Diskuze k článku

Pentagon prováděl biologické pokusy na občanech USA

Příspěvků 24

24.7.2019 6:35

Situácia je vážna,

omar 147.?.?.?

statefuckeri by nás Slovanov navždy radi zlikvidovali.

http://prekladyodlesa.sk/geneticke-zbrane-mozu-byt-horsie-ako-atomova-bomba

a:

"V současné době se zdá, že biologické zbraně procházejí renesancí. Každý zná biologické prostředky zbraní třetí třídy, které prošly pokročilými postupy využívajícími metody genomiky a proteomiky. Tento trend se stal selektivitou akcí virů a bakterií, které jsou schopny „odlišit“ národy a rasy od sebe navzájem. Genetika se naučila jasně rozlišit na genetické úrovni několik desítek etnických skupin.
Spojené státy neočekávaně dbaly na zdraví obyvatel zemí jako Ukrajina, Gruzie, Arménie, Kazachstán, Moldavsko, Ázerbájdžán, Uzbekistán a Tádžikistán. Oficiálním důvodem takové pozornosti bylo zajištění biologické bezpečnosti těchto republik. Současně Američané nemohou přinést věrohodné statistiky potvrzující potřebu takového zásahu. Všechny tyto regiony jsou z epidemiologického hlediska poměrně prosperující, dlouhodobě se nevyskytly velké nákazy infekčních nemocí. Jediné, co mají společné, je pouze jedna věc – blízkost Ruska. Veškerá práce u hranic Ruska není financována Ministerstvem zdravotnictví, ale Ministerstvem obrany USA. Většina studií je prováděna za zavřenými dveřmi a pouze částečně řízena hostitelským státem."
[bliji]

372696

29.7.2019 7:26

RE: Situácia je vážna,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Reakce na 372696

To je pravda. To co veřejnost ví o biologických zbraních, jsou tak 40 let zastaralé informace.

372806

24.7.2019 8:07

Mandelinka & spol.

Šifrin 77.?.?.?

Tento článek, tedy přesněji poznámka editora, mě navádí k tomu, že by se stálo za to pohrabat v tom, jak vlastně došlo k rozšíření tvrzení, že mandelinku nám posílají Amíci. Ono za tím něco muselo být - buď zpravodajské informace, nebo nějaká faktická zjištění na místě. Osobně si myslím, že to druhé - tedy, že Amíci opravdu tu mandelinku exportovali ve velkém. A, upřímně řečeno, nevidím na tom nic divného. Byli jsme prostě obávaným nepřítelem.
Co se týče těch klíšťat, tam to na první pohled vypadá jinak - prostě dělali pokusy (řekněme "vše v pořádku"[mrknutí jedním okem], ale něco uteklo a vzniklý náhodný problém se podařilo "zatlouct".
Jenomže v jistou dobu jsem se začal šťourat v otázkám organizace společnosti a začal si uvědomovat význam a postavení mravnosti. V prvé řadě - samotná mravnost nám i samotné úvahy o "bojovém využití mandelinek a klíšťat" minimálně silně podvazuje. A najednou to začínám hodnotit tak, že úhelným kamenem liberální společnosti je právě absence mravnosti. To znamená, že nikdo a nic nemohlo v této již po staletí zavedené liberální společnosti zabránit tomu, aby na tom nezačali pracovat a nevyzkoušeli to - jen zdánlivě "na svých lidech". Ve skutečnosti se o "vlastní lidi" nejedná, jde jen o "holotu". Na jedné straně těžko seženeme dostatečně spolehlivé důkazy, ať už o tom, že takové pokusy proběhly, či nikoliv, ale na druhé straně to ani není nutné, protože "liberální morálka" přímo ospravedlňuje podobné chování. To znamená, že nám v rámci liberálního uvažování nezbývá, než tuto zprávu považovat za pravdivou - ať už je skutečnost jakákoliv.
Toto vše není nic jiného, než veliká hrůza a mělo by to pro nás být silným popudem se vrátit k tradiční společnosti - viz pospolne.cz.

