Diskuze k článku

Fňukáme nad okupací 68' a jsme s okupanty v jednom klubu

Příspěvků 27

6.3.2020 1:14

Jaksi zkreslená data

siky 190.?.?.?

Vidím neustálé snahy o bagatelizaci a ospravedlnění invaze z roku 1968. Samozřejmě vzali další státy, aby v tom nebyli sami, ale to z nich nedělá svatoušky. Dalším trikem je argument, že SSSR již neexistuje, ale takto bychom pak mohli argumentovat, že v r. 1945 nás osvobodil SSSR a ne Rusko - stejný nesmysl.

Samozřejmě, že máme poskoky po boku USA kdoví kde všude, ale co s tím teď můžeme udělat? To podle mě neospravedlňuje zničení země, jak varoval Eduard Beneš. Rozdělení Československa mají na svědomí taky rusáci (pravda na příkaz 'shora'[mrknutí jedním okem] a dneska jich tu máme opět na stovky tisíc, ale teď již s právem na občanství, což je fatální. A jak již dnes chápou naší suverenitu, ukazuje kauza Torubarov. Takže to není jen Německo a USA, jež si nárokují nás ovládat nebo dokonce obsadit, ale v první řadě právě Rusko! Také mají evidentně největší podíl na tunelování českých firem.

A jak již varovali lidé z tajných služeb dalších zemí v souvislosti s násilným pronikáním rusů do vybraných lokalit - zabijí každého, kdo se jim postaví do cesty. I jejich úspěchy stojí na zločinech.

377320

6.3.2020 2:18

RE: Jaksi zkreslená data

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 99.?.?.?

Reakce na 377320

Mohl by autor tohoto nesmyslného příspěvku(jaksi zkreslení data) vysvětlit jak by Československo dopadlo kdyby nebylo napadeno Němcem
To že Rusové se podíleli/ podílí na rozkrádání je hlavně chyba těch co jím k tomu dali příležitost ( Havlem počínaje)
S porovnáním okupací které byly provedeny posledních 20 let USA a jejích spojenci ( Česká Republika samozřejmě také) , okupace 1968 představuje pouze rozstřílenou fasádu na národním muzeu .
Bez nacistické okupace by bylo Československa suverénní zemí až do té doby než by bylo zbombardované jako Srbsko, ( hádejte kým?)

377323

6.3.2020 18:35

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Reakce na 377323

Nesmyslného příspěvku? No jste to vy, kdo se schovává za anonymitou. Já nevidím žádný důvod zde nyní teoretizovat nad tím, jak bychom dopadli bez německé agrese.

A co se týká ruského rozkrádání - zkuste jim to zakázat a uvidíte! Je to zločinecká mafie, která zavraždí nebo jinak eliminuje každého, kdo se jim postaví do cesty, jak jsem již řekl.

A co se týká roku 1968, ne, není to jen o rozstřílené fasádě, je tam závažný dopad dlouhodobého charakteru a většina lidí tu špičku ledovce vidí. Pokud ne vy, je to vaše chyba a je to zde váš příspěvek, jež je nesmyslný. [cool]

377337

6.3.2020 7:22

RE: Jaksi zkreslená data

Boris bmmr (zavináč) azet (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 377320

toľko klamstva v jednom príspevku to dokáže len historický analfabet a americký análny alpinista

377325

6.3.2020 11:13

RE: Jaksi zkreslená data

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 377325

>toľko klamstva v jednom príspevku to dokáže len historický analfabet a
>americký análny alpinista

- nuž, pán "siky" je živou ukážkou toho, čo sa dá zhrnúť do jednej vety :

Niektorí ľudia, a niektoré národy dokážu žiť iba zastrčení v riti kohosi mocného. A keď sa zmení ten "mocný" , tak sa vymení ta riť za inú riť.

Ta výmena rite vôbec nesúvisí z nejakými pravdami ani faktami.

377332

6.3.2020 21:15

RE: Jaksi zkreslená data

moucha 178.?.?.?

Reakce na 377332

Myslím, že pan Putin je přecejen arcilotr. Pokud tedy povolil použití tzv. skalárních zbraní, pan siky dostal asi headshot.[smích]

377343

6.3.2020 12:15

RE: Jaksi zkreslená data

janmax 213.?.?.?

