Diskuze k článku

Nedržme už Babiše u vesla - začíná být pro nás nebezpečný

Příspěvků 15

21.10.2019 8:38

Absurdné

Libertarian 37.?.?.?

Odmietať Babiša a súčasne
lízať prdel Únii je absurdné. A celá opozícia -Babišovi prípadní nãsledníci sú extrémne proúnijní.

374211

21.10.2019 19:56

RE: Absurdné - vidím to stejně

F&T 212.?.?.?

Reakce na 374211

Korytáři, kteří se cpou na Babišovo místo, jsou mnohem horší. A ještě k tomu si potřebují nejdříve nakrást na účet celého národa. Jde jim opravdu o blaho národa a nebo jen o vlastní přístup ke korytu? Protože si dosud pořádně nenakradli.

Babiš byl řádně zvolen ve volbách.
Pokud ho někdo chce jen tak vyhodit, tak popírá náš právní stát.

Podívejte se, co se stalo na Ukrajině. Janukovič nebyl čistý, ale po něm přišli nezákonou cestou vrazi! Chcete to samé i u nás?

374223

21.10.2019 8:45

Na billboardu bylo "Modrý z nebe", nevol to

J_Pitralon 178.?.?.?

Co třeba "feminacistka" Maxová nebo Babišova podpora homo-svateb, ňák nebyla zmínka ve volebním programu... Liberálové ničí trvalý hodnoty, který za rohem nenápadně vyvexlujou za pomíjívý náhražky a cetky. V kapitalistický soutěži snižujeme náklady, až je snížíme na minimum a nakonec odevzdáme vyrabovanou zemi mafiím a cizincům. Až tak. Milion chvilek je liberalismus po třistatřicátétřetí pro mladý mouly a hnutí ANO zas totéž v balení pro starý trouby...

Města zločinu 3 Detroit dokument CZ https://www.youtube.com/watch?v=7wBZH_SyYx4

374212

21.10.2019 15:31

RE: Na billboardu bylo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 374212

To je typická vlastnost tohoto zlo dějského režimu. Zlo ději říkají, že si můžou blboni vybrat malé nebo velké zlo, vypěstovaného zastupitele, ale ve skutečnosti pro sebe nemůžou zvolit nic. Svou existencí jakože automaticky potvrzují, legalizují režim kerý jim grantují, že je k rozhodování o tem co potřebují nigdy demograticky nepustí. a proto dají blboňům vybrat mezi zlem a ještě horším zlem, což pro ně znamená zisk o kerý se hádaj tak dlouho dokud nepřinde vyšší nabídka. Principiálním zlem je ideologizmus o daních, gdy v normální zemi si vlastní lidi daně z kapsy neplatí, že to je idiotsky chytře postavené na naše okradené podílníky tak, že ti platí daně ze všeho a ti, co sem nalezli těžit zisky neplatí nic a tuto mantru co mě paměť sahá tady klavírovali lidem do hlavy všichni darebáci a eště drze lžou, že v tom je ta spravedlnost demosgrácie.

Dělaj to proto, že za prví sou to egoističtí pitomci a za druhé to dělají proto, že chtěj aby lidi neměli nic. A gdyž lidi nemaj nic sou z nich blboni z Nemanic co se nebudou plést darebáckejm darmošlapům do řemesla. Nigdo darebákům nemůže hodit vidle do dotací, keré z obecného , čili našeho, skončí v jejich kapsách. Nigdo z blboňů jim nemůže zvobracet kapsy, že si z naší země vzali víc než je výše jednoho kažsdého rovného podílu po našich předcích. A nigdo z blboňů je ani nemůže soudit, páč soudy to tady ve skutečnosti hlídaj a cokoli by narušilo rozkrádání, jakýmsi právem zatrhnou a eště si naúčtují vejvar. Tam na nejvyšší kobylincové hoře sedí jeden , nikým z nás nevolený belzebub, kerý ústavně jakože rozhoduje za nás všechny a temu se říká demosgráca.

A jak to funguje. Pracháči a mocipáni fasují bankocetle v bance, gde podají nějakej papír se svými vlhkými sny, do kerých žádnej blboň nesmí kecat a tam mu na obecné futro vysázejí peníze. Nic takového pro obecný lid stát nedělá. Ten stát by klidně mohl lidem vysázet bankocetle, třeba na důchody, keré by brali všichni a voni by jako slíbili, že je budou používat ku prospěchu všech, že se budou chovat stejně jako investoři co fasují bankocetle u banksterů, ale stát to nedělá,. Ti, a gdo to vlastně je za kulturní náplavu, jako říděj tento stát se chovají k našim lidem jako k inventáři, státnímu příslušenství. Jako k cihlám nebo sadbě brambor. A gdyž přinde nějakej cizák nebo místní dotačník, puč nám ty blboně na prácu aby nám udělali zisk, tak ten stát řekne, jó bezevšeho , nám je to fuk, my si ty blboně pak zdaníme. Heh
https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-10-16-streda-...

