Diskuze k článku

Je evropská komise neomylné božstvo?

Příspěvků 16

4.12.2019 8:52

Je to božstvo

senil1 94.?.?.?

je to nové božstvo a její Zelený úděl bude nové náboženství, kterého se budou muset všichni držet.

375039

5.12.2019 17:20

RE: Je to božstvo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 375039

V tom, že je něco potřeba dělat s ekologií mají pravdu. Pořád lepší EU, než badna těch, kteří vše kritizují, ale lepší řešení nemají. Možná řeší ekologické problémy chybně, ale i snaha se cení, zvlášť, pokud ostatní nedělají nic. Co děláte vy? Snažíte se dosadit jiné božstvo, kterému budou muset všichni věřit, a které bude tvrdit, že přírodu je třeba zlikvidovat a Babiš je svatý? Možná máte v něčem pravdu, ale i EU má v něčem pravdu. Pokud zaměníme jejich boha za vašeho, nic se nezmění, jen se budou dělat chyby v jiných věcech a jinak.

375110

7.12.2019 0:12

RE: Je to božstvo

ping789 91.?.?.?

Reakce na 375110

vše plyne, jen hloupost zůstává, EU nemá pravdu v ničem, na to, abych nebyl zhovadilỷ dobytek nepotřebuju EU, po četbě tvých mouder si nelze nevzpomenout na pořekadlo z dávných časů: aktivní blbec je horší než třídní nepřítel

375157

8.12.2019 17:06

RE: Je to božstvo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 375157

"aktivní blbec je horší než třídní nepřítel" - ano jistě, jen se lidé často neshodnou, kdo je aktivní blbec a kdo třídní nepřítel. Dovolím si tedy o tom myslet si své.

375196

4.12.2019 9:56

proč přeceňujete bezvýznamné podržtašky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

V hierarchii světových elit lze říci, že ty elity mají své slouhy, ti slouhové mají své psy, a ti psi vytváří exkrementy. A EK je zhruba na úrovni toho exkrementu. A evropští politici jsou paraziti žijící v tom exkrementu.

Takže nepřisuzujme těmto evropským mocenským strukturám tak obrovský význam, který nemají. To je nebezpečné.

Podle Pjakina jsou všechny veřejnosti známé elity a osobnosti jen naprosté nuly. Skutečné řídící elity pocházejí z Británie a mají skryté majetky po celém světě.
A i to jsou pouze sluhové skutečných elit.

375040

4.12.2019 10:06

EU se stala muslimským osídlovacím úřadem.

Mohamed Joura 217.?.?.?

EU se de fakto stala muslimským kolonizačním a osídlovacím úřadem. EU totiž tak jako OSN dnes ovládají muslimové, konkrétně Saudi, protože půjčili EU peníze na zakrytí vytunelovaných peněz z rozpočtu EU. Jen pro informaci EU už 20 let nemá schválený účetní audit, protože žádná auditorská firma se nechce podepsat pod chybějících více než 100 miliard Eur v rozpočtu EU. To by musela jít většina slavných evropských komisařů sedět. Toho využili Saudi, nabídli EU půjčky na dočasné zakrytí této díry v rozpočtu, ale za to chtějí poslušnost a volnou migraci muslimů do Evropy.
K čemu to povede je všem jasné, ale komisaři EU mlčí, protože jsou to defraudanti a radši zničí Evropu, než by šli po zásluze do vězení. To jsou ti neomylní bohové, kteří nám káží co smíme a co nesmíme. Chce se mi zvracet velebnosti..... Takovou pro-muslimskou EU jsme nikdy nechtěli a měli bychom z ní co nejrychleji vypadnout.

375041

5.12.2019 22:51

RE: EU se stala muslimským osídlovacím úřadem.

rosco 185.?.?.?

