Diskuze k článku

Už máme v politice i Piráty. Lze klesnout ještě níž?

Příspěvků 35

18.1.2020 1:39

Ano, tenhle absurdní system umožňuje,

R.E. 46.?.?.?

...aby zjevně kretén zvolený imbecily maje mandát jen ke sbírání psích hoven po Praze dělal zahraniční politiku, v tomto případě s jeden a půl miliardovou Čínou a pomalu jí kvůli Tibetu vyhlásil válku...tenhle tragikomický případ dokládá zcela jasně impotenci naší vlády, parlamentu i Hradu a taky to staré rčení, že "snaživý blbec je horší, než třídní nepřítel..." [chechtot]

376148

18.1.2020 9:53

RE: Ano, tenhle absurdní system umožňuje,

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 376148

>tenhle tragikomický případ dokládá zcela jasně impotenci naší vlády,
>parlamentu i Hradu ...............

čiste technicky máte pravdu, lenže ..... lenža pravda je trochu (hodne) zložitejšia. Tento "kretén zvolený imbecily" bol zvolený preto, lebo je člen pomerne silnej politickej strany, ktorá má cca milion voličov. Milion kreténov. Takže ta "impotence" sa týka kohosi iného.

============================================

A poznámka editora :
"A mimochodem - víte, kolik členů má pirátská strana? Necelou tisícovku. To je, jestli dobře počítám, 0,1 promile populace. A tihle loseři si dovolují zasahovat do vedení státu! "
- zľahčujete problém. to "0,1 promile populace" má podporu 14-tich percent voličov. Je to katastrofa.
Tá katastrofa je o to väčšia, že "piráti" síce mávajú pirátskou vlajkou, ale súčasne sú najkomfortnejšou stranou lízajúcou prdel Bruselu. Tých 14 % voličou sú ......(cenzúra)....

376153

18.1.2020 9:54

RE: Ano, tenhle absurdní system umožňuje,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 376148

Piráti patří k velmi nebezpečným zemským škůdcům. Byli to piráti kdo jako jediní hlasovali pro legalizaci masového pašovaní migrantů do Evropy a zavedení povinných migračních kót v Evropském parlamentu. Viz článek na Zvědavci:

/komentare/2019/10/8070-jedini-pirati-hlasovali-pr...

Podobně jako před léty prezident Václav Havel. Jehož činy popsal výstižně spisovatel Zdeněk Patrick v článku Zlatoústý humanitární bombardérr,nám sděluje:
Vedle humanitárního bombardování Jugoslávie tu máme další výrok zlatoústého pána,jehož vláda nám přišla sakra draho. Opět jako ten o humanitárním bombardování můžeme i tento bezezbytku zapsat zlatým písmem do 3% zlata zasadit.

"Absurdní ideologie je,že rodina má mít výhody, protože plodí děti, na rozdíl od homosexuálních párů. To je pojetí rodiny jako teletníku,jako místa, kde se připouštějí býci ke kravám aby byly telelata, uvedl Havel.
Ačkoli rovněž patřím k 97% menšině,ubezpečuji zlatoústého,že se necítím ani zdaleka ve svém teletníku, jako statný býk mezi stádem krav."(Článek pokračuje)

Usměvavý lídr pirátů je jistě sympatický mládeži, která je především volí. V českém politickém spektru by si lídři měli uvědomit nebezpečí, které tato strana společně s nevládními organizacemi pro naši zemi představuje a měli by začít přinejměnším s osvětou zaměřenou na mládež. Zatím je to obráceně.

376154

19.1.2020 9:30

RE: Ano, tenhle absurdní system umožňuje,

JaJa 85.?.?.?

Reakce na 376154

Dobrý den,
omlouvám se, ale ten Vámi prezentovaný článek od Z.Patricka "Zlatoústý humanitární bombardérr" nemohu nalézt. Nějaký link by prosím nebyl?
Děkuji!

376174

18.1.2020 18:22

RE: Ano, tenhle absurdní system umožňuje,

Pacholíček 80.?.?.?

Reakce na 376148

To nejsou snaživí blbci pane, to jsou zrádci národa placení za rozvrat.

376164

18.1.2020 12:14

Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Co se týče té bezuhlíkové komedie v Evropě budoucnosti, tak to není žádná komedie, ale mazaný plán.
V islamizované evropě středověkké budoucnosti nejsou potřeba auta ani další zbytečné civilizační vymoženosti.
Stačí korán, modlitební kobereček a jako dopravní prostředek osel (pro ty zámožnější).
A komu se to nebude líbit, ten půjde na pohovor k místnímu katovi, který není slučitelný se životem.

