Diskuze k článku

Nač čeká prezident Zeman?

Příspěvků 20

19.12.2019 7:54

Stínová vláda

Mika 46.?.?.?

I tak by se dalo pojmenovat vládnutí - ovlivňování politiky neziskovym sektorem a verejnymi médii, kde na 1.místě je ČT a hned vedle ČRO.
Pan prezident určitě o této situaci ví ale zároveň si je vědom, že na zavedení protiopatření, zákonů na omezování neziskovek, je malým pánem. Pan premiér to samé - stále odvraci útoky na svou osobu mil.chlivkem ( tato organizace se oficiálně uznává pol.opozicí a je podporována médii ), přes neustálou kritiku jeho a pana prezidenta na ČT a v ČRO, lzim a nejasnostem v rozpočtu ČT, nebyla udělána žádná opatření, prostě NIC!
A to bylo řečí, že neziskovky budou dostávat ze státního rozpočtu méně peněz, zase NIC! Hned se z jejich řad ozval řev o omezování demokratických svobod. No takovej kšeft si přeci nenechají sebrat, za to h.... co tam dělají brát takové neskutečné prachy

375468

19.12.2019 9:05

RE: Stínová vláda

Mika 46.?.?.?

Reakce na 375468

Suverenitu jsme dávno ztratili. Vláda a poslanci tančí tak jak EU píská a neziskovky platí.

375470

19.12.2019 17:18

RE: Stínová vláda

Rudolf_K 195.?.?.?

Reakce na 375470

U nas nevladne zadna "kavarna", Havliste, nebo nejaka treti strana. Jsou to nasi soukmenovci. Naleteli na Ceskou Televizi, nechaji se vodit za nos, podlezaji, vtiraji se do prizne mocnych nebo se jednoduse podrizuji tem, co se tvari autoritativne. Je to ubohost! Porovnejte to s Madarskem.

375481

19.12.2019 9:20

No tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

jistěže to tak funguje s 5. kolonami škůdců. Holý rozum dává že přece nebudou řezat větev na které sedí a žel s podobným přehledem jako o nadšení elektromobily jsou schopní odvětit že pro ně mají proud v zásuvce. Souvislosti spojeného všeho se vším si vědomí nejsou a pracují ve prospěch škůdců a tedy jak to napsat slušně aspeni mají vedlejšák ve státě který je živí ale sledují jako formanti klubácký hejbl a všechno jako sama jama domi fuč se jim namaluje a lidé tady jim to kazí. Prostě chtějí sedět s jedním zadkem na dvou posvíceních a vybírat tomboly svými opatřeními. Zaprodanci? Posouzení nechám na vás. Jsou prakticky protlačovaní do rozhodovacích pravomocí a natvrdo kolektivním fašismem bez zřejmé odpovědnosti k těm z kterých tito parazité tyjí. Paralelní řízení států je jako virus který likviduje zdravé funkce počítače s očekávaným výsledkem a pokud jsou vykonavatelé cizích zájmů jsou prostě škodlivým virem a nemocí která je potřebná urgentně odstranit. A dokonce zexekuování konfiskací majetku by bylo na místě a ať si odjedou nechat se živit klubíčkovými. Živit je tu třeba přes cezený vzduch je jenom jejich další parazitace a bojovali by zase jako osmašedesátníci půl století a jejich produkt je pouze vzpěněná krev zatěžovaných nicneděláky kromě nářkového průmyslu samozřejmě tím trestáním těch kteří nebyli na světě.
https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc

375472

19.12.2019 9:30

Zeman?

kolokol 185.?.?.?

BIS:
Za činnost BIS odpovídá Vláda České republiky, která zároveň koordinuje její činnost. Oprávnění ukládat úkoly BIS v mezích její působnosti náleží i prezidentu republiky s vědomím vlády.
Zjištěné poznatky předává kontrarozvědka vládě a prezidentovi republiky.
Kontrolu činnosti BIS vykonává Poslanecká sněmovna, která k tomuto účelu zřizuje zvláštní kontrolní komisi.
Ředitele BIS po projednání v příslušném výboru Poslanecké sněmovny jmenuje vláda a jí je také odpovědný.

Úřad pro zahraniční styky a informace:
Ředitele ÚZSI se souhlasem vlády jmenuje a odvolává ministr vnitra.
Kontrolní sněmovní komise byla založila v lednu 2018.

Článek ukazuje na závažné skutečnosti, ale prezident, jak vidět z výše uvedeného, nemá takové možnosti jako vláda. Premiér má rozhodně přímější odpovědnost za činnost tajných služeb.

375473

19.12.2019 12:46

RE: Zeman?

