Diskuze k článku

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Příspěvků 55

16.2.2004 13:37

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Čertíkbertík CERTIKBERTIK (zavináč) SHAW (tečka) CA 24.?.?.?

Přesně tak,Dem nebo Rep,na konci stejně oba skončej jako poslušní kašpaři s zarmulkou na hlavě!

THE ROAD TO TYRANNY
http://www.prisonplanet.com/120603roadtotyranny.html

25693

16.2.2004 14:59

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Vlad 80.?.?.?

Jarmulka - to je snad samozřejmost. Doufám, že to není ze Zvědavce, že Kerryho děd byl pražský Kohn a papá či mamá nějaký ten také.
Ale opravdu jednou na konferenci v Denveru jsem byl, kde mluvil pán, jméno vynechám, že prý pokladníkem, jedné z těch dvou stran v té zemi byl. Té druhé strany pokladníkem budeš, bylo mu řečeno. To už tedy nemůžu, namítal. Hochu to přec není problém, bylo mu odvětíno, vždyť my ovšem, vlastníme obě. Anonymus[smích] [chechtot]

25695

16.2.2004 16:06

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

jo, presne zase to bude jen kasparek. jirka dnes ma "predstaveni" u nas v tampe, pekne se to posloucha, ty balboly!!!!!
stefan

25696

16.2.2004 19:08

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Václav 24.?.?.?

Slyšel jsem, že Kerryho předkové poházejí z Moravy. Původně se prý jmenovali Kohn. Víte o tom něco?

25699

16.2.2004 19:40

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

merc petr_04 (zavináč) email (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 25699

Jiste, ze je to pravda.
Zde je jeden clanek z Prava.

21.01.2004
Horní Benešov mu teď drží palce


V Horním Benešově na Bruntálsku nikdy nesledovali americké volby tak pozorně jako nyní. Dědeček Johna Kerryho, jednoho z demokratických kandidátů na prezidenta USA, se totiž narodil právě ve dvouapůltisícovém městečku v podhůří Jeseníků. Kerryho nejčerstvější vítězství v primárních volbách ve státě Iowa tu nadšení jen povzbudilo. "To víte, že se o výsledky voleb zajímám. Všichni Kerrymu držíme palce, ve vztahu ke Spojeným státům jsem prostě demokrat," řekl místní starosta Josef Klech. Informace o slezském původu Kerryho se objevily v loňském roce. Sám 60letý senátor vyjádřil překvapení, protože dosud si myslel, že jeho kořeny sahají do Irska. Dědeček z otcovy strany Fritz Kohn se v Horním Benešově, tehdy Bennischi, narodil v roce 1873. O změnu příjmení na Kerry požádal v roce 1901 a o čtyři roky později odplul za oceán. Skončil ale špatně - v roce 1921 spáchal v Bostonu sebevraždu. To už měl šestiletého Johna, senátorova otce. "Bohužel na místě, kde stál Kohnův dům, je nyní jen pozemek se zahradou. Také pivovar, ve kterém jako sládek pracoval Kerryho pradědeček, už nestojí," podotkl starosta. Radní i zastupitelé uvažují o udělení čestného občanství Kerrymu. "Takovou poctu ale udělíme jen tehdy, pokud se senátor stane jediným Bushovým protikandidátem. Jednou už jsme do USA poslali emailovou zprávu, že mu přejeme hodně štěstí. Zatím zůstala bez odezvy," dodal starosta a při zmínce, že by se Kerry stal prezidentem, málem vykřikl: "To si nedovedu ani představit. Už takhle máme výtečnou reklamu zadarmo a pak bychom možná přilákali i americké turisty. Na osobní Kerryho návštěvu se ani neodvážím pomyslet."

25700

16.2.2004 23:04

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Jedinecny 80.?.?.?

Reakce na 25700

akurat ze zid sa citi zidom, bez ohladu na to kde sa narodil, takze mu je ta dedina uplne ukradnuta ...

25702

17.2.2004 1:40

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 25702

>akurat ze zid sa citi zidom, bez ohladu na to kde sa
>narodil, takze mu je ta dedina uplne ukradnuta ...

[smích] [mrknutí jedním okem]

25706

16.2.2004 22:24

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Vlad S 80.?.?.?

Vážený pane Stwora, nikdy jsem se vaší diskuze nezůčastnil a teprve nyní jsem si všiml, že již nekdo jiný stejné jméno použil. Snad by jste mohl rozřířit mé jméno na Vlad S, příště to hned použiji aby jsme se nepletli. Regards

25701

17.2.2004 1:40

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

V predchozich clancich se najde oznaceni tech dvou na presidestvi ,jako "kaspari",kteri budou delat vsecno mozne ,aby se jen udrzeli,problem je v tom ,ze tito kaspari poslou tisice lidi na smrt,tak ,jak ve Vietnamu to stalo 50 000 americkych "nekasparu" zivoty,tito ,tak zvani Kaspari nas dovedou na pokraj treti svetove valky,uz ted nam slibuji "boj proti terrorismu na " padesat roku,ja bych je nebral v zadnem ohledu na lehkou vahu,nebot jen v pohledu na Irak aAfganistan by Vam mistni lide mozna rekli mnohem vic o techto ,tak zvanych "Kasparech" ,co vladnou mnohym zivotum.Tito zakukleny Kohnove se stavaji pro svet ,cim dal, tim vic nebezpecnymi v kazdem smeru.Myslim si ,ze po udalostech poslednich roku ,bychomtyto "Kaspary" meli brat velmi vazne,zejmena ,kdyz chteji z celeho sveta udelat jediny velky "Kasparkov".

25705

17.2.2004 8:08

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Rordin Rordin (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Czech Town Mesmerized by Kerry Campaign

By KAREL JANICEK
.c The Associated Press

HORNI BENESOV, Czech Republic (AP) - American presidential politics don't normally cause much of a stir in this far-flung corner of the Czech Republic. But revelations that John Kerry's grandfather was born here have mesmerized the mountain town.

Suddenly, Horni Benesov's 2,400 people can't get enough of the Democratic front-runner's quest for the White House or his Czech ancestor, an ethnic German Jew who fled rising anti-Semitism for America's shores at the turn of the last century.

If the Massachusetts senator clinches his party's nomination, Mayor Josef Klech is ready to offer Kerry a more obscure post - honorary citizen of this former mining town in the northeastern Czech Republic's Jeseniky mountains.

``We're keeping our fingers crossed for him,'' Klech said.