372697

24.7.2019 8:52

Svět hodnot

svatoslav butora 88.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Čas časem prokázal a dokázal, že nemoci a klíšťata a Smrt jsou nejlepší spojenci démo(n)kracie. Původci těchto a jiných "smrtí" by si zasloužili, aby si simultánně sami na sobě simulovali, jak se žije v přítomnosti a objetí Monstra Minotaura, kterého používají při jejich globalizačním úsilí ovládnout celý svět. Toto Monstrum jim celkem vygumovalo mozek a zbavilo je lidskosti a udělalo z nich - stejně jako z celých USA a spol. - svět nelidí bez hodnot. Svět USA a spol. a jejich služky OSN se časem transformoval na hnízdiště všech zrůdných globalizačních koncepcí. Přímo z OSN je řízena a podporována barbarská koncepce imigrace a bezbřehé šíření zločinosti po světě. Svět USA již dávno ztratil civilizační hodnoty. Příprava světové války a války proti Rusku a Východu Země činí z USA "globální" politiky předmět k pohrdání a posměchu. Je mi líto normálních občanů v USA co si pod "vládou" neskvělejší zločinné démo(n)kracie museli vytrpět.
Jestli ví, k čemu ty skvělé "spojence" (klíšťata, nemoci a smrtící systémy pro ovlivňování vědomí) ta koalice na všechno "ochotných" darebáckých států má v úmyslu použít...

372698

24.7.2019 9:21

US Disneyland Satanland

J_Pitralon 178.?.?.?

Prostej lid je třeba v době internetu zabavit ještě víc - co třeba nový příběhy Arnolda Šábesdekla, kterej se dezintegruje a pak znova složí. Jinak lozej po netu a furt do něčeho štouraj konspirátoři, místo toho, aby s úžasem oddaně zírali na díla Hollywoodu.

Army's secret chemical testing in St. Louis neighborhoods during Cold War raising new concerns https://www.foxnews.com/us/armys-secret-chemical-t... [oči v sloup]

372699

24.7.2019 10:03

Americké a britské bakteriologické programy

pozorovateľ 109.?.?.?

Britský antraxový výskum: Operace Vegetarian: plán na vyhladovění Němců by skončil apokalypsou
https://www.idnes.cz/xman/styl/operace-vegetarian-...
"Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let od roku 1949. Americkému státu se experimenty na neinformovaných civilistech i vojácích dařilo tutlat. A když vyšly na světlo, dokázal zabránit odsouzení viníků."
(bakteriologické zbrane rozprašované z lietadiel, áut, lodí, do tunelov metra a do klimatizácií kancelárií)

Britská vláda priznala, že desiatky rokov testovala na miliónoch Britov bakteriologické zbrane
http://www.nwoo.org/2016/12/20/britska-vlada-prizn...
(britská verzia programu)

Operácia Delírium - americká armáda testovala na svojich vojakoch účinky LSD. Vývoj prebieha aj dnes
http://www.hlavnespravy.sk/mirror-usa-v-minulosti-...
(poznamenávam, že sú správy o tom, že americká vláda robila testy s rozprašovaním LSD nad civilnými mestami a s pridávaním LSD do zdrojov pitnej vody)

Experiment z Tuskegee: cílem je nechat černošské „pacienty“ zemřít
https://xman.idnes.cz/experiment-z-tuskegee-syfili...
(zámerné infikovanie 400 černošských pacientov syfilisom a úmyselné ponechanie bez liečby, aby mohli lekári študovať, ako choroba prebieha)

Lidé jako pokusná morčata britské laboratoře na chemické zbraně v Port Downu
http://literarky.cz/politika/svet/26000-guardian-l...

USA prováděly testy na vězních a postižených, byli levnější než šimpanzi
http://zpravy.idnes.cz/usa-provadely-testy-na-vezn...

Morgellons – vlákna ktoré dýchame a jeme
https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-...
(prvá tretina článku dáva všeobecný prehľad o amerických škandáloch s testmi biologických, chemických a rádioaktívnych zbraní na civilných obyvateľoch so zámerným odopretím následnej lekárskej starostlivosti)

(pokračovanie)

372701

24.7.2019 10:04

RE: Americké a britské bakteriologické programy

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 372701

(pokračovanie)

Laboratórny pôvod choroby AIDS a jej úmyselné rozšírenie do sveta pomocou infikovaných vakcín

1) https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17...

