Diskuze k článku

Potvrzeno: 30% žadatelů o azyl přilétá do Německa letadlem

Příspěvků 17

30.5.2019 2:51

Je to vražedná genocída, ale kdo ji provádí a financuje?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

Je to neuvěřitelné a navíc ta genocída Evropanů přichází z Německa. Jak je tedy možné, že si Němci neustále volí paní Merkel s jejím humanistickým souborem a nyní i zelené, kteří počátky této genocídy nejen v rámci globalizace nastartovali, ale i nadále provozují?
Zatím invazi financuje Soroš a jeho banda vyvolených bankéřů, kterým jde o zničení Evropy jako takové. Později ale vše i s úroky zaplatí evropští daňoví poplatníci. Zaplatí si sami za krvavé zničení své vlastní bílé civilizace, neboť ta už není schopna či ochotna se vůbec bránit cizí invazi.

371779

30.5.2019 9:59

Tato neuvěřitelná skutečnost má dvě stránky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

1. Je neuvěřitelné, jak němečtí činitelé likvidují svůj národ a svůj stát. A je neuvěřitelné, že Němci k tomu mlčí a nebo víc to podporují, než tomu brání.
2. Druhou stránkou je to, že pro Čechy je to nesmírně positivní skutečnost. Německo byl a pořád je náš odvěký nepřítel a škůdce číslo jedna. Takže nemůže být pro nás z tohoto hlediska nic lepšího, než jeho rozvrat a likvidace.

Tři pozn.:
1. Podobným škůdcem z hlediska evropského až světového byla a je Británie. Také tam probíhají podobné procesy, což je také dobře.
2. Rozvráceného Německa se netřeba obávat víc, než dřívějšího konsolidovaného. Černí způsobí tamní civilizační i ekonomický úpadek, takže ohrožení z této strany významně poklesne.
3. Zvláště je třeba podporovat zelenání Německa: jeho boj proti atomu, proti uhlí, jeho podporu elektromobilům apod. I to příznivě přispívá k jejich rozvratu.

371780

1.6.2019 11:43

RE: Tato neuvěřitelná skutečnost má dvě stránky

Kájík 84.?.?.?

Reakce na 371780

nezlobte se, ale to je totální pitomost....
Muslimské Německo je pro nás maximální průser, protože ty satanistické zrůdy se na hanicích s ČR nezastaví, mají úkol zachvátit celý svět a odevzdat jej satanovi=alahovi

371823

1.6.2019 15:06

Když Bůh s námi, kdo proti nám?

křesťan mešuge 85.?.?.?

Reakce na 371823

Všichni v životě míváme jak pohodu a radosti, tak rovněž starosti a problémy. Nikdo neměl, nemá a nebude mít život pouze "růžový". Abychom své životy zvládali vhodně a dobře, potřebujeme každodenní, osobní živý vztah s Bohem, s Ježíšem Kristem. Potřebujeme myslet, mluvit a jednat v souladu s Božím Desaterem a s dalšími Božími příkazy z Nového zákona Bible - potřebujeme zdravou závislost na Bohu. Upřímně přátelsky Vám doporučuji: Každodenně a vytrvale proste Ježíše Krista o Boží pomoc, o Boží ochranu a trvalé vysvobození. Nenechte se od toho nikým a ničím odradit. Změna nenastane okamžitě. Také se denně modlete Modlitbu Páně - je v Bibli, evangelium Matouše, 6. kapitola, začíná v 9. verši. Mějte trpělivost a výdrž, dojde k záchraně.

371826

30.5.2019 10:19

Zajímavý komentář z jedné diskuze:

Altair 88.?.?.?

"... Tento týden jsem byl na dovolené. Krom jiného jsem letěl i letadlem Lufthansy. V zásobníku sedadla přede mnou byla kupa obrazových materiálů, reklam a i obvyklý firemní časopis. Prohlížel jsem si ho a našel jsem v něm hlavní článek pod názvem „Zukunft“ (Budoucnost). Název a úvodník toho článku byl na černém podkladu s umělecky vyvedenou fotografii profilu rovníkového jak bota černého potetovaného negra (prostě nemohu použít označení černoch…) s typicky odulými rty a stříbrnou naušnicí v uchu. Když jsem viděl tu všechno říkající fotku, pomyslel jsem si v duchu: „Toto je vaše budoucnost, Němci ?“ At je, je to vaše rozhodnutí, ale bez nás ! Budu proto dělat všechno, co se dá, aby to bylo bez nás ! ..."

