Diskuze k článku

Přiblížila se Putinova hodina

Příspěvků 24

7.1.2020 9:50

Jakou drogu Roberts požívá?

Gój 46.?.?.?

Na Krymu měli Rusové kasárna. Ty potřebovali uchovat ze strategických důvodů po majdanizaci Ukrajiny bankstery.
Putin se nemůže ujmout vedení světa, protože mnohde vládnou banksteři, a pochybuji, že by trpěl on nebo jeho parťáci postižením světovlády.
Světová válka nebyla tamtěmi rozpoutána kvůli atentátu v Sarajevu.
Trump je hodnotnější Íránu a může rozhodovat o okupantech a raketách na hranicích Ruska?
[zmaten]

375811

7.1.2020 11:54

RE: Jakou drogu Roberts požívá?

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 375811

Roberts = exkurz do cílů globální elity

Místo predikce již jsou dnes spíše jen korektorem, aby se globální civilizace nesesypala do finální války, po které by lidstvo včetně nich přestalo existovat.

Absolutní moc, kterou disponovali se jim zákonem času hroutí a tak do tandemu musí, ač neradi, brát Putina, který jediný je gramotným krizovým manažerem globální politiky.

375813

7.1.2020 13:33

RE: Jakou drogu Roberts požívá?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 375813

Robert Craig jako korektor chyb "zpoza kulis "? Ať už si uvědomuje nebo ne. To je velmi zajimavý postřeh. Většina šťastných idiotů, kterých i ve "vrcholné politice" je 99%, stále ještě nechápe, že politicky i ekonomicky nám všem vybuchl do ksichtu náš "Černobyl". A "radioaktivní" mrak bude mít na rozdíl od toho fyzického globální rozsah. To bylo přesně to co mínil generál Šándor svou otázkou "Uvědomuje si Trump co způsobil? " On jako bývalý šéf vojenské rozvědky si musí dávat veřejně větší pozor na hubu než třeba Lojza jako já na alternativním webu a ještě ke všemu v češtině. Ale i tak si uplně na plnou hubu nemůžu dovolit říct svůj upřímný pravdivý názor na věc. Nepochybně si dost vlivných papalášů myslí, že by se mi ta huba měla zavřít, nejlíp natrvalo. Ale i já si nechám něco pro sebe, aby situace nešla do prdele ještě více, ne ze strachu.

Už nám leze i do veřejných médií voco jde. Pompeo několik měsíců prej přemlouval Trumpa k likvidaci Sulejmaniho. Pokud je to pravda tak jeho politická kariera skončila, nepomůže mu AIPAC ani svěcená. Dále to vypadá, že v tom jede i Esper, znají se oba z West Pointu. Mimochodem Pompeo byl nejlepší ve svém ročníku, ale pak šel do byznysu se zbraněmi. Esper elitní voják, v ostrých bojích došel až na podplukovníka, pak se motal ve v politice a skončil taky kšeftu se zbraněmi. Vypadý to, že tahle žumpa dokáže zničit a zkorumpovat i lidi s ohromným potenciálem. V tomto srovnání už mi pád prince Andrew nepřipadá, tak hluboký. Upozorňuju, že je nebetyčný rozdíl mezi elitním vojákem a psychopatickou sviní jako Galagher. Než být s něčím takovým jakýmkoliv způsobem dohromady, tak raději v civilu házet lopatou do konce života. Pro tenhle odpad mají v USA Black Water a v Rusku Wagner. Elitní složky armády musí držet vysoko morálku, jinak ...

Aby se nám "progresivní" mladí mohli prosadit bylo třeba se zbavit zkušených jako Mattis a teď v na konci roku Spencer. Důvody na odchod byli prkotiny. Trump ani Pence nemají mezinárodní diplomatické zkušenosti, takže... Zbývá zjistit, kdo Pompea s Esperem jednorázově použil a některým lidem skutečně velmi brzo do smíchu nebude. Pokud jde o bezpečnost Izraele, za posledních 20 let bylo odstraněno několik centrálnách vlád. Mají kolem sebe stovky tisíc radikalizovaných válečných veteranů a rudý prapor v Qom je velmi zradný precedens. Dokud totiž neopadnou emoce nikdo s tím nemůže nic dělat, ani Chomejni. Doufám, že aspoň Bibi se cití bezpečněji, Příští premier bude Ganz, tedy pokud se mu nestane nějaká nehoda a dneska je možné skutečně cokoliv.

