Diskuze k článku

Poslední západní impérium?

Příspěvků 37

26.8.2019 5:57

A tak si jednou , ubalil opet cigaretu

favela 103.?.?.?

a zapalenou ,zavesil na spodnim retu...
Ale v clanku opravdu nic nefunguje. Ani Kristalova Noc. My muzeme vzpomenout a uctit dnes obeti Willhelmova strasliveho germanskeho fasismu daleko horsi Lidic,Lezaku , kdy v Belgii a pozdeji ve Francii, od 4.8.14 , germansti zlocinci strileli rukojmi po stovkach,vcetne zen a deti ,znicili stovky vesnic a mest a srovnali se zemi,.Louvain, Gothicka katedrala, starobyla universita s obrovskou sbirkou knih a zaznamu , nenahraditelne historicke hodnoty, a bez priciny vypalena silenymi barbary a zniceni starobyle katedraly v Reims/Francie/, kde byli korunovani kralove od 9.stoleti..Zlociny a nepredstavitelne ,tenkrat jako dnes zustali a zustavaji bez trestu..A za pouhych dvacet let /1938-45/,vse znova a horsi. A jak to bylo mozne ? I kdyz utrpeni a silenstvi se tezko muze pomerovat a zjistovat ,ktere je horsi.. Ale behem tech 30 dnu, se zvedla obrovska vlna nenavisti proti germanum. Pod vedenim homosexuaniho cisare Wilhelma byla vyhlasena valka proti svetu ,za okupaci celeho sveta a podrobne uverejneno jak se s kazdym narodem bude jednat a ktere narody zmizi ze sveta uplne !!!..Jedna pricina byla vylouceni ze spolecnosti v Parizi germanskeho vojenskeho atase, jeho maminka si stezovala cisari, po napadeni Francie /1870/, obrovskych masakru a reparaci uvalenych na Francii. Druha pricina byla, "obkliceni "germanu celym svetem. Od Francie , pres Svycarsko, Rakousko-Uhersko, Rusko, Dansko,Luxemburg a za morem britove "obklicovali". Potom zdalky dokonce Japonsko.
Potom prisli v bilych ponozkach fanatici dalsi Rohmovi pochody znamenaly rozpoutani nasili v celem Nemecku, beztrestne pod dohledem uradu..
V 1989 uz byla pripravena Merkel se ujmut vlady...P.Levi, ktery stravil nekolik mesicu v konc. tabore vypravi o tom , kdyz se vezen dopustil poruseni pravidel,discipliny atd. ostatni veznove na nej okamzite zavolali Kapo..I vice jich a vezen byl zmlacen. nekdy i zabit. Veznove kupodivu nerekli ,hej prestan, nedelej to a neco podobneho..Vezen casto dal nemohl pracovat a s dusledky. Kapo musel zasahnout jinak by mel nasledky tez..A dnes. Kdo prebral funkci Kapo dnes v EU.

373205

27.8.2019 19:07

Re; kápo, dozor nad dovoleným myšlením

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 373205

"...předseda iniciativy za práva Romů. V debatě TV One prohlásil, že XY je je pfodlouženou rukou skinkeadů a neonacistických živlů, jimž vadí moje angažovanost v otázce romských práv. Na to lidé od rabi Kocharského vznesli smělý dotaz k řediteli Veřejnoprávní televize, zda již prověřil, nakolik byl útok na mou osobu rasisticky motivován; extrémisté mě prý vedou na tajných seznamech jako (cenzura), jehož je třeba odstranit z veřejného života. Však už on ředitel bude vědět jak reagovat ) spisovatel Martin Nezval

Dohlížejí další lidé správného "demokratického" názoru, jediné povolené "pravdy", zaměstnaní v " neziskových" organizacích, kteří mají také podezřele blízko k takovým rabi Kocharským.[mrknutí jedním okem]

373246

26.8.2019 8:51

podivné chování planety a počasí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

V tatrách zranil před pár dny blesk 70 lidí, 8 zabil. Záhadně byla na mnoha místech zapálena jak ruská tajga, tak amazonský prales. Hoří dokonce rozsáhlé lišejníkové porosty v Grónsku!
Aeronet v tom vidí zase nějaké spiknutí. Ale já včera zažil prakticky "suchou bouřku" kdy mlátily blesky všude kolem, ale byl jen drobný deštíček!
To jsem v životě viděl poprvé.

