Diskuze k článku

Jak dál s Evropskou unií?

Příspěvků 12

16.5.2019 5:25

Děsivĕ skvĕlý článek.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Az jednoho mrazi, jak je to proklate blizko.

371533

16.5.2019 20:15

a v čem ?

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371533

Slátanina podsouvající příšerné lži.

371540

16.5.2019 13:12

Celá konštrukcia článku je postavená na troch mýtoch.

lubosmat 212.?.?.?

1) Mýtus o americkej demokracii,
2) Mýtus o spoločnej európskej bezpečnosti,
3) Mýtus o slobode a jednote

Spojené štáty vznikli rovnako násilne ako každý iný zväzok nesúrodých štátov. Dodnes sú najdôležitejšou zárukou pevného zväzku amerických štátov národná garda a strategické rozmiestnenie vojenských základní po území USA. Tu je aj odpoveď prečo sa snažia USA strkať svoje základne kade tade po svete, lebo u nich doma princíp nadradenosti vojenskej sily nad občianskou pospolitosťou funguje, navyše fašistický prístup kŕmenia ľudí lacným žrádlom a propagandou v centre moci, a ťaženia zdrojov z kolónií, dokonale skopírovali z vízií ovládnutia sveta nacistami.

Pokiaľ budú americké základne čo i len v jednej krajine EÚ, zabudnite na akúkoľvek spoločnú európsku bezpečnosť. Navyše americkí „DÉMONKRATI“ nikdy nie sú ochotní jednať, resp. o niečom sa aj dohodnúť na najvyššej úrovni s kolektívnymi orgánmi EÚ alebo trebárs OSN. Vždy jednajú parciálne, pokiaľ možno s najdôležitejšími hráčmi kŕdľa, tak aby vniesli do kurína čo najviac rozporov a nezhôd.

Sloboda pre mocných a poroba pre nemocných. Lepšie je keď budeme zdraví a bohatí, než chorí a chudobní. V spoločnosti kde preferujú číhajúcich dravcov môžete hľadať len jednotu a identitu stáda.

Každý z nás už tým, že sa narodil v Európe je dokonalým Európanom a platí to až po Ural. Ak si chcete predstaviť pod pojmom „Dokonalý Európan“ nejakú anglicky hovoriacu politicky korektnú LGDP kreatúru bez národného povedomia, tak potom hurá do EÚ v jej súčasnom ideovom rozpoložení.

371536

18.5.2019 5:08

Ofenziva ,za ucelem zase ovladnout svet.

favela 203.?.?.?

Reakce na 371536

A zase pomoci te lidske spodiny z celeho sveta. Jde o to snad od doby kdy egyptane vyhnali pred nekolik tisici lety zidy z Egypta,ktery chteli ovladnout /antisemitismus a nenavist,uz tenkrat/.Trockij ,Lenin,/ale nikoliv Stalin/,chteli ovladnout svet a Hitler tez,ale vzdy to bylo v zajmu bankeru a Nejvyssich Knezi a to se dedi z generace na generaci. To neni lehke pochopit,ze po cela tisicileti usiluji jen a pouze o to , na misto aby zili v miru pokoji a lasce a Carpe Diem/uzivali si zivota /a vytvareli neco zlepseni.Vyssi Moc jim poskytuje prostredky. A kupodivu jsou mene schopni./Netanjahu a sileni miliardari/.
Mame dnes tri hlavni skupiny Barbaru proti nam. Smrtelne nas nenavidi , protoze nikdy nebudou schopni a nebyli, dosahnout nasi zivotni urovne , kultury, spolecenskeho zivota atd. neumi vyrobit ani spendlik.
Islamisti a bidni tvorove predstirajici feminismus a dalsi co predstiraji sex. Dale, mentalne defektni, invalide , vzdy z rad nasich spoluobcanu ,kteri okupuji vlady
Ale za nimi jsou to prave vecni barbari v historii lidstva, Nejvyssi knezi. Problem s jejich schopnostmi ,vzdy zamerenymi na ucel zotroceni sveta at marxismem, nacismem, nebo US demokracii /dnes Lidsky prava ,antisemitismus a pouziti USA na jejich cile/,v prubehu vzdy zpusobuji obrovske Katastrofy ,orgie niceni a smrti a vzdy bylo na tech kteri prezili ,aby zas a zas tvorili vybudovali novy svet, protoze NIKDO JINY /mimo nas/,TU SCHOPNOST NEMA..
Nejsou jako my a proto nas nenavidi musi nenavidet. V tom mel H.uplnou pravdu...Pokusim se ,pozdeji ,o nejaka vysvetleni podeprena fakty a dukazy.
Protoze Rusko, kdysi vytlacilo Chazary, chteji stale Rusko zpet do sve moci s uroky a cele, kdykoliv se zapad zotavi z jedne valky zacina priprava ,celeho zapadniho sveta v jejich sluzbach na dalsi agrese.. Nejlepsi byli sluhove donedavna byli germani, pracuji pilne a potom radi obetave valci a hynou v milionech ,treba nekde v Rusku v -30 mrazech. Za zajmy , jinych ,coz je neuveritelne jak se to stale opakuje.Dnes jsou nepouzitelni ..I kdyz se snazi skodit nam, jak mohou. LOUPEZ STOLETI bylo napr.zprivatizovani Ruska za facku. Tak dodali cele Rusko skupine zidu s izraelskym obcanstvim. To ale prineslo dalsi velky problem, kdyz ovladnutim Ruska , chybel Nepritel !!! pro hospodarstvi zapadu ,vzdy plne orientovane na dalsi valky ,by se rychle zhroutilo. Proto byl rychle "vynalezen" nepritel novy, Terorismus. Ale mezitim prisel Putin a vse se zkomplikovalo, vyrostlo vice nepratel nez je treba a napriklad uz zblizili Cinu s Indii v BRIC. Chybi jim schopnosti a proto doposud svet prezil...

