Diskuze k článku

Korporace Rand: Jak zničit Rusko

Příspěvků 18

5.6.2019 8:39

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 88.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Mozkové trusty Světa kapitálu a jeho establishmenty dozrávají a dozrály do stavu, ve kterém jediné positivní vztahy již před delší dobou kvalitně popsali tvůrcové výborného amerického filmu Planéta Opic. Ať dělají cokoliv vždy dospějí do stavu mysli, ve kterém má nejvyšší hodnotu Nejsilnější Opice.

371913

17.6.2019 3:22

RE: Svět kapitálu bez humanismu

Rudolf_K 64.?.?.?

Reakce na 371913

Nikdo neni zvedavy na Vase marxisticke zvasty.

372085

5.6.2019 11:06

Skvělý plán...

R.E. 46.?.?.?

...a proto je potřeba volit takové politiky, kteří se USA a NATO drží jak hovno košile, aby i my jsme mohli svým skromným dílem přispět k naplnění snů "deep state" a jeho majitelů a snížit náklady všeho druhu na "americký lid" a v blížícím se konfliktu je nejlépe v celém rozsahu přenést na naše ochablá a vyhublá bedra...
a k tomu nám budiž na pomoc těch 16 vrtulníků s whitworth závity, dle ceny vyhotovené z toho nejryzejšího zlata a osázené brilianty (ať máme namísto židem Tošovským zdefraudovaného státního pokladu aspoň něco cenného) a taky ten plyn v Rusku vytěžený, zkapalněný a do USA dovezený a pak nazpět do do Evropy nacpaný i kdyby nás měl stát 3x tolik, tak za vítězství USA ve válce proti Rusku to přece stojí a hlavně se to vyplatí, že OPUSi 111...??!!
A k tomu nám pomáhej nejen politici typu gen.v.v. Pavla a Šáši Ondry, ale taky všechny nevládky a Hamáčkovo-Albrightovsko-Bakalovsko-M.Žantovského ASPEN a taky celá "pražská umjelecko-kafilérní kavárna s jejich parlamentní demokraci velebícími příznivci z mas včerejších demonstrantů a taky ať při nás v tom nadcházejícím šílenství stojí všichni naši bohové a i bohové všech našich nepřátel...Áááámen

371915

5.6.2019 11:17

To je nějaká manipulace

MiroKales 46.?.?.?

Expertní skupina vypracovala komplexní plán destabilizace Ruska a ZVEŘEJNILA jej, aby pomohla Rusku přijmout protiopatření? Tohle někdo zbaští?

371916

5.6.2019 12:09

RE: To je nějaká manipulace

eda521 62.?.?.?

Reakce na 371916

George Friedman, STRATFOR, 4.2.2015
https://www.youtube.com/watch?v=LvrvlZCmZQA
1:46
Prvotním zájmem USA, pro který jsme vedli války, prvou, druhou, ale i studenou je vztah mezi Německem a Ruskem. Protože jejich jednota je pro nás jedinou hrozbou. Proto se musíme ujistit, že k takovému spojení nedojde.
3:27
Trik je v tom, že USA jsou připraveny vybudovat "sanitární koridor" okolo Ruska. Rusko si je toho vědomo a věří, že USA chtějí rozbít Ruskou federaci. Rusko si myslí, že, jak to řekl Peter Lawrie: "Nechceme vás zabít, my vás chceme jen tak trošku poškodit".
4:45
Doporučil bych vést takovou politiku, jakou vedl Ronald Reagan proti Iránu a Iráku. Sponzoroval obě strany a tak zajistil, že npůjdou proti nám. Je to cynické, určitě ne morální, ale funguje to.
---
Koukněte do konce - tohle je hlas stratéga našeho největšího spojence současnosti, vzoru demokracie pro celý svět. Je naším zájmem to co zde GF předvádí? A pro Kalese: ano, veřejně to tady prezentuje!

371917

5.6.2019 14:26

RE: To je nějaká manipulace

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 371916

...Káles jen kálí a tím krapet kalí, je to víc než zřejmé, že Kálesi...[chechtot]


Kálesi, Amíci kudy chodí tudy trousí stejně, jako ty a vědí, že je málokdo poslouchá a nebo je tak debilní, že ani nerozumí co se mu říká, píše a ukazuje a proto neví ani co se děje a tak se nemusí bát, že si z toho někdo vezme poučení, viz. ta mentální lůza včera na venlplace...