376156

18.1.2020 21:27

RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 376156

Z části ano, ovšem...

Jen málokterý muslim, četl a ozřejmil si Korán (připomenutí) a snaží se jej aplikovat do svého života. Stejně jako křesťané nepraktikují "Blahou zvěst Ježíše Krista".

Pokud jste Korán četl, je patrné, že je nejméně zkreslený ze všech svatých knih. I proto "civilizovaný" západ pod kuratelou nadnárodní obřezané lichvářské mafie na muslimské národy neustále útočí. Lybie, Irák, Írán, Egypt, Sýrie atd...

Neboť Korán:
zakazuje lichvu
– zakazuje narkotika
– uznává všechny proroky abrahámských věroučení
– nepraktikuje kódující otrockou morálku jako Nový zákon
– poskytuje pochopení trojjedinosti
atd...

Bohužel, toto chápání se předává především v súfijské tradici, běžný dnešní muslim je pasen různými muftí či imámy. Ale i tak je samotný Korán pro globalizaci na základě skoupení světa pomocí lichvy obrovskou překážkou...

376169

19.1.2020 9:18

RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 376169

Číst celý Korán je sice možné, ale v podstatě zbytečné, protože základem je debilizace, povinnost poddat se bez myšlení nepoznatelnému, neviditelnému xidáckému (farizejskému) podvodu, a především potlačit přirozenost, svůj rozum. Islám byl od počátku pod kontrolou pejzaté lichvářské mafie.
A že Západ ovládaný xido-zmrdy štve proti mohamedánům? To u xida jinak nejde. Štvaní lidí proti sobě je základem bytí mocensky chorých bestií! Vámi zmíněné státy jsou v programu okupace, Velkého iSSraHelle. Biblického, mojžíšského lupičského a genocidního plánu. A k tomu ty zdroje, ropa, a lupiči, banksteři Rockefelleři. Kde je všemocný bůh, Hospodin, Alláh? Na straně hromadných vrahů „humanitárně“ vraždících na Středním východě nejméně od doby, kdy Rothschild „zakoupil“ pozemky pro SSvatý iSSraHell, „vyvolený“ „národ“ ?
Korán: "Mezi xidy jsou tací, kdož slyší na každou lež. Jsou bytostně ochotnými naslouchači každé falše, pletichy a zapovězenosti (5, 41)"

Co lze s islámskými otroky spáchat, předvedli SSvatí lichváři v Sýrii. A denně to dokazují násilím i v Evropě. Nevím, jestli je Korán překážkou globalizace, ale jeho „moudra“ zakazují přirozené myšlení. Je povolená jediná cesta, s Alláhem! Alláh je tak mocný, že xidovská mafie beztrestně povraždila statisíce Iráčanů!
Za mě, ať si mohamedáni provozují koberečkování v kraji svých předků, ale ať tu xidáckou debilizaci z počátku sedmého století netahají do Evropy. Kalergismus s islamismem je cesta; k jedné Říši, jednomu vůdci (zfetovanému blbečkovi, co by maskotu), jednomu národu – snědému zdebilizovanému pracovnímu dobytku!
Pryč z fašistického projektu, pryč z EU!

376173

19.1.2020 10:12

RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 376173

Neberte to nějak zle, ale...
Jak se můžete vyjadřovat k něčemu, co neznáte? Takový přístup mají děti, ovšem u dospělého to vypadá poměrně hloupě.

Nicméně, jak jsem vám již psal, by nebylo špatné již vyskočit z vlaku protokolů, které na své oběti působí jako neurotoxin. Neboť nihilismus nikam nevede.

376179

19.1.2020 17:04

RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

Pátá Mojžíšova 7:24 78.?.?.?

Reakce na 376179

Co jako podle vás neznám? Napíšu to tedy srozumitelněji; mojžíšismus, ježíšismus a mohamedánismus byly spáchány mocensky lstivými kněžoury za účelem ovládání velkého množství otroků. Jsou to otrokářské zlořády s jediným vrchním velením!

