Diskuze k článku

Demonstrace na pozadí celoevropského boje

Příspěvků 18

25.6.2019 1:36

Nenávist k Babišovi poroste, novou vládu pak sestaví demagogblok

Barney 46.?.?.?

Manipulátorům z Milionu chvilek nenávisti a z médií se podařilo lidi přesvědčit, aby všechny své frustrace směřovali k jediné osobě, k Babišovi. Tím ale nahrávají stranám, které v nich v minulosti ony frustrace z politického vývoje vyvolaly - ODS, TOP 09, STAN, KDU-ČSL. Manipulátoři odmítají založit vlastní stranu, neboť by se ukázalo, že kromě programu antibabiš, nic jiného nabídnout nemůžou. A tak nenávist roste a roste. Podle mě to Babiš nemůže ustát. Nakonec rezignuje. Výše uvedené strany spolu s (neschopnými a zmatenými) Piráty založí novou vládu. Pod tíhou "úspěchů" této vlády nadšení postupně vyprchá a nastoupí nová frustrace a nová manipulace. Nakoho pak budou manipulátoři směrovat nenávist, nedokážu dohlédnout. Máme se na co těšit.

372214

25.6.2019 17:24

RE: Nenávist k Babišovi poroste, novou vládu pak sestaví demagogblok

pedros 109.?.?.?

Reakce na 372214

Proč by měl rezignovat??????
To právě NESMÍ! Tím by přiznal, že rezavci henleinovští měli pravdu!

372223

25.6.2019 19:35

RE: Nenávist k Babišovi poroste, novou vládu pak sestaví demagogblok

zLeoš 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 372223

Souhlas, proč by měl Babiš reagovat na hýkání 'užitečných' idiotů?
Naopak, tyto exhibice způsobují u většinové populace navýšení nevole ke komediantům a ziskovkářům. Díky tomu bude možné obě uvedené skupiny parazitů začít odstřihávat od státního cecíku. Pozdě ale přece.

372225

25.6.2019 7:55

Generační obměna

gogo 37.?.?.?

Blbost.

Jedná se jen o "generační obměnu".

Mladé svině se snaží dostat ke korytům a odstrčit ty staré, velké a vyžrané svině.

1948 - 1968 - 1989 - ... - 2019

Jedna lidská genereace dneska není 20 let, ale 30 let.

A až se ty mladé, hladové, nenažrané a ambiciózní svině dostanou ke korytům, tak se stejně nic nezmění.

Ty staré svině nezvládají moderní technologie, se kterými ty mladé svině vyrůstali...

Jelita, Jedia, Joudové v Justici, Jeziňky na sociálce, ... a ostatní Jebalové a Vyjebanci se možná trochu obmění, ale pojede se dál "Močálem černým kolem bílých skal" ...

Statisticky je zmrdů, idiotů, debilů a blbů v populaci pořád stejně!

...

Jak to že nikdo nemluví o skutečných sociálních MEGA-problémech?

- Milion lidí, minimálně polovina (širších) rodin, v exekuci

- Exekutoři zabavují rodinné majetky a čekají na dědictví

- Exekuovaní ve vlastní zemi nesmí vlastnit nemovitost, auto, počítač, ... nic cenného

- Pronásledování, vydírání a ponižování otců, kterým de fakto unesli děti (polovina vězňů)

- Polovina celého justičního, právního, vězeňského, policejního, ... systému tak žije z rozbíjení rodin a rodinných vztahů

- Přitom všichni tito zmrdi a paraziti, kteří v životě nic nepostavili, nevybudovali, nevyrobili, nevypěstovali, ... ze školy a školení vědí (na rozdíl od těch otců) že se jedná o "syndrom zavrženého otce", který praktikuje polovina rozvedených matek. Čili zasáhne to 20 až 25 % chlapů, kteří mají (chtějí) děti.

- Děti vychovávané bez otců mají statisticky několikanásobně větší kriminalitu, alkoholismus, drogy, promiskuitu, ... Dělají si z našich dětí svoje budoucí justiční kšefty!