Článok píše o tom, že vírus HIV bol úmyselne rozšírený v Afrike pomocou infikovaných vakcín proti kiahňam (neštovice) a v Amerike medzi homosexuálmi pomocou infikovaních vakcín proti žltačke.

2) http://svetylko.blog.cz/1002/aids-vyrus-vytvoreny-... (Ďalší veľmi užitočný článok o laboratórnom pôvode epidémie AIDS, plný množstva názvov a technických informácií). Článok okrem iného spomína prísne tajný projekt MKNAOMI.

3) http://internetweek.cz/konspirace/puvod-aids-umele...

4) https://enigmaplus.cz/kdo-ve-skutecnosti-vyrobil-a...

5) Martin Herzán - Totalitní světovláda https://diskuter.files.wordpress.com/2019/03/marti... (str. 56-59) Mnoho zaujímavých informácií, ktoré sa nenachádzajú v predošlých 4 článkoch: AIDS ako výsledok amerického bakteriologického výskumu (str.56-58). Rímsky klub, jeho plány redukcie svetovej populácie a HIV ako nástroj na redukciu nežiadúcich skupín občanov: černochov, hispáncov, homosexuálov, narkomanov a štátov s ktorými mala Amerika zlé vzťahy. Rola OSN pri šírení epidémie AIDS pomocou kontaminovaných očkovacích vakcín. Projekt MKNAOMI, ktorý stál za vývojom HIV vírusu. / Biologické zbrane a AIDS dodávané Američanmi do Iraku v rokoch 1985-1989, pričom následne keď sa chystala r. 1991 invázia do Iraku, americká armáda preventívne očkovala svojich vojakov proti všetkým bakteriologickým zbraniam, ktoré v predošlých rokoch dodali Saddámovi Husajnovi. Dokopy 24 vakcín, z toho 5-6 s utajovaným účelom. Autor píše, že jedna z vakcín bolo očkovanie proti AIDS, napriek tomu, že americká vláda tvrdí, že žiadna vakcína proti AIDS neexistuje. (s.59)

372702

24.7.2019 10:25

RE: oprava k príspevku č. 1

pozorovateľ 109.?.?.?

Reakce na 372701

časť textu vypadla, takže to prestalo dávať zmysel. Má to byť takto.

Britský antraxový výskum: Operace Vegetarian: plán na vyhladovění Němců by skončil apokalypsou
https://www.idnes.cz/xman/styl/operace-vegetarian-...
"Měla zvrátit výsledek války tím, že by otrávila dobytek pro německou armádu. Jenže přitom by vyhladila celou Evropu. Britská Operace Vegetarian se nakonec naštěstí neuskutečnila, byl k ní však jen krůček. "

Operace Seaspray: americký stát potají plošně šířil bakterie
https://xman.idnes.cz/operace-seaspray-bakterie-ci...
"Infikoval vlastní obyvatele bakteriemi a viry, které ničily zdraví a dokonce zabíjely. Potají. Po dlouhých dvacet let od roku 1949. Americkému státu se experimenty na neinformovaných civilistech i vojácích dařilo tutlat. A když vyšly na světlo, dokázal zabránit odsouzení viníků. "

372705

24.7.2019 10:08

Americké bakteriologické programy - chronologický pohľad

pozorovateľ 109.?.?.?

V 1940tych rokoch robili američania a briti výskum antraxu (choroba šírená baktériou Bacillus antracis), pričom ich bakteriologické programy z tejto oblasti mali potenciál vyvražddiť všetkých ľudí na kontinte. Tzv: "zombie apokalypsa" vychádza práve z projekcie dôsledkov nasadenia antraxu proti civilistom. Nakazení ľudia by sa zaživa rozkladali a v priebehu svojich posledných dní života by chaoticky blúdili po krajine a nákazou ohrozovali každého, koho stretnú.

V 1950tych rokoch robili američania výskum brucelózy, choroby šírenej kliešťami. Extrahovali z nej extrémne silný neurotoxín, ktorý potom použili proti civilistom v Severnej Kórei v rámci Kórejskej vojny. Zároveň sa v tej dobe robil rozsiahly výskum šírenia baktérií - testovalo sa rozprašovanie z lietadiel, lodí, do tunelov metra a taktiež sa testovali tzv. "vektory šírenia", t.j. infikovaný hmyz - komáre, kliešte atď.