Word of Kerry's Czech connection first surfaced last year, when an Austrian genealogist hired by The Boston Globe discovered that the candidate's paternal grandfather, Frederick A. Kerry, was born in Horni Benesov as Fritz Kohn in 1873.

The news reportedly astonished Kerry, a Catholic, and it sent a thrill through the town 175 miles east of Prague, whose history dates to 1253. Two townsfolk thought the tale so fantastic, they accused the mayor of making it up.

``We were taken by surprise,'' Klech said. ``Who could expect that?''

Today, there's nothing left to suggest Jews ever lived here: no synagogue, no traces of Jewish tombstones.

Fritz Kohn, a son of Benedikt Kohn and his wife, Mathilde, once worked in the local brewery. Czech government archives reveal that Fritz Kohn changed his name to Frederick Kerry on March 17, 1902, and emigrated to the United States three years later.

Tomas Jelinek, the leader of Prague's Jewish community, said many Jews left for the United States at the time to seek a better life and to escape anti-Semitism.

Kerry first settled in Chicago before moving to Boston, where his wife, Ida, gave birth to John Kerry's father, Richard, in 1915. Frederick Kerry, apparently despondent over mounting debts, shot himself in the head in Boston's Copley Plaza Hotel in 1921 and died.

The Kohn family house is gone, and the remains of the brewery are now a public sauna. But the people of Horni Benesov are closely following Kerry's progress.

``We are grateful for him,'' said Eva Bambuskova, 55, a music teacher. ``All this is good for our town.''

At the end of the 19th century, Horni Benesov was a lively mining town and textile industry center in what was then the Austro-Hungarian Empire. Its mines yielded gold and silver, then later zinc and lead as the precious metals petered out.

The town's 5,000 citizens, mostly ethnic Germans, knew the town by its German name, Bennisch.

... pokracovani ...

25711

17.2.2004 8:09

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Rordin Rordin (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Shortly after World War II, about 3 million ethnic Germans were expelled from then-Czechoslovakia and had their property confiscated. They were considered enemies of the Czechs and Slovaks because many had supported Adolf Hitler and the wartime Nazi occupation of the Czech lands.

Their exodus, and the arrival of Czech newcomers, meant there was virtually no information about Horni Benesov and its past. All that survived was a book of the town's photographs from 1937, which contains a picture of Kerry's grandfather's house.

The last mine closed in 1992, and joblessness here is 16 percent. Klech, the mayor, hopes his town could become a gateway for tourists to nearby ski resorts - and that perhaps a Kerry connection could help.

``We'll certainly invite him,'' he said. ``But of course it's up to him to decide whether he wants to see a place where his ancestors used to live.''

Bambuskova, the music teacher, said she'll be happy to have him as an honorary citizen.

``Why not? He's got his roots here, and we should let other people know about it,'' she said.

``His case shows that someone whose family came from a small town like this can have a chance to become president.''

25712

17.2.2004 10:58

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Čertíkbertík CERTIKBERTIK (zavináč) SHAW (tečka) CA 24.?.?.?

< Previous | Next > [ First | Last | Msg List ] Msg #: Reply Post

Recommend this Post Ignore this User | Email this Posting | Report Abuse
3 MORE OIL MERCENARIES OUT OF IRAQ! ! !
by: Carameldur 02/17/04 04:54 am
Msg: 1264094 of 1264101
2 recommendations

BRAVO IRAQI RESISTANCE!!

TO YOU, OIL MERCENARIES:

...................................................................
..................../´&macr;/).....................(&macr;´..............
...&#8230;...........,/&macr;../..........................&macr;,.............
.&#8230;............/..../..........................................
.......&#8230;/´&macr;/'&#8230;'/´&macr;&macr;`&middot;¸&#8230;&#8230;&#8230;.....¸&middot;´&macr;&macr;`'&#8230;'&macr;´......
......../'/.../..../......./¨&macr;........./&macr;¨..............'...
.......('(...´...´.... &macr;~/'...'[mrknutí jedním okem]&#8230;....('...'~&macr; ....´...´...)'[mrknutí jedním okem]..
.........................'...../&#8230;..........'................/.
.........''............. _.&middot;´............`&middot;¸_......... ./...''...
.........................(..................)............../.....
........................................../............./....... ! !

GOD BLESS THE IRAQI PATRIOTS WHO SHALL EXPUNGE THE EVIL LIAR US IMPERIALIST FILTH FROM THEIR SACRED LAND!

May the unwanted and unprovoked occupier join Saddam in hell and pay for its atrocities -- US soldiers are criminals (http://www.thememoryhole.org/war/gulfwar2/ -- http://www.iraqbodycount.net) and illegal occupier of a sovereign nation

God bless the valiant resistance -- AKs against Abrams tanks -- Keep up the fight to liberate Iraq from the brutal and greedy rule of the rogue US pentagoon regime

Kick the liar oil mercenaries out! Each US soldier down is a pave on the glorious road to Iraqi Freedom and Liberation

NO SADDAM, NO USA == FREEDOM AND LIBERATION FOR IRAQ

After Saddam's mass graves, the US atrocities! Look:

http://www.thememoryhole.org/war/gulfwar2/
http://www.iraqbodycount.net
http://www.robert-fisk.com/iraqwarvictims_mar2003.htm
http://www.robert-fisk.com/iraqwarvictims_page1.htm
http://www.iraqbodycount.net

USA == LIARS ++ MURDERERS

And for what??
Read:
http://feralnews.com/links/iraq_lies.html
LIES LIES LIES LIES LIES LIES LIES


25715

17.2.2004 11:05

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Čertíkbertík CERTIKBERTIK (zavináč) SHAW (tečka) CA 24.?.?.?

In 1976, the plan for "Jewish world domination" outlined in The Protocols of the Elders of Zion had been largely realized. Harold Wallace Rosenthal, 29, a personal assistant to New York Senator Jacob Javits felt that Jewish power was so unassailable that he could make some extra cash by telling this story to Walter White Jr., the editor of the Conservative monthly Western Front.

"Too many Jews do not have the guts to tell you how we live and plan, but I am not intimated by anything or anyone," Rosenthal told White.

"It is too late for your Christian followers to put up a defence. That time is long past. Long, long ago we had to become the aggressors! That is undoubtedly one of our great purposes in life. We are aggressors!"

