Diskuze k článku

Monsanto, vědecký podvod a rakovina

Příspěvků 28

4.6.2019 10:56

Soudruzi někde udělali chybu, aneb kdo šetří má za tři.

lubosmat 212.?.?.?

Geneticky modifikované potraviny svojimi vlastnosťami predbehli dobu. Zásahy do genómu hospodárskych plodín mali priniesť niekoľko efektov, v podstate veľmi podobných ako pri obyčajnom šľachtení. Šľachtenie však spôsobuje u plodín, zvierat a pravdaže aj ľudí ochudobňovanie genómu, čo spôsobuje výskyt nežiadúcich mutácií, degeneráciu a zvýšenú chorobnosť, resp. nízku odolnosť.

Vedci preto išli cestou inou, relatívne zdravé jedince, resp. ich zárodočné bunky začali cielene obohacovať o niečo, čo by sa tam „Darvinovským“ vývojom možno nikdy nedostalo. Zjednodušene povedané podarilo sa im vyvinúť (nesedí mi tam „vypestovať“) také potvory, ktoré po GMO:

1) Majú väčší objem plodu voči materskej rastline,
2) Nepotrebujú na zvýšenie výnosov toľko hnojiva,
3) Nepotrebujú na prežitie toľko vlahy,
4) Sú odolnejšie voči klimatickým podmienkam,
5) Sú odolnejšie voči chorobám,
6) Sú pre mnohých škodcov, ktorí sa týmito plodinami pôvodne kŕmili nejedlé.

Všetko je perfektné, až na body č. 5) a 6), ktoré sú zaujímavé z toho pohľadu, že my sme vlastne pre tieto rastliny tiež parazitmi alebo chorobou, keďže sa nimi živíme rovnako ako tie huby, plesne, roztoče, vošky, húsenice, kobylky ...

Na to aby sme tie potvory vyvinuté v laboratóriách mohli bez problémov po GMO mohli stráviť, by sme potrebovali viac „evolučného“ času, alebo tiež nejakú cielenú GMO.

Používanie toxických látok „AGENT ORANGE, ROUNDUP“ výrobky od spoločnosti MONSANTO na hubenie Džungle vo Vietname a burín v našom poľnohospodárstve, je len lacnejší prostriedok ako sa zabaviť nepohodlných ľudí alebo hmyzu, než bombardovaním alebo oraním.

Toxicita a karcinogenita týchto veľmi podobných látok bola preukázaná na úbohých Vietnamcoch už dávno, neviem o čom sa ešte treba baviť?

371893

4.6.2019 14:02

Kam to dojde...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

kam to dojde, když si zločinci a idioti začnou hrát na zákony...

[velký smích]

371897

4.6.2019 21:11

RE: Kam to dojde...

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 371897

No a gdo si koho koupil? Voni nenapsali že šlo o svatbu transmutantů?
Že jako gdo prodává, co jako, a něgdo kupuje, co jako? Jeden hajzl vyráběl, legálně smrtící plyny a druhej to zamontoval do filoZofie potravin, legálně. A gdo to povolil? Jaké zastupitelské howado si toho jako nevšímá. Jakej zkurwysyn to podporuje? Jakto že tyto podnikavci už dávno nebyli humanitárně vybombardovaní? A jakto, že se o tom furt píše a s žádným zastupitelským howadem to nepohne? A to se o tom bude psát furt? Každej se k temu slovně vybleje?A co jako bude? No, co jako? Nic....?

371911

4.6.2019 15:08

Porad mi nejde do hlavy

karlik K 91.?.?.?

jak muze nemecky koncern koupit za 63 miliard americkou spolecnost ktera se roky pred tim potyka se soudy, obzalobami postizenych spotrebitelu a jak je videt v ocekavani dalsich miliardovych prohranych soudnich sporu. Amici se toho radi zbavily a pripadne prohrane soudy ma zaplatit nekdo jiny. Bayer AG snad byla k tomu donucena. Propletenost techto globalnich subjektu je dokonale nepruhledna.

371900

4.6.2019 17:24

RE: Porad mi nejde do hlavy

Salimon 90.?.?.?

Reakce na 371900

Dobrý den,
neznám konkrétní detaily, takže níže budu spekulovat na základě obecných informací.