Leona 193.?.?.?

Reakce na 375473

Sef BIS a Babis byli v centrale CIA.

BIS zakladal RUML, slouha cizich tejnych sluzeb. Co tomuhle spolku chcete zadavat. To se da jenom zrusit.

375478

20.12.2019 19:52

RE: Zeman?

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 375478

Tak jako Berija na přání Stalina převzal NKVD...

Berija samotné trockisty, kteří statisíce Ruských lidí utápěli v krvi, poslal makat do gulagu a postavil ke zdi. Tak je třeba převzít BIS, aby již nesloužila pánům z Langley. Není třeba celou strukturu ničit a znovu pracně budovat.

Stačí dát nabídku, která se neodmítá. [smích]

375506

19.12.2019 9:57

Možná už ani nečeká, neb se u nás nemá o koho opřít

Ali-ste BEL 185.?.?.?

Možná už ani nečeká, neb se u nás nemá o koho opřít. A kolikrát by se obrazně (i neobrazně) o "někoho" opřít potřeboval. Možná by se dala vypozorovat i potřeba "někomu" předat "otěže" té káry, kterou tlačí a která ho zmáhá čím dál víc.

Ano, je mnoho těch, kteří na něho útočí a prosazování multipolárního konceptu je jim trnem v oku. A dostává se jim bohaté podpory.

Ano, je taky mnoho těch, kteří ke konci unipolární hegemonie, či dominance našeho impéria (patříme do něj, byť jako ovládaná periferie) nevidí alternativu. Buďto "poklidné" vzdání se této globální hegemonie, nebo náš civilizační kolaps, který můžeme/dokážeme (a to bohužel snadno) v nejkritičtějším bodě proměnit v rozšířenou globální sebevraždu. Mezi ně patří i řada aktivních podporovatelů, přispěvatelů a diskutérů zde na Zvědavci. A jak jsem již uvedl, je nás (nejen časoprostorově tady a teď) taky hodně. Ba co víc, je nás mnohem více! Copak si někdo myslí, že všem, kdo volili Zemana a Babiše, nevadili jejich morální prohřešky z minulosti? Vadily, ale v zájmu zbavení se "vlastizrádných politiků" jim je, a to mnohdy se skřípěním zubů, tolerovali a v některých případech možná i odpustili.

Co tedy brání tomu, abychom (i my tady na Zvědavci) dali dohromady platformu, která bude, stejně jako Milionchvilkaři, bránit demokracii, takže nebude možné ji onálepkovat jako nedemokratickou, či snad protidemokratickou? Bránit demokracii, ale trochu jinak - bojovat proti globalistické trajektorii přeměny parlamentní demokracie v korporatokracii (v této fázi se nacházíme) a následně ve fašismus, který přivede náš civilizační okruh ke kolapsu.

Jsou to jen peníze (zahraniční donátorství)?

Možná, že vás překvapím mou subjektivní odpovědí: NE!

Ano, názorová roztříštěnost je převeliká a těžko bychom se poskládali do jednoho pytle (s razítkem konspirační a panslovansky méněcenní debilové), ovšem kdybychom chtěli (vůle, čas a energie), mohli bychom se shodnout na "nějakém společném základě", který by sice pro některé absentoval radikální přístupy, popisy a řešení, ale snad by i ti připustili, že to, pro přístupnost a stravitelnost širší veřejností ani jinak nejde. A pokud pravidelně podporujeme tuto informační platformu cenou jedné kávy, zvládli bychom podporu této platformy cenou jednoho piva, kteréžto prostředky by šly na podporu občanského prezidentského kandidáta. Ano, mohli bychom pak schopného občanského kandidáta delegovat a věnovat mu podporu větší než padesátitícovými podpisy.

To je to, čeho se bojí nejvíce. V tom předpokládatelném počtu je to síla, kterou nelze pominout. A nejde ani tak o úspěšnost kandidatury (není nutné vyhrát, ale zúčastnit se [smích] ), ale o to, že takového občanského kandidáta nelze z veřejnoprávního a hlavního vysílacího času vyřadit. Těch efektů je však mnoh...Automaticky kráceno

375474

19.12.2019 10:00

Možná už ani nečeká - dokončení

Ali-ste BEL 185.?.?.?

Těch efektů je však mnohem víc a možná byste nevěřili tomu, že ti, kdo volili Zemana (i třeba tak jako já s výtkami a hodně proti Drahošovi), čekají na podobnou možnost volby a nebudou si z nabízených Petříčků, Drahošů a Šedivých moci vybrat.

A konečně se dostávám k tomu, co jsem chtěl diskuzně odpovědět:

Na něco takového čeká i prezident Zeman!


