Diskuze k článku

Jste „trollováni“

Příspěvků 23

3.7.2019 8:38

Hlavní je, že USA byly odepsány GP

F&T 212.?.?.?

Proto je GP odřízl od své podpory/know how jak vládnout a nechá je zkolabovat. . GP si spočítal, že spotřeba v USA je na několikanásobku ostatních zemí a je to neudržitelné z dlouhodobého hlediska. Samotný Trump je přímo podřízen GP a chce s pomocí vychytralého použití vojenských prostředků kolaps urychlit. Chce být naoko neokonštější než neokoni.

Je jasné, že USA budou kopat a mlátit, ale když si nejdříve nechali nainstalovat debilizační školství a programy LGBT od Obamy, tak už se na větší odpor nezmůžou. Vlastní obyvatelé ani nebudou chápat, co se s jejich zemí děje - "Make America great again!". Na to nemají vzdělání.

Kdyby USA někoho napadli (Irán), tak by to stejně finančně neustáli a akorát by to urychlilo jejich kolaps. Bohužel by to znamenalo mnoho milónů mrtvých.

372313

3.7.2019 13:22

GP?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Co je to GP?

372318

3.7.2019 17:42

RE: GP?

janaz 81.?.?.?

Reakce na 372318

Globálny prediktor, čiže ten, čo ťahá za nitky. A nie je to americký prezident, ani soroš a zrejme ani žiadny z finančníckych klanov a pod., to sú len rôzne stupne jeho výkonnej moci.

372321

3.7.2019 17:52

RE: GP?

RomanTička 90.?.?.?

Reakce na 372321

A kdo to tedy je? E.T.? Vetřelec? Predátor? Terminátor? Cimrman? [chechtot]

Dost nechápu, jaký mocenský prvek překoná globální pejzatou mafii tvořící peníze ze vzduchu. Ale rád se nechám poučit.

372322

3.7.2019 18:05

RE: GP?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 372322

Pejzatá mafie je jedním z chapadel výkonné moci GP.
Za "odměnu" ji plánuje zlikvidovat nahradit Scientology. Pro GP už svoji historickou úlohu splnila.
Ona mafie není na pomyslném žebříčku nejvýše.

A dokonce plánuje likvidaci na dvě fáze - nejprve vyvolá v lidech nenávist a potom pranýř za způsobený pogrom a šílené reparace stejně jako už to jednou udělal v případě Německa. Proto se o o počtu obětí holokaustu nesmí pochybovat.

372323

3.7.2019 23:03

RE: GP?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 372323

A čím tedy ten slavný GP mocensky drží u krku banksterskou mafii, která si díky neomezenému zdroji peněz může platit prezidenty, vlády, armády, tajné služby a spoustu dalších přisluhovačů dnes už téměř na celém světě?
Mně teda na tom vrcholu pyramidy moci jako ten bájný GP sedí právě těch pár nosatců z Londýna, Paříe, N.Y., původem z Frankfurtu a jeden klan má nadpoloviční podíl akcií.
Možná je mé chápání omezené a materialisticky primitivní, ale nějak nechápu, že by mafie, která může neomezeně tvořit peníze a kohokoliv si koupit nebo zlikvidovat, byla ochotna přepustit celosvětovou moc někomu, kdo tento nástroj nemá. Že by pár egyptských žreců mělo takový morrrální krrredit, že by je poslouchali i pejzatci?

372329

3.7.2019 23:25

RE: GP?

RomanTička 94.?.?.?

Reakce na 372323

A čím tedy ten bájný GP mocensky drží u krku banksterskou mafii, která si díky neomezenému zdroji peněz může platit prezidenty, vlády, armády, tajné služby a spoustu dalších přisluhovačů dnes už téměř na celém světě?
Mně teda na tom vrcholu pyramidy moci jako ten bájný GP sedí právě těch pár nosatců z Londýna, Paříe, N.Y., původem z Frankfurtu a jeden klan má nadpoloviční podíl akcií.
Možná je mé chápání omezené a materialisticky primitivní, ale nějak nechápu, že by mafie, která může neomezeně tvořit peníze a kohokoliv si koupit nebo zlikvidovat, byla ochotna přepustit celosvětovou moc někomu, kdo tento nástroj nemá. Že by pár egyptských žreců mělo takový morrrální krrredit, že by je poslouchali i pejzatci?
Připadá mi, že každý, kdo něco nechápe, si musí k pochopení toho, co nechápe, vytvořit nějaké božstvo, aby si to vysvětlil. O věcech mezi nebem a zemí jsem přesvědčen, ale zároveň-prachy jsou prachy...