Představte si firmu, která měla po léta dokonalou kontrolu nad regulačními orgány. Firmu, která dokázala vysoudit z farmářů odškodné za to, že její produkty se s pylem dostaly na farmářovo BIO pole. Farmář přišel o možnost prodat za plnou cenu a ještě měl povinnost vyplatit odškodné za neoprávněné užití odrůd vytvořených Monsantem.
A teď najednou máte možnost si takovou firmu koupit. Ano možná se s ní někdo soudí, ale historicky Monsanto tyto spory vyhrávalo. Ať už používaly jakékoliv metody. To je přece koupě snů...
Tolik k důvodům, že si to někdo chtěl koupit.

A teď si představte firmu, která je postavená na lžích a podvodech. Vynakládá enormní částky (byť jen zlomek zisku) na právníky a úplatky. Jenže doba se mění a už to nenese tolik jako kdysi. Přibývá soudů a klesá zisk Současný vlastník, který má všechny informace, to bude vědět roky dopředu. A tak se nenápadně poohlédne po někom, komu to prodat.
Tolik k důvodu, proč to byl ochoten někdo prodat.

Přidejte k tomu trochu národní hrdosti (američané), trochu pokukování k schopnějšímu "sousedovi" (němci) a trochu využívání tradiční kavky (američané vůči němcům).
Ve výsledku se to jeví jen jako potvrzení blížícího se úpadku Monsanta. Nikoliv však genetických modifikací.

Někdo tu odhodil vyžranou hrušku, ještě si za ní nechal pořádně zaplatit. A všechny klíčové technologie použije jinde.
Takže žádná velká propletenost není třeba. Jestli někdo Němce ještě pošťouchl, to nedokážu posoudit.

A to že u amerických soudů bude prohrávat "německá" společnost a bude mít povinnost platit absolutně přemrštěné pokuty? Tak to je jen další díl divadla jak dostat nějaké peníze z Evropy do US. Jedním z dílů toho divadla byl Dieselgate.
Když nemůžete už peníze v takové míře tisknout (svět začíná mít problém je vstřebávat) můžete se obohatit například z pokut na "nepřátelských" společnostech. Nejprve v pár případech a pak prostě přidáte na rychlosti. A než "německé" Monsanto zkrachuje, tak do USA přiteče ještě mnoho desítek miliard USD jako odškodné za něco, co si amíci napáchali sami sobě.
Sledujte kolik takových soudů vyhrají poškození v Evropě.
Americký soudce, který by nikdy nepoškodil americkou korporaci nebude ani vteřinu váhat, když může "sejmout" německou nebo čínskou korporaci.

Přidejte vysoko postavené figurky, kteří do nedávna Monsanto kryli (a pěkně si za to žili) a teď budou naopak přiživovat kauzy a ještě budou za hrdiny chránící americké spotřebitele.

Ten obrázek je plný pragmaticky uvažujících lidí a je tam jen jedna kavka (i když možná dobře placená za "naivitu" ).

Salimon

371903

5.6.2019 9:24

jde do hlavy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 371903

Koupě Monsanta? Podívejte se na vznik Bayer.

371914

6.6.2019 5:29

RE: Porad mi nejde do hlavy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 371900

Presne to same tvrdim.
https://www.chicagotribune.com/business/ct-biz-bay...

371935

4.6.2019 17:21

Kdyby jen Monsanto

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Celý systém tzv. demokratického světa je prolezlý podvody, lží, intrikami. Jde jen o to, jak napálit konkurenci a zadlužit naivní a důvěřivé otroky pomocí pozlátek, PR a médií a maximalizovat zisky do bezedné kapsy všechoschopných gangsterů v bankách a v nadnárodních korporacích se světovládnými ambicemi. Bayer A.G. se koupí amerického Monsanta chtěl pravděpodobně dostat k výdobytkům amerického genetického inženýrství a na americký trh, a to i za cenu velkých ztrát v důsledku nespočetných žalob poškozených a pozůstalých po obětech tohoto vědeckého "zázraku" na vydělávání peněz a likvidaci přemnožených otroků. V Leverkusenu už brzy zjistí, že koupili hromadu střepů a problémů za hodně peněz. Není ani vyloučené, že to dostali rozkazem od svých zámořských kolonizátorů a skutečných vlastníků. Podobně jako to kdysi zjistil Mercedes po fúzi s Chryslerem, kterého později zachraňoval italský Fiat.

371902

4.6.2019 18:57

RE: Kdyby jen Monsanto

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371902

Ano, je to osvědčený postup, mnohokráte již realizovaný. A co se vědy týče, tak současní "vědci " jdou s dobou, lžou a kradou vědecky - levně a patentovaně, nějaké důsledky koho by zajímaly. Vždyť dějiny a "vědu" dělají pro své vítězné páníčky, já nic, já muzikant. Věda je dnes synonymum pro prznění světa.

