Diskuze k článku

Gwyneth Paltrow, kampaň MeToo a jak urazit důstojnost osoby, která žádnou důstojnost nemá

Příspěvků 30

20.1.2020 1:53

Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

X-mann 90.?.?.?

Úžasný článek. Opravdu mne pobavil.

Prostě a zkrátka svět se v pr.el obrací. Toto jsou ty pravé Pussy Riot (česky "Vzbouřené pí.." - jak nám objasnil náš pan prezident), a ne ty zoufalkyně z Ruska.

Vložený obrázek

376206

20.1.2020 9:34

RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 376206

No, ta frnda Paltrow nemá na nic vliv, kromě té své frndy, horší je to s těmi zdivočelými pussynami, jako je ta už řádně vypelíchaná Merklová, vyšmajdaná, jak staré galoše von der Leynová, B´nai B´rit-ová Ďourová a všechny ty ředitelky nevládek, jako Kalibová, nebo Schreiberová, nebo ty blbky v EU-parlanentu a taky ta slovenská Pičutka, co jí volily hlupaně, co si nevidí ani na špičku svýho frajtra a borovičkoví ožrani , "je pekná a tak pekne kludně rozpráva...."

Degenerace a to všeobecná, TO je ten problém...[velký smích]

376212

20.1.2020 17:24

RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 376212

První útok jde vždy na morálku, poté následují další priority. Jen proto jsou štětky jako Gwyneth Paltrow médii posláni do první linie informační války.

376237

20.1.2020 18:14

RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 376237

Podle mně to nejde podle priorit, jde to souběžně, ale asi nejdůležitěší je opravdu morálka, vedle toho pak rodina, školství, justiční systém, tradiční křesťanské hodnoty, atd. Tak jak to rozvraceči národních hodnot a morálky mají v manuálu napsaném před více jak sto lety.

376243

21.1.2020 19:12

RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

Miroslava 185.?.?.?

Reakce na 376243

Jen jsem nepochopila to pořadí: morálka a až kdesi naposled tradiční křesťansé hodnoty. Ale přece morálka může být velmi zrůdná, pokud je zbavena křesťanských hodnot. Pro běžnou světskou morálku může být zcela morální i vraždění neproduktivních invalidů a starých lidí. Velký spisovatel a prorok Dostojevskij o tom napsal moudrá slova: "Morálka bez Boha je hrůza; může zabřehnout do nejvíce nemorálního". Bohužel.

376285

21.1.2020 21:40

RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 376285

O tom vraždění se hodně píše v prvním dílu knížky zvané Bible. Nějaký židovský pomatený psychopatický bůh tam v jednom kuse vyzývá k vraždění všech "pronárodů". Zaplaťpámbů, že se pak uzdravil, polepšil a stal se křesťanem. Ale to byste mohla možná vysvětlit vy, paní Miroslavo, jak to vlastně bylo. Oni i ti křesťani v jednom kuse vraždili, kradli a lhali, vše s pověřením toho samého boha. A dělají to dodnes. Tak mám skoro strach, aby to nakonec s těmi křesťany nebylo ještě horší než teď.

