Diskuze k článku

Argumenty proti genderové teorii chybí

Příspěvků 14

22.10.2019 8:53

Šialenstvo

Libertarian 80.?.?.?

Gender je šialenstvo, a o šialenstve sa nediskutuje -so šialencami. Ale sa odkopne.

374233

22.10.2019 9:31

Není pochyb k čemu má ten ...

R.E. 46.?.?.?

...alegemajnešajze vskutku toxický gender konstrukt LGBTQ+ sloužit a komu ke prospěchu, stačí se jen rozhlédnout a prokádrovat si kdo s ním přišel, kdo jej prosazuje a financuje a kdo se mu striktně vyhýbá a sám na sobě při výchově svých potomků nepřipouští...jde stále o ty samé manipulátory a experimentátory s lidstvem, není to žádný "samo sebou" se vyskytnuvší jev vniknuvší v tzv. "postmoderní době po skončení dějin", nýbrž umělina veskrze účelová. Jen je s podivem jak ochotně a kolik idiotů hlavně mladých, tomu sebedestrukčnímu naprostému šílenství propadlo a šíří je bezmyšlenkovitě dál...

374234

22.10.2019 10:46

???

Golem 95.?.?.?

Dobrý deň , nerozumiem prečo pán autor opakovane obhajujete rešpektovanie autorít.
Lepšie povedané , dúfam , že tým myslíte hlavne autoritu otca a matky.
Pretože ja osobne iné/ vonkajšie autority ktoré stoja za môj rešpekt príliš nevidím keď sa pozriem na dnešný svet.
Polícia ? politici ? primátor môjho mesta ? učiteľka ? Tak to určite.
Všetci menovaní robia všetko preto aby mne / nám uškodili. Vedenie k slepému rešpektu k autoritám len preto , že sú to autority je dôvod prečo je dnes svet na tom tak zle a je to najzhubnejší návyk ktorý sa dedí.
Bez upresnenia proste vyzerá vaše odporúčanie ako obyčajná ochrana davo-elitarizmu.

374238

22.10.2019 11:00

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Významným rysem degradace světa je i diskuse o tzv.genderové teorii a o možném prijetí tzv.zákona z této odpřirozené oblasti. To, že v tzv.vrcholních centrech moci zasedají blázni a úchylové všeho druhu neznamená, že máme povinnost na základě jejich úchylného odpřirozeného myšlení povinnost přenášet jejich odpřirození do běžného života. Politické struktury tzv.OSN /UN/ a též politické struktury tzv.EU úplně září nadpřirozeným světlem "nepřirození" a je to vidět na všem, co dělají. Je to vidět na nepřirozené toleranci a schvalování všeho nepřirozeného, jako je kupř. prosazovaní umělé nepřirozené imigrace, umělého nepřirozeného ekologického terorismu, umělé světovládní/globální nepřirozené globální nadvlády politických center vytvářené Globální Nadvlády darebáků nad Světem Lidí pomocí nepřirozené ideologie genderismu s požehnáním mohamedánských a vatikánských a židovských náboženských vůdců.
To je smysl jejich šílené "svobody" a démo(n)kracie. Svět kapitálu žádné hodnoty nemá. ... a když, tak tyto genderové hodnoty pocházející z lůna Sodomy a Gomory.

Neblahým důsledkem servilnosti našich vlád vůči světovládním úchylům z tzv.OSN/UN/ a z tzv.EU je přijímání zákonů schvalujících úchylnou nepřirozenou "svobodu". Už jim nestačí - těm světovládním úchylům - že finanční toky a bohatství světa mizí do ztracena pod jejich nepřirozeným zhoubným vedením. Už chtějí něco víc. Chtějí ovládat svým nepřirozeným přirozením naše vnitro a naše duše. Chtějí "svobodu" nepřirozených zmrdů uzákonit. Zmrd do každé rodiny!!! a Hodiny vývoje Světa Lidi naučit chodu pozpátku!!! To jsou "hodnoty" Světa kapitálu. Dle mého soudu je vývoj mocenských systémů dle "zákonů" Sodomy a Gomory tím nejzašším bodem "svobodného konání", za který již Stvořitel Světa Lidí a Země vývoj neumožní a ukončí ho.

374239

22.10.2019 22:05

RE: Svět kapitálu bez hodnot

Miroslava 46.?.?.?

Reakce na 374239

Tento zkázonosný proces není náhoda. Cílem je skutečně svět Sodoma Gomory, udělat z lidí dobytek.