Reakce na 375041

naprosty nesmysl, neni zadne tajemstvi ze z rozpoctu EU komise a EU celkem mizi kazdorocne miliardy bez pravniho podkladu, EU Ucetni dvur to pravidelne reklamuje v kazdorocnim auditu, ovsem v pravnim bananistanu se EU tajtrlici postihu bat nemusi jelikoz exekutiva se kontroluje sama a zvanirna zvana parlament nema potrebne pravomoce a krome toho je plna zlodeju kteri maji tez maslo na hlave a urcite nemaji na tom zajem. Naprosta pitomost je tvrzeni ze Eurosojuz ovladaji muslimaci dokonce Saudove, zaplava Evropy muslimskymi magory ja uz leta organizovana a financovana Kosher Nostrou na cele se Sorosem a jeho bandou pod kontrolou USraele, za ucelem likvidace narodnich statu.. Ti maji EU tajtrliky v kapse a totez plati pro Saudy, fanaticky wahhabisticky islam Saudu byl ostatne zalozen zidovskym konvertitem z Turecka a podoba se podstatne Talmudu a neni tedy divu ze jsou nejlepsi kamosi. Krome toho EU zadne kredity nepotrebuje, to obstara ECB ktera 24 hodin denne vyrabi obezivo z ridkeho prdu a naivne doufa ze se to nezhrouti. [chechtot][chechtot]

375118

4.12.2019 10:07

zlo nikdy neporazíte jiným zlem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Objevil jsem zajímavou teorii, jak údajně fungují elity a mocní, vysvětlující, proč si neustále drží moc a jsou jakoby nesestřelitelní.
Dost to připomíná film Matrix.

Každý zlý bezohledný člověk u moci prý má symbioticko-parazitické nehmotné temné bytosti, které mu pomáhají se udržet při moci, výměnou za energii strachu, kterou dotyčný šíří u svých "poddaných", a kterou se ty temné nehmotné bytosti živí.

A právě z tohoto důvodu nelze nikdy porazit zlo zlem, protože jakýmkoliv zlem tyto bytosti jen přikrmujeme a ony sílí.

Ty temné bytosti neumí čerpat energii ze světla a dokáží přežívat jen tak, že ji kradou druhým pomocí utrpení, strachu, nenávisti. A nachází pro to spoustu oddaných služebníků.

V praktickém důsledku pak třeba redaktoři Aeronetu šíří svými články pesimizmus a beznaděj, ačkoliv jsou sami hluboce přesvědčení že jejich publikováním pro lidi konají dobro.
Přitom nevědomky přikrmují ty temné bytosti energií strachu.
A toto bohužel platí pro velkou část tzv. konspiračních webů.

375042

4.12.2019 11:09

RE: zlo nikdy neporazíte jiným zlem

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 375042

Ono je to vše daleko prozaičtější: Ty Vaše "symbioticko-parazitické nehmotné temné bytosti", jsou zcela hmotní tupani s volebním právem, kteří tu verbež umožňují dohrabat se do funkcí tím, že volí jejich gangy, jako třeba tu ochechuli Ďourovou z ANO, které je prolezlé těmi "červy z exkrementů" a těmi eskimáky, mezi něž se i ty pochybné a veskrze prohnilé osoby, jako je jejich předseda derou...Dokud nebudou zakázány fašistické spolky typu B´nai B´rit atd. a politické nevládky, konec našeho bytí je neodvratný...

Tady je o tom aktuální článek:

https://aeronet.cz/news/evropska-komise-v-unoru-20...

375044

4.12.2019 14:08

RE: zlo nikdy neporazíte jiným zlem

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 375042

To, že píšete hlúposti , nie je až tak hrozné.
Hrozné je to, že ľudia, ktorí takýmto hlúpostiam uveria, nie sú ochotní ani prstom pohnúť proti tým gaunerom politikom, pretože veria, že skutočné zlo je niekde vysoko skryté, a politici za nič nemôžu.
Je šialené, že takéto úvahy sú extremne rozšírené a demotivujú ľudí od ochrany samých seba pred gaunermi politikmi.

