Diskuze k článku

Reklama a válka proti bělochům

Příspěvků 18

31.10.2019 11:34

je to složitější problém...

simonx 89.?.?.?

To, co autor popisuje je nesporně fakt. Odvedl obdivuhodnou práci a výsledek jeho studie je třeba šířit, ALE:

Všechno to, co v závěru dedukuje, tedy správně dedukuje, by bylo k ničemu, pokud by neexistovaly hlubší pohnutky jít mezirasovému seznamování naproti. Dalo by se napsat mnohé o tom, jak dekadencí a sebepožírajícím chtíčem otrávená západní společnost plná tupých a indoktrinovaných náctek ani jinak skončit nemůže. To však není podstatné. Chci se dotknout něčeho jiného.

Před několika lety publikoval server cupid.com, který provozuje na třicítku lokalizovaných seznamovacích webů, detailní analýzu mezirasové atraktivity. Průzkum je jedna věc, ale analýza data z prokliků profilu uživatelů, kteří mají fotku, sami napráší svoji rasu a jsou jich ročně stovky tisíc, to je podstatně věrohodnější materiál. Snadno tak server vidí, jak se rasově k sobě rasy mají. A závěry to byly mimořádně zajímavé - aspoň pro mne, kterého to zajímá.

Z celého průzkumu vyplynul top pár. Hledají se navzájem. On, jakmile na baneru její obraz visí, klikne a naopak. Je to bílý muž a asiatka. O víkendových letech Lufthasy do Bangkoku, kde byste nenašli ženu, se již napsalo mnohé. Důvody, proč je to tak, jsou mnohé. Fyzická atraktivita, předsudky, zkušenost. Asijské ženy si o bílých mužích vždy myslí, že jsou bohatí, gentlemani, respektují ženy, jsou inteligentní a stabilní v páru. Bílí muži, že jsou (mladé i starší) asiatky křehce půvabné, poddajné, respektující autoritu muže, stabilní v rodině, pracovité a nejsou tupé. Tak vzniká kompatibilita. Ačkoliv reálné zkušenosti ze sezdaných párů již tak růžové nejsou - problémem bývá zejména vazba manželky na rodinu, která se tak stává, chtě něchtě, dalším členem domácnosti, o kterého se bílý muž musí postarat.

Atraktivita bílé ženy pro černocha nebyla zdaleka tak značná. Opačně již vůbec ne - naopak: bílé ženy majoritně klikají po běloších, na druhém místě mají v preferenci hispánce. Nejhůře dopadly černošky. Dokonce ani černoši nevyjadřují četností klikání svůj extrémní zájem.

Nyní lze namítnout - ano, kdo proboha hledá partnera na internetu. To je defektní jedinec, který si nedokáže najít nikoho v okolí. A tak stále nespokojený si myslí, že najde něco extra mimo. Co konečně vyhoví. Ano, to je pravda. Ale nic to nemění a tom, koho tedy v takovém případě hledá. A zde je faktor primární atraktivity - i rasové atraktivity - klíčový.

Pokud tedy bílá náctka skončí v náruči černocha, reklama se mohla jistě podepsat na tom, že jí tato možnost napadla a nevytěsnila ji jako nesmysl. Ale bez elementární atraktivity by to možné nebylo. Píši to s plným vědomím faktu, že ženská sexualita je nesmírně složitý mechanismus, kterému nikdo nerozumí, nejméně ovšem ženy samy.

374352

31.10.2019 14:02

RE: je to složitější problém...