376288

22.1.2020 12:21

RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 376288

Ak to skúsi niekto iný, nebude to snáď na škodu.
Woody Allen, ktorý je mimo iného známy aj svojími celoživotnými „debatami“ s Bohom, v jednej zo svojich poviedok sa zas raz proti nemu oháňal päsťami a používal nevyberané vety až nad ním zahrmelo, otvorila sa strecha a Hlas sa ho opýtal, kde bol, keď On meral základy zeme, určil miesto vodám, pevnine atakďalej (Analógia na Knihu Jób zo Starého Zákona). Woody zas raz (pochopiteľne) odpovedať nevedel, ale dostal strach, bojazlivo ešte raz Boha oslovil a keď Ten sa mu znova ozval (čakal na odpoveď), tak si to Woody svojím osobitým spôsobom žehlil: „Máš báječnej flek. Tak si ho nenech vzít“ (poviedky boli v češtine). Skôr možno na rozptýlenie, ale jedna z možností, ako na veci, ktoré nás presahujú a nie vždy si s nimi vieme rady, skúsiť nazerať. Prázdne oháňanie sa päsťami a nevyberané slová pôsobia mimo iného dosť nekultúrne. „Nějaký židovský pomatený psychopatický bůh“(!!??) rozhodne „v jednom kuse“(!!??) nevyzýva „k vraždeniu všech "pronárodů"“, o v jednom kuse vraždiacich, kradnúcich, klamajúcich kresťanoch (!!??)...ani nehovoriac.
Kto je ozaj takým borcom, že sa odhodlá na štúdium Biblie, nech ju potom číta celú a pozorne a má zároveň na pamäti, že s používaním striktne len rozumu sa pri jej čítaní ďaleko nedostane. Vlastne nikam. Aspoň vrodená dávka spirituality je pri tom pre začiatok nutne potrebná. Biblia je veľmi náročné a komplexné čítanie a nedá sa vybaviť prelistovaním zopár strán a vytrhávaním z kontextu.
Tá Moc ktorá je nad našimi hlavami a tá ďalšia, ktorá je pod našimi nohami si bez ohľadu na to či im niekto verí, alebo neverí, razia svoje v rámci zadelených „kompetencií“ a my sme všetci do jedného pekne uplacírovaní medzi nimi a keby Božeuchovaj sa Obe rozparádili do tej miery, že by došlo k ich Stretu v takej podobe, v akej ich ľudské bytosti normálne nemáme šancu vidieť, poznať, pochopiť, tak sa pritom nezmôžeme s prepáčením ani na posledný prd.
Nestihnete sa, keď by na to prišlo, ani z pláže včas zdvihnúť a utiecť pred vlnou tsunami.

376307

28.1.2020 10:59

Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!

Totalitarista 88.?.?.?

Reakce na 376285

Mirko Mirko, vy máte v té hlavě pěknou hromadu exkrementů. Kolik zla udělala křesťanská lžimorálka v dějinách věků? Kolik národů a lidí vyhladila, kolik jich zotročila, mentálně obřezala? Křesťanství bylo ruční brzdou pokroku, vědy, umění, zkrátka všeho. Křesťanství si může podat ruku s komunismem, obojí bylo určeno pro ty nejpodřadnější, pro sluhy, otroky, svíčkové báby, oligofreniky a jiné debily. Každý Inka nebo Azték vás přesahoval o světelné roky a proto jste je vyhubili. Byl to vztek párii nad šlechticem.
Proto je dobře, že se daří a vzkvétá islám. Ten už si s odporným křesťanským vředem poradí tak jak si ovečky zaslouží. Křesťanské zlo musíme zastavit jednou provždy!!!

376439

28.1.2020 14:51

RE: Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 376439

Křesťanstvo zradilo samo sebe. Křesťanské zlo neporazíte, to je zlo řádně vychcané, podlé a zbabělé a umí v tom chodit a právě teď, namísto aby ukázalo svojí kvalitu, pokud to nebyla vše jen lži a přetvářka, zradilo a přeběhlo k nepříteli a to hromadně až na pár takových, kterým to ještě nedošlo a ta Mirka je evidentně jednou z těch méně chápavých...

376450

28.1.2020 16:00

RE: Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 376450

> namísto aby ukázalo svojí kvalitu

Pravíte kvalitu, pane R.E.? A mohl byste nás poučit, v čem ona "kvalita" křesťanství spočívá? Já soudím, že celé křesťanství je pravzorem všech ŠMEJDŮ. Komu nebo čemu dnes říkáme šmejdi? No přece lidem (firmám, korporacím), které podvádějí ostatní lidi tím, že jim PRODÁVAJÍ FALEŠNOU NADĚJI. Ať už jde o hrnce, které vaří skoro zadarmo, nože, které se nikdy neztupí, matrace, na nichž už navždy přestanou bolet záda, ...

Co po dlouhá staletí prodávají lidem křesťanské církve? Ano, správně. NADĚJI. Když človíček projde všemi (placenými) křesťanskými rituály od křtu až po zádušní mši a bude se po celý život chovat dle církevních dogmat (včetně tučných milodarů církvi), má NADĚJI NA POSMTRNÝ ŽIVOT V RÁJI. V opačném případě skončí v pr... (pardon) v pekle.