374253

23.10.2019 4:17

RE: Svět kapitálu bez hodnot

favela 103.?.?.?

Reakce na 374253

Tady je po skonceni segregace a pocatek integrace moc dobre videt nasledky a tragicke pridani navrch , zarazeni Emancipace zen a pseudosexualu s necekanymi vysledky,musi se asi dotycni divit sami sobe ,co v nich vezi , kam az je jejich vlastni mentalni stav a kapacita jejich moznosti /tedy co obsahujou/ a do ceho je vlastni Zavislosti na tom , vcetne zvracenyho Extremismy dnes dohnaly... A ty stale zvetsujici se vzdalenosti mezi nimi a ostatnimi ,ktere se neustale prohlubuji...
A situaci do kterych se a kam , az setrvacnosti dopracovali/y.
Pelosi 80 a videt ji ani kosu nepotrebuje. Obema nohama v hrobe a presto snad ten generator v ni , ve stale vetsich obratkach , nevsedni a nesrozumitelne nam energie , pohani beh nekonecnyho fanatismu /fanatici se tak sdruzuji, jako predtim bolsevik a nacisti treba/, s pridruzenou a nekonecnou kapacitou bezmezne nenavisti bez hranic ke vsemu zivemu a bezpecne smerujici do jiste Smrti....Radeni Obamy a Hilary a spol., jejich kazdodenni vystavy /display/ nenavisti ,valek ,zlocinu a masakru,/a nic jineho/,prohraly jim spolehlive volby a nikoliv, ze by Trump ve volbach zvitezil..A jiz bezdecne ale spolehlive usiluji o dalsi prohru ve volbach pristich a to je vede k vyssimu stupni silenstvi /shril, shrieking/ a hysterii bezradneho zbesileho zoufalstvi.
Rozmnozeni tech novych " Martanu", pripominajici svoji uniformitou opet roboty , sirici tyto infekce a epidemie , neschopni Nenaprogramovani na cokoliv jineho a pro ktery je lidsky zivot a normalni zivot , ten nejhorsi zlocin pod sluncem..
To je ostatne zalezitost vsech zbesilych Ideologii ...A jine , zadne ani bohuzel pro nas ,ani neexistuji...

374255

23.10.2019 15:03

RE: Svět kapitálu bez hodnot

Realist 84.?.?.?

Reakce na 374253

To není pravda. Cilem Vesmíru je, aby se lidi vzchopili.

374263

22.10.2019 13:29

Plán

didusin 78.?.?.?

Gender propaganda, jakkoli nebezpečná a právě proto využívaná v mozaice podobných aktivit sociálního pokusnictví, jejichž účelem je individualizace a tím oslabení v obraně před konečným řešením odlidnění planéty. Předpokladem je odlidštění aktérů na obou stranách . Vidím tři nebezpečné etapy ohrožující současnou zdánlivou a jen dočasnou stabilitu : 1)migrace, 2)čtvrtá průmyslová s budoucí nezaměstnatelností velké části populace a za 3) konečné řešení podstatným snížením počtu lidstva. Pod prizmatem tohoto lze lépe chápat také různé aktivity elit, např. greténismu

374241

22.10.2019 15:07

RE: Plán

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 374241

Souhlas, možná to tak je. Jenom pořád nechápu, pro koho budou vyrábět ty plně automatizované výroby a za co si tu veteš budou lidé kupovat, když nebudou mít práci a výdělek. A po redukci obyvatelstva vůbec. A pro koho dneska horečně stavíme domy, byty, silnice - tyto pozemky již jsou definitivně ztracené a zničené. Nějak mi to rozum nebere. Na jedné straně jsme přesvědčováni, že ubýváme, že je nízká porodnost, na straně druhé je problém přelidnění planety. Asi proto je třeba migrace, aby se to vyrovnalo. Ale od určitého stupně rozvoje jsou lidé lenivější, nechtějí se omezovat ve svém blahobytu, třeba to časem dorazí i do Afriky.