Reakce na 377320

Nutno podotknout, jeli siky-mu méně než 85 let, pak by se bez osvobození naší vlasti Sovětskou armádou v roce 1945 vůbec nenarodil, protože jeho rodiče by skončili podle plánu nacistů někde v otroctví za Uralem.

Co se týká roku 1968 tak zde si Rusko udělalo pořádek na svém dvorečku a kdyby jich nebylo, tak jsme zde měli multikulturní, exekutorský, kapitalistický ráj bez hodnot o 30 let dříve. Takže je-li sikymu méně než 52 let, tak by se zřejmě také nenarodil, protože vývoj by se ubíral jiným směrem.

Pokud je sikymu méně než 30 let, tak už je produktem vzdělávacího systému, který vyrábí z dětí idioty a není se co divit.

Pokud je sluníčko, nebo má rád neziskovky, nebo je troll, tak to je diagnóza odpovídající jeho projevu

Žijeme ve společnosti, kdy každý má svaté právo se znemožnit a udělat ze sebe pitomce.

377333

6.3.2020 18:59

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Reakce na 377333

Vaše úroveň a inteligence nestačí na to, abyste byl schopen určit vývoj událostí bez intervence SSSR. Pokud by to bylo automaticky vítězství Německa (o tom se dá spekulovat), už jste si to přečetl jinde, že by to neznamenalo nic dobrého pro nikoho, ani pro němce (tedy pokud...). To jste četl možná správně, až potud, nic víc.

Co se týká roku 1968, tam jsme na opačné straně barikády. Já, narozdíl od vás, každopádně nesouhlasím s tím, být někomu podřízen na 'jeho dvorečku'. Pokud vy ano, to jste pak tím, z čeho obviňujete ostatní, přinemenším.

Další téma: jaksi 'pozapomínáte', (třeba nejste-li další komunista, že?), že v té době byly jaksi jiné poměry a nesmysly typu exekuce jsou produktem dnešní společnosti, tedy 'postdemokracie' infiltrované právě komunisty. Během 70. a 80. let došlo na západě k četným pokrokům jak ohledně lidských práv, tak životní úrovně, zatímco my jsme vydělávali málo a nesměli jsme cestovat ani mluvit. To byl BORDEL a KOMUNISMUS, který NÁM sem rusáci přinesli, tedy žádný 'pořádek na svém dvorku'.

A na závěr: SSSR by neporazil Německo bez materiální a vojenské pomoci USA. Ze stejné pozice bych dneska mohl tvrdit, že američtí podnikatelé mají díky tomu právo na přírodní bohatství Ruska - jak se vám takové tvrzení bude líbit?

A ještě perlička na konec: Německo nebylo poraženo vojenskou silou, ale politickou dohodou. Bez ní je krajně nejisté, jak by ta celá válka dopadla.
BÁC, a teď to máte... [naštvaný]

377339

6.3.2020 20:59

RE: Jaksi zkreslená data

Slartibartfast 94.?.?.?

Reakce na 377339

Nezlobte se, ale to co píšete jsou fakt hrozné nesmysly...

Amerika poskytovala SSSR určitou materiální pomoc, ale v celovém úhrnu jistě nebyla rozhodující. A můžete prosím uvést nějaký konkrétní příklad vojenské pomoci? Třeba dvouleté otálení s otevřením západní fronty - podle hesla "počkáme, jestli se Rus odvaří a podle toho se zařídíme"?

Všichni jen čekali, jestli Rusko vykrvácí dřív, než Německo a do efektivní pomoci se pustili, až když bylo jasné, že jsou na tom hůř Němci. A i potom se dá o efektivní pomoci pochybovat. Ono se to panečku bojuje na západní frontě, když většina sil nepřítele je vázána o několik tisíc km na východ. Srovnáním počtu obětí východní a západní fronty není těžké zjistit, kde se válčilo a kde byl kabaret.

A vaše perlička na konec, to je tedy fakt perla. Že vám není hanba. BÁC, chytrolíne.

377341

7.3.2020 16:39

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Reakce na 377341

Žádné nesmysly. To váš komentář je přinejmenším sporný. Jeden pohled je ten, který předkládáte, ale druhý, který dává i nějaký smysl, je ten, že nebýt amerických potravin a zbraní, situace na Uralu by se neobrátila tak snadno, jak se stalo, nebo vůbec ne. Jinými slovy, Rusko by mohlo prohrát.