372331

4.7.2019 7:31

RE: GP?

F&T 212.?.?.?

Reakce na 372331

Podívejte se na tento obrázek:
Vložený obrázek
Ano, souhlasím, že finanční elita je vysoko nad námi.

Ale všimněte si, že ideologie je o stupeň výše. To, že ti pejzatý vládnou financemi, je dáno tím, že vládnou ještě na vyšším stupni - ideologickém.

A všimněte si, jak pejzatý dopadli v německu za druhé světové války. Byli předhozeni válečné mašinérii jako viník/oběť. Ti pejzatý, kdyby nedrželi díky ideologii pospolu, tak žádné finance neudrží a celé se jim to dříve či později rozpadne. V jejich ideologii je určité množství pozitivních věcí umožňujících udržení společnosti.

Finance Vám mohou být úplně na nic, když je nedokážete ochránit a předat dalším generacím.

GP může jakýkoliv nároz zlomit a rozdrobit jen díky znalostem. Oni neřídí přímo, ale stylem - buď budeš dělat, co říkáme a nebo tě necháme napospas zkáze.

A přesně to se stalo americké elitě. Ta se vymknula kontrole, tak ji GP prostě zlomí s celými USA. V USA jen uvidí,že se jim najednou nic nedaří a vše se jim rozpadá. Jenže ten proces je z pohledu lidí nepozorovatelný a nerozpoznatelný. A ti, co to uvidí či vycítí, budou označeny za pomatené konspirátory.

372332

4.7.2019 8:15

RE: GP?

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 372332

Myslím si, že ani nosatci nejsou zcela jednotní. Za Adolfa to odskákali především ti řadoví. A jejich soukmenovci za Velkou louží si mnuli ruce, jak jim ubývá konkurence.

372334

4.7.2019 11:32

RE: GP?Souhlas,je to naprosto logické,mnoho lidí ale tak dalece a v globálu nedokáže uvažovat,tak že prý konspirace ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 372332

Souhlas,je to naprosto logické,mnoho lidí ale tak dalece a v globálu nedokáže uvažovat,proto se tím hlouběji nezabývají a jednoduše to označí za pomatené konspirace. A přitom na to pomalu stačí "zdravý selský rozum".

372337

4.7.2019 14:57

RE: GP?

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 372332

A vládce a majitel světového finančního systému úspěšně proti nám (a nejen proti nám) vede úspěšný tlak na všech prioritách, i na té 6. i když zatím jen s malou intenzitou...[naštvaný]

..a ta tupá potetovaná a gambrinhnusující konzumistická hovádka o ničem neví....[oči v sloup]

372340

9.7.2019 21:31

čím GP ovládá židy ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 372332

Úplně stejně jako nás, ovládá GP ty svoje židy.
Minimálně na 2. prioritě - Chronologické a 3. - Ideologické.

Čili vytvořil jim falešné dějiny. Tedy ne že to byli otroci darovaní Chetitům, které jejich agent Mojžíš tahal 40 let po malé poušti sem a tam jako idioty než vymřeli všichni pamětníci toho jak to skutečně bylo.
Ale že dokázali přečůrat samotného faraóna a jejich putování mělo vyšší smysl.

A pak jim vytvořil rasistickou ideologii, ve které nejsou chrámoví otroci a bezvýznamný pouštní kmen, ale nadřazení a vyvolení bohem a ostatní jsou určeni aby jim sloužili (tak tohle mají se svými pány zcela společné).

Takže takhle jim vládnou na rovině chronologické a ideologické.
A je samotné naučili perfektně ovládat rovinu ekonomickou, pomocí které židé zase vládnou nám.

Pokud jsou židé před 3 000 lety zcela uměle stvořené a naprogramované "etnikum", pak jejich stvořitelé a vládci musí být mnohem starší a zkušenější než tušíme.

372435

3.7.2019 19:05

RE: GP?

abra kadabra 89.?.?.?