374242

22.10.2019 18:11

RE: Plán

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 374242

Šel bych ještě dál. Kdo bude chtít obývat radioaktivitou zamořenou planetu po západními "elitami" a jejich vlivnými poskoky plánovaném " blitzkriegu" ? Že by vyznavači své nadřazenosti, satana a pedofilních orgií chtěli odletět Muskovými raketoplány na nepřívětivý Mars a tam zase začít budovat kapitalismus a pěstovat státem posvěcenou lichvu, intrikovat, lhát, podvádět, loupit atd. jako na Zemi ? O tom se dá už nyní s velkým úspěchem pochybovat. Takže nezbyde jim nic jiného než dále pozemsky intrikovat, lhát, manipulovat, podvádět, "humanitárně" bombardovat slabé a nepohodlné, vyvolávat pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody, lidských práv, genderové rovnosti ap.další Majdany, barevné revoluce, lokální konflikty, finanční a ekonomické krize. Oni si chtějí své uloupené a z otroků vyždímané bohatství a z něj plynoucí moc ještě parádně užít. Jejich potomci taky. Dokud ten jejich kořistnický společenský systém plný "bublin", podvodů, lží a násilí definitivně nevybouchne a "světovládci" se nestanou jen odporným biologickým odpadem a milióny naivních otroků jen jejich další obětí. Nebo snad otroci procitnou a pochopí ještě předtím než se tak stane? Nevěřím.

374244

23.10.2019 14:15

RE: Plán

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 374244

ak odletia na Mars, tam predsa nebudú brať so sebou ani miliardy gojimov, ani takzvané elity typu Trumpa, Putina, Babiša. Koho teda na Marse budú okrádať, na kom bude marťanský kapitalizmus parazitovať? Veď to je blbosť.
Ostáva len Zem, s jej hlavným problémom:
8 miliárd gojimov je mnoho, treba eliminovať 7 miliárd a ponechať zlatú miliardu.
Ale ako? Vojnou? Nedá sa, jadrová zničí planétu.
Chorobami? Možno.
Ekonomickou krízou? Tá nezlikviduje 7 miliárd.
Takže len vojna alebo smrtiaca globálna pandémia

374262

22.10.2019 21:36

RE: Plán

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 374242

No tož o genderu žádná. Gdo jančí že má třetí pohlaví tak to se nedá domluvit, na to platí stále stejné, pár facek nebo přetáhnout poťěhem a vystrčit na mráz. No a s tím vostatním se to má tak. Kolik času potřebuje blboň aby se naučil vypěstovat si na podíle neprodejné půdy žrádlo, postavil si nějakou chalupu a splodil dvě děcka? A co dělá devadesát procent blboňů dneska celej den Takže vážení už teho nechte a ptejte se po těch podílech co vám ukradli. Heh

374251

23.10.2019 8:22

RE: Plán

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 374251

Ale jo Šašíne, jsou takový gendery. To jsem pochopil, když jedna holka ze soustružny si hodila mašli. Na to nezapomenu. Já jsem teda až do toho dne jí považoval za kluka. Něco málo přes dvacet jí bylo a najednou tam visí parte.

374257

Příspěvků: 14

22.10. 08:53 Libertarian  Šialenstvo
22.10. 09:31 R.E.  Není pochyb k čemu má ten ...
22.10. 10:46 Golem  ???
22.10. 11:00 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
22.10. 22:05 Miroslava  RE: Svět kapitálu bez hodnot
23.10. 04:17 favela  RE: Svět kapitálu bez hodnot
23.10. 15:03 Realist  RE: Svět kapitálu bez hodnot
22.10. 13:29 didusin  Plán
22.10. 15:07 WAZARI  RE: Plán
22.10. 18:11  RE: Plán
23.10. 14:15  RE: Plán
22.10. 21:36 Sasin  RE: Plán
23.10. 08:22 J_Pitralon  RE: Plán
22.10. 21:57 Miroslava  RE: Plán

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 70 čtenářů částkou 11 342 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Poslanci odmítli zrychleně projednat změnu zákona o covid pasu09.06.21 22:46 Česká republika 2

Francouzi se zlobí na Itálii, že nemá ve fotbalovém týmu černochy09.06.21 21:00 Itálie 3

Případy Covidu v Británii dnes vzrostly cca o 70 %07.06.21 22:06 Británie 0

Indie začíná rozvolňovat lockdowny v různých státech07.06.21 21:37 Indie 0

Německo požaduje zrušení práva veta unijních států v zahraniční politice07.06.21 17:23 Německo 1

Sněmovna bude opět projednávat Covid pas 9. 6. 07.06.21 06:08 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,26 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
29,75 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,20 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 737,00 Kč
1 unce stříbra
576,29 Kč
Bitcoin
826 174,78 Kč

Poslední aktualizace: 17.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 931