375050

4.12.2019 17:23

RE: zlo nikdy neporazíte jiným zlem

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 375050

To je do jisté míry pravda. Zlí, bezohlední lidé bez kousku svědomí mají za sebou temného inspirátora, který je do jisté míry ovládá. Oni to často netuší, slouží mu a jsou přesvědčeni, že činí dobro.

375054

4.12.2019 20:22

RE: zlo nikdy neporazíte jiným zlem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 375054

Já jsem to původně považoval za blbost. ALe časem mi to čím dál víc začalo dávat smysl, že za těmi zlými lidmi musí být ještě něco víc, co je podporuje.
Ale ne v tom středověkkém stylu, že je ovládá ďábel. Spíš jakoby symbiotický vztah, možná i na nevědomé úrovni: já ti dám moc, a ty budeš šířit strach, kterým z lidí budu vysávat sílu.

Znáte někoho kdo by se bál a zároveň byl plný síly a energie?
Já teda ne.
Nehledě na to, že se "smlouva s ďáblem" objevuje nejen ve Faustovi, ale všude napříč lidskou historií. To jen my jsme tak zblbli, že jsme to přestali vnímat a považujeme to jen za pohádky.

375057

4.12.2019 22:40

Zlo nikdy neporazíte debilitami vymytým mozkem

Pátá Mojžíšova 7:24 78.?.?.?

Reakce na 375054

Zlí bezohlední lidé mají především temnou výchovu, s alespoň dvojí morálkou. Pan Koukolík je nazval deprivanty. V našem prostředí je to především krajně ničivá xidácká sekta, která gojimy považuje za prašivé psy, škodlivý dobytek. A od toho zrůdného pohrdání jinověrci nebo myslícími se odvíjí jednání těchto lidských zrůd. Zrovna tyto bestie jakoby milují chudáky "uprchlíky" (mezi sebou je nálepkují čmoudy), které jejich SSouvěrci neverbovali v Africe, Aghanistánu, Bangladéši a v dalších mohamedánismem zaplevelených zemích. Fašistická Komise EU právě páchá ve zločinném spolčení s neziskově ziskovými kolaborantskými organizacemi a bankstery útok na suverenitu států EU. Kalergisté fašisté připravují "záchranu uprchlíků" na moři, nejspíš u Libyjských břehů, pod vlajkou EU. "Uprchlík" má mít právo vybrat si stát, na kterém bude parazitovat, a pak "právo" na sloučení rodin. Žádný zlý duch, ale fašistické kořistnické smýšlení a pohrdání gojimy ze strany košer deprivantů. SSoudruzi ze satanovy synagogy organizují genocidu původního evropského obyvatelstva. Pod lstivými hesly pomoci uprchlíkům, solidarity a humanity. A obyvatelstvo si připlácí na genocidní fašistické spolky jako je Organizace pro pomoc uprchlíkům (asi 34 milionů) ze zmrdem Rozumkem, který
oblbuje; uprchlík a jeho práva:

„Jako jediný z cizinců je uprchlík chráněn mezinárodním právem. Vychází to z dávných časů, kdy se používal takzvaný církevní azyl. Lidé, kteří byli pronásledováni, se uchylovali do kostelů a světská moc si nedovolila vtrhnout do kostela. Postupem času se vžila zásada, že lidem, kterým jde o život, se státy snaží pomáhat,“ upozornil. Zásadním zlomem byla druhá světová válka, kdy se státy mnohdy bránily přijímat xidovské, ale i jiné pronásledované uprchlíky. „Tragický osud xidovských uprchlíků (válku ale spáchali xido banksteři, migraci do uSSa zarazili banksteři už v roce 1924, protože chtěli dostat nižší souvěrce do palestinského koncentráku)... vedl k tomu, že v roce 1951 byla přijata obecná ochrana uprchlíků v podobě Ženevské úmluvy. Je tam přesně definováno, kdo je uprchlík, co mají státy dělat, že je nemůžou vyhostit a měly by se o skutečné uprchlíky postarat. Tato smlouva je globální, téměř všechny státy světa k ní přistoupily, Československo samozřejmě také,“ objasnil. Od té doby máme dle jeho slov kategorii uprchlíka, které mezinárodní právo chrání.
„Uprchlík je definován ...jako osoba, která se nachází mimo svou zem původu a důvodně se obává pronásledování z jednoho z pěti důvodů: rasa, národnost, náboženství, politické přesvědčení a příslušnost k určité sociální skupině,“ ozřejmil lstivý zmrd Rozumek, kolaborant banksterismu a kalergismu![bliji]