- Kriminalizace společnosti pomocí vyděračských zákonů a trafik pro parazity

- Zákony kterým nerozumí ani soudci a právníci

- Likvidační pokuty

- Zdravotnictví předělané na business a zdravotní průmysl

- Důchody, zdravotní pojištění a zdravotnictví převáděné ze státu na akciové společnosti, jejichž hlavním smyslem je ZISK

...

Proč takovému státu platit daně?

372215

25.6.2019 10:59

RE: Generační obměna

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 372215

Velmi správná poznámka, ta o těch daních...
To všechno, co popisujete je součást "eskimácké vývěvy na peníze a majetek s cílem zotročit podle toho jejich úchylného manuálu" a děje se plánovitě řízeno z venku přesně v intencích PSM a zblblé stádo potomků hlupáků z 89. tomu všemu aktivně napomáhá..
Zatím co jim eskimáci kradou zbytek majetků a státnosti a to i nerespektováním našich zákonů pomocí eskimáky ovládané justice, oni vyřvávají a štěkají, jako vzteklí psi na řádně zvoleného presidenta a mávají přitom nepochopitelně českými fanglemi...
Tenhle národ je evidentně na palici a jeho problém je je dílem vrozený kreténismus a dílem vypěstovaná schizofrenie...[velký smích]

372219

25.6.2019 20:39

RE: Generační obměna

ping789 194.?.?.?

Reakce na 372219

major Haluška by vravel: čo s takým národom? , předřečník to popsal absolutně přesně, jenže " všechna moc patří lidu" , nezapomeňme tedy , že lid má přesně to, co si zadlouží za svůj postoj k moci kterou oplývá a kterou ignoruje

372226

25.6.2019 9:31

Omlouvám se panu autorovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

a Zvědavci za překročení limitu.
Žádné fáze. Resp. jsou jen dvě fáze: Ta první začala na Letné 1989. Ta druhá začala koncem té první, také na Letné, r. 2019. Jinak řečeno, 23. 6. 2019 skončil na Letné havlismus. Trval 30 let a už to každého sr.lo.
Přistupovat na hru tzv. Miliónu chvilek a hledat nějaké jiné fáze, to jsou jen myšlenkové konstrukce.

372217

25.6.2019 15:16

Letná

janmax 213.?.?.?

Každé volby jsou v podstatě test inteligence národa.

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech 20.10. – 21.10.2017

Z cca 8 374 501 oprávněnýc voličů bylo 5 060 759 platných hlasů

AB volilo 1 500 113 to je 29,64 %


Na Letné bylo cca 250.000 lidí

to je cca 1/6 lidí co volilo AB.

Přestože organizátoři mají v názvu MCH pro demokracii, demokracii neuznávají. Tedy uznali by, kdyby vyhrál jejich kandidát a strana.

Takže dalo by se říci, že na Letné byl učiněn rekord v hustotě pitomců a užitečných idiotů na jeden metr čtvereční zaznamenaný zatím v ČR.
Vědí to už u Guinesů ?

Tvrdí se nám, že samou podstatou demokracie jsou volby. Jenže se nám nabízí varianty špatné a ještě horší. Tedy volíme mezi větším a menším zlem. Neuvědomujeme si, že i menší zlo je zlo.
Navíc ve volebním systému jsou dvě pojistky, které brání jakékoli pozitvní změně. Je to pětiprocentní hranice pro vstup do sněmovny a povolební koalice. Ta brání jakémukoliv rozumnému rozhodnutí s omluvou, my jsme chtěli, ale v koalici to neprošlo... Tedy se nikdy nic neprosadí. Takže voliči si vyberou stranu, nebo politika podle volebního programu, který pak není splněn. Zkuste si projít například volební programy ODS a porovnejte ho s realitou. Ani jeden bod se nepodařilo splnit. Protože koalice. Určitým řešením by byl systém vítěz bere vše a vymahatelná hmotná odpovědnost politiků za splnění volebního programu.