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 374352

Moc dobře jste to napsal, zajímavé. Příliš bych se neobával nějaké masovosti tohoto křížení. Chápu, že žid už už touží po světovládě a urychluje kroky ke zničení především bílé Evropy, která jako jediná je mu překážkou. Zrychluje k nám dovoz všelijakých špinavců a výplach dutých mozkovnic nabral na intenzitě během řekněme posledního desetiletí. Jak studentstva, tak i ostatní veřejnosti jím ovládanými médii.
Pokud brzdné mechanismy, které nám přirozeně brání vstupovat do mezirasových vztahů, mají tak značnou intenzitu, jak uvádí článek a jak také vidíme kolem sebe, tudy přece cesta vést nemůže. Jsem přesvědčen o tom, že u nás na vsi by si žádné děvče o žádného negra neopřelo ani kolo. Možná se v další generaci najde jedno a za sto let možná dvě děvčata, která by podlehla těmto nechutným reklamám. Tímto způsobem podle mě ale nikdy v dohledné době nedosáhnou zředění naší krve a snížení IQ na potřebných 80. Bez krveprolití (výměny obyvatelstva) se jim to nepodaří, ty vazby jsou příliš pevné. Těmito hloupými, odpornými a primitivními reklamami náš svébytný lid pouze urážejí a upevňují a posilují naše přirozené obranné mechnismy.

374357

31.10.2019 18:09

RE: je to složitější problém...

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 374357

Aniž bych chtěl rozporovat váš text a text na který reagujete, vezměte v úvahu, že nejde tak v prvním plánu o tuzemsko . Jenže co se stane , když se podaří vykřížit kalergiho mléčněčoko debílka např. u sousedů nebo obsousedů? A to v % nad třetinu populace. Pak už to jede samospádem a spolu vůdčím klérem bude výsledkem opět drang nach osten, proti kterému byly výboje III.říše dětskou hrou.
Jelikož se nacházíme uprostřed jewropy , budeme na ráně první.

374358

31.10.2019 19:23

RE: je to složitější problém...

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 374358

O tom není pochyb. Sice bylo Regnum Bohemiae 1000 let součástí Svaté říše římské, ale to neznamená, že bychom se nemohli či spíše neměli poohlížet po dubisku na východě.

374359

3.11.2019 3:00

OSVOBOZENI OD OSVOBODITELU.

favela 203.?.?.?

Reakce na 374359

Idea , doufam originalni, /rano vstavam a napadaji mne veci a nez se dostanu ke stroji/, idea napriklad urcite starsi snad , nez lidstvo samo . Treba uz ta zalezitost zbaveni se skudcu, jako Marxismu nedavno , ktery nas Higgledy Piggledy, take chtel Osvobozovat. Ale beda ,od zacatku a v prubehu vlady toho Marxismu prisla ihned a opet velka potreba dalsiho Osvobozeni..
Prave od tech Osvoboditelu..A nikoho jineho !!
A vidi tady nekdo toho Konec toho tisicileteho osvobozovani ,nebo aspon Zacatek,konce, tech nekonecnych Osvobozovani,osvoboditelu od dalsich osvoboditelu od osvobozeni , az se to zamotava ..v budoucnu ??
Venuji to ted, Leta Pane roku 89. Nebo vezmete Osvobozovani zen a deti. Situace... Za nekolik let...Jdou dve posledni bile deti po ulici ,vsichni vypadaji stejne a jedno ukaze a povida: "Hele tamhleta osoba je dost podobna jako zensky vypadaly driv , na tech obrazech. Druhe dite:" To jo ,to je soused, Nerodic mi tuhle rikal, ze to je taky chlap, kterymu to taky urizli hned po narozeni"..
Snad se bude zdat nekomu bizarni a nepravdepodobne , ale byl uz US president z Afriky /a nesmi byt president z USA v Africe ani v Arabii nekde./,vlada Armencu v Tramtarii, mistni by nezvladli vladu ,nebo aspon vladli urcite ,spatne,ze , atd?, Nebo cekaji lide ,invalidi, stari, matky s detmi atd.na urade dve a vice hodin, prijde 20letej arab a ihned urednici zacnou kmitat, ihned jde Nadarab naradu.. Knihovny znenadani se musi taky hlidat a dat licenci nekomu z personalu ? To je levny . Tak se musi Privezt dav security z 30 tisic km daleko.. Postaci,treba k dalsimu Osvobozeni uz jen ,kdyz na nekolik dnu odejde policie z ulic..???
Velmi si libovali davy africanu ,kdyz dostali vice nez kdy vubec pomysleli, ale hned se zvysila kriminalita !!
Jeste vetsi udes na kterej ani Orwell neprisel ani nemohl je, ze porad plati ten nepsanej nikde, zakon : Ze Osvoboditele zakonite navic musi sami byt a nejvice od sebe samych Osvobozeni a neustale osvobozovani ...
Kdyz se dovrsila doba , kdy Kapitalista neumi si spocitat zisk a prodelava porad kalhoty tak co asi potrebuje ??
Vykopnout /s prominutim chci rict osvobodit/,Kapitalistu z Kapitalismu aspon..Vezmete si napriklad policejni akci, ktere se falesne nazyva valka v Iraku . Ta / obcanska valka/,vypukla az po "Osvobozeni" Iraku /kdyz se vymrstila ihned nutnost se osvobodit zase a od koho asi ??. Se povida mezi expertama ,ze stala 5-6 Trilionu.
Tady je videt ,ze uz vladne naprosta anarchie. V Osvobozovani..Totiz ze kazdej Osvoboditel a osvobozeni je zaroven falsifikat ,svindl a podvod.
Pokracovani snad nekdy jindy, vsecko je tady dilo Satana a neni jiny vysvetleni.....Amen.