O tom, že církve jsou těmi nejhoršími podvodníky není pochyb. Příklad? V době největší slávy tzv. matky Terezy inkasovala ŘK církev prostřednictvím její nadace okolo milionu dolarů denně. Po několik let. Tyto ohromné peníze byly údajně vynakládány na pomoc lidem, postiženým živelnými a jinými katastrofami. Schválně. Zkuste si někde dohledat, jak vysokou pomoc poskytla nadace matky Terezy jihoasijským národům, postiženým vlnou tsunami? Nebo na Haiti po zemětřesení? Nebo kdekoli jinde po záplavách, požárech a pod. Co najdete? Jen opakující se velkou NULU.

Zato v církevních restitucích budeme ještě dlouhá léta platit církvím jak mourovatí. Vždyť ony si to přece za své nepostradatelné služby zaslouží, že? [mrknutí jedním okem]

376452

28.1.2020 21:50

RE: Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 376452

Vaše rozhořčení vůči církvi chápu, neboť jej sdílím také i s přirovnáním ke šmejdům, ale v prokazování kvalit církve Vám nemůžu být nic platný, neb žádné neznám, je to jen plně automatizovaná fabrika na pokrytectví s vedlejším produktem, jenž slovutný Karel Marx nazval "opiem lidstva" a v tom s ním souhlasím...
Jsou tu jiní, kteří neochvějně hájí každý blábol z bible a každý krok, který církev dnes aktuálně podniká, tak ať k tomu něco řeknou oni...

Ono to křesťanství má jedinou i když pochybnou přednost a to je pokora k autoritám a zvlášť těm božským a proto když na správného křesťana/katolíka se správně dupne, on jen změní značku a sloužit nějakému bohu mu nebude vůbec proti vůli a zvlášť, když při tom bude moci bez problému a zbytečných obav zmlátit svojí starou...
O co hůř jsme na tom my z přesvědčení atheisti, kteří pijeme krev obojím a už snad od samého počátku člověčenstva...

Z dobrého a bohabojného katolíka se rozhodně snáz stane musulman a ten to moc dobře ví, než z nějakého bezvěrce, na kterého mají už po staletí nabroušený nůž všichni, bez ohledu k jakému nesmyslu se to upínají...Víra v boha je základ a ve kterého to už bude záležet na situaci kdo bude mít zrovna v ruce větší klacek, ostřejší nůž a naditější měšec...[oči v sloup]

376460

28.1.2020 16:46

RE: Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 376450

Kapitalismus a katolicismus jsou otevřené okno do nacismu.

376455

20.1.2020 7:53

obrázok

Boris 78.?.?.?

pod obrázkom je text - kliknite pre zväčšenie . Kriste pane už aj na malom obrázku je to neuveriteľne škaredá černoška . Po zväčšení bude zarobené na infarkt , prosím vás nezväčšujte si to

376208

20.1.2020 10:10

RE: obrázok

Pavel N 62.?.?.?

Reakce na 376208

Náhodou, jako screenna plochu dobrý [smích] Nikdo vám nebude koukat přes rameno a raději budete pracovat, než sedět a koukat na tenhle ksich. Většina klingonů je hezčích [smích]. Klingonky všechny, bez výjimky... smutné, že tohle jí někdo věří. GP je prostě neúspěšná kráva, která hledá, jak se zviditelnit. Třeba si vzpomene, že se na ni někdo blbě díval při chůzi na WC... To je aspoň za mega [smích]))

376214

20.1.2020 11:38

Rozděl a panuj!

Jan Hanuš 77.?.?.?

Myslím, že to je stejný druh akce, jako zvýhodňování menšin vůči většině, např. LGBT, podpora rasismu pod heslem boje proti rasismu, hlavně podporou imigrantů, a pod. Cítím za tím mafiánskou partu, která chce ovládnout zeměkouli. Použijí jakoukoli metodu k vytváření nenávisti mezi lidmi, rozbití tradičních vztahů, rodiny a státu, aby mohli vládnout.
Ten nadpis bych poopravil na "Rozbij a panuj".