Korán, XI. Súra 87
Ve jménu Boha milosrdného, slitovného
1 Oslavuj jméno Pána svého nejvyššího,
2 jenž vše stvořil a vyrovnal,
3 každý osud předurčil a usměrnil…11 však odvrátí se od něho jen bídník nejhorší,
12 jehož spalovat bude oheň největší…

Stejné debilizace a vyhrožování jako v mojžíšismu, jen pro jiné ovčany, otroky - původně pro zotročení Arabů, dnes i pro Kalergiho otroky, multikulti snědou směsku.
Můžete sice tvrdit, že vše řídí neviditelný nepoznatelný žárlivý xidovský Bůh JHVH (Hospodin, Alláh), ale to je asi tak všechno. Méně jedu v mocenské zrůdnosti podle mě nebude. Nebo kudy vede vaše cesta? Debilizací, oddání se podvodu v nějaké vámi vysněné „svaté“ formě? Podle mě je cesta z tragédie v poznání podvodu a zla, otrokářského zlořádu, a to co nejvíce lidmi. Vážně nemůžu za váš odpor vůči Orwellovu 1984 nebo pracím vědců jako Petr Bakalář (Tabu v sociálních vědách) nebo František Koukolík (Život s deprivanty, zlo na každý den), nebo absenci či zábranu kritického myšlení při čtení Bible, Talmudu nebo Koránu. Budou-li gojimové více strkat hlavu do písku (nebo polštáře), dělat ze sebe nechápající blbce, tak se banksteři, rabíni a jejich sajanská sebranka nepolepší. SSvatí jedou podle plánu -lupičství a genocida pronárodů (viz Pátá kniha Mojžíšova).
Podívejte se schválně na program té pirátské sebranky (která je ovládaná bankstery a Serešem). Domnívám se, že program je vyladěn lstivými asociálními profesionály k dokonalosti!

376188

19.1.2020 18:03

RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 376188

Možná by stálo za to, definovat pojmy, kterými se neustále oháníte:
– mojžíšismus
– ježíšismus
– mohamedánismus

Protože tím, že jména proroků ať úmyslně či neúmyslně spojujete s historicky vzniknuvšími ideologiemi jste dosáhl přesně toho, co bylo po tisíciletí cílem světového zákulisí a to:

Maskovat antisociální ideologie, kde Boha není za jména pravdověrných proroků. Přičemž všichni nám historicky známí proroci, měli v podstatě stejné světonázorové myšlenky, které předávali lidem.

To, jestli ti proroci byli pravdověrní si musí každý dle své morálky a metodologie poznání zhodnotit sám, žádného kněze k tomu nepotřebuje.

376190

20.1.2020 8:13

RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

anonym 185.?.?.?

Reakce na 376190

Nečetl jsem korán a ani nemusím. Pokud je v plánu globalistů Evropský islámský chalifát, je zřejmé, že vámi uváděné překážky žádnými překážkami nejsou. A naopak právo šaríja, které dělá ze všech poslušné ovečky, pokud nechtějí skončit velmi špatně, je jistě pro globalisty vítaným nástrojem ovládání mas.
O tom vytvoření vykořeněné poddajné masy dle Kalergiho plánu ani nemluvě.

376210

19.1.2020 9:39

RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě

JaJa 85.?.?.?

Reakce na 376169

Dobrý den,
omlouvám se, Korán jsem sice četl, ale tu Vaši premisu "– poskytuje pochopení trojjedinosti" jsem z něj nepochopil. [zmaten] Máte prosím nějaké bližší vysvětlení?
Předem děkuji!

376175

18.1.2020 13:29

Mladí a bezdětní jsou cílem.

Jan Hanuš 77.?.?.?

Dřív se říkalo, že na vojnu jsou odváděni v 18 letech, protože jsou snadno ovladatelní a nemají zodpovědnost za děti a rodinu. Nemají tedy problém ničit a zabíjet. Jsou to ideální vojáci. Proto si tuto mladou generaci vybrala globální elita jako armádu. Ničení je jejich program a na špagátkách mobilů jsou pro tento účel ideální.

376159

18.1.2020 16:28

pedofilní strana

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 179.?.?.?

No ještě by tu mohli založit a zaregistrovat Pedofilní stranu jako na pokrokovém západě, když jsme u toho klesání níž.
Moment...
Vlastně tu máme Piráty a Zelené, tam je kompletní neomarxizmus s podporou všech úchylek, takže to ani nebude potřeba.

376162

18.1.2020 18:12

V dobách minulých

janmax 213.?.?.?

když byl ještě svět v pořádku, byli piráti ve vězení, nebo na konci provazu.

376163

19.1.2020 23:06

RE: V dobách minulých

Joachim Argon 89.?.?.?

Reakce na 376163

Francis Drake (nekdy se uvadi ze byl udajne vzdalenym predkem Churchilla) byl kralovnou pasovan na rytire a stal se narodnim hrdinou.

