Diskuze k článku

Čemu máme věřit

Příspěvků 25

13.11.2019 9:24

Konečně pravda na světě !!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

...Noam Chomsky si všiml skutečnosti, že média v dnešním světě nejsou svobodná, ale jsou podřízena zájmům bohatých !!!...

Za to by okamžitě zasloužil nominaci na Nobelovu cenu.

[velký smích]

374611

13.11.2019 17:08

RE: Konečně pravda na světě !!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 374611

Nejde o to, že si toho všiml, on to také řekl dost hlasitě na to, aby to ulsyšeli i elity. A také to teoreticky zvůvodnil a bez teoretického zvůvonění dnešní kapitalističtní ideologové neuvěří ani tomu, že voda je mokrá. Jistě, je to něco, co každý ví, ale ve světě kapitalistických dogmatických elit je to naprostá novinka. A pokud alespoň některé z elit o tom dokázal přesvědčit, zasluhuje úctu.

374619

13.11.2019 17:53

RE: Konečně pravda na světě !!!

Rudolf_K 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 374611

Chomsky je pitomec, ale v tomto ma pravdu. Vubec se nejedna o zajmy bohatych ale o zajmy ideologu.

374625

14.11.2019 14:51

RE: Konečně pravda na světě !!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 374625

Mnoho "správných" ideologů je bohatými sponzorováno, stejně jako mnoho "správných" politiků. Proto se o zájmy bohatých jedná, i když zůstávají v pozadí a mohou všechny problémy svádět na politiky a ideology. Tak dojde k situaci, kdy většině lidí nedochází, kde je problém.

374647

13.11.2019 9:27

Průmysl vymejvání mozků

J_Pitralon 178.?.?.?

No člobrďák - exportní artikl a kanonenfutr v jednom nemusí vědět všechno... A jede se dál. Vyděržaj pianěr. Alzheimer za vo kolečko salámu navíc. [chechtot]

Válka, kterou nevidíte CZ https://www.youtube.com/watch?v=uABGFFVe0lo
Muse - Psycho https://www.youtube.com/watch?v=UqLRqzTp6Rk

374612

13.11.2019 9:57

Stav světa a stav informačních médií

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

... to je na váhách vývoje stávajícího systému věcí jedno a totéž. Podle informačního obsahu médií je vidět "obsah" myšlenkového světa vůdců a "myslitelů" Pyramidy Moci, kterou si sami vystavěli a kterou provozují přes zrůdná centra jejich Moci nad světem lidí.
Jako ve výborném a strhujícím americkém filmu Planeta Opic i degenerovaný informační svět representující současný "svět západních hodnot" neumožňuje téměř žádná rozumná východiska pro vývoj dnešního světa do lepší budoucnosti. Ty elementy co tzv. "vládnou" zaplavily svět i svět informací mrtvolným zápachem svého mrtvého vidění světa a mrtvého myšlení. Svět hodnot tzv. "Západu" je mrtvý... a bude úplně mrtvý, když i v dobrých a nezkažených časopisech typu Receptář Dobrých Nnápadů se jednoho dne objeví články jako že mrkvičky se obávají o svou existenci a požadují vytvoření armády pro ochranu před hrozbou, kterou pro jejich život představují dýně. Přeji hezký den.

374613

13.11.2019 10:43

věřit vlastní intuici a všechno si prověřovat na vlastní kůži

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

To je vážně těžká otázka, čemu věřit?
Po těch tisíciletích ideologií a debilních pseudo náboženství (od judaizmu a hinduizmu až po islám a pseudokřesťanství) si člověk fakt nemůže být jistý ničím, co mu někdo předkládá z druhé a třetí ruky.

Když si pomyslím že staří keltové a další mnohem starší kultury, měli docela podrobný přehled o hvězdné obloze a jejím fungování, a my ještě před staletími věřili že svět je placka nad kterou je vytapetovaná obloha se sluncem a nočními světýlky, tak jsem velmi skeptický k tomu co považujem za "pravdu" dnes.

Další věc je posmrtný život, případně reinkarnace, které uznávali. v byť třeba hodně ořezané a primitivní formě prakticky všechny přírodní národy, ať už historičtí kelti, slované, germáni, tak současní amazonští indiáni, křováci i aborginci, tak si říkám, že my s tím ateizmem a materializmem jsme fakt dost zaostalí.

Co všechno nám ještě zatajili a překroutili?
Je existence nehmotných bytostí, ať už pozemských nebo astrálních, nesmysl, když o jejich existenci byli zcela přesvědčeni naši předkřesťanští předkové?
Je existence mimozemských hmotných bytostí a civilizací nesmysl, nebo pravda, kterou se půl století snaží zdriskreditovat Hollywood svými stupidními filmy o útočících mimozemšťanech?

