Diskuze k článku

Válka s Íránem, kterou Trump plánuje, má začít na podzim 2019

Příspěvků 15

18.5.2019 6:06

Banksterský genocidní fašismus

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Příspěvek zrušen. Varoval jsem vás, abyste okatě nepsal proti židům. Editor

371559

18.5.2019 9:17

RE: Banksterský genocidní fašismus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 158.?.?.?

Reakce na 371559

Exoti nelidské psychiky opět clownují v manéži šapitó oběti.
Vložený obrázek

371560

21.5.2019 5:51

Neco o spiknutich, ukladnych konspiracich ,

favela 103.?.?.?

Reakce na 371560

kde se kuji pikle ,obzvlaste v pripravach na dalsi valky a pletky kolem toho. Skryte peclive,ale navzdory tomu,hojne se vyskytujicich , pred ctenou verejnosti, ktera to vzdy a vsecko krvave zaplati a casto na vse doplati ,krvave jeste vice, I zivoty..Politici pak odejdou k jinym lepsim,korytum poskytovanym bez prace...Pletky kolem 1938 a Sudet ,se dnes opakuji kdy Hi-Trump to kopiruje na Iran..A proc ? Pletky vyrobcu zbrani, dodavajich miliardove smejdy /uz davno okopirovane Cinou /F-35/ a tak malo nebezpecne a sestrelitelne.. Dale Wall Street a korporace ,ktere provali nepriteli uplne vsecko pres pocitace , aby usetrili a meli vetsi zisky a pod....A tak bejt usakem , neved bych takovy svalnaty reci , kdyz svaly /mimo ty kolem huby/, uz skoro nejsou a chybi..Neuveritelna obrana 9/11, valka , vlastne policejni akce a krvava hlavne pro Usaky ,v Iraku a Afg. se chysta opakovat , kdy dva teroristi zakopali bombu a odesli na pivo a treti z dalky pozoroval az pojede auto, nebo tank plnej usaku a zmacknul knoflik a vybouch je se spoustou zohavenych uvnitr..A sel taky na pivo, nebo co tam pijou..A co ty trapnosti strategicko-takticke v Syrii , kdy je Chaliphat ,nebejt Putina, skoro vysek z vostudou. Az skoro utekli...Kdo prezil musel neprodlene zacit psat zpravy pro vetsi pocet byrokratu v kancelarich a nepricetne zvedavych..Jeho nadrizeni pak musi psat zpravy o tech zpravach atd..V kancelarich pak pokracuji v psani zprav o tech zpravach a tech predeslych zpravach atd..To se delo kazdej den a nekolikrat. Mimo hospodarske ztraty v trilionech.. Je uz davno jasny, ze kazda valka se odehrava uplne jinak a vubec neposloucha a kasle na vzdelany experty ,kteri to po leta planuji...
Letadlove lode, letadla ,tanky a dalsi jsou jiz zastarale a svet se jich prestal bat.Picnout do nich uz je davno zdokonaleny ...Ale dnes na programu je cinnost urednich, kancelarskych byrokratu a jejich prace a zivot tamtez... Zakony Profesora Perkinsona /professor nemoh bejt vubec,protoze prisel s vecmi originalnimi , na rozdil od profesoru skutecnych , ktery se neco nasprtaji /co nekdo jinej napsal /a pak se vytahujou nezrizene na student jak jsou inteligentni s tim cely leta a este jsou za to zaplaceny..
Jeden z tech zakonu stanovi ,ze kazdy, I ten posledni urednicek bojuje predevsim ,aby dostal podurednicka , radeji vic jich , kdyz se vyhazuje ,aby nebyl prvni na rade. To je zivotne dulezity. Samozrejme . Taky aby mel sebevedomi z toho,ze je nekdo dulezitej, posluhuje se jemu..To je hlavni a nejdulezitejsi cinnost a napln prace pro pourednicka. Tech je v US vlade pres 4 miliony a +dalsi kontraktori. V takovym mnozstvi se planovany I a hlavne neplanovany chybicky a nedostatky vyskytujou logicky daleko vice ,nez jinde kde je uredniku mene..V mnozstvi je sila. A zatimco vojacek bezi proti nepriteli , kterej strili, urednicek bezi podat nadrizenemu pero, ktere ten ma 10cm od ruky. V mnozstvi je velmi znacny vyskyt intrik, propletence vztahu a neni vubec vzacnost , kdyz jedna kancelar bojuje zavile a podvraci proti kancelarim jinym. Dale mnozi maji styky s potentaty...Automaticky kráceno

371587

19.5.2019 14:07

RE: A tahle smělost by byla v hranicích možného?