This shocking 17-page interview, (http://www.antichristconspiracy.com/HTML%20Pages/Harold_
Wallace_Rosenthal_Interview_1976.htm)
which contradicts the Jewish image as victims, has been on-line for some time. It ranks with the revelations of Benjamin Freedman (http://www.posse-comitatus.org/jewry/exposed.html), and C.G. Rakovsky (http://www.savethemales.ca/000275.html) as a description of the real forces directing the world.

Rosenthal needed gambling money but his candor cost him his life. On Aug. 12, 1976, he was killed in a foiled skyjacking in Istanbul. Walter White concluded that the incident was a cover for Rosenthal's murder.

A commemorative Rosenthal "Fellowship in International Relations" discreetly furthers the work he indiscreetly exposed. Oddly, there is no picture of Rosenthal on their web site. http://www.rosenthalfellowship.org

The interview is virulently anti Semitic in the sense that both men characterize this conspiracy as "Jewish" and make many nasty racist generalizations. In fact, "the Jews" are really the Rothschilds and a few hundred banking families and their non-Jewish allies united by intermarriage and occult beliefs. The vast majority of Jews like other people are unaware of this plot and would oppose it if they were. Jews are as much its unwitting dupes and victims as anyone else.

The Rothschilds set up the Illuminati in 1776 to subvert the Christian basis of Western Civilization. They took over much of Freemasonry and used it to infiltrate all social institutions. Mouthing words like "freedom," "equality" and "progress," they are bent on melding family, race, religion, and nation into a malleable anonymous mush. Their world police state, now called "globalization," lies behind the facade of "The Patriot Act" and "The War on Terror."

Rosenthal says, "Most Jews do not like to admit it, but our god is Lucifer...and we are his chosen people. Lucifer is very much alive."
...

http://rense.com/general49/prot.htm

25716

17.2.2004 11:31

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Čertíkbertík CERTIKBERTIK (zavináč) SHAW (tečka) CA 24.?.?.?

Pošlete bohu e-mail, vyzývá izraelská společnost věřící
Židovští věřící mají od pondělí novou možnost, jak oslovit svého boha - prostřednictvím e-mailu. Spojení s všemohoucím jim zajistí izraelská telekomunikační společnost Bezeq. Vedení firmy netradiční službu představilo svým zákazníkům v pondělí.

Zpět na článek | Přidej příspěvek
Datum: 17.02. 04, 11:28
Od: osama beenlaid [ osamabeenlaid@seznam.cz ]
Předmět: Kterého boha mají na mysli???
....toho kterého žídácí ukřižovali???
Proč mu psát teď,po tolika letech?
Jsou snad sorry?
Kdyby Jesus Christ věděl jak ty židácký hyeny jdou po Melu Gibsonovi,za to,že si dovolil natočit film......
"The Passion of Christ",o posledních 12ti hodinách života Jesuse Christa,tak by si sám velice rychle stáhnul z internetu nějaký antivirový program a všechnu email od žídáků,a jejich liz-pičů, by poslal tam kam patří..............do Recycle bin!!!

25717

17.2.2004 12:02

Zidobijci se desi..

Peter Veliky 205.?.?.?

pravdepodobnosti ze pristi US president by moh byt zid.
Bush jim definitivne nesmakuje, Dean (ktereho by tolerovali) se zesmesnil svym taskarskym, predvolebnim vystupem na jevisti.
S poznanim ze je to 'prast jak uhod' nyni zidobijci sahli straseni cernou, sinister budoucnosti.
Sharon by mel kandidovat a vyhrat (kdyby to slo), to bych se nasmal tem zurivym vypadum ktere by nasledovaly ! ([smích]

25718

17.2.2004 20:23

V kauze Bush versus Kerry, ABB

Jiří Táborský 209.?.?.?

Článek Michaela Colbyho je reprezentace toho nejpitomějšího přístupu k volbám: volit je marnost nad marnost, protože je úplně buřt bude-li prezidentem Republikán nebo Demokrat, není mezi nimi žádný rozdíl a nic se nezmění. Jsou to oba kluci z jednoho klubu, který stejně vždycky vyhraje.

To je ta nejúspěšnější politická demagogie, kterou žerou nemyslící voliči po mnohá desetiletí a která způsobila, že máme demokraticky volenou oligarchii. Dotažena do konce se projevuje &#8220;myšlením&#8220; nezahazovat hlas pro jiného než republikánského nebo demokratického kandidáta a mezi těmi dvěma volit hypotetické, a často neexistující, menší zlo. Demagogie, která se zdá být nezvratitelnou pravdou.

Ovšem v &#8220;souboji mezi Kerrym a Bushem&#8220; je rozdíl v menším zlu větší než v jiných amerických volbách. Nedělám si iluze, že by se současně tak rozesraná americká politika, vnitřní i zahraniční, vítězstvím Kerryho převratně změnila. Autor článku se ale pokouší rozdíl mezi našimi &#8220;dvěma menšími zly&#8220; ještě více minimalizovat. Například šoupnutím těch dvou do jednoho pytle &#8220;válečných hrdinů&#8220;, což je tak nejen debilní, ale i podlý pokus, že to bagatelizuje všechny jeho potencionálně důležitější argumenty o neexistujících rozdílech.

25725

17.2.2004 22:16

RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB

Alex Juchelka alexj (zavináč) xmission (tečka) com 24.?.?.?

Reakce na 25725

Ano pane Táborský, děkuji za vyslovení i mého názoru... Nějak na to již nemám energii, jsa unaven bojem proti zlu na NP. [smích]

Pokud dojde ke zvolení Kerryho, bude se navíc jednat o přechodné období, během něhož se budou hlavně napravovat škody napáchané Bushem, na nějakou převratnou zbrusu novou (lepší či horší) "Kerryho" politiku asi stejně nezbude čas...

25731

18.2.2004 5:21

RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB

Zdenek 24.?.?.?

Reakce na 25731

>Ano pane Táborský, děkuji za vyslovení i mého názoru...
>Nějak na to již nemám energii, jsa unaven bojem proti zlu na
>NP. [smích]

>
coz si takhle 20 let odpocinout, Vas to uklidni a nas taky.

25737

18.2.2004 7:33

RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB

Alex Juchelka alexj (zavináč) xmission (tečka) com 24.?.?.?

Reakce na 25737

Kdo to je vy Zdeňku? Vy? To je málo!

Ale mohu Vám slíbit, že opravdu zmlknu, hned poté, co se podaří vykopnout Bushe z BD - to bude pláče a skřípění zubů... [překvapení]))) Kéž by toho ulhaného kriminálníka zavřeli, i s celou jeho kriminální bandou!

25741

18.2.2004 23:28

RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 65.?.?.?