Zdroj: http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-43/#com...

371782

30.5.2019 10:23

Moderní obchod s otroky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Teď se ještě podívat v noci do hangárů na letišti Václava Havla / Ruzyň - Veškrnovo.../.

[velký smích]

371783

30.5.2019 14:31

RE: Moderní obchod s otroky.

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 371783

No jo, ale kdo nakonec budou ti otroci? Když se dívám kolem sebe, tak mám někdy dojem, že sem vozí spíše dráby.

371786

30.5.2019 15:15

RE: Moderní obchod s otroky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371786

Dráb je tady Andrej. Ti eritrejští docenti a arabští indžinýři budou makat v podstatě zadara v Agrofertu. Moderní výživový trend v těch slavných masokombinátech jsou fatálně se množící švábi, kteří však obsahují spousty vitaminů, snadno přežívají i radioaktivní zamoření, a mají vysokou nutriční hodnotu. Maso v těch kombinátech bude použito na výkrm těch švábů. To zaručí u čechů, kteří milují slevy, vysokou přidanou hodnotu jejich výrobků. Eritrejští docenti se pak ještě vyplatí v druhém finančním cyklu, protože potřebují někde bydlet. Malý panelák pro nepřizpůsobivé vynese něsíčně kolem dvou melounů,který jim ovšem stát zaplatí, a nadšeni z kapitalizmu budou všichni zainteresovaní . [velký smích]

371787

1.6.2019 4:20

Nevim , proc nakupuje vlada tolik

favela 203.?.?.?

Reakce na 371787

zlata v Rusku ,vim ze ekonomie a inteligenti jsou jeden sprosty podvod, za druhym. /Loupez nejvetsi v dejinach sveta v Rusku,ruske vlady !! a dodani celeho bohatstvi ruska nekolika oligarchum navic se dvema nebo vice pasy/.
Uz se vi po staleti, ze jedina hodnota jsou lide , kdyz dostanou prostor a podminky k zivotu a zacnou vytvaret neuveritelne veci a hodnoty. A zazraky. Lepsi svet a dokonalejsi. A to prave v Rusku zavadeji s prekvapujicim uspechem. Presne to, je dnes jinde uhlavni a nejvetsi nepritel..Politikem bych nemohl se stat, uz predstava ,ze stravim hodiny setkanim se zhoubnym metastazujicim rakovinovym a smrtelnym vredem Merkelem, bych se zhroutil , poblil a zesilel. Nebo ten ubohej zvatla v cele rakouske vlady.. Jsou dnes vsude a spolehlive ti nejhorsi...Barbara poznate spolehlive ,ze musi mit cokoliv vic a vetsi. Tak lide nosi drobne retizky z krizkem ,ale barbar musi mit zlatej retez aspon pres 1kg. Kdyz pribehl Rotsch. do Londyna , nekteri tam meli sidla o 10 pokojich a R. musel mit daleko vetsi, aspon 1000 pokojove sidlo. Nekdo mel rad psi a tak jich mel deset , ale R. musel mit psu 500 , i kdyz nikdy zadneho psa rad nemel ,ani nechtel...Vetsina nas lidi obdivuji prirodu, lesy, stromy, kopce ,udoli oblaka , modre nebe atd..Prispiva to k jejich lepsimu zivotu i zdravi...Jeste jsem ale nezazil, nevidel ,aby nekdo ziral hodiny na kupku sena. /Jako vandrak, jsem v kupkach casto spaval/.
Nepomerne a neuveritelne..Kdyz nejaky malir namaluje treba kupku sena a nic jineho.Maliru je hodne ..Vezmete si, ze je treba 30 milionaru s bohatstvim okolo 500 milionu. Jeden z nich jde na aukci a koupi si prave ten obrazek kupky sena za 100 milionu.Takze, Bohatstvi 500 mil. jsou ted presne 5 obrazku s kupkou sena , 1 miliarda pak obnasi bohatstvi v hodnote x obrazku s kupkou sena....
Vyssi moc, Nejvyssi Knezi a bankeri. A prave ti, co delaji to predesle.
Nejdrive bylo bohu hodne a to se pak zjednodusovalo az se vybrali 3 hlavni a shodou okolnosti vubec nejhorsi. Soude dle toho co spachali a pachaji vcetne najatych fanatiku v jejich sluzbach. Nikomu nic dobryho ani katolicky buh neudelal,jen se na nej svedly skutky dobrych a tedy skutecnych lidi.. Ocividna a prokazatelna bozi nemohoucnost zpachat i zlo, pak zapricinila vyskyt Satana i s peklem ,velmi uzitecneho. Svede se na nej vse..Propaganda ideologickych fanatiku .ale vzdy pracovala a pracuje na plne obratky, svest na boha neco za ucelem zruseni predesleho a pribrat novejsiho pro zmenu a k Lepsimu !! Higledy Pigledy. Treba marxismus. A zase fanatici, ideologie, propagandy atd..pokr.