374394

1.11.2019 0:24

RE: je to složitější problém...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a0b.?.?.?

Reakce na 374358

Měli by jste brát do úvahy že pro šlechtu albionu nebyl problém za cetky nebo za diamanty protože pro plytké a nemorální to byl rozmar a choutka vozit do rovníkové afriky ženy a že by tam byli krásní mogrelové světle hnědí nevím jinak by s tím oxidovali o sto šet. Zato tam mají albíny kteří mají bídný život a pověst pronásledovaných za hrob a ničemu se nedivte u prostého naturelu za čaroděje k likvidaci. Předpokládám že oni to velmi dobře ví a očekávají své potěchy, musíte si prostě připustit že jsou škodiči s gustem i prostředky. Život není jen o samaritánech. A cenu pro tyto mamony měl patrně potopený pojištěný titanik který lůzrzbohatlíkům nýtovali s rozžhavenými nýty děti aby ušetřili.
https://www.youtube.com/watch?v=1BtEqIEJOAs

https://wol.jw.org/cs/wol/d/r29/lp-b/102002285

374363

1.11.2019 22:04

RE: je to složitější problém...

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 374358

Já bych to viděl tak, že západní Německo se snížením jejich průměrné vzdělanosti stane levnou montovnou pro nás? [chechtot]

374381

2.11.2019 20:25

RE: je to složitější problém...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 374358

[chechtot]
Úprimná vďaka za pobavenie.
Možno by ste mali začať uvažovať, aj s prispievateľom na ktorého reagujete, ako z toho, že máte v Čechách zrejme unikát - brzdné mechanizmy proti kríženiu rás - vytĺcť nejaký biznis. Predať patent susedom okolo, ktorým hrozí tá pohroma (pochopiteľne v % nad tretinu populácie).
Ohromné.

[chechtot]

374389

31.10.2019 11:37

Je to hnus

Lovec idiotů 91.?.?.?

Ten, kdo má alespoň minimální rozhled, dobře ví, že za tímhle hnusem stojí jistý samovyvolený "národ", který ovšem podobné "vychytávky" na ukradeném území nejenže nepropaguje, ale trestá. Hodní vyvolení se nesmí oženit s "rasově"/nábožensky nekompatibilní osobou. Tedy to samé, co bylo v Německu zavedeno Norimberskými zákony, které zároveň vytvořily "vyvolený" "národ".

Takže zadání je jasné – likvidace bílé rasy všemi možnými prostředky. "Vyvolení" ovládají média, takže vše jde jako na drátkách.

Co se týká bělošek, které se tahají s černými docenty a jadernými fyziky, co k tomu dodat... Že jsou úplně vypatlané a jednou na svoji debilitu ošklivě doplatí?

374353

31.10.2019 13:41

Zkuste tohle

janmax 213.?.?.?