375815

7.1.2020 16:46

RE: Jakou drogu Roberts požívá?

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 375815

Abychom měli opravdu jasno...
Roberts je jen hlásnou troubou (tiskovým mluvčím pro dav) globální elity.

1. Vůbec není jisté, že to byla akce Trumpa.
2. Musel se k tomu tak nebo tak přihlásit, jinak by ztratil kredit.
3. Zákulisí stojící za ním se z toho musí snažit vytěžit maximum pro své cíle:

a) Stažení USA ze světové scény četníka, agresora a parazita.
b) Podpora Trumpa veřejností USA a oslabení šílených neocons.
c) Posílení Íránu jako budoucího centra islámského světa.
d) Pomalý odpis židovské ideologie a demontáž Izraele.
...

A ideálně, aby celou situaci svými zdroji utáhlo Rusko. Royal flush drží Rusko s Putinem, tak uvidíme co hodí globální elita do banku. Protože je jasné, že samotný Írán nebude schopen tuto situaci dohrát dle potřeb.

375819

7.1.2020 18:33

RE: Jakou drogu Roberts požívá?

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 375819

Asi tak... To dává největší smysl.

375821

8.1.2020 4:17

RE: Jakou drogu Roberts požívá?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 375819

Co se děje v zakulisí lze pouze odhadovat? Pravdu bude vědět pouze velmi omezený okruh lidí. Může být, že Pompeo je pouze obětovaná figura, aby Trump přežil. Je 10 měsíců před volbama. Silně pochybuju, že dojde k uzavření nějaké obchodní dohody s Čínou, protože diletanská vražda Sulejmaniho vytváří krajně nevýhodnou vyjednavací pozici pro USA. Jednání mají tuším začít ještě v lednu - mínusové body pro Trumpa. USA a Pentagon to dal jasně najevo nemíní odejít potupným způsobem z Iráku. Mimo jiné to znamená politický konec Trumpa. Nasadili tam 6 krat B-52 a 200 specialistu pravděpodobně operativců vojenských a námořních rozvědek, a ti mají k dispozici 3000 "výsadkářů", ale v těch mundůrech může být navlečený kdekdo, podle toho jaké jsou vytýčené cíle. Jsou zakopáni v Iráku 15 let, takže to tam znají. Dále mají technologickou převahu a jejich zbraňové systémy jsou naváděné satelity a velmi přesné na tisíce km.

Nenechte se splést v Iránu nesedí, ruská armáda s jejich špičkovou PVO jako v Sýrii. A nemyslím, že v Kremlu jsou, když už kontrolují Sýrii a IS je poražen dvakrát nadšení z vojenské a polovojenské přítomnosti Iránu v Libanonu, Sýrii i Iráku, speciálně když nemíní ani v Sýrii být pod ruským velením. Není v zájmu Moskvy ani Pekingu zničená infrastruktura Iránu masivním raketovým a vzdušným útokem, protože globální ekonomický krach a USA tam nepůjdou s pozemní armádou. Chyby alá Sulejmani se teď nebudou vyskytovat, protože situaci si teď osobně pohlídají velmi zkušení šéfové, třeba někdo jako C. Powell. Velká politická destabilizace USA, znamená velké problémy pro čínský export, taky ekonomický krach globálně. To jde řešit na úrovni centrálních vlád tajně, nějakým kšeftem. A mezi USA, Ruskem a Činou bude nějaký Irán do počtu.

