Diskuze k článku

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

Příspěvků 30

1.11.2019 3:34

Problém není Putin

siky 181.?.?.?

Jak dodává editor... jsou to ONI, lidi z KGB (povětšinou) a jiných oblastí, napojení na ilumináty a mezinárodní bankéře - prakticky neo-komunistická mafie. Možná, že hrozí, že je přestane poslouchat a proto nyní vytvářejí mechanismy, jak se ho zbavit, kdyby něco. Ty požáry na Sibiři - jedná se o psychotronické/klimatické zbraně a ve stejný okamžik probíhaly intervence v Africe i Jižní Americe, za účelem vytvoření osevných ploch a krádeže půdy místním obyvatelům.

On, že nedokáže vysvětlit, o co jde? On o tom nesmí mluvit! Jedno z nejdůležitějších a nejnebezpečnějších zařízení je v Pacifiku pod mořem a odtamtud probíhaly četné intervence. Zmiňoval se o tom Benjamin Fulford a zde měl pravdu... [naštvaný]

374364

1.11.2019 7:19

RE: Problém není Putin

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 374364

A navíc jste zapomněl na to, že Putin jezdí se starou sovětskou dodávkou a náhodně lidi debilizuje lejzrovými psychotronickými zbraněmi! Psali to v Hromu, teda vlastně u Chvátala a u Fulforda, poslů zaručeně pravdivých zpráv! Jinak raději nechám tento příspěvek bez komentáře, protože se jedná o takový dětsky roztomilý nesmysl.

Pro normální čtenáře: Putin samozřejmě není všemocný, ale pan Berezin asi netuší, kam jsou schopni dovést zemi lidi typu Navalného. Stačí se podívat na západ. Pan Berezin by se možná mohl projít po Moskvě a hned poté si zajet třeba do Paříže, nebo Do New Yorku. A s ním všichni, kdo se scházejí na demonstracích navalného. K tomu by si měli zkusit chvíli máknout v podobných městech. Ona by je sranda přešla.

Kým byla asi protlačena důchodová "reforma"? Atlancionisty (pátá kolona). Oni ti Rusové, kterí šilhají po západu zřejmě nětuší, že ty nové fasády jsou na dluh, který se nedaří zplácet. Že měny západu již nejsou kryté ničím jiným, než rabováním jiných zemí, viz například Francie, která vykořisťuje půl Afriky.

Jsem si jistý, že mnoho Rusů (těch, kteří nemají IQ tykve) si uvědomuje, že to co v Rusku probíhá (nákup zlatých rezerv, zvýšení obranyschopnosti), připravuje zemi na lepší budoucnost. A o popularitě Putina si západní politici mohou nechat jen zdát.

374365

1.11.2019 17:49

RE: Problém není Putin

vladimir7 77.?.?.?

Reakce na 374365

Skoro som prestal čítať po vete, že v Európe je lepšie vzdelanie.
Autor sa úplne deklasoval na člena piatej kolóny škodiacej Rusku.
Tára nezmysly, že dôchodková reforma je Putinova robota, vieme kto ju pripravil a pretlačil.

374377

1.11.2019 7:51

Prečo by malo...

Mia 46.?.?.?

byť podľa editora prekvapením pre ostatných, že Putin nie je populárny medzi svojimi? O jeho dvoch tvárach (relat. úspechy na medzinárodnej scéne a značnou nepopularitou doma) existujú predsa zdroje informácií, dokumenty.
Nech akokoľvek, je to rozhodne pozoruhodná osobnosť. [velký smích]

374366

1.11.2019 8:06

Jak píše editor, je to i pro nás takové ožehavé (a důležité)

Velekněz Ratata 83.?.?.?

Pouze můj názor, ale mám čas jen na opravdu heslovitou reakci: možná máme obecně trochu problém vnímat zprávy a hodnocení z Ruska nezkresleně proto, že společnost je to opravdu pro člověka od nás trochu jiná, a přitom navenek stejná (Slovani, Evropa, stejné termíny debatách o politice, důchodech atd atp), není to Čína, kde člověk tak nějak podvědomě čeká, že je všechno obráceně. No a vztah k moci a vůdci (byť to je v úvodu hezky "ztezované" na příkladech) i to, jak tam probíhá "občanský" nebo lidový "odpor" je tam zrovna něco hodně jiného.