Mám svědectví přímo z fronty, že (zřejmě ještě před) americkou pomocí, byli hnáni rusové beze zbraní nebo jen s lopatkami, apod. proti kulometům, za neuvěřitených ztrát. Prostě zbraně nebyly, jídlo taky ne a Stalin psychopat. Popravdě nemohu ale dělat celkový rozbor ze všech front naráz - to už by chtělo podrobnější průzkum. Ale tak to bylo.

Ano, nejtěžší boje se odehrály na východě a amíci to měli o dost snažší, to nepopírám, ale nic to nemění na mé pravdě. Ta pomoc měla přicházet mj. přes Afgánistán a asi i Pacifik. [cool]

377358

7.3.2020 22:38

RE: Jaksi zkreslená data

moucha 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 377358

Já Ti dám Pacifik a Afganistan, narvu ti opium přímo do ksichtu. V tomhle boji ducha s hmotou hodlám vyhrát a s tebou se pane siky o ničem bavit nebudu, je mi líto.[smích]

377363

7.3.2020 22:50

RE: Jaksi zkreslená data

Slartibartfast 94.?.?.?

Reakce na 377358

Existují nějaké ověřitelné zdroje vašich tvrzení?

To, že Rusové v první fázi války šli proti nacistům s prakticky holýma rukama se obecně ví a nikdo to nezpochybňuje. Že se Rusové začali zvedat až po totální restrukturalizaci průmyslu se také ví a také o tom nikdo nediskutuje. Ale že by mezitím byli odkázaní na dodávky zbraní a potravin z Ameriky přes Afghánistán a přes Pacifik, to je trochu divočina, nemyslíte?

Spojenci například vypravili řadu zásobovacích konvojů do obléhaného Leningradu, ale víc lodí skončilo na dně moře, než v přístavu, protože německé ponorky dokonale ovládaly celou oblast.

A ohledně prohry Ruska - já myslím, že Rusko se porazit asi nedá. Vyhladit možná, ale porazit ne.

377364

8.3.2020 17:17

RE: Jaksi zkreslená data

siky 190.?.?.?

Reakce na 377364

To je zajímavé, ještě na škole jsme tato témata probírali se zatvrzelými komunisty a oni tato fakta o dodávkách znali uznávali. Ano, Leningrad byl totální fiasko, proto snad poté zvolili jiné trasy. Ten Áfgánistán vím, ale překvapuje mě ta reakce. A víte, že financování SSSR ze strany USA pokračovalo i po válce? No a včetně dodání jaderných zbraní! Překvapí vás i toto? Ale ano, divočina to je.

A co se týká Ruska, řekl bych, že je to naopak. Lze jej porazit, ale ne vyhladit.

(A hele plácněte někdo tu mouchu tam ať už tady neotravuje. ) [chechtot]

377372

7.3.2020 22:53

RE: Jaksi zkreslená data

rosco 185.?.?.?

Reakce na 377339

mala otazecka, stalo se ti to po uraze nebo uz pri porodu?
"KOMUNISMUS, který NÁM sem rusáci přinesli,"
kapitalni nesmysl, prevrat v Rusku 1917 byl v reziji zidobolseviku a trockistu, 90% lidovych komisaru za Lenina byli zidi a rusaci do toho nemeli co kecat. Ruda armada od sveho zalozeni sestavala ze dvou tretin z madarskych a nemeckych komunistickych dezerteru, prevazne zidobolseviku.
Podstatnou cast financovani "revoluce" obstarali Rockefeller a Rotschild, kteri potrebovali zlikvidovat nejvetsiho konkurenta jejich Standard oil, totiz Nobel Oil v Baku, to Lenin 1921 poslusne splnil.
Ostatne jeste do 1941 byl Hitler financovan zidovskymi bankami z USA nez jim to kongres zatrhl.
"Německo nebylo poraženo vojenskou silou, ale politickou dohodou."
tohle bys mel lecit, uz jsi zkusil studene obklady?
Mimochodem, ackoli komousi byli pekna sebranka, v jednom meli pravdu.
Ten anglosasky dobytek byla jedna velka hodra imperialistu, Britske imperium zanechalo vsude kam slapli miliony mrtvol a Amrdolstan v tom dodnes pokracuje, samozrejme pod taktovkou Kosher Nostry.