Průšvih je rudá vlajka v Qom, velmi účinná decentralizovaná strategie, ale dvojsečná. Ani Chamejni nemůže nic ovlivnit dokud neopadnou emoce. A jestli někomu prdnou nervy než se to zklidní... Izrael má nukleární zbraně a globální vliv na bankovní infrastrukturu, takže ten přežije, dokonce i pod dlouhodobým vedením někoho jako Netanjahu. Já bych ty zloděje z bankovní mafie, nejradši pověsil na strom, ale bez elektronických transakcí jednotlivec nekoupí materiál, naftu, hnojiva, osivo, vercajk, nezaplatíte zaměstancům, jídlo... Komlexní civilizace je velmi zranitelná.

375829

7.1.2020 18:45

RE: Jakou drogu Roberts požívá?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a01:x:x:x:x:x

Reakce na 375811

Psáno přes TOR. Zrušeno

375823

7.1.2020 13:41

To už je pátý článek na Zvědavci k této kauze

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

vlastně šestý, neboť tzv. Maru do krátkých komentářů vložil(a) cosi o protestech v Londýně. Právě pod tímto komentářem od Maru jsou dost výstižné další kratičké poznámky.
Problém je jeden. Zvědavec nemá ujasněný světonázor, přesněji jeho světonázor je vnitřně rozporný. Na jednu stranu je pro naprostou svobodu, tzv. cochcárnu, na druhé straně se mu mnohé projevy této cochcárny nelíbí. Nejmarkantnější je to asi u pojetí ochrany, záchrany přírody. Jejího skutečného ničení si prakticky nevšímá, neboť se děje podle pojetí cochcárny. Na druhé straně oplakává kdejakou "zašlápnutou žábu", a zvláště podlehl hysterii o Co2, uhlíkovému šílenství. Tento vnitřně rozporný pohled se taky jasně projevuje v politice. Je pro teokratický Írán? Není. Před časem sem dal fotku, jaký býval Írán skvělý za šáha, na pláži se povalují mladí v plavkách, to bylo tehdy žužo. Teď je tam "černý teror". Výspa svobody zavražila jejich teokratického generála, co teď? Komu dát like? Venezuela. Prokletý omezovač svobody maduro a maják svobody, americký bývalý, nebo nebývalý? předseda parlamentu. Prostě naprosto rozporuplný světonázor. Žít nebo nežít, toť otázka. Pro rozporuplného. Ale rozporuplnost je vlastně výborná věc. Ano. Protože není bezroporná. Co je bezrozporné, je odporně utlačující. To je v kostce hlavní problém Zvědavce.

375816

7.1.2020 20:34

váš text je ..... rozporuplný

ping789 91.?.?.?

Reakce na 375816

Moje soukromé vidění: Zvědavec je zvědavec protože zvědavost je motorem vývoje civilizace a smrtelným nepřítelem oportunismu. Zvědavec nahlíží pod pokličky různých hrnců různýma očima a co tam uvidí neuvařil - konstatuje obsah hrnců a občas i kulinářdký zážitek, ale neni kuchařem. Zvědavec nemá funkci lesa, aby dýchal za jiné, ani nemá ornát jediného spravedlivého ze všech spravedlivých prodavačů svatých příruček udržitelného růstu moci. Zvědavec je zvěd a víc. Ingormuje. Zvěd zvídá a předává. Myslet už musíte sami. Kdo co, koho čeho, komu čemu, koho co, o kom o čem, s kým a čím, proč , zač, nač ... pádové otázky nemá čeština zbytečně, jen gojové už neumí česky.
App. proč má islám 2 druhy, proč má křesťanství 2 druhy ? A kde najdeme odpověď na tuhle prostinkou otázku ?
[mrknutí jedním okem]

375826

8.1.2020 10:09

RE: váš text je ..... rozporuplný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 375826

Pane, 1. nevím, co by na mém textu bylo rozporuplného, 2. Váš zvěd(avec) buď nic jiného nenachází, než to, co publikuje, nebo (spíš) musí provádět výběr z toho (velmi mnohého), co vyzvěděl, a prvávě v tom je rozporuplný, 3. ad App. protože i Vámi dvě zmíněná proč způsobila rozporuplnost: pokud by Váš zvěd(avec) hledal v těchto dvou hrncích, mohl by s Vaší metodikou podávat milióny (někdy pro někoho svrchovaně zajímavých) poznatků a pravdivé odpovědi by se takto stejně nedopátral.
Pozn.: odborníci hovoří o škále od čistě kaleidoskopického přes různé stupně mozaikově-kaleidoskopického až k čistě mozaikovému-bezrospornému vidění světa.