374367

1.11.2019 8:08

Putin vs. Medvedev.

Definitíva 185.?.?.?

Putin má kompetencie pre medzinárodnú politiku, nemá právomoc na výkon vnútroštátneho riadenia. Putin aj Trump sú nástrojom globálnej svetovlády Židov Chabad Lubawitz. Medvedev a celá poslanecká a vládna pospolitosť sú sluhami dožívajúcej sionistickej, teroristickej, mafiánskej svetovlády, klaňajú sa svojim americkým pánom, zrádzajú Rusko a národ a ponúkajú svojim pánom ovládnutie Ruska, len aby mohli svojim pánom bozkať ruku.
Všetky dnešné vojny a revolúcie sú prejavom vojny Židov a židov-sionistov.
Putin môže riadiť vnútorné veci Ruska len vytvorením tlaku cez medzinárodnú politiku.
Dôchodková reforma v Rusku je dielom Medvedeva a spol., títo presadili reformu aj napriek vyhláseniu Putina, že nie je dôvod predlžovať odchod do dôchodku.
Dávno som tu nediskutoval, ani inde, moje príspevky sú na 100 % mazané. Článok pokladám za klamný a zavádzajúci, fakty si možno jednoducho overiť.
Vážim si Zvedavec, o to viac som smutný z tohto článku.

374368

1.11.2019 10:32

RE: Putin vs. Medvedev.

eda521 62.?.?.?

Reakce na 374368

Připojuji se ke smutku z tohoto článku. Musím citovat editora: "Přesto si myslím, že článek je objektivní. Psal ho člověk, který se tam narodil a v Rusku žije." a položit otázku: Když nějaký český novinář, v Česku narozený a zde píšící, napíše článek o Zemanovi nebo Babišovi, tak je ten článek nějak automaticky objektivní ?
V otázce důchodové reformy Putin prohrál vnitropolitický boj, FT výše jasně píše odkud to přišlo.
Pro dokreslení světového významu Putinovského Ruska odkazuji na ne přímo související text: http://www.novarepublika.cz/2019/10/seda-eminence-...

374371

1.11.2019 13:06

RE: Putin vs. Medvedev.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 374371

Ve článku není to nejdůležitější. Zabránění rozpadu a zotročení Ruska,jak bylo plánováno. Jmenování Putina do funkce prezidenta bylo také součástí koncepce zničení a zotročení Ruska. Předpokládalo se, že vydrží ve funkci půl roku.
Rusko mělo být rozděleno na malé nesvéprávné státy,řízené z VB a USA. V předstihu byla již vytištěna nová měna-uralský rubl. Co by následovalo?

Britská ministerská předsedkyně Margaret Tatcherová prohlásila: Populace Rusů bude redukována na 15 milionů,kteří budou pracovat u vrtných souprav a v dolech.

Poradce vlády VB-profesor John Beddington: Hitler spackal genocidu na východě, která v budoucnu musí být provedena na vyšší vědecké úrovni a více tvrději.

Tato koncepce je stále platná. Často se objevují výzvy britských a amerických generálů, že je čas zabíjet Rusy. Také víme, jaká nenávistná kampaň je vedena proti Rusku v současné době. Doplnění viz zhora postovaný článek www.novarepublika

Pokud tedy zmanipulovaní občané Ruska dají přednost hadímu syčení páté kolony a psímu stěkání zmanipulovaných a zmatených puberťáků, tak máme před sebou blízký konec i my!

