Diskuze k článku

Seznam.cz ve službách pravdy a lásky

Příspěvků 14

30.9.2019 3:47

Politici, slouzime tomu, co nam nejvice plati.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Podlost politiku,kteri zradili tento krestansky narod, Srbsko, a uz mnohokrat v historii sveta, bude prikladem, jak v minulosti, Britove a Francie, zradili Ceskoslovensko podepsanim Hitlerovych naroku v Mnichove, tak, jak Vatikan s pomoci Chorvatu, zehnal, koncentracnim taborum a byl primo zapojen do planu muslimskych Albancu, tak, jak dnes NATO spolupracuje s muslimi, jez, dnes jsou pakou zmen v cele Evrope, za pomoci krestanskych kolaborantu organisujici tuto tichou okupaci, v jejimz pozadi jsou fotografie urezanych hlav Srbu. NATO zajistilo nejvetsi doly na zink, pomyslete, jen tak prikladem pomoci kanadskych jednotek, se zmocnili bohatstvi Srbska, nebot valka je vzdy loupez-kriminalni akt viteze. Nikdo nevypocital, co zkod je znicenim krestanskych klasteru a jinych UNESKO, chranenych objektu, pocitaje I obeti bombardovani Belehradu v dobe ,krestanskych svatku, s pomoci katolickych piloti ze Spanelska, uz mate ten obrazek v pozadi jako, odpoved, je proc se Vatikan nestavi proti muslimizaci Evropy, dokud muslimove nezmeni klastery, kosteli v mesity, mozna I to nebude dostacujici k zachrane Evropy, zbavit se kolaborantu. Z rad muslimu vime, ze nechali popravit setnact zen jez odmitly sex s muslimskymi vzbourenci. Z rad feministikych zen Evrop[y, zadna se neozvala, Feminismus proti muzum, dojde uplne jine podoby, nebot driv a nebo pozdeji Evropa se zmeni pod muslimskym zakonem, coz mne pripada jako bozi trest na krestany za jejich kolaboraci a kriminalni aktivitu proti vlastnim obcanum, jez , nazyvaji rasisty, nacisty a nevim cim jeste, jen , aby je znemoznili v evropskych vladach jdouci z historickeho prikladu otevreni mestskych bran muslimskym vojskum k uplnemu vyvrazdeni krestanu, tedy I tech vatikanskych katoliku, dnes nic nerika psaudohistorikum a politikum.
Tady je dukaz , ze krestansky svet s Vatikanem dojde spatnych koncu, ze , krev krestanu,bilych lidi, tady, potece krev , jako reka, nemyslim tim uplne vsechny, ale ,zadostucineni v obrazku, kde muslim drzi za vlasy hlavu nejakeho politika, jez nahodou padnul do muslimskych rukou.V procesi muslimu v evropskych mestech, nesouci plakar se vzkazem,” za deset roku z tebe udelame otroka”. Problem neviditelnosti zpociv av tom,ze muslimove jsou manipulovany, nekym, ktery neni vyditelny na prvni pohled. Tisic rabinu podepsalo petici, vitajici muslimy v Evrope, Muslimove nesou plakaty, za deset roku z Vas udelame otroky! Nemylte se, ne , v Israelu, to da rozum, TI PRODAVAJI NECO, CO JIM NEPATRI!.
Ale, rozhoduji za nas, jako vzdy , pred tim!

373851

30.9.2019 9:04

Seznam.cz je v moci nadlidí

Gój 46.?.?.?

Seznam.cz Lukačovič částečně prodal nadlidem, nejlepším z bankéřů, šiřitelům jediné "spravedlivé" a povolené propagandy. Křetínský, jakoby spoluvlastník, je jeden z jejich místních poskoků. Seznam, Bakalovky, ČT, ČRo...jsou ovládány stejnou bandou bankéřů.

373854

30.9.2019 12:27

RE: Seznam.cz je v moci nadlidí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 373854

Lukačovič je 100% vlastníkem Seznam CZ a.s.

373858

30.9.2019 15:01

RE: Seznam.cz je v moci nadlidí

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 373858

Jojo,
asi jako Kellner a Babiš jsou 100% vlastníky svých impérií.
[chechtot]

373860

1.10.2019 3:16

Nemusime chodit daleko a vidime

favela 203.?.?.?