[chechtot][chechtot][chechtot]

377365

6.3.2020 22:55

RE: Jaksi zkreslená data

Rudolf_K 185.?.?.?

Reakce na 377320

"takto bychom pak mohli argumentovat, že v r. 1945 nás osvobodil SSSR a ne Rusko"

Samozrejme, ze v r. 1945 nas osvobodil SSSR a ne Rusko. To da rozum. Neni snad treba pripominat, ze mnoho Rusu pri tom polozilo zivoty.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

377344

6.3.2020 23:33

RE: Jaksi zkreslená data

siky 190.?.?.?

Reakce na 377344

Zde šlo o to, že někteří argumentují tím, že jestliže již SSSR neexistuje, za okupaci tedy není nikdo zodpovědný, což je podle mě falešné tvrzení, podstrčené těmi, jež mají další nekalé úmysly s našimi národy.

A co se týká toho odkazu - ano, vyhráli komunisté, ale dle mého názoru byly volby zmanipulované. Taky nastolení samotného komunizmu bylo za hrozby invaze SSSR - ani samotní komunisté neměli zájem na puči.

A západ nás zradil - to už samozřejmě i před válkou, pak na základě Jaltské dohody, ale svoboda tím nepřestává mít hodnotu. A ano, rusů zemřelo zdaleka nejvíce - to byl taky hlavní cíl té války, ale neosporavedlňuje to vlastizradu a zločiny, protože můžeme situaci vynahradit jinými aktivitami.

A že nás rusové nechtějí zničit? Z dlouhodobého hlediska se to stane i tak, pokud tento vývoj dovolíme. Až to uvidíte na vlastní oči, bude pozdě.

377348

7.3.2020 11:57

RE: Jaksi zkreslená data

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 377348

Pokud by nás Rusové chtěli zničit, jak vysvětlíte vývoj demografické křivky po 68.?
Jste normální sprostý lhář jako většina dnešních presstitutů.

377353

7.3.2020 16:24

RE: Jaksi zkreslená data

siky 181.?.?.?

Reakce na 377353

Pokud má jít prasnice na porážku, jak vysvětlíte, že ji hospodář nechá vyvrhnout selata? A být sprostý lhář není normální, tedy ne podle mě. Netvrdím, že se nemohu mýlit, protože pracujeme s historickými daty z externích zdrojů, ale v mých dlouhosáhlých komentářích lži nenajdete.

Začněte používat rozum, víte-li, co to je, nebo máte-li nějaký. Zatím to stačilo jen na to, abyste se schovával za anonymitou, vy "presstitutko". [cool]

377357

6.3.2020 6:50

Svatá pravda

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

"Na jednu stranu nepolevuje nenávistná propagandistická kampaň proti Rusku, ale mlčky se díváme na okupanty, s kterými sdílíme stejný klub NATO."

- Turek čistí pohraničí od Kurdů a má chuť na kus území Sýrie, čistá agrese - a NATO mlčí, protože šéf NATO - USA - Turky a Saúdy potřebují.

Fakt docela mrazivé, kam jsme se za 30let dostali, takže ano, platí nadpis, jsme s okupanty v jednom klubu.

377324

6.3.2020 9:13

Srpen 68

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Tehdy vnímáno jako křivda, okupace, dnes jako odsun pádu do exkrementů, v nichž vězíme až po uši, o celých 21 let.

377328

6.3.2020 11:01

RE: Srpen 68

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 377328

Svätá pravda a to ich tak hrozne štve.

377331

6.3.2020 19:45

RE: Srpen 68

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 377328

No nebyla to žádná jarní selanka. Ono se v Čezku, zemi fantómů, dodnes traduje ledasco.

Přísně tajný sklad atomových zbraní v Brdech https://www.youtube.com/watch?v=rQLbiwrcbeY

377340

6.3.2020 21:03

Liečenie rakoviny vyrezaním nádoru bez chemoterapie a ožarovania

lubosmat 78.?.?.?