374373

1.11.2019 9:16

Článek i pozn. editora nejsou dobré

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

dobrý není ani koment. Problém není Putin, další dva kom. mají v něčem pravdu, ale ne celou.
Tak za 1. nejdůležitější je národní uvědomění. Národ je doležitější než rodina, má-li národ prosperovat, růst, musí se rodiny pro něj obětovat. Jakmile rodiny postaví na 1. místo ekonomiku, je zle. A čáístečně se to v Rusku děje. A není to vinou Putina, není všemocný, dělá, co může.
Za 2. ekonomické nedostatky také nejsou jeho vinou. Není v jeho silách bránit židovské důch. reformě, není v jeho silách osamostatnit židovskou Centrální banku. Dělá, co může, snad i víc, než co může. Není v jeho silách zamezit upřednostňování ekonomiky před národním uvědoměním.
Za 3. když si čteme v článku o tom, že západní vzdělání je lepší, než v Rusku, najednou pochopíme, odkud vítr fouká. Pan autor, zřejmě kovaný Rus, chytil západní plíseň. A ta ho hlodá.
Závěr: Ani v Rusku, ani nikde jinde na světě, nebude dobře, pokud se v národě uchytí myšlenka, že západní pozlátko je to, po čem se touží. Pana autora např. svrbí to, že na Západě mají lidé vyšší mzdy. Je vůbec dobře dávat lidem, jako je pan autor, slovo? V liberální demokracii jistě ano. Právě proto, zejména proto, jde liberální demokracie ke své zkáze: Takové myšlenky se množí, jsou lepkavé, zachvacují stále víc lidí, vede to k multikulturalismu, sluníčkářství, migrantům, ve fináíle ke zkáze. Ale tady snad pochopíme, jak líbivě to začalo.

374369

1.11.2019 10:46

Propagandistický blábol

Llewro 147.?.?.?

Příspěvek je ukázkový propagandistický blábol, za jaký by se nemuseli stydět ani
Janda s Pánkem!
Podpora Navalného v Rusku je srovnatelná s podporou Kalouska u nás a podporují ho stejní političtí magoři. Slovo magoři uvádím úmyslně, protože částo není jasné, jestli jde jenom o politické hlupáky nebo politické gaunery, často platí obojí.
Třešničku na propagandistický článek přidal sám editor větou "Ano,Putina už nemají rádi ani sami Rusové". To je stejný nesmysl jako by byla věta "Ano, Putina Rusové stále milují". Ale teď vážně, klíčové samozřejmě je kolik
lidí Putina podporuje a kolik je proti němu. To je ale věc tak triviální, že se zdá neuvěřitelné, že si to editor neuvědomuje.

374372

5.11.2019 9:08

RE: Propagandistický blábol

Jura11 91.?.?.?

Reakce na 374372

Kalousek má násobně větší podporu než Navalnyj.

374410

1.11.2019 14:13

trochu krátkozrace napsané i když od rusa

MartinT 98.?.?.?

...nelze lidi házet do stejného pytle...jsou tací, kteří zapomenou Putinovy dobré skutky před lety a vidí jen zlé..démonizace Putina západem taky neprospěje..prodloužení důch.věku byl maisterštyk opozičních i vnitrostranických tlaků a mělo to VVP uškodit a stalo se a hlavně rus vidí jestli to připravil Putin nebo odkud to přišlo...nedělejme z rusa amíka..rus se zajímá o rusko a nejen o to jesli se má jako ti na západě...dobře si pamatuje, že RF prošla defoltem a ani země ,které tím neprošli se nemaj jako v německu př ČR a to jsme v EU???.Lidé dokážou i s pomocí masírky médií vidět za celé rusko a tam je třeba Putina jako vůdce a šachmistra,který to potvrzuje i ve světě...na DVTV je rozhovor s rusem co bojoval za Severní vítr na Krymu potažmo DLR,LNR a chválí Putina za světovou politiku a nesouhlasí sním ve vnitřní...proč né...nelze ve všem každému vyhovět...jde o kompromisy ...dlouho říkám ,že jestli lidé nenajdou dalšího Putina za jeho nástupce tak RF shoří v občanské válce..to jim jde historicky velmi dobře a 5 tá kolona pro to dělá vše...RF neporazíš z venku ,ale zevnitř.... no a zamotáš li do toho pohled tech co stojí za Putinem čili Chasidů, tak jsme v pérdeli, vašnosto. Co bych dal za takového lídra formátu VVP v EU nebo v ČR. At jim Bůh žehná

374374

1.11.2019 15:45

Co Putin dokázal?

Vojta 84.?.?.?

Příspěvek zrušen pro jasný trolling

374375

1.11.2019 20:22

Ono je jako vždy kapánek jinak.

pedros 89.?.?.?