PS: Jediné, co si přejí je, abychom neudělali nic! No vždyť to přece stejně všichni již víme - stejně nic nemá cenu! Jakákoli snaha je marná a naivní! Je-li vás málo a máte neomezené prostředky, stejně se bojíte těch, kterých je mnohonásobně víc a jsou téměř bez prostředků. No proč asi?

...a omlouvám se za delší diskuzní příspěvek, neumím to stručněji [smích] (i tak mám pocit, že tam toho hodně vysvětlujícího chybí a o nepochopení nebude nouze)

375475

19.12.2019 11:55

RE: Možná už ani nečeká - dokončení

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 375475

Vtipné - pořídit si svého prezidenta za milión piv. Ale i kdyby takové lidové snažení bylo realizovatelné, jakpak by se jedni nakloněni Judejské lidové frontě, druzí Lidové frontě Judeje, třetí Plzeňskému pivovaru, ... , shodli na společném kandidátovi?

375476

19.12.2019 13:37

RE: Možná už ani nečeká - dokončení

Ali-ste BEL 185.?.?.?

Reakce na 375476

Díky za označení vtipné, což není až tak odsuzující a má to blízko k označení důvtipné, což už je vysloveně pozitivní [smích]

Ale vtipy stranou a k přímé otázce. To, že má v sobě demokracie, jako způsob veřejné správy, zakódovanou a předurčenou sebedestrukci nám vyjevil již Platón a klobouk dolů, že mu to docvaklo i v jeho časech. V podstatě popsal proměnu na, dnes bychom nazvali, "korporátní demokracii" a pak na fašismus, který si silou velkého kapitálu podmaňuje a přivlastňuje vše, co je pro něj cenné. Taková demokracie pak může být horší, než kdejaká diktatura. Kdyby šlo jen o analýzu, tak sice vzhledem k časoprostorovému určení klobouk dolů, ale nic objevného pro nás tady a teď. Jenomže položil na stůl i návrh řešení, které bylo ve své době neuskutečnitelné a možná až utopistické. Dnes však, paradoxně s rozvojem technologií, uskutečnitelné je a jeho zdánlivá utopičnost je jen iluzorní. dalo by se to shrnout pod zkratku PPP - Princip Platónovy Pojistky aplikovatelná dnes pro funkci prezidenta a Senátu, ale jeho definici se nedá vmáčknout do diskuzního příspěvku (a asi by to ani nebylo vhodné a efektivní). Je to na samostatný příspěvek v dohledné době. Nicméně lidé, kteří by splňovali podmínky PPP a zároveň by ochraňovali a rozvíjeli právě ty zakladatelské principy našeho státu i celý náš historický odkaz a nezvyklou intuitivnost našeho národa, by se nevyhnutelně postavili proti silám náš stát rozkládající a uvrhávající ho do područí (područí je vždy špatné a to jakýmkoli směrem, na východ či na západ). Po něčem/někom takovém je doslova v zemích koruny české hlad a podporu by to, pro některé až překvapivě, mělo obrovskou.

Byť i u mne rapidně klesá přesvědčení, že se kolapsu našeho civilizačního okruhu, do kterého patříme, ať se to komu líbí či ne, dá na poslední chvíli vyhnout, nemohu, než se spolu i(!) s některými z vás o to pokusit.

Jestli to možné/účinné nebude, pak si ho budeme nuceni prožít (i na to se musíme připravit, neb stát pak přestane plnit i své základní funkce) a budeme vědět, co prosazovat po něm ...a to se taky hodí.

375479

19.12.2019 12:26

NED

rosco 185.?.?.?

pokud vim, byla ve vedeni teto CIA zasterky i ropucha Albright, jestli tam jeste je nevim. Jak je videt nekteri jeste stale nepochopili princip politiky Kosher Nostry praktikovanim infiltrace veskerych politickych subjektu svymi trojskymi koni a naivne se domnivaji ze vuci teto zidovlade existuje nejaka opozice, neexistuje ani v CR ani jinde v Eurosojuzu. Nejnovejsim dukazem jsou kroky v souvislosti BDS coz je organizace ktera vyzyva k bojkotu Izraleskych produktu, Tak udajna opozicni strana v Nemecku AfD vyzvala k zakazu cinnosti BDS v Nemecku, ostatne podobne jako dalsi udajna opozicni strana v Rakousku FPÖ. I Pitomio z SPD uz se odkopal. Jak je videt pejzata mafie ma vsechny manasky pevne pod kontrolou a i naivkove kteri se domnivaji ze Zeman nebo Babis kopou za Cechy by se meli nechat vysetrit, i jim couhaji z USraelske rite uz jen polobotky. Pokud tedy Zeman na neco ceka, tak je to maximalne na cukricek za priladne aportovani od sveho panicka. [bliji]

375477

19.12.2019 17:11

Tento clanek by si mel precist kazdy

Rudolf_K 195.?.?.?