Jedna z teorií tvrdí, že ti hodní mimozemšťani se momentálně nemůžou ukázat lidem z toho důvodu, protože miliarda lidí debilizovaných americkými fimy o zlých ufonech, by se pak v panice navzájem ušlapala a pozabíjela, kdyby tu viditelně přistáli a nebylo by možné jejich existenci nijak ututlat. Kdoví co je na tom pravdy, ale logicky to do sebe poměrně zapadá.

Pro nás je ale nejdůležitější vědět, co to je Absolutno, jak funguje vesmír a jeho skutečné zákony (kolik z vás například zná Zákon přitažlivosti/zrcadlení, platný pro naprosto všechny bytosti v tomto vesmíru?), místo těch náboženských paskvilů určených k ovládání lidí.
A jaký je smysl lidské existence jak na obecné, tak na zcela individuální úrovni a místo člověka ve vesmírném řádu.

374614

13.11.2019 17:21

RE: věřit vlastní intuici a všechno si prověřovat na vlastní kůži

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 374614

Řada kultur, po kterých zbyly nějaké kamenné stavby a vytesané reliéfy, si do těch svých kamenných plastik vytesala aspoň jdenu postavičku zcela zjevně ve skafandru nebo nějakém ochranném obleku, nebo rovnou udělali sošku.
https://www.google.com/search?q=ancient+sculpture+...
Ať už jde o kultury střední ameriky, indie, nebo zcela odlehlé izolované malé ostrovní civilizace.
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Nehledě na "přistávací dráhu" na plošině Nazca, viditelnou i z vesmíru.

374621

13.11.2019 16:27

Ohrožený Tomáš Sedláček, který ovlivnil autora

simonx 89.?.?.?

Je to třeba ještě rozvádět? [smích]

374618

13.11.2019 17:45

Média v tzv. svobodném světě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

nikdy nebyla objektivní. Stačí se podívat za velkou louži. Vlastníci největších mediálních kolosů , továrny na sny, propagandu a lži zvanou Hollywood (spíše Holý úd ) jsou vesměs příslušníci chazarské mafie, která téměř beze zbytku ovládla USA a víceméně si Ameriku přivlastnila či spíše ukradla. Nyní chtějí ten zbytek světa. V zemích Evropy to není o moc jiné. Mladá a střední generace je doslova přibitá k mobilům, generace +60 zase k barevné bedně. Věřit se dá v současnosti jen sobě. Většina lidí je však líná přemýšlet (ono to trochu bolí ) a tak dělá přesně to, co skuteční vlastníci tzv."svobodného" světa chtějí. Sledují internet, TV, tisk. Skutečná demokracie a kapitalismus, zejména ten současný neoliberální, se vzájemně vylučují. Neoliberální kapitalismus koncentruje bohatství a tím i skutečnou moc do rukou relativně stále užší skupiny lidí, přesněji do rukou několika desítek rodinných klanů vlastnících banky, nadnárodní korporace, investiční a jiné fondy, zatímco skutečná demokracie by koncentrovala bohatství a skutečnou moc do rukou miliard nynějších naivních a soustavně podváděných a obelhávaných otroků. A to se opravdu neděje.

374623

13.11.2019 17:50

V podstate pravda

Rudolf_K 2a03:x:x:x:x:x

Toto je pravda:

"O zásadních problémech se pak podle Farkase v mainstreamových médiích nehovoří a nezávislá média, která jsou již tak v menšině, ztrácejí prostor. Výsledkem je „informační společnost“, ve které je člověk zahlcen stále zrychlujícími se informacemi a není schopen rozeznat, které jsou pravdivé a skutečně důležité."

"Novináři nají předem daný výběr témat, na kterých budou pracovat a je třeba se tedy zajímat i o to, co nám neříkají. Exisují témata, o kterých se nediskutuje, která jsou nezpochybnitelná."

Media maji de facto vice politicke moci nez moc zakonodarna, vykonna, a soudni dohromady. Pritom nejsou ustavou nijak regulovana. Trockij rekl, ze kdo se zmocni budovy telegrafu v Petrohrade bude vladnout Rusku. Ta klika, co se zmocnila americkych medii, dnes vladne euroatlantickemu prostoru. Vevodi tomu neoconi.

Proto navrhuji nasledujici reformy.

1) Reforma České Televize. Diverzifikace redakční rady, případne privatizace.