Putin má v Rusku velice slabé postavení!
Může sice vydávat dekrety, no ty jsou mu z velké části aparátem odsabotovány. Co neřídí ručně sám, tak to nemá. Tak to bylo i s tou důchodovou reformou. Putin byl donucen ji podepsat, i když se mu ji podařilo pro ženy - matky otupit. Ale nemohl ji odmítnout. V Rusku jsou silnější tlupy než ta Putinova.
Rusové velice zapláčou když Putin odejde, i když osobně mám obavu, že mu nebude umožněn klidný důchod. Budou enormní snahy postavit ho před soud a odsoudit, nebo se mu stane nějaká nehoda.
A rusové si budou nuceni prožít reprízu devadesátek, s tím rozdílem, že už žádný nový Putin nedojde. A konec Ruska bude velmi rychlý a definitivní. První odepíšou armádu.
Zdroje si rozkmáší amerika s evropou a čínou.

374379

1.11.2019 21:45

Stačil mi pouze perex...

vousy13 84.?.?.?

"Putinův obraz podávaný národu se měnil v průběhu jeho funkčního období. O tom celkem dobře pojednává kniha Michaila Zygara „Všichni muži Kremlu“."

Doporučuji si zjistit, koho názory prezentuje a kdo stojí za novinářem Mikhailem Zygarem. Jedná se o 100% podpindosníka a autor tohoto článku se na něj hned v perexu odkazuje, jako na člověka objektivně popisujícího obraz Putina.

Dějinná odbočka:
v Rusku dalece není vše v pořádku – bez diskuze. Oni měli vzhledem ke svým zdrojům to neštěstí, že po perestrojce celý kádrový řídící korpus formovali z ambasády USA pro vysněný "drang nach osten". Oproti tomu, co se dělo tam, to u nás probíhalo opravdu sametově. Putin zatím nedosáhne ani na centrální banku, tak jak chcete řídit ekonomiku?

Gramotného občana by mělo např. zajímat:
může Putin za to, že nemá vlivové páky na Nabiullinovou? Pokud nemá, jak to změnit a jak podpořit samotného Putina a ostatní patrioty, aby ty nelidské svině, které genocidují občany Ruska, poslal ideálně do pracovního tábora na Sibiř. [smích]

374380

1.11.2019 22:38

Ten článek vůbec není objektivní

Kdokoliv 89.?.?.?

„Vedení Ruska“ je široký pojem, je třeba rozlišovat, protože jsou tam různé vrstvy navzájem v opozici: je Putin, je vláda, a je úřednictvo a byrokracie (tzv. „činovničestvo“). Putin a ruská vláda není jedno a totéž, ve vládě z většiny dosud sedí ideoví odpůrci Putina, liberálové atd. v čele s Medvěděvem. Je Putin, je vláda a je státní aparát – velmi často jde vláda a/nebo úřednictvo přímo proti krokům Putina. Pravda je taková, že v Rusku toho Putin pod kontrolou má dost málo, a to co má je výsledkem 20 let nesmírné dřiny a nebezpečného lavírování mezi zastydlými komunistickými strukturami, oligarchickými kágébáky a další mafiánskou verbeží.

Kromě toho má k dispozici nanejvýš hrstku schopných lidí na které se může doopravdy spolehnout, tedy lidi jako Šojgu nebo Lavrov. Jinak má podrazáky a zrádce všude. Ruská média taky z většiny ovládají lokální kágébácko-oligarchické klany, takže ani tady moc podpory nedostane. Má podrazáky ve vládě, na ministerstvech, dokonce i Medvěděv patří mezi ty, kteří mu v zájmu oligarchů jdou po krku, protože se jim brání dokonat rozkradení Ruska, jak s ním začali v 90. letech.

V takové obrovské zemi, zděděné v dost hrozném stavu, s takovými lidmi, jejichž smýšlení a uvažování ani za čtvrtstoletí nijak nepředěláte, s politickou garniturou, co jste zdědili, novou ještě nemáte vychovanou. Přitom víte, že ze země Vám odtékají stovky miliard dolarů do soukromých rukou oligarchů, bez kopějky daně a s drancováním všeho okolo. Víte, že každý druhý milicionář je úplatná ku*va, stejně jako každý úředník či funkcionář. V téhle situaci není možné dělat nějaké zázraky a už vůbec ne mluvit o nějakém carovi a diktátorovi Putinovi.

Málokdo ví, že se Putin před lety pokusil o razantnější čistku. Odpovědí oligarchické verbeže mu byla závažná havárie hydroelektrárny, kdy „někdo“ dal 10x za sebou příkaz aby starou a opotřebovanou turbínu roztočili a pak zase hned zastavili. Výsledek byl 70 mrtvých, desítky miliard škod a ohrožení zásobení sibiřské oblasti elektřinou.