V 1960tych rokoch dostáva Pentagon zakázku na vývoj nového mikroorganizmu, ktorý neexistuje nikde na svete a proti ktorému nie je možné získať imunitu.

V 1970tych rokoch sa objavuje HIV vírus, evidentne šírený po celom svete kontaminovanými vakcínami distribovanými OSN a WHO.

Zároveň sa objavuje borelióza, ktorá bola zrejme pôvodne určená na boj proti Vietnamským partizánom.

V 1980tych rokoch sa dôraz amerických bakteriologických programov posúva čoraz viac k téme "nesmrtiacich" infekcií, ktoré osobu nezabijú, ale iba dlhodobo vyradia z ekonomickej činnosti. Po celom svete sa začínajú objavovať podivné choroby ako je chronický únavový syndróm, cukrovka, celiakia, najrôznejšie alergie, problémy s plodnosťou, poškodenia inteligencie (skleróza, alzheimer, autizmus...) atď...

V 1990tych rokoch sa objavuje desivá podivná infekcia nazvaná morgellons - pohyblivé plastové vlákna, ktoré vyrastajú človeku z rán na pokožke a aktívne sa bránia snahám o ich odstránenie.

Ľudia s podivnými chorobami sú médiami ostrakizovaní, zosmiešňovaní, je im upieraná akákoľvek liečba a lekári, ktorí sa choroby snažia liečiť sú prenasledovaní úradmi a sú im odoberané licencie.

Každý rok sa objavujú nejaké nové, dovtedy neznáme epidémie: ebola, SARS, zika, E.coli, pandemické chrípky atď. Objavujú sa super-rezistentné baktérie odolné voči všetkým známym antibiotikám.

Po roku 2000 americká armáda otvára novú vetvu bakteriologických zbraní - epidémie zamerané na hospodárske zvieratá s cieľom poškodiť hospodárstvo konkrétnej krajiny. Obsajujú sa epidémie ako BSE (choroba šialených kráv), slintačka-krívačka (epidémia oviec), prasačí mor, vtáčia chrípka atď... Vo všetkých prípadoch sa ako riešenie používa plošné vybitie celého chovu.

372703

24.7.2019 15:28

Poznámka k poznámce editora :

Erwin 194.?.?.?

editor popisuje velmi stručně a heslovitě historii svinstev na lidi. Připisuje to, nevím proč, jakémusi deep state. Dále jakémusi korporátnímu kapitalismu.
Obecně, pokud čteme kritiku na tento režim, používají se velmi podobné výrazy - západní kapitalismus, liberální společnost a nelogicky také korporátní fašismus, pseudodemokracie a mnoho dalších.
Za vlády komunistů se též děly jisté věci. Připisujeme je komunistům. V pořádku.
Jen nechápu, proč připisujeme zločiny a svinstva (abych zůstal u slov editora) demokratických států někomu jinému, než právě demokraciím.
Trvalo mi to léta, než mi to došlo, a dnes se již nebojím (ani sám před sebou) nazvat ty nejhorší zločiny, kterých se dopustily demokratické země, právě coby projevy demokracie. A jsou to její typické projevy. Ukázkové. V žádné jiné společnosti by to nebylo možné. Různá společenská zřízení v historii (chcete-li režimy) měla proti těmto svinstvům různé obranné mechanismy. Umožnil to až nástup demokracie.

372710

24.7.2019 17:24

Elita a jelita.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372710

Pokud zatím blahobytná elita "demokratické" společnosti / ve skutečnosti pokračování moderního otrokářství dle továrníka Engelse a jeho námezdného kámoše Karla Marxe / klesne na úroveň zadlužené a tedy poslušné a všehoschopné námezdné pracovní síly zločinců, kteří dotacemi začnou určovat, kam půjde vývoj a co se bude zkoumat, pak se už nezbývá než se do smrti bát. Nakonec to dopadne jako v ústavu organické chemie v Šichanách, kde "vědci" museli natřít novičokem několik klik u dveří ředitelství, aby konečně dostali výplaty za poslední rok. Je zajímavé, jakými principy se vždy znenadání ujímá nová / skutečná / elita moci, to je námezdná pracovní síla se stává znovu elitou / zločinci /. Věřím, že dnes na to stačí, již například, umýt si po cestě metrem ruce ne v umyvadle, ale do kádinky s bujonem, a nebo tamtéž oklepat boty, a vložit to do termostatu na 37 stupňů celsia...

