Diskuze k článku

Kam s ním?

Příspěvků 21

4.7.2019 14:42

Už iba kúsok od otázky : ....

Libertarian 37.?.?.?

A treba parlament?

Je málo zákonov ?
Kto potrebuje, aby sa k státisícom zákonov pridávali ďaľšie ????

372339

4.7.2019 15:09

"Benešovy" dekrety - zavádějící manipulace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

To zas gojové sedli na lep někomu nejmenovanému s těmi Benešovými dekrety.
Nikdo si neklade otázku, proč o Benešových dekretech neustále dokla blábolí právě sudeťácká chazarská verbež. Proč jim vlastně pořád dokola dělají reklamu, když by o nich naopak měli mlčet, aby se na ně zapomnělo?

Je to velmi prosté. Chtějí vyvolat dojem, že poválečné uspořádání ČR je dílem jakéhosi samozvaného Beneše a nikoliv světových mocností.
Protože ODSUN NĚMCŮ byl výsledkem MEZINÁRODNÍCH DOHOD VÍTĚZNÝCH VELMOCÍ. Rozhodně ne dílem bezvýznamného prezidenta bezvýznamné země, který za války se staženým zadkem utekl do Británie.

Proto sudeťáci opakují furt dokola tu samou lež, že jejich vyhnání je dílem jakýchsi dekretů exulanta Beneše a nikoliv výsledkem DENACIFIKACE poválečné evropy která nám byla de facto NAŘÍZENA VELMOCEMI.
Takže sudeťáci si akorát tak můžou jít stěžovat na hrob Churchilla a dalších účastníků Jaltské konference.

372342

4.7.2019 16:28

RE: "Denacifikace."..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372342

Absurdní divadlo tzv. "Norimberského procesu" a "denacifikace" skončilo tím, že hned po válce všem význačným gestapákům na výplatní pásce škrtli v kolonce bývalého zaměstnavatele třetí říši, podstatně zvýšili plat v dolarech, a natiskli tam CIA. Ještě v devadesátých letech minulého století sloužili význační gestapáci ve spolkovém parlamentu NSR ve vysokých funkcích, a ještě v dnešní době , to je v podstatě po osumdesáti letech od konce války musejí generovat východní otroci v montovnách a obrobnách třeba v česku penze pro německé gestapáky, příslušníky luftwafe a wermachtu, a nebo jejich potomky...[velký smích]

372347

4.7.2019 21:59

RE:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 130.?.?.?

Reakce na 372347

I vy škarohlíde! U nás se to docela povedlo. Po 300 letech jsme se konečně zbavili germánů, jejich majetky a pozemky nám zůstaly. Teď to jen nepodělat s dekrety které nebyly ani tak benešovy, jako výsledek Jalty.
Jen nevím komu za to máme poděkovat, jestli Stalinovi nebo někomu jinému kdo nám zařídil etnicky čistý stát a rozvoj národní kultury (ta byla za 1.republiky víceméně židovsko-německá).

Schválně si porovnejte ten filmový brak z první republiky a dnešní doby, s tím co se točilo v 50. a 60. letech. Taky si stačí uvědomit, kdo ovládal filmový průmysl před 1948 a po 1989.

372360

5.7.2019 8:51

RE:Jsme se...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372360

1- Kdo je to: "jsme se..." ?

2- Můžete jmenovat deset významnějších nežidovských herců z padesátých a šedesátých / sedumdesátých,osumdesátých/ let, "kdy se netočily filmové braky " ?

[velký smích]

372366

6.7.2019 19:19

RE:Jsme se...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 372366

Komu nebo čemu tohle vaše zbytečné nekonstruktivní kafrání pomůže?
Odpovím si sám: nikomu a ničemu.
Stejně jako šťourání do zbraslavských troglodytů.

Úplně zbytečně tohle píšete. Není z toho žádný užitek, ani obohacení. Je to tak na úrovni osmdesátiletého prostatika který nadává sousedům v baráku, holubům na dvorku a mladým na ulici za to že jsou mladí.