374219

21.10.2019 21:54

RE: Na billboardu bylo

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 374219

Holt nadejde čas a ovčani na vyzvání liberálního šmejdstva naběhnou s přidělenejma papírama k takzvanejm "volbám" zastupitelů, vyvekslujou svůj hlas a s důvěrou ho strčej do ruky pohádkovejm postavičkám, který znaj leda tak z TV - z večerníčků pro dospělý. A dosáhnou tim samozřejmě vítězství různejch skořápkářů a králů vexlu - na základě starýho známýho čachru se statistickým zastupováním a svobodným výkonem mandátů na 200 židlích. Velký překvapení, že troubelíni budou znova ošuleni tím, kdo jim postavil billboard hned vedle u baráku. Přitom imaginární strana Nevoličů by při svých 40 procentech ve vexláckym Parlamentu obsadila nejvíc židliček. Takže ani matematicky ta lumpárna se židlema nesedí, staví se na odpor normální společnosti.

374226

22.10.2019 20:36

RE: Na billboardu bylo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 374226

No, buď se straníci přeskupí nebo zahájí dámský gambit nebo třebas aji královskou rošádu.Objetují střelce nebo koně a pár blbejch pěšců a zmáčknou blboňům zase na čtyry roky hodiny. Nelam si s tím hlavu. Dokud blboni nebudou volit přímo svoje potřeby jedeme do škarpy kerá je hlubší až hluboká, abysme se tam všichni vešli. . Heh

374249

21.10.2019 10:59

No jo, to je hezké,

Kouba 46.?.?.?

ale jak na to? Nevolit ANO (já je nevolil, nikdy bych nevolil stranu, která má v čele partaje miliardáře nebo milionáře), znamená uvolnit cestu TOP-09, ODS a Pirátům (záloha obou předchozích). Jméno Klaus ve mě vyvolává dost neblahé vzpomínky na dobu, kdy nás ten starší dostal tam, kde jsme. Socani to prošvihli už před lety, když skočili na tzv. „neomarxistické“ bludy (se skutečným novým marxismem to nemá prakticky nic společného). Takže Babiš je asi nejlepší řešení ze všech těch oproti těm daleko příšernějším.

374214

21.10.2019 13:06

RE: No jo, to je hezké, ... připomeňme si!

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Reakce na 374214

Klausova Trikolóra.... červen 2019 a její představení veřejnosti video

Některé komentáře pod videem:
Jaroslav Polák: Trikolora - naděje do budoucnosti!
Petr Buk: Pan Klaus ml. je dle mého člověk,co má zdravé názory a drží se jich.
bflmpsvz: Klaus ml. ma dobre nazory.Klaus ml. ma dobre nazory.
Miroslav Čapek: Pokud bude pan Klaus ml. mít stále stejné názory...
Superman 007: Budu vás volit. Nenechte se odradit rádoby demokratů,euronaivistů a europokrytců.
Svůj komentář jsem taky připojil. Co bylo zarážející na celé PR prezentaci, že mezi tématy strany ani slovo o EU, což bylo do očí bijící. Podivoval jsem se nad těmi komentáři, když lidi ani neznali program hnutí!!! Po zveřejnění programu to dalo smysl a logickou odpověď.

Pokud jste nečetli - doporučuji. Vzpomínáte na slova Klause ml. na adresu EU? Např. zde: Klaus. ml. vyzval k opuštění EU (23.7.2016)

Po přečtení se nabízí ODS - 2006-2009 - Lisabonská smlouva - frakce ECR.
Jinak řečeno: Silná slova, skutek utek.

Jak v komentáři napsal Richard Nocar: "Dnešní voliči se již často stávají fanatiky, kteří jen "fandí svému klubu"..." a větu bych dopsal: a ztrácí schopnost kritické analýzy. Týká se voličů jakékoliv strany nebo hnutí. Bohužel.

Takže až někde budete číst, že Klaus ml. je zásadový, ve svých názorech je pevný apod. vzpomeňte si na tento post a tlumočte ho dál - těm kteří šíří gloriolu Klause ml. Obdobný metr platí pro i pro jedno hnutí, které sice něco hlásalo vůči EU, ale v programu to nemělo. Opravdu tak těžké, to co všichni říkali zanést jednou větou do programu...?! Hmm?

Karel Kryl říkal: Politikům se zásadně nevěří.... a kdo jim věří je idiot.

374217

21.10.2019 20:01

RE: No jo, to je hezké, ... připomeňme si!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 374217

Bratři slováci museli být dvakrát nadšeni, protože se zbavili štěnice, a ta přilezla do Práglu...

[velký smích]

374224

22.10.2019 8:47

RE: No jo, to je hezké, ... připomeňme si!

