Diskuze k článku

Obchodní války jsou hrou blázna

Příspěvků 12

12.9.2019 8:41

Emmanuel MACRON: „Zcela zjevně jsme svědky konce západní hegemonie na světě“

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Systém sankcí víceméně fungoval v době světové hegemonie Západu. Dnes, jak jsem již mnohokrát psala, západní společnost degraduje prakticky ve všech oblastech z důvodu vlastní sebevraždy - sekulární politiky a legalizace amorální pop kultury.
Už i šílená západní elita to nakonec začíná chápat.

https://www.rodon.cz/clanky/Politika/emmanuel-macron-zcela-zjevne-jsme-svedky-konce-zapadni-hegemonie-na-svete-8172

373602

12.9.2019 14:13

RE: Emmanuel MACRON: „Zcela zjevně jsme svědky konce západní hegemonie na světě“

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 373602

Madam, otázka je, do jaké míry to myslí ta komická koule Rothschildů upřímě...mám dojem, že jen dostal za úkol nepřipustit izolaci Ruska a jeho vyvázání se ze struktur Západu a stát se o to víc neprovázaným, nezávislým a imunním a méně citlivým vůči zásahům z jeho strany, stejně tak, jako ve všeobecné izolaci posílil např. Irán...On ten Micron rozhodně není architektem ani uspořádání vlastní domácnosti, natož aby určoval směr postupu Evropy a to i ve vztazích k Rusku, které jsou při prosazování globalizace pricipiální úkol Evropy.

My už jsme natolik vrostlí do toho evrounijně-německého mutanta, že se udělat pro sebe nemáme možnost. Nastalo to, čeho jsem se při vstupu do EU a ještě před tím výprodejem ekonomiky do zahraničí, tolik obával na rozdíl od těch dnešních "vlastenců", jako je Klausovic parta a Zeman...

Rus už dneska není odkázán jen na Západ a Evropu, které může zastoupit Čína a ostatní země okolo...
Pokud je v něčím zájmu držet se Ruska, jako hovno košile, tak to je pravě ta stará vyžilá a morálním a enviromentálním syfilisem a jeho zanedbáváním prolezlá děvka babylonská jménem Evropa, bez zdrojů a s obrovským demografickým problémem na svých strhaných a atraktivity už dávno zbavených bedrech...a to o to víc, pokud se chce ještě dál považovat za křesťanskou...[velký smích]

S Ruskem se dnes jednat MUSÍ a to po dobrém i kdyby se to nikomu nelíbilo a to v rámci svých možností dokládá i ten Trumpeta...

373610

13.9.2019 3:01

Zakladni pohled na situaci .

Favela 203.?.?.?

Reakce na 373610

Nejsilnejsi USA armada sveta je hrozbou pro kazdeho, a tim razi cesty Korporacim za ucelem vyssavani sveta.. To je teorie za ucelem jejich konani..
Kdo se nepodrobi je dokonce i Hitler. Vypukne silena nenavist / berserk/.
V pripade Ruska a Ciny/dokonce Iran/,je zurivost velka, ale bezmocna... Tim se vyradili z lidske spolecnosti... Znicili se tou nekonecnou a nenavistnou zurivosti a uz nic jineho neznaji. Parasiti ve vedoucich mistech jsou dokonce schopni znicit svet ,kdyz nejde po jejich. Tedy zvysovani zisku vzdy a za kazdou cenu.Nic jineho neznaji a silenou agresivitu, kdyz nemohou dosahnout svych cilu...Ale zatim je videt dobre ta prazdnota... Milion mrtvych zadnej problem...A velice schopnych a se to naucili zakryvat a podvadet kazdeho , ale zase skoncili tim ,ze podvadeji sami sebe..Zakladni opravdu nejdulezitejsi v jejich zivotech se stal v prubehu dolar, ale jakmile se stali totalni Zavislaci , ovladla je chamtivost a berserk, az vsecko ztratili...Udalosti jako Obcanska valka, uloupeni zeme lupicskymi milionari,,reserve Bank , kdy se nechali ovladnout behem kratkych 20 let ,zidovskymi uprchliky z Ruska a Polska, svetova krize a dalsi krize ,k 9/11 uz neschopni vlastni obrany, kdy vrchni velitel Bush, kterej utekl aby nemusel jit na vojnu,se stal vrchnim velitele US armady.. A predstavit si starozitnou babu Hillary v te same funkci uz je neuveritelne..Zavrazdeni Kennedyho , kdy uz byli neschopni vyhodit aspon z funkci skudce , Dallas Police , Serifa a spol., Vsechny amatersky funkcionare ty ubohy Secret Service a na co je Secret ? Kteri meli hlavni slovo pri vysetrovani a dalsi smesne komise atd... Je toho hodne a uz to zadny duchodci , kteri uz jsou na duchodce dokonce prestarly nemuzou nic a nejsou schopni. Frasky se ihned vynoruji za tragediemi..