Reakce na 373854

a slysime opet , mame s nimi jiz zkusenosti neblahe, , ty vsechny pravdolasky feministek, feministu a vsech tech zamilovanych prudce do lidskych prav ,proti diskriminaci a nenavisti a jediny pohled na Ksichtik zkriveny zbesilym vztekem , prudkou nenavisti , ideologickym fanatismem extase ,bez konce ...
Serial Pohrbivani ,/ a jeho dalsi pokracovani ,uz to tady bylo predtim/, obnovene a v plnem proudu a pruvod Funebraku nasi planety pochoduje s velkym povykem , /kterej vzbuzuje pouze negativni a podrazdene reakce , nechut k tem zdeformovanym , kteri ani nevedi co vlastne chteji /tak typicky pro feminismus a zensky/ a ani neumi a Nejsou vubec schopni neceho kloudneho, mimo prazdnych hrozeb a plactivych vycitek /,rychle k hrobu nasi planety zeme..
Misto , aby vzali lopaty a ryce a sli radeji neco udelat.
Kdysi jsme se skolou vysadili hodne stromku a sami deti jsme to delali po skole dobrovolne a byli jsme daleko mladsi nez ty Grety...
Vidime ty, jak ji nadsene a verejne, aby byli napadne videt , jasaji a tleskaji a v privatnich kuloarech uz si mnou ruce a tajne se dohaduji komu a kolik to vynese..

373874

30.9.2019 9:46

Divím se...

JaJa 85.?.?.?

proč se autor článku tomu vůbec věnuje. Doporučuji na seznam vůbec nechodit (jestli jsem na něm byl za poslední rok 5x, tak moc a to jen díky místním odkazům), nastavit si homepage na nějaký normální vyhledávač (duckduckgo, startpage [pokud chce googlí výsledky bez šmírování]) a zcela ignorovat zprávy typu "...napsal seznam..."
Je to přeci jedno, jestli tam píší lži. Pokud ano, nahlásit je na "Ministerstvu pravdy a láskay" jako "fakenews" a dále se tím nezabývat...[smích]
Zcela určitě se nevyplácí si tím ničit/narušovat duševní klid...[velký smích]

373856

30.9.2019 17:19

RE: Divím se...

Mujkontakt 194.?.?.?

Reakce na 373856

Přesně tak.Žumpa musí být daleko od obydlí.

373862

30.9.2019 12:44

Drobná oprava...

svt 193.?.?.?

Nejsem si jist, zda je to opravdu primátor Hřib, který přišel s myšlenkou odstranit sochu maršála Koněva. Pokud je mi známo, jde o akci městské části Prahy 6 (jednotlivé části Prahy mají svá zastupitelstva a jsou dost nezávislí na Magistrátu, asi jako jednotlivé obce v nějakém kraji vůči hejtmanství). A na Praze 6, mám dojem, mají hlavní slovo (nebo jedno z hlavních slov) zástupci za TOP09.
Ale ono je to snadné napsat něco (byť nepravdivého) o primátorovi, který pochází z líhně Pirátské strany (fujky, fujky - oni totiž piráti jsou poněkud vstřícní k těm, ke kterým bychom dle názoru mnohých vstřícní být neměli).
Pravda je ovšem ta, že Magistrát nemůže příliš mluvit do rozhodnutí zastupitelů jednotlivých městských částí (kdyby tomu tak bylo, možná bychom již stavěli severní část okruhu kolem Prahy, která je blokována pro změnu například zastupiteli městské části Praha - Suchdol).
Takže - ač také nemusím souhlasit se vším, co hlásají piráti, tak v tomto případě pomyslné "máslo na hlavě" nemají...
Pokud chceme něco kritizovat, měli bychom si nejprve ověřit fakta. To že v jiných případech piráti "souzní" s TOPkou, neznamená automaticky, že se shodnou ve všem (kdyby ano, proč by tu byly 2 na sobě nezávislé politické subjekty?).
A malý dodatek na závěr - nejsem voličem pirátské strany. Jen nemám rád, když je komukoli přiřčeno něco, zač nemůže...