371907

4.6.2019 19:23

BRDY

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

https://rutube.ru/video/5e38e318457d311ea70a360478efc4d3/?pl_type=user&pl_id=1182021

371909

4.6.2019 20:46

Víme, že oni sou svině

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Řešení?

371910

5.6.2019 14:50

RE: Víme, že oni sou svině

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 371910

Zjevení 11:17 a řekli: „Děkujeme ti,+ Jehovo Bože, Všemohoucí,+ Tobě, který jsi+ a který jsi byl, protože ses ujal své velké moci+ a začal jsi kralovat.+ 18 Ale národy se rozzlobily a přišla tvá vlastní zloba a ustanovený čas, aby byli souzeni mrtví a aby byla dána odměna+ tvým otrokům, prorokům,+ a svatým a těm, kdo se bojí tvého jména, malým i velkým,+ a aby byli zničeni+ ti, kdo ničí zemi.“

Jestliže vidíme, jak se zdravotní stav lidí a dokonce dětí rapidně zhoršuje, je třeba se zamyslet nad tím, co nám to vlastně dělají. Nejen geneticky upravené potraviny ale jedy postříkané produkty, oblečení, to vše spolu s drogistickou chemií co na sebe lidi patlou, s chemtrailsem, padajícím z nebe vytváří nebezpečné prostředí pro život.
5G to doklepne a máme tady Armagedon. Podle Zjevení Jana budou národy mláceny mečem, vyčnívajícím z úst jezdce na Bílém koni.
Osvobození pro Boží lid se blíží.
Ani si to neumím představit, krásná zahrada s domečkem, potůčkem, lesíkem, žádný kazitel ovoce, pevné zdraví a mládí...
Toto přislíbil Bůh, který nemůže lhát. Takže řešení známe. Je to za rohem.

371921

5.6.2019 15:45

Představa boha je symptomem poškozeného mozku

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371921

Amen.
Tak to dopadá, když se stachanovec snaží přepít antabus.
[velký smích]

371923

6.6.2019 8:33

RE: Představa boha je symptomem poškozeného mozku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371923

Některé zdejší komentáře jsou zajímavou psychiatrickou sebeprojekcí. Z nějakého důvodu excitovaný pacient nejlépe zná své chyby, předsudky, mánie a fobie, a tedy je může i nejkvalifikovaněji ze všech připisovat ostatním...

[velký smích]

371938

6.6.2019 8:59

RE: Představa boha je symptomem poškozeného mozku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371938

Jsem skálopevně přesvědčen, že všichni pacienti, stiženi mánií poučovat, rozkazovat a vládnout či dokonce zotročovat ostatní by se měli jít v zájmu ostatních kteří na to denně doplácí, urychleně léčit.

[velký smích]

371941

6.6.2019 11:47

Rovnost, volnost, bratrství? Ale fuj, prasečí hesla pro prasečí tvory..

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371941

Podle vašeho příspěvku soudím, že jste nepolíben vysokou školou. Jistě nemáte ani jeden akademický titul a tak se tedy budu snažit mluvit jednoduše, abyste mi rozuměl.
Lidi s touhou po moci, vládnutí a hlavně zotročování druhých, je třeba chápat jako elitu, hospodáře, kteří svůj dobytek pasou, dojí a poráží s ohledem na jeho užitek. Dobytek nemá ležet na perském tépichu, žrát k obědu lanýže, popíjet Mouton Rotschild 1973 a večer obskakovat prasnice. Dobytek má jinou funkci!
Stejné je to u lidí. Jeden z nejlepších systémů má Indie. Kastovní soustava je propracovaná a velice efektivní. Jenom by byl problém adaptovat ji na místní podmínky, protože většina ČeHůnů by skončila mezi nedotknutelnými. A k čemu by dneska bylo tolik nunvářů, koželuhů, metařů a jiné svoloče?
Neptejte se, co má pro vás udělat váš představený, ale co vy můžete udělat pro něj. Odčítejte mu ze rtů a přání plňte na 100 percent! Potom vám možná hodíme i nějaký ten odřezek ze stolu.
[velký smích]

371947

6.6.2019 16:15

RE: Rovnost, volnost, bratrství? Ale fuj, prasečí hesla pro prasečí tvory..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371947

Elita podobná Vám má být v normální společnosti svéprávných nepsychopatů hospitalizovaná v klecovém lůžku odborného zařízení / psychiatrie / , a pravidelně dostávat od ošetřovatele přes síť autoinjektorem ráno, v poledne a večer standartní dávku chlorpromazinu.

