Diskuze k článku

Proč ten údiv?

Příspěvků 20

28.9.2019 4:45

Greta a Kolar a jejich fanaticky ,ideologicky a

favela 203.?.?.?

destruktivni teror..Teror Posluhovacskych parasitu..
Kdyz jde o velmi vazne problemy tykajici se nas vsech a sveta kolem nas ,neni vubec mozne ani myslitelne ,pripustit vubec negativni , zurivou/a tedy i destruktivni/ kritiku. Verejnou. A nic jineho. To vede pouze k rozkladu, zniceni vztahu mezi lidmi , organizacemi a narody, nemoznost vytvorit nejlepsi podminky pro reseni problemu a predevsim v duchu usili efektivni a BEZKONFLIKTOVE spoluprace nas vsech. Dale nutnost zalozeni kolektivu odborniku a mechanismu ,kteri by v klidu a pri podpore nas vsech ,na problemech mohli zacit bezodkladne pracovat...
Protoze Nadlidi jako Greta /na rozdil od nas a poctivych vedcu/,vi vsecko a krici zurive ..Hystericke obvinovani vsech a nikoho zaroven ,muze pak jiste pockat ,az se hlavni priciny zjisti a problemy vyresi. A hystericke vylevy nepratelske nenavisti,budou potom samozrejme zbytecne !!
Ani Greta ani Kolar nemaji za sebou cokoliv posi-tivniho, jedinou myslenku ,nejaky dobry lidsky skutek a tak neni zde jediny duvod, cokoliv jim verit...Ani anonymnim loutkarum za nimi. A zbesilou propagandou ktera ma pripravit ideologickou scenu na dalsi zvyseni poctu dozorcu nad nami, spehovani udavacu,/i tech dovezenych v milionech a kteri nas nenavidi/, soudcu opatrenych terorem dalsich tisicu represivnich zakonu a trestu, ve prospech korporaci, bank /jejich zisku/a stupnovat upevneni moci elit.
Ktere jsou dnes i tak v plnem proudu ..
Dale zniceni potravinove zakladny /dobre videt v Cesku/,, nenavist vuci vsemu zivemu je zrejme ovlada a ideologie Porucime vetru desti je zpet..
Pred 8-10lety vypukla celosvetova propagandisticka hysterie ,ze napr.ostrov Kiribati bude v case 3-4 roku 8 metru pod hladinou more. Dodnes ostrov neni potopen ani 1 milimetr. V Australii bylo vedci predpovezeno sucho bez jedine kapky deste. A v N.Anglii, universitni vedci k tomu ucelu zfalsovali grafy a statistiky az se to provalilo..Proc podvadet zhorsovat jiz tak hrozivou /dle nich/skutecnost a dokazovat ji dalsimi podvody ?? Autisticka Greta muze byt obeti ockovani, kdy do sera se pridavala rtut a korporace reditel byl pritel Bushe..
V Australii legalizovala a uzakonila feministka z Armenie potraty do 9 mesice tehotenstvi ,zrejme nenavidi australske deti ,ale potraty maji za dusledek rakovinu prsou u zen.. Z Stredniho Vychodu se teroristicky fanatismus rozsiril a ujal nejvice ve Svedsku /i Greta je dukaz/,odkud se nakaza se siri do celeho sveta. A pochybuji ,ze loutkari za ni ,maji nejake dobre umysly...
Rad bych se mylil..

373821

28.9.2019 6:00

Souhlas

Mika 46.?.?.?

Souhlas se s tím co autor napsal. Myslím,že uz je ale pozdě. Lide, hlavně mládež jsou natolik zpracovaný současnou propagandou, uspany konzumem, pohodlným životem, pod tíhou hypoték, že se jim do velkých a riskantnich změn nebude chtít jít. Obávám se spíš, že v budoucnu dojde ke konfrontaci dvou rozdílných táborů, které vznikají v České republice. Ta konfrontace bude fyzická a ta možná nastartuje společnost ke změnám politiky státu.
Jinak globalisti mají v Evropě dobře vykroceno a jsou už blízko svého cíle, díky populaci, které předtím úspěšně vymyli mozky a pod hesly jako boj za demokracii a svobodu, tolerance menšin, xenofobie,rasismus, nastolí diktaturu o které se nám ani nesnilo.

