Diskuze k článku

Staronová strategie USA vůči Rusku

Příspěvků 10

27.8.2019 7:15

Co vlastní gojimové, je naše v jejich dočasném používání

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Chapadla SSvaté mafie
>Předpokládá se, že „preventivní“ akce se opírají o použití celého politického a ekonomického potenciálu Spojených států
Zneužití zdrojů uSSa k banksterskému lupičství a otrokářskému zlořádu, ale i zapojení všech využitelných košer SSajanů, včetně těch v Rusku parazitujících talmudistických záškodníků.

Z katechismu, z talmudismu, z nauky košer okopávačů kotníků, lupičů, zmetků;

Slované, obzvlášť Rusové, nejsou schopni hlubokého myšlení,
analyzovat a dělat vývody. Podobají se sviním, které žijí s rypákem ve svém korytě a netuší, že nad nimi je nebe. Veškeré jevy přijímají povrchně, příliš konkrétně, nevidí fakta v jejich následnosti a spojitelnosti, nejsou schopni přemýšlení, zobecnění a abstrakce. Každý případ je pro n pouze případ, by k němu docházelo často.
(Vzpomínáte si na SSvaté žvásty o předsudečné nenávisti, projevu ze Serešovy žumpy a jeho místních košer kolaborantů, SSajanů? Např; In iustitia se šmejdkou Kalibovou - dotované "norskými" a "lichtenštejnskými" fondy?)

Naše ideologie je v zásadě opačná. Oni: Radši míň ale líp.
My:Radši víc ale líp...
Oni: Dodržovat zákony je povinnost, je to základ harmonie
společnosti.
My: Zákon je hora, chytrý člověk horu obejde.
Oni: Zvítězíme nebo zemřem. My: Vítězství pro život a štěstí,
nikoliv život pro vítězství. K čemu je vítězství, nepřinese-li
život v blahobytu? Hoře z porážky lze přestát; všeho dosáhne
ten, kdo umí čekat.
Vše, co umí a znají gójové, my umíme také, ale co známe a cítíme my, oni by neměli znát. Vše co oni vlastní, je jejich krajní hranice.
Co vlastníme my, to je náš prostředek k dostižení většího. Vše co oni dnes vlastní, je naše v jejich dočasném používání.
Odebrat od nich to, co Nejvyšší nám odkázal, je naše povinnost.

373232

29.8.2019 3:42

RE: Co vlastní gojimové, je naše v jejich dočasném používání

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Reakce na 373232

Co myslite,kdyz odskodneni za druhou svetovou valku pozadoval,tou dobou,neexistujici Israel a mluvil,za vsechny zidy,tedy i za to KAPO,co zprovodil mnoheho zida take a ted prijde to hlavni,KAPO nedelal rozdilu, takze zabil i krestana,tim padem situace vznikla s otazkou,zda mam narok na odskodne ,od statu Isrelu a jejich obcanu-KAPO ve sluzbe ,takze bych mel narok,co by pozustali na reparaci,odskodneni zpusobenym obcanem Israelu,co myslite?

373267

27.8.2019 9:37

Svět kapitálu bez hodnot

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Po uvědomění si toho na jakém základě a z jakých zdrojů předmětná morbidní strategie vlády USA a jejich tvůrců vychází/pochází je možné konstatovat, že je to ničím nezdůvodnitelná strategie bezbřehé nenávisti typu Mein Kampf. Vláda USA a její tvůrcové jsou naplněni ideologií nenávisti vůči Rusku a Východu Země, ale též proti všem národům Země do té míry, že Země jako Živý Organismus má plné oprávnění k tomu, aby tuto šílenou a k životu Světa Lidí a Života Země nepřátelskou entitu s pracovním názvem "USA" pohltila a z povrchu Živé Země odstranila. Nebudou mít pomocníka stejně jako rakovina. Vláda USA a její tvůrcové jsou sami pro sebe největší sebezničující silou. Svět kapitálu jejich vlastní zásluhou ztratil veškerou cenu/hodnotu. "Správcové" kapitálu zapláčou...