375835

8.1.2020 9:13

RE: To už je pátý článek na Zvědavci k této kauze

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 375816

> To je v kostce hlavní problém Zvědavce.

-Zvedavec NIE JE politická strana, je to súkromný , "novinový" web.

375832

8.1.2020 12:23

RE: To už je pátý článek na Zvědavci k této kauze

Gój 46.?.?.?

Reakce na 375816

Vy máte ujasněný světonázor, křesťanství nebo islám jako nutnou duchovní potravu pro plebs. Jednu nebo druhou víru v neověřitelnou sílu, obě plné rozporů a nesmyslů. Protesty v Londýně? Ve středisku s cochcárnou bankéřů a jejich sdělovacích prostředků?
Příroda, mokřady, zadržování vody v krajině a šetrné hospodaření zde není hlavní téma, ale kde jste viděl podporu ideologie klimatické nouze?
Četl jste tady o cochcárně? I svoboda má hranice. A hranice jsou dobré, proto mají byty dveře. Snad ještě před třiceti lety měl hranice i náš stát.
Šiřitelé "demokracie" pozvali prostřednictvím jimi dosazené Irácké vlády parlamentáře k vyjednávání o snížení válečného napětí, jimi způsobeného. Zavražděním pozvaného hosta porušili další hranici.
Vám není jasné, na jaké straně je Zvědavec?

375838

9.1.2020 13:12

RE: To už je pátý článek na Zvědavci k této kauze

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 375816

Podobně jako v SA hodné USA dosadily k moci ten nejtmářtější režim, v Íránu se islamisté dostali k moci díky svržení demokraticky zvoleného sekulárního Mosadeka, který udělal tu hroznou věc, že chtěl přírodní bohatství vrátit íránskému lidu. Šáh Pahlaví pak vládl s pomocí SAVAK natolik "moudře a spravedlivě" (ropa byla zase demokraticky ukradena, podobně jako dnes v Sýrii a Iráku), že Íránci povstali pod vedením islamistů a od té doby to tam vypadá, jak vypadá. To samé předtím proběhlo v Afghánistánu, kde do odchodu Rusů byl též sekulární režim a v podstatě tam ženy žily stejně jako na západě. Kaddáfí a Saddám též drželi sekulární režim, kdo že je odstavil od moci? Ukrajina též směřuje do prdele, opět s požehnáním USA a podržtašků.

375863

7.1.2020 14:50

Koalice Rusko, Írán, Čína + Turecko + Indie?

svt 193.?.?.?