Začínáš mi připomínat toho "konceptuálního" lumena OPUSe 111...

371919

5.6.2019 14:40

Ti kluci američtí,

Erwin 194.?.?.?

spíše by mělo být uvedeno světoobčanští, se už dávno nezabývají tím, aby ospravedlnili vůbec nějaké důvody k nenávisti a touze zničit Rusko. Nyní už pouze nahlas přemýšlejí - jak. Aniž by nám pochopitelně byť i náznakem vysvětlili, proč vůbec.
A tupé stádo bučí a volí různé Babiše (Trumpy, Anděly, Makróny) či jiné podobné zloděje a zrádce národa. Ti pak, s představou o mandátu od lidu, si klidně dělají, co je ctěná libost.
Lidem se to sice vůbec nelíbí (co vím, tak aspoň u nás), ale hodí jim to za 4 roky znovu.
Pro normálně pracující mozek neuvěřitelné.

371920

5.6.2019 17:18

RE: Ti kluci američtí,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 371920

Hele,ty Rommele,jistě víš,že volby,jejich výsledky jsou dle zadání. Kdyby ses strhal a tisíce dalších,co by sprrrávně volili,výsledek je vždy stejný..[oči v sloup]

371927

5.6.2019 15:09

A čo s tým ?

libertarian 31.?.?.?

Nič.
Nič sa nedá robiť, pretože ovčania sú totálni ignoranti, žiadne informácie tohto typu nevnímajú, doslova odmietajú. Gauneri politici môžu robiť čokoľvek, pretože mozgová hluchota je absolutna.
Jediný "potešujúci" fakt je, že samotní ovčania to odserú na vlastnej koži. Aspoň my starší sa týmto môžme "utešovať" , aj keď nič utešujuce na tom nie je. A najviac to odserú mladí, ktorí sú majstri ignorancie.

371922

5.6.2019 15:49

Rusko se ničí samo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

a to tou neujúčinnější cestou. Ne ekonomicky, ale ideově a morálně.
Např. na Nové republice je občas článek Svět ruskými očima. Pan Zajoch, Ďoubalík tam dává výseky z ruské kultury: západní hudba, západní efekty, západní nástroje, jen celebritou je Rus. Často i anglický text. Prý aby bylo Rusko líp popularizováno.
Nebo Sputnik: Jedna zpráva: prostitutka vrtí zadečkem. Jiná zpráva: Žhavé kalhotky herečky. Nebo: Miss Moskva porodila syna bývalému králi Malajsie . Nebo: Podělila se se svou fotografií v kalhotkách.
Bílí Rusové vymírají, černých přibývá.
Pro Rusa je pořád idolem dolar, harcování po Západě, "studium" na západních univerzitách. Podívejte se na jakoukoliv ruskou talk show, ano, i tento název. Pozorujete nějaký rozdíl proti stejným kecům v západních televizích? Sejná žido.ina.
---
Žádný Rand Sovětský svaz nezničil, ten se zničil sám: bezbřehým formalismem, skoro nikdo už tomu nevěřil, a touhou po žravém západním způsobu života. Putin tento proces pozastavil, ale ta touha šla do podzemí, tam roste a znovu připravuje zkázu Ruska. Vždyť i ta ruská vlajka je euroatlantická.

371924

5.6.2019 19:29

RE: Rusko se ničí samo

omar 87.?.?.?

Reakce na 371924

Bohužiaľ máte pravdu, ale iba veľkú časť, nie celú. Rusi sú naozaj takí, akých ste opísali. Ale nie všetci. Stále sú medzi nimi jedinci, schopní zadrhnúť každého, kto "kradmou rukou siahne na ich slobodu". Nerozumiem tomu, prečo stále odolávajú. Možno aj oni majú akýsi "deep state", o ktorom nič nie je známe, ja neviem. Ale (zatiaľ) vydržali.