Reakce na 372322

GP (globální prediktor) je program. Něco jako "Jehovovo instinktivno". Je to energetické pole, ovlivňující podvědomé chování a směrování bytostí na Zemi, dané myriádami zkušeností předků lidí, zvířat, rostlin i nerostů. Od převzetí vlády božstva Jehova v naší části vesmíru je to pěkné svinstvo, směřující zcela neochvějně ke krvavým obětem a globálnímu zotročování. Vypadá nicméně jako moudřejší z dvou variant /tou druhou je "vůle elit"/, protože vypadá jako v praxi prověřené moudro. Jedná se však o falešný matrix.
Vůle elit je v principu lepší, daná touhou lidských bytostí po svobodě. Ale žel protože je hnaná neskutečným egoismem zbohatlíků, toužících nahrabat vlastní pohodlí a svobodu na úkor zbídačení a utrpení jiných, je aktuálně snad ještě horší variantou než GP.
Obě varianty jsou špatné. Řešením je "princip bezpodmínečné lásky", nebo třeba "prediktor laskavých božstev", kterým bychom se měli začít řídit. Tj. princip pomůžu, protože můžu, kooperuji, protože existuji.
To však vyžaduje zboření biblických nesmyslů, odstranění strachu z karmy a života nebo smrti, postavení se démonům vlastním i cizím, probuzení a povznesení. Tedy vlastně kus práce! [mrknutí jedním okem]

372324

4.7.2019 7:54

RE: GP?

F&T 212.?.?.?

Reakce na 372324

Naprostý souhlas.

Npříklad Babiš je představitelem naší národní elity. A nadnárodní elitě se znelíbil. No tak mu uspořádá pár demonstrací a bude se mu chvět křeslo pod zadkem. Ten člověk i kdyby chtěl tak nemůže nic dlouhodobějšího konceptuálního pro lidi udělat. Bude se muset bránit až do konce volebního období všemožným podrazům. A všiměte si jak najednou zestárnul.

A mimochodem třeba Putin spolupracuje vědomě s GP. GP takové lidi překousne. Pro GP je důležitější stabilita Ruska a GP ví, že Putin nemůže vládnout věčně. Pak třeba přijde s VŘSR-2.0 a celou zemi uvrhne do krvavého majdanu. GP jen jemně vmanipuluje Putina do role velkého vládce typu Stalina aby po jeho odchodu vznikl důvod jeho pozitivní kroky eliminovat.

Ale teď to čeká na USA a GP nechce najednou rozvrtat více zemí.

Lidé by to měli pochopit, že jedinou cestou ven je ona bezpodmínečná láska.

372333

3.7.2019 19:47

RE: GP?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372322

Podstatný prvek nutný k tomu, aby se prachy daly vyrábět ze vzduchu a reálně s nimi obchodovat, je existující masa idiotů, která to bere vážně a dá se tímto primitivním způsobem dlouhodobě okrádat, protože jinak toto zdánlivé finanční perpetum mobile nemůže principiálně existovat. Je nutno naučit si připadat si jako dokonalý debil, když chodím do kšeftu a kupuju tam od nosáče třeba brambory za 40 korun. Někomu jinému to ovšem připadá docela normální, protože už dávno zapoměl, že to kdysi stálo stejně jako dnes toho nosáče desetinu ceny...

[velký smích]

372325

3.7.2019 23:22

RE: GP?

RomanTička 94.?.?.?

Reakce na 372325

Ten podstatný prvek existoval už v době lovců mamutů. To je těch "80%". A postupem doby, zvláště v dnešní době mediální, je ten prvek idiotizován stále více.

372330

4.7.2019 8:36

RE: GP?

ping789 194.?.?.?

Reakce na 372330

spíše dnes 99% , Grand Prix je jen další pohádka pro goje z 1%, kteří už nevěří ale ještě doufají a věřit by chěli, pohádky jsou nejlevnější způsob řízení a stojí nad bajkou konceptuálního řízení , světonázorem.....atd. , jste tu snad jediný, komu je jasná síla tiskárny na peníze, to že se věci jako nedaří je jen další bajka, plán jede na 110% a velmi dobře - na chování davu je naprostý spoleh

372335

4.7.2019 17:20

RE: GP?

RomanTička 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 372335

Přesně tak jedou a vyhrávají..
A ty kecy "o myšlence" viz. výše, jsou jenom vybájené nesmysly. Prachy a bouchačka vládnou.

372352

4.7.2019 10:17

RE: GP?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372330

Ano, základní princip je ten vychovaný idiot. Pro něho je dnes již v podstatě jedno, kam půjde okamžitě vrátit svůj těžce vydělaný bakšiš, protože může jít kamkoli, a nemá ani kam utect, protože všude je to stejné. .