[velký smích]

371949

6.6.2019 17:32

RE: Rovnost, volnost, bratrství? Ale fuj, prasečí hesla pro prasečí tvory..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371947

Ještě ani nevyšel můj příspěvek, a už mám v poště další vyjádření generála Lochmana z protiextrémistického odboru krajského policejního ředitelství Praha Zbraslav, ulice Na Baních 1535, zaslaný z IP jejich služebního intranetu:

"Co si to dovoluješ dobytku? Já mám bejt v klecovým lůžku a dostávat injekce? Asi brzo přijedu na Spořilov a fláknu ti přes tlamu takovou že ti protéza vyletí až do třetího pruhu 5. května, ty hajzle nebeskáam !!"

[velký smích]

371952

7.6.2019 10:35

Když tančíš s Ďáblem, nezměníš ho. Ďábel změní tebe...

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371952

Nevím, jak vás mám vhodně označit, abyste se neurazil, ale jste vážně duševně nemocný a ani si to neuvědomujete.
Už jsem zde jednou napsal, že nejsem žádný generál. Ani u vojska, ani u policie, ani u hasičů nebo pomocných technických praporů. Žádného generála ani neznám, stýkám se zásadně se slušnými lidmi!
Zkuste mi vysvětlit, proč by vám měl psát generál z protiextremistického odboru??
Ale udělám dobrý skutek a budu vám věřit. Určitě nad vámi neustále krouží družice a drony, a monitorují každý váš pohyb. K tomu jste určitě zapsán ve speciálním seznamu u americké národní agentury a pomocí systému Echelon je uložen každý váš hovor, textová zpráva, mail i ťuknutí do klávesnice. Také jsou vám neustále v patách pánové v tmavých svrchnících a tralaláčcích se sojčím pírkem.
Víte, každý příběh by měl mít aspoň špetku reálnosti, jinak se dostáváme do oblasti mýtů a pověstí. Ale buďte aspoň trochu soudný, literárně se nemůžete měřit s Aloisem Jiráskem nebo Eduardem Petiškou. Váš text může být zajímavý pouze pro psychiatra...
[velký smích]

371956

7.6.2019 14:01

RE: Když tančíš s Ďáblem, nezměníš ho. Ďábel změní tebe...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371956

"Tanec s ďáblem" to je opravdu na chlorpromazin. Jako nižší námezdná pracovní síla jedné v podstatě soukromé sro. sídlící na Zbraslavi, která Vám platí kvádro, barák, zbraně, vodu, elektriku, internet, úklid a stravenky byste měl i s kolegy vážně uvažovat aspoň o vynulování těchto nákladů svého majitele, když už jí neumíte přinést nějaký konkrétní zisk...

[velký smích]

371960

8.6.2019 9:41

RE: Když tančíš s Ďáblem, nezměníš ho. Ďábel změní tebe...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371960

Měl byste si, Lochman, už konečně ve svých pokročilých letech a funkci uvědomit, kým jste vlastně najat a placen, a k jakému účelu. Je to daňový poplatník, a služba jemu, "Ďáble". Samozřejmě je nutno uvážit, že pokud se protektorát nenávratně rozpadá, první co zdivočí, a začne z nedostatku vyžadované subordinace a pracovní disciplíny a každodenní povinné činnosti podléhat fantasmagoriím, je právě tato námezdná pracovní síla. Již Tacitus ve svých Letopisech uvádí, jak ke konci starověkého Říma se senilní císař a velitelé římských legií váleli ožralí v příkopech u cesty, a jejich manželky, zmocnivší se praktické vojenské moci, nechaly na náměstích před sebou ty legie defilovat.[velký smích]

371971

5.6.2019 17:31

RE: Víme, že oni sou - deprivanti

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 371921

Jardo neoblbuj se všemohoucím nepoznatelným neviditelným, se starověkým podvodem!

Pachatelé jedování jsou částečně čitelní, ti samí, co neustále páchají jedno "humanitární" bombardování za druhým, kteří nechávají v Afghánistánu pěstovat mák, ale ne do buchet. Banksteři podstatně ovládající komodity, zemědělství, průmysl, obchodní řetězce i debilizační média, a politiky!