TO, že AB není ideální to víme. Ale jeho současné podnikatelské zájmy se kryjí se zájmy státu. Navíc už poznal, tu svoloč ve vrcholové politice, která je schopná všeho. Odstavuje je od vlivu, moci, peněz z dobývání renty a to je pro ně to nejhorší co je mohlo potkat. AB jim vidí do karet a uzavírá kanály.
Co se týká jeho obvinění z dotací na čapí hnízdo, tak je nutno vzít v úvahu, že nějakých 20 miliónu je skoro pod jeho rozlišovací úroveň. AB (jeho firmy) sice dostaly dotaci, ale na cestě od návrhu k přijetí peněz je několi úrovní schvalování jak v ČR tak na úrovni EU. Na kterékoli z nich to nemuseli schválit. A když mu to
schválili je to spíše odpovědnost těch schvalovatelů. Museli vědět komu a co schvalují. Taky je možné, že mu to přiklepli, aby na něj měli v budoucnosti páku.

Ještě jinak se Letná dá chápat, jako krycí a zastírací manévr, k zakrytí daleko důležitějších procesů od kterých má býti odvrácena pozornost. Viděl bych to na v poslední době velikou aktivitu německa a našich kolaborantů v oblast zrušení Benešových dekretů. Více si přečtěte na www.aeronet.cz.

Asi bych se neobával, že AB udělá nějaký podraz na ČR. To, že si chrání své zájmy je věc druhá.

372221

25.6.2019 16:25

Euromajdany v českém ďolíku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

byly jednoznačně proti Babišovi a Zemanovi. O Benešovou zase tak moc nejde. Něco ty české majdany Rothschildy a zdejší ovce stály, ale ti prvně jmenovaní mají už od roku 1913 bianco šek na emitování libovolného množství peněz,dnes stále více jen virtuálních.Takže je to, na rozdíl od českých ovčanů,vůbec nebolí. Oba čeští politici chtějí obchodovat s Ruskem a nechtějí s ním válčit ani ho sankcionovat. A to Velký bratr za velkou louží naopak velmi chce a politiky ve svých evropských novodobých koloniích , kteří to odmítají, zase vůbec nechce. Nejlepší pro zámořské "elity" je totiž válčit s Ruskem prostřednictvím svých evropských vazalů a naivních vohnoutů, kteří se dají utáhnout na vařené nudli či koupit za pár slibů ( v Česku např.za zrušení EET) nebo vydírat. Zámořským "elitám" už hodně teče do bot a zvoní jim hrana. Jsou staré, zoufalé, profláknuté a zkoušejí všechno možné, aby oddálily ztrátu svého globálního vlivu. A to je pro změnu dobrá zpráva pro drtivou většinu lidstva.

372222

25.6.2019 18:55

Nebohý nevědomý ovčan,volič.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Před 25lety ve venkovské hospodě se dušoval jeden štamganst,jak to tomu Klausovi a ODS nehodí,že bude volit jinak..Po volbách přišla otázečka,koho to vlastně volil.Odpověděl,že ODS..A ptali se ho proč? Odpověděl,že ANI NEVÍ,prostě šel a ODS to hodil..Moderně hezky anglicky se tomu říká MIND CONTROL..Ptejte se spáče,co vjede na dálnici do protisměru,ptejte se blba,proč jede přes signál STUJ na přejezd,ptejte se 250 tisícu spáču,proč jeli na demonstraci. Borci,co přežívají a pamatuji socialismus,mají ještě zlomek kritického myšlení..Proto se NEHODÍ stará Benešová,nebot muže vytáhnout králíka z klobouku a nechat zavřít na doživotí všechny aktéry privatizační zlodějny z 90let. Zákon času pracuje,siochazariát měl čas,změnit školství tak,že dnešní třicátnící jsou uplně pitomé loutky,snadno ovladatelné.Slováci si tu ČAPUTOVOU ještě vychutnají,jako my ty ruzné piráty,dominiky fery a podobě...Málokdo odolává Mind control,zejména při volbách..Není to blbostí Čechu,ale leností přemýšlet a analyzovat...

372224

25.6.2019 21:11

Hlavní důvod

P.K. 77.?.?.?