376201

18.1.2020 18:43

Klesnout ještě níž lze vždy !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Dno ještě nemusí být úplný konec klesání. Lze se i zahrabat, a to do různé hloubky. Ale teď vážně.Zdejší Piráti (necelá tisícovka ) jsou jen odredovaný a ovousený dorost imponující mladým,nezkušeným nebo úplně blbým, který je ve službách hodně profláknutých "privatizátorů" z ODS, ODA a TOP 09. A ti se vždy vyznačovali tím, že hodně a rádi utahovali opasky naivním otrokům, aby na ně zbylo co nejvíc z toho, co nemuseli poslat, a to bez odmlouvání, cizím bankám a zahraničním koncernům. Jen těm a samozřejmě především sobě přáli život v luxusu. Pro ostatní, tedy poslušné otroky, měli vždy v programu jen to utahování opasků a někdy i oprátek.

376166

18.1.2020 20:22

"Pusťte nás na koryta a prosazení multikulti agendy," SSvatí Piráti, mořští lupiči

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Piráti, to je jen podvod na lidi. Velení internacionály mají v Bruseli, bankstery pověřeným Führerem je mohamedán Guillaume Saouli.
Podle Pirátů má být ČR povinně součástí banksterského projektu EU, tedy v důsledku má odevzdat zbytky suverenity, povinně přijmout banksterské Euro, důsledně aplikovat agendu uprchlictví - genocidu domorodců migranty („Uprchlíci vítejte, Nacionalisti táhněte“, viz SSoudruh Bartoš a Antifa) a povinně milovat bankstery ovládané NATO. Více povinná nenávist k Ruské federaci (viz odvolání místopředsedy Ivo Vašíčka). Pirátský SSoudruh Kopřiva podporuje buzeranty (Prague Pride, a manželství pro gaye a lesby) a boj s „dezinformačními“ zdroji, akce Amnesty International a „občanské“ společnosti - vytvořit širokou společenskou diskuzí (debilizační a štvavou propagandou) mezinárodní tlak na příslušné autority. „Jednou ze snah Istanbulské úmluvy je, abychom se kriticky a bez předsudků podívali na role muže a ženy ve společnosti a vedli dialog o tom, jestli některé stereotypy nejsou v důsledku kontraproduktivní nebo zbytečné…podporuji co nejrychlejší ratifikaci,“ tlachal Kopřiva.
SSoudruh Bartoš podporoval Antifu a „Uprchlíci vítejte, Nacionalisti táhněte!“ „My se na RP (Republikovém předsednictví) bavili, že by to chtělo mít ještě nějaký vstup od někoho, kdo v podobném institutu pracuje. Já založím doodle, bude schůzka s ředitelem Institutu nezávislé žurnalistiky.“ To je Ústav nezávislé žurnalistiky?
Piráti nominovali do rady ČTK SSoudruha Šlerku, který je napojený na Sereše a globalistický LGBT multikulti xidofašismus. Další napojené zrůdnosti: Hlídací pes, Nadační fond české žurnalistiky, Novinářská cena, Evropské hodnoty, Neovlivní SSoudružky Slonkové, Deník referendum. Economia chazara Bakaly: Respekt, Hospodářské noviny, Aktuálně.cz, DVTV. SSoudruh pirátský radní Šimral a jeho návrh o dotaci pro Prague Eduacation Festival.
SSoudružka kurva Michaela Krausová a SSoudruh Viktor Mahrik prokazatelně měli co řešit s korupčníkem Tenzerem z firmy JCDecaux. Od JCDecaux ovládané firmy Piráti získali slevu na reklamu ve volební kampani 60%.
Xid Mikuláš Ferjenčík díky Nadaci otevřené společnosti kontrolované xidem Serešem studoval dva roky v Anglii. Ferjenčík pracoval i pro Rekonstrukci státu ovládanou též xidem Serešem a Open Society Fund Praha.

376167

19.1.2020 1:48

A kampak ze se ztratily ,

favela 203.?.?.?

Reakce na 376167

ty oblibene tresnicky na dortu ...
Bilej dorticek ,ze jo, a na tom sedi krasne Cervenoucka Tresnicka , jake to poteseni z pamlsku pro srdce a plno Vdeku za spatreni "krasneho" obrazku, uz jen predstava laka, dorticku bileho ,tresnicka, tresnicka , a jaka krasna radost prozitek, pastva pro oci a dusi , zaroven nehorazneho KYCE , ktery ukazuje zpet na obdivovatele jeho vkus , povahu, dusevni uroven a tvrdou bezohlednou diktatorskou agresivitu zdedenou a opicici se po zapadu.
Pouzije se i v textech na zdurazneni te lasky k samotne predstave pojmu velke krasy ,autora..
Jeste schazi jelen s lanemi na mytince, /jelen samozrejme v riji a troubi silne, tam na utulne pasece zrovna jako p.Stvora na Zvedavci ,vyjev tak obly a beny v mnoha rodinach.. A nepripusti Stvora/Jelen , nejakou konkurenci v zapalu aversi ,hlavne ale proti svym komplexum menecennosti atd...
Vsichni musi byt lane a basta !! Nebo uvidi ten "rachot" troubeni..