Tohle prostě není normální. Je tu možnost, že někdo má nějaké záhadné technologie na ovládání počasí a dalších zemských jevů. To je ale dost krkolomné vysvětlení, a proč by kromě Ruska pomocí blesků podpaloval taky amazonii a grónské lišejníky? To nedává žádný smysl.

Pak už jedině zbývá vysvětlení (a i vzrůstající četnost otřesů v yellowstonu tomu nasvědčuje) které brali v potaz i naši slovanští a keltští předkové před příchodem pseudokřesťanství.
A to sice, že i planeta je živý organizmus nadaný jakýmsi vědomím, a celá příroda, živá i neživá má určité vědomí. Že vše ve vesmíru je jen hmotným projevem univerzálního vědomí a tudíž zcela logicky vše ve vesmíru je vědomé!
A tudíž reaguje na vědomí ostatních bytostí, včetně lidí.

V psychologii to popsal C.G.Jung jako tzv. "synchronicity" tedy zvláštní jevy které se logicky nedají vysvětlit a z pravděpodobnostního hlediska jsou prakticky vyloučené.
Přitom se s nimi setkává každý člověk.

To co se děje s počasím a klimatem není způsobeno žádným oxidem uhličitým a podobnými nesmysly. Jen se po tisících let dřímající vědomí planety probouzí ze spánku a reaguje a interaguje s vědomím lidstva, které je na hodně nízké a temné úrovni.

Zjednodušeně řečeno: tak vy jste si chtěli z této planety udělat peklo, vyhubili jste 90% života v oceánech, zničili pralesy ze kterých jste nadělali pouště? No dobrá, tak to peklo budete mít se vším všudy.
To není nic osobního, jen vesmírné zákony které se nedají obejít (ačkoliv nám politici, manipulátoři, náboženství nalhávají opak a podsouvají nám falešné zákony - a my jim to pořád žereme)
A jak známo, neznalost zákona neomlouvá.

373207

26.8.2019 11:40

RE: podivné chování planety a počasí

janmax 83.?.?.?

Reakce na 373207

Už jste něco slyšel o energetických zbraních ?
Také je něco vysvětleno na Aeronetu.
Ostatní je Kuzma Prutkov

373211

26.8.2019 12:39

RE: podivné chování planety a počasí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 373211

Psáno přes proxy nebo TOR. Zrušeno

373212

26.8.2019 21:07

RE: podivné chování planety a počasí

neřeknu 37.?.?.?

Reakce na 373207

nezlobte se, ale s těmito bláboly o jakémsi mstivém vědomí zeměkoule jděte raději k táboráku u svátku keltsko-slovanské vzájemnosti, děkuji

373229

27.8.2019 8:38

RE: podivné chování planety a počasí

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 373229

Pokud nerozumíte psanému textu, tak se raději k tématům, o kterých víte naprosté kulové, nevyjadřujte. Místo toho můžete jít za svým "žárlivě milujícím". Děkuji.

373234

27.8.2019 21:19

RE: podivné chování planety a počasí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 373229

Jestli vám víc vyhovují talmudistické lži o neexistenci posmrtného života, kterou nám do hlavy vtloukali francouzští zednářští "racionalisté" už před 200 lety, tak prosím. Proti gustu žádný dišputát.
Ale aspoň tu s tím neoblbujte lidi. Už tak je té zednářské propagandy až příliš.

373249

26.8.2019 10:55

Mám stejný dojem jako editor v "Poznámce editora"...

R.E. 46.?.?.?

Sakera a jeho názorů si považuji a ve velké většině s nimi souhlasím, ale že bránit se multikulti je "odporné a patologické" je pitomost stejná, jako tvrdit, že je to výsledek účinku jakési "karmy"...
Co má to zhovadilé multikulti za úkol a kdo za ním stojí a provádí jej je jasné značné časti Evropanů a jen snad notorickým mladým infantilním sluníčkářům a The Sakerovi ne...[velký smích]

Tady je vysvětlení pro ty s horší pamětí:

https://www.youtube.com/watch?v=97JFggxXLbY

373208

26.8.2019 17:21

zákon karmy a talmudistické lži

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 373208

Psáno přes proxy nebo TOR. Zrušeno

373222

7.9.2019 2:20

RE: Mám stejný dojem jako editor v

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 373208

https://uloz.to/file/NzugC17pk/multikulturalismus-a-imigrace-kdo-za-tim-stoji-mp4