Tento clanek by si mel precist kazdy, aby pochopil co se v Cesku deje. Silena rusofobie, atmosfera nasili.

Rudolf Kavan
https://voxpopuliblog.cz/author/rudolf_k/

375480

19.12.2019 18:07

RE: Tento clanek by si mel precist kazdy

Ali-ste BEL 185.?.?.?

Reakce na 375480

Díky za tento link a v tomto ohledu s panem Semínem souhlasím, neb Rusko bylo bolševismem postiženo neméně než my (spíše více). Pokud můžete pomocí nějaké knížečky ovládat druhé (mít vždy pravdu, i když ji nemáte), devět z deseti lidí tomuto lákadlu neodolá. A dokud si to neodzkoušíte, nevíte to ani sám o sobě. Ani já to o sobě s určitostí nevím, i když věřím ....no zkrátka jsem nikdy v žádné partaji nebyl a vím jen, že vědět nemohu. Ale to je vuřt [smích] Co však vuřt není, je to, že je pak vcelku jedno jakou má ta knížečka barvu - hnědou, nebo rudou ...a ve své podstatě jakoukoli barvu, když jsou pro ni podmínky dominance a vlády (viz sociologické pokusy se studenty rozdělené na dozorce a vězněné apod.)

Jinými slovy: i kdyby byl Babiš lidumil a svatý muž, jako že zjevně není, založil-li by protestní hnutí, které by bylo neúspěšné (nikoho by neoslovilo), nic by se nedělo, pokud však úspěšné je (hlavně proto, že je/bylo protestní), nemůže mít vůbec přehled kdo a s jakými pohnutkami mu do toho hnutí nalezl a co v získaných funkcích provádí. To se nedá ukočírovat, i kdyby to kočírovat/průběžně čistit chtěl. Tudy cesta nevede. Mne samotného to nasměrovává zpět (viz předchozí diskuzí příspěvek) k uplatnění PPP (Principu Platónovy Pojistky) a k podpoře občanských kandidátů na prezidenta a do Senátu. Podpory, která je vidět a tvoří nezpochybnitelnou poptávku, vůli a odhodlání ...a bez zakládání nových a nových hnutí.

Možná pak ani není otázkou, na co čeká prezident Zeman, ale na co čekáme my?

375484

19.12.2019 17:33

Nač čeká prezident Zeman?

libertarian 31.?.?.?

Nač čeká prezident Zeman? Čaká, kedy dorastie česká republika do veľkosti Číny. A až potom bude môcť konať tak, ako koná jeho čínsky náprotivok.
USAci veľmi dobre vnímajú SILU protivníka, a vedia, že silného nemožno ignorovať.

Otázka by správnejšie mala znieť : Dokedy budý českí ovčania vystupovať ako poddaní vlády USA ? Ovčania by mali uvážiť, či je USA-cka riť až taká teplučká, aby im stála za to ponižovanie, a hlavne za to okrádanie. Okrádanie pri nákupe USAckych zbraní.

375482

19.12.2019 17:55

Čas

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

je přesně to, co psychopatické a zločinecké "elity" Západu nejvíce tlačí ke zdi a ke konečnému zúčtování za své gigantické zločiny, za něž jsou přímo či nepřímo odpovědní a jehož se bojí jako čerti kříže. Bojují nejen o svou dosavadní obrovskou moc a bohatství,vesměs vyždímané z otroků lží, klamem,podvody, intrikami a násilím, ale doslova o holý život. Poprvé v dějinách novověku. To, že mají často velké frňáky, chazarské prapředky, nulové svědomí a nebetyčné sebevědomí jim už tentokrát nepomůže. Naopak, jen hodně uškodí. Jejich poskokům rovněž. Pouze jim to ještě nedošlo nebo doufají v zázraky.

375483

19.12.2019 22:24

RE: Čas

Ali-ste BEL 185.?.?.?

Reakce na 375483

Docela rád bych tomu věřil, ale bohužel nemohu. Nepodceňuji je. Jsou chytří a mají neomezené prostředky. Zkusme si představit, že jsme v jejich kůži/v jejich situaci. Nejsme a ani nechceme být, ale jen zkusmo.

