Diskuze k článku

Propaganda

Příspěvků 28

10.5.2019 10:03

Dobrý článek

Lovec idiotů 194.?.?.?

Souhlasím se vším. Komoušská propaganda byla roztomile hloupá, ale jak se ukázalo, zcela pravdivá. Proti dnešnímu výplachu mozků, které servíruje tzv. pražská kafilérie, v čele s "nezávislou" ČT, placenou z našich daní, to byl neškodný čajíček. Naše generace má to štěstí, že věděla, že systém propagandu používá. Dnešní generace ani neví, co propaganda je, tedy pokud dnešní svazáci, detičky stbáků a papalášů nepláčou nad "ruskou propagandou".

Dodnes si pamatuji, jak jsem viděl živé záběry z "osvobození" Iráku (tehdy jsem ještě věřil, že Amíci jdou pomáhat) a trochu mě znejistělo, že na náměstí v Bagdádu bylo všehovšudy třicet Iráčanů, kteří se tvářili spíše vyděšeně, než osvobozeně a když se měla strhnout Saddámova socha, museli to nakonec udělat hodní Rambové.

I v humanitární bombardování Jugoslávie jsem věřil a vůbec, věřil jsem i tomu, že Venca Láhev krákoře, protože ho mučili ve vězení. Dokonce i vyhazování novorozenců z inkubátorů jsem tehdy věřil. Ale záběry Iráčanů v Bagdádu mě přivedly nakonec sem, na Zvědavec. Bohužel dnešní generace nad těmito věcmi nepřemýšlí, protože čučí do mobilu a dělá si "selfíčka".

Je naprosto fascinující jak dnešní politruci dokáží ignorovat realitu a spoléhají se na to, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou. Za pár let se bude vyučovat, že druhou světovou válku rozpoutalo Rusko a Německo nás přišlo zachránit. Pak se na Rusko s velkou slávou opět vytáhne, to zas bude ostuda.

Nevím, jestli si Štětinové a další pakáž uvědomují, že nejméně polovina národa proti Rusku nepůjde. A pokud tam půjdou mladí svazáci s vymytými kebulemi, jsem pro. Alespoň bude o pár imbecilů méně. Ale Štětináč, pornoherec Janda, Dolejší, Čulík a další tisíce politruků placených "neziskovkami" tam rozhodně nepůjdou, protože je to banda zbabělých sviní. Což je škoda, protože tu zůstanou a budou pokračovat ve svém "bohulibém" díle, jen na druhé straně barikády, jak už je u těchto křiváků zvykem.

371446

10.5.2019 13:05

RE: Dobrý článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 371446

Klíííd soudruhu, to chce číst míň těch sputniků, aeronetů a RT. Chodit víc do přírody, sportovat, cestovat a víc samostatně uvažovat a třeba nebudeš mít tak vymyto[smích]

371455

10.5.2019 15:04

"... A pokud tam půjdou mladí svazáci s vymytými kebulemi, jsem pro. ".

Alfred 37.?.?.?

Reakce na 371455

To je pro tebe, Jando.

371460

10.5.2019 15:53

RE: Dobrý článek

Andrej Vyšinskij 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371455

Proč myslíte, že diskutér je nebo byl soudruh? Ale i kdyby... Výstižně popsal, že komunistická propaganda byla hloupoučká, naivní, průhledná a prvoplánová a všichni jsme poznali a mohli poznat, že jde o propagandu. Byla jenom slabým odvarem proti dnešní propagandě, lžím a manipulacím. Kdo má kapacitu je dnes rozeznat? Za toho socíku bylo dvojí vidění světa, dvojí vyjadřování, víceméně všichni, až na pár přesvědčených soudruhů na straně jedné a pár opravdových přesvědčených disidentů na straně druhé jsme tuto hru hráli a přitom věděli, co je pravda a co je lež. Co jsme nepochopili sami, řekli nám rodiče, známí atp., prostě ti zkušenější předali rozpoznávací metodologii těm nezkušeným. Dnes jsou všichni zaneprázdněni mamonem a spotřebou, zblbnuti pseudokulturou apod., nikdo dalším generacím nevysvětluje, neučí je rozlišit, naopak je to učí přímo ve školách, ale tak, aby mladí lidé lež považovali za pravdu a pravdu za lež, což je právě součást té manipulace a propagandy. A i na nás zkušenější jsou používány účinnější, sofistikovanější metody manipulace, takže nám za socíku nabyté schopnosti nestačí. --- Zkusím to říci jinak, komunistická propaganda víceméně jen zamlčovala fakta, neříkala pravdu nebo celou pravdu, kdežto ta současná novou pravdu, novou lživou realitu již i vytváří. Snad za všechny uvedu příklad: oficiální verze 11. září v New Yorku.