376171

19.1.2020 16:27

RE: A kampak ze se ztratily ,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 376171

Vám sa čo stalo, hospitalizovali vás, predpísali nedopatrením nadmernú dávku liekov a halucinujete z toho písanou formou?
Dajte si 2 kolečka okolo areálu, kyslík, prečistenie hlavy a tak.

Môžete aj nepísať, vy.rať sa na to.

376186

19.1.2020 9:02

bezdůvodné urážky

jnx 78.?.?.?

Když už jste s těmi urážkami začal, snad se neurazíte, když budu ve stejném duchu pokračovat.

Je to naprostá katastrofa, když každá nula si může na internetu psát co chce a kritizovat politiky, přitom s politikou nemá žádné zkušenosti .... takto bych mohl ještě dlouho pokračovat. Možná bych mohl napsat celý článek o tragické úrovni zvědavce a jeho editorovi, plný bezobsažných keců.

376172

19.1.2020 9:44

RE: bezdůvodné urážky

RomanTička 37.?.?.?

Reakce na 376172

Jaké urážky eurosvazáku? Autor tu poturčeneckou pirátskou pakáž popsal naprosto výstižně. Volit Piráty, to je indikátor vrozené demence voliče, protože v současnosti je to ten nejhorší toxický odpad, co se tu v politice vyskytuje, a to je v sousedství ODS-ČSSD-KDU-TOP0.9... co říci.
Proč sem lezeš, když se ti tu nelíbí? Šmírovat? Práskat? Trollit?

376176

19.1.2020 10:09

RE: bezdůvodné urážky

jnx 78.?.?.?

Reakce na 376176

Obsah článku je v pořádku, piráty také nemusím.

Přijde mi ale, že poznámky typu "lokální politické nuly odpovědné nejvýše za stavbu garáží" snižují nejen úroveň článku, ale i celého zvědavce.

376177

19.1.2020 10:41

RE: bezdůvodné urážky

Jan Hanuš 77.?.?.?

Reakce na 376177

"Lokální politické nuly" skutečně nesedí, je to spíše škodná. Kéž by to byly jenom nuly.

376180

19.1.2020 11:17

RE: bezdůvodné urážky

Venny 185.?.?.?

Reakce na 376177

Co je na tom k nepochopení? Pejorativní obrat "stavba garáží", "sbírání psích hovínek" a podobné jasně naráží na prvotní úkol městských a obecních zastupitelstev: postarat se o komplexní vybavenost a služby obyvatelům (nejenom těch podnikavých s prachama) svěřené části obce, to druhé zase neznamená nic menšího než péči o čistotu města a hygienické podmínky pro život obyvatel, to vše za co nejekonomičtější náklady s maximální možnou kvalitou. Jistě nebudete polemizovat, že toto - kromě jiného - by mělo být v ideálním případě hlavní starostí primátorů a starostů. Co vidíme dnes, nejvíc v hlavním městě? Zřizují se ministerstva zahraničí už nejen na stupni magistrátu, ale už i na stupni obvodů (Pha6) a městských částí (Řeporyje), která jednají naprosto neomezeně, impulzivně, s ideologickým podtónem, v rozporu se zájmy státu. Co na to Petříček? Drží hubu, protože mu to svým způsobem vyhovuje. [bliji]
Dalším charakteristickým rysem pražských magistrátů je už dlouhá léta tzv. "vynález tunelu", který by s dostatečně velkou kapacitou odkláněl nějaké "drobné" do kapšišek zainteresovaných firem, stran a jednotlivců. Nevyšla Bémova olympiáda? Nevadí, vymyslíme jinou kokotinu! Nejdražší cyklistické stezky, Blanky, přeložky a spojky dálnic, knihovnu V.H, developerské plány zastavět každou volnou plochu a další a další tunely a tunýlky, které sypou.
To je snad za ta desetiletí vidět a tyhle zrůdnosti by měly být řešeny primárně - ne podíl RA a SOA na osvobození Prahy nebo podíl komunistické éry na rozvoji města. [cool]

376182

19.1.2020 10:10

Odůvodněné objasnění zla

Pátá Mojžíšova 7:24 78.?.?.?