[velký smích]

372711

24.7.2019 22:11

RE: Poznámka k poznámce editora :

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 372710

Ale jakápak demokracie? Zlo mocí posedlých, nedotknutelných bylo prosazováno i před hrou na demokracii. Zločince identifikujte, nebo alespoň jejich spolek. [mrknutí jedním okem]

372715

25.7.2019 10:04

RE: Poznámka k poznámce editora :

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372715

Děkuji pěkně za velmi dobrou radu.

[velký smích]

372723

25.7.2019 7:44

RE: Poznámka k poznámce editora :

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 372710

No tady už ani nejsme v politice, ale někde v oblasti psychopatologie + kybernetiky. To je to současný tabu.

Lidem něco ukážeme a pak jim nakecáme, že je teď třeba rozpoutat válku, protože na nás útočí muslimové letadlama. Jebli to darebáci dokonce i do Pentagonu... Velká část lidí tomu uvěří, protože to přece tak bylo v televizi a máš na dalších 50 let hodně co dělat, abys napravil psychologický škody na populaci...

"Otravu vesničanů ve Francii měla na svědomí CIA"
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/194477-ot...

372718

25.7.2019 18:05

RE: Poznámka k poznámce editora :

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 372718

Prosím, potřeboval bych poučení o tom, jak s tím vším souvisí kybernetika. Děkuji.

372739

26.7.2019 6:06

RE: Poznámka k poznámce editora :

J_Pitralon 178.?.?.?

Reakce na 372739

Kybernetika jako obor zahrnuje i živý organismy a souvisí v tom smyslu, že současný lidstvo zplodilo schéma vymejvání mozků, vznikaj technologie na ovládání myšlení společnosti. To monstrum je utržený ze řetězu, žijem v pomyslným matrixu, kterej nám programuje chování a někam nás směruje.

372747

25.7.2019 10:51

RE: Poznámka k poznámce editora :

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 372710

" Umožnil to až nástup demokracie."

- nakoľko väčšina ovčanov miluje demokraciu, sú tieto slová všeobecne odmietnuté. Iba bystrý mozog a širšie úvahy dajú tvrdeniu za pravdu.
Demokracia je vláda väčšiny - a je z gausovej krivky absolutne jasné, že - väčšina ľudí sú hlupáci.
V demokracii vládnu gauneri - pretože hlupáci voliči volia hlavne gaunerov, ktorí im nasľubujú čokoľvek.

372725

25.7.2019 13:58

RE: Poznámka k poznámce editora :

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372725

Z Gausovy křivky pravděpodobnosti rozložení nejen vyplývá, že většina "občanů" států jsou v podstatě nesamostatní dokonale manipulovatelní debilové, ale že ta bezohledně ke svému prospěchu manipulující pod záminkou tzv. "vládnutí" minima geniů a úplných idiotů na obou stranách grafu od maxima vrcholu počtu debilů, jsou právě ti rozhodující psychopati, kteří představují pro společnost největší reálné nebezpečí a to především zničení té společnosti.

[velký smích]

372733

25.7.2019 15:56

RE: Poznámka k poznámce editora :

