Diskuze k článku

Německá státní televize ARD: Oslavujme smrt starých ekologických sviní, planeta bude zelenější

Příspěvků 23

16.3.2020 8:40

Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.

libertarian 31.?.?.?

> Je zřejmé, že v čele Německa opět stojí duševně nemocní a pokřivení lidé – novodobí fašisté.

- panu autorovi zrejme chýba elementárna LOGIKA. V demokracii stojí v čele Nemecka tí, ktorých si zvolila demokratická väčšina ovčanov. A bez tých STARÝCH EKOLOGICKÝCH SVINÍ by sa vládnuca väčšina nevytvorila.
Je neuveriteľné, že v dobe , keď sa demokraciou oháňaju skoro všetci, tak skoro všetci nechápu, že v demokracii sú oni sami príčinou svojho nešťastia.

Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.

--------------------------
Ďalej, za uvedeným citátom som článok nečítal. Načo čítať vety, ktorým chýba základná logika ?

377542

16.3.2020 9:30

RE: Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 377542

ocividne nekterym tvrdolinum jeste nedoslo, ze to co ma Amrdolstan a pripojene gubernie zadna demokracie neni, jednoduse protoze mafiani Kosher Nostry infiltruji veskere politicke partaje,bez vyjimky. Volic tedy muze volit az zmodra, na konci z toho vyleze vzdy uplne stejne svinstvo.[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]

377548

16.3.2020 12:38

RE: Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 377548

>.............. Volic tedy muze volit az
>zmodra, na konci z toho vyleze vzdy uplne stejne
>svinstvo.[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][chechtot]


- no fajn . Typická ukážka (dôkaz) toho, že ovčania budú hľadať vinníkov kdekoľvek ,len si nepriznajú VLASTNÚ vinu , svoj podiel na gaunerstve SVOJICH politikov.

V slovakistáne boli nedávno voľby, a mne bolo jasné, že žiadna strana nebola bez gaunerov. Ovčania však aj tak dali svoje hlasy, podporu, tým gaunerom. A kľudne si mohli "slušní" ovčania založiť aj "slušnú" stranu. Ovšem, ovčania sú práve tak "slušní" , ako ich vyvolení. Teda VôBEC .
Ovčania sú vychytralí špekulanti. A magori.
Voliči v demokracii SI ZASLÚŽIA trpieť.

377555

16.3.2020 16:00

RE: Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 377555

>svoj podiel na gaunerstve SVOJICH politikov

Ten podíl je konkrétně co? Pokud volič volí někoho, kdo mu něco slíbí a pak ten politik dělá pravý opak, jak už jsme koneckonců zvyklí, jaký konkrétně je podíl voliče na prasárnách jeho "zastupitele"? Tedy když pominu to, že šel k volbám a zvolil ho? Jste schopen to nějak ROZUMNĚ vysvětlit? Řešením by byla odvolatelnost politiků (děláš něco jiho, než jsi slíbil, tak táhni), ale dnes už lidi často volí jen PROTI něčemu, než PRO něco. Osobně to řeším tak, že k volbám nechodím. Zakládat "slušnou" stranu bez mediální podpory (tím myslím oficiální média), není možné. Na to většina lidí nemá čas, protože se musí starat o přežití.

377561

16.3.2020 21:04

RE: Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 377555

" A kľudne si mohli "slušní" ovčania založiť aj "slušnú" stranu. "

tak fajn, a kolik stran uz uz jsi ty komiku zalozil ty? Pocitam ze uz jich mas pod posteli rozpracovanych nejmene 10.
Druha otazka, jak zajistis aby ti do tve nove strany ta sebranka nenalezla a postupne neprebrala kontrolu? To je presne to co Kosher Nostra dela, pro nektere mlicnaky je to ovsem moc vysoka matika. [chechtot][chechtot]

377568

16.3.2020 22:30

RE: Demokracia je svinstvo, protože jí provozují nadlidé, banksteři a kolaboranti

Gój 46.?.?.?