371462

11.5.2019 4:25

Duvod proc skoro vsechno se stale vsechno opakuje ,

Favela 203.?.?.?

Reakce na 371462

prave nalezneme v Propagande , ktera slouzi tem stejnym Idelologickym Cilum Ovladnuti sveta/,od davne minulosti..Je to nevycerpatelne kolosalni tema. Autor ukazuje ze ma koreny prave v te socialisticke minulosti..A cerpa z ni ve velmi omezenem tematu..Dale kazda propaganda a ideologie pri Stretu s Realnym Zivotem ,hodne a casto pripomina humoristicke casopisy, ale na rozdil od nich, jde vzdy o kejhak. Predstavte si prehradu ve ktere je misto vody souhrn vsech zlocinu vykonanych pro ovladnuti sveta a "betonova hraz propagandy " , ktera ma vse udrzel ,Zatajit /i ty vecne zamery/,ohlusujicim jekotem prehlusit skutecnost a jen maly praminek se obcas objevi nekde , nez je prave /pomoci vsude rozsirenych zakonu, z jednoho centra ,tajnych narizeni a instrukci ,soudy a justici z jednoho atd. brutalne potlacen/... Jakmile se podivate spravnym smerem ,zacina lavina, ktera na sebe navazuje jiz pres tisice let. A nejednou ale vse jednoduche az pruhledne, az prilis je videt...Co je neobvykle , ze vyvolenci generace za generaci usiluji o vladnuti sveta za kazdou cenu i casto za cenu obeti zidovskych..Ty jsou dulezite !! /a jak !/,k stale se opakujicimu tematu , "Voni /celej svet nam /bez priciny !! to je nanejvyse dulezity tvrdit a porad dokola/ porad ublizujou a my chudacci jsme tak ,prinuceni !!! musime branit ani nevime jak. Jak vidime antisemitismus a tzv. Nenavist proti zidum je dnes snad nejhorsi zlocin, vysoce trestan s podminkou ze se musi /na to jsou media/ priciny Zamlcet a soucasne Umlcet za kazdou cenu..
Dulezite je take ziskat poslusne a snadno zfanatizovane idioty , jako feminstky , zviratka ktera pomyslnu svobodu se ukazovat porad v plavkach/posedle svym telem a jesitnosti/, a byt stredem pozornosti v mediich , pak jsou ochotne vseho, tragikomedicke lzemi oslepene karieristy /kteri nechteji za zadnou cenu nic videt/ a zoufale hledaji Pana aby slouzili a slouzili uz z priciny uplatneni sveho "vzdelani"..Stockolm Syndrom , hraje take velkou roli..My ostatni az prilis pracujeme abychom se Predevsim postarali rodiny, take je zde usili zlepsit vse kolem nas /nova media, Zvedavec atd. /a dalsi Rodina a casto nejDulezitejsi je nam nas narod !!, ktery ma zarucit Normalni budoucnost a preziti , pro nase deti,zivot v miru a tak samozrejmou navaznost toho dnesniho coz je nam zcela Prirozene!!..Silena ideologie za zruseni rodin a statu je tak zcela pruhledna ..
V prirode se vyskytuji napr. cervi Obojiho pohlavi a tak jeden cerv se muze rozmnozovat s kazdym dalsim. A to , chteji udelat z nasich deti ?? To uz muzeme s klidem kvalifikovat, jako Nadlidske Silenstvi..
A samozrejme u nich bez moznosti mit potomky...