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 372725

Podle mého nejde ani tak o sliby, jako spíš o propagandu. A moc účinnou propagandu. Všichni v zemi jsou demokraty a volí jen demokraty. Demokracii charakterizuji (abych ušetřil čas a papír) stručně jako zlodějinu a zradu národa.
Načrtl jsem si v rychlosti pár bodů :
Žádný režim nedovolí, aby bylo běžné a beztrestné to, co se děje v demokracii :
- odebírání dětí rodičům při pouhém podezření ze špatného zacházení či křivém obvinění z téhož
- ač je to země s názvem Česká republika, přece mnozí politici (nejen evropští – tedy cizí) dělají vše pro to, aby občané ČR Češi a Moravané byli v zemi časem menšinou
- těžké psychické poruchy v oblasti sexuality jsou vydávány za normál a namísto léčby jsou tito lidé zvýhodňováni oproti zdravým
- probíhá otevřená cenzura jiných názorů než povolených, ačkoliv i jiné názory zákony připouštějí
- zakotvení vedoucí úlohy demokracie do ústavy; soutěž politických subjektů, které nechtějí mít s demokratickým režimem (zlodějina a zrada) nic společného, je tak předem vyloučena; všechny strany musí uznávat vedoucí úlohu KSČ, pardon, vedoucí úlohu demokracie
- nikdo v zemi netuší, kolik (ani řádově) zákonů u nás platí
- asi 200 -300 mld se ročně rozkrade, samozřejmě státních
- dlužíš tisícovku, přijdeš o dům
- prezident české země vykřikuje na veřejném místě, že je žid; není to pravda; uráží tak obyvatele vlastní země a lže zcela beztrestně
- neuvěřitelné množství flákačů a budižkničemů přisátých na stát; co za obory a vyskoškolské studijní témata stát platí, je neuvěřitelné; vyrůstají tak naprosto neupotřebitelní a neužiteční lidé pro společnost
- negr může v Evropě beztrestně vykřikovat na pódiu do mikrofonu „Zabijte bílé děti“. Evropan si nemůže ve své evropské vlasti dovolit beztrestně vykřikovat do mikrofonu „Nechceme v naší zemi černé děti“
- je pravidlem přijímání zákonů, které vyhlásil někdo jiný, než občany zvolení státní činitelé
- demokracie umožňuje, aby se k moci ve státě pravidelně a opakovaně dostávali pouze lidé bez svědomí, bez špetky empatie a morálky, lidé s ostrými lokty a jediným cílem – nakrást si ze státního co nejrychleji a co nejvíce, stačí jim k tomu pouze peníze na vybudování svého mediálního obrazu a nějaké žvanění v novinách či TV
- je obcházen a pošlapán zcela jasný a jednoznačný význam článků jejich vlastní ústavy a listiny základních práv
- vlastenectví je bezmála zločin
- existuje povinnost válčit všude tam, kam ukáží USA
- nestabilní finanční systém; o hodnotu svého majetku můžete přijít i v případě, že se nějaký burzián špatně vyspí či bankéř nebo americký prezident něco prohlásí
- velké množství zákonů má nejméně dva výklady, samozřejmě protichůdné; pokud se ovšem sejde právníků více, platí, že výkladů je minimál...Automaticky kráceno

372735

25.7.2019 16:01

RE: Poznámka k poznámce editora :