373508

26.8.2019 11:13

editor má pravdu v tom, že autor stárne, ale

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

mýlí se v tom, že autor se stářím nenabírá skutečnou a zralou moudrost.
P. S.: Autor opomněl dodat, že jednou z metod, v níž umírající Západ hledá záchranu, je, že do čela staví čím dál mladší fracky. Posléze ženy, a zdá se, že nakonec to budou translidi. Ale ani to nebude konec. Posledním vůdcem impéria bude kůň, kráva či vůl.

373209

26.8.2019 11:19

Impérium se rozpadne??? Banksteři ovládají SSajany, měnu a zdroje!

Pátá Mojžíšova 7:24 78.?.?.?

>Zlý bílý muž. Megalomanie „Jsme bílá rasa!", západ si vše (zlo) způsobil sám. Poslední západní impérium...
Mám pocit, že The Saker se buď zbláznil nebo byl akvirován.
>září 1995...jako o „Křišťálové noci mezinárodního práva“, kdy impérium zaútočilo na bosenské Srby...
Talmud impérium neustále, po tisíciletí porušuje „právo“. V roce 1989 lstí a klamem zprivatizovalo moc nad většinou socialistického bloku. V Srbsku záškodníci, kolaboranti, SSajani nepřesvědčili dostatek ovčanů lstivými žvásty o svobodě - pro démonkratizaci, tak talmud fašisti vyslali žoldáky své zločinecké donucovací, vraždící a ničící organizace. Cíl; Otevřená společnost pro korporátní fašismus!

>„jsme nepostradatelný národ“ a „buď jste s teroristy, nebo s námi“
Žvásty o národu v případě uSSa jsou lstivé. Teroristické, fašistické impérium - na vrcholu zla ovládá několik desítek deprivantů z talmud klanu, kteří se pasovali na bohy. Obyvatelstvo uSSa podle mě není národ. Někteří jsou potomci černých otroků. Další bílých otroků, kteří se lstivými žvásty o americkém ráji nechali nachytat talmud verbíři, opustili rodnou hroudu třeba v Evropě, a pak jim zbývalo jen otročit až čtrnáct hodin denně, šest dnů v týdnu za trochu drobáků. Jsou tam i Číňané, Indové, Portorikánci…A !!!; iSSra…& Chazaři. Lidé pochází z různých zemí, a trpí talmud sektě a banksterům jejich neustálé zločiny, loupení, ničení, nebo až hromadné vraždění, viz KarlHeinz Deschner; Moloch.
Talmud vůdci Ruska si ponechali jaderné zbraně, tím schopnost sebeobrany.
Talmud tlampače Oceánie musí neustále proti někomu štvát, zvláště proti vzpurným, nebo dokonce nezotročeným. Ale o jakém kolapsu anglosionistického impéria The Saker tlapká? Fakt by mně úpadek moci banksterských zrůd potěšil, ale co The Saker chlastá nebo fetuje?

>definujme pojmy...uveďme na pravou míru...západní civilizace se...zrodila...první křížovou výpravu
Ach jo, to jsou bludy. Pokud Feuchtwanger nepsal úplné blbosti, tak v Římě bylo obrovské SSvaté gheto už za Flaviovců. A ti SSvatí zmrdi lstivě ovládali „Říši“. V 11. století byly synagogy na mnoha místech nejen Evropy! Papež byl loutkou debilizace, pobočky mojžíšismu. Otroci byli v roce 1095 davově zdebilizováni, aby osvobodili cestu do SSvaté země od jiných otroků, z další pobočky mojžíšského zlořádu, mohamedánů. SSoudruzi z ghetta zorganizovali lidská jatka; vyslali zdebilizovance ve SSpasittele - proti zdebilizovancům v Proroka! Zblblíky obou proti sobě poštvaných davů vyzbrojili, samozřejmě po jejich, talmud-lichvářsky.

>vlny přistěhovalců...tisíc let opravdu špatné karmy
Nebo projev zločineckého plánu kalergismu - talmud zmetků, kteří verbují mohamedánské černochy a Araby do evropského ráje! Banksteři ovládají partaje a vítačské spolky Evropského sojůzu!