371558

16.5.2019 15:52

Co je to česká identita?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Zrušeno pro trolling.

371537

16.5.2019 19:03

Demokracie západního střihu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je fantastický fígl a vynález několika desítek nosatých a zločineckých klanů, které už dlouho ovládají a řídí Západ a nyní chtějí rychle ten zbytek světa. Cožpak na Západě o něčem opravdu významném rozhoduje většina naivních ovčanů ? Ani náhodou ! Podívejte se např. na Francii. Vše podstatné řídí a manipulují poskoci několika desítek zločineckých a převážně nosatých klanů, které ve skutečnosti Západ už dlouho vlastní. Jak ? Prostřednictvím úroků z už jen virtuálních peněz v podobě hypoték a půjček, intrik a lží soustavně šířených nosatci vlastněnými médii, nadnárodními organizacem ( OSN, MMF, WB, NATO, BIS atd.) , které založily a podporují stejní, často nosatí a veskrze zločinečtí světovládci. Když ani to nepomůže k dosažení psychopatických cílů "světovládců", dojde na "humanitární" bombardování nevinných a hodně naivních lidí v těch zemích, kde je ještě co ukrást, barevné revoluce, "Majdany, atentáty na nepohodlné, provokace, sankce atd. Samozřejmě, vždy pod falešnou vlajkou ! Vznik a rozšiřování EU je jen stupínek k dosažení novodobého globálního otroctví, jemuž zločinecké "elity" pokrytecky říkají Nový světový řád.

371539

16.5.2019 21:10

Demogracie znamená vládnout lidem

Sasin 178.?.?.?

Nigdy se demogracie nestarala o blaho lidu. Pochopte to už konečně a bude o jeden hlavní pilíř stádnosti méně. Dyk v palbě plamenných keců o demosgrácii se eště žádnej stádní menežment nezeptal, ani okamura se nezeptá, ustájených lidských zdrojů, že jak by si představovali svůj život. Dokonce blboni nemaj nigde napsaný, že maj právo na život. A proč, blboni? No proto, že gdyby se lidí zeptali jak si svůj život představují, tak by demodgráca skončila.

371541

17.5.2019 7:30

bravo !

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371541

drobné nicméně důležité upřesnění : demogrcie se stará o blaho lidí, kteří ji vlastní, to je smysl její existence, až tato funkce demogrcie zeslábne bude se o blaho majitelů světa starat jiná grcie, gojové to odhlasují a zaplatí, bo to je zase smysl jejich existence , kromě nutriční hodnoty...
p.s. jak dál s EU? dál nic... do prdele leda

371545

17.5.2019 20:47

RE: bravo !