Reakce na 377542

Do čela "demokracie" Německa a EU jsou dosazeny loutky, šmejdi sloužící ještě mohutnějším bestiím, banksterům.
Babička je možná stará ekologická svině, protože si dovoluje ještě žít, ale ta babička nezadala svrhávání z B29 Napalmu ani Agent Orange.
Soudruh Brandes Silberstein popsal zločiny své nenasytné sekty posedlé růstem. Od růstu inflace po nekonečný růst moci.
Koronavirus není podle mě odpovědí přírody na turbo kapitalismus, ale zlem těch banksterů, kteří velí jak politickým partajím (v parlamentech a v "průzkumech veřejného mínění"[mrknutí jedním okem], hlavním sdělovacím prostředkům čili ohlupování lidí, tak korporacím jedujících neustále planetu a organizujících války, právo na migraci a jiná neštěstí.

377573

16.3.2020 8:55

jedno je jiste

rosco 185.?.?.?

nemecka strana zelenych kontrolovana zidobolseviky je ta nejodpornejsi havet jaka v politice existuje, samozrejme nasledovana zbytkem rudasu.[bliji][bliji]

377545

17.3.2020 21:30

RE: jedno je jiste

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 377545

nemecka strana zelenych kontrolovana zidobolseviky je ta nejodpornejsi havet jaka v politice existuje, samozrejme nasledovana zbytkem LIBERASTŮ, neboť, osle,

LIBERALISMUS JE ČÍM DÁL HŮŘ SCHOVÁVANÝ FAŠISMUS

377615

19.3.2020 22:37

RE: jedno je jiste

rosco 185.?.?.?

Reakce na 377615

nadavky do oslu jsou obzvlast zabavne od amputovanych bezmozku kteri dodnes vyznam slova liberal nepochopili. Ze se politicti tajtrlici nazyvaji liberaly jeste neznamena ze jimi skutecne jsou, v nemcine se tomu rika Etikettenschwindel. Kdejaky ekonomicky analfabet a ubozak to papouskuje aniz by vedel o co jde. Od zalozeni centralnich bank, nejpozdeji od 1913 nikde na svete zadne liberalni usporadani ani volny trh neexistuje. Prevazne jde o plutokracii, oligarchii a korporatni fasismus, kombinovany prvky socialismu. Ostatne na Zapade uz desitky let vladnouci neocons a jejich ideologove jsou byvali marxisti, trockisti,zidobolsevici nebo jejich pohrobci. Bez vyvencit tveho dreveneho kacera nez tu zacnes blekotat voloviny.[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][bliji][bliji]

377681

16.3.2020 10:38

A co je na tom špatně?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Opravdu nechci být cynik, ale po zhlédnutí videa jsem nenašel jsem nic, co by v podstatě nebyla pravda. Možná tento vir alespoň lidi přinutí se zamyslet, na chvíli vybočit ze zajetého konzumního systému. Video je dle mého názoru dokonalý případ svobody projevu. Něco jako Česká soda, kterou by dnes nebylo možné natočit.

Podle mě je Maru trochu přecitlivělý.

377550

16.3.2020 10:59

RE: A co je na tom špatně?

Rusky Troll 78.?.?.?

Reakce na 377550

Myslim, ze slo o satiru a ano, Maru sa zda precitlively.

377552

16.3.2020 12:08

RE: A co je na tom špatně?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 377550

Evropa je momentálně na hraně masové paniky. Ještě bych spolkl, že produkce videa je vrcholem ideologické tuposti a nedostatku morálky. Ale státní TV je hlasnou troubou propagandy a jako takoví aspoň někteří z nich musí vědět, co přesně dělají. Časem člověk dojde od chytré a hloupé propagandy k bolestnému zjištění, že existuje pouze pitomá a pitomější propaganda. Problém je, že i pitomá propaganda má masivní účinek na většinu populace v psychicky a emočně vypjaté době!! Je přáním "elit" výrazně omladit populaci na západě, cílová skupina jsou mladí. Jaká další přání jsou na pořadu dne, po tom omlazení a kdo a co všechno je postradatelné pro tu skvělou budoucnost? Jediné co brzdí ty vychytralejší optimisty s morálkou prasete pro radikální omlazování populace je strach z ekonomického a následně politického kolapsu. Ale usilovně v genetických a biologických laboratořích se pátrá po "elixiru mladí". Kdyby se to náhodou objevilo, co myslíte bude to na prodej v krámech? Od prasete nečekejte jako produkt ani Monu Lisu, Malou noční hudbu nebo třeba vynález penicilinu.....EU jednoznačně je instrumentem svinské morálky. Každá velká krize nabizí možnost svobody nebo otroctví. Budoucí otrok nemusí dělat vůbec nic pro svůj úděl, ale svobodný člověk si tu svobodu musí vybojovat, když ne pro sebe tak pro svoje děti.