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 371559

Dnes spasitelé slavili v Terezíně, Warburgy & Co, IG Farben opět „zapomněli“ zmínit.

„Lidskoprávní“ a „ekologické“ poslání „Spasitelů“

…Máte tím k dispozici bezrizikový akviziční systém, jaký představuje rezervoár miliónů („Svatých“), na něž se můžete obrátit i za hranicemi…a sajani poskytují neuvěřitelnou praktickou podporu všude na světě…(str.100)

Analytické oddělení bylo umístěno v suterénu a v přízemí budovy ústředí…Většina personálu byla přidělena k některé z patnácti anal. skupin.
Členěných podle sledovaných teritorií a témat: USA, Jižní Amerika, všeobecné informace, atomová skupina, Egypt, Sýrie, Írán, Irák…

Zpracovával jsem jednu z map zachycujících navrhovaný nový ropovod, se všemi potřebnými údaji, a dále tabulku s propočtem stupně rizika, jež v té době podstupovaly tankery při plavbě Perským zálivem. Vycházela mi třicetiprocentní pravděpodobnost úspěšného proplutí. Obecně platila zásada, že jakmile tato pravděpodobnost dosáhla hranice osmačtyřiceti procent, Moxxx („Nejsvětější“) zasahoval. Oběma válčícím stranám začal poskytovat informace o pohybu plavidel protivníka. V Londýně jsme měli člověka, který volával na obě ambasády, iráckou i íránskou. V obou případech se ohlásil jako vlastenec a odtelefonoval příslušné údaje…Určitý počet iráckých a íránských lodí jsme nechávali proplout, ale víc ne, a zajistili jsme, aby se o každé další dozvěděla druhá válčící strana a mohla ji napadnout a zničit. Válku jsme tím dokázali udržet nažhavenou…(str.138, z knihy Lstí a klamem, Claire Hoy a Viktor Ostrovsky, Ikar, 1991)

371574

21.5.2019 6:16

Pokracovani ve spiknutich...

favela 103.?.?.?

Reakce na 371574

A nejsou a nemohou byt zodpovedni za nic/pres ty styky/.A nesmi se jim nic prikazovat. A urad neni pro kazdeho. Reporty se prectou a beze stopy zahodi.
Na zacatku valky by meli usaci dbat,aby nepicli do spojeneckych statu, hned vedle , jako Izrael a S.Arabie. Te se deje kazdy den ve valkach. A nazyva pratelska palba , ale tech mrtvych a zadnej z nich NEBYL nepritel...Napr.v Syrii bombardovali nemocnice s velkymi Cervenymi Krizi na strechach ani to nepomohlo. Skoly,skolky, jesle, domovy atd. Vyzbroje jsou stale komplikovanejsi a nekdy se nepritel naboura do pocitacu v Pentagonu a jinde a sabotuje v nich .
Tak kazdej byrokrat je zurive pro valky. Mimo ty zakony Parkinsona ,kdy napr. Vrchne Armadne Velitelsky president vyda rozkaz,ten zmizi jako sutrak v 4 milionovem mocalu beze stopy. Vrati se v podobe protestu, ze neni splnitelny ,tisice pricin a duvodu je uvedeno a navic ,jde kolem rec jako, ktery hovado tohle vymyslelo a pod. Je to jako marny, jako ucit slona v cirkuse troubit ,paratkem...To kazdej zahorkne ,zvlaste , kdy od casu pres.Roosewelta , kazdej , byl pri nejmensim hovado. Radeji se /jako Trump dnes /uchyli do Pentagonu,kde je jen 30 tisic uredniku v uniformach /mensi bazina/a ti musi o trochu vice poslouchat.
Nikdo nesmi vojenskym rozkazum odporovat I kdyz obcas zahubi 5 -50 tisic vojacku.Za to pak jsou medajle a povyseni. Za nesplneni,ale je general degradovan na vojacka a musi jit tam, beda , kde se strili !! To zadnej neriskuje. /Ma rodinu,plat, kancelar,dum napujcku,jezdi za erar do ciziny I s rodinou ,investice , pomocne pratele atd./a musel by proto bejt silenej ,aby to riskoval , kvuli nejakym cizim vojackum z US armady. Je radeji daleko vice silenej a ochotnej je kdykoliv obetovat..
Tak kazdej president tihne svym srdcem k armade.
I kdyz minula policejni akce stala nekolik trilionu a hospodarske zhrouceni casti sveta....PRO VELKY USPECH OPAKOVAT. Nic jinyho v tom system, jiz nejde.