2) Vydání zákona o demonopolizaci tisku. Zádny jednotlivec, organizace nebo identifikovatelná skupina by neměla ovládat vice než 10% mediálniho trhu. Média by mela mit povinnost zveřejnovat zdroje příjmů.

3) Právo na odpověd. Když nějaké médium obviní nějakého jednotlivce, skupinu, organizaci nebo stát mělo by toto medium mít povinnost otisknout stanovisko nařčeného. Např. když nějaké noviny obviní Rusko že sestřelení Malajsijského letadla MH17, měla by ruská ambasáda mít právo se k tomu vyjádřit.

https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y

374624

13.11.2019 21:31

RE: V podstate pravda

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 374624

Rozdělení moci na: zákonodárnou, výkonnou a soudní je pro plebs, aby nelezl do zelí těm, kdo opravdu vládne.

Na prestižních školách vám položí otázku:
pokud je nejvyšší mocí ve státě moc zákonodárná... Kdo definuje cíle, které mají být pomocí zákonů dosaženy při řízení společnosti? Bez cíle, nelze totiž řídit a snad nevěříte, že společnost není nijak řízena?

Dostáváme se tak k vyšším úrovním řízení...

1. Konceptuální moc = definice požadovaných cílů řízení (koncepce).
2. Ideologická moc = náboženství, filosofie, věda, média (prezentace a uvedení koncepce do života).
3. Zákonodárná moc = formování zákonů chránících koncepci před infiltrací jiné negativní koncepce řízení.
4. Výkonná
5. Soudní

374627

13.11.2019 19:38

zda se mi pan Safar to nepochopil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Systemovy pristup:

1. Za prve identifikuji politicky system a jeho snahy.
2. Identifikuji k tomu vytvorenou ideologii
3. Overim ideol;ogii jestli mam pravdu.

Je tezke identifikovat system , System je na prechodu.
Ideologie : postmodernism

Overeni: Propaganda neexistuje , jen chaoticke zpravy typu:: sex porno star, kosmonauti , ufo, jidlo, sex, sport , kriminalita , vice kriminalita ,zadne sliby, nikdo si nic nepamatuje , vse se rika jen aby se to libilo, kratkodoby efekt, microvalky, minisukne, tetovani, vrazdy, vajicka jsou zdravy, zdravy sex, nabozenstivi, kouzla, okult, chodil Jezis po vode, byl zenaty ci rozvedeny, Marie Magadalena jeji obra nalezen, Trumpuv syn lovi v Africe slony, Putin zapasi v judo, vitaminy denne....
>>>
zabraneni vytvoreni svetove silne ideologie, silnych rodin, silnych narodu, organisacich rozbiti spolecnosti na individua jedince pouze ...ovladatelny.
umeni: odpovidajici , moderni beze hlubsiho smyslu, rozbijeni vse na individua.

Architectura : postmodernism .. bez narodni identity abstraktni bez mistni citove dimense. Vse bez identity.

Tudiz jsme v postmodernismu a nase mozky jsou pod vlivem vsech moznych metod nas tam dostat a dotlacit.
Najdete si o tom informace co je postmodernism wikipedia youtube.

Bingo

374626

14.11.2019 4:05

RE: zda se mi pan Safar to nepochopil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 92.?.?.?

Reakce na 374626

Cimz jsem chtel vlastne rici, ze systm se snazi pomoci reklam a zbytecnych informaci vytvorit zivotni situaci, v nichz lidi jako skupina nebudo schopni psychologicky!! si vytvorit stabilni!! SILNY nazor na svet, rodinu a zivot.

Vse bude je VIRTUALNI REALITA , ktera vyplni misto normalni psychicke REALITY!!
Narod nebude narodem , ale pouze EXISTECNI SKUPINOU, pravda a svet bude pouze VIRTUALNI REALITA. Zivot nebude zivot ale pouze iluse.

Cimz se vyplni slova Orwela ,ze je nutne udrzet presna chapani pojmu , jinak budou prefabrikoavne socialnim inzenyrstvim na jine, immigrant neni immigrant ale pristehovalec, terrorista je vlastenec bojujici za prava lidu.
A az pravda a realita zmizi, pak je mozno delat cokoliv s kymkoliv.

Je to anglicky :
https://www.youtube.com/watch?v=cTCLnvV76qI
https://www.youtube.com/watch?v=WQZj1F1wpl0
https://www.youtube.com/watch?v=8EqH4pslfwo


Bingo

374630

14.11.2019 9:48

Pan autor začal blbo už v titulku

libertarian 31.?.?.?