377554

16.3.2020 17:03

RE: A co je na tom špatně?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 377554

Někdy se uvádí, že hitlerovská orientace na mladé (takřka kult mládí) lidi byla motivována také i tím faktem, že mladí lidé nemají tolik životních zkušeností jako lidé starší a jsou tedy snadněji (stačí propaganda plytká, slovy samotného Adolfa Hitlera : ""...Každá propaganda musí být lidová a její duchovní úroveň musí být tak nízká, jak nízká je schopnost vnímání toho nejomezenějšího mezi těmi, na něž je propaganda orientována..." ) manipulovatelní a formovatelní.
Fašismus samozřejmě touží po tom lidi spojovat , respektive zglajchšachtovat je do podoby tvárné materie, to není nijak v rozporu s tím, aby mládež tvořila ony " přední šiky" společné a nerozborně pochodující masy, aby udávala pochodový krok.
Svoboda je v realitě pěny dní a v realitě marketingu všedního dne jen pouhá iluze, velmi dobře toto zneschopnění individua sebou samým, svými tužbami, vyjádřil H. Marcuse, v díle " Jednorozměrný člověk". Dvě citace, byť ne zcela relevantní naznačenému:
„Jsou-li individua – a na tom se dokonce zakládá jejich štěstí – spokojena se zbožím a službami, které jim správa společnosti poskytuje, proč by měla trvat na jiných zařízeních pro jinou výrobu jiného zboží a služeb ? A jsou-li individua tak preformována, že ruku v ruce se zbožím, které přináší uspokojení, jdou i myšlenky, city a přání, proč by si měla něco myslet, cítit a něco si představovat ? Nabízené hmotné a duchovní statky mohou být sice špatné, marnotratné a mohou to být zmetky - avšak proti uspokojeným potřebám neznamenají duch a poznání žádné přesvědčivé argumenty.“
„Výrobky pronikají lidmi a manipulují jimi, podporují falešné vědomí, které je vůči své falešnosti imunní. A tím, že se tyto výhodné produkty stávají přístupnými většímu množství individuí ve větším počtu společenských tříd, přestává být s nimi spojená indoktrinace reklamou; stává se životním cílem, a to dobrým – mnohem lepším než dříve –, a jako dobrý životní styl se staví na odpor kvalitativní změně.
Tak vzniká vzor jednorozměrného myšlení a chování, v němž jsou ideje, snahy a cíle, které svým obsahem transcendují existující universum řeči a jednání, buď odpuzovány nebo redukovány na pojmy tohoto universa.“
Nesvobodný člověk těžko může vůbec stanovit kritéria , natož aby vytvořil podmínky nutné pro to, aby se stával svobodným. A vůdci jsou často na tom stejně tak, někdy mnohem hůř.
Takže asi tak - mnozí neustále mluví o svobodě, aniž by věděli o čem to vlastně mluví. Natož aby byli svobodnými aspoň tak, jak by svobodnými mohli být, sami o sobě a pouze vlastními silami.

377562

16.3.2020 13:18

Hlavne at se to dobre proda, ze - kamo ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 377550

Svobodnym projevem by vsak melo byt i to, kdyby stejne hlasite zaznelo, ze by bylo dobre, aby virus zasahl rodice a prarodice toho zmetka. Popripade rodice a prarodice jeho bratrancu, sestrenic, jeho zeny, popripade jeho milenky ci jeho devky.
Skoda , ze nekdo nenazpival takovy hit.
No a potom by nekdo nasledne nazpival hit, kterym by se obdobne pralo i tomu dalsimu zpevakovi...a obdobne i tomuto ...atd atd.
No a na samotny zaver by se akteri odebrali do Kindergarten, ktera by se otevrela vyhradne pro ne - pro dospele infantily. Ostatnim dospelym danovym poplatnikum by se investice do takovehoto zarizeni vyplatila, stonasobne. I jejich detem ci vnukum.
Vitejte ve svete, ve kterem lide ze sebe dobrovolne delaji jeste vetsi otroky, nez jakymi ve skutecnosti jsou, napriklad otroky svych vasni ...ci otroky sveho kretenismu a infantilismu.