To bolo to, čo sa stalo porazením nacistov a ich spojencov.
Ten kto vypestoval a výdatne hnojil túto hydru nebol nikdy podrobený vnútornému očisteniu.
Zástupné vojny súčasnosti sú produktom tej istej chorej štruktúry, ktorá vypestovala fašizmus.
Utešovať sa tým, že patríme do klubu navonok najvyspelejších ekonomík sveta (však nám nedajú zahynúť, keď už sme sa im tak podložili) je len slabá náplasť na morálny vred, ktorý západná kultúra v sáčasnosti predstavuje.

377342

6.3.2020 23:30

Stydím se za Prahu !

jan.sterbic 89.?.?.?

Zde vznikala vždy ta největší kolaborantská svinstva a působí tam dodnes. Je jim jedno do jaké prdele lezou, hlavně že to nese. Okupant neokupant, hlavně že mám koryto, jsem přeci pražák.

377347

7.3.2020 0:03

Udělám za sebe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

Kdo jsi bez viny hoď kamenem. Bláznivý spolužák kterého dodnes ekluji v nějakém rozpoložení sil mne zvoslil sajrajt aby u pozvaného sovětského důstojníka do školy se zeptal proč nás okupují.(musí to být otřes nevzdělaného lumpy, když ví kde je chyba v hnízdě hadů) Dodnes se za to stydím. Doma se politika nebrala když fotr létal za říše jako učeň na plachťáku a to vám řekne každý pilot že to je nejlepší létání. Měl stříbrné C což je jestli se nepletu 1000.km na vzlet. Cítím se ošizen ptáci. A zneužit slynty blbců.

Pokud ameičani uzavřeli smír podle čt se sýrií tak ANS se nechala slyšet že prý s džihádisty. To by znamenalo jediné že bude akceptovat jednotku čr ve spolupráci s teroristy isil, daeš natvrdo jako vstřícný krok armády usa. Se rozprodanými sklady socialistické obrany samonabíjecích pušek SA58 co rozstřílí tanky na drobné s nábojem prostřelícím 6.cm železa.
Někdo snad něco nechápe?

377349

7.3.2020 22:35

Někdo snad něco nechápe?

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 377349

No kdyby to šlo přeložit do češtiny, tak by to snad někdo pochopil.

377362

8.3.2020 17:16

RE: Udělám za sebe

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 377349

No jako roky tu chodil nějakej pán přesvědčovat, že onó samó kucí a jakože on je moc chytrej, školenej inžinýr. Zato ani nemoh z vlastní vůle.

Zeitgeist, "Svět je jedno velké jeviště"... https://www.youtube.com/watch?v=UEBt2LtixME

377371

Příspěvků: 27

06.03. 01:14 siky  Jaksi zkreslená data
06.03. 02:18  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 18:35 siky  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 07:22 Boris  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 11:13 libertarian  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 21:15 moucha  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 12:15 janmax  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 18:59 siky  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 20:59 Slartibartfast  RE: Jaksi zkreslená data
07.03. 16:39 siky  RE: Jaksi zkreslená data
07.03. 22:38 moucha  RE: Jaksi zkreslená data
07.03. 22:50 Slartibartfast  RE: Jaksi zkreslená data
08.03. 17:17 siky  RE: Jaksi zkreslená data
07.03. 22:53 rosco  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 22:55 Rudolf_K  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 23:33 siky  RE: Jaksi zkreslená data
07.03. 11:57  RE: Jaksi zkreslená data
07.03. 16:24 siky  RE: Jaksi zkreslená data
06.03. 06:50 PavelSam  Svatá pravda
06.03. 09:13 WAZARI  Srpen 68
06.03. 11:01  RE: Srpen 68
06.03. 19:45 J_Pitralon  RE: Srpen 68
06.03. 21:03 lubosmat  Liečenie rakoviny vyrezaním nádoru bez chemoterapie a ožarovania
06.03. 23:30 jan.sterbic  Stydím se za Prahu !
07.03. 00:03  Udělám za sebe
07.03. 22:35 Alfred  Někdo snad něco nechápe?
08.03. 17:16 J_Pitralon  RE: Udělám za sebe

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 23 čtenářů částkou 4 874 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 0

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 1

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,49 Kč
Euro
25,79 Kč
Libra
29,89 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
23,53 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,74 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 325,10 Kč
1 unce stříbra
568,36 Kč
Bitcoin
1 235 763,42 Kč

Poslední aktualizace: 5.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 556