme jim skladníky, což přesně zapadá do role, která nám byla v EU přidělena. Již s tímto cílem nám přišel Západ po roce 1989 „pomoci“. Někteří jeho emisaři se s tím již ani tehdy příliš netajili. Naše pozice ve světě tak silně upadá, neboť pouhých posluhů si nikdo příliš neváží. V naší zemi nám přitom již téměř nic nepatří, dokonce ani naše voda ne. Nikoliv náhodou jsme byli proto v r. 2017 přeřazeni americkou investiční bankou J.P. Morgan z kategorie středně rozvinutého státu, kde jsme figurovali po celou dobu existence našeho státu, do kategorie rozvojových zemí). Završeno to má být odevzdáním zbytku naší suverenity do rukou orgánů Evropské unie, likvidací nejen našeho státu a islamizací celé unie, nás jako národa nevyjímaje. A zatímco naši politici hovoří často o nebývalém blahobytu v naší zemi majíc na mysli zejména svoji vlastní životní úroveň, přivedli nás přitom do pozice kolonie, která má být pozřena euroříší. O tom, jak na tom ve skutečnosti jsme, svědčí nejlépe vyjádření ředitele Státních hmotných rezerv ze současné doby, kdy máme jako stát zásoby pouze na 1,3 dne, ačkoliv by měly být z důvodu bezpečnosti alespoň na 30 dní. Na větší nákupy ale nejsou peníze. Přitom necháváme nečinně odtékat z ČR formou dividend a jiných zisků do zahraničí již více než půl bilionu Kč ročně! O vše, co jsme měli a co jsme v minulosti dokázali, jsme se sami připravili. Situace dospěla do bodu, kdy je nejvyšší čas k nápravě, pokud má taková náprava být ještě vůbec reálně možná. Chceme se s tímto stavem smířit či ho změnit k lepšímu? Konkrétní skladba našich národních zájmů se bude nutně odvíjet od toho, jaký stát chceme mít. Půjde přitom o to, aby vytyčené národní zájmy naši občané nejen znali, nýbrž aby se s nimi ve své většině i ztotožnili. Jedno souvisí s druhým. Doba k provedení nápravy není ale s ohledem na celkový vývoj neomezená, každým dnem se pro nás zkracuje. [zmaten]

377719

20.3.2020 13:03

Nepřikládám tomu význam.

hc 88.?.?.?

Tahle schůzka musela být sjednána ještě předtím, než dopadla současná pohroma. Nejspíš si tam dotyční jen trochu zablafali a zase se rozutekli.

377713

20.3.2020 18:51

Euroatlantismus se hroutí před očima

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Čínská komunistická strana ukázala celému světu tak neuvěřitelnou úroveň mobilizační připravenosti a způsobilosti vypořádat se s nejvážnějšími hrozbami, že už nikdo není na pochybách, že Čína je novou supervelmocí. Čína využila své obrovské průmyslové, vědecké a organizační zdroje. A také politické možnosti, které, jak se ukázalo, jsou pouze v možnostech vlády státu se socialistickým systémem.
V té samé době se Itálie řazená mezi 10 hospodářsky nejrozvinutějších zemí světa nachází prakticky v kolapsu a je nucena obrátit se o pomoc právě k Číně, která přislíbila dodat italské vládě několik miliónů respiračních masek a 1000 ventilačních přístrojů. Jak se ukázalo, ekonomicky rozvinutá Itálie nedokáže sama rychle vyrobit ani respirační masky, nemluvě už o zdravotní technice.
Roušky a respirátory do ČR teď dodává jen .... Kdo že?!

377722

20.3.2020 19:15

Anglosasové vs.zbytek světa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

To, co nyní sledujeme my, otroci vyděšení z pandemie koronaviru, na tv, monitorech PC či mobilech, není nic jiného než souboj namyšlených a dosud blahobytných anglosasů se zbytkem světa, který už nechce být otroky určenými ke ždímání a poté k likvidaci. V tom zbytku světa se ale anglosasům postupně a za cenu mnoha obětí zrodil těžký soupeř. Asi to ignorují.Ten soupeř má buď slovanský původ nebo žlutou pleť. A ti namyšlení anglosasové, kteří chtějí být už dlouho pány světa, přitom ani nepostřehli, že je samotné už velmi dlouho ovládají a zneužívají k nejrůznějším špinavostem jako naivní otroky nažehlení superzločinci s chazarským původem hlásící se k sionismu a vlastnící největší banky, korporace, média atd.

377723

20.3.2020 21:19

Toto by tady mělo zaznít:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

https://cz.sputniknews.com/nazory/2020032011685729...

377724

20.3.2020 23:16

RE: Toto by tady mělo zaznít:

ping789 91.?.?.?

Reakce na 377724

Cházin může mít teoretickou logickou obecnou pravdu, ale jím zmíněné neklasifikované obranné mechanismy přenesou systém přes ničím nekryté peníze, je jen otázka, budou-li to majitelé planety chtít a jak ( nižší kasty populace nerozhodnou o ničem - jen udělají jako vždy, co se jim nařídí, i když pro kalergiány to bude vypadat jako svobodná vůle ( balkón melantrichu ví svý )) .
Ono by úplně stačilo některá ( zdůrazňuji některá) bezlimitní odvětví kapitalismu jen limitovat a pojedeme dál temným údolím kolem černých skal dalších 25-35 let. Zmiňovat socialismus nemá cenu - tento kastovní systém jako výtah idiotů papouškujících skupinovou strategii rodné strany se neosvědčil. A to , že jsme toho výtahu pod Řípem opět svědky v různých kostýmech a barvách znamená jen hlubokou nemoc této země - čtyřsetletou.
p.s. zde na zvedavci je u článku odkaz na Dostojevského, tam jsou příčiny nemoci zjeveny

377725

21.3.2020 6:44

RE: Toto by tady mělo zaznít:

kal.el 2a0b.?.?.?