Je směšné se posmívat někomu třeba nezkušenému, který se ale aspoň o něco snaží. Když je člověk sám kverulant, který neumí napsat nic konstruktivního.
Pokud nemáte na víc, tak raději běžte nadávat těm holubům na dvorku, na ošklivé počasí, a obtěžujte všechny prodavačky v okolí nadávání na drahotu. Tak jak to dělají vám podobní.

372388

7.7.2019 17:21

===RE:Kdo jsme...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372388

Neustálá změna Vašich IP adres není pro mne a jistě ani pro další čtenáře příliš důvěryhodná. Musíte stále něco tajit? Proč ? Doufám, že zde za nějakou dobu nebude muset mezi čtenáři kolovat seznam zdejších fízlů, jako před časem na Okounovi...

[velký smích]

372392

8.7.2019 12:23

RE: ===RE:Kdo jsme...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 372392

Někomu by se mohla zdát podezřelá vaše konstantně stejná adresa. Protože psát z jedné adresy "protistátní" příspěvky a vynášet interní informace na specializované policejní útvary si logicky může dovolit jen takový Bretschneider, fízl-provokatér.

Buď jste špičkový hacker nebo spolupracujete s fízly. To je logický závěr ke kterému by došel každý.
Že by z tohoto konkurenčního útvaru?

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/hlucny-mejdan-protidrogovych-detektivu-museli-ztisit-straznici-40287511

Řevnivost mezi jednotlivými policejními složkami je, jak známo, veliká.

No řekněte sám, jak byste vyhodnotil člověka, který dlouhodobě píše silně "protirežimní" věci, policajty ze specializovaného útvaru přivádí k nepříčetnosti a nic se mu nestane, zatímco všechny ostatní aktivisty a bloggery fízlové systematicky otravují a tahají po soudech?

372404

8.7.2019 15:37

RE: ===RE:Kdo jsme...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372404

Mně jste trvale sympatický svoji naivitou, ve které se domníváte, že se nějak přepínáním IP adres nebo používáním různých amatérských kryptovacích programů jako třeba TOR skryjete na internetu. Pokud čtu Vaše názory, v podstatě ani není co skrývat. Jen bych se mírně pousmál Vašemu jistě kvalifikovanému podezření, že spolupracuji se složkami, jak píšete. Zase jste mi ale sympatický naivitou, ve které se domníváte, jak je zřejmě jak práce v těchto složkách, tak i spolupráce s těmito složkami výhodná. Samozřejmě, pokud jste naprosto neschopný, a pracujete někde ve skladu, tak se ta tisícovka měsíčně k platu určitě hodí, neřkuli o jistém pocitu výjimečnsoti "agenta", nebo spíše důvěrníka, ovšem dnes, kdy prachy totálně klesly, může jak kdysi tvrdil jistý generál Ivanov, v těchto zaměstnáních či pouze spolupracích dlouhodoběji přežít jen nenároční podivíni nebo debilové...

[velký smích]

372410

4.7.2019 23:16

RE: "Benešovy" dekrety - zavádějící manipulace

zamp1 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 372342

Odsun nám nařídili spojenci, ale ne na Jaltské konferenci. Benešovi dekrety nám spojenci nadiktovali, ale ti se nás zastanou proti Němcům stejně jako v roce 1938!
Sudeťáci si nestěžují, ale konají, společně s k. církví, která ne úplně dávno světila zbraně Wermachtu! Němci a církev pomalu stát pomocí nastrčených figur rozebírají a oslabují!!!
Nejsme bezvýznamná země, o to se oni snaží už od r.1620 abychom se jí stali! Po staletí se snaží z nás udělat otroky a vypadá to, že jim to zase nevyjde. Rozloží je multikulti a genderové propaganda dřív, než nás jejich pátá kolona. Jen nevěšet hlavu a dívat se, kdo je kdo!

372362

5.7.2019 11:15

nebezpečí migrace zápaďákū

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 372362

Není podstatné jestli se nás zastanou nebo ne. Podstatné je jestli existují dokumenty dokazující, že nám to spojenci nadiktovali. A já myslím že existují.
Proto se sudeťáci snaží zuřivě odvádět pozornost k Benešovým dekretům. Aby se nikdo nešťoural v tom co jim předcházelo.