373615

13.9.2019 11:17

RE: Zakladni pohled na situaci .

Miroslava 2a02:x:x:x:x:x

Reakce na 373615

Skutečně americká tiskárna dolarů, která zabezpečuje Američamům blahobyt, ochraňuje nejmocnější armáda co se týče mocných zbraní. Jenže duchem je tato armáda slabá a může vítězit jen za pomoci nekonečného bombardování rozléváním napalmu a dalších sraček na teritorii protivníka. Ovšem i v takové situaci ne vždy vítězí. V současné době se tato "slavná" armáda mění v tlupu narkomanů, alkoholiků a zvrácenců.

373621

13.9.2019 11:53

RE: Zakladni pohled na situaci .

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 373621

>Jenže duchem je tato armáda slabá a může vítězit jen za pomoci
>nekonečného bombardování rozléváním napalmu ......

- Ovšem, dnes sa do USAckej riti pchajú hlavne štáty, ktoré nie sú bombardované. Viď celá EU.

373623

12.9.2019 11:44

Pol zemegule sa zbláznilo.

libertarian 31.?.?.?

" V těchto válkách je nasazována obrovská ekonomická a finanční síla Spojených států za účelem převálcovat další země, které nedodržují příkazy Washingtonu. Heslo Washingtonu zní: „Poslouchej mě, nebo uvidíš!“ "


- že takto konajú USAci, je smutné, ale je to bežné. Snažia sa niečo získať.
Otrasné a absurdné je, že takéto konanie - a celkom otvorené, netajené - schvaľujú ostatné štáty , takzvané demokratické. USA sa chovajú ako GAUNER, a pol zemegule to schvaľuje. Pol zemegule sa zbláznilo.

373607

12.9.2019 13:09

RE: Pol zemegule sa zbláznilo.

vladimir7 213.?.?.?

Reakce na 373607

Pol zemegule sa nezbláznilo. Toto všetko je zámer globalistov, a Trump pre nich pracuje ako Švajčiarske hodinky. Tieto vyjadrenia majú za cieľ znenávidieť, prestať sa báť, a odstaviť USA od Pax Americana, lebo by zožrali celú zemeguľu, a globalisti by vyšli naprázdno, a s veľkou pravdepodobnosťou ožiarení.

373608

12.9.2019 13:49

RE: Pol zemegule sa zbláznilo.

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 373608

"Pol zemegule sa nezbláznilo. Toto všetko je zámer globalistov, a Trump pre nich pracuje "

- toto je dokonalá ukážka, ako debili bránia zmenám k lepšiemu. Nahovárajú ľudí, že vinní sú akýsi (tajomní) globalisti, a že tí gauneri politici sú v tom nevinne. Takže vlastne netreba vykopnúť gaunerov politikov, pretože vinní sú ini - globalisti.
Takže, ovčania : ďalej voľte gaunerov politikov, pretože SA S TÝM NEDÁ NIČ UROBIŤ.

Ja sa iba divým - ako je možné - že si tí debilní ovčania stále volia takých politikov, ktorí poslúchajú a pomáhajú tým "globalistom. "

Vlastne , načo tí dem(ent)okrati robia voľby, keď všetko aj tak riadia tí tajomní globalisti ???
=============

globalisti > nahraď - židoboľševici, komunisti, Putin, rockefelerovci, kapitalisti, obchodníci, Babiš, marťania, ....[zmaten]

373609

13.9.2019 6:07

RE: Pol zemegule sa zbláznilo.

vladimír7 213.?.?.?

Reakce na 373609

Človeče, ty máš teda chaos v hlave, démonkrati majú určite radosť s teba.

373617

12.9.2019 15:05

Kecani o obchodni valce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Kdyby zacali dusledne vyzadovat dodrzovani patentu a dalsich pravidel, neprodavali technologie, tak by zadna obchodni valka nemusela bejt.

USA zesilely uz za Kissingera a Briznskeho.