Reakce na 377725

Argumentačně to sedí pokud se nezmění příčiny a důsledky této hry nekonečného motání se v kruhu pomocí "zainteresovaných.

Island ukázal kořeny v čem to vězí a řešení i to že to jde.

377731

21.3.2020 7:34

nepochopil jste

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b:x:x:x:x:x

Jde o procesy vedoucí k vymaňování se z amerického vlivu a postupného přechodu do čínské sféry vlivu (viz ta nenápadná pasáž o číně a africe - kdo už dnes kompletně vlastní africké surovinové zdroje? zase čína)

377734

21.3.2020 10:01

RE: nepochopil jste

maru 50.?.?.?

Reakce na 377734

Naopak, nepochopil jste vy.
Když vládl v USA globalista Obama, nikdo z EU se z amerického vlivu vymaňovat nechtěl.
EU se trhá od patriotického Trumpa, který odmítl respektovat OSN globalistické mantry, jakými je např. migrace jako lidské právo, boj proti změnám klimatu, nadvláda menšin nad většinou, likvidace rodiny, boj proti hate speech, zákaz kritiky islámu atd. atd.
Dnes vede hranice mezi globalisty a patrioty. Nic jiného již neplatí.

EU je zcela v područí globalistů, politici, kteří měli funkce v globalistických strukturách OSN, dostávají vysoké funkce v EU a naopak (např. Christine Lagardeová, která dříve vedla OSN MMF a nyní Evropskou centrální banku).

Brusel okupuje evropské národní státy, vymačkává z nich jejich bohatství a pužívá je pro rozšiřování globalistické OSN Agendy udržitelného rozvoje 2030 po celém světě.
Brusel tvoří převodovou páku mezi OSN a evropskými státy. Politika OSN, kterou by jiné státy odmítly, je evropským státům vnucena Bruselem shora - např. Green deal - boj proti změnám klimatu či zničující migrace.

Ano, globalisté mají dlouhodobě v úmyslu spojit Evropu s Afrikou. Jsme to my, kdo platí za to, že se africké zdroje otevřou globalistům - to naše peníze proudí do Afriky, to naše státy se otevírají africkým migrantům.

Představa EU jako chudinky, okupované Američany, neodpovídá skutečnosti. EU naprosto vyhovovala "okupace" Obamou a brání se "okupaci" Trumpem.

Je nutné tyto dvě věci rozlišovat.

377741

Příspěvků: 29

20.03. 00:48 Joseph Chlor  V těch rouškách budou vypadat jako bandité.
20.03. 02:12 Kouba  Stačilo jen,
20.03. 02:32 favela  Padaji masky a
20.03. 07:15  RE: Stačilo jen,
20.03. 05:25  Opět. ...
20.03. 07:43 libertarian  Niečo iné je však dôležité.....
20.03. 08:17  RE: Niečo iné je však dôležité.....
20.03. 08:38 Qwe  Pokud Rusko řídí Putin
20.03. 08:39 Miroslava  O nevděku slovanském....
20.03. 09:11  Bez obav.
20.03. 11:37 Lovec idiotů  RE: Bez obav.
20.03. 13:02  RE: Bez obav.
21.03. 05:45  RE: Bez obav.
20.03. 09:52 ls  Podle
21.03. 16:52 vousy13  RE: Podle
20.03. 10:28 Jan Hanuš  Díky za vysvětlení editora.
20.03. 13:59 anonym  RE: Díky za vysvětlení editora.
20.03. 16:35 Jan Hanuš  RE: Díky za vysvětlení editora.
20.03. 17:17 Jan Hanuš  RE: Díky za vysvětlení editora.
20.03. 10:43 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
20.03. 18:00  Ty odporné Velkoněmecké teze...
20.03. 13:03 hc  Nepřikládám tomu význam.
20.03. 18:51  Euroatlantismus se hroutí před očima
20.03. 19:15  Anglosasové vs.zbytek světa
20.03. 21:19  Toto by tady mělo zaznít:
20.03. 23:16 ping789  RE: Toto by tady mělo zaznít:
21.03. 06:44 kal.el  RE: Toto by tady mělo zaznít:
21.03. 07:34  nepochopil jste
21.03. 10:01 maru  RE: nepochopil jste

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

26

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 55 čtenářů částkou 9 049 korun, což je 26 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 2

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Hnus v bílém plášti v českých nemocnicích: očkování nezletilců bez souhlasu rodičů07.06.21 05:44 Česká republika 2

Připojte se k žalobě na diskriminaci neočkovaných!07.06.21 05:18 Česká republika 0

Na Slovensku se už nechce téměř nikdo očkovat07.06.21 01:59 Slovensko 1

WHO se zaměřila na děti07.06.21 01:34 Neurčeno 0

V půlnoci ze čtvrtku na pátek jsme dali do zastavárny naší budoucnost04.06.21 17:59 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
20,97 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,60 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,05 Kč
Čínský juan
3,27 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,13 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 088,08 Kč
1 unce stříbra
580,37 Kč
Bitcoin
848 379,76 Kč

Poslední aktualizace: 15.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 993