373210

26.8.2019 14:04

Autor se vůbec nezblaznil

Anonym 2a0b:x:x:x:x:x

Kdo sleduje pravidelně V.V. Pjakina, najde ve většině tvrzení shodu těchto dvou analytiků. Jen je třeba o tom přemýšlet a nepodceňovat souvislosti. Oba mluví o daleké budoucnosti a nám se to zdá neskutečné. Jenze vzpomeňte, kolikrát jejich závěry se zdály být sci-fi a najednou jsme byli postavení před jejich řešením. Třeba role V4.

373215

27.8.2019 9:04

RE: Autor se vůbec nezblaznil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 373215

Jakkoliv si V. Pjakina jako člověka vážím, ani on není žádným neomylným prorokem a občas se dopouští ve svých predikcích chyb - viz jeho odhad francouzských prezidentských voleb, kde tvrdil, že M. le Penová se nedostane ani do prvního kola, nebo případ N. Savčenkové, kde tvrdil, že ji Rusko nepustí z vězení, načež když byl konfrontován se svými diváckými dotazy, trapně se vymlouval, že to myslel jinak. Kdo z vás si skutečně přečetl jeho doporučenou literaturu? Osobně jsem značnou část přelouskal a můžu říci, že dílo je místy naprosto mlhavé a rozplizlé - sám Pjakin (dokud jsem sledoval jeho pořady) nikdy jasně nedefinoval například pojem "globální elita", přičemž v jednom z jeho pořadů tvrdil, že nejvyšším globálním prediktorem je Bůh. Dál už nemělo smysl studovat. Jeho prioritní členění v zásadě funguje, nicméně při vší složitosti světa nejde všechny události strčit do jakési škatulky - zcela se tu ignorují události, které ani při jakkoli dokonalé analýze nelze predikovat - přesto se šoupnou do škatulky. Pjakinův systém lze přitom mnohem jednodušším způsobem nahradit - stačí k tomu informace a altruismus. Vcítit se do role člověka, jež má moc změnit svět a popřemýšlet nad způsoby řešení. Pak vás nemůže překvapit ani to, co se v současném světě děje - včetně domácího záhumenku.

373235

27.8.2019 15:43

RE: Autor se vůbec nezblaznil

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 373235

Na počáteční úrovní chápání terminologie KSB čtenářem je složité vysvětlovat něco, co se v pojmovém aparátu čtenáře vůbec nenachází.

Ze začátku stačí do podvědomí přijmout informaci, že nad těmi rothschildy, warburgy, rockefellery, sorosy..., stojí ještě někdo, kdo svou anonymitu tvrdě chrání. Protože anonymita je ta jediná spolehlivá ochrana.

A je úplně jedno zda je nazýván Globální prediktor, Světové zákulisí, Globální konceptuální moc. V těch termínech se jen odzrcadluje to, čím se zabývají...

373242

27.8.2019 15:30

RE: Autor se vůbec nezblaznil

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 373215

Jak jste přišel na to, že Fond konceptuálních technologií s veřejným představitelem V.V. Pjakinem se shoduje se Sakerem např. na 1.-2. prioritě řízení sociálních supersystémů?

Již několikrát jsme tu rozebírali Sakerovu podvědomou psychlogickou nadřazenost vzhledem k národům východní Evropy.

Pro mě je to panák, který je pasen Světovým zákulisím jako informační alternativa současnému řízení západního světa pod kuratelou státní elity USA. Ovšem nenabízející řešení současného světového uspořádání pro blaho VŠECH národů plaenty Země.

To, že je více informován nad průměr vůbec nemusí být jeho zásluha, to jen např. jeho kmotři mu informace dávkují, tak jak potřebují...

373241

26.8.2019 14:11

Výborný článok - ale v roku 2010

Libertarian 151.?.?.?

Dnes absolútne neaktuálne. Nezohľadňuje samovražedný vývoj- dobrovoľnú muslimatizáciu Európy. A sčernenie USA.
Z demografickej krivky bielych a muslimov je jasné, že Európa je definitívne muslimskã.