Hlavní důvod k demonstracím je EET; když to začalo, proběhla na ČT 24 zpráva, že jednu z prvních demostrací pořádá nějaká skupina proti EET. To bylo poprvé a naposled se o EET mluvilo. Bylo jasné, že pravý důvod nevypadá mediálně moc dobře.
Naprostá většina podnikatelů NEPLATÍ daně, jak by měla. Je to celkem pochopitelné i běžné po celém světě: co nemusíš dělat, co nejde kontrolovat, nedělá nakonec téměř nikdo.
Takže těm lidem jde o peníze, mají k demonstracím hodně velký důvod. A potom jsou tam mladí, kteří nesledovali dlouhodobě vývoj v naší zemi.
V podstatě lze říct, že tyto lidi i jejich důvody je možné pochopit.
Bohužel, nejsem si jistý, že pokusy o zastavení rozkrádaní naší země mohou skončit úspěšně. Spíš se to jen oddálí, a brzy vrátí do starých kolejí, stejně jako všude jinde. Ale je možné, že to bude díky novým technologiím, dík možnosti lepší kontroly udržitelné. V každém případě bych se na to, být panem Babišem, dávno vykašlal: bohužel, nemá to pravěpodobně cenu. Ale chápu, že jde o velkou výzvu; jenže jsou i jiné věci, které lze v životě dělat, než bojovat s "větrnými elektrárnami".
Ale je možné, že se mýlím, a AB si přišel do politiky vydělat, jak tvrdí mnozí; ovšem v tom případě se určitě musel zbláznit.

372227

25.6.2019 22:36

Režim co donutí blázny bránit zloděje je v šílený

Sasin 178.?.?.?

Byly u nás gdysi zvyklosti, že otec předal majetek až na smrtelné posteli, páč věděl, že dokud nebude potomek starej a poučenej bude jen blbej a vykutálenej. A v zemích, gde z otců je nadělaná tupá masa důchodců, co má jako pro vrchnost odpracováno to nemůže bejt ani jinak. Potomci hledají pitomé zastupitele, kerým to jako hodí. No to mě poser. Po celém webu je sháňka komu to hodit. To je příšerné a ubohé. Vaši potomci sou specialisti na nošení hýbacích obrázků při chůzi. Nejsou schopni ničeho užitečného a vy sedíte na vejminku jakože máte hotové. Ale místo vás sou hotoví vaši potomci, keří jak zašustí séréš z bankocetlama budou skákat jako opičky a je jim futrálanálfekál jedno co kurwěj, páč se to započítává do soc,zdrav. To je neuvěřitelná legrace jak to těm šmejdům pořád vychází. Stačí zašustit a socializmus padl. Stačí zašustit a lidi zas přijdou o všechno.

A proč to všechno, Že co to je a doomrzení se o tom tupě a jalově píše gdyž ta katastrofa řve? Píše se jen jako ve smyslech jakože, něco tady smrdí, nebo že trošku to drhne a lidi končí u popelnic. Co to jako je? To je blázinec? Že proč se o tom nemliví rovnou a né že poslanci se hádají o názorech, ale že se hádají jen vo tom gdo si může nakrást víc a že ve skutečnostio jim nejde o nic jinýho než jen o to aby naši synové a naše dcery neměli prostě NIC.

Gdyž iž taj ať se každej stará jen o sebe bez dotací a bude hned jasný že šmejdi chcípnou´jako první. Že rodina nebo co to zbylo nebude povinna vyrábět otroky, ať si šmejdi nadrbou svoje. A žádný daně a nic stát nepotřebuje, všechno stejně skončí v ceně, ale dělají tu buzeraci aby byrokrati mohli dělat pátou voličskou kolonu a strkat rypáky do cizích talířů aby našim synům a dcerá nezbylo nic.

No a esli furt nedáte pokoj s ekonomikou, tak to řeknu takhle. Gdyž vemete lidem důstojnost, půdu, kulturu a dějiny a nutíte je pod různými tresty aby se vykadili na svoji rodinu a hleděli shánět nějaké místo na prácu pro pány, že jako budou vyrábět nějaká veledůležtá sklíčka a plechovky tak vytváříte jen masu debilů, spotřebitelů a tupanů, keří za prachy prodaj svoju mámu. A neodvolávejte se na národ, tady žádnej není. Tady je je společnost idiotů, keří se okrádají mezi sebou a po předložení papírů dostanou eště vyšší důchod než člověk, kerej se zuby nehty snaží to nedělat. Ale stejně skončíte v pekle takže co s takovýma. Nic. Donekonečna se bude o tom psát a doneonečna o tom budou jalové diskuse gde se budou blboni hádat gdo co jak myslel a komu to hodit. To je šílené. Heh

372228

26.6.2019 10:06

Ti lidé na náměstích

Erwin 194.?.?.?

mají, co se týče Bureše, naprostou pravdu. Problémem je, že chtějí, aby se vrátili ke korytům daleko větší zkurvysyni.