Petr Bakalář - Tabu v sociálních vědách

https://uloz.to/file/jauQrxyF/bakalar-p-tabu-v-soc...

374355

31.10.2019 14:02

Tak tedy nevím

Jarda z Brna 109.?.?.?

Já to vidět "to video jak černoch uhodil dívku" tak bych ho zlikvidoval jako Mojžíš egypťana který týral jeho židovského bratra a pak ho ze strachu zahrabal do Písku. A Uprchl z Egypta Napiš si mě Hamáčku do seznamu předsudečné nenávisti, tam patřím. Až to tady propukne tak ať jsem raději mrtvý nebo slepý.

374356

1.11.2019 9:45

Staří rasisti a otrokáři bojují proti rasismu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

nyní je lovnou zvěří bílý heterosexuální muž, který chodí do práce, má rodinu a hodně starostí, aby splatil všechny hypotéky a půjčky. Té náhlé proměně prohnaných intrikánů, kteří z pozadí šéfují světu a vždy profitovali z otrokářství, rasismu a ekonomické závislosti žen na mužích, na etalon mravnosti prostě nevěřím.

374370

1.11.2019 16:15

Interracial Europe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Taková úvaha.

Když tuhle uchylárnu propagují židovská Jedia, tak to nejspíš bude propagace sexu mezi černochem a židovkou [smích]

Rozklikněte si "View" obrázky
twitter.com/BlackMenCyprus
twitter.com/BlackBreedPower
twitter.com/iRespectBBC

Možná neomoderní způsob řešení "židovské otázky"

American-Jew activist Barbara Lerner Spectre calls for destruction of European ethnic societies
www.youtube.com/watch?v=8ERmOpZrKtw


https://pbs.twimg.com/media/EHpfbeQXUAAhc8J.jpg

https://pbs.twimg.com/media/EGziCuzWwAANuHT.jpg

S takovejma blbkama normální člověk "nepůjde". Křesťanské morálce se to příčí.

Ale Talm-údistům to asi problém nedělá.

374376

1.11.2019 18:09

Náhodou jsem našel

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 99.?.?.?

Černobílý svět

Stojí za podívání. Je to smutné.

374378

2.11.2019 13:13

Trochu nepríjemnej reality.

libertarian 31.?.?.?

Trochu nepríjemnej reality :
Pri náhodnom sledovaní bielych "mužov" , ako sedia v kaviarni s bielou ženou, a pritom usilovne dlhodobo ťukajú do smradfónu, a babu si nevšímajú , som si uvedomil - že pre zobrazenie sexi vypadajúceho páru nie je možné dať do toho páru bieleho "muža". Bieli muži sa už ako muži nesprávajú. A o vzťahu bielych "mužov" ku tancovaniu už tu bolo popísané hodne.
Proste - bieli "muži" opúšťajú svoje pozície pri bielych ženách celkom ochotne a dobrovolne. Takže reklama iba kopíruje smutnú realitu. Žiaľ.

374384

5.11.2019 16:45

skončili ty vopice ve věžení pro barevné?

Adam.. 78.?.?.?

[chechtot]

Nebo na galejích pro barevné?Nebo je to napadení normální pro jejich kulturu.