373823

28.9.2019 10:18

RE: Souhlas

F&T 212.?.?.?

Reakce na 373823

Je velice zajímavé, že lidé podporující současný stav včetně evropské unie nejsou schopni samostatně uvažovat.
Když nastíním nějaké žhavé téma, tak se najednou otočí proti mě a naprosto nelogicky smetou všechny argumenty.

A přitom přímo na mainstreamovém Seznamu jsou články, které ukazují, jak je migrace pro jednotlivé zničující: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/me... A EU namísto toho, aby migraci potlačila, tak ji tiše toleruje.

V takovém spolku, který chce zničit národní státy nemáme co pohledávat.

Pro nás je asi jediná šance pokud na západě už vypukne krvavé násilí a občanská válka, tak se mnoho lidí z hypnotizovaného stavu probudí. A pak to převáží výsledky ve volbách. Západ je v tomto obohacování o hodně napřed.

373824

28.9.2019 10:24

Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

1. K čemu potřebujeme vojenskou obranu státu? Neznám žádný stát, který by nám hrozil přepadením.
2. Nicméně jsme už okupovanou državou, dojnou krávou západních koncernů. V tom nás armáda nezachrání.
3. Jsou mylné výzvy občanům, aby si zvolili jiné představitele, kteří nás z okupace vyvedou. Neboť představitelé se zvolili sami tím, že občany oblbli a oblbují. (Krásný příklad je ČT: i když si o sobě nemyslím, že jsem nějak neschopný, to, co předvádí ČT je hodno úžasu; ta parta se musela dlouho hledat, nevím, kdo jiný by to dokázal. A takových médií se tu podařilo vytvořit desítky. Bez jejich anihilace jsou výzvy k občanům marné. Že máme prezidenta, který jim až tak moc na ruku nejde? Někdy i na hnoji vykvere květ.) A nejsou to jen média. Pamatujeme na prezidenta trhu bez přívlastků, který republiku rozprodal i bez médií.
4. Tzv. naši představitelé z nás nedělají jen dojnou krávu, ale hrnou sem i bruselské zákony, takže i migraci, teploušská témata (i do škol – nakonec i tu inkluzi by tady nikdo nevymyslel; inkluzivních asistentek na školách jsou snad už desetitisíce).
5. Tzv. naší představitelé pěstují otevřenost k islámu (i v církvi se rozmáhají dialogické prdy). Islám je ale samostatná kapitola. Na jedné straně islamizace, na druhé sekularizace. Proč ale z náboženství hrnou právě islám? Ta otázka se nenosí, prostě tématem je islám. Ať pro ty, so jsou pro islamizaci, tak pro ty, co jsou proti ní. Ale proč zrovna islám?

373825

28.9.2019 13:53

RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 373825

Proč islám? Všechna ta tři biblická organizovaná náboženství nemají o Boha, tj. Podstatu všech věcí a Počátek veškeré existence, prakticky žádný zájem, přestože halasně deklarují opak. Veškerá jejich snaha se redukuje na předpisování Bohu i člověku, jací mají být. Oba jsou předmětem jejich manipulace, takže není divu, že se dočkají okamžité ignorance toho prvního a postupné snahy o odpoutání a vlastní cestu toho druhého. Jelikož Bůh, kterého popisují, s vlastnostmi, které si sami vymysleli a do vlastní pasti se tak chytili, není Bůh. Téměř všichni věřící volají k Věčnosti, že by měli v životě rádi to či ono, chtějí to či ono aby se stalo, implicitně Jí předpisují jaká má být, ale málo kdo se stará, aby nechali tuto bytost, entitu, Podstatu všeho co existuje, být svobodně samu sebou. Jelikož oni, stejně jako všechny existující věci, jsou vtělení této Podstaty, tak ani oni takto nemohou dosáhnout své vlastní realizace.