Pro čechy se teď hraje o hodně. Protože ČR bude něco jako bezpečný přístav bez migráčků a islámu. A budou se sem chtít stáhnout miliony pracháčů ze západu. Už teď je koupě bytu zcela mimo dosah průměrného čecha.
A proto se teď tak zuřivě rvou sudeťáci o nemovitosti a pozemky!

My se teď nemusíme moc OBÁVAT nebezpečí africké a muslimské invaze, ale MIGRACE ZE ZÁPADU !

Protože oni mají miliony eur na účtech a můžou nás tu KOMPLETNĚ ZKOUPIT. My se svými žebráckými almužnami z montoven a supermarketů nemáme žádnou šanci. Budeme tu v roli ukrajinců co se sem ženou po statisících a berou nám práci a snižují mzdy.

Dokonce to bylo i na aeronetu, že za tím šíleným nárůstem cen nemovitostí stojí IZRAELSKÁ REALITNÍ MAFIE. Takže ještě icikové se budou hrnout sem do bezpečí.

Máte pravdu, nesmíme to vzdávat. Co ale dělat s takovým materiálem který v montovně svému americkému či německému páníčkovi líbá z vděčnosti ruce když mu zvedne tu almužnu o pár stovek.

372367

4.7.2019 15:20

Je to banda příživníků, okamžitě zrušit!

Lovec idiotů 194.?.?.?

Senát je doslova narván nemakačenky, parazity a příživníky, kteří radostně sosají z našich daní. Kdyby aspoň mlaskali potichu, ale oni navíc vyloženě škodí. Celé bych to jen převezl na Pankrác. Tam by mohli makat, dokud by nevrátili, co nám ukradli.

372343

4.7.2019 15:21

krátká paměť autora

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 162.?.?.?

Jak říká Pjakin, politická paměť davu je pár týdnů, nanejvýš měsíců. Pak mu můžete tvrdit opak toho co předtím, a až na pár kverulantů si toho nikdo nevšimne.
Tento článek je toho důkazem.
Autor si zjevně nepamatuje, jak několikrát opozicí obsazený senát zablokoval privatizační a zlodějské zákony které tam poslal parlament modrých strak.

A dnes hypoteticky senát ovládnutý Babišem může zablokovat návrhy "demobloku" v parlamentu týkající se migrantů, americké základny v ČR, nároků sudeťáků apod.
Autor je trouba a ignorant, když mu tohle nedochází. A nebo podplacený.

Protože zbavit se potřebujeme:
-exekutorské mafie
-podlézačů sudeťákům typu Herman
-vlivu US ambasády
-vlastizrádné generality v armádě
atd...

Rozhodně ne senátu, jehož složení můžeme volbami ovlivnit, jako jednu z mála věcí.

372344

4.7.2019 17:07

RE: krátká paměť autora - zvláštní logika

ObcaneCR.cz 94.?.?.?

Reakce na 372344

"Rozhodně ne senátu, jehož složení můžeme volbami ovlivnit, jako jednu z mála věcí."

1) Pokud můžeme ovlivnit volbami složení senátu, proč bychom nebyli schopni / nejsme schopni ovlivnit složení Sněmovny?

2) Pokud jsme schopni ad 1), pak proč máme problémy vyjmenované dříve v komentáři (exekutoři, Herman a další)?

Třeba to autor objasní.

372349

4.7.2019 22:08

RE: krátká paměť autora - zvláštní logika

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Reakce na 372349

To není odpověď na předřečníkem uvedený argument, že senát ovládnutý opozicí zabránil a může zabránit nedozírným bilionovým škodám se kterými se budou potýkat ještě naši potomci.

I oproti těm 300 mld co nám na dividendách kradou zahraniční firmy a 200 miliardové rozpočtové korupci, jsou náklady na Senát jen plivnutí do rybníku.

Jaké další "zbytečné " demokratické instituty chcete zrušit? Volbu prezidenta (na tom už demoblok pracuje)? Volby do krajů? Abychom toho mohli ovlivnit ještě míň?

Tohle je logika lůzy z letné, ne informovaného myslícího člověka.

372361

5.7.2019 0:35

RE: krátká paměť autora - zvláštní logika

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 372361

[chechtot][chechtot][chechtot] Nevědomost je blaženost...