Reakce na 376172

Správně, měl by být nastolen absolutní fašismus, totální kontrola každé klávesnice xidovskými čučkaři! Fašismus tak upřímný jako xid sulcák Novotný, nikoli jako lstivý, jakoby slušný xido-zednář a popletolog Fiala! Je naprostou katastrofou, když si nějaký gojim, prašivý pes nebo špinavé prase (moudra z Talmudu), dovolí vyjadřovat se k proradné xidácké sebrance typu Piráti, která je ovládaná bankstery. Musím uznat, že v jejich programu jsou báječné myšlenky. Vskutku, jako kdyby protestní hlasy „tragických“ gojimů, pracovního dobytka, přepsal filozof typu zmrda Halíka do lstivé rétoriky humanity a lidských práv - za kterými je ale otrokářský zlořád. Tolik asi k „bezobsažným kecům“. Ale článek napište, moudro nějakého nadčlověka jistě přiláká k diskuzi několik gojimů.
Shalom

376178

19.1.2020 11:11

RE: Odůvodněné objasnění zla

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 376178

Ano, eurofašismus už jede: Ein Reich, ein Nazion un ein Fuehrer (oder Fuehrerin) !!!
Tady je o tom další nevyvratitelný důkaz o co tu jde a jen opravdoví retardi to nechtějí pochopit a kňučí, jako ten pán jnx....:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&...

376181

19.1.2020 19:24

RE: Odůvodněné objasnění zla

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 376181

Pozoruhodné video, musím říct že eurosoudruzi jsou na tom bídně se stranickou disciplínou. Na velkosjezdech KSČ před pádem ČSSR přenášených komplet tuším snad i v přímém přenosu to vypadalo podobně impotentně ohledně schopnosti řídit stát. ale hlasovalo se jednohlasně až do roku 1989. No, doufejme, že to nevezme na befel někdo všehoschopný. NSDAP měla v názvu taky národně socialistická a pak se to nějak posralo... Omlouvám se za prohřešek proti etiketě, ale já jsem lopata. Snaha přepsat dějiný druhé světové války by tu už byla. Jako praktik bych se nezdržoval dohady o definici ve wiki či debatou jakou by cenzurovatelná a cenzurovaná wiki měla mít váhu v právním státě. Pokud vím, tak ratifikované znění zákonů, ústav.... je velmi striktně a doslovně dáno v jednom či více národních jazycích daných počtem smluvních stran. A možná se mýlím, tak státní symboly a mezi ně patří i vlajka jsou zákonem definovány, plus flastr za .... A EU má směrnici o reklamních letácích. Pravda proti lobismu je třeba vystupovat tvrdě, korupce nejen vysoké politiky dokáže srazit na kolena i impéria.

Zákony tedy nelze volně editovat nebo volně přeložit jak se komu hodí do krámu, od toho máme advokáty, taky z něčeho musí živit rodinu. Pokud tedy EU právně definuje vlajky státu za kus reklamního hadru ?...Když jsme u těch kusů reklamních hadrů, tak jeden velkej modrej s nějakýma žlutýma flekama by se mohl hodit k utření podlahy. Bylo by to velmi ekologické a věřím, že pan president europarlamentu nebo paní místopředsedkyně by to mohli zvládnout na úrovni a decentně. Pravděpodobně by to bylo po prvé a naposled, co by udělali pro Evropu něco užitečného. Možná po politickém školení by to přijatelným způsobem mohla udělat i uklízečka. Ta dělá užitečnou sic podřadnou nekvalifikovanou, ale potřebnou práci furt. Naši vzdělaní kvalifikovaní a nepotřební by to zjistili zhruba po týdnu bez úklidu. Doufejme, že jsem se nedej bože nedopustil té předsudečné nenávisti. Doklady ČR mám propadlé, euroobčan jsem nebyl a nemám v plánu s tím začínat, nějakou rozvratnou činost taky neplanuju. Pan Hamáček, MV, BIS mohou spát klidně. Prostě si v klidu počkám až se to rozpadne. Snad nedělat nic, není taky ideozločin.

376193

19.1.2020 23:24

RE: Odůvodněné objasnění zla

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 376193

Z čeho by žili a boha-tli ad-vokáti gdyby bránili hubou pravdu a spravedlnost. Ha?

376204

19.1.2020 11:34

Když ti dojdou argumenty, můžeš začít nadávat

Petros Michailidis 90.?.?.?