[velký smích]

372336

4.7.2019 16:15

RE: GP?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 372336

Pokud člověk vidí v televizi vyžranou tlamu pana Polreicha, a pak austického přihřátého žiďáčka - manažera Mc. Donalda v růžové košilce, jak říká:

Až pan Polrajch po třiceti letech přesvědčil blbé bolševické čechy, že je ve světě obvyklé, nechat u nás ve kšeftě za snídani stovku...

Tak by vzal kladivo, šroubovák, a přemístil nenápadně všechny tabule Ústavů duševního zdraví národa z druhé strany plotu...

[velký smích]

372346

3.7.2019 20:32

RE: GP?

F&T 212.?.?.?

Reakce na 372321

Pokud chcete poučení, tak se podívejte na tohle video:
https://www.youtube.com/watch?v=tzFVEuZibes

Každý kmen u starých národů měl jakousi radu stařešinů, která rozhodovala o dlouhodobém vývoji. A náčelník rozhodoval o krátkodobých prioritách.

V moderní historii máme na vrcholu moci naopak haštěřivé šašky nebo v lepším případě loutky. Systém je nastaven tak, že ani prezident nemůže plánovat dlouhodobější koncepty než jedno volební období.

Právě tento davově-elitární koncept způsobuje, že ten kdo zná strategické plánování dokáže vždy v tom správném okamžiku způsobit co potřebuje.

Třeba GP plánuje smést evropské státy. No tak do Evropy začne pomalu sáčkovat nevzdělané bojovné afričany. A až se bude Evropa topit v krvi občanských válek, tak veškerý vývoj na evropském území vezme za své. A ti sluníčkáři, kterým bylo líto chudinek, budou obětování jako první. Tak už to chodí. Pak už nebudou třeba. A vidíte nikdo toto sebezhoubné směrování není schopen zastavit i když o tom víte. Bude to bagatelizováno jako konspirace do té doby, až pohroma bude neodvratitelná. Pak to klidně veřejně přiznají.

372326

9.7.2019 15:11

kdo plánuje 500 let dopředu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 372326

Další potíž je v tom, že gojské volební období je směšných 5 let, zatímco židé umí plánovat na 50 let dopředu. A jejich páníček GP 500 let dopředu.

Přičemž davová paměť je tak 5 týdnů, pak lidem můžete tvrdit úplný opak toho co předtím.

Vždyť to bylo i v té pohádce Astérix. Zničili tam radu starších-druidů a tím byli keltové vyřízení.
Podle toho neomylně poznáme rukopis GP, že tradiční poměrně rovnostářskou kmenovou strukturu nahrazuje strukturou pyramidální, silně nerovnostářkou a elitární. A řízení ve stejném stylu - centralizované. A je jedno zda jde o vatikán, habsburky a nebo EU.

372425

4.7.2019 17:27

RE: GP?

RomanTička 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 372318

GP je VB[chechtot]

372353

Příspěvků: 23

03.07. 08:38 F&T  Hlavní je, že USA byly odepsány GP
03.07. 13:22  GP?
03.07. 17:42 janaz  RE: GP?
03.07. 17:52 RomanTička  RE: GP?
03.07. 18:05  RE: GP?
03.07. 23:03  RE: GP?
03.07. 23:25 RomanTička  RE: GP?
04.07. 07:31 F&T  RE: GP?
04.07. 08:15 WAZARI  RE: GP?
04.07. 11:32  RE: GP?Souhlas,je to naprosto logické,mnoho lidí ale tak dalece a v globálu nedokáže uvažovat,tak že prý konspirace ...
04.07. 14:57 R.E.  RE: GP?
09.07. 21:31  čím GP ovládá židy ?
03.07. 19:05 abra kadabra  RE: GP?
04.07. 07:54 F&T  RE: GP?
03.07. 19:47  RE: GP?
03.07. 23:22 RomanTička  RE: GP?
04.07. 08:36 ping789  RE: GP?
04.07. 17:20 RomanTička  RE: GP?
04.07. 10:17  RE: GP?
04.07. 16:15  RE: GP?
03.07. 20:32 F&T  RE: GP?
09.07. 15:11  kdo plánuje 500 let dopředu?
04.07. 17:27 RomanTička  RE: GP?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
701 969,16 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 301