371473

11.5.2019 12:00

RE: Dobrý článek

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 371462

Vcelku se dá souhlasit, je tu ale jedno ALE. Po 89. roce se mi ohromně rozšířily informační obzory. A přepokládám, že většině lidí z východního bloku. Prostě ta uzavřenost tu objektivně byla. Dnešní mládež má proti generaci vyrůstající za socíku nesrovnatelné možnosti rozvoje poznání. Ano, je taky daleko víc vystavena manipulaci systému. To je bohužel patrné třeba na volebních preferencích mladých.
Nedej bože, aby se ujal nápad Stanu o snížení věkové hranice opravňující volit!

371477

10.5.2019 19:12

RE: Dobrý článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 371455

V přírodě narazíš na bandu neukázněncu na elektro kolech.kteří ti hodí fakáče..Musí holt narazit rypákem na VYŠŠÍ MOC https://rutube.ru/video/f3cb89b125e051869b9c32fc30...

371469

10.5.2019 14:22

RE: Dobrý článek

L.C. 194.?.?.?

Reakce na 371446

Máte pravdu v tom, že ti největší váleční štváči do války nepůjdou. Na druhou stranu při troše štěstí třeba my ostatní budeme vědět, kde je hledat, abychom jim přišli vyjádřit naše nehynoucí díky [mrknutí jedním okem].

371458

10.5.2019 15:06

RE: Dobrý článek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 371458

To myslíš Putina?

371461

10.5.2019 21:22

RE: Dobrý článek

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 371461

Už jsi zase vylezl z Lehožumpy? Že tě to baví... Tak snad jsi za to placený...

371470

12.5.2019 12:54

RE: Dobrý článek

Bubin 82.?.?.?

Reakce na 371461

soudruhu anonymní neomarxisto. Putina dost těžko, neb nevšim sem si, že by Putin měl po světě rozesety desítky a desítky základen , takže ten štváč bude zřejmě někde jinde než v Rusku. Mám pokračovat?

371501

10.5.2019 18:15

RE: Dobrý článek

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 371446

Sledoval jsem dosti pečlivě dění na Ukrajině od samého začátku toho puče.
Celou ekonomiku, bankovnictví i veškeré důležitá masmédia vlastní oligarchističtí příslušníci židovské menšiny, jež čítá pouhá dvě promile obyvatelstva, ale má 43% zastoupení ve "verchovnej radě" a přes 60% ve vládě a samozřejmě p-residenta a to starého i nového a taky neúměrně velké zastoupení mezi ostatními kandidáty...a teď si snažím vzpomenout, ale stále marně, zda jsem za těch 5 let občanské války viděl jediný pohřeb padnuvšího heroje Ukrajiny, který by byl židovský...
Tož tak se věci mají...všichni okolo chcípaj, jen oni se radujou a tváří, jako by se jich to vůbec netýkalo...
O čem to svědčí ??!!

371466

11.5.2019 18:42

RE: Dobrý článek

u 188.?.?.?

Reakce na 371446

"nejméně polovina národa proti Rusku nepůjde. A pokud tam půjdou mladí svazáci s vymytými kebulemi, jsem pro. " - bohužiaľ, tak jednoduché to nie je. Ak pôjdu títo, ak bude konflikt rozpútaný, dôsledky si odserieme všetci, bez rozdielu. [pláč]

371486

12.5.2019 12:16

RE: Dobrý článek

Bubin 82.?.?.?

Reakce na 371446

ale hovno. dnešní neomarxisté nám vladnoucí a minulý bolševici je naprosto stejná verbež. dále škoda slov

371499

12.5.2019 12:31

RE: Dobrý článek

disident 83.?.?.?

Reakce na 371446

Článek velmi dobře analyzuje nárůst propagandy v současných mainstreamových mediích.Úroveň propagandy postupně klesá a nyní je srovnatelná s první polovinou padesátých let.Kdyby nebylo bruselského zákazu trestu smrti,zdivočelá pražská kavárna by hnala na popraviště nejednoho příznivce Číny,Ruska nebo protimigrantského aktivistu.Think-tanky ve Washingtonu přišly na to,že lež,ať je do nebe volající,v dnešní záplavě informací je ji obtížně ověřovat a pokud vyjde najevo,tak si toho všimne malé množství populace.Tohoto způsobu vedení propagandy se ujala i naše mainstreamová media.