371818

30.5.2019 12:26

Náš primitivní kamionák

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Vyfasuje zřejmě doživotí za idiotské předjíždění...U soudu v Říši se muže ohánět,že v ten moment se cítil jako nedotkutelný docent z Eritree,takže se mu NIC NESTANE..A trvat na svém názoru a dát to k soudu ve Štrasburku..[chechtot]

371784

30.5.2019 13:01

Tisk peněz...

siky 190.?.?.?

Všichni se ptají, kde na to berou a takto to dopadne, když banda sociálních parazitů jedné národnosti má tiskárnu peněz. Mastercard si nešetřili z tranakcí, aby potom tohle financovali - mají peníze z jejich tiskárny. Lidi pak naříkají a diví se, místo toho, aby jejich vládu hnali svinským krokem.

371785

30.5.2019 15:39

Chtělo by to opravit

VM 89.?.?.?

Výdaje Německa na integraci imigrantů dosáhly v roce 2018 rekordních 23 miliard eur (téměř 6 miliard korun).

To je nějaká blbost. Jestli to bylo 23 miliard Eur, tak to by znamenalo 598 miliard Kč, což mi připadá nějak moc.

371788

30.5.2019 17:14

početní chyba v textu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Cituji:výdaje Německa na integraci imigrantů dosáhly v roce 2018 rekordních 23 miliard eur (téměř 6 miliard korun).

371789

30.5.2019 22:21

Podobné filmu Vetřelci II

Sasin 178.?.?.?

Scéna zabarikádované laboratoře. Pípí píp píp cupy cupy, "aha, cesta keré sme si nevšimli"....Bum bum, trr trrrrrr , trrrráááááá

Jak je vidět, blboni dokáží bejt celej život v úžasu. Divěj se událostem keré po sobě následují a věří vládám, že s tím budou něco dělat. Tak například Němci věří, že jim vládne německá vláda, věří dokonce že vláda jako instituce znamená demosgrácii, věří že si na plná koryta vydělali sami a věří že demosgrácie je bohulibý instrument nadvlády nějakých hodných občanů, keří se gdysi podle bajek z Homerových odyssejí jako starali o slevy na obědy nebo praxovní pomůcky svých přidělených otroků. Jenže blboňi se do pojmu demosgráce zamilovali až tak, že nehledí na to, že ve jméně demográcie umírá více lidí ročně než za rozkvětu otevřeného fašizmu, kerej eště musel počítat se schopností dotažených otroků smontovat bomby a další smrtonosná zařízení. kerá mu přivodila bezpodmínečnou kapitulaci. A tak kapitulanti demosgráticky , po socializaci ztrát a kapitalizaci zisků z války prošli demosgrátickou lobotonií, kerá je naučila kokotovatět, magořit a předávat to dál v bezhraničních pásmech. Výsledkem se staly trendy i u nás. Blboňi si myslej, že demosgráca je super, že kokoti, keré volí budou dělat něco pro ně a dokonce si myslí, že jim vládnou nějací češi, páč japato by bylo možný jinak, že? No dyk gdo žije v gubernii ˇČesko a má na to papíry tak se samo s sebou rozumí že to je Čech. No, a dokud nepochopíte že čechů je v Česku menšina, že češi sou ti, co makaj a socializaci ztrát cálují voni, gdežto ti, co sou taky jako "češi", ale nejsou, ale vlastní tady všechno ,jako půdu , rozpočet a volej si díky tajdrdlíkům v politických mafií svoje potřeby, na čechy serou vodjakživa. A češi si myslej, že jich tady žije 10.5 milionu a vůbec nechápou, co je to za čechy keří je jako zastupujou. No a to je potom těčký chápat něco, že...