Nahraď už konečně pánbíčkářskou debilizaci rozumem, i když je to těžké.

371928

5.6.2019 21:22

RE: Víme, že oni sou - deprivanti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 371928

Naši zemi vykradli podle zákona

Podle zákona ukradli co mělo hodnotu a vyfasovali na to peníze z mordechujcké tiskárny, které hodnotu žádnou nemají. Mají na to právníky, poslance a soudy aby dokázali právoplatnosti těch krádeží a oni to dělají. Říkají, že gdyž sme s nima nechtěli krást, že tím sme jako s tím kradením souhlasili. A že gdyž je nevolíme, že souhlasíme s jejich kradením. A gdyž jimi opovrhujeme, že je dotujeme dobrovolně v jejich kradení. A gdyž už je nechcete nigdy vidět, jedině gdyž budou za mřížemi gde jim můžete hodit banán, tak že jako ten kriminál vezmete za ně, páč, že voni jako maj ten váš mandát. Vážně proti tomu souhlasíte?

371932

6.6.2019 8:54

RE: Víme, že oni sou - deprivanti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371932

Když si začnou hrát zločinci na zákony, a idioti na jejich dodržování, dospějeme po třiceti letech systematického dodržování této psychiatrické fantasmagorie do stavu podobnému ne li totožnému nebo ještě daleko horšímu než ten, co nastal kdysi po třicetileté válce. Objeví se noví Habsburci, a na pár set let nastane doba temna. Války už dnes nejsou v podstatě většinou třeba, místo nich se daleko levněji a daleko účinněji používají zmatení psychopati, kteří se občas pouštějí na základě dobrovolnosti v takových dvaceti až čtyřiceti procentech ke zfalšovaným "demokratickým" volbám. Kdesi jsem četl, že volič by měl být svéprávný a nezávislý. Kolik však ve skutečnsoti takových existuje ? Výkřiky, / pro sirotčí jistotu / že "kdo nevolí, souhlasí s rozkrádáním" jsou ve skutečnosti groteskním výrazem panického vnitřního strachu systému před další vysoce účinnou a staletími osvědčenou metodou boje zbývajících normálních lidí ve společnosti, takzvanou pasivní rezistencí. To, že jednou nepřijde nikdo ke zmanipulovaným volbám, protože bude vidět, že když se jich také zůčastní, ztratí půl dne, a bude jen další přiblblý herec psychiatrické frašky, je skrytý noční děs současného systému.

Říká se, že :

Kdyby volby mohly něco změnit, tak by je dávno zakázali.

Pokud by zvítězila pasivní rezistence, došlo by asi k další grotesce systému, totiž, aby vůbec někdo /zadara/ přišel, tak by se uzákonily volby povinné...

[velký smích]

371940

6.6.2019 11:20

RE: Víme, že oni sou - deprivanti

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 371940

Kdyby "zvítězila pasivní rezistence"..., kdyby byly v prdeli ryby.... Kdyby v Itálii nasraný lidi jen "pasivně rezistovali", tak by rozhodně Salvini nekopal tamní sluníčkáře a jejich hosty do prdelí a proto je účast ve volbách důležitá, byť by byly jejich výsledky cinknuté a zpochybněné, neb i to je důkaz pokroku a krok k zpochybnění celého toho šaškecu zvaného liberální demokracií (západní demokracií)...

PS: jinak, rezistovat má smysl pouze aktivně, "pasivní rezistence" nevede nikam jinam, než do ohrady a pak na jatka...

371946

6.6.2019 16:22

RE: Víme, že oni sou - deprivanti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371946

Díky Vašemu celodennímu hrdinnému vlasteneckému boji na internetu nás tu bude za chvíli patnáct milionů, aktivní odpore...

[velký smích]