Reakce na 25737


>>
> coz si takhle 20 let odpocinout, Vas to uklidni a nas
>taky.

zdendo, prelousknul jsi si SKULL&BONES, pekne veci nas pan prezident ma za sebou, co??? a ty chces odpocivat!!!!
stefan

25759

19.2.2004 0:02

RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB

Zdenek 24.?.?.?

Reakce na 25759

>a ty chces odpocivat!!!!

>stefan

spatne jsi to precet

25760

20.2.2004 1:25

RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

Reakce na 25760

ok, jdu se tedy ucit cist>
stefan

25782

18.2.2004 5:34

Kdeže?

Tom 24.?.?.?

Reakce na 25731

Kdeže? Kdeže jste se znavil bojem, drahý příteli? Právě jsem zblejsknul psa, dychtiv kreativních ukázek Vašeho umění bojového a skuhrajících nepřátel protivné strany a Vy nikde!

Zaskvělať se tam Jita Split ňadrem a vějířem, z čehož vyjímám:

"...tento kousek odhaleného těla v masmédiích zastiňuje opravdové problémy a vůdce republikánů se může zaskvět v kráse ochránce morálky a přitom řadový občan zapomene na ekonomické problémy i na lži válečníků a velkých průmyslových korporací."

Na tento výrok reagovalo v pozdním odpoledni dokonce i P.M. komentářem nadepsaným "Když už je tady řeč o kozách ..."

Se mnou to málem šlehlo o zem! Článek o ňadru a diskuze o kozách! Kdyby se jednalo o mléčné výrobky rodiny Lakatošových - vyklouznuvší ňadro při dojení kozy - to bych snad ještě chápal.

Uchvancancující ofšem je, když odhalené ňadro Žanet Šáksn zastiňuje válečné štváče z Wólstrýtu [překvapení]

25738

18.2.2004 7:26

RE: Kdeže?

Alex Juchelka alexj (zavináč) xmission (tečka) com 24.?.?.?

Reakce na 25738

Ne v dnešním vydání Tome, i profesionální revolucionáři musí občas spát, i když JAP si tam stěžuje, že je v USA v televizi příliš mnoho sexu u té diskuze o ňadru (týden po funuse), jsou tam na to téma dokonce články dva! [smích]

25740

20.2.2004 21:50

RE: Kdeže?

Jiří Táborský 209.?.?.?

Reakce na 25738

Tome ("Uchvancancující ofšem je, když odhalené ňadro Žanet Šáksn zastiňuje válečné štváče z Wólstrýtu"),

Šáksnino ňadro mi ušlo, protože jsem se na fotbal nedíval a pak mi ho ukazovali už jen s cenzůrním flekem, takže nemohu při nejlepší vůli posoudit, jak uchvancancující bylo. Dám obyčejně na Vaš znalecký posudek, ale z historické perspektivy mám o potenci toho ňadra pochybnosti. Válečné štváče z Vólstrýtu nezakryla ani obě ňadra Martičky Gottwaldové, a jistě je znáte alespoň z vyprávění. To jednou přiběhla hradní stráž, že prej všichni do krytu, do hradní zahrady seskočili dva imperilalističtí parašutisti. Ale hovno, volove posraný, odbyla je první dáma, to mi spadla z balkónu podprsenka.

To jenom, že ňadra jsou (bohudíky!) různá a taktéž jejich společenský dopad.

No, tak jsem si alespoň přečetl ten článek Jíti Splít, který jste tu doporučoval. Ale ani ona se nezdála být uchvancancena
ňadrem Žanety (jo, to ňadra Buzkové z ODS, to jsou přikrýváky!) a místo ňadru věnovala většinu místa referování o významu vějíře v sexu. Zajímavé, akorát, že ji ze všech těch historickývh příkladů vypadli Chajm a Sára Goldštajnojc z Tel Avívu:

Sára si podala stížnost k rabínovi, že Chajm nedodržuje Talmud, co se týče ukojování jejích sexuálních potřeb. Rabín si zavolá Chajma a že prej zákon je zákon a že Sáru musí ukojovat, ale Chajím se vymlouvá, že nemůže, protože mu je při tom příšerný horko. Rabín mu to nebere a že se má tedy při tom nechat ovívat vějířem. Chajím si chytí Araba, přivede ho domů, dá mu vějíř a ovívej! Achmed ovívá, ovívá, až je celej zpocenej a zase hovno, ani při ovívání nemůže Chajm Sáru ukojit. Pocem, blbej Achmede, povídá zoufalej Chajm, vlez na Sáru a já budu ovívat. Uděláno a než bys řek´ švec, Sára exploduje v orgasmu jak Linda Lovelace. Vidíš, blbej Achmede, povídá Chajm spokojeně, takhle se musí ovívat!

25795

21.2.2004 2:44

Oprava

Jiří Táborský 209.?.?.?

Reakce na 25795

Ňadratá Buzková je samozřejmě maskot Socdem, ODS má modrýho ptáčka. Jo, a teď mne můj známý z Prahy opravuje, že Buzková už není Extra Large kozatá, protože si je nechala operativně scvrknout.

25797

21.2.2004 16:15

RE: Oprava

Tom 216.?.?.?

Reakce na 25797

Tak v tomhle máme my muži oproti ženám tu ohromnou výhodu, že nám k operativnímu scvrknutí modrýho, zelenýho, nebo fialovýho bohatě postačí studená voda. A když je hodně studená, tak se operativně scvrkne až hodně vysoko nad kolena. Obzvláště pak v doslova ledové vodě mění tento povislý útvar svou anatomii natolik, že se promění v hlubinný útvar zvaný důlek. Nezřídka v této patologické pozici pak setrvale zůstává. Takto postižený jedinec se nezařadí do lajny v knajpě nad vyasfaltovaný žlábek, kde se muži zbavují přebytečného piva, klábosíc usty a klátíc údy, ale potupně usedá na prkýnko. Umná huba však i tento fault dokáže prodat. Kupříkladu slovy:"Proč bych u toho měl stát jako Ču, když si k tomu můžu sednout!"

Ti známí z Prahy ... To jste mi zase něco připomněl. Jak ti dneska žijí! A hlavně ti mladí! Jem byl nedávno jedny navštívit. To je jako ta Mladá fronta, jak tady popisuje pan Stwora - od bulváru k bliváru. Vše na efekt! Představte si tu katastrofickou situaci: Doma ani kapka slivovice, a oni kupují nábytek! A pak se divěj, že nemaj peníze.