376220

20.1.2020 12:20

Ptačí chřipka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Třeba se problém vyřeší sám, resp. příroda.

376221

21.1.2020 10:13

RE: Ptačí chřipka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Reakce na 376221

Psáno přes TOR/Proxy. Zrušeno

376264

20.1.2020 13:18

Méé-e-é

PPopelka Josef 2a00:x:x:x:x:x

Navrhoval bych pro výše uvedené "dámy" bojový pokřik: Méé-e-é, Méé-e-é, Tóó mě udělal.

376224

20.1.2020 17:15

Trochu nesouhlasím.

Jan Zima 109.?.?.?

Pokud opravdu znáte případ napadení g. Paltrow panem Weinsteinem a jeho detaily tak to je případ Který je přímo ukázkový. A veselé je jak rychle to prasatecko srovnal tehdy ještě dost mladý Brad Pitt. Tady je to mimo mísu. Ale je pravda že meToo se zvrhla.[bliji]

376235

20.1.2020 22:36

RE: Trochu nesouhlasím.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 376235

Já ho neznám. Můžete osvětlit? Případně vložte odkazy.

376251

20.1.2020 17:25

ženy oceňující muže

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Tohle jste už viděli, vzkaz českých žen mužům?
https://www.youtube.com/watch?v=fBMYvkGPhro

Z toho by se západní feministky pos...

376238

20.1.2020 20:49

Ty maškary

Erwin 194.?.?.?

v dnešní moderní a pokrokové demokracii moc dobře vědí, co vše si mohou beztrestně dovolit a tak padají jedna obvinění za druhým. Je to dáno velmi spravedlivým a pro demokracii naprosto typickým zákonem, že důkazy o své nevině musí shánět obviněný (muž).
V normální společnosti by postačilo, aby obviněný prohlásil, že odmítá cokoliv vypovídat a žalující nechť předloží důkazy.
To by si to ty maškary setsakra rozmyslely.

376247

20.1.2020 22:01

OBRÁZEK OPRAVDU NEZVĚTŠUJTE!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Autorovi, respektive provozovateli webu bych opravdu vytkl tu zlomyslnost s tím zvětšením obrázku. To skutečně ničí přirozenou sexuální orientaci a snižuje porodnost. To je zbraň hromadného ničení v podobě masové antikoncepce. Vlastně by se takhle dal provozovat i dobrovolný celibát...
Opravdu nezvětšovat ani po požití alkoholu, nebo jiných omamných látek!!!

376249

20.1.2020 22:30

RE: OBRÁZEK OPRAVDU NEZVĚTŠUJTE!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 376249

Já jsem tam nechal možnost zvětšení schválně, přiznávám. Chtěl jsem, abychom si všichni uvědomili tragikomičnost té situace. Příšera tvrdí, že byla obtěžována a na tom základě rozpoutala ničivou a nesmírně úspěšnou celoplanetární kampaň proti mužům. Ale stačí se podívat a každý ví, že to prostě není technicky možné. Té hmoty by se nikdo nedotkl ani větví a ani po láhvi slivovice.

376250

20.1.2020 23:04

RE: OBRÁZEK OPRAVDU NEZVĚTŠUJTE!

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 376250

Takých chudákov cvokov a cvočiek sú štatisticky v každej populácii 1-2%.
V zdravej spoločnosti majú viacero funkcii (okrem mementa) a nie sú problémom..

Problémo sú tí, ktorí ich na piedestál, ako normu vyťahujú.
Šikovní sociopati.
Asociálni inžinieri.

"I nafúknete nepodstatné do podstatného,
čím podstatné zakryjete, a tak vládnuť budete"

"Lstí a klamem"

376253

21.1.2020 23:54

RE: OBRÁZEK OPRAVDU NEZVĚTŠUJTE!

RomanTička 94.?.?.?