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 372735

výkladů je minimálně tolik, kolik je přítomno právníků
- nestabilní politický systém; vláda se může změnit (zase ovšem jen na demokratickou) nejen při odvolání parlamentem či ve volbách, ale i v případě, že zanedbatelné procento obyvatel (často zaplacené) začne v ulicích hlavního města něco vykřikovat; také i v případě úmrtí nějakého bezvýznamného člověka (například vražda osoby toho nejlepšího, nejstatečnějšího a nejvíce oceňovaného povolání – pisálka)
- poslanecká sněmovna má 200 poslanců; volí obvykle kolem 5.000.000 lidí; na jedno křeslo by mělo stačit 25.000 hlasů; nestačí však ani 250.000
- zločinec, po činu, který spáchal, je na tom často lépe než jeho oběť; po rozsudku ještě častěji
- prezident země podepíše odevzdání části státní suverenity a moci do cizích rukou, nejde přitom o velezradu - nic se mu nestane
- není už jen zpochybňována tradiční role ženy a muže v rodině (společnosti), ale přímo mužství či ženství jako takové
- jen demokracie okrádá každého občana na každém kroku a z každého nákupu (dph, spotřební daň); kde jsou ty časy, kdy poddaný odevzdával panstvu pouze desátý díl své úrody.
Nechci jich vyjmenovávat více. Píšu jen to, co mě napadlo. Dokázaly by ale jistě tyto výdobytky demokracie zaplnit celou knihu, i kdyby byly psány jen takto heslovitě.
To vše umožňuje pouze demokracie. Neumím odhadnout v procentech, nakolik se na tomto stavu podílí
a) nezájem občanů o věci veřejné či za
b) vymytí hlav demokratickou propagandou nebo
c) podmínky, které mnohým (zlodějům a zrádcům) vyhovují.
Demokratická propaganda má zajisté nejvyšší percentuální podíl na tom, že je stále v zemi tolik demokratů.
Demokracie nefunguje (a nikoho by ani nenapadlo ji prosazovat) ani v rodině, ve firmě či armádě. Jen jako státní moc.
Lidé to tak ovšem chtějí. Zeptejte se lidí kolem, zda jsou demokraty. Podrážděně odpoví, že to se tedy rozumí samo sebou. A volí stále ty stejné darebáky - demokraty – zloděje a zrádce. Nevolili by nikoho jiného, než demokraty. Zeptejte se jich.
Komunisté nám tvrdili, že komunismus je nejvyšší stádium lidské civilizace. Mnozí hlupáci tomu uvěřili.
Demokraté nám tvrdí, že je buď demokracie nebo totalita. Mnozí hlupáci tomu uvěřili.
Člověka tak napadá, neexistuje-li nějaký -ismus, který by mohl být lepší než demokracie. Jo, ale který ?
Ale žádný přece. Mohlo by ovšem klidně existovat zřízení, které žádný přívlastek nepotřebuje. Žádný – ismus.
Je to normální stát, kde vládnou nezblbnutým a nezblbnutelným lidem normální lidé s jedinou myšlenkou – jak prospět své zemi a národu. V takové zemi začnou logicky platit a nadále i platí normální zákony a vskutku lidská pravidla. Bez lží, krádeží a podvodů na nejvyšší státní úrovni, bez hloupé a primitivní propagandy a touhy někoho si neustále podmaňovat, okrád...Automaticky kráceno

372736

25.7.2019 16:02

RE: Poznámka k poznámce editora :

Erwin 194.?.?.?

Reakce na 372736

podmaňovat, okrádat a oblbovat.
A samozřejmě výchova k morálce. Nechť není člověk člověku vlkem.

372737

25.7.2019 0:30

shazování podchlazeného hmyzu z letadel

r.m. 31.?.?.?

takový program skutečně běžel, tvrdí se, že jen výzkum...
Málo známý je americký projekt vypouštění podchlazených netopýrů z letadel, vypoštěli se z automatického kontejneru letícího na padáku. Každé zvířátko mělo na sobě malou časovanou zápalnou nálož.
Autoři předpokládali, že netopýři okamžitě po vypuštění za denního světla nad městem vyhledají úkryt na půdách domů. Experiment byl úspěšný a Pentagon by ho schválil. Jenže byl připravený až v roce 1944 a projekt se stal zbytečným. Totéž a lépe uměla zajistit připravovaná atomová bomba.
Dokument o netradiční netopýří zprani je na youtube.

372716

25.7.2019 11:20

RE: shazování podchlazeného hmyzu z letadel

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372716

Proti dnešku to bylo jen amatérské z toho důvodu, že ten komu to zapálilo barák za to výrobci ještě draze nezaplatil. Dneska japončíkům emeričani prodávají elektromobily a ajfouny, ty to strčí doma do sítě nabíjet, a udělá to stejnou službu. Netopejři jsou podstatně horší než litiový baterie. A to mají všechno ještě za ten nečekanej nálet na PH.

[velký smích]

372726

29.7.2019 6:26

Vjadru veci,jeznicit cloveka,aby,jim jeho majetek zustal neposkozen

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 203.?.?.?