375059

4.12.2019 23:18

RE: Zlo nikdy neporazíte debilitami vymytým mozkem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 375059

Víte kolikrát v lidské historii se toto opakovalo?
Akorát kulisy byly jiné, lidé byli jiní. Místo těch vašich xxxidáků úplně jiné etnika, jiné náboženské skupiny.

Slovany jako posly dobra tu už vraždili tataři, turci, avaři, hunové.
Jak říkám, podstata je tatáž.
Tohle se nedá vysvětlit jinak, než že za tím stojí vyšší temné síly které z toho těží.

Je Globální prediktor opravdu ten nejvyšší? Co když je ještě někdo nad ním?

Jak je možné že Globální prediktor tu vládne neohroženě tisíce let, zatímco celé kultury zanikají, dokonce celé civilizace mizí v nenávratnu, a to na všech kontinentech?

Jak nějaká lidská skupina může tisíce let obcházet přírodní zákony, karmické zákony, a nelze se jí žádným způsobem zbavit?
Jak tohle chcete vysvětlit z čistě materialistického hlediska?

375061

5.12.2019 22:37

RE: Zlo nikdy neporazíte debilitami vymytým mozkem

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 375061

>Místo těch vašich xxxidáků úplně jiné etnika, jiné náboženské skupiny…tataři, turci…
Tataři, Čingischán…Matej Vojtáš napsal; Tatarská pohroma. Za komunistů, takže neměl motivaci optimalizovat zjištění k politické korektnosti. „Tataři“ měli vedení přísně hierarchicky uspořádané. Otroci, nájezdníci směli plenit až na povolení vrchnosti. Ta se oddávala kareitismu, mojžíšismu. Podle mě za hromadným vražděním byly Chazaři, xido-Chazaři. Mongolové byli otroci jako později Turci (turecká káva ve Vídni byla představena xidem, „průvodcem“ Turků), Švédi, Frantíci nebo ve dvacátém století Němci. Nyní slavný "Islámský stát", také xidácký podnik.
Vyšší temné síly jsou podle mě bláboly jak z Kabaly, odvádějí pozornost od skutečného zločinného spolčení. To spočívá v xidismu, sektářské zločinné ideologii. Ta má dohledatelný původ ve starověkém Egyptě a Mezopotámii, v počátcích klínového písma. Otroky oblbovali šamani, kněžouři, kteří kázali různé debility kvůli moci nad těmi otroky, dokonce i nad králi. Až se dopracovali k jedinému neviditelnému nepoznatelnému imaginárnímu žárlivému sadistickému psychopatovi, deprivantovi JHVH/Hospodinu, později ještě k zotročení Arabů vyvinuli islám, kde JHVH / Hospodina nazvali Alláhem.

Kdo je globální prediktor, nevím, Pjakina nesleduji. Zajímá mě spíš skutečnost a ještě viditelní šmejdi, banksteři. Soupis mnohých je v Deschnerově Molochu, včetně jejich zločinů. Zcela prakticky; i tihle zmetci se rozmnožují jako prašiví gojimové. Takže poznali, že z dlouhodobé strategie pářit blízké příbuzné a plodit degeneráty není přínosné. Občas viditelní banksteři jsou v různých příbuzenských poměrech s dalšími, i o některých rodinných vazbách se Deschner zmiňuje.