Šáksnino ňadro - tak to jste mě interpretoval nepřesně. Měl jsem na mysli jaksi mediální zastínění. Ňadro samotné, plechem zdobené, jsem taktéž neviděl v přímém zmedializovaném přenosu, ani v tom rajcovném s rozmazaným flekem. Fotografie bez fleku, kterou jsem měl možnost posoudit, nebyla zas tak hot abych při tom zařval "čehý!" Ňadro připomínalo spíše cecek a oplechovaná bradavice vyvolala trnutí zubů. Nedokážu posoudit ten pocit, když laskáte jazykem něžnou křivku a v žáru váchně chroustnete do metálu. To snad může bejt rajc jenom pro armádu!

25807

21.2.2004 18:10

RE: Oprava

Jiří Táborský 209.?.?.?

Reakce na 25807

"To snad může bejt rajc jenom pro armádu!"

No, a v tom je právě ta nespravedlnost. To fotbalové utkání bylo v tomto roce zasvěceno našim vojákům v naší spravedlivé válce v Iráku a Žanetka jim chtěla nabídnout právě ten metalobradavičnatý rajc, o kterém píšete. Jenže v patriotickém zápalu zapomněla, že se na tu okovanou bradafku koukají také naše děti, které nejsou ještě na úrovni otrlých válečníků a Žanetina vlastenecká oběť byla pak oficielně znevážena.

25808

24.2.2004 13:16

Řvu smíchy!

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 25807

>posoudit, nebyla zas tak hot abych při tom zařval "čehý!"
>Ňadro připomínalo spíše cecek a oplechovaná bradavice
>vyvolala trnutí zubů. Nedokážu posoudit ten pocit, když
>laskáte jazykem něžnou křivku a v žáru váchně chroustnete do
>metálu. To snad může bejt rajc jenom pro armádu!

Uáááááá [chechtot]! No to je hustý! "Pan Kaplan" hadr! Mřu smíchy [chechtot] .

25850

18.2.2004 3:54

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

soudruzi, copak nechapete, ze je uplne jedno jestli tam bude bush ci kerry, strawberry anebo dokonce chuck berry???
vzdyt to budou vsichni "kasparci"!!!
stefan

25734

18.2.2004 4:10

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

hosi, jinak jsem si proletel SKULL&BONES a je to velmi zajimave poznani o nasich kandidatech!!!
stefan

25735

18.2.2004 6:30

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

O cem to ten PETR VELIKY mluvi ,ze dalsi president by mohl byt ,zid,kdyz rodina Bushovic ma zidovske pozadi,jak se naslo ve starem kalendari ,kde jeho predkove jsou davani za priklad jinym zidum k nasledovani.
----Bush II has proven himself to be nothing but a water carrier for Zionism. With the eight original Democrat Presidential candidates each being either Jewish or married to a Jew, it is clear that there will be no change in the upcoming election. Some choice, huh? Things will only get worse. Making Bush a one-termer (inevitable now, I believe) merely will provide the illusion of "throwing the rascals out."

Tomorrow I will be unable to bring these truths to you. Tomorrow I will be imprisoned, or worse, for even trying to do so. So will you. Already, tomorrow has come to Canada and Western Europe. --------------

25739

18.2.2004 11:30

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdo neveri,at tam pro pravdu bezi-
THE CHURCH OF THE SONS OF YHVH P.O. BOX 165 CALHOUN, LOUISIANA 71225

Source: www.churchofthesonsofyhvh.org/jewish_calendar.htm
---------------------------
Zde, zajemci najdou ,co je vyse uvedeno v prispevku a nebo mohou pisemne ziskat potrebny material o pozadi ridiny Bushu.
Rovnez na radiu Sweetliberty- http://www.sweetliberty.org/
v seznamu knih najdete tento material take.Takze v nejakych presidenskych volbach v Americe za velkeho humbuku nedojde zadnym zmenam.

25750

19.2.2004 6:02

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Kdo ma penize ,tak vladne,tak to bylo odjakziva,ze ano? v Americe veri ,ze Reservni banka je statni banka,ale to je zasadni omyl,to je skupina soukrommych bank a vsechny jsou zidovske,jako Warburg,oba bratri financovali obe strany ve valce ,jakozto i mnohe ve valce Sever proti Jihu a nebo Kuhn,ktery se chlubi ,ze oni financovali "ruskou revoluci" ,kdyby banka nedala penize ,tak se zadna revoluce nekonala,ze ano?
Takze ,laicky receno kazdy vydelany dolar a nebo pujceny na neco ,co se bude stavet jde z zidovskych bank,takz e Americani ,jako takovy nemaji ani jednu svoji "krestanskou " banku no a kdyz nahlednete na clanek "tajemstvi Reservni banky" tak se dozvite ,ze tyto banky delaji pujcky z cisteho vzduchu a zpet se plati dolary,takova vlada potrebuje penize,tak je banka natiskne,to je jen papir a barvino ,ale vlada za tento papir je dluzna v dolarech.Jinak,lepe receno se vlada -narod zadluzi,takze casem jim nezbyde ani kamen u cesty a tak musi delat,vlada i lide to ,co zidovske banky pozaduji,protoze jsou zidovske ,tak jim lezi osud Israelu na srdci vic ,nez po usi zadluzene Ameriky a tak Amerika napadne jakoukoliv zemi na svete,kam zidovsky prst ukaze, samozrejme na bombach vydela banka zase a na oleji tekouci do Haifi zase Israel,jen vojak pouzivajici uranoveho streliva s domorodim Iracanem nevydelaji naprosto nic a o to tu zidum v podstate jde,jen zvolit spravneho,zase zida ,na stul presidenstvi a zase si muzemem hrat na supervelmoc,jen tam ,kam nam to Sharon a nebo jejich banky povoli,media o demokracii pokracuji zcela automaticky v domelem ovzdusi jakoby svobody a pro svet to vypada take dobre.

25764

19.2.2004 15:31

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Kaja karelius2 (zavináč) seznam (tečka) cz 203.?.?.?

Ha, ha. To bylo reci ze zadne volby nebudou. Zeprej je to uz vsechno domluvene predem a Jirka vyhraje automaticky pomoci pocitacu a software.
Ted to pro zmenu vypada, ze to vsechno byl nesmysl a ze vyhraje demokrat. Tak honem rychle zmenit taktiku. Kerry je udajne ze ctvrtiny nebo z osminy zid, jejda to se to bude nadavat [oči v sloup]
Mimochodem, Kerry v tom Vietnamu skutecne bojoval. A bojoval tam proti zasranym komunistum. Vyznamenani Purple Hart se nedava vazeni za zasah kokosovym orechem !!!
Kaja

25767

19.2.2004 15:37

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšen

Dramenbejs 195.?.?.?