Zbrane se zdokonalily, ale, mysleni lidi je u Neandrtalcu, zadny pokrok.
Na internetu muzem shlednout document z doby14 Brezna 1942, kdy Evropa byla ve valce. Specielni agent hlasil Seatis Washington o moznosti, rozpraseni infekce na americkem uzemi japonskym agentem.
San Francisko urad byl ve vysetrovani o moznosti pouziti bakteriologickych zbrani jako “Typhid vaccine”, jez se prodala v USA, Japonske kolonii pobliz Salinas, California, vysetrovani se ridilo v ovzdusi, ze by Japonci mohli vyuzit prilezitosti proti Americanum. Dokument jeste nabada vsechny, co o tom neco vedi, samozrejme mlcet.V moderni dobe Amerika prodala bakteriologicke nakazy mnoha druhu, universite v Bagdadu, v Iraku, to prece stoji za uvazovani s obchodem se smrti.
V dobe korejske valky, se jednotka pod cislem 731 vynorila napovrch v roce 1951 kde na 2600 americkych vojaku pobliz fronty onemocnelo “hemorrhagic horeckou” a na 165 jich zemrelo, to byl kdysi velky uspech vedcu ze strediska Pingfanu, s vyskumnikem Kitamno Masaji, jez padnul do zajeti a rusky lekari v ramci jeho informaci pokracovali ve vyzkumu dal.Biologicke zkoumani a pokusy na lidech.Hal Gold,”Unit 731 Testimony,Tuttle Publishing,Singapure.ISBN 0-8048-3565-9
Ceskoslovensko tou dobou melo v Koreji nemocnici, Ceskoslovenska vojenska mise.
Takze, kde jaky stat, tak vsichni se zabyvaji vyzkumem bakteriologickych zbrani, obcas se stane I smrtelny omyl jez vedce stoji zivot, ale, vyzkumy pokracuji dal a nemusime vubec mluvit o atomovam nebezpeci, jinde pokracuji na umelem cloveku, geneticky obohaceneho a tak muzem jit dal a dal. Cela planeta se muze zmenit, “omylem” v jeden Mesic, bez znamky zivota.
V podstate "chytre hlavy" jsou plne zamestnani,jak znicit zivot nateto planete a to vsemi prostredky,ockovanim a s manipulaci genu,jeste driv nez se ten maly narodi,deti ze zkumavky ,politicky manipulovani otroci budoucnosti,kdyz to dobre dopadne,pro normalniho cloveka neni uniku.
I,ti,vsichni,co jsou pronasledovani a trestani,kdyz se dostanou ke "korytu moci a penz" tak se projevy,ze jsou horsi,nez ,ti ,co vystridali a to je nas konec.

372805

Příspěvků: 24

24.07. 06:35 omar  Situácia je vážna,
29.07. 07:26  RE: Situácia je vážna,
24.07. 08:07 Šifrin  Mandelinka & spol.
24.07. 08:52 svatoslav butora  Svět hodnot
24.07. 09:21 J_Pitralon  US Disneyland Satanland
24.07. 10:03 pozorovateľ  Americké a britské bakteriologické programy
24.07. 10:04 pozorovateľ  RE: Americké a britské bakteriologické programy
24.07. 10:25 pozorovateľ  RE: oprava k príspevku č. 1
24.07. 10:08 pozorovateľ  Americké bakteriologické programy - chronologický pohľad
24.07. 15:28 Erwin  Poznámka k poznámce editora :
24.07. 17:24  Elita a jelita.
24.07. 22:11  RE: Poznámka k poznámce editora :
25.07. 10:04  RE: Poznámka k poznámce editora :
25.07. 07:44 J_Pitralon  RE: Poznámka k poznámce editora :
25.07. 18:05 Antimon  RE: Poznámka k poznámce editora :
26.07. 06:06 J_Pitralon  RE: Poznámka k poznámce editora :
25.07. 10:51 libertarian  RE: Poznámka k poznámce editora :
25.07. 13:58  RE: Poznámka k poznámce editora :
25.07. 15:56 Erwin  RE: Poznámka k poznámce editora :
25.07. 16:01 Erwin  RE: Poznámka k poznámce editora :
25.07. 16:02 Erwin  RE: Poznámka k poznámce editora :
25.07. 00:30 r.m.  shazování podchlazeného hmyzu z letadel
25.07. 11:20  RE: shazování podchlazeného hmyzu z letadel
29.07. 06:26  Vjadru veci,jeznicit cloveka,aby,jim jeho majetek zustal neposkozen

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

72

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 115 čtenářů částkou 25 260 korun, což je 72 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 0

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 8

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
26,05 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,17 Kč
100 japonských jenů
20,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 595,75 Kč
1 unce stříbra
543,68 Kč
Bitcoin
686 131,27 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 481