377558

16.3.2020 13:58

Staří-mladí?

Jan Hanuš 77.?.?.?

Planetu ničí honba za ziskem, kterou plodí kapitalismus a my současně taky. Za ziskem se honí mladí i staří. Pokud to chce někdo oddělit, tak je to zadání toho celého programu, jehož součástí je k-virus. Jde o rozbití rodiny a státu.
Nevím ale co mají ti mladí v plánu. Vyhubí svoje rodiče a prarodiče, kteří je porodili a vychovali? A pak co? Budou rabovat tu zachráněnou planetu, ze které jim jejich rodiče a prarodiče cosi ujídali? Hlavně ti staří, ti se asi cpou od rána do večera.
U nás potkávám chráněné občany, kteří jsou těžce obézní už v dětství, a to z dávek. Taky se budou likvidovat?
Pak ti mladí zestárnou, asi bez dětí, a spáchají hromadnou sebevraždu, protože je nebude mít kdo likvidovat? Nebo si mezitím vymyslí nějakou fintu, jak zase chránit ty nové staré,

377559

16.3.2020 17:17

RE: Staří-mladí?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 377559

> Planetu ničí honba za ziskem

Honba za ziskem, pravíte pane Hanuši?. Co je pro parazita honba za lepším hostitelem? Co pro vegetaci soutěž o lepší světelné podmínky? Co pro býložravce honba za vydatnější pastvou? Co pro predátora za lepší kořistí? Co je pro všechny dvoupohlavní organismy honba za kvalitnějším sexuálním partnerem? To je pro všechny jmenované organismy honba za ziskem. Je to soutěž, která probíhá na naší planetě už miliony let. Té soutěži někteří z nás říkáme EVOLUCE.

Z Vašich slov mám pocit, pane Hanuši, že by snad bylo nejlepší evoluci zakázat. Sice nevím jak. Ale pokud by se tento nesmysl někomu podařilo prosadit, čím byste navrhoval evoluční procesy nahradit?

Díky za případnou odpověď[smích]

377565

16.3.2020 17:48

RE: Staří-mladí?

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 377565

Vy byste mohl řídit debaty v TV místo pana Moravce. Evoluci vám nenahradím a nic nového nevymyslím, ale politický systém není totéž, co evoluce. Politické systémy se mění pořád a v tomhle je změna možná. Změna určitě nastane a název se vymyslí potom. A evoluce poběží dál.

377566

16.3.2020 18:37

RE: Staří-mladí?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 377565

Vojto, vás vyhodí dveřmi a vrátíte se oknem. Není absolutně důvod se nepodepsat, vaše myšlenky jsou tak "originální", že autor je na první pohled patrný.

>Té soutěži někteří z nás říkáme EVOLUCE.

Moc si to pletete. Opravdu moc. Navíc absolutně nechápete pojem evoluce. Evolutio – rozvinutí. Případně postupný vývoj, soustavný rozvoj od nižšího stupně k vyššímu.

Naprostá většina zvířat například zabíjí proto, aby žila. Ne pro zábavu. I když samozřejmě existují výjimky. A rozhodně se zvířata nesnaží si zlikvidovat svět, v kterém žijí. To může udělat je imbecil, který zasviní zemi někoho jiného a sám má na svém dvorku pořádek.

Pokud se někdo rozhodne, že narve milióny tun chemikálií do země, aby z toho dostal nějakou ropu a pak vypustí metan přímo do ovzduší, protože nemá, jak by ho někam přesunul a navíc ho nikdo nechce, to není evoluce. To je kretenismus.

I kdybychom nevzali v potaz váš nesprávný výklad slova evoluce a hráli na právo silnějšího, podobného sviňáka by lidi, co žijí na postiženém území museli okamžitě pověsit na kandelábr, protože zničil jejich vodní zdroje a brání v jejich rozvoji. Stane se to? Ne, protože existuje jiný systém, který tomu zabrání.