372363

4.7.2019 17:12

Senilát..

RomanTička 2a00:x:x:x:x:x

Senát, to je "trafika pro Pitharty". K ničemu jinému to není....

372351

4.7.2019 20:48

Servilnost a korupce...

siky 181.?.?.?

Je smutné, že jsme tak ohební, zmanipulovatelní a úplatní. To je asi ten hlavní problém. Taky je nesmysl platit či tolerovat politiky, jež pak zatajují volbu před voliči a schovávají se za imunitu před miliony zákonů, jež proti nám píší. Systém taky reprimuje malé strany a jednotlivce, což je jednoznačně mafiánský systém. Pokud má nezávislý jednotlivec dostatek hlasů na jedno místo, není důvod to deskartovat - to pak přestává být demokracie. Co si pamatuji po revoluci - tito nezávislí jednotlivci byli tnem v oku těm zkorumpovaným bastardům z politických stran, ještě hůře, pokud se nenechali koupit, proto to pak zakázali...

372358

5.7.2019 5:43

Neco anatomie demokratickych podvodu

favela 103.?.?.?

Reakce na 372358

podobnost a ciste Nenahodna s diktatorskymi rezimy, vyvoj a zakonity do Plesu Maskar , kdy v prubehu Maskary odhazuji masky a odhaluji sve vlkodlaci rypaky a snazi se pomahat ze vsech sil Sverakizovat spolecnost. Doslova .
Kazdodenni Prestrelky nazoru pak vytvari tsunami chaotickych zmatku a bludiste ,ubytek normalnosti a postupny vzrust byrokratu a jejich zfanatizovani a zoufala kriceni a nutnost hledani a potreby mesiasu. /nedba se o vedeni statu a vseho co je treba pro nedostatek casu a penez vynakladanych na ideologie. Vidim to kazdy den/..Kteri by vse "vylecili" obvyklym terorismem..Rekove drive take demokraticky valcili az 27 let. Rimane meli Imperium jako motivaci a cil a to zije dodnes a snad navzdy na Zapade . Take GERMANUM silena chamtivost jim poridila pred 1914 a za kazdou cenu KOLONIE . I kdyz misto zisku na ne jeste Doplaceli.!! Hygledy. Tedy imperialismus a za kazdou cenu I kdyz Higledy Pigledy na ruby...Vyskytli se tri skoro stejni psychopati a parasiticti skudci ve trech zdanlive rozlisnych politickych systemech . Hitler ,typicky zapadni aggressor, Stalin,vnitrni krvelacny psychopath a take do nebes ,vynaseny a posvatny Kennedy. Predtim Truman a Roosewelt. /Postavil pentagon na ovladnuti sveta.Hitler ,sileny antikomunista napr. dostal v demo Germanii jen 6 let za prevrat,kdy zabiti 4 policistu garantovalo trest smrti. Soudce ale prohlasil rozsudek 6 let a za 6 mesici jde domu. To uz tenkrat vladl fasismus. A jakoby uz Hitler vladl tenkrat.Jini a nefasiste dostavali tresty daleko horsi a neprimerene ovsem. Co vas ale zadnej pravovernej hystorik nikdy nepouci z katedry.
Ze prave fanaticky a sileny antikomunismus , ktery vynesl Hitlera do cela vlady byl tou Pravou pricinou tragedie Holokostu. Usa napr. darovalo dokonce v dobe krize 13 milliard /pohadkove bohatstvi/ , prave na tyto ucely!!
Mnichov 38 ,byl zradou na cely svet. Stalina zahnal do spojenectvi zatim nezradneho a mezinarodne jeste nepodleho Hitlera. A toho jekotu dodnes.
Stalin pak vyhlasil vyhlazovaci valku na svoji populaci. Dle hesla kazdemu dle jeho zasluh !! Dle navodu zapadniho fanatika imp. a mesiase Marxe .Maskarni ples v plnem proudu opet. Strednich Vychod oplyva mesiasema za ucelem uspesneho zfanatizovani . V EU napr. skoro zadny nebyl tak se musi dovazet. A prave se Str.Vychodu.Kdyz v 66 povstali zide proti rimanum s ideologii zase prichodu dalsiho Mesiase a zmasakrovali 4-5 kohort /jedna 600/,pritahli rimane a k svemu udivu videli jak , kdyz kazdy den skoncila obrana jerusalema zacal krvelacny a fanaticky boj povstalcu , vyvrazdovanim se navzajem..Mesias je pravidelne neco abstraktniho,co neexistuje. Ani nemuze. Trochu jen malo zfanatizuje populace treba hlad. Pak se katolictvi ,fanaticka vira a dalsi mesiase zavlekly jako infekcni nakaza ,do Evropy a celeho sveta. A musi se vybicovat nejvyssimi knezimi do totalni destrukce a zniceni. V Usa je to Freedom a demokracie, ktere take nikdy nikdo nevidel a neuvidi.