Reakce na 25767

>Mimochodem, Kerry v tom Vietnamu skutecne bojoval. A bojoval
>tam proti zasranym komunistum. Vyznamenani Purple Hart se
>nedava vazeni za zasah kokosovym orechem !!!

To máš podobný jako když byl Bush (i Hitler...) navržen na Nobelovu cenu za mír. Uvědom si, že koho informacím věříš, toho píseň zpíváš. A nikdo není jiný. Ani ty, ani já.

25768

19.2.2004 20:38

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Tom 216.?.?.?

Reakce na 25767

"Vyznamenani Purple Hart se nedava vazeni za zasah kokosovym orechem !!!"

Správně Kájo. Purple Hearts se dává třeba za pogrilování vesnice napalmem, když si při tom voják připálí prsty a tak ... [mrknutí jedním okem]

25775

20.2.2004 1:37

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Alex Juchelka alexj (zavináč) xmission (tečka) com 166.?.?.?

Reakce na 25775

Mně v těchto dnech tedy není normálně moc do smíchu, ale Vy mě (skoro) vždycky dostanete Tome, tentokrát určitě! [překvapení])))

25785

21.2.2004 11:36

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Kaja karelius2 (zavináč) seznam (tečka) cz 219.?.?.?

Reakce na 25775

Kerry dostal ty tri vyznamenani proto, protoze byl trikrat zranen srapnelem. Jeho podrizeni si vzpominaji na to, jak najel se svym clunem na breh, vyskocil a zastrelil vietconga, ktery se snazil na jeho bojovy clun odpalir RPG. Ale strileni komunistu je podle vas asi zlocin, co ?

V tom clanku je jedna nebetycna hovadina ktere si kupodivu jeste nikdo ze sectelych a inteligentnich ctenaru nevsiml.
Ta udajne hrozna a krajne podezrela organizace Skull and Bones jejiz cleny jsou udajne Bush a Kerry neni nic jineho nez studentska organizace na Yale University. Jejim clenem byl ostatne pred mnoha lety i Bush senior a statisice dalsich. V DOBU SVYCH STUDII NA ZMINENE UNIVERZITE [oči v sloup]
Kaja

25802

21.2.2004 11:55

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Kaja karelius2 (zavináč) seznam (tečka) cz 219.?.?.?

Reakce na 25802

Jeste k te nestastne Skull and Bones. Tahle studentska organizace patri do tzv. fraternities a tak ma jako ony ruzne ty tajne ritualy a podobne. Vyznam techhle organizaci prudce upadl na konci sedesatych let, kdy prisly pod palbu nejruznejsich levicovych a politicky korektnich fanatiku pro svuj udajny elitismus.
Nejakeho jejich udajneho vlivu na svetovou ekonomii nebo politiku bych se neobaval. To je leda tak material pro internetovy bulvar.
Kaja

25803

21.2.2004 18:40

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Jiří Táborský 209.?.?.?

Reakce na 25802

Kájo,

když někdo jako Vy podporuje kandidáta, tak to je pro něho jako polibek smrti. Když už ale teď pro změnu fandíte Kerrymu (já vím, že je to výraz Vaší objektivity a ne proto, že to teď vypadá, že to vyhraje), tak jste neměl opominout, že dostal kromě těch tří purpurových srdcí mnohem vyšší vyznamenání, Silver Star za statečnost.

V medajlích by Bush mohl Kerryho přetrumfnout jenom kdyby se dával řád za zbabělost; zasloužil by si nesporně Yellow-belly Star se špuntem a fíkovou ratolestí. ABB.

25810

21.2.2004 18:47

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Aja 69.?.?.?

Reakce na 25802

Ale strileni komunistu je podle vas asi zlocin, co ?

Jezismarja,Kajo,kolik komunistu jste si zastrelil vy?

25811

19.2.2004 15:41

Co ČR

Dramenbejs 195.?.?.?

Nemáte někdo nápad koho volit v ČR? Z našich politiků leze amivládě do prdele snad každej krom komunistů. Komunisti zase v "Haló Noviny" nějak nechtějí odsoudit invazi...

V ČR už je to taky rozhodnutý? Nemá někdo informace?

25769

20.2.2004 1:23

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Prodi fully endorses multiracialism and integration and protection of Jews in European society, but seems more than a little annoyed at being harried and commanded by them in every detail. He stated "The way a society treats its minorities is a gauge of its level of civilisation. And in Europe the Jews are not just another minority...They are the minority."

In the meantime, billionaire Edgar Bronfman, president of the World Jewish Congress, will continue funding Birthright Israel, an organization that brings thousands of Jewish teenagers and young adults to Israel every year to inculcate in young Jews a sense of nationalism, a feeling of ethnic identity and uniqueness, and a sense of mission expressed through activism.

Nationalismu je spatna vec,tak je Vam to vtloukano do halvy kazdy den,zide rikaji ,ze to vede k nacizmu,ale podivejte zidy ,jak delaji jejich nationalismus a jak bude i zidovsky president slouzit zidovskemu nacionalismu a nebo si myslite ,ze ne?

25780

20.2.2004 1:34

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Alex Juchelka alexj (zavináč) xmission (tečka) com 166.?.?.?

Výborný, i když delší článek, od Patricka Buchanana, zde:

http://www.amconmag.com/3_1_04/cover.html

25783

20.2.2004 1:36

Bush versus Kerry - US odbory podporuji Kerryho !

Peter Veliky 205.?.?.?

A mame to tu. Dnes to byl na zpravach!
Vsechny partie a kandidati na cokoliv a co je podporuji levicacke unie a Hollywood herci smrdi komousskymi idealy.

25784

20.2.2004 15:08

Kerry - sampion lharu..

Peter Veliky 205.?.?.?

Dnes v novinach uvedli par 'turncoat' obratu Kerry proved v minulem roku:
Hlasoval proti valce v Iraku, nyni tvrdi ze ji odsuzoval.
Hlasoval proti uvolneni 87 Bilionu podporu vojska v Iraku a rekonstrukci Iraku. Pritom tvrdil ze podoporuje financni podporu vojska v Iraku a uvolneni penez na rekonstrukci Iraku.
HLasoval pro zavedeni 'NAFTA'free trade, nyni kritizuje tuhle smlouvu a Free Trade jako neferovou praktiku.
Volil pro zavedeni 'Patriot Actu', nyni krici ze je to utok na obcanske svobody.