To byla jen ukázka, co si ten mafiánský xindl může dovolit, když je rozlezlý ve všech klíčových pozicích státu, na dost strategických pozicích a může si koupit další lidi aby pro ně udělali libovolné svinstvo. A že se neštítí žádného počtu mrtvých. Tak tam Putin musel hodit zpátečku, pokud nechtěl podobnou „nehodu“ v jedné z jaderných elektráren nebo v podobném tisíce životů ohrožujícím zařízení.

Přes všechny tyto problémy, dokázal za 18 let změnit Rusko z beznaděje na respektovaný stát. Počínaje armádou a konče tím, že dnes je RF, díky uvaleným sankcím, naprosto soběstačná v zemědělské produkci, dokonce je druhým největším vývozcem obilovin. Dokázal lidem zajistit pravidelnou výplatu důchodů, i když malých, ale alespoň něco.

374382

2.11.2019 9:57

podpora

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Putin má podporu od skutečných Rusů, od ostatních nerusů podporu nemá ( a těch je hodně a nakradli si hodně) , dokud ruská centrální banka nebude ruská, dotud nevím název té hry

374383

2.11.2019 16:01

Rusové to mají těžké, ale obyvatelé Západu to budou mít těžší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Putin kope za Chasidy, Medveděv za Chazary, centrální banku Ruska ovládají od dob opilého Jelcina chazarští Rothschildové. Rusové jsou ale zvyklí na strádání, a proto Rusko přežije. Horší to bude s obyvateli dosud blahobytného Západu. Ti jsou zvyklí už poměrně dlouho na relativní blahobyt a těžko se budou smiřovat s nesporným faktem, že hospodářským a finančním centrem v 21. století už nebude Amerika a Západní Evropa, nýbrž Asie a především Čína. Z toho bude nutně plynout i pokles životní úrovně otroků na Západě a četné sociální, etnické a náboženské konflikty z toho vyplývající tamtéž. Obyvatelé Ameriky a Západu už odvykli strádání, a proto to pro ně bude daleko těžší se s úpadkem smířit než pro Rusy. Ti se dříve či později postupně ekonomicky, finančně i vojensky propojí s Asií (geograficky je to logické) a ten, kdo především ostrouhá, bude Západ. Jak ústup ze své dosavadní hegemonie Západ ponese, je těžké předvídat. Nelze ale vyloučit, že Západ sáhne i ke krajnímu řešení svého ústupu z výsluní. Tím by ale skončil celý svět v jaderném ohni, západní "světovládce" nevyjímaje. Na to se můžou se stoprocentní jistotou spolehnout.

374386

2.11.2019 20:50

Furt se prorokuje nějaký úpadek životní úrovně, ale

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 374386

za tu dobu, co se to prorokuje, pozoruji jen jediné. Na žrádle. Kvalitní jídlo je stále dražší, běžní lidé žerou blafy. Třeba ve školách už vychovávají děcka na žrádlo budoucnosti. Nebudu popisovat podrobnosti, perfektně se to ochutí, děcka to sežerou, ale z čeho se to dělá, to je hrůza. Prošel jsem různými žrádelnami za kom., ale to, co je teď, tehdy možné vůbec nebylo. Krátce: to už nejsou klasická jídla, to jsou levné chutné blafy z blafů. A je to i jinde: kolik a jakého masa je v salámech a párcích? Ten vtip: paní – chtěla bych párky, ale aby v tom nebylo maso z Polska. prodavačka – buďte bez obav, v tom není vůbec žádné maso.Takže zatím se to takhle překlenuje. Lidi nadávali dřív na margarin, dnes je to levná norma. Zase: jen to udělají tak, že to nesmrdí. Chtějí dělat pivo ze chcánek. Když to bude levné a chutné, lidi to zase pít budou. Ale všeho do času. Jak to vypadá na Ukrajině, to se celoplošně zatajuje. Má tu být 16. 11. Majdan. A lidem nemůžete říkat, že to tu pak bude jak na Ukrajině. Neboť o Ukrajině po tamním Masjdanu nic nevědí. Jen, že se Majdan podařil, takže se podaří i u nás. Tak si říkám, že tomu Babišovi se jeho schválení zpráv ČT může pořádně vymstít. Chtěl zabránit nějaké bouřce a tak proti němu může vyvstat tsunami. A lidi pak budou žrát i trávu.