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 371545

Gdyž hajzlové začínali s výběrem výpalného, začali s vypálením lesů, plodin a stavení. Poté v přečíslování dojeli s prvními požadavky na daně. Po odmítnutí přijeli upalovat a zabíjet. To zopakovali v přečíslení vícekrát a aby měli legitimitu, sami začali platit vrchnosti dobrovolně, kerá to svinstvo vymyslela. Po těch zkušenostech vybíjených lidi a ze strachu z vopakování exekuovaní tórou ani nemrknou vokem, gdyž jim seberou polovinu ze živobytí a eště je nutěj dělat to, co nigdo z vrchnosti nechce dělat. A tomu se začalo říkat dříve robota a soudruzi to změnili na pojem "práce". Někeří blboni choděj do práce rádi, páč tam mají kancelářskej stůl, pěkné sekretářky a stačí dělat jen to představení o zodpovědnosti. Že třeba ručej za socialistickej majetek. No a gdyž se to rozkrádalo ve velkém tak dělali eště křoví. A gdyž to přestalo tak ručej za demosgrátickej majetek, ale hlavní je, že to na výplatní pásce dělá násobky. Všichni slyšeli už milionkrát, že jako země ve keré žijí je řízena jakože vůlí lidu, jenže není boha kerej by to nějak sečetl, tu vůli aby se jako vědělo, jaká že ta vůle lidu vlastně je. No a tuto funkci nahradili pobertové, keří za sebe tvrdí lidu, že nejvíc ze všeho potřebujou bič, malej dvůr a plejádu výpalného, že bez teho nejde žít. A někeří dokonce říkaj že platí rádi a to sou ti, co na to berou dotáce. Z těchto rekrutů vzniká ta pravá slušná, poctivá a zásluřná vrstva pitomců, keří se vezou v každém režimu v první třídě. To voni svoju zodpovědnost dycky zahodí jak je na obzoru nová zodpovědnost. Voni to tak uměj.

371555

17.5.2019 7:02

Neviditelná ruka lumpa v tržním prostředí

J_Pitralon 178.?.?.?

Demokracie - je až odváděná práce v zájmu občanů ve všech sférách, automaticky, den co den, aniž by se někdo musel dovolávat samozřejmostí a chodil k takzvaným volbám. Ne hraní si na demokracii.

Západ to neumí, ten je postavený na kolonizaci a generování krátkodobýho profitu v numerickým vyjádření. Část společnosti si zkolonizuje ten zbytek. Takže nějakej kontrakt ve smyslu demokracie je nemožnej. Jedině kontrakt toho typu jako s vekslákem - vyměnit bony a tim to končí. [chechtot]

371543

17.5.2019 18:07

Rozpustit zrůdami ovládanou Evropskou unii

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Masaryk byl poskokem banksterů a SSvětoparchantství, synáček byl zednářem, stejně tak Beneš. U takových SSvatých jsou žvásty o demokracii jen oblbováním gojimů, lstivou propagandou.

Státy jako Československo a Jugoslávie se nerozpadly, ale byly rozpadnuty, pro růst moci banksterů. Celá démonkratizace socialistických států byla totiž dílem banksterů a jejich poskoků a slouhů, SSajanů a kolaborantů.

Pokud předci obyvatel některé země vraždili jiné v lidských jatkách, ve válkách, bylo to snad proto, že si třeba rolníci večer v hospodě usmysleli; letošní sklizeň necháme na ženách, starcích a dětech? Místo práce, na kterou jsme od malička zvyklí, se raději vrhneme do vraždění neznámých lidí, kteří nám neškodí?

Vytváření jakéhokoli velkého uskupení není potřebou lidu dělného, ale mrzáků mocenských! To, co předvádí chucpe chavrus Evropská komise a ti SSajani a kolaboranti v roli europoslanců, je pro chápajícího k zblití. Kupříkladu čůza Konečná od komunistů docela vážně lže, že hlasovala pro (okupaci) uprchlíky, protože to byl nezávazný dokument. [bliji]

Kalergismus byl v choré makovici jak SSajana Masaryka, tak těch současných šmejdů pravdoláskařských. V tom je kritická podstata celé Evropské unie. Banksteři a jejich hierarchie zla organizují další obrovské lidské neštěstí. Pašováním milionů žoldáků s IQ 70 a ještě ke všemu neštěstí s mozky pravidelně vymývanými SSvatoválečným islámem, může být spácháno jen lidské neštěstí, a to hromadné, obrovské.

Čím více lidí si uvědomí zlo banksterů, překoná strach ze „závadného“ myšlení, tím budeme mít větší šanci na přežití.

V EU nejde o demokracii, o konstrukt intelektuálů, ale o zlo mocensky chorých banksterů, pachatelů válek, včetně obou světových!

371553

19.5.2019 22:46

Autor v tom má neskutečný hokej

hank 91.?.?.?

Například cyrilometodějská mise byla neúspěšných pokusem Byzance vcucnout střední Evropu do své mocenské sféry a nenechat ji spadnout do mocenské sféry římsko-německé. Avšak mezi oběma evropskými velmocemi té doby nebyl v jejich postoji k perifériím skoro žádný rozdíl.