V našich končinách nejvíce známé katolické křesťanství po roce 1989 postupně promarnilo zájem obyvatel o duchovní hodnoty. Církevní představitelé dali v průběhu let jasně najevo, je-li pravda, že jim vůbec nejde o majetek, jak zprvu hlasitě deklarovali. Kostely tudíž zejí prázdnotou. Pokud jde o protestantství, tak to zejména na Západě kopuluje s mamonem už odedávna, podle vlastní teze, že "to, že jsme bohatí přece dokazuje, že nám Bůh žehná a je s námi spokojen". Oporu v Bibli k tomu názoru samozřejmě lehce najdou, jelikož tento text pravděpodobně vznikl právě k tomuto účelu. Sice původně pro jinou náboženskou skupinu, ale mnozí protestanté to geniálně pochopili a převzali. Být Bohem, také bych je ignoroval, jelikož už přece mají svého pána i odměnu.

Islám je zde známý méně, vystačí s méně zdroji, jelikož většinu obyvatelstva drží v chudobě. V situaci, kdy zdroje planety docházejí, mohlo by globalisty napadnout, že je to ideální náboženství pro široké masy. Tedy, nebýt toho, že migranti a teroristé jeho pověst kazí. Ale média dělají mnoho pro to, aby tento handicap islámu neutralizovala. Islám má také obrovský potenciál k zfanatizování a vyvolání konfliktů, což se může hodit z mnoha důvodů.

Dále, ze všech masových organizovaných náboženství je islám je nejvíce rezistentní vůči konzumu. Je již evidentní, že křesťanství, ani východní asijská náboženství konzum zadržet nedokážou. A pár pohádkově bohatých arabských šejků nevadí, jelikož je to zcela v duchu principů globálního řízení. Proto si myslím, že pokud plány globalistů vyjdou, je budoucnost světa islámská. Protože ani islám není v souladu s řádem Vesmíru a Podstatou všech věcí, částečně se změní, změkne, částečně vyčpí. Stejně, jako se to stalo u ostatních náboženství, úměrně tomu, jak daleko či blízko jsou pravdě. Ale svět se změní a lidí bude o dost méně...Automaticky kráceno

373828

28.9.2019 20:14

RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému

neřeknu 37.?.?.?

Reakce na 373828

...sím Vás, zkraťte ty vaše rádoby sociologicko-religionistické bláboly, děkuji.

373834

29.9.2019 17:14

RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému

Maximus1 178.?.?.?

Reakce na 373834

Bohužel má pravdu chytrolíne, místo výštěku nám napiš jak se věci mají!

373844

28.9.2019 15:15

RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému

janmax 91.?.?.?

Reakce na 373825

Protože Allah, protože korán. Tam kde je islám, tam se nejlépe společnost ovládá . Vše důležité je v koránu a co tam není není důležité. Lidé jsou otroci své indoktrinace vírou a dobrovolně jsou fanatici. Dohlíží na to právo šaria. Je to psychický virus těžko léčitelný. Rusi říkají, že tam pomůže jen kalašnikov ...
Jinak je to mírumilovný politicko náboženský system který se řídí koránem, ve kterém stojí : zabíjejte nevěřící tam kde je potkáte ...
Jasné, moloděc?

373830

28.9.2019 18:30

RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 373825

"Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému"

- nuž, ja sa už nedivím ničomu. Ľudia sú blbí, a tak sa chovajú blbo.
Rozoberať, komentovať a vyvracať tie hromady slov nemá zmysel. Všetko sa dá povedať jednou krátkou vetou :

Za všetky kurvárne sú vinní politici, a teda aj ovčania, ktorí davajú politikom moc do rúk vo voľbách.

V tejto vete je imlicitne zahrnutá aj odpoveď na všetky otázky tu riešené, a je v nej aj NÁVOD na vyriešenie problémov. Žiaľ, ovčania milujú politickú moc štátu, a nevykrútia politikom krk. Takže ........ riešenie sa odkladá na nekonečno.

373831

30.9.2019 7:46

RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému

kolokol 93.?.?.?