Autorem zmiňovaná možnost ustanovení koalice Rusko, Írán, Čína + Turecko + Indie se mi jeví jako veskrze nepravděpodobná.
1) Například Írán představuje a prosazuje svou šíitskou verzi Islámu, u Turecka si tím nejsem jist.
2) Čína má své problémy s Ujgury (zde nevím, zda vyznávají šíitskou či sunnitskou verzi, ale to je vcelku jedno).
3) Indie své muslimy a zejména muslimy přišedší z okolních zemí taky "nemusí", takže do takové koalice hned tak nepůjde.
4) V Rusku je zajisté dost muslimů (jakou verzi vyznávají většinově, nevím), ale angažovat se přímo na straně Íránu (šíitů) znamená fakticky si rozkmotřit sunnity a naopak.
Autor navíc zmiňuje nenávist šíitů i sunnitů vůči USA (v tom má pravdu), ještě větší nenávist však cítí tito muslimové vůči sobě navzájem (sunnité x šíité). Nakonec nejvíce obětí teroristických útoků ve světě zorganizovaných muslimy nejsou "jinověrci", ale vyznavači "té druhé verze" Islámu...
Takže minimálně Saudská Arábie by zřejmě v případě konfliktu s Íránem stála na straně USA (tedy rozhodně vládnoucí královská garnitura, zda obyčejní lidé, nevím).
Obávám se, že hlavním důvodem, proč USA zaútočilo právě teď, jsou blížící se prezidentské volby (v tom se shodnu s autorem) a taky probíhající snahy o odvolání prezidenta Trumpa z funkce.
Že se případné oslabení Íránu a jím podporovaných ozbrojených složek při hranicích Izraele Židům hodí, je pochopitelné (s ohledem na rétoriku vrcholných íránských představitelů), nicméně si nejsem jist, že mají představitelé Izraele nějaký eminentní zájem o rozpoutání většího válečného konfliktu takříkajíc "za humny". Pro Izrael by bylo přijatelnější, pokud by se mohl dohodnout i s dalšími okolními (nejen arabskými) zeměmi, jako se kdysi dohodl např. s Egyptem. I židovský stát chápe, že mír je lepší než válka.

375817

7.1.2020 15:23

RE: Koalice Rusko, Írán, Čína + Turecko + Indie?

Rusky Troll 151.?.?.?

Reakce na 375817

Rusko, Cina, India su clenmi SCO. Iran podal ziadost o prijatie snad uz v 2007, ale kvoli medzinarodnym sankciam je jeho prijatie zatial odlozene a ma iba statut pozorovatela rovnako ako Afganistan. Turecko je partnerom SCO. Myslim, si ,ze sitacia s Ujgurmi v Cine je pre Iran a Turecko nepodstatna.
SCO sice nie je ciste vojenska organizacia ako NATO, ale vojenska spolupraca je tiez jednou z jej myslienok. Celkovo tato nielen vojenska aliancia pokryva skoro celyu aziu a teda skoro polovicu populacie sveta.
IMHO sa Turecko s Iranom na podstatnych veciach dohodnu, hoci su tak trochu adepti na lokalne mocnosti na strednom vychode. Vplyv Iranu je hlavne silny v Iraku, Syrii a Libanone.

375818

7.1.2020 17:09

Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Navzdory všemu nerostnému bohatství nedokázal Putin za dvacet let, co stojí v čele Ruska, dovést zemi na úroveň jeho někdejších středo- a východoevropských satelitů. Co by mohlo Rusko, krom zbraní a nerostných surovin nabídnout světu, aby je celosvětová populace uznala za svého vůdce?

Autor má pravdu snad jen v titulku. Až konečně Rusové zjistí, že Putin a jeho nohsledi Rusko jen drancují, přiblíží se hodina jeho konce.

375820

7.1.2020 19:27

RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 375820

Blábol. Naprostý, nesmyslný, ničím nepodložený blábol od někoho, kdo neznamená vůbec nic, neví vůbec nic a neumí nic jiného, než plivat na někoho tisíckrát schopnějšího, než je on sám. Vysvětlovat ti příklad po příkladu, že nejen bývalé socialistické státy včetně nás, ale i mnoho "západních" zemí nesahá Rusku ani po kotníky, nemá smysl. To by bylo házení perel sviním. A teď se Pepku vrať zpátky na Lehožumpu.

375825

8.1.2020 22:00

RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 375820

Přesně jak říkáte... [velký smích]

Veliká škoda, že občas Putin nemůže vzít otěže silněji do rukou jako Stalin.

To by Gref, Rogozin, Medvedev, Čubajs a podobná verbež dávno makali v gulagu, vzhledem ke škodám co provedli na národech Ruské federace.