373236

27.8.2019 17:32

Žádná strategie USA je už nezachrání

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Jejich fígle jsou už profláknuté a hlavní zločinci a jejich zločiny a adresy známé.

373244

28.8.2019 4:49

Meditace, Paradoxnosti a nasledky...

favela 103.?.?.?

Reakce na 373244

Jako malej si pamartuje jsem se prave dozvedel ze se vrazdi i masakruji deti a tak se usoudil, ze svet neni nic jineho, nez vlastne peklo.
Ale pozor Rafinovany peklo. To prislo pozdeji diky p. Hrabalovi. Protoze jsou chvile , nektere si i sami vytvorime , dite se narodi, nekdy je to normalni rezim ,aspon trochu, Prijdou na nas "Stastne chvile , bedny cerne ,bedny bile "/Nezval/.A pak to prijde na kazdeho zvlast a zaroven i dohromady. Nasili, zlo , tragedie ,silenstvi a zmatek v mysli , ktera to odmita pochopit. Ani v tom nejsme rovnopravni, nekdo je postizen vic a nekdo mene a porozumeni /i pri vsi snaze/ je vice nez tezke.. O to horsi je ten rafinovanej dopad zla a zmatku na nas nasi nepripravenou psychiku mysl a dusi..Neni nam dano pochopit,vedet aspon trochu,nez to prijde.
Marx znal kapitalisty vyborne. Mel kamarada a blizko, Engelse..Bral od nej vsema deseti a zaroven okousaval ruku , ktera zivila celou rodinu..
Nikdy neporozumel te neskutecne reinkarnaci kapitalismu, ktera kazdeho zatim prelstila..Dnes nesedi na pytlich penez nevlastni nic ani tovarny, banky ,statky . Neco osobniho majetku vlastni ..Prijmy, platy, jako kazdy ale obrovske ,akcie.
Protoze /Marx/,byl parasit , tak jit pracovat do doku ,nebo na cas do tovarny, neprichazelo v uvahu. Nezjistil tak ,ani se neobtezoval,nebo se nezajimal ,ze vetsinou a casto, delnici a lide jsou tak dobri /nebo spatni/ jako jsou jejich vudci..
Jako Lenin v Rusku,vyuzil nespokojenosti s valkou, tak se kapitaliste pomoci revoluce promenili do demokratu vyhlasovanim falesnych svobod, lidskych prav a humanity ,ale zaroven polozili politicky system na zaklade struktury Korporace.
Tedy akcionari voli, nekoho /reditele/, kdo se jim predhodi , nevi casto, kdo to je, at voli jak chteji vysledek je uplne stejny. Potom nastane isolace, tajne plany, tajne akce, zvolenych a zaroven vyvolenych, lzi a zapirani informaci, bezohledna chamtivost za kazdou cenu, korupce i dnes za zniceni sveta,atd. Korporacni vlada pak ma moc , policii, armadu, zbrane, urady, tajne organizace a nepratele /konkurence u korporaci/, kteri jsou duleziti aby neprisli o moc. Vse je zajisteno vydiranim vsech ostatnich. Agresemi , loupezi ,pohlcenim vseho co se da pohltit.atd. Nikdy neni dost.Vice zlocinu pak znamena ,ze media /misto poskytovani informaci/, stale vice zatajuji /a musi/,az skoro nemaji o cem psat.. To doprovazi stale vetsi povyk o demokratickych svobodach, pravech a vseobecnych vyhodach tolerance..To ma presvedcit kazdeho, aby toleroval vse dokud tolerance i pres to ,ze vede od persekucim a k postupnemu zotroceni a vyhlazovani ..Tolerovat , demokraticky to nejhorsi ,je propaganda a heslo dne..

373253

28.8.2019 1:55

O,co,v podstate jde,vest valku,ale,neuspinit si vlastni ruce-Mossad

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Pouzit vlastence,proti vlastencum,krestany proti krestanum.....