Libertarian 80.?.?.?

Reakce na 374224

No, lenže my tých šteníc mãme stále ešte nadbytok.

374232

22.10.2019 17:15

RE: No jo, to je hezké, ... připomeňme si!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 374232

Slovenští bratři mají tu podstatnou výhodu, že od nich štěnice emigrují do čech , a ne naopak./ Nechci tady znovu zmiňovat ne zrovna bilaterální tajné ale hromadné přesuny jisté opálené minority./. Přitom již minimálně od konce druhé světové války tu v čechách slováci v podstatě prakticky vládnou. Sice jen jako bílí koně, a nebo arabští zahradníci, ale hromadně. Vezměme jakéhokoli významnějšího českého podnikatele od prezidenta níž. Jen menšina z nich nemá doma v peřinách slovenku. Představte si, kdyby někdo navrhl zákon o reciprocitě v tomto oboru mezi oběma "našimi" zdánlivě nezávislými státy, to by asi slováci hromadně povstali...


[velký smích]

374243

21.10.2019 17:59

Neoliberální gangsteři a predátoři se ve světě dostali do slepé ulice

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Milují nade vše fakt, že vítěz bere v neoliberálním kapitalismu vše, otrokům nechá jen drobečky na přežití a svým loajálním poskokům o něco víc. Problém je v tom,že v neoliberální džungli přibývá právem nasr.ných otroků daleko rychleji než se je daří obelstít, obelhat a zmanipulovat pomocí médií a masivní propagandy. Dovolím si tvrdit, že bezohledný neoliberalismus pád kapitalismu jen výrazně urychlí. Jinými slovy, neoliberalismus právě požírá ve své nenasytnosti systém, který straní a přeje bohatým. Babiš není můj šálek kávy, ale kdyby byl na jeho místě prohnaný Kalousek,rádoby mudrc Fiala nebo třeba odredovaný pirát Bartoš, otrokům v této zemi by se dýchalo daleko hůře než za Babiše.

374220

21.10.2019 20:50

Tak ........

Rohador 90.?.?.?

Hlavně nebuďme hluší a slepí. Jsou tu mnohem, mnohem nebezpečnější individua co tahají za nitky --- a pak tu jsou ti, co za třicet stříbrných na těch nitkách rádi hrají divadlo pro všechny.........[pláč]

374225

22.10.2019 6:48

Tím spíše zaráží nezměrná tupost havloidní kavárny, která kobliháře nenávidí, ačkoli si nemají moc co vyčítat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

U partajní konkurence je to jasnější, ta potřebuje moc k zlodějnám "krmícím bestii", jak kdysi poznamenal bez důkazů odsouzený Rath (který si moc pouštěl ústa na špacír směrem k oddanějším slouhům plutokratů).
Už jen kreatury, které vyslal Koblihář do europarlamentu měly jeho voliče varovat. Proti NWO pochopitelně nepůjde, spíš statečným mlžením bude elegantněji než k Bruseli devótní havloidi naplňovat jeho cíle.
Prostě ho nebavilo platit stamiliony na úplatcích, když na vlastní partaji se dá ještě i cosi trhnout ... ale močit proti větru pochopitelně nebude ...

374231

27.10.2019 22:48

staci si obcas poslechnout

rosco 185.?.?.?

co Babis placa, minuly tyden se rozohnoval proc EU neodkyvla jednani o prijeti Albanie a Makedonie kde tretina populace jsou Albanci, tuhle islamskou sebranku si on ted zrejme preje v EU, to by snad melo otevrit oci i tem mentalne zakrnelym.
[zmaten][zmaten]

374311

Příspěvků: 15

21.10. 08:38 Libertarian  Absurdné
21.10. 19:56 F&T  RE: Absurdné - vidím to stejně
21.10. 08:45 J_Pitralon  Na billboardu bylo "Modrý z nebe", nevol to
21.10. 15:31  RE: Na billboardu bylo
21.10. 21:54 J_Pitralon  RE: Na billboardu bylo
22.10. 20:36  RE: Na billboardu bylo
21.10. 10:59 Kouba  No jo, to je hezké,
21.10. 13:06 ObcaneCR.cz  RE: No jo, to je hezké, ... připomeňme si!
21.10. 20:01  RE: No jo, to je hezké, ... připomeňme si!
22.10. 08:47 Libertarian  RE: No jo, to je hezké, ... připomeňme si!
22.10. 17:15  RE: No jo, to je hezké, ... připomeňme si!
21.10. 17:59  Neoliberální gangsteři a predátoři se ve světě dostali do slepé ulice
21.10. 20:50 Rohador  Tak ........
22.10. 06:48  Tím spíše zaráží nezměrná tupost havloidní kavárny, která kobliháře nenávidí, ačkoli si nemají moc co vyčítat
27.10. 22:48 rosco  staci si obcas poslechnout

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
701 969,16 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 761