371500

10.5.2019 10:36

.....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Každý, kdo dokázal překonat svoji psychotronickou negramotnost a naučil se za pět minut pracovat se siderickým informačním kyvadlem, čímž dosáhl relativní vševědoucnosti, dobře ví, jak všechno je.....

[velký smích]

371447

10.5.2019 14:52

RE: .....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 371447

Hluboce se mýlíte a je mi Vás opravdu líto.

Tímto způsobem můžete dostat jak užitečné věci, tak i naprosté kraviny bez možnosti ověření.

Za socialismu bylo pouze pár léčitelů a ti to uměli, dnes se vyrojila hejna diletantů a ti produkují kraviny.

Bavil jsem se s jedním léčitelem a ten mi popisoval, že běžný člověk dosáhne tak 60% spolehlivost odpovědi.

Hloupé je když si ještě ke všemu potvrzujete své bludy těmito prostředky.

371459

10.5.2019 17:53

RE: .....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371459

Pokud je to skutečně pravda s těma 60 procentama pravdivých odpovědí, tak by se měly zrušit všechny vysoké školy, a nahradit je továrnou na výrobu siderických kyvadýlek...

[velký smích]

371465

10.5.2019 11:17

Zcela souhlas

Qwe 37.?.?.?

Člověk tehdy tomu negativnímu obrazu kapitalizmu nevěřil. Bohužel, byla to všechno naprostá pravda.

371450

10.5.2019 13:00

vynikající a velmi výstižný článek - Propaganda

Marie Hávová 188.?.?.?

Velmi dobře a výstižně napsané. V dnešním světě je hrozně těžké se orientovat. Kde je pravda? Koho zajímá? V dnešní době to není lehké/ ostatně nikdy to lehké nebylo/. Lidi mají svých starostí dost a dost, přijdou uštvaní z práce a večer si sednou nebo lehnou k televizi, kde jim naservírují, co si mají myslet. Kdo přemýšlí nad tím, zdali je to, co slyší, pravda . Mladé lidi to moc nezajímá i když jde především o jejich budoucnost. Válku si představují jako počítačovou hru, kde máte několik životů a v bezpečí domova vlastně o nic nejde. Nejde???? Do nás hustili komunisti svoji propagandu, ale ta dnešní je tisíc krát horší. Mladí si neuvědomují, že mají jen jeden život, který nejde restartovat.a dá se velmi snadno zničit a ukončit.

371454

10.5.2019 13:57

skvěle napsáno

karloss1970 karel (tečka) rybak (zavináč) gmail (tečka) com 188.?.?.?

líp a výstižněji to už snad ani nejde (y)

371457

10.5.2019 17:25

Co je postavené na lžích, podvodech, intrikách, loupežích a násilí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

spadne jako příslovečný domeček z karet. Tento pravdivý fakt už velmi dlouho ignorují nejen "světovládci" z bank,nadnárodních korporací a investičních fondů, ale i jejich poskoci v politice, v četných think tank, médiích, neziskovkách atd. "Světovládci", toužící po celém světě vytvořit novodobý otrokářský systém pod krycím názvem NWO (samozřejmě pod falešnými vlajkami), jsou přitom jen asociální psychopati a zločinci, kteří se neštítí žádných špinavostí. Navenek jsou uhlazení, jsou vzdělaní, umí hezky mluvit, vybraně se ve společnosti chovat, ale jsou to stále jen zločinci, kteří ostatními lidmi opovrhují a soustavně ničí životy miliard lidí po celé zeměkouli bez jakýchkoliv výčitek svědomí. Brzy se přesvědčí o tom, že žádný strom neroste do nebe a pravda vždy vyjde najevo. Jejich poskoci jsou jen prodejné dě.ky, které to poznají na vlastní kůži ještě dříve než jejich páníčkové ukrytí v bezpečí svých rezidencí.
Na závěr jeden postřeh, který už mnoho lidí v této zemi pociťuje na vlastní kůži. To, co psali Marx, Engels, Lenin o socialismu, bylo mnoha lidem k smíchu, protože lidé nejsou andělé. V každém je totiž Jekyll i Hyde. To, co ovšem napsali o kapitalismu a pozdějším imperialismu, je pravda. Lidi se o tom můžou přesvědčit každý den. Ti, kteří z práce a z naivity soukmenovců jen tyjí, to ale samozřejmě nepřiznají.Byli by totiž sami proti sobě.