373216

26.8.2019 15:46

A co je to vlastně ten "Západ"?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Až do vypuknutí první světové války svět pojmy jako Západ a Východ neznal. Tehdejší carské Rusko bylo nedílnou součástí Evropy (Západu) a velkou měrou ovlivňovalo i její budoucí vývoj.
Dělení světa na Západ a Východ už dnes nedává žádný smysl. Jsou to umělé pojmy a přežitek studené války. Kde je potom ta pomyslná hranice mezi oním Západem a Východem? Je třeba současná Ukrajina Západem či Východem?
Jak to správně definovat?[zmaten]

373218

27.8.2019 16:33

RE: A co je to vlastně ten "Západ"?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 373218

Velmi jednoduše. Západ je skrz na skrz neomarxistický, prolezlý homozexualizmem, LGBT agendou, feminizmem, potratářstvím, a dekadencí. Zatímco východ ještě ctí tradice, nějakou morálku, rodinu, stát jako občinu a společné dílo, altruizmus.

Každopádně hranice jsou neostré a většina ukrajiny patří tímto spíš na západ. A my jsme někde v půlce.

Jak říká Pjakin: všechny procesy probíhají v souladu s mravností dané společnosti. V případě krize se rusové semknou a budou si pomáhat (viz luhansk a doněck) zatímco anglosionistické země s jejich loupeživou morálkou budou mít zombie apokalypsu ve stylu Mad Max nebo Resident evil.

373243

26.8.2019 17:18

Hranice jsou dobré

svatoslav.butora 2a00:x:x:x:x:x

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Svět tzv."Západní civilizace" je uspořádán od počátku svého etablování se na principech nenávisti a podmaňování a loupežení. Sem tam se objevila nějaká ta ideologie obhajující humanismus a vyšší principy lidskosti. Na počty vražděných lidí a obětí systémů světovládního "amerického snu" to nemělo a nemá téměř žádný vliv. Působení tzv. židovského a tzv. křesťanského a tzv. mohamedánského náboženství má na světovládce ve službách Smrtihlava vliv jako bzučení ovadů - tz. vliv je pražádný až nulový a spíše se jedná o divadelní show.
Vliv "mírumilovné tzv. OSN/UN je směšný a morbidně falešný.
Jediný kladný vliv na udržování smířlivého stavu ve světě má Rusko a Ruská Federace a také ČLR a Indie a ještě několik národů, ve kterých touha po cizích zdrojích nepřevládla nad poznáním, že jsme lidé z jednoho druhu a že jsme byli stvořeni a obdaření rozumem za jiným účelem, než za účelem podmaňování a loupežení a vraždění jiných lidí a národů.
Proto je dobré si uvědomit, že za současné situace je politika tzv.globalizace zcestná a šílená a že udržení hranic mezi národy slouží vývoji civilizace a života a že je dobré je mít. Respektování hranic mezi národy je projevem slušnosti a civilizovanosti. Hegemonie USA a spol. a celého tzv.Západu" se vysloveně projevuje jako anticivilizační degradační cesta do pekel a nicoty. Také falešná zparchantělá OSN/UN naprosto ztratí jakýkoliv význam bez existence svobodných národů a zemí, které si váží svých hodnot a hranic.
USA a spol. si svých hranic a hranic národů a států neváží. Proto nemají žádnou hodnotu.
Hodnoty "Západu" názorně ukázal Vůdce konvoje koalice poslušných a ochotných nohsledů při svém pokusu "koupit" Grónsko... Hranice jsou dobré.

373221

26.8.2019 17:42

neznalost KSB a FKT

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Saker má pár geniálních postřehů a zajímavých souvislostí, fakt dobrý článek. To ví málokdo, že Frankové v 1.tisíciletí plnili roli pozdějších anglosionistů. Ostatně samotný "kupec" Sámo byl francký agent který měl za úkol rozložit slovanské kmeny na našem území. Jenže se nakonec rozhodl, že se tu zařídí po svém a pomohl nám se znalostí francké vojenské taktiky porazit jejich armádu vyslanou na nás. Za odměnu se stal hlavou západního slovanstva

Jenomže Saker nezná Koncepci sociální bezpečnosti ani Pjakina. A tak netuší že likvidace západní civilizace je už staletí naplánovaná a že za nás mají globalisti dávno vyšlechtěnou náhradu v číňanech.
Jen díky rusům jsme ještě naživu, protože jim to posledních 300 let všechno hatí (byť za cenu obrovských obětí).