372364

5.7.2019 6:36

USA je dalsi demokraticky /a Freedom/ples upiru a

favela 103.?.?.?

Reakce na 372358

a kanibalistickych vlkodlaku a tech vsech kteri zahazuji masky a odhaluji , jiz ani nejsou treba. Clintonuv novy zakon, tri prestupky proti a dozivoti. /Nekdo ukradne suchou kurku pro sebe a sve dite/ .
Cele vlady, banky a korporace sveta v cele s Clintonem by dle toho zakona museli byt odsouzeni.Navadeni na valky masakry a genocidy , znasilnovani, zlociny ,zodpovednych a zaroven vubec nezodpovednych ani trochu za NEOBRANU statu, krize 2008 dalsi destrukce a sabotaze ideologu a jejich bankeru a nejvyssich knezi , kteri bicuji hystericky propagandu, ale triliony zmizely a stale mizi , bez vubec aspon jmenovani nikdy nepotrestanych pachatelu atd..Zase zrady na zrady a navic mimo zakon. Uz dnes je temer vse pripraveno na nastup dalsiho mesiase. Zfanatizovani,vladne tech vzdy /susceptible/ a pripravenych ,jejich absurdni a smesne vystupy a souteze o nejhorsi zmagorene, zpitomnele, byrokraty a vlady. Soudci ,advokati jsou priklad zvrhle justice , jako predtim. Dukazu , nebo aspon verohodnych tvrzeni netreba ./Dalsi herec , znasilnil nekoho pred 40lety v Tr. Zlociny z doby kamenne teprve prijdou na radu ???/ Kongres a senat a parlamenty vsude , jsou jen cirkusove stany s nesikovnymi a pomatenymi pouze nekonecne uzvatlanych kasparu vseho spektra ,kteri delaji dojem ze byli propusteni ale nevyleceni ,vcera z psychiatrickych Ustavu.....Prestrelky obvineni a soudce Lynch, silena propaganda , jak Trump,/celkem 16 obvineni ze znasilneni, mimo jeste jine zlociny/, May, Makron, Merkele a Junckerove se presne hodi k tomu vyvoji a jeho dovrseni. Do te uplne spravne situace ,okolnosti a vriskavych snazeni , ale mesias ,ktery byl sliben ,zase nikde. Zadluzenost stejna nebo vetsi /Jako germani v 38,/, pak nepovoluje jine reseni. Ale nezbyva ani na zbrojeni a vyvoj modernich utocnych zbrani. Paralysa vseho deni se siri vice jako zhoubna infekce. Antirasismus je jeste horsi rasismu ;nejvice dulezita nemoc a miliardy jsou vydavany dodavany na leceni a vyzkumy AIDS. Vetsinove nemoci nezasluhuji pozornost. Pak dlouho nic. Ale na druhe je tu neco straslivych zbrani ruskych sikovnosti. BRZDA. Ti dostali moznost, podminky k tvoreni ./Jako v USA 1946-65, jako germani od 1933/..Prazdnota za chamtivosti imperialism ted visi ve vakuu a nevi se co. Chybi I schopnosti ziskat souhlas populace vsude a predevsim pro nezbytnou podporu ..
Tak se aspon kdyz nikde nic, tak alespon nekonecna zuriva agrese neprestava vladnout zapadu a vybiji se na take zniceni EU a vsemi prostredky a EU velmi silne a energicky pomaha ke svemu zaniku..
Jaky zanik , to jeste nevime presne...A vyhne se opet nam, cechum ?