371791

31.5.2019 10:53

Potvrzení tajné pravdy

Rapid 185.?.?.?

Asi to není překvapující. Pouze to potvrzuje to, o čem se už roky mluví, nikdo z mocipánů světa asi nečekal takový odpor proti masové ilegální migraci. Takže se v ní pokračuje tzv. "na tajňačku" a pokud se to provalí, furt mají v záloze největší eso. Pokaždé to mohou označit za ruskou dezinformaci. Z toho důvodu nerozumím lidem, kteří stále mluví o svobodném systému.

371802

31.5.2019 13:13

Hodní vyvolení vědí, co gójové potřebují

Lovec idiotů 194.?.?.?

Je potřeba si pořád dokola opakovat, co nám vzkázala hodná vyvolená paní Barbara Spectre, která jasně hovoří o tom, že je potřeba udělat Evropu multi-kulti, že za tím stojí hodní vyvolení a že je za to budou hloupí bílí lidé nenávidět.

A kdo stojí za hodnými vyvolenými, kteří zaplaťžidovskýpámbů přežili Holokaust(TM)? To jsou zase hodní "osvícení" vyznavači Lucifera, kteří ty vymyté středověké mozky používají jako zástěrku pro své "bohulibé" plány. Tzv. "aristokraté" s modrou krví.

Tohle dobře neskončí. Příští válka v Evropě nebude mezi státy, ale bude probíhat na ulicích každého města. Výsledkem může být jen jeden ze dvou stavů. Evropa bude opět bílá, nebo černá. A jestli bude černá, tak už nám ten problém bude úplně u prdele.

Pro odlehčení roztomilý trapas jiné hodné vyvolené paní, která naříká nad tím, jak ji ve čtrnácti odvezli v roce 1986 z Kyjeva do Moskvy po havárii Černobylu, jak na ni ostatní děti koukali jako na nakaženou, jak byl zákaz chudáky ukrajinské děti pouštět do škol, jak její rodiče zemřeli na rakovinu. No prostě druhý Holokaust(TM). Pak jí někdo připomene datum narození (1946)...

http://teleport.cz/permanent/cernobyl.jpg

Jo, to je stejné jako když chudáci Ukrajinci naříkali nad strašlivým stalinským holodomorem ve Lvově, než jim podobný dobrák připomněl, že v tu dobu spadal pod Polsko.

Debilita světem vládne.

371804

Příspěvků: 17

30.05. 02:51  Je to vražedná genocída, ale kdo ji provádí a financuje?
30.05. 09:59  Tato neuvěřitelná skutečnost má dvě stránky
01.06. 11:43 Kájík  RE: Tato neuvěřitelná skutečnost má dvě stránky
01.06. 15:06 křesťan mešuge  Když Bůh s námi, kdo proti nám?
30.05. 10:19 Altair  Zajímavý komentář z jedné diskuze:
30.05. 10:23  Moderní obchod s otroky.
30.05. 14:31 L.C.  RE: Moderní obchod s otroky.
30.05. 15:15  RE: Moderní obchod s otroky.
01.06. 04:20 favela  Nevim , proc nakupuje vlada tolik
30.05. 12:26  Náš primitivní kamionák
30.05. 13:01 siky  Tisk peněz...
30.05. 15:39 VM  Chtělo by to opravit
30.05. 17:14  početní chyba v textu
30.05. 22:21 Sasin  Podobné filmu Vetřelci II
30.05. 22:38 Prt  Ale ale
31.05. 10:53 Rapid  Potvrzení tajné pravdy
31.05. 13:13 Lovec idiotů  Hodní vyvolení vědí, co gójové potřebují

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 0

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 5

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 144