Reakce na 373825

3. Jsou mylné výzvy občanům.
Když už volby dopadnou alespoň trochu, pak stačí jediný telefonát Merklové a místo vlády ANO + SPD tu ze dne na den máme Hamáčka s jeho nevolitelnou ČSSD, která si lehce prosadí důležitá ministerstva.
Voliči země, která rychle ale jistě ztrácí suverenitu to holt jen tak nevytrhnou.
No a náš gauleiter Merkel to taky nemá jednoduché. Když se provalilo, že ji odposlouchává CIA, pomalu si nemohla ani uprdnout.

373853

28.9.2019 13:17

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Nejdřívě chci poděkovat autorovi článku za přesně a pravdivě formulované teze a za pravdivě formulované teze k vyře-šení skutečně hrozícího ohrožení ze strany světovládního Minotaura v zastoupení těžce nemocné tzv.OSN/UN/ a tzv.EU a jejich zástupní mocenské ideologie presentované ideologií středověkého náboženského/politického "islámu". ! Ne rozum, ale náboženský/politický islám má ovládat Svět Lidí!

Má smysl proti systému globalizační/globální idiokracie řízené světovládními idioty, kteří jsou řízeni "kůrovcem" usazeným v jejich smrdících globálním Smradem Smrti napadených hlavách povstat a odmítnout vše, co od nich vzešlo. To nevadí, že naši vlastní představitelé se v rámci svých diplomatických misí chodí tomu Minotaurovi v sídle tzv. OSN/UN/ a v sídle tzv.EU jezdí a chodí se jim "poklonit". To nevadí, že mezi posledními co tak udělali byli Mrs.Čaputová a Mr.Babiš. To je jenom hra o přežití. Skutečný vývoj směruje podle dobře analyzovaných státotvorných myšlenek autora článku k odstranění i tzv.OSN/UN/ i tzv.EU. Je jasné, že celé to šílené dění v těch Minotaurových entitách mají pod pěčlivou kontrolou mohamedáni s jejich Velkou Černou Německou Paní a mohamedánskou aktivistkou Merkelovou a též ty usměvavé služebnice Mohameda, které provázejí svatou Grétu na půdě trůnu Minotaura v tzv.OSN/UN/. Má smysl proti tomuto směrování vývoje civilizace Světa Lidí povstat.

373827

28.9.2019 21:00

naivita domobranců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Kdyby se ti mamlasové nedeklarovali jako domobrana, záložáci, a vůbec jako paramilitantní spolek, tak by je nikdo nemohl zakázat.
To se dalo s jistotou předvídat když ve vedlejším germanistánu zakázali už i airsoftové kluby a v celé evropě se ovčani masivně odzbrojují (se zbraněma mezi lidmi zchopnými se bránit by evropský chalifát nikdy nemohl vzniknout).
Měli to deklarovat jako svaz zahrádkářů, nebo jako sportovní klub.
Případně to nedeklarovat nijak.

Jednou jsem ty naivky potkal na nějakém turistickém pochodu a šaškovali tam s fangličkama a nášivkama. Pak se divte, že se stávají cílem buzerace a slídění čučkařů z BIS (jinak neschopné bojovat proti kikánské kriminalitě natož proti regulérnímu organizovanému zločinu).

To bývalý žoldák Marek "Dago" Chlíbek to bere mnohem střízlivěji a pragmatičtěji.
https://www.youtube.com/user/MAREKCHLIBEK/videos

373838

28.9.2019 21:49

RE: naivita domobranců

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 373838

Jo, jsou to troubové naivní, budou muset tu republiku a národ se vším všudy nechat na takovejch světáckejch motouších, co všechno vědí, jako seš ty, že ??!! [velký smích]

373839

29.9.2019 15:33

RE: naivita domobranců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 373839

Diletantství provází všechny pokusy čechů o vymanění se s cizí nadvlády, snad posledních 500 let. I to husitství se moc nevyvedlo a důsledky byly spíš tragické.
Tak jsem doufal že za ty staletí se češi z toho poučili. Ale zjevně nepoučili.
Diletantsky vedený odpor nemůže dopadnout jinak než katastrofou.