>Jak je možné že Globální prediktor tu vládne neohroženě tisíce let, zatímco celé kultury zanikají
Protože rodiny kněžourů, lichvářů, banksterů vládnou lstivě přes loutky, poskoky a s onou zločineckou mojžíšskou ideologií, která SSouvěrcům slibuje. Sliby, někdy příště…Základna souvěrců, sajanů je za tisíciletí obrovská. Jen kolik těch šmejdů je u nás! Už sice málokterý se honosí příjmením Goldstein, …stein, Stern, Kohn, Lewi, ale tím slavným holo.austem nezmizeli, jak se nám snaží vnutit. Ona pražská kavárna, lepšolidé, chvilkaři, „progresivní“ politici démonkratického bloku, Babišova čeládka, „umělci“ a podobní zmetci, to jsou většinou oni.

Pokud některý rod z horních pater vymře, na jeho místo postoupí další v hierarchii. Základna SSouvěrců je obrovská. Proto tak dbají i chudší SSpravedliví na vzdělání, především v umění oblbování gojimů a lstivého loupení!

375117

4.12.2019 19:15

Evropská komise není ani božstvo, a neomylná už vůbec ne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Starostu a další zastupitele v každé zapadlé vsi musí zvolit tamější občané s volebním právem. To ovšem neplatí o předsedovi a komisařích EU, která sdružuje státy s více než 500 milióny obyvatel. Ti jsou vybíráni finančními "elitami" Západu na neveřejných zasedáních "elit" jako je Bilderberk Group, CFR, Trilaterální komise, P 2 aj. Hlavním kritériem je loajálnost budoucích členů "věrchušky" k zájmům finančních "elit". O tom, že tajně vybraná "věrchuška" EU je neomylná, lze s opravdu velkým úspěchem pochybovat.Stále nová a bizarnější nařízení a předpisy z dílny "věrchušky", která je svaluje na ekologické , demografické, sociální, etnické a náboženské problémy vyvolané právě jejich řídícími "elitami", to soustavně potvrzují. A jak porazit zlo ? Nastavením druhé tváře po vyťatém políčku to určitě nepůjde. Dříve jsem si myslel,že prohnané intrikány a darebáky můžou porazit jen ještě větší gauneři. To ovšem znamená, že jedno zlo vystřídá zlo druhé, ještě horší, bezohlednější a prohnanější. Dnes jsem stále více přesvědčený o tom, že zlo lze v současných podmínkách porazit např.masovým nespolupracováním a nevolením těch stran a politiků, kteří se postavili proti zájmům většiny obyvatel a kteří jen poslušně plní zadání "elit". Chce to jen přemýšlet a více odvahy.

375056

Příspěvků: 16

04.12. 08:52 senil1  Je to božstvo
05.12. 17:20  RE: Je to božstvo
07.12. 00:12 ping789  RE: Je to božstvo
08.12. 17:06  RE: Je to božstvo
04.12. 09:56  proč přeceňujete bezvýznamné podržtašky?
04.12. 10:06 Mohamed Joura  EU se stala muslimským osídlovacím úřadem.
05.12. 22:51 rosco  RE: EU se stala muslimským osídlovacím úřadem.
04.12. 10:07  zlo nikdy neporazíte jiným zlem
04.12. 11:09 R.E.  RE: zlo nikdy neporazíte jiným zlem
04.12. 14:08 libertarian  RE: zlo nikdy neporazíte jiným zlem
04.12. 17:23 Miroslava  RE: zlo nikdy neporazíte jiným zlem
04.12. 20:22  RE: zlo nikdy neporazíte jiným zlem
04.12. 22:40 Pátá Mojžíšova 7:24  Zlo nikdy neporazíte debilitami vymytým mozkem
04.12. 23:18  RE: Zlo nikdy neporazíte debilitami vymytým mozkem
05.12. 22:37 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Zlo nikdy neporazíte debilitami vymytým mozkem
04.12. 19:15  Evropská komise není ani božstvo, a neomylná už vůbec ne

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V zemi s největší mírou proočkovanost vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 3

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 7

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
20,98 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,32 Kč
Švýcarský frank
23,26 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 601,37 Kč
1 unce stříbra
574,52 Kč
Bitcoin
1 075 556,77 Kč

Poslední aktualizace: 14.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 786