Pan autor začal blbo už v titulku : "ČEMU MÁME VĚŘIT"

- Človek nemá "veriť" . Človek má informácie sledovať, a hladať medzi nimi PRAVDU.
VERIŤ - sa má v kostole, v náboženstve. Vo vede, v informáciach, v politike sa má HLADAŤ PRAVDA.
===========

Pan autor trepe hlúposti aj na záver :
"NATO nese vinu, řekl Smith – nesprávnou volbou slov. Nezákonné války NATO v Afghánistánu, Iráku,"

SLOVÁ nie sú zločinom. "Nesprávna volba slov" - čo znamená tato vetička ??? NATO koná zločiny svojimi zbraňami, nie svojimi slovami.
=============

PODSTATE a hlavnéj príčine sa autor vyhol celkom:
Hlavným problémom je, že ľudia NEMAJÚ ZÁUJEM o pravdu, ale hľadajú iba také názory, ktoré im "idú po srsti". Ľudia hľadajú SLADKÉ LŽI. Lenže pravda nebýva sladká, býva trpká.

374636

14.11.2019 17:05

RE: Pan autor začal blbo už v titulku

autor 89.?.?.?

Reakce na 374636

Zdá se, že jste článek nepochopil a snad ani nečetl celý.
Název čemu máme věřit, odkazuje ke snaze médií o vytvoření jejich obrazu světa, který je manipulován elitami v jejich prospěch. Podobnost s kostelem je v tomto případě na místě. [smích]

374651

15.11.2019 9:42

RE: Pan autor začal blbo už v titulku

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 374651

tak mal autor uviesť : "Média klamú" . A toto by som podpísal.
Ale slová "ČEMU MÁME VĚŘIT" sú o niečom celkom inom. A navyše - neuznávam pojem VĚŘIT v danom kontexte - a o tom som napísal.

374669

15.11.2019 12:29

cemu verit?

rosco 185.?.?.?

az tak slozite to zase neni, staci si overit komu ta ktera media patri, cely US trh (patrne 85%) ovlada zhruba 7 klanu Kosher Nostry, vic neni treba vedet, jinde na Zapade je to totez v ruzovem. Samozrejme i na Webu se to hemzi dezinformaci, ovsem trochu zkusenosti a uvahy staci aby se ctenar dostal na ty spravne zdroje. Paradni ukazka dezinformaci v ceske gubernii USraele je aeronet, jejich bachorky o tom jak zli nejmenovani !! globalisti ublizuji dobremu a nevinnemu Israeli jsou primo perlickou. [chechtot][velký smích]

374675

15.11.2019 20:12

RE: cemu verit?

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 374675

Nejspíš jste s názorem na vztah "pana VK" a jeho Aeronetu k Izraeli úplně vedle a pokud se chcete poučit a názor zkorigovat správným směrem, poslechněte si velmi pozorně ze záznamu jeho dnešní bešprechung na "Svobodném vysílači", nebo si přečtěte články "pana VK" o Izraeli a jeho nedávné anexi Golan.[oči v sloup][oči v sloup]

374686

16.11.2019 12:10

RE: cemu verit?

rosco 185.?.?.?

Reakce na 374686

no jo, staci si precist blaboly nicku pozorovatelka na aeronetu a neni treba dale hledat. To mluvi samo za sebe. VK mi nic nerika nevim kdo to je a vzhledem k tomu ze v usraelske gubernii neziji cerpam informace jinde, nehodlam ztracet cas ctenim zbylych slatanin aeronetu, to vyse uvedene mi stacilo.[pláč]

374693

16.11.2019 17:28

RE: cemu verit?

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 374693

Ano, to stačí, víc nemusíte psát, ale prozradím Vám jeden fakt, který je pro Vás, jak vidno, velkým tajemstvím: "pan VK" se názorově neshoduje s tou "pozorovatelkou" a nejednou už s ní zkřížil své meče a taky to, že ona už nějakou dobu na Aeronetu nepremáva, ale to nevadí, hlavně, že víte své, ostatně to ví i ten houf pošetilých ovcí na Letné, nesoucích tu svojí kůži s velmi nakrátko stříhanou kůži za zájmy nepřátel téhle země a národa a přitom jaksi nepochopitelně při tom mává v jedné ruce českou fanglí třímaje v druhé jakýsi američtinou psaný transparent a zkuste jim to rozmluvit, nebo vysvětlit i ty ovce ví své...[velký smích]

374701

15.11.2019 19:15

Comu verit

Marek 85.?.?.?