Napoleon, Hitler, migrační vlna, to vše mělo smést jak evropu tak rusko. Ale díky rusům se to zatím nepodařilo.
Rusové přežijí každopádně. My máme na kahánku. A západ je vyřízený (a bude se snažit přežít na náš úkor, jako vždy).

To jestli přežijeme závisí jen na naší snaze. Rusové za nás svoje krky znovu riskovat nebudou, když my sami nevyvíjíme dostatečnou snahu a pořád doufáme v nějaké blanické rytíře co všechno za nás vyřeší, zatímco my budeme brblat u piva v hospodě.

373224

31.8.2019 12:44

RE: neznalost KSB a FKT

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 373224

pro Rusy je teď klíčové vygenerovat novou osobnost, která bude schopna myslet koncepčně a bude pokračovat v tom, co začal Putin. Ten tady nebude věčně a už je mu 67 let. A nemá to jednoduché, protože je obležen agenty globalistů, kteří čekají na příležitost

373318

26.8.2019 18:13

Nejlépe loví hladový tygr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

A těch hladových tygrů má bezpochyby nejvíce Asie. K nim se ještě přidají hladoví tygři z Jižní Ameriky a Afriky. Dosud blahobytný Západ (USA a Evropu) sice obývá mnoho tygrů minulosti ,kteří těžili z technické, technologické, ekonomické a vojenské převahy Západu nad zbytkem světa, ale tito tygři žijící v minulosti jsou moc přežraní, pohodlní a zvyklí na komfort a bezpečí svých domovů. Navíc Západ opravdu rychle ztrácí svoji dominanci nad zbytkem světa nejen v ekonomice, ale i ve finančnictví, ve vojenství a v moderních tzv. high tech technologiích. Je známo, že přežraný a zhýčkaný tygr v boji s tím hladovým a divokým nemá šanci. Hlavní zbraně západních rádoby "světovládců" nejsou zuby a drápy, ale především a dlouhodobě intriky, podvody, mediální lži a manipulace a jen strachem z důsledků krachu kryté peníze zvané dolary a eura. Asie je pro zločinecké "elity" Západu prostě a jednoduše příliš velké a nestravitelné sousto. Bude ještě chvíli trvat než to západní světovládci pochopí a veřejně přiznají, ale ta doba se rychle blíží. Do té doby budou dělat to, co báječně umí. Intrikovat, lhát, podvádět, vyhrožovat, vydírat,vraždit a bombardovat nevinné a nepohodlné atd. Marně. Co bude po krachu a úpadku Západu, který je nyní už nevyhnutelný, je otázka. Kardinální otázka zejména pro mladou generaci, která v tom budoucím uspořádání světa bude muset žít.

373227

27.8.2019 13:52

RE: Nejlépe loví hladový tygr

Libertarian 151.?.?.?

Reakce na 373227

A kedy to pochopia bežní ovčania? To oni sú tým prežratým tigrom.

373238

27.8.2019 7:36

The Saker

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

Saker je tak zhnusený Západem a USA a tak nadšený z Ruska, že stále statečně zůstává žít v těch hnusných rozpadajících se USA a Rusku se vyhýbá jak čert kříži. Zjevně to asi vše nebude tak jak blábolí, jinak by už dávno přebýval v tom východním ráji.

373233

27.8.2019 14:03

RE: The Saker

janaz 81.?.?.?

Reakce na 373233

"Argument" hodný hňupa. Plno ľudí je zhnusených z toho, čo sa deje v ich krajinách, to ešte neznamená, že predajú svoju vlasť za misu šošovice, ako je zrejme tvojím zvykom.

373239

27.8.2019 18:49

RE: The Saker

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 373239

Teď jsi mě pobavil

373245

27.8.2019 19:55

RE: The Saker

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 373239

A kterou vlast mas u Sakera na mysli, ty sosovice? Vždyť je to Rus se švýcarským občanstvím, který se asi z lásky k Rusku nastěhoval do USA

373247

27.8.2019 14:22

RE: The Saker

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 373233

To sis tak vysvětlil ty, zjevně nerozumíš psanému textu a měl by ses vrátit mezi tobě rovné na Novinky nebo iDěs. Saker je kritický k rozkládajícímu se Západu, to musí štvát každého, kdo má něco v hlavě a cítí se být jeho součástí. Zdůrazňuji, kdo má něco v hlavě. You see what I mean.