Co se stane , kdyz obcane -vlastenci doma ve svem state , pusteji ke kormidlu naroda jine "vlastence" jejich klanu, takze vznikne to, cemu se stale ucime, ze jedni vlastenci nici jine -domaci, vlastence.
Amerika prikladem: At a campaign stop today, she said she supports the death penalty but not necessarily if the condemned is a person of color. In other words: it’s okay to execute white people but not black people.
Po zvoleni do senatu USA se pres 80 senatoru vypravilo do Israelu.Da rozum,ze i v Cechach nasledovali priklad "Ameriky".Vaclav Havel prisahal sluzby bosakum, zednarum, ne ceskemu lidu, tak si z USA privezl istrizenou nohavici, jako dukaz jeho svetovosti-internacionalismu a jeho trinact poradcu, ovsem nebyli, ale,"Narodni Hoste".Rovnez Narodni shromazdeni v prvnich kruckach v "SAMETU" se hned venovali odskodnenim pro zidovske obce, jakoby nemeli jineho na praci, takze doslo i na Narodni Galerii.Narodni shromazdeni chtelo zvolit, cizinku na urad presidenta, Madelinu, jejiz rodina ukradla cenne veci z domu rakouskeho obchodnika a dodnes , nic nevratili, naopak zrovnopravnili.Takze, zvoleni jakoby obcane dane zeme se stavaji pres svuj mamon, nepritelem, jakoby svych obcanu. President Bush sveho casu dal do americkeho zakonodarstvi, zidovsky zakon, kde se jedna o tom, kdo se mu nepodridi,tak prijde o hlavu.
Vložený obrázek
Americane, jako i jini nevenuji pozornost, jak jim, politici a pravnici meni zakony v jejich zemich,jsou zcela zaneprazdneni jinymi zajmy, coz muze byt osudne.
www.thewatcherfiles.com/noahide_laws.html
NOAHIDE LAWS AND DECAPITATION FOR CONFESSING JESUS IS LORD .... (Note: The Jewish Law, found in Deuteronomy 17:6, requires the testimony of 2 ...
George Bush, indicated in Public Law 102-14, 102nd Congress, that the United States of America was founded upon the Seven Universal Laws of Noah
zidovska rodina z Cech,ktera emigrovala do Ameriky-zidovsky namorni kalendar*Hilary je zpriznena s rodinou Bushu.
Vysledek na sebe neda dlouho cekat.http://www.takebackourrights.org/docs/Christians-full%20page.html

373251

28.8.2019 8:41

Proč všichni – když jim poteče do bot – hledají pomoc vždy jen u Rusů ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x

Svět Rusko potřebuje , protože hledá nadeji u těch , kteří můžou zastavit zlo. Svět potřebuje pevný bod. Nikoli emerickou amebu. Dneska už je na výběr, ale Rusko má za sebou stejný osud, jaký oni znají, neb jim je předurčen. Logicky se obracejí na účastníka ringu, který ač několikrát knoukautovan, zase vstava, ale už nevravora. Naopak trefil rohovnicke hovado do rypáku tak, že mu vyletly přední zuby a krvácí.
To všechno jsou smrtelné hrichy. A ti, kteří poznali pád na livanec, logicky hledají pochopeni.
A kdo jiny, než Rusko, jim teď může rozumět nejvíc. Čína má větší vahu. Ale nejsou s ní zkusenosti.

373255

29.8.2019 3:48

Kdyz Gorbachov zradil nejen svet ale samotne rusy

favela 203.?.?.?