Článek rozpačitě označím za hloupý. Protože svou nenávist nechá kapat nesmyslnými větami, které věcně téměř nic než tu nenávist neobsahují.
To, že nesouhlasím s politikou Pirátů, se dá vyjádřit normálně. Ale jak říkám v titulku "Když ti dojdou argumenty, může začít nadávat." A článek nic jiného než nadávky neobsahuje.

A pane Stwora, argumentovat tisícovkou členů Pirátské strany v této republice, kdy v naší politice se pohybují uskupení, která ani toho nedosahují, taky není úplně v pořádku.

376183

19.1.2020 20:18

RE: Když ti dojdou argumenty, můžeš začít nadávat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 376183

Jenom tak z médií mi přijde, že mediálně viditelní politici pirátů často užívají emoce a řekněme ostré formulace, takže by nemělo překvapovat, že to i jiným lidem s jinými názory zvedne krevní tlak a .... Má to znamenat, že pirátům chybí argumenty, koncepce čeho chtějí dosáhnout v politice, strategie, dlouhodobý časový horizont přehlížení dopadů na celou ČR jako třeba Hřib versus Čína...? Ale víceméně s vámi souhlasím. A pokud nechceme skončit v mezi generačním konfliktu, jak by některý lumpové rádi viz německá hitovka bábo ty jsi prase ?... Mimo jiné někerým připadá Evropa demograficky stará a chtěli by ji radikálně omladit, tak tomu bylo i i před WWII. Jsou nepochybně všeliké názory jak toho dosáhnout. Správný argument na tísícovku pirátů je v demokratických volbách jim lidi hodili 6.3 % hlasů nebo kolik to přesně bylo.

Nehledejte v tom nic osobního. A že se namáhám a ničím nervy s politikou? ... Leží mi na srdci budoucnost a ta patří mladým. Za svoje vzdělání, zdravotní péči, sociální systém..., když jsem byl dítě a mladý dlužím na osobní úrovni rodičům a širší rodině, v obecné rovině předchozím generacím, které na uzemí českého státu tvrdě pracovali. Ne nějakému i legendarnímu monarchovi, ani straně, ani bohatým, ale těm obyčejným většinou "méně kvalfikovaným, méně vzdělaným", ale velmi pracovitým lidem ochotným se obětovat pro ty "vzdělané", kteří někde lépe někdy tragicky, někdy hloupě stáli v čele českého státu, ať jsme byli poplatni Vídni, Moskvě, teď Bruselu nebo jsme byli na svým. To je dluh, který splácím. V universální rovině jsem dlužen úplně za všechno dobré Bohu!! A to je dluh nesplatilný, jediné co Bohu můžu dát je snažit se být k obrazu Božímu jak nejlíp umím. Víte jaký je rozdíl mezi mnou a panem Stworou, když mám politiky plné zuby? Já si prostě dám pauzu měsíce i roky. Když to udělá pan Stwora, tak Zvědavec skončil. Podívám se na sociálních sítě, tak webů kde se presentují ucelené informace moc není. A i když jsem dobrý v kompresi informací, tak do 5 a půl řádků složitější problémy prostě nacpat nejde. Ale taky cenzura poplatná moci, rozpliznutí informací v "konzumním guláši", ....

376195

19.1.2020 23:01

RE: Když ti dojdou argumenty, můžeš začít nadávat

Petros Michailidis 90.?.?.?

Reakce na 376195

Vlastně jenom zopakuji po vás, že se v mnohém stýkáme. To, že Piráti v některých ohledech provádějí politiku, která mi není po chuti, nebo užívají impresi v prezentaci svých nápadů, neznamená, že jim v tom nadávkami zabráním, či jejich politické aktivity ohrozím. I emoce se dají vyjádřit slušně.

(Osobně vím, že v některých ohledech Pirátům opravdu chybí argumenty a své pocity vyjadřují emočně a někdy dost vyhraněně. Ano, děje se to na politickém kolbišti, jsou to však takové proklamace. Nicméně v hlavních programových tématech se drží své, členskou základnou podporované strategie, o čemž se může jeden přesvědčit nejen konfrontací jejich volebního programu, ale nakouknutím do vnitřních diskuzí na jejich veřejnosti přístupném fóru. A neberte to jako propagaci jejich způsobů. Jenom jako inspiraci pro ty, kteří se chtějí do Pirátů obouvat, protože určitě je toho dost, kdy je lze vcelku věcně i emotivně konfrontovat.)

Argument s tisícovkou členů mne právě u pana Stwory překvapil. Proto moje poznámka mířila k němu osobně.