Bol cas, kedy som si tiez kladol tuto otazku. Denno-denne som sa snazil hladat "utajene" zdroje informacii, ktore by mi pomohli najst objektivny pohlad a pravdu. Hladal som dlho, az kym som sa nezonzamil s knihami Anastasie Novych.
Po ich precitani som pochopil ako tento svet funguje. A nie len to. Pochoil som aj to, ze tradicnymi metodami (od rezignacie, apatie az po aktivny odpor ci vo virtualnom alebo realnom svete) proti sucasnemu systemu nie je mozne nic podniknut.
Je take chapanie, ze sucasny format spotrebitelskej spolocnosti sa javi korenom vsetkych problemov vratane dezinformacii. Hladiac do historie javi sa ze bol ustanoveny uz za cias Sumerov a prepracovany v starovekom Rime, pricom rimskeho prava sa drizme dodnes (s miernymi obmenami). Rozdeluj a panuj, dajte ludom chlieb a hry...
Fakt je ale ten ze ako hovori Igor Michajlovic Danilov v relacii na Allatra TV Sanca na Hrane (https://allatra.tv/cs/video/sance-na-hrane) pokial my sami ludia nieco neurobime, nie je tazke odhadnut cim sa to vsetko skonci.
Ved ale kamkolvek sa dnes pozrieme vsade su len ludia, ktori svojimi rukami toto vsetko drzia.
Pritom na zmenu systemu nie je potrebne ziadne hrdinstvo, staci zacat od seba, mozno aj tym, ze sa zoznamime so susedmi a namiesto sledovania televizie im pomozeme odhrabat sneh spred ich brany...

Prajem vsetkym vsetko dobre

374684

17.11.2019 17:25

RE: Comu verit

maršal Žukov 87.?.?.?

Reakce na 374684

Od seba začne len malá hŕstka uvedomelých inteligentných bytostí. Zvyšných 95% je odkázaných na vodcu. Tak to proste JE. Ani Nemci si v 30-tych rokoch nevstúpili naraz všetci do seba. Strhol ich vodca. Preto nádejní vodcovia končia zle. Napr. JFK, Jörg Heider a uvidíme kam to dotiahnu odhodlaní vlastenci ako Mazurek. Talent má, ešte je mladý... Dajme mu šancu.

374728

17.11.2019 17:11

Čomský?

maršal Žukov 87.?.?.?

Úlohou tohto žida ako aj iných židov ako napr. Starikov, je odpútať pozornosť od koreňa problému.

374726

17.11.2019 17:19

Čomu veriť?

maršal Žukov 87.?.?.?

Je to relatívne jednoduché. Pravdu mali tí, na ktorých dnešní vrahovia pravdy najviac pľujú a trestajú zákonmi tých, ktorí si dovolia o ich opľúvaní pochybovať.

374727

Příspěvků: 25

13.11. 09:24  Konečně pravda na světě !!!
13.11. 17:08  RE: Konečně pravda na světě !!!
13.11. 17:53 Rudolf_K  RE: Konečně pravda na světě !!!
14.11. 14:51  RE: Konečně pravda na světě !!!
13.11. 09:27 J_Pitralon  Průmysl vymejvání mozků
13.11. 09:57 svatoslav.butora  Stav světa a stav informačních médií
13.11. 10:43  věřit vlastní intuici a všechno si prověřovat na vlastní kůži
13.11. 17:21  RE: věřit vlastní intuici a všechno si prověřovat na vlastní kůži
13.11. 16:27 simonx  Ohrožený Tomáš Sedláček, který ovlivnil autora
13.11. 17:45  Média v tzv. svobodném světě
13.11. 17:50 Rudolf_K  V podstate pravda
13.11. 21:31 vousy13  RE: V podstate pravda
13.11. 19:38  zda se mi pan Safar to nepochopil
14.11. 04:05  RE: zda se mi pan Safar to nepochopil
14.11. 09:48 libertarian  Pan autor začal blbo už v titulku
14.11. 17:05 autor  RE: Pan autor začal blbo už v titulku
15.11. 09:42 libertarian  RE: Pan autor začal blbo už v titulku
15.11. 12:29 rosco  cemu verit?
15.11. 20:12 R.E.  RE: cemu verit?
16.11. 12:10 rosco  RE: cemu verit?
16.11. 17:28 R.E.  RE: cemu verit?
15.11. 19:15 Marek  Comu verit
17.11. 17:25 maršal Žukov  RE: Comu verit
17.11. 17:11 maršal Žukov  Čomský?
17.11. 17:19 maršal Žukov  Čomu veriť?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,94 Kč
Euro
26,24 Kč
Libra
29,32 Kč
Kanadský dolar
16,92 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,02 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 153,71 Kč
1 unce stříbra
501,25 Kč
Bitcoin
426 318,99 Kč

Poslední aktualizace: 1.12.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 992