371588

18.5.2019 9:32

Buď a nebo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Buď je to jen další úmyslně vypuštěný fake news západní propagandy nebo absolutní ztráta soudnosti amerických neocons a tamějších "elit". Velkohubost a namyšlenost je západním politikům vlastní. Bez těchto vlastností by se totiž významnými politiky nikdy nestali, případně by byli tamějšími "elitami" se světovládnými ambicemi rychle vyměněni. Chtějí-li šířit paniku, strach, krize a chaos (jejich oblíbené zbraně, jimiž se nyní už nepokrytě a hodně zoufale snaží oddálit svůj bankrot a nastolit globální otrokářský řád známý jako NWO ), pak se jim to tímto zcela jistě povede. Tentokrát na tom ale dramaticky prodělají a urychlí tím velice agónii své hegemonie. Pokud je to ta druhá a daleko nebezpečnější možnost,tedy skutečně se chystají pod falešnou vlajkou napadnout Irán, dělají ,tak jak byli dosud zvyklí, účet bez hostinského. Rusko, Čína, Indie ad. nenechají shazování jaderných bomb na svém zadním dvorku bez rázné odpovědi, kterou by dramaticky rychle a velmi bolestně (poprvé v historii ) pocítil i novodobý chazarský kaganát za velkou louží a jeho kolonie a vazalové v Evropě. Pak by to byla nebezpečná hra západních šílenců a psychopatů se sirkama v globálním muničním skladu, v němž jsou tisíce jaderných zbraní. Z takového výbuchu by nevyvázli živí ani oni. Nadměrné sebevědomí totiž před gama zářením nechrání.

371561

18.5.2019 9:45

Válka s Iránem.

navrátil 213.?.?.?

Jestli se připravují USA,tak se připravuje i Irán a mnoho dalších států.
Některé státy na pomoc USA a některé na pomoc Iránu,takže to může skončit velkou válkou.Pokud do toho zasáhne Izrael,tak může opačně reagovat Turecko.

371562

18.5.2019 9:52

Tak, to by mohlo bejt zajímavý....

R.E. 46.?.?.?

...anglosionisti zase, jako vždycky, sebe přeceňují a protivníka podceňují, Irán je podobný terénem na Afghánistán, obsadit jej bude Problém...a pokud jen chtějí napadnout něčím silnějším, než 30mm munice s ochuzeným uranem, tak si to nedovedu představit, jedině že by tam narukovala naše brigáda rychlé erekce a 601 výsadkový prapor navlečený v atombordelech i s gen. Pavlem a posrankyněmi Černochovou a Langsádlovou, blbí jsou na to dost...

Ty plánované ztráty rozhodně neodpovídají předpokladu použití tak velkého množství taktických jaderných zbraní, které bude mít dlouhodobé působení...a 5.000 ztráty na straně židovsko-sionistické koalice je velmi optimistiký odhad, vždyť k jejich naplnění stačí potopit jednu jedinou létadlovou loď agresora...

Před pár dny se vyjádřil někdo z iránské strany, že udeří agresora po hlavě, to znamená po Izraeli a mám za to, že pokud se tak stane, bude určitě úspěšnější, než když Palestinci ostřelují Izrael tou po garážích ze starých rour od kamen vyráběnou zábavnou pyrotechnikou, se kterou má systém Patriot co dělat...