374390

3.11.2019 3:49

Nejdrive tekly miliardy do Ukrajiny

favela 203.?.?.?

Reakce na 374390

a Rusko nemelo Krym. Dnes krvaci zapad do Ukrajiny / navic drzi nad vodou fasismus/a Rusko ma Krym, ktery ovlada Cerne More a udrzuje Existenci celeho Ruska...Nevim co na to zaci 7 .tridy, tady diskuse s kazdym neni mozna.
Jeden clanek od Politkovske a napada vas neco o psych. ustavech....Rusove musi ocenovat Putina i kdyby nechteli. Rusko je dnes jeden z hlavnich narodu sveta.
To vedomi Rusku vratil. Uspechy Putina neni mozne nevidet ,ani kdyz rusove zavrou oci..
Nevi snad mnozi z nich ,ale to nemeni nic na skutecnosti, ze takovy president se objevuje jednou za 500 let..A jake skutky /a celosvetove/, jiz ma za sebou. Kdo z dalsich muze neco podobneho dokazat. May, Boris, Merkel, Trump, Obama , Bush, atd. ? Geopoliticke zalezitosti hodne genia. "Utok" na Osetii , kdyz zapad chybne pres Sakala a Gruzii ,ztratil moznost vest roury /plyn a ropu/ do EU a pomoci docasnych nizsich cen vytlacit Rusko z trhu. Bleskove vyuziti prilezitosti.
Prominuti Turecku mensi zlociny ,z tehoz duvodu,a zase zabraneni vest roury z Iraku, Turkmenistanu, Kazachstanu ,Turkistanu,Azerbajdzanu pres Afganistan /kterych se zbavili, Gorbachev /idiot/ a Jelcin agent Zapadu..pres pristav v Indickem Oceanu do EU. Obrovsky ,rostouci vliv na Str.Vychode, navic ztrata duvery statu , napr. Sarabia v ochranu od USA !!
Tedy udrzet si nadvladu pres suroviny v EU. Zabranit zchudnuti Ruska snizenym prodejem. Cina tez by dala prednost levnejsim surovinam ?
A co vlastne Putin UKRAD .Ani miliardy jim ukradene by nevyrovnali ztraty jineho presidenta..? A rad bych , protoze nikdo neni perfektni nejake vazne chyby nasel. Ma uplne perfektni PR tedy styk a dojem na verejnost. Srovnej se zapadem. Nelibi se snad rusum, ze teroristicke utoky a bestialni masakry v Rusku zcela vymizely ?
Ze vede a ovlivnuje svet ,ze vsichni maji velky respekt z Putina a tedy Ruska ?
Oligarchy nikdo nema rad , ale anarchie a hospodarska je snad lepsi ?
Jeden chybny krok neni mozne si dovolit kdyz nepratele prave Nato cekaji..

374395

3.11.2019 16:54

RE: Furt se prorokuje nějaký úpadek životní úrovně, ale

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 374390

Pravda je že sám jsem zapomněl jak chutná máslo když jsem si ho snad po 10. letech koupil ve slevě a nevěděli jsme co máme blbci. Žereme blafy.

374397

2.11.2019 17:59

"Editor článku" se nepodepsal

Lotras lotras (zavináč) cesko (tečka) cz 89.?.?.?

to říká hodně

374387

3.11.2019 22:28

Putin je komediant

maršal Žukov 87.?.?.?

Čo bráni Putinovi povedať Rusom pravdu o mocenskom (židovskom) pozadí politiky???
Keby mu úprimne na Rusku záležalo, tak to spraví a Rusi by mu uverili a postavili by sa za neho ako Nemci za Hitlera.
Namiesto toho si Putin búcha hlavu o stenu plakania.