373240

29.8.2019 5:47

RE: The Saker

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 373240

Na rozdíl od Tebe jsem byl i v USA i v Rusku a tak muzu říct ze Saker je ocas.

373271

5.9.2019 10:55

RE: The Saker

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 373233

No, nejsem si jistý, soudruhu, že vlastně něco chápeš. Tyhle slinty, které šíříte vy a vám podobní, jsou obvyklé prostoduché kvákání, které je naprosto o ničem. "Když se ti to Rusko tak líbí, tak se tam odstěhuj". Proč to furt opakujete do naprostého zlbnutí? To opravdu nemáte mozkovou kapacitu, abyste vymysleli něco nového? Vtipné je, že tihle "myslitelé" vašeho typu jsou obvykle bývalí STBáci.

373465

29.8.2019 20:01

HM

Golem 193.?.?.?

USA , že sú pod Izraelom ? pán autor toho o svete moc nevie.
Izrael je bezvýznamná krajina , nesiaha v ničom USA ani po členky , ako oficiálne tak ani reálne za oponou. Nie je tu žiadne izraelské sionistické spiknutie ktoré ovláda USA.
Pre lepšiu predstavu o reálnom vplyve troch najčastejšie skloňovaných kontroverzných krajín.

Británia
.
USA
.
.
.
.
.
.
.
.
Izrael

373284

29.8.2019 23:37

RE: HM

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 373284

Naopak, toto tvrzení v článku je jedním z mála, se kterým člověk myslící může souhlasit. Nechápete-li, nastudujte si přesvědčovací spolky bohem vyvolených v USA. I "naše" vláda snad každý rok zasedá s vládou "boží", i.raelskou, ale proč ne s vládou ruskou nebo švýcarskou?

373290

5.9.2019 10:51

RE: HM

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 373284

[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot] Dobrý pokus. Zkuste si nejdříve něco zjistit, než začnete psát tyhle hlouposti.

373464

31.8.2019 11:09

Poznámka k editorově poznámce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Myslím, že autor velice sleduje dění v zákulisí, velké množství úmrtí v táboře vládců a jejich nohsledů (David Rockefeller, starý Bush, McCain a mnoho dalších), která nemusela proběhnout tak, jak napsala média, k tomu přičítá ambice zejména asijských zemí o narovnání nespravedlivého uspořádání světa a mezinárodních institucí, které v podstatě stále reflektují výsledky WWII a to už neodpovídá současnému rozložení zejména ekonomických sil, no a v neposlední řadě vyčerpání možností starého finančního systému, který také vznikl po 2. sv. válce. K tomu si připočtěte skutečnost, že se jim nedaří (do značné míry díky internetu) rozpoutat tu třetí válku ač se o to zoufale snaží a to kdekoli by to šlo (Sýrie, Irán, KLDR). Takže já osobně autorovi rozumím a v otázce té války jsem dokonce optimistický. Falešné vlajky, které by měly takovou zápalnou teplotu, že by zažehly globální konflikt je dnes obtížné pořídit, protože internet hned ukáže, že se jedná o fejk. Uvidíme, kam se to vyvrbí. Navíc, oficiálně bylo potvrzeno, že jsme astronomicky přešli z věku Ryb do věku Vodnáře a to bych nepodceňoval, protože až dosud to vždy fungovalo. Při posledním přechodu věků se v Judeji objevil mladý Žid jménem Joshua.....

373317

5.9.2019 7:13

President Trump oznamil specialni jednotku .