Reakce na 373255

a Rusko , bylo zle..Dojednal jednu smlouvu pouze o raketach, ale jako statnik , kupodivu nechtel zadne jine s ohledem na ochranu milionu populace, kterou predhodil , jako korist tak zarucenym Reaganovym studenovalecnikum , kteri meli sve jako vzdy uz plany... I kdyz smlouvy nemaji uz dlouho ,ani cenu papiru, na kterem jsou natisteny..
Ve Vidni se seslo asi 600 parasitu z celeho sveta + "novinari" a nejaky cas se vedly rekreacni rozhovory , ktere staly desitky milionu, chvilka na schuzi a potom krasna dovolena zdarma a vse placeno..Jednani bylo o Iranu.
To je jeden z dulezitych principu demokracie ,zvoli se jinej president,vladfa a kdyz se to hodi smlouvy rychle roztrha/zmizi beze stopy/ , jako kus hadru a dnes je to videt vic, nez dobre....Kolebka demokracie , upirala jako upir prava vsech kolonii a svych obcanu , povestna zradami na kazdeho a vzdy. V meste Roterham , nedavno terorizovaly gangy pakistancu pres tisic obeti , malych devcatek ze skol, pres 10 let urady a vlada vedely ,ale bezedna zbabelost , ktera zachvatila snad vvsechny demokracie opet zvitezila. Podla Zrada i na vlastnich detech jen ukazuje ceho jsou schopni, vlastne neschopni zaroven. Podobne jako Epstein v mensim..A vysledek fanatickeho Feminismu, LBGTQ, Korekce,Multikulturalismu, prevychovy k Lidskym Pravum a jejich teroru v demokraciich vzdy blizko pod povrchem..
Nenavist k Rusku a Putinovi neni jinak motivovana. Znicil a rychle /nedemokraticky/,straslivy internacionalni terorismus uvnitr Ruska, potom v Cecne a velmi uspesne bojuje v Syrii..
Terorismus statni jiz od zacatku II.sv. valky ,s pokracovanim teroru studene valky , kdy jen terorismus neustupny Stalinuv zabranil ovladnuti sveta.. Tedy jedina ucinna zbran jak znicit terorismu ? Terorem. Ovsem Demokrati zapadu propaguji taktiku, cirkevni, dostanes facku, zabije ti zlocinec dite ,prived dite dalsi ,na jatka, na oltar fantismu , fanatiku.. A beda , kdyz to neudelas...Denne se potvrzuje fakty a dukazy umysly zahnat svet do konecne katastrofy. Otazka . Vedeli /a pocitali/ germani , kdyz poslali Lenina a spol. co vsechno 'revolucionari" /Lenin, Trockij, Sverdlov, Radek, Zinovev , ovsem pod falesnymi jmeny/,a dalsi co vsechno spachaji , Jak spolehlive umi znicit vsecko , jaky priklad k dnesku a jejich stejnych umyslu s celym svetem...

373268

28.8.2019 13:25

Tá stratégie je iba ukážkou bezmocnosti

Libertarian 37.?.?.?

Realnu silu USAci strãcajú, tak aspoň kecajú.

373260

28.8.2019 22:55

RE: Tá stratégie je iba ukážkou bezmocnosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 373260

Bylo by to hezké kdyby jste se nemýlil ale ti s odstupem chtěli republiku usa již dlouho tomu přejmenovat na oligarchát. A proč? Protože se angažují loupežíví rytíři a a dvorní dámy tkz, filantopové soroš lerner a tady máte mluvčího s konzilu majitelů korporátních fašistů.
https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE
https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI

373264

Příspěvků: 10

27.08. 07:15 Pátá Mojžíšova 7:24  Co vlastní gojimové, je naše v jejich dočasném používání
29.08. 03:42  RE: Co vlastní gojimové, je naše v jejich dočasném používání
27.08. 09:37 svatoslav.butora  Svět kapitálu bez hodnot
27.08. 17:32  Žádná strategie USA je už nezachrání
28.08. 04:49 favela  Meditace, Paradoxnosti a nasledky...
28.08. 01:55  O,co,v podstate jde,vest valku,ale,neuspinit si vlastni ruce-Mossad
28.08. 08:41  Proč všichni – když jim poteče do bot – hledají pomoc vždy jen u Rusů ?
29.08. 03:48 favela  Kdyz Gorbachov zradil nejen svet ale samotne rusy
28.08. 13:25 Libertarian  Tá stratégie je iba ukážkou bezmocnosti
28.08. 22:55  RE: Tá stratégie je iba ukážkou bezmocnosti

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 209