Pokud si myslíte, že vytváření (právního) systému, který brání zloděje a vrahy je evoluce, pak vás musím zklamat. Je to degradace. Samozřejmě, že pokud pro vás je hon za penězi procesem "soustavného rozvoje od nižšího stupně k vyššímu", což je evoluce, pak je mi vás opravdu líto, protože nemáte šanci se evolučně vyvíjet. Ale zase můžete v klidu degradovat, což je proces opačný evoluci.

Mimochodem, velice rád bych se od vás dozvěděl, proč si myslíte, že někdo má právo zmocnit přírodních zdrojů, zplundrovat to místo tak, že tam sto let tráva neroste a pak jít jinam...

Co byste říkal tomu, kdybych přišel k vám domů, praštil vás lopatou po hlavě a odnesl si vaše "bohatství". Pochopil byste to jako EVOLUCI? Pokud ano a byl byste rád, že silnější "evolučně" zvítězil, pak můžete tyhle nesmysly dál opakovat. Pokud ne, pak tomu nevěříte a bylo by lepší se k tomu nevyjadřovat.

377567

16.3.2020 22:48

RE: Staří-mladí?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Reakce na 377565

Pokud si takto zisk zamenujete s uzitkem a soucasne je vam vice jak 14 let....pak nezbyva nez vyjadrit politovani ve smeru tech, kteri se snazili vas vyvzdelat.
No a stavet rovnitko mezi evoluci a honbou za ziskem ? To se snad nenachazi ani v mozcich tech nasich spoluobcanu, kteri dosud hranice 14 let nedosahli.
Hezky den.
P.S. Uz ale kdysi pomerne davno napr. Veblen psal o predatorske fazi lidskeho vyvoje, ovsem vedom si toho, ze clovek, na rozdil od tech vasich rostlinek nebo tygru, umi nejen abstrahovat , ale i cilene jednat - a to s ROZUMEM, paklize samozrejme existuji vhodne predpoklady a podminky, mezi nez nevyhnutelne patri zejmena to, ze ten rozum vubec ma. Takze jednoduche to neni (jak vidno) - kultivovat a nahrazovat to vase pojeti evoluce, to urcite ne. Ale verte mi, ze moc na vyber zde neni. A docela to specha, rekl bych....

377575

16.3.2020 17:14

šleki zilbrštajn

ping789 91.?.?.?

jejda, kohopak asi v tom spravedlivym gojským hněvíčku popadlo, copa to tu máme za umělecký jméno [mrknutí jedním okem]

zdá se mi, že jistý zloděj a lotr bude mít na Letné pomník, jak moc jsou koblihy vděčné tomu xindlovi za dostatek levných roušek a desinfekce, tak blbá populace by se měla patentovat jako ten virus

377564

16.3.2020 21:27

souhlasím se smrtí miliardy čínanů,pro zelenou planetu

Adam.......... 94.?.?.?

Ovšem staří lidé v Evropě za to opravdu nemohou.Nemohou ani za přelidnění.Obávám se ,že za to mohou pouze "lidé tzv.tupé ovce ve třetím světě,kteří pouze K,Ž,P.

K-kálí
Ž-žerou
P-přemnožují se
Již brzy selže druhá karanténa až se další 15.milionové čínské město se uzavře do karantény.
Potom již nebude prostě možné zásobovat při promořenosti až 80% populace tato místa jídlem atd..čína jako první tato města a lidi nechá ZEMŘÍT.

Čína půjde příkladem pro zelenější planetu.Jen si počkejte SARS potrvá

dlouhých 5 let.

Tenhle má speciální obranný odolný kod.

Říkal jsem,že v číně bude virus,který ji zdecimuje již před několika lety.No nic..jdu obvolávat plemenná samice..do svého nového bunkru..mám jídlo na rok i roušky.Bunkr je v lese.
Nalákám jí dovnitř a pak "náhodou se dozví,že je právě karanténa lidem je již od půlnoci zcela zakázán volný pohyb.

Budem potom jako Adam a Eva.První i poslední.[pláč]

377569

16.3.2020 21:28

virus má z přírodou společnýho lede ho*no, doslova

r.m. 31.?.?.?