374399

4.11.2019 10:10

RE: Putin je komediant

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 374399

Maršále, v mnohem bezpečnějších podmínkách zahubili i Stalina (u nás Gottwalda – dá se říct, že Gottwaldovou smrtí komunismus u nás skončil a celá ta desetiletí potom se už jen klepal, až se doklepal; přišly Havlovy hyeny a označily sebe za zničitele komunismu). Putin je jimi trpěn, neboť to, co dělá, je i v jejich zájmu. Pokud by se zařídil podle Vaší rady, do týdne je pohřeb. Ani mnozí jiní vrcholní politici nemohou říci všechno, co vědí, natož aby podle toho jednali. To není věcí deep state, ale deep worldu, jemuž jednotlivé dep states slouží, a samostatně jednají jen, pokud to deep worldu příliš nevadí.
Jenom bych si dovolil vyjasnění, jak se deep world do sevého postavení dostal: díky národnímu uvědomění. To je universální rada pro povznesení každého národa. Chcete-li, aby v ČR bylo dobře, je k tomu jediná cesta: naše národní uvědomění. A nutnou podmínkou k němu jsou naše rodiny. Deep world to vidí jasně a správně: je nutné rozbít národy. A k tomu je ideální předpoklad: rozbít rodiny. Proto migrace, proto EU, proto rodič1 a rodič2. Může se zdát, že proti tomu je katolická církev. Omyl. Ona je sice proti rozbíjení rodin, ale rozbíjení národů horlivě podporuje: viz migrační papež, viz sirotci Šojdrové, viz Bělobrádek u Sudeťáků a m. j. Z tohoto hlediska je u nás jediná větší síla: SPD. A jasně vidíte, že katolíci-lidovci ji nenávidí, takže i tak podporují deep wolrld. A jak už jsem nahoře uvedl, v jeho intencích je, že i když jsou proti genderu, rotzbíjení národů mocně podporují.

374401

4.11.2019 19:25

RE: Putin je komediant

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 374401

Skvěle vyjádřeno !!![mrknutí jedním okem]

374407

5.11.2019 18:27

RE: Putin je komediant

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 374401

... + Maršal Žukov
?? Rusom treba hovoriť o mocenskom pozadí ich politiky, oni to nevedia? My tu hej a oni tam nie?
Fíha. [překvapení]

Snáď o tom majú nejakú info aj bez toho, aby im to Putin vysvetľoval.

374420

7.11.2019 21:15

RE: Putin je komediant

rosco 185.?.?.?

Reakce na 374401

SPD ? tak to jsem se zasmal, zrejme jste nepochopil princip dnesniho Zidovstanu, v zemich NATO neexistuje partaj ktera by nebyla infiltrovana pejzatou mafii, jejich trojsti kone zasadne infiltruji oba poly politickeho spektra. I Pitomio uz se odkopal kdyz zacal blekotat o zavedeni holocaust svatku. Pouze osoby mdleho rozumu veri ze volbama se muze neco zmenit, nemuze. Jedina sance spociva v blizicim se kolapsu kreditni bubliny ktery nebude mozno udrzet pod kontrolou a patrne jejich proflaknute elity smete do kanalu. To bude sance ale nic vic, zadna zaruka, za bukem uz ceka prevlecena marxisticka havet, ktera se bez pochyby pokusi vyuzit situace a zavest tupe stado opet do noveho raje proletariatu.[velký smích][velký smích]

374453

5.11.2019 9:16

RE: Putin je komediant

Jura11 91.?.?.?

Reakce na 374399

... je sakra rozdíl bojovat proti skoro všem a sám proti úplně všem.

374411

4.11.2019 8:53

Putin je..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

.... 20 rokov v ruskej politike, opakovane volený prezident  (ruský prezident má skutočne rozsiahle kompetencie), je to silná, charizmatická osobnosť, výborný diplomat, tvrdo si ide za svojím. 
Ako je možné, že tieto prednosti dokonale uplatnil  v medzinár. politike, kde je v súčasnosti asi aj bez preháňania prakticky hráčom č. 1, ale  v priebehu 20tich rokov ich nevyužil, nerozvinul aj v  Rusku, nevybudoval si okolo seba silnú platformu podporovateľov aby razil férovú domácu politiku. 20 rokov je jedna generácia.  Času mal dosť. No asi aj preto, že ťahá v aspoň v niektorých veciach za jeden koniec (konce) s vládnucou garnitúrou a preto tvrdiť, že mu doma v Rusku  niekto niečo nedovolí,má zviazané ruky, inak by robil poriadky ostošesť, atď, nie je úplne korektné. Rusov asi privádza do zúrivosti - na jednej strane na neho nadávajú, ale na druhej ho skrátka uznávajú ako osobnosť a majú pred ním rešpekt.