371929

5.6.2019 16:42

Mozkový trust Rand Corp.?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Jen další ukázka nezměrného amerického sebevědomí povýšeného nad všechny zákony světa a naprosto ignorujícího současnou realitu ve světě. Tito namyšlení chlapci a děvčata se slušným vzděláním a příjmem žijí ve věžích z uloupené slonoviny, v iluzích vytvořených médii a zamrzli v minulosti, kdy mohli skoro vše. Ta doba už ale definitivně skončila. Pokud vím, tak nebetyčné sebevědomí a namyšlenost před gama zářením opravdu nechrání. Je ani jejich bohaté a vlivné páníčky a chlebodárce z bank,nadnárodních korporací či investičních fondů. Ano, dá se zničit svět, ale už ani oni by z jaderného armagedonu nevyvázli živí. Stejně tak se nedá zachránit americká hegemonie i kdyby chlapci a děvčata z Rand Corp. usilovně pracovali na zničení a vykradeni Ruska, Číny a dalších neposlušných států 25 hodin denně. Jejich nenasytní páníčkové totiž ve své chamtivosti sežrali i ten systém, který jim dlouho přinášel fantastické zisky a moc.

371926

5.6.2019 19:54

zabavne

rosco 185.?.?.?

oslabit Rusko zvysenim vyvozu energie, na to muze prijit pouze uplny vypatlanec. Pejzatym soukmenovcum zrejme uslo, momentalni energeticka sobestacnost Amrdolstanu je pouze jednodenni moucha ktera velmi brzo skonci. Fracking tezba ma velmi kratkou zivotnost a uz od sameho zacatku jsou shale firmy az na nepatrne vyjimky ztratove, temer vsechny jsou masivne zadluzeny a maji negativni cash flow, take dosavadni predstavy ze zvysenim hustoty vrtu na tezenem poli se dosahne celkove vyssiho outputu se ukazaly nerealne. Je pouze otazka casu nez vydatnejsi loziska budou vytezena a nevyhnutelny pokles svetove ceny energie nasledkem celosvetove recese znemozni tezbu jinde.Ani zkapalneny plyn nemuze s cenami z Ruska konkurovat, pripadne subvence statu v EU je zatahnou do jeste vetsiho srabu nez uz jsou. [chechtot]

371930

6.6.2019 5:11

RE: zabavne

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 371930

Sesype se to rychle, podle slov Jana ve Zjevení bude denní chleba stát celodenní mzdu, olejem šetřit. Hlad hlad hlad, jede kůň, který vyprázdní břicha všem.
Světový obchod se rozpadne, lodě, obchodující na moři se potopí a bude se hromadně plakat nad tou velikánskou ztrátou, jakou Babylon utrpěl. Nemohu se dočkat, až ta prašivá nevěstka, sedící na divokém zvířeti, s pohárem ze zlata a s krví Božích milovaných v něm, obětovaných Satanovi, provolávající, že nikdy neuvidí žal a že nebude vdova, až chcípne rukou katů, kteří zatím drtí jen nás občany.
Po útoku na tuto děvku začne mazec, otvírání pečetí, trubky na poplach a z nebes dárečky v podobě kamení, ohně a ledu velikosti aut. Třetina zeleně, ryb, zvířat zahyne, třetina vod se změní v hořkou jedovatou vodu.
Bude skoncováno s ničením země, bude nastolen pořádek a lidé, mající Boží schválení budou budovat nový svět po tisíc let, než bude vzkříšení lidí z dávných dob dokončeno a lidstvo přivedeno k dokonalosti. Ty zničené v potopě, Sodomě a Gomoře a v Armagedonu nikdo křísit nebude, protože podléhají soudu Gehenny.
Již nikdy nebude dovoleno, aby světu vládli takoví zmetci co dnes
a lidstvo si na vládu již nikdy nesáhne.
I když vládci 144000 v nebi s Ježíšem budou ze země vzatí, ale ti byli vyzkoušeni a schválení, aby nad zemí panovali ve prospěch lidí. Zažili muka, bolest, byli spravedliví a ví, co lidé chtějí a dají jim to.
Návrat mládí vzkříšených, konec nemocí, konec hříchu, návrat k Bohu.
Než se to však stane, bude to tady maso. Je třeba ještě vypustit světové vrty ropy do moří, vyhodit do luftu pár měst, vysušit Haarpem zemi, vykácet všechny stromy a rozorat trávu a vše, co zadržuje vláhu. Vidíme, jak se mocipáni pěkně snaží. I ty jedy stříkají po všech polích, už i v chráněných oblastech a ze vzduchu padá jedíček nejjedovatější, chemická omáčička a všechny ty nanokovy máme v oběhu po celém těle.
A až soudruh blekota Satan spustí lidská jatka, masomlejnek stíhat nebude. Zvířata z polí a lesů, nebeské ptactvo, ti všichni se najedí masitých částí malých a velkých, chudých i bohatých, otroků i pánů, je to skoro jako Kytice-kolovrat, košile a Lesní pana dohromady.