372233

26.6.2019 21:12

RE: Ti lidé na náměstích

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 372233

Problémem je, že oni nevědí absolutně nic! Jsou to opice s vymytými mozky.

372244

27.6.2019 21:00

RE: Ti lidé na náměstích

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 372233

Přerušovaná výměna nese své ovoce. Nic se nevymění a tím je to dané. Takže pokračujte blboni. Ale gdož máte eště pár pohromadě vydržte, igdyž vám hážou kavárníci logr z kafe pod nohy. Heh

372262

26.6.2019 13:53

puč a vlastizrada v přímém přenosu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Dívali jste se na aktuální přenos z posranecké sněmovny?
To je puč a vlastizrada v přímém přenosu.
Je nejvyšší čas ten ksindl rozvěšet po pražských kandelábrech.

Od Kradlouska, Fialy a čuráčka Hamáčka až po okultní vyfetlo -Bartoše.
A to jsem viděl jen útržky, na celé to divadlo jsem neměl žaludek.
Naši pobožní předci by zřejmě výstižně konstatovali, že tito zrozenci pekla snad vylezli přímo z ďáblovy prdele.
Dnešní materialistický racionalista se musí spokojit s méně šťavnatým a méně výstižným tvrzením o psychopatech a sociopatech.

372239

27.6.2019 10:32

Tentokrát volím premiéra

Shnilý Japko 94.?.?.?

Premiéra jsem nevolil, ale příště ano, jestli to přijde na pořad dne, neboť maření výsledků tzv. svobodných voleb pokládám za amorální, protidemokratickou, protiústavní a kriminální činnost.
Nesouhlasím v článku s tím, že společnost univerzalistů nemá budoucnost a spěje k anarchii. Ale ona to ještě neví a sní svůj sen lepšího života...", neboť její budoucností a programem je likvidace 99% obyvatel planety Země. Statisíce živých druhů (možná miliony) byly již vyhubeny, nebo potlačeny pod mez možné větší reprodukce. Nyní je na řadě ten hlavní škůdce. Proto je nutné fandit univerzalistům....

372251

28.6.2019 23:33

To, že jsou demonstrace proti Babišovi podezřelé, se profláklo i do mainstreamu

F&T 212.?.?.?

Ondřej Hejma: „Politici, kteří prohráli volby, se chtějí vrátit k moci, volbama to nejde, tak využívají tlak z demonstrací. Kalouska už dnes nebere nikdo vážně.“
https://www.televizeseznam.cz/video/x-talk/demonst...

372266

Příspěvků: 18

25.06. 01:36 Barney  Nenávist k Babišovi poroste, novou vládu pak sestaví demagogblok
25.06. 17:24 pedros  RE: Nenávist k Babišovi poroste, novou vládu pak sestaví demagogblok
25.06. 19:35 zLeoš  RE: Nenávist k Babišovi poroste, novou vládu pak sestaví demagogblok
25.06. 07:55 gogo  Generační obměna
25.06. 10:59 R.E.  RE: Generační obměna
25.06. 20:39 ping789  RE: Generační obměna
25.06. 09:31  Omlouvám se panu autorovi
25.06. 15:16 janmax  Letná
25.06. 16:25  Euromajdany v českém ďolíku
25.06. 18:55  Nebohý nevědomý ovčan,volič.
25.06. 21:11 P.K.  Hlavní důvod
25.06. 22:36 Sasin  Režim co donutí blázny bránit zloděje je v šílený
26.06. 10:06 Erwin  Ti lidé na náměstích
26.06. 21:12 Lovec idiotů  RE: Ti lidé na náměstích
27.06. 21:00 Sasin  RE: Ti lidé na náměstích
26.06. 13:53  puč a vlastizrada v přímém přenosu
27.06. 10:32 Shnilý Japko  Tentokrát volím premiéra
28.06. 23:33 F&T  To, že jsou demonstrace proti Babišovi podezřelé, se profláklo i do mainstreamu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 857