371950

6.6.2019 5:41

RE: Víme, že oni sou - deprivanti

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 371928

Starověkým podvodem jsou opravdu ti chazaři, kterým Ježíš vmetl do tváře, že jsou Satanova synagoga a vím to i já i mnoho lidí.
Kvůli tomu ale nepřestane malá skupina Božích přátel Boha chválit za nádherné stvoření, za to že mohou očekávat slib obnovy ráje.
Ti co nevěří mají už jen jednu cestu a to tu širokou s rozglábenými vraty, pojďte dál! Váš papíček S na vás čeká. Větší podvod než nezávislost na Bohu být nemůže.
To že falešná náboženství przní Bibli, nauky a uctívání, děti, pletou se do politiky, válčí a vraždí, neznamená že tu nejsou mírní lidé, kteří tyto věci nedělají a Boha poslouchají a mají jeho schválení.
Klidně nadávejte na ty bídáky co dělají hrozné věci, o nichž je řečeno
:,,Kvůli vašim skutkům se o Boží cestě mluví utrhačně,,.
Ano, my to víme, že ometají dětem mezi nohama, pijí jejich krev a mučí je, že si na oltáře dávají rohy behemota a uctívají Satanáše ve všech svých Babylonských liturgiích.
Ale my to neděláme a nejsme stejní.
Debilizací jsme neprošli jako ti, kteří jdou jako tupé ovce za pastýřem pekel do jámy.
Proto jsou vyzýváni, aby vyšli z Babylonu, dokud je čas. Až se to tu spustí, bude už pozdě.Jako apoštol Pavel tedy říkám:,,Já jsem blázen pro Krista,,!
Pro svět jsou slušní křesťané posměchem a i nebezpečím, o čemž se brzy bude debatovat, až zazní zpráva od východu,

...jaká opatření učiní diktátorský, totalitní blok národů, který je v Bibli označen jako „král severu“. Danielovo proroctví o tomto ‚králi‘ říká: „Přijdou však zprávy, které jej znepokojí, od východu slunce a od severu, a jistě vyjde s velkým vztekem, aby vyhlazoval a mnohé aby zasvětil zkáze. . . a stejně bude muset přijít jeho konec a nebude žádný, kdo by mu pomohl.“ (Dan. 11:44, 45)

Budete svědky této události a potom přijde řada na vás.

371936

6.6.2019 8:51

RE: Víme, že oni sou - deprivanti

Antinatalista 85.?.?.?

Reakce na 371936

Pane Jardo, ráno nesmíte zapomenout brát předepsané léky! Z bible si udělejte papír na hulení nebo klozetový papír, na nic jiného se ten škvár nehodí. Zlatá Rosamunde Pilcher...
[velký smích]

371939

Příspěvků: 28

04.06. 10:56 lubosmat  Soudruzi někde udělali chybu, aneb kdo šetří má za tři.
04.06. 14:02  Kam to dojde...
04.06. 21:11 Sasin  RE: Kam to dojde...
04.06. 15:08 karlik K  Porad mi nejde do hlavy
04.06. 17:24 Salimon  RE: Porad mi nejde do hlavy
05.06. 09:24  jde do hlavy
06.06. 05:29  RE: Porad mi nejde do hlavy
04.06. 17:21  Kdyby jen Monsanto
04.06. 18:57 ping789  RE: Kdyby jen Monsanto
04.06. 19:23  BRDY
04.06. 20:46  Víme, že oni sou svině
05.06. 14:50 Jarda z Brna  RE: Víme, že oni sou svině
05.06. 15:45 Antinatalista  Představa boha je symptomem poškozeného mozku
06.06. 08:33  RE: Představa boha je symptomem poškozeného mozku
06.06. 08:59  RE: Představa boha je symptomem poškozeného mozku
06.06. 11:47 Antinatalista  Rovnost, volnost, bratrství? Ale fuj, prasečí hesla pro prasečí tvory..
06.06. 16:15  RE: Rovnost, volnost, bratrství? Ale fuj, prasečí hesla pro prasečí tvory..
06.06. 17:32  RE: Rovnost, volnost, bratrství? Ale fuj, prasečí hesla pro prasečí tvory..
07.06. 10:35 Antinatalista  Když tančíš s Ďáblem, nezměníš ho. Ďábel změní tebe...
07.06. 14:01  RE: Když tančíš s Ďáblem, nezměníš ho. Ďábel změní tebe...
08.06. 09:41  RE: Když tančíš s Ďáblem, nezměníš ho. Ďábel změní tebe...
05.06. 17:31 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: Víme, že oni sou - deprivanti
05.06. 21:22  RE: Víme, že oni sou - deprivanti
06.06. 08:54  RE: Víme, že oni sou - deprivanti
06.06. 11:20 R.E.  RE: Víme, že oni sou - deprivanti
06.06. 16:22  RE: Víme, že oni sou - deprivanti
06.06. 05:41 Jarda z Brna  RE: Víme, že oni sou - deprivanti
06.06. 08:51 Antinatalista  RE: Víme, že oni sou - deprivanti

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 1

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 6

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 253