373859

30.9.2019 17:26

análně.cz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Je to tak. Donedávna se Seznam snažil udržet aspoň zdání nějaké nezávislosti, oproti žumpě jako je aktualne.cz, ale to už je minulostí. Soudruzi neoconi z USA kterým jde o krk na všech frontách, zatlačili na vlastníka seznamu a tak musí skákat jak pískají.
Zajímavé jak ten tlak Zeman s Babišem zatím ustáli i když jdou všechna média proti nim.

373864

30.9.2019 18:02

Média vsadila na špatné koně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Dávají stále obrovský prostor notorickému pijanovi a prohnanému manipulátorovi Kalouskovi, senilnímu hajnému z Orlíku se třemi pasy a špatnou češtinou, vyznavačům tzv. pravdy a lásky ( o obém by se u nich dalo s velkým úspěchem pochybovat, stačilo by jen trochu chtít ),milovníkům amerického snu, notorickým vítačům migrantů a sluníčkářům, jejichž slunce nikdy nezapadá. Dále pak polistopadovým "celebritám", z nichž naprostá většina si toto označení nezaslouží ani trochu, rychlokvašeným zbohatlíkům, kteří od doby svého rychlého zbohatnutí během black outu v devadesátých letech nesnášejí denní světlo ad. Proč? Na to existuje jednoduchá odpověď. Protože vrána k vráně sedá. Tito všichni totiž vsadili na to, že svět bude i nadále stejně uspořádaný dosud a proto podlézají tzv. západním "elitám" všude, kde můžou.Z čistého prospěchářství. Ale svět už NEBUDE stejný. Na to můžou vzít klidně jed. Jsem zvědavý na veletoče výše zmíněných "celebrit" až to konečně pochopí a přiznají. Alespoň sami sobě.

373866

30.9.2019 18:42

RE: Média vsadila na špatné koně

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 373866

Ale svět už NEBUDE stejný...........No a jaký tedy ten svět bude?

373867

1.10.2019 18:05

RE: Média vsadila na špatné koně

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 373867

Pár desítek dosud mocných a nedotknutelných rodinných klanů sídlících hlavně na Západě už prostě nebude moci beztrestně dělat i ty nejhorší zločiny (samozřejmě vždy pod falešnou vlajkou ) jako dosud. Jejich poskoci v politice, médiích, ve vrcholných manažerských postech, tajných službách atd. jakbysmet. To bude ta největší změna oproti současnému stavu, další, z toho plynoucí, budou v rychlém sledu následovat.

373886

30.9.2019 19:48

Obrovský podvod s globálním oteplováním!

Maximus1 178.?.?.?

Vzhedem k tomu, že zde není k tomuto tématu článek, dovolím si vzhledem k závažnosti a vysoké informační hiodnotě zde dát odkaz na článek ukazující na ty, co tady strojí "globální oteplovací podvod"! Velká většina uvedených společností je v ranku Rothschildů (to v článku není zas tak jasně uvedeno), největších penězoměnců světa! Lidi, přečtěte si to, pochopíte hloubku toho svinstva:
/Zdroj New Eastern Outlook/

http://desitka.org/globalni-oteplovani-stopa-penez...

373870

9.10.2019 8:04

A máme po srandě

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

tenhle odkaz se na seznamu objevil skutečně jen na chviličku:
https://www.ceska-justice.cz/2019/10/cr-musi-zavest-institut-strpeni-cizince-i-clovek-bez-naroku-azyl-ma-mit-prava-uprchlika/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

373997

Příspěvků: 14

30.09. 03:47  Politici, slouzime tomu, co nam nejvice plati.
30.09. 09:04 Gój  Seznam.cz je v moci nadlidí
30.09. 12:27  RE: Seznam.cz je v moci nadlidí
30.09. 15:01 vousy13  RE: Seznam.cz je v moci nadlidí
01.10. 03:16 favela  Nemusime chodit daleko a vidime
30.09. 09:46 JaJa  Divím se...
30.09. 17:19 Mujkontakt  RE: Divím se...
30.09. 12:44 svt  Drobná oprava...
30.09. 17:26  análně.cz
30.09. 18:02  Média vsadila na špatné koně
30.09. 18:42 Alfred  RE: Média vsadila na špatné koně
01.10. 18:05  RE: Média vsadila na špatné koně
30.09. 19:48 Maximus1  Obrovský podvod s globálním oteplováním!
09.10. 08:04  A máme po srandě

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 0

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 995