375854

9.1.2020 0:29

RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 375854

Inu pánové rozumím. Vy mě určitě přesvědčíte argumenty typu: Putin přece vůbec žádný majetek nevlastní. Cha cha. Průměrný věk dožití je v Rusku lepší, než v Bulharsku či Rumunsku. Cha, cha. Průměrný příjem ruského důchodce je lepší než, ... nikde v Evropě. V korunách je to 5.000. To je vskutku země, která má svět vést. [chechtot]

375856

9.1.2020 12:39

RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 375856

A co chcete tímto dalším blábolem sdělit? Že to tom víte naprosté kulové? Byl jste tam? Nebyl? Tak si nechte "své" "rozumy" raději pro sebe. Případně napište Štětinovi dopis, třeba tam budete mít větší úspěch. A jsem si jistý, že najdete lepší server (idnes?), kde budou v diskuzi desítky bezmozků, kteří budou opakovat stejnou oficiální "pravdu" jako nemyslící zombie, takže s nimi si skvěle porozumíte. A běžte si někam pro peníze, je vidět, že jsou pro vás na prvním místě, tak abyste si udělal dobře.

375861

7.1.2020 18:36

legrace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a01:x:x:x:x:x

To je legrace. Trump bombarduje a putin hovoří o rodině a hodnotách [smích]))

375822

7.1.2020 19:17

RE: legrace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b:x:x:x:x:x

Reakce na 375822

Čekáš na konec světa? Jak jsi to myslel není možné zjevně položit a čemu, nazdar.

375824

8.1.2020 19:01

Putin skutečně netouží po světovládě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Chce jen nezávislost a prosperitu Ruska. Ruska mnohokrát zkoušeného, ničeného a obětovaného jen pro zisky a moc psychopatických zločinců ze Západu.Po skutečné světovládě naopak touží a úplně vše možné, nemožné a především nemravné pro ni dělají chazarští zločinci a "fosilní" a zdegenerovaní aristokrati.Právě ti ovládají náš velký vzor, tedy tzv. "demokratický", ve skutečnosti jen na dluh a účet zbytku světa a marnotratně žijící Západ. To jen na upřesnění titulku článku.

375850

10.1.2020 21:55

RE: Putin skutečně netouží po světovládě

moucha 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 375850

Zdravím Vladimira V., je to státník a on to zvládne. Já mu třeba fandím a to rozhodně nejsem jeho agent.[smích]

375899

Příspěvků: 24

07.01. 09:50 Gój  Jakou drogu Roberts požívá?
07.01. 11:54 vousy13  RE: Jakou drogu Roberts požívá?
07.01. 13:33  RE: Jakou drogu Roberts požívá?
07.01. 16:46 vousy13  RE: Jakou drogu Roberts požívá?
07.01. 18:33 Lovec idiotů  RE: Jakou drogu Roberts požívá?
08.01. 04:17  RE: Jakou drogu Roberts požívá?
07.01. 18:45  RE: Jakou drogu Roberts požívá?
07.01. 13:41  To už je pátý článek na Zvědavci k této kauze
07.01. 20:34 ping789  váš text je ..... rozporuplný
08.01. 10:09  RE: váš text je ..... rozporuplný
08.01. 09:13 libertarian  RE: To už je pátý článek na Zvědavci k této kauze
08.01. 12:23 Gój  RE: To už je pátý článek na Zvědavci k této kauze
09.01. 13:12 Lovec idiotů  RE: To už je pátý článek na Zvědavci k této kauze
07.01. 14:50 svt  Koalice Rusko, Írán, Čína + Turecko + Indie?
07.01. 15:23 Rusky Troll  RE: Koalice Rusko, Írán, Čína + Turecko + Indie?
07.01. 17:09  Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.
07.01. 19:27 Lovec idiotů  RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.
08.01. 22:00 vousy13  RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.
09.01. 00:29  RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.
09.01. 12:39 Lovec idiotů  RE: Je připravena půda pro Putina a Rusko, aby se ujali vedení světa? Cha, cha.
07.01. 18:36  legrace
07.01. 19:17  RE: legrace
08.01. 19:01  Putin skutečně netouží po světovládě
10.01. 21:55 moucha  RE: Putin skutečně netouží po světovládě

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,51 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,72 Kč
Švýcarský frank
24,20 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
29,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 258,99 Kč
1 unce stříbra
557,29 Kč
Bitcoin
736 708,69 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 415