372365

8.7.2019 10:22

Senát jako pojistka?

svt 193.?.?.?

Na v titulku mého příspěvku uvedenou otázku je evidentní odpověď:
Ano - Senát může fungovat jako pojistka.

Jak to myslím?

Představte si, že následkem jinak demokratických voleb do Poslanecké sněmovny ČR dojde k překlopení moci na jednu či druhou stranu politického nebo chcete-li mocenského spektra (a není důležité, zda se k moci zákonodárné a v důsledku toho i k moci výkonné /k vládě/ dostane levice či pravice či pro mě za mě zelení či jiná "pakáž" ) . Pokud nebude existovat Senát, bude možnost změny společenského řádu nepochybně snazší (myšleno v rámci demokratických postupů, o revolučních řešeních není řeč) než v případě existence Senátu.
Jistě - někdo namítne, že podobnou pojistku může představovat prezident. Jenže ten může být zvolen voliči ve stejném "svatém nadšení" jako poslanci Poslanecké sněmovny a pak je nám taková pojistka k čemu? Odpovězte si sami...

Na rozdíl od toho je Senát volen po třetinách (každé dva roky se obmění 1/3 z 81 senátorů), takže úplná obměna osazenstva Senátu trvá něco málo přes 4 roky (může dojít k tomu, že jedny volby do Senátu budou ve stejný rok jako volby do Poslanecké sněmovny = výměna 27 senátorů, za dva roky je na řadě druhá třetina a ta další dva roky poslední třetina původního osazenstva Senátu). A během této doby se může mocenská garnitura buď osvědčit (a voliči v dalších volbách do Poslanecké sněmovny a při volbách té zbývající třetiny Senátu potvrdí svůj zájem postupovat tak, jak realizuje aktuální vládní většina), a nebo se naopak ukáže, že vládnutí aktuální vládní většiny se voličům znelíbí (a poslední 1/3 nově zvolených senátorů nepůjde na ruku poslancům).
Takže Senát je skutečně pojistkou - pojistkou proti tomu, aby jakákoli (možná i nevratná) změna politického uspořádání byla náhlá - naopak by byla rozložena v čase, aby nemohlo tak snadno docházet k náhlým (téměř "revolučním" ) změnám politického uspořádání naší země.
A to je jedině dobře!
I kdyby jen toto bylo přínosem Senátu, bohatě by to vyvažovalo výtky vyřčené autorem článku "Kam s ním?".

372397

Příspěvků: 21

04.07. 14:42 Libertarian  Už iba kúsok od otázky : ....
04.07. 15:09  "Benešovy" dekrety - zavádějící manipulace
04.07. 16:28  RE: "Denacifikace."..
04.07. 21:59  RE:
05.07. 08:51  RE:Jsme se...
06.07. 19:19  RE:Jsme se...
07.07. 17:21  ===RE:Kdo jsme...
08.07. 12:23  RE: ===RE:Kdo jsme...
08.07. 15:37  RE: ===RE:Kdo jsme...
04.07. 23:16 zamp1  RE: "Benešovy" dekrety - zavádějící manipulace
05.07. 11:15  nebezpečí migrace zápaďákū
04.07. 15:20 Lovec idiotů  Je to banda příživníků, okamžitě zrušit!
04.07. 15:21  krátká paměť autora
04.07. 17:07 ObcaneCR.cz  RE: krátká paměť autora - zvláštní logika
04.07. 22:08  RE: krátká paměť autora - zvláštní logika
05.07. 00:35 Lovec idiotů  RE: krátká paměť autora - zvláštní logika
04.07. 17:12 RomanTička  Senilát..
04.07. 20:48 siky  Servilnost a korupce...
05.07. 05:43 favela  Neco anatomie demokratickych podvodu
05.07. 06:36 favela  USA je dalsi demokraticky /a Freedom/ples upiru a
08.07. 10:22 svt  Senát jako pojistka?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 618,86 Kč
1 unce stříbra
540,83 Kč
Bitcoin
675 481,22 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 889