Mluvit o středověkých feudálních územních útvarech včetně Českého království jako o suverénních státech je přinejlepším anachronismus.

Husité byli většinou evropských sousedů Českého království skutečně považováni za něco, co bychom dnes nazvali teroristy, a šel z nich podobný strach jako třeba dnes z islámského státu. Spanilé jízdy husitů za hranice království toho s obranou českého území a české suverenity měly opravdu dost málo společného... Šlo spíš o kořistnické nájezdy sloužící zásobování vojsk a získání prostředků pro jejich další bojeschopnost. Cíle těchto nájezdů byl skoro vždy voleny z hlediska jejich snadného dobytí a naděje na válečnou kořist.

Nakolik je národní identita hodnotou, která by stála za obranu, na to se zkuste zeptat třeba Lužických Srbů... A "zájem celku" skutečně nemusí být totožný se zájmem národa; celek lze definovat nejrůznějšími způsoby, nejen jako národ.

371575

Příspěvků: 12

16.05. 05:25  Děsivĕ skvĕlý článek.
16.05. 20:15 ping789  a v čem ?
16.05. 13:12 lubosmat  Celá konštrukcia článku je postavená na troch mýtoch.
18.05. 05:08 favela  Ofenziva ,za ucelem zase ovladnout svet.
16.05. 15:52  Co je to česká identita?
16.05. 19:03  Demokracie západního střihu
16.05. 21:10 Sasin  Demogracie znamená vládnout lidem
17.05. 07:30 ping789  bravo !
17.05. 20:47 Sasin  RE: bravo !
17.05. 07:02 J_Pitralon  Neviditelná ruka lumpa v tržním prostředí
17.05. 18:07 Pátá Mojžíšova 7:24  Rozpustit zrůdami ovládanou Evropskou unii
19.05. 22:46 hank  Autor v tom má neskutečný hokej

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 68 čtenářů částkou 10 139 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Další vítězství Big Pharma: V Německu schválili zákon o povinném očkování proti spalničkám15.11.19 02:51 Německo 13

17. listopad 198915.11.19 00:34 Česká republika 2

Oni se fakt zbláznili. Po nákupu vrtulníků budeme prodávat státní hmotné rezervy12.11.19 20:21 Česká republika 4

Islamizácia v priamom prenose: Moslim prvýkrát na čele veľkého nemeckého mesta12.11.19 16:16 Německo 2

Nač potřebujeme 12 vrtulníků za 14,6 miliardy?12.11.19 16:10 Česká republika 1

Skoro polovina obyvatel Bruselu nosí venku prostředek na sebeobranu. Multikulturní výkladní skříň EU v plné nahotě12.11.19 00:25 Nizozemsko 1

Na Slovensku končí Natural 95. Bude jen E10 s vyšším podílem biopaliv11.11.19 01:50 Slovensko 0

Muslimský imigrant prořízl ve Znojmě Markovi Petružálkovi hrdlo. Rodina potřebuje peníze10.11.19 01:33 Česká republika 2

V Libyi straší ruští žoldáci09.11.19 21:24 Libye 4

Geoinžinierstvo na webe ČT2409.11.19 20:47 Česká republika 1

Ženy se omlouvají mužům08.11.19 19:48 Česká republika 5

Slepice Zemanová06.11.19 16:01 Česká republika 5

Sudeťačka Válková: Neziskovky jsou potřeba, Istanbulskou úmluvu ratifikujeme06.11.19 01:55 Česká republika 0

Demonstrace proti fašismu u sochy maršála Koněva 06.11.19 01:27 Česká republika 1

Už se ví, kdo střílel na majdanu do lidí06.11.19 01:11 Ukrajina 5

Šok v Berlíně: „I oni jsou lidi!“ Černoch prodávající drogy má sochu v parku05.11.19 01:03 Německo 4

Norimberské jezulátko je přičmoudlé04.11.19 23:33 Německo 3

A jede se dál močálem černým kolem bílých skal: Odborná konference 5G: bezpečnost, prosperita04.11.19 16:31 Česká republika 5

E15: katolická církev spekuluje na burze a přišla již o 70 milionů korun04.11.19 13:15 Česká republika 2

Grázl Soros: Dělám to dobře03.11.19 21:07 Neurčeno 4

Měnové kurzy

USD
23,16 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,88 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,77 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
21,29 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,96 Kč
100 rublů
36,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
33 962,68 Kč
1 unce stříbra
393,10 Kč
Bitcoin
196 137,83 Kč

Poslední aktualizace: 15.11.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 903