Udělali bychom asi všechno možné i nemožné, abychom zhroucení svého impéria (své moci) zabránili (to se již děje) a pokud se nám to nezdaří, máme možnosti, jak uvrhnout celý svět do nepředstavitelného chaosu (bez použití příliš katastrofického scénáře s WW3 s nedozírnými následky). "Pouhý globální chaos" od kterého budeme dostatečně bezpečně izolovaní. A bez snítka podezření, které by na nás padlo. Sice až nouzový plán, ale přece jen plán naší vlastní záchrany (a přežijí přece i další miliardy lidí). No a navíc tím zachráníme celou planetu od všech možných a dnes definovaných hrozeb. To by nám pro utišení svědomí mohlo postačovat. Udělali jsme přece jen to, co bylo nevyhnutelné a až to bylo nevyhnutelné. Do bodu nevyhnutelnosti jsme přece zkoušeli všechno možné i nemožné. Kdyby žil Karel Čapek měl by skvělý námět na malou novelku.

Pokud se na to takto podíváme z jejich pohledu (prasácky bezcitného), pak ten čas přece běží i pro nás a my musíme vymyslet něco, co změní zdánlivě neodvratitelnou kolapsovou trajektorii.

375485

20.12.2019 8:42

RE: Čas

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 375485

Ke kolapsu (finančnímu a ekonomickému) Západ a tím i celý, vzájemně propojený svět nevyhnutelně směřuje. Obávám se, že kolapsovou trajektorii již nelze změnit. Poslední šance byla asi v roce 2008. Jak byla tehdejší krize vyřešena, víme. Nebyla totiž vyřešena, jen odsunuta a kvantitativním uvolňováním jen strachem krytých a virtuálních biliónů dramaticky přifouknuta. Krizi nejlépe ustojí ty země, které mají zlaté rezervy, nerostné bohatství, výrobní kapacity s moderními technologiemi a pracovité a skromné občany, kteří již nebudou otroky Západu.

375490

20.12.2019 12:31

RE: Čas

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 375490

> . Obávám se, že kolapsovou trajektorii již nelze změnit.

- hmm.... možno je to pravda, možno nie. Jedno je ale isté : Neexistuje všeobecná vôľa ovčanov, ani politikov, toto zmeniť. A keď nie je vôla, .........

375496

24.12.2019 16:02

RE: Čas

F&T 212.?.?.?

Reakce na 375485

Re: Ali-ste BEL
V podstatě to vidím podobně. Pokud se elitě podaří zamořit celou Evropu ozbrojenými islámisty s vymytým mozkem, tak se na pár staletí zachrání. Evropané budou řešit jen svoje vlastní každodenní přežití bez možnosti se bránit a jak oni kradou už nebude tolik na světle.
To, že oni způsobili i utrpení lidí už zůstene skryto za maskou pomoci ubohým igrantům.

Z pohledu těch zlodějů nahoře je to geniální tah.

Ale pokud rozvrátí Evropu, tak Rusko bude mít navrch proti oslabené Evropě a to je bolestivá jizva v jejich plánech. Proto je třeba minimálně Rusko izolovat.


Pro USA už také mají nachystanou a naplánovanout občanskou válku ve stylu šíleného Maxe. I v USA těm na vrcholu dle jejich plánůzlodějiny projdou a lidé dole se budou pár desetiletí mydlit mezi sebou.

375551

Příspěvků: 20

19.12. 07:54 Mika  Stínová vláda
19.12. 09:05 Mika  RE: Stínová vláda
19.12. 17:18 Rudolf_K  RE: Stínová vláda
19.12. 09:20  No tak
19.12. 09:30 kolokol  Zeman?
19.12. 12:46 Leona  RE: Zeman?
20.12. 19:52 vousy13  RE: Zeman?
19.12. 09:57 Ali-ste BEL  Možná už ani nečeká, neb se u nás nemá o koho opřít
19.12. 10:00 Ali-ste BEL  Možná už ani nečeká - dokončení
19.12. 11:55 kolokol  RE: Možná už ani nečeká - dokončení
19.12. 13:37 Ali-ste BEL  RE: Možná už ani nečeká - dokončení
19.12. 12:26 rosco  NED
19.12. 17:11 Rudolf_K  Tento clanek by si mel precist kazdy
19.12. 18:07 Ali-ste BEL  RE: Tento clanek by si mel precist kazdy
19.12. 17:33 libertarian  Nač čeká prezident Zeman?
19.12. 17:55  Čas
19.12. 22:24 Ali-ste BEL  RE: Čas
20.12. 08:42  RE: Čas
20.12. 12:31 libertarian  RE: Čas
24.12. 16:02 F&T  RE: Čas

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 0

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
371 829,86 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 745