Nebýt rusáků tak i to slavné pražské povstání by skončilo statisíci mrtvými, a z Prahy by zbyla jen hromada sutin.
Náckové byli schopní a ochotní se bránit do poslední chvíle. A zanechat za sebou spálenou zemi pro ně nebyl žádný problém. Zvlášť proti hrstce švejků ozbrojených lehkými zbraněmi.

A ty české domobrany a podobně, to je jen sbírání seznamů lidí kteří budou v případě nouze posláni do první linie a nebo rovnou pozavíráni do internačních táborů. Kdo chce kam...
A největší pitomci jsou oficiální čeští záložáci organizovaní přímo českým sborem žoldáků a mizerně placených NATO kanonenfutter(AČR) pod ministerstvem obrany.

Jediný kdo to vidí střízlivě je právě Marek "Dago" Chlíbek. Československý vlastenec a velmi zkušený pragmatik co se účastnil ochrany civilistů už v Jugoslávských bojích, neoficiálně teď bojoval proti banderovcům přímo na donbase.
Ten ví moc dobře, že patrioty, nedej bože ozbrojené a branně vycvičené posbírá při problémech gestapo či vlastní policie jako první.

Proto je třeba se organizovat tajně a neoficiálně.

https://www.youtube.com/watch?v=fvPVjoTpjAQ
https://www.youtube.com/watch?v=4DlGtMOGBfQ

373842

29.9.2019 22:31

Chudák Dago...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 373842

Kolik let již asi Dago který si vystřelí maximálně jako poslední, a ještě slepejma, v podstatě něvědomky zaměstnává enfilády kanclů protiextrémistického odboru pražského policejního ředitelství. Takový pilný aktivista / a jeho přítelkyně !! / jsou možná ve skutečnosti nejštědřejšími hromadnými zaměstnavateli našich policejních / podnikatelských ?/ s.r.o, a letitým odůvodněním "pracovních" příležitostí part příslušníků s platy okolo padesáti papírů měsíčně. Já nevím, proč tady soudruzi nejsou Dagovi spíše vděční, a nadávají na něj...

[velký smích]

373847

30.9.2019 17:42

RE: Chudák Dago...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Reakce na 373847

To je docela možné. Ale "skautík" Dago s desítkami zářezů na pažbě jako jediný z těch desítek českých i zahraničních rádoby odborníků na přežití poskytuje relevantní informace.
Ostatní jsou jen tajnými službami podporovaní krysaři co svádí lidi na scestí a na základě jejich údajně osobních zkušeností, byste při krizovém scénáři byl mrtvý do týdne.
Prostě radí lidem kraviny v souladu s přáním establishmentu.

Kdybyste něco věděl o preperské a survival scéně, a měl s tím aspoň minimální osobní zkušenosti, tak byste ze svého pražského bytu neplácal tyhle blbosti.
Tentokrát vyloženě vaříte z vody.

Chlíbek dost častl říká nepohodlné věci které vám nikdo jiný (obzvlášť zainteresovaný na prepperském a survival outdoor byznysu) rozhodně neřekne.

373865

30.9.2019 18:51

RE: Chudák Dago...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 373865

I v krizovým scénáři musejí mít všichni zainteresovaní především dobře placenou práci, a jinak je úplně jedno, kdo jiný jak dlouho přežije. Velmi jste si u mne zvýšil kredit optimistickou doměnkou, že byste přežíl týden. Obdivuji i profesionální dovednost, nesmát se zákazníkovi do obličeje, ale jen za jeho zády...

[velký smích]