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Hvezdna valka se prenese do vesmiru.
V letech sedesatych se rusti bolsevici nechali slyset,
ze,vojensky ovladnou vesmir, plan,velet v bezpeci na Mesici a dole na Zemi,at se lide rezou-vrazdi mezi sebou.Pristani na Mesici vrta hlavou mnoha lidem,zda se to skutecne udalo,stiny kosmonautu,vlajici vlajka a normalni film k foceni a mlcenlivost kosmonautu,
a ted president Trump oznamil svetu vesmirnou jednotku. Tady bude asi vesmirna tlacenice,kdo,koho bude kontrolovat z posice sili a technicke nadrazenosti.Na Zemi je nuklearni valka nemozna,protoze vsichni by byli obeti svetove katastrofy,jak utocnik,tak obet a tak chytre hlavy uvadeji" novy program"kde velitelstvi bude na Mesici zcela bezpeci a odtud bude ridit destrukci Zeme a tak si vzpominamze v dobe druhe svetove valky, Adolf Hitler dal svetu varovani, ve kterem doslova rekl, ze planeta Zeme se muze zmenit v mrtvou plantu, bez zivota, jako je Mesic, tedy, zmenili Zemi v jeden velky hrbitov.
I Bible rika, ze zivy budou zavidet mrtvym, v jakem hroznem stavu se octnou Ti ,co by
udajne, meli to "stesti"a zazrakem zachovali si svuj zivot pri prvnim uderu nuklearnich zbrani hromadneho niceni, zadny Saddam Husein a nebo Kadafi, nekdo treti,s kym se nepocitalo, jez, uz mnohokrat vyhrozoval USA, ze vtahne USA do valky proti sve vuli. Sacharov, byl tak zvany otec vodikove bomby. Neutronovou bombu vynalezl Sam Cohen. Nuklearni bombu jez byla vyzkousena v Nevade, v USA to byli Freymen, Leo Szilard,Einstein a jini.
Vedecky casopis nukleranich vedcu doslova v roce 1947, rika, Bud bude jedna svetova vlada a nebo nic, lide s takovym nazorem vetsinou zavirali do blazince. Najdete i pravdiva slova: Kazdy padly zid za svetovou nadvladu bude vyvazen 1000 zivoty Goimu.
Nakonec, “Israel`s secret “Doomsday” nuke bace revealed by US”
PRESSTV-June 5,2013-top secret Israeli base which could be used to launch nuclear attacks on Chine or North America….Not just a doomsday ”Fuhrer-bunker” for Netanyahu and the Zionist elites….jde jen o to mezi tisici zpravami, najit tu pravou.

373460

Příspěvků: 37

26.08. 05:57 favela  A tak si jednou , ubalil opet cigaretu
27.08. 19:07  Re; kápo, dozor nad dovoleným myšlením
26.08. 08:51  podivné chování planety a počasí
26.08. 11:40 janmax  RE: podivné chování planety a počasí
26.08. 12:39  RE: podivné chování planety a počasí
26.08. 21:07 neřeknu  RE: podivné chování planety a počasí
27.08. 08:38 Lovec idiotů  RE: podivné chování planety a počasí
27.08. 21:19  RE: podivné chování planety a počasí
26.08. 10:55 R.E.  Mám stejný dojem jako editor v "Poznámce editora"...
26.08. 17:21  zákon karmy a talmudistické lži
07.09. 02:20 Jarda z Brna  RE: Mám stejný dojem jako editor v
26.08. 11:13  editor má pravdu v tom, že autor stárne, ale
26.08. 11:19 Pátá Mojžíšova 7:24  Impérium se rozpadne??? Banksteři ovládají SSajany, měnu a zdroje!
26.08. 14:04 Anonym  Autor se vůbec nezblaznil
27.08. 09:04  RE: Autor se vůbec nezblaznil
27.08. 15:43 vousy13  RE: Autor se vůbec nezblaznil
27.08. 15:30 vousy13  RE: Autor se vůbec nezblaznil
26.08. 14:11 Libertarian  Výborný článok - ale v roku 2010
26.08. 15:46  A co je to vlastně ten "Západ"?
27.08. 16:33  RE: A co je to vlastně ten "Západ"?
26.08. 17:18 svatoslav.butora  Hranice jsou dobré
26.08. 17:42  neznalost KSB a FKT
31.08. 12:44  RE: neznalost KSB a FKT
26.08. 18:13  Nejlépe loví hladový tygr
27.08. 13:52 Libertarian  RE: Nejlépe loví hladový tygr
27.08. 07:36  The Saker
27.08. 14:03 janaz  RE: The Saker
27.08. 18:49  RE: The Saker
27.08. 19:55  RE: The Saker
27.08. 14:22 Alfred  RE: The Saker
29.08. 05:47  RE: The Saker
05.09. 10:55 Lovec idiotů  RE: The Saker
29.08. 20:01 Golem  HM
29.08. 23:37  RE: HM
05.09. 10:51 Lovec idiotů  RE: HM
31.08. 11:09  Poznámka k editorově poznámce
05.09. 07:13  President Trump oznamil specialni jednotku .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 059