371934

6.6.2019 13:33

RE: zabavne

rosco 185.?.?.?

Reakce na 371934

roztomila proza, preji brzke uzdraveni. [velký smích][chechtot][chechtot][bliji]

371948

7.6.2019 20:09

RE: zabavne

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 371948

Pokud se ,,neseberete,,
,,Seberte se posměvači a vizte. Ve vašich dnech konám dílo, kterému byste neuvěřili, i kdyby vám o něm někdo DOPODROBNA vyprávěl,,.
tak budete jako jeden z blbštajnů skontumován jako prašivá kočka.
Je tady závěr systému ale vy se posmíváte tomu, před čím varuje Bible.
Není to moje učení ale učení Nejvyššího, který chce zachránit z tohoto systému Satana všechny mírné a rozumné, slušné lidi.
Pokud se cítíte být tupcem, či hovedem, potom pro vás záchrana není, protože jí pohrdáte.
V té ,,próze,, jak jste to pojmenoval je mnoho příkladů, jak ON jednal s nevěrnými, zrádnými a pyšnými, a těmi, kteří neprojevili víru, ač se setkali s Bohem v oblaku a s velkými zvukovými a obrazovými jevy.
Pro vás tedy ještě poznámka z té ,,prózy,,.

„Tyto věci se nám staly příklady, abychom nebyli ... modláři jako někteří z nich. [Ty příklady] byly napsány pro výstrahu nám, na které přišly konce systémů věcí. Proto ať si ten, kdo si myslí, že stojí, dá pozor, aby nepadl.“ (1. Kor. 10:6, 7, 11, 12)
Konec lidského systému opravdu přichází a to co se děje ve světě každý rozumný člověk považuje za děs a hrůzu. Lidé nemají jistotu a národy a morálka se rozpadají.
Myslíte, že najdete něco lepšího, než je slib toho, který nemůže lhát?
Dáte do placu lepší naději pro lidstvo, než je Boží zásah proti ničemným a nastolení úžasné vlády, která všem slušným lidem zaručí věčný život a štěstí?
Jestli máte Bibli a její přísliby za prózu, jste chudý a slepý a nahý jak pravil Ježíš.

371964

9.6.2019 11:49

RE: zabavne

rosco 185.?.?.?

Reakce na 371964

nezoufej Jarousi, ne vzdycky se lobotomie musi povest, ze v tvem pripade nekomu ujela kudla bude zrejme v ramci statisticke chyby. Treba by ti meli v ramci terapie koupit novou kachnicku do vany, prijdes na jine myslenky, poradne se vydovadis, a hned se budes citit jako novy.[chechtot][chechtot][chechtot][chechtot][velký smích][velký smích][velký smích][velký smích][bliji]

371985

17.6.2019 3:21

Hybridni valka

Rudolf_K 64.?.?.?

Kdo tedy vede hybridni valku proti komu?

372084

Příspěvků: 18

05.06. 08:39 svatoslav butora  Svět kapitálu bez humanismu
17.06. 03:22 Rudolf_K  RE: Svět kapitálu bez humanismu
05.06. 11:06 R.E.  Skvělý plán...
05.06. 11:17 MiroKales  To je nějaká manipulace
05.06. 12:09 eda521  RE: To je nějaká manipulace
05.06. 14:26 R.E.  RE: To je nějaká manipulace
05.06. 14:40 Erwin  Ti kluci američtí,
05.06. 17:18  RE: Ti kluci američtí,
05.06. 15:09 libertarian  A čo s tým ?
05.06. 15:49  Rusko se ničí samo
05.06. 19:29 omar  RE: Rusko se ničí samo
05.06. 16:42  Mozkový trust Rand Corp.?
05.06. 19:54 rosco  zabavne
06.06. 05:11 Jarda z Brna  RE: zabavne
06.06. 13:33 rosco  RE: zabavne
07.06. 20:09 Jarda z Brna  RE: zabavne
09.06. 11:49 rosco  RE: zabavne
17.06. 03:21 Rudolf_K  Hybridni valka

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,90 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
15,97 Kč
Švýcarský frank
24,45 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 969,09 Kč
1 unce stříbra
503,59 Kč
Bitcoin
1 272 897,84 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 905