Doufejme jen ze Americka public neni tak hloupa a naivni jako Kanadska a nebudou volit Demokraty.

25788

20.2.2004 20:17

Bush - sampion lharu..

Jiří Táborský 209.?.?.?

Reakce na 25788

Čoveče,

jak dlouho jste v Kanadě, že jste se ještě nenaučil číst anglicky?

Kerry říká, že pro válku hlasoval, protože ho Bush a CIA podvedli. Tím se identifikuje se vzrůstající většinou Američanů.
Neznamená to, že není starej lhář, ale menší lhář než Bush a tak budou Američani asi volit menší zlo.

S pozdravem ABB, Anybody But Bush (kdokoliv než Bush, abyste si to zase špatně nepřeložil).

25794

20.2.2004 15:50

nejvetsi prdel je,

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 209.?.?.?

ze ti blbci v hornim benesove o bruntalu uz vyvesuji fangle, pripravuji cestne obcanstvi, eventuelne chystaji chleb a sul, aby se "prarodak" fakt citil "jako doma"!!!!!
boze, co to jsme za narod buzerantskych prdelkaru!!!! to se ani nechce verit!!!!
stefan

25789

21.2.2004 4:49

RE: nejvetsi prdel je,

Zdenek 24.?.?.?

Reakce na 25789

>ze ti blbci v hornim benesove o bruntalu uz vyvesuji fangle,
>pripravuji cestne obcanstvi, eventuelne chystaji chleb a
>sul, aby se "prarodak" fakt citil "jako doma"!!!!!

>boze, co to jsme za narod buzerantskych prdelkaru!!!! to se
>ani nechce verit!!!!

>stefan

co's od cechu cekal

25799

21.2.2004 3:00

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Americti politici vznesou kriticky clanek proti praktikam Bileho Domu a jinym,ale v podstate ,kazdy z nich je milionar,takze ,pokud nechce prijit v soudnich tahanicich se zidy o sve miliony ,tak voli opatrne slova,nebot vi ,co soudce ,to zid a co pravnik ,to zid,takze se pise tak ,jak zname z Cech "vlk se nazral a koza zustala cela. To neni jenom Patric Buchannan,ale to je i Lindon La Roshue a mnoho jinych ,ty dobre vedi ,ze cela ta media masinaovladana zidama by proti nim postavila vetsinu Ameriky a vliv penez a korupce v soudnictvi je uzasny,kdyz jenom porovnejte ,ze ve volbachs e mluvi stale jen o 2% zidu,zatimco tech 98% "americanu'je zcela zanedbatelna zalezitost,kdyz nikdo z oficialnich politiku primo do zidu nepichne ,to jen tak po strane,jak i mnozi presidenti,cas od casu priznali ,jak jsou zidy ovladany.Nekteri jsou ,tak na tom ,ze znich nedostaneteslovo zid ,jak se boji o sve koryto a o sve miliony a zide to vedi,kdyz v podvraceni lidskeho chrakteru maji sve dlouhodobe zkusenosti,kdyz podplaceli i nacisticke vudce.
------------------
One thing for sure, the Vatican, the Catholic Church in Mexico and the Catholic Church in United States are not speaking out against the Jews who are slowly undermining Christianity. The Jews can make despicable films about Christians but no one dares to make a film about the despicable acts of Jews. The film "El Crimen del Padre Amaro" should perhaps be counteracted by a film "El Crimen del Rabino Shlomo".

25798

21.2.2004 5:35

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

joshua chroust (zavináč) aol (tečka) com 66.?.?.?

Pane Peleska snad jste nam neumrel? To vite ve Vasem veku jste se mozna i usoustal to by ale bylo skoda. Jinak jsem konecne videl zblizka naseho draheho arona sharona krasne zhubnul asi o 126 liber tedy jeho vaha nepresahuje jiz 320 liber. Gratulujeme. Doufam ze vas drahy priteli Pelesko nekde objevim mozna i v konkurenci neb vim ze jste zvidavy .Tesim se na brzkou shledanou a v pripade potreby zaslu vzorky na Cialis . Vydrzi pry 36 hodin ale to se zase bojim o tu starou domovnici co vam rano otevira barak. Zdravi Joshua . Take jste mel hezky sabes ?

25800

21.2.2004 15:50

RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Lev 172.?.?.?

Reakce na 25800

Joshua, jdete olizat koule Sharonovi, tak jak to delaval Sultan u babicky na Starem belidle, kdyz bylo hovno co delat a nechte pana Pelesku napokoji. Delete zde, na Zvedavci, ze sebe jen prihloupleho zida, ale ve skutecnosti jste nam znamy z minula, pod jinym nickem a jste radny provokater. S uctou ke krivakum Lev

25806

22.2.2004 0:14

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Tak, jsem si precetl nazor pana Patrika Buchanna,kde mluvi o "neocons",on nemuze rici zide ,kteri ovladaji vsechna dulezita mista ve Spojenych Statech Americkych.Proste s prihlednutim k historii a ucasti Ameriky ve druhe svetove vlace ,tak se mi zda ,ze se zide zkutecne odmenili Americe za osvobozeni z rukou Hitlera,ktery nedovolil z Nemeckaudelat dalsi zidovskou sovetskou republiku,takze ,dnes mnozi Americani mozna daleko lepe rozumeji problemum Nemcka,ktere se nechtelo vydat do rukou zidu a nasledovat bolsevicke milionove cistky a nebo haldomor Ukrajiny i takova republika RAD pod vedenim Bella Kun byla take odstrasujicim prikladem,takze ,ted Americani dohani ,co historicky "zamaskali" a mnozi zjistuji ,ze v ramci demokracie necele 2% jim ted vladnou a posilaji je na smrt ve jmenu statu Israel,ktery je neprimo zastoupen v "neocon" havu,coz jiste pan Buchannan mel na mysli,avsak nerika ,jakz toho ven,zatimco na ruznuych mistech Evropy pomalu tech neocomu maji dost a posilaji je ,tam kam patri-do Israelu!
Mam dojem ,kdyby Hitler dnes videl ,jak si "Americane " vladnou,ze by se smichy valel po zami,nakonec i rissky marsal letectva Herman Georing v poslednim dopise pred svou sebevrazdou to Churchuilovi zcela jasne predpovedel,coz Churchilovi vzalo zase nejaky rok navic ,nez rekl:"Tak se mi zda ,ze jsme zarizli spatne prase!",tim ,mel na mysli vysledek druhe svetove valky,ktery se zejmena projevuje ted "KDO VLASTNE VYHRAL!!