373868

29.9.2019 22:40

RE: naivita domobranců

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 373842

No, na zákonem zapovězenou domobranu a zvlášť když by měla být tvořena materiálem z velkých městských sídel se moc spoléhat nedá. To spíš na vidláky z venkova, neb mají více potřebných praktických návyků, fyzičky a taky větší soudržnost, smysl pro výpomoc druhému a hlavně úplně jiný vztah k objektu toho "domobránění", neb na rozdíl od lůzy obývající husákovské králíkárny, nebo luxusní kondomínia od developerů izraelského původu mají k těm pastouškám a záhumenkům, děděným po generace, daleko vřelejší vztah a existenci sousedů v ulici a obci si tak nějak uvědomují a i jejich společné zájmy..V tom je jakýsi potenciál, který se už projevil i např. v dobách nár.obrození...
A až třeba jen někde kvůli dobíjení elektromobilů "vypadnou pojistky" a zkolabuje el.síť a ve městech se zdivočelá lůza a její "národní hoste z exotických krajin" nebude moct bez elektriky ani nažrat, umejt, vysrat a začne z toho blbnout, vyhlásí oblíbený starosta obce vyjímečný stav a nástup místního fotbal.mančaftu, dobrovolných hasičů a myslivecké jednoty, u vjezdů do obce postaví blokposty a začne situaci řešit a to právě v obavách právě z té městské lůzy a vzhledem k venkovskému způsobu života a hospodaření ve snaze být co nejvíce soběstační, mají ti vidláci šanci, že situaci zvládnou bez ztrát...a o tom to je a nemusí se to ani organizovat, aby to pak strachem posraný, zkorumpovaný zrádce a agent cizí mocnosti Hamáček ze sionistického ASPEN institutu zakazoval...

Když každý bude vědět co je v jeho zájmu, tak se určitě s podobně přemýšlejícím sousedem shodne a dohodne a pokud bude znát něco z dovedností toho skauta Chlíbka, bude to ku prospěchu všem...

373848

30.9.2019 19:48

všechny procesy probíhají v souladu s mravností jejich účastníků

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 158.?.?.?

Reakce na 373848

Tipl bych si, že v těch košer luxusních kodominiích se při SHTF navzájem požerou jako první.
Jak říká Pjakin:
"Všechny procesy probíhají v souladu s reálnou mravností jejich účastníků"

Takže bych se v reálu spolehl spíš na ty sousedské vztahy přes záhumenky než na uměle slepované survival komunity a milionářské kodominia.
Kdejaký vesnický balík ví že je sakra důležité jaké sousedy v ulici má.
Na rozdíl od měšťáka co prodá vedlejší byt komukoliv s prachama a pak brečí že se mezi tou verbeží nedá bydlet.

Prozřetelní pronajímatelé dnes dají přednost nižšímu nájemnému a slušné české rodině. Hlupák pronajme byt nejvyšší nabídce a pak brečí že se mu vystěhovali všichni slušní nájemníci, protože nechcou s dětmi bydlet vedle tureckého překupníka s heroinem ani vedle vietnamské varny pervitinu. (to se v reálu stalo, že překvapený majitel bytu co ho pronajal za nehorázné prachy "slušné vietnamské rodině s dětmi" dostal obsílku od policie že mu tam rozkopla dveře URNA při protidrogové razii).

373869

29.9.2019 15:40

Kdo není "elitám" zalezlý v zádeli, jako by nebyl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Zatím.Hamáček to pochopil. Ale nepochopil, že svět (kromě Západu) už směřuje úplně jinam než by chtěli poslušní poskoci s funkcí a jejich skuteční šéfové z klubu "elit" světa.

373843

Příspěvků: 20

28.09. 04:45 favela  Greta a Kolar a jejich fanaticky ,ideologicky a
28.09. 06:00 Mika  Souhlas
28.09. 10:18 F&T  RE: Souhlas
28.09. 10:24  Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému
28.09. 13:53  RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému
28.09. 20:14 neřeknu  RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému
29.09. 17:14 Maximus1  RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému
28.09. 15:15 janmax  RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému
28.09. 18:30 libertarian  RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému
30.09. 07:46 kolokol  RE: Petráš se diví Hamáčkovi, Tichý se diví Petrášovi a já se divím Tichému
28.09. 13:17 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
28.09. 21:00  naivita domobranců
28.09. 21:49 R.E.  RE: naivita domobranců
29.09. 15:33  RE: naivita domobranců
29.09. 22:31  Chudák Dago...
30.09. 17:42  RE: Chudák Dago...
30.09. 18:51  RE: Chudák Dago...
29.09. 22:40 R.E.  RE: naivita domobranců
30.09. 19:48  všechny procesy probíhají v souladu s mravností jejich účastníků
29.09. 15:40  Kdo není "elitám" zalezlý v zádeli, jako by nebyl

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 342