374400

6.11.2019 21:37

Autor článku

stopa 82.?.?.?

Netvrdím že Rusko je rajom na zemi. Ma svoje problémy ako každá jedna krajina na svete. Nie som ani Putino fil či fob. Jednoducho tohto človeka uznávam zo všetkými jeho plusmi a mínusmi. Je to človek ako každý iný len s jednou veľkou ťarchou a to titulom prezident mnoho národnostného štátu. Verím že je to nesmierne náročná služba. Kto z vás by sa na ňu dal. Ja určite nie. Čo sa tyká záveru článku že autor ma pravdu, lebo žil či žije v Rusku a narodil sa tam. Poznám mnohých Rusov ktorý žili a žijú v Rusku a nenávidia Putina no milujú alkača Jelcina. Pre mnohých som pracoval a pre jednu takú rodinu pracujem. Verte oni by potrebovali Rusko aby sa naučili poriadku títo ľudia su hanbou Ruska sú to prevažne zlodeji ktorým Putin šliapol na otlak a zrušil im zlodejčinu. Verte tomu ty nikdy nebudú chváliť Putina a Rusko. Včera som mal debatu s manželkou svojho zamestnávateľa. Otvorene: je to hlupaňa a ona vie že si to o nej myslím no nemôžu ma zatiaľ vymeniť. Už ma tak dopálila že som sa jej opýtal prečo nenávidí Rusko. Ostala zaskočená. Inač je to kovaná Liberálka podporovateľka Ukrajiny a pidorasa vodcu Ruskej opozície Navaľneho. Nič v zlom kde sa objavia dnešný novorusi tam ostáva toxické územie. Píšem to ako človek ktorého predkovia sú Rusi a sám sa cítim byť Rusom.

374436

Příspěvků: 30

01.11. 03:34 siky  Problém není Putin
01.11. 07:19 Lovec idiotů  RE: Problém není Putin
01.11. 17:49 vladimir7  RE: Problém není Putin
01.11. 07:51 Mia  Prečo by malo...
01.11. 08:06 Velekněz Ratata  Jak píše editor, je to i pro nás takové ožehavé (a důležité)
01.11. 08:08 Definitíva  Putin vs. Medvedev.
01.11. 10:32 eda521  RE: Putin vs. Medvedev.
01.11. 13:06  RE: Putin vs. Medvedev.
01.11. 09:16  Článek i pozn. editora nejsou dobré
01.11. 10:46 Llewro  Propagandistický blábol
05.11. 09:08 Jura11  RE: Propagandistický blábol
01.11. 14:13 MartinT  trochu krátkozrace napsané i když od rusa
01.11. 15:45 Vojta  Co Putin dokázal?
01.11. 20:22 pedros  Ono je jako vždy kapánek jinak.
01.11. 21:45 vousy13  Stačil mi pouze perex...
01.11. 22:38 Kdokoliv  Ten článek vůbec není objektivní
02.11. 09:57 ping789  podpora
02.11. 16:01  Rusové to mají těžké, ale obyvatelé Západu to budou mít těžší
02.11. 20:50  Furt se prorokuje nějaký úpadek životní úrovně, ale
03.11. 03:49 favela  Nejdrive tekly miliardy do Ukrajiny
03.11. 16:54  RE: Furt se prorokuje nějaký úpadek životní úrovně, ale
02.11. 17:59 Lotras  "Editor článku" se nepodepsal
03.11. 22:28 maršal Žukov  Putin je komediant
04.11. 10:10  RE: Putin je komediant
04.11. 19:25 R.E.  RE: Putin je komediant
05.11. 18:27  RE: Putin je komediant
07.11. 21:15 rosco  RE: Putin je komediant
05.11. 09:16 Jura11  RE: Putin je komediant
04.11. 08:53  Putin je..
06.11. 21:37 stopa  Autor článku

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 13

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 2

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Měnové kurzy

USD
20,92 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,24 Kč
Švýcarský frank
23,20 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,25 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 046,60 Kč
1 unce stříbra
589,28 Kč
Bitcoin
907 681,69 Kč

Poslední aktualizace: 17.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 716