25812

22.2.2004 0:43

Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Nakonec ,kdyz svet a Amerika dostane pravehomuze do Bileho Domu a hebrejstina se stane mozna uredni reci,tak se svet muze dockat vselijakych prekvapeni.
-------------------------
Israelis kill crops to oust beduin
by Jonathan Cook in Beer Sheva
Monday 16 February 2004 9:25 AM GMT


Sheep have miscarried as a result of crop spraying

Four crop-spraying planes circling overhead have brought silent death to the fields of wheat and barley that Shaikh Salih Abu Darim and his beduin tribe will need to feed themselves and their goats and sheep for the year.


The Araqib tribe have farmed the land close to the city of Beer Sheva in southern Israel for generations. But in the past year the Israeli government has declared war on them and some 70,000 other beduin living in 45 communities it refuses to recognise in the Negev (al-Naqab).On 15 January the authorities stepped up the pressure on the Araqib to leave by spraying powerful herbicides on their crops, making the young shoots shrivel and die in the following weeks.It was the third time the Araqib's crops had been sprayed in the past two years by a government agency, the Israel Lands Authority."This time we hurriedly took what crops we could for feed," says Abu Darim. "We made the mistake of giving them to our animals. Nearly 400 of the sheep miscarried."The recent campaign of crop-spraying by the authorities - more than 6000 acres have been destroyed over a wide area of the Negev in the last two years - is not the only weapon being used by the state.Over the past 12 months, there has also been a wave of house demolitions, making nearly 2000 beduin homeless. At least three mosques have also been destroyed. Another 10,000 structures are under threat of demolition.Forced offThe surge in activity is not accidental. It is the result of a government plan, personally approved a year ago by Prime Minister Ariel Sharon and backed by $200 million, to force the rural beduin off their lands and into a handful of urban reservations the state is building for them.Critics have accused the government of plotting a quiet transfer of the beduin from their historic lands and the destruction of their traditional way of life.Professor Yitzhak Nevo, of Ben-Gurion University in Beer Sheva, says: "When crops are destroyed, the population is at risk of malnutrition and hunger. And that's what the government aims at: to use poverty and hunger to coerce

the beduin to accept a townships policy."
Israeli Prime Minister Ariel
Sharon who himself has a ranch

If successful, the five-year plan will make these 70,000 unrecognised villagers join a similar number of beduin who were forced into seven reservations built in the 1970s. Those towns are at the very bottom of all Israel's social and economic league tables."Sharon is struggling to persuade the villagers that refused to be driven from their lands 30 years ago to move now, especially when it is clear how unsuitable the new communities created by the staKráceno (Editor)

25813

Příspěvků: 55

16.02. 13:37 Čertíkbertík  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
16.02. 14:59 Vlad  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
16.02. 16:06 stefan  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
16.02. 19:08 Václav  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
16.02. 19:40 merc  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
16.02. 23:04 Jedinecny  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
17.02. 01:40 stefan  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
16.02. 22:24 Vlad S  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
17.02. 01:40 Robert Nohejl  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
17.02. 08:08 Rordin  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
17.02. 08:09 Rordin  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
17.02. 10:58 Čertíkbertík  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
17.02. 11:05 Čertíkbertík  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
17.02. 11:31 Čertíkbertík  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
17.02. 12:02 Peter Veliky  Zidobijci se desi..
17.02. 20:23 Jiří Táborský  V kauze Bush versus Kerry, ABB
17.02. 22:16 Alex Juchelka  RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB
18.02. 05:21 Zdenek  RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB
18.02. 07:33 Alex Juchelka  RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB
18.02. 23:28 stefan  RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB
19.02. 00:02 Zdenek  RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB
20.02. 01:25 stefan  RE: V kauze Bush versus Kerry, ABB
18.02. 05:34 Tom  Kdeže?
18.02. 07:26 Alex Juchelka  RE: Kdeže?
20.02. 21:50 Jiří Táborský  RE: Kdeže?
21.02. 02:44 Jiří Táborský  Oprava
21.02. 16:15 Tom  RE: Oprava
21.02. 18:10 Jiří Táborský  RE: Oprava
24.02. 13:16 Dramenbejs  Řvu smíchy!
18.02. 03:54 stefan  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
18.02. 04:10 stefan  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
18.02. 06:30 Robert Nohejl  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
18.02. 11:30 Robert Nohejl  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
19.02. 06:02 Robert Nohejl  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
19.02. 15:31 Kaja  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
19.02. 15:37 Dramenbejs  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšen
19.02. 20:38 Tom  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
20.02. 01:37 Alex Juchelka  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
21.02. 11:36 Kaja  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
21.02. 11:55 Kaja  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
21.02. 18:40 Jiří Táborský  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
21.02. 18:47 Aja  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
19.02. 15:41 Dramenbejs  Co ČR
20.02. 01:23 Robert Nohejl  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
20.02. 01:34 Alex Juchelka  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
20.02. 01:36 Peter Veliky  Bush versus Kerry - US odbory podporuji Kerryho !
20.02. 15:08 Peter Veliky  Kerry - sampion lharu..
20.02. 20:17 Jiří Táborský  Bush - sampion lharu..
20.02. 15:50 stefan  nejvetsi prdel je,
21.02. 04:49 Zdenek  RE: nejvetsi prdel je,
21.02. 03:00 Robert Nohejl  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
21.02. 05:35 joshua  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
21.02. 15:50 Lev  RE: Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
22.02. 00:14 Robert Nohejl  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny
22.02. 00:43 Robert Nohejl  Bush versus Kerry - určité skupiny jsou nadšeny

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 82 čtenářů částkou 18 174 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ivan Mládek 2008 - Očkování21.01.22 15:21 Česká republika 0

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 4

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 4

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

„Pryč s očkovacími nácky.“ Tisíce lidí v Evropě protestovaly proti očkování16.01.22 16:36 Evropská unie 0

Kardioložka Jana Gandalovičová kritizuje povinné očkování - hrozí vlna onemocnění srdce15.01.22 22:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
24,31 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,43 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
18,87 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,37 Kč
100 maď. forintů
6,79 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,95 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 530,22 Kč
1 unce stříbra
524,78 Kč
Bitcoin
835 608,06 Kč

Poslední aktualizace: 21.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 834