Pokud k té šílenosti dojde, budou i Izraelci trávit část zbytku života v atomkeckách a s maskou, neboť použijí-li sionističtí kazisvěti A-materiál, druhá strana na ně bude metat i obsahy svých nočních nádob a to naprosto oprávněně a to na celém světě...

Vůbec nepochybuji o Trampově kreténismu, ale že by tam v USA neměli někoho střízlivě uvažujícího, který by tu židovinu zastavil, se bráním uvěřit...

371563

18.5.2019 10:53

Svět nadlidí bez hodnot

svatoslav butora 88.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Dovoluji si připomenout všem aktérům toho válečného show, že celá ta mašinerie koalice USA a spol. si v daném případě ani nepípne... Jejich židovské mesianistické "zanícení" je vystavěno na lži jako všechno, co USA a spol. před Světem Lidí předvádí.

V historii se podobně jako i dnes stalo, že se sparchantělé židovské světovládní" elementy při svých zločinech odvolávaly na svého Boha (JHVH), který jim nechal svobodnou vůli, aby si užily následky jejich zločinné politiky. Pochopitelně na to doplatila většina jejich národa spolu s těmi jejich vládnoucími gaunery.
Kupř. za časů Babylonské Říše za dní Nabukadnesara dle záznamů v Bibli dělali všechno proti mírové koexistenci s tehdejší Babylonií i Egyptem.
Byl to Bůh(JHVH), který je nechal padnout.
Kupř. za časů Římské Říše dělali jejich vlastní židovští gauneři všechno proti mírové koexistenci s tehdejší Římskou Říší. Římský vojevůdce Titus Jerusalém zničil. Bylo zabito téměř milión lidí a zbytek musel prchnout nebo byli prodáni do otroctví. Byl to Bůh(JHVH), který nechal jejich darebácké gaunery a jejich moc padnout. Navíc, skutečného a očekávaného Mesiáše krátce předtím odsoudili a nechali popravit.

Ani dnes nerozeznali, že vzestup jejich "moci" spojené s ovládáním USA a spol. má stejné rysy jako tenkrát v minulosti. Konečně, předpověděl to Mesiáš - Ježíš Kristus. Je velikou škodou pro následovníky J.Krista, že mocenský establishment vzniklý z křesťanství - presentovaný Vatikánem - se sparchantil stejně jako ten establishment vzniklý v židovském společenství.
Jejich dnešní iluze o světovládě a iluze jejich společníků ve vládach USA a spol., se obrátí i proti nim samotným i proti jejich sponzorům a společníkům.
Mohou vzývat Boha(JHVH) a Trojjediného Boha a též Mohameda od rána do večera.... Nikdo je "tam nahoře neslyší". Nikdo je nyslyší ani na Zemi, protože všechno co dělají je lež. Svobodná vůle je dovedla do oblasti globálních zločinů. Kdo by je "tam nahoře" potřeboval, že ano...
Z poznání toho, jak skutečný Bůh v minulosti jednal můžeme vyvodit, že ani tentokrát - navíc v opovážlivém předstírání existence "Mesiáše" v "Bílem domě" - si tito gauneři USA a spol. při té jejich nové "mírumilovné" misi proti lidem a proti Iránu ani nepípnou.

371564

18.5.2019 15:04

Valka s Íránem...

P9 178.?.?.?

Bolton a spol jsou sice magoři ale věřím že k tomu nakonec nedojde, někdo jim ty plány zase nějakým způsobem zhatí. Tipnul bych si třeba nějaké velké problémy v US nebo tak něco co je přivede na jiné myšlenky.

371565

18.5.2019 21:40

Hmmm, kachna.

PavelSam 2a00:x:x:x:x:x

Tohle je pouze propaganda, můžeme odtušit že izraelská.

US realita bude jinde, kvůli těmto blábolům (100 taktických jaderných zbraní, apod.) bych se nijak nevzrušoval. Samozřejmě napětí vůči Íránu je pečlivě budované od prvních dnů Trumpova prezidentství, ale kromě Izraele nemá tentokrát žádnou podporu spojenců, natož evropských.