374418

6.11.2019 2:51

Spatny konec feminismu,zkonci v muslimske prodejne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Evropa se meni,svet se meni, mysleni lidi prakticky zadne neni.
Sveho casu jedna zena rekla do medii,ze,toto stoleti je zenske stoleti
prakticky vzato to vidime na Tv,jak se zeny dostavaji k politicke moci,uz mame ctyri ministry obrany,zeny,
v Israelu maji zenu,velitele tankove brigady, mnohe zeny se rozpomelo,ze jim sef-dnes milionar, pred desitkami roku sahal na kolena a nejen to.Rozhoduji o preruseni tehotenstvi,ten,druhy,nema do toho, co mluvit. Co, bude s pristim obcanem statu je jen a jen v rukach zen. Jsou v armade, jsou sportovci,jsou v obchodnim podnikani,proste uz nikdy nebudou spolupracovat s muzem na vychove deti,prat,varit a jine, muz bude bran jako inseminator, pokud se ozve tehotenstvi,tak mu ukazi dvere, jeste lepsi je umele otehotneni a je to bez problemu,nac maji mit nejakeho tatinka ,vzdyt to jde bez nej.Jedna ,zena ,se spletla a rekla nekde na verejnosti,ze souhlasi, aby men, byl hlavou rodiny a za nekolik hodin dostla stovky vyhruznych telefonatu.
Avsak,nastal v muslimatizaci ojedinely varovny vykrik, a to v Dansku,kde se obevila prosba zen,aby muzi nezatratili zeny,nevydali je na pospas muslimum a jejich zakonu,kde postaveni zeny je naprosta nula, tam feminismus ,doslova
"umrel" a daleko s nim nikam nedojdou.
Prikladem je porava muslimskych zen,co nechteli mit sex s islamskymi bojovniky,sestnact hlav se kutalovo v pisku.Mnohe zeny hledici si neceho exotickeho,co by cizince v navazani znamosti se uz poucuji dnes i kdyz Hollywood dela mozne a nemozne ,aby ovladl mysleni lehko ovladatelnych zen a jejich tragickeho konce, aby, spatne zpravy neprisly na verejnost, to nasi politici ovladaji, ze ano.Neni jediny kulturni porad,aby cernosi a emancipovane zeny v rolich muzu neukazali svoji filmovou statecnost-krutos,vetsi,nez u muzu a to i detskych filmech. Evropa dostane cim dal tim vice "uprchliku",kteri budou mit vse zajistene a jak prohlasila jedna zena, za stranu Zelenych v Nemecku, doslova;"bude plno deti,ale, s muslimy, Evropa nevyhyne ,ale,zanikne na vlastni hloupost.
Nastane to,co se ma stat,ze muzi, krestani se zbavi zotpovednosti za zeny a ponecha jejich osudu,nebude riskovat zi

374424

6.11.2019 19:50

veľkosť falusu

maršal Žukov 87.?.?.?

V súbehu s týmto chcú židia cez porno priemysel vtĺcť bielym ženám, ale aj mužom, že černoch = veľký falus. Darí sa im to ešte lepšie ako by si mysleli. Pritom je to totálna hovadina. Priemerný rozdiel medzi bielym a čiernym falusom je okolo 1 cm. Na toto hrajú tí šmejdi. Oblbnúť biele ženy a znížiť bielym mužom sebavedomie.

374434

Příspěvků: 18

31.10. 11:34 simonx  je to složitější problém...
31.10. 14:02 Erwin  RE: je to složitější problém...
31.10. 18:09 ping789  RE: je to složitější problém...
31.10. 19:23 Erwin  RE: je to složitější problém...
03.11. 03:00 favela  OSVOBOZENI OD OSVOBODITELU.
01.11. 00:24  RE: je to složitější problém...
01.11. 22:04 vousy13  RE: je to složitější problém...
02.11. 20:25  RE: je to složitější problém...
31.10. 11:37 Lovec idiotů  Je to hnus
31.10. 13:41 janmax  Zkuste tohle
31.10. 14:02 Jarda z Brna  Tak tedy nevím
01.11. 09:45  Staří rasisti a otrokáři bojují proti rasismu,
01.11. 16:15  Interracial Europe
01.11. 18:09 Vladimír Stwora  Náhodou jsem našel
02.11. 13:13 libertarian  Trochu nepríjemnej reality.
05.11. 16:45 Adam..  skončili ty vopice ve věžení pro barevné?
06.11. 02:51  Spatny konec feminismu,zkonci v muslimske prodejne
06.11. 19:50 maršal Žukov  veľkosť falusu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 111 čtenářů částkou 17 636 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 1

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
27,29 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,46 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,45 Kč
100 japonských jenů
22,01 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 944,01 Kč
1 unce stříbra
562,76 Kč
Bitcoin
297 763,25 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 138