Reakce na 376250

Ukrajinskej robotník by do toho ve čtyři ráno v nádražce šel. Ale k penetraci by se asi nedopracoval.[chechtot]

376290

20.1.2020 22:43

Harvey Weinstein: Pomsta a dominance jako židovské pohnutky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

...vyrostl v Queensu, kde snil o slávě a bohatství. Jakmile je získal, snažil se je udržet tím, že si vybuduje svůj vlastní osobní mýtus. Rád tak křičel na zaměstnance jak boss velkého studia 20. let, chyběl snad už jen jezdecký bičík. Oskarové kampaně vedl způsobem, jakým se to dělalo ve starém Hollywoodu. A ženy neobtěžoval nutně proto, aby je využil ke svému potěšení, ale jako důkaz své moci.

Netřeba asi dodávat, že téměř všechny tyto ženy – Rose McGowanová, Ambra Batillanaová, Laura Maddenová, Ashley Juddová atd. – byly Nežidovky, ideální pro Weinsteinovo fantazírování o pomstě za domnělá příkoří svého semitského mládí na periferii. Mezi obětmi ale byla i Židovka, Lauren Sivanová, protagonistka oné neslavné příhody s květináčem. Tím bezděky trochu narušil portnoyovský stereotyp, když svou nedostatečnost nepředváděl před ztělesněním americké utopie (Amerikana), ale před ženou, která by mohla být jeho sestřenicí. Harvey sice může před tím, kým je, prchat – ale schovat se nemůže.

376252

21.1.2020 7:05

No jo, no.....

Rohador 90.?.?.?

Vypadá to, že svět je jedna velká "Vagína" a ta jak známo, má své dny...........

376257

21.1.2020 10:02

RE: No jo, no...odkaz dole

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 376257

Psáno přes TOR/Proxy. Zrušeno

376263

21.1.2020 14:04

RE: No jo, no.....

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 376257

Obávám se, že jste se s tím přirovnáním světa k těm otvorům o kousek spletl a tam se jedná o ještě závažnější a častější diskomfortní potíže zvané "diarea", připomínající stav tohoto světa, proti své vůli přecpávaného košer šouletem....[velký smích]

376278

Příspěvků: 30

20.01. 01:53 X-mann  Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.
20.01. 09:34 R.E.  RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.
20.01. 17:24 Sugar  RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.
20.01. 18:14 Alfred  RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.
21.01. 19:12 Miroslava  RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.
21.01. 21:40 Lovec idiotů  RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.
22.01. 12:21  RE: Kdyby to nebylo doopravdy, byla by to náramná sranda.
28.01. 10:59 Totalitarista  Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!
28.01. 14:51 R.E.  RE: Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!
28.01. 16:00  RE: Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!
28.01. 21:50 R.E.  RE: Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!
28.01. 16:46  RE: Je třeba kobercově bombardovat Vatikán!!!
20.01. 07:53 Boris  obrázok
20.01. 10:10 Pavel N  RE: obrázok
20.01. 11:38 Jan Hanuš  Rozděl a panuj!
20.01. 12:20  Ptačí chřipka
21.01. 10:13  RE: Ptačí chřipka
20.01. 13:18 PPopelka Josef  Méé-e-é
20.01. 17:15 Jan Zima  Trochu nesouhlasím.
20.01. 22:36 Vladimír Stwora  RE: Trochu nesouhlasím.
20.01. 17:25  ženy oceňující muže
20.01. 20:49 Erwin  Ty maškary
20.01. 22:01  OBRÁZEK OPRAVDU NEZVĚTŠUJTE!
20.01. 22:30 Vladimír Stwora  RE: OBRÁZEK OPRAVDU NEZVĚTŠUJTE!
20.01. 23:04 udo1  RE: OBRÁZEK OPRAVDU NEZVĚTŠUJTE!
21.01. 23:54 RomanTička  RE: OBRÁZEK OPRAVDU NEZVĚTŠUJTE!
20.01. 22:43  Harvey Weinstein: Pomsta a dominance jako židovské pohnutky
21.01. 07:05 Rohador  No jo, no.....
21.01. 10:02  RE: No jo, no...odkaz dole
21.01. 14:04 R.E.  RE: No jo, no.....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 1

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,90 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 822,05 Kč
1 unce stříbra
541,57 Kč
Bitcoin
786 034,04 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 057