371566

18.5.2019 22:09

RE: Hmmm, kachna.

hank 91.?.?.?

Reakce na 371566

Taky si myslím, že kecají. Buď je to úplný fake nebo zpravodajská hra určená ke zcela jiným (US vnitropolitickým?) účelům.

371567

18.5.2019 22:24

Mám kamaráda v Izraeli

jirkap 62.?.?.?

Poslal jsem mu tento článek a prý se skoro počůral smíchy.Máme být v klidu,žádná válka USA-Irán prý nebude....ještě poznamenám,že kamarád není proamerický...ba naopak.

371568

20.5.2019 1:04

Pisal tento clanok kto....?

Taranti 62.?.?.?

Tvrdit v jednom odstavci, ze pouzijem 100 taktickych atomovych zbrani a potom tvrdit ze sa rata s pozemnou ofenzivou to napisal kto? Ktory s USA kovbojov pojde do zamorenych oblasti? Na ake ciele sa asi tak jadrove zbrane pouziju? To uz vazne nikto nema sudnost? Tvrdit takyto blud je akoze k comu dobre?

371576

20.5.2019 18:39

RE: Pisal tento clanok kto....?

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371576

co vás nutí projevit zde takovou ignoraci ? kto? ti samí, co šli do Koreje, Vietnamu, Iráku ... atd. , dostanou acylpyrin a jejich feny se za ně budou modlit, to stačí

371581

Příspěvků: 15

18.05. 06:06 Pátá Mojžíšova 7:24  Banksterský genocidní fašismus
18.05. 09:17  RE: Banksterský genocidní fašismus
21.05. 05:51 favela  Neco o spiknutich, ukladnych konspiracich ,
19.05. 14:07 Pátá Mojžíšova 7:24  RE: A tahle smělost by byla v hranicích možného?
21.05. 06:16 favela  Pokracovani ve spiknutich...
18.05. 09:32  Buď a nebo
18.05. 09:45 navrátil  Válka s Iránem.
18.05. 09:52 R.E.  Tak, to by mohlo bejt zajímavý....
18.05. 10:53 svatoslav butora  Svět nadlidí bez hodnot
18.05. 15:04 P9  Valka s Íránem...
18.05. 21:40 PavelSam  Hmmm, kachna.
18.05. 22:09 hank  RE: Hmmm, kachna.
18.05. 22:24 jirkap  Mám kamaráda v Izraeli
20.05. 01:04 Taranti  Pisal tento clanok kto....?
20.05. 18:39 ping789  RE: Pisal tento clanok kto....?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 133 čtenářů částkou 29 526 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda by nestálo zato přispět na provoz tohoto serveru.

Odstranil jsem reklamu, protože jste mi psali, že vás uráží svou hloupostí. Neplatili mnoho, ale alespoň něco. Takže jsem plně závislý na tom, co se dobrovolně vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Polícia po spoločnom cvičení s vojakmi: V poslednom období dochádza k nárastu záchytov nelegálnych migrantov nielen na Slovensku, ale aj v susedných k28.02.20 16:56 Slovensko 0

Príslušníci tureckej armády zastavili prácu čerpacej stanice a zablokovali dodávky pitnej vody pre sýrsky región so 600-tisícovým obyvateľstvom28.02.20 16:34 Sýrie 0

Orbán: Očekáváme neustálé masívní útoky migrantů na jižní hranici Maďarska28.02.20 16:26 Maďarsko 0

NATO nás ochrání? Kdepak. Kvůli pohybujícím se proudům migrantům žádá NATO Rusko a Sýrii, aby zastavily ostřelování Idlibu28.02.20 16:10 Evropská unie 1

Ukrajinský podvod28.02.20 15:53 USA 0

Přeprava migrantů k řeckým hranicím je koordinová tureckou zpravodajskou službou MIT. Migranti jsou převáženi autobusy28.02.20 15:47 Turecko 0

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 9

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 1

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 5

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,12 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,54 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,02 Kč
Švýcarský frank
23,90 Kč
100 japonských jenů
21,38 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,54 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,53 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 773,12 Kč
1 unce stříbra
388,08 Kč
Bitcoin
199 804,92 Kč

Poslední aktualizace: 28.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 841