...další nedávné studie spojily 2019-nCoV se SARS CoV. Proto jsme porovnali špičkové glykoproteinové sekvence 2019-nCoV se sekvencemi SARS CoV (NCBI přírůstkové číslo: AY390556.1). Při pečlivém zkoumání seřazení sekvencí jsme zjistili, že glykoprotein spike 2019-nCoV spike obsahuje 4 inzerce [Obr.2]. Abychom dále prozkoumali, zda jsou tyto inzerty přítomny v jakémkoli jiném koronovém viru, provedli jsme vícenásobné sekvenční seřazení aminokyselinových sekvencí špikového glykoproteinu všech dostupných koronavirů (n u003d 55) [viz tabulka S.File1] v referenčním listu NCBI (ncbi.nlm) .nih.gov) zahrnuje jednu sekvenci 2019-nCoV [Obr.S1]. Zjistili jsme, že tyto 4 inzerce [inzerty 1, 2, 3 a 4] jsou jedinečné pro 2019-nCoV a nejsou přítomny v jiných analyzovaných koronaviry. Další skupina z Číny dokumentovala tři inzerce porovnávající méně špičkových glykoproteinových sekvencí koronaviry. Další skupina z Číny dokumentovala tři inzerce porovnávající méně špičkových glykoproteinových sekvencí koronaviry (Zhou et al., 2020).

Pak jsme přeložili zarovnáný genom a zjistili jsme, že tyto inzerty jsou přítomny ve všech virech Wuhan 2019-nCoV s výjimkou viru 2019-nCoV Bat jako hostitele [Obr.S4]. Zajímali jsme se o 4 vysoce konzervované vložky jedinečné pro 2019-nCoV, chtěli jsme pochopit jejich původ. Za tímto účelem jsme použili lokální zarovnání 2019-nCoV s každou inzercí jako dotaz proti všem virovým genomům a považovali jsme hity se 100% pokrytím sekvence. Překvapivě byl každý ze čtyř inzertů zarovnán s krátkými segmenty proteinů viru lidské imunodeficience-1 (HIV-1). Aminokyselinové pozice inzertu v 2019-nCoV a odpovídající zbytky v HIV-1 gp120 a HIV-1 Gag jsou uvedeny v tabulce 1.
zdroj: https://www.zerohedge.com/geopolitical/coronavirus...

377571

16.3.2020 22:47

To už tu bylo!

Václav Semerád sw (zavináč) gurroa (tečka) cz 85.?.?.?

Vzpomeňte si (kdo jste to četl!)!
To jásání nad tím, že staří vymřou a uvolní místo mladým!
Karel Čapek - Bílá nemoc.

377574

Příspěvků: 23

16.03. 08:40 libertarian  Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.
16.03. 09:30 rosco  RE: Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.
16.03. 12:38 libertarian  RE: Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.
16.03. 16:00 Lovec idiotů  RE: Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.
16.03. 21:04 rosco  RE: Demokracia je svinstvo, ale je to úžasne spravodlivé svinstvo.
16.03. 22:30 Gój  RE: Demokracia je svinstvo, protože jí provozují nadlidé, banksteři a kolaboranti
16.03. 08:55 rosco  jedno je jiste
17.03. 21:30  RE: jedno je jiste
19.03. 22:37 rosco  RE: jedno je jiste
16.03. 10:38 Lovec idiotů  A co je na tom špatně?
16.03. 10:59 Rusky Troll  RE: A co je na tom špatně?
16.03. 12:08  RE: A co je na tom špatně?
16.03. 17:03 Joseph Chlor  RE: A co je na tom špatně?
16.03. 13:18 Joseph Chlor  Hlavne at se to dobre proda, ze - kamo ?
16.03. 13:58 Jan Hanuš  Staří-mladí?
16.03. 17:17  RE: Staří-mladí?
16.03. 17:48 Jan Hanuš  RE: Staří-mladí?
16.03. 18:37 Lovec idiotů  RE: Staří-mladí?
16.03. 22:48 Joseph Chlor  RE: Staří-mladí?
16.03. 17:14 ping789  šleki zilbrštajn
16.03. 21:27 Adam..........  souhlasím se smrtí miliardy čínanů,pro zelenou planetu
16.03. 21:28 r.m.  virus má z přírodou společnýho lede ho*no, doslova
16.03. 22:47 Václav Semerád  To už tu bylo!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,00 Kč
100 japonských jenů
19,36 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 257,02 Kč
1 unce stříbra
531,88 Kč
Bitcoin
1 390 389,25 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 613