376200

20.1.2020 8:32

RE: Když ti dojdou argumenty, můžeš začít nadávat

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 376200

Tomu, že se piráti "Nicméně v hlavních programových tématech drží své, členskou základnou podporované strategie", jsem ochoten věřit. Ale co jejich voličská základna, co ta o tom ví? Nebo jak dokáže predikovat následky takové strategie pro svoji budoucnost? To vidím jako hlavní otázky v souvislosti s politikou jejich strany.
A ti mladí nesou odpovědnost za ty následky a nebudou moci příliš protestovat, když je svými hlasy posvěcují.
Už není třeba přesvědčovat babku, dědka. Stačí zpracovávat mladé a protlačovat ještě nižsí věk (16 let) pro získání volebního práva, jak se o to pokusil nedávno tuším STAN. Sám bych byl naopak pro jeho zvýšení (např. na 25 let), ale to se nestane. O vyzrálejší voliče demokratům opravdu nejde!

376211

19.1.2020 22:25

No tak zloději kupředu do minulosti

Sasin 178.?.?.?

No tak zlodějskou stranu budou volit blboňi až se uzákoní zlodějství jako legální způsob existence. Zatím platí pro chudej lid morálka nebo jak to říct, třeba nekraď druhému to, co bys nechtěl aby kradl on tobě. No ale i to kulhá jako všechna přikázání. Že třeba házej po druhém zlo dějovi chleba gdyž von ti stojí na palečnici. Ale spokojeným blboňům je to stejně fuk. Dokud je nebude ofukovat svobodnej vítr v příkopě. Ale voni temu nevěří. Myslí si, že si v kolonii budou eště pár let vyskakovat na sekyru. A podle teho se vyjadřují. Prostě jako kokoti. Heh

376198

Příspěvků: 35

18.01. 01:39 R.E.  Ano, tenhle absurdní system umožňuje,
18.01. 09:53 libertarian  RE: Ano, tenhle absurdní system umožňuje,
18.01. 09:54  RE: Ano, tenhle absurdní system umožňuje,
19.01. 09:30 JaJa  RE: Ano, tenhle absurdní system umožňuje,
18.01. 18:22 Pacholíček  RE: Ano, tenhle absurdní system umožňuje,
18.01. 12:14  Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě
18.01. 21:27 vousy13  RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě
19.01. 09:18 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě
19.01. 10:12 vousy13  RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě
19.01. 17:04 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě
19.01. 18:03 vousy13  RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě
20.01. 08:13 anonym  RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě
19.01. 09:39 JaJa  RE: Bezuhlíková komedie v muslimské Evropě
18.01. 13:29 Jan Hanuš  Mladí a bezdětní jsou cílem.
18.01. 16:28  pedofilní strana
18.01. 18:12 janmax  V dobách minulých
19.01. 23:06 Joachim Argon  RE: V dobách minulých
18.01. 18:43  Klesnout ještě níž lze vždy !
18.01. 20:22 Pátá Mojžíšova 7:24  "Pusťte nás na koryta a prosazení multikulti agendy," SSvatí Piráti, mořští lupiči
19.01. 01:48 favela  A kampak ze se ztratily ,
19.01. 16:27  RE: A kampak ze se ztratily ,
19.01. 09:02 jnx  bezdůvodné urážky
19.01. 09:44 RomanTička  RE: bezdůvodné urážky
19.01. 10:09 jnx  RE: bezdůvodné urážky
19.01. 10:41 Jan Hanuš  RE: bezdůvodné urážky
19.01. 11:17 Venny  RE: bezdůvodné urážky
19.01. 10:10 Pátá Mojžíšova 7:24  Odůvodněné objasnění zla
19.01. 11:11 R.E.  RE: Odůvodněné objasnění zla
19.01. 19:24  RE: Odůvodněné objasnění zla
19.01. 23:24 Sasin  RE: Odůvodněné objasnění zla
19.01. 11:34 Petros Michailidis  Když ti dojdou argumenty, můžeš začít nadávat
19.01. 20:18  RE: Když ti dojdou argumenty, můžeš začít nadávat
19.01. 23:01 Petros Michailidis  RE: Když ti dojdou argumenty, můžeš začít nadávat
20.01. 08:32 kolokol  RE: Když ti dojdou argumenty, můžeš začít nadávat
19.01. 22:25 Sasin  No tak zloději kupředu do minulosti

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,94 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
16,04 Kč
Švýcarský frank
24,46 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 176,83 Kč
1 unce stříbra
505,45 Kč
Bitcoin
1 318 836,96 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 681