373611

12.9.2019 15:57

Projekt PNAC se realizuje na plné obrátky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Pouze to není Project for New American Centurion, nýbrž Project for New Asian Centurion. Nevypočítatelný Trump se už zjevně stal pouhou loutkou amerických "elit", protože je mu bližší vlastní život než předvolební sliby, které před volbami dal svým voličům. O tvrzení, že svět se vyvíjí podle přání a zájmů tzv. globálních elit by se dalo s opravdu velkým úspěchem pochybovat.Ty globální elity mají totiž lukrativní adresy a firmy na Západě, hodně profláknuté ksichty a mnoho zločinů proti lidstvu na triku. Pokud by se "elity"přece jen přestěhovaly do Asie, byly by mezi tamějšími obyvateli asi tak nápadní jako břevno zapíchnuté do oka. Brzy budeme svědky toho, že na dluh žijící Amerika z obchodní války s Čínou rychle vycouvá, EU se během příští dekády začne rozpadat a Asie bude hospodářsky a finančně dominovat světu.

373612

19.9.2019 5:53

Stefan Hawkins rekl;lide jsou moc agresivni a to je znici.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Uz mame “chytre hlavy”, ktere kalkuluji vysledek treti svetove nuklearni valky, neverite?
John Bolton byl zbaven sveho mista a nahrazen byvalym bezpecnostnim poradcem
Presidenta Regana, panem Charles Kuppertman, ktery uz v letech osmdesatych se zabyval konfliktem mezi Ruskem a USA, jez je dnes na usvitu.Takze, “Kuppertmanovym” pocitanim, Amerika by ztratila 20 milionu, oproti Rusku,150 milionu. Kupperman nic nezmenil na svych nazorech, prohlasuje, ze valka se vede znicit co nejvice civilniho obcanstva Ruska a Ameriky tez., pokud mozno, tak hodne, treba 150 milionu vsech dohromady. Zda se , ze Charles Kupperman, co by odbornik, s politickou zkusenosti se docka svych slov.
Napsal Mike Shedlock, Sun , Sep15, 2019, s odezvou mnoha dopisu. Mozna , ze takovych , co kalkuluji, jak to vsechno dopadne, kdyz se zmackne cerveny knoflik a vsechno zacne litat z jedne strany na druhou a opacne, se smrtelnym nakladem radiaktivity a tak se splni mnoha lidem jejich sen.
Jen, tak, prikladem vzpomenme Rumsfeld-a, ktery tlacil na Clintona zacit valku s Irakem. Takze, kolik to vezme casu, aby presvedsili preidenta Trumpa zacit nekde dalsi konflikt, aby, hlavne nemel moc nadeje, ze to musi byt slabsi protivnik , ktery prohraje. Jen, tak prikladem z historie “ sedum kuli v Sarajevu, zatahlo vice nez tricet narodu do valky, jinak, i slepa baba v Bulharsku, vestila , ze bude zavrazden vysoky statnik a tim to vse zacne, svetova nuklearni katastrofa. Tak, tedy “doufejme”, ze pan Kupperman bude take zarazen ve svem vypoctu do tech bezvyznamnych civilistu, ze , v tom mnozstvi 150 milionu dojde I na nej a jemu podobnych.
S valkou se pocita ,jako s nutnosti ,jako, soucast politicke stability na ukor nekoho druheho

373672

Příspěvků: 12

12.09. 08:41 Miroslava  Emmanuel MACRON: „Zcela zjevně jsme svědky konce západní hegemonie na světě“
12.09. 14:13 R.E.  RE: Emmanuel MACRON: „Zcela zjevně jsme svědky konce západní hegemonie na světě“
13.09. 03:01 Favela  Zakladni pohled na situaci .
13.09. 11:17 Miroslava  RE: Zakladni pohled na situaci .
13.09. 11:53 libertarian  RE: Zakladni pohled na situaci .
12.09. 11:44 libertarian  Pol zemegule sa zbláznilo.
12.09. 13:09 vladimir7  RE: Pol zemegule sa zbláznilo.
12.09. 13:49 libertarian  RE: Pol zemegule sa zbláznilo.
13.09. 06:07 vladimír7  RE: Pol zemegule sa zbláznilo.
12.09. 15:05  Kecani o obchodni valce
12.09. 15:57  Projekt PNAC se realizuje na plné obrátky
19.09. 05:53  Stefan Hawkins rekl;lide jsou moc agresivni a to je znici.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 1

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,02 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
21,97 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 704,05 Kč
1 unce stříbra
565,50 Kč
Bitcoin
297 681,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 923