371464

10.5.2019 18:47

Jak daleko už Sokrates viděl....

Mika 46.?.?.?

“Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých a demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, a cizinci budou chtít práva občanů a demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce a demokracie jim to umožní. A až zločinci demokracii nakonec ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.”

Těmito slovy charakterizoval jeden z největších řeckých filozofů Sokrates politické zřízení, které mělo původ ve starověkém Řecku.

Historie se bohužel krutě opakuje, především díky tomu, že lidé nejsou schopni se poučit z minulosti.

371467

11.5.2019 9:37

Křesťanské hodnoty...

hank 91.?.?.?

... dotažené do důsledku:
https://twitter.com/i/status/1126712159696592897

Aneb: Co udělají skalní obránci křesťanských hodnot v budoucí Evropě uspořádané podle jejich mustru s ateisty, agnostiky a jinými nekřesťany?

Kdo má zájem a sicflajš, celé (56 minut) je to tady:
https://m.dw.com/en/which-way-is-europe-heading/a-...

371475

11.5.2019 14:23

Banksterismus je lstivý otrokářský zlořád

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Propagandou lstivou byli lidé obšťastňováni po tisíciletí. Jak jinak lacino provozovat otrokářské zlořády, že?

Současná prolhaná propaganda sice stále oblbuje i pod lstí neviditelného boha mojžíšismu (mohamedánismu, ježíšismu), ale současně štve proti nějakému nepříteli. SSpravedlivé mojžíšské zrůdy si nepřítele vždycky vymyslí.

Je dojemné pozorovat jak poskoci banksterů - hromadných vrahů, ničemů a lupičů, káží o předsudečném myšlení, kteréžto posouvají až na úroveň nenávistného myšlení, případně projevu.
Proč by bílí domorodci museli tupě přihlížet, jak SSamovyvolená SSekta, pod lstivou propagandou lásky a obohacení, pašuje do jejich společnosti SSvatoválečnické mohamedánské zdebilizovance, kteří mají vštípenu odlišnou životní strategii? A ke všemu neštěstí vnucuje bělochům povinnost vítat, živit a ubytovávat žoldáky SSvatého zla?
Mnohé evropské státy jsou u šmejdských banksterů nesplatitelně zadluženy! Zase SSvatá sekta zločinně ustanovuje vyvolený lid, tentokrát (místo propagandy německého vyvoleného lidu) - lid přivandrovalecký mohamedánský, s „právem“ na lepší život, na bezplatnou odbornou pomoc, na ochranu policií, na vykázání osoby ze společného obydlí, na předběžné opatření soudu, na peněžitou pomoc, na utajení informací o totožnosti!

Přiznávám se také, že je mě zatěžko jen pomyslet, že dokážu milovat propagandu kastrace, SSvatou sektou nazývanou změna pohlaví.
Nebo, co je prosím přirozeného a láskyplného na propagaci buzerantismu a obchodování s dětmi („náhradou nákladů“ za těhotenství ve výši půl milionu korun)?
Propagandou prolhanou je banksterská demokracie a svoboda. Debilizátoři neustále škodí, dětem vymývají mozky od malička, od mateřských škol. Debilizační šmejdi a tlampače soustavně a systematicky štvou proti zatím nezdebilizovaným. Své lži a zlo - nazývají pravdou a láskou. Je těžké nepodlehnout SSvatým debilitám banksterismu a jeho kalergismu, vždyť školní třída je malý dav, a davová debilita, to je síla!
Z věčných lží, útoků a podpásovek SSpravedlivých médií, politických mimovládních SSvatých sekt a nadlidí, kteří páchají justiční zlo - může být vyznavači přirozenosti blivno.
Ale měli bychom se pokoušet sdělovat prostým lidem, různými způsoby podle intenzity jejich strachu (a zdebilizovanosti), že banksterismus a kalergismus jsou otrokářské zlořády. A osvětlovat jim „pravdolásku“ konkrétními zločiny SSvatých „demokratů“. Už třetina lidí nemusí, nemiluje chucpe chavrus EU. Ještě kdyby alespoň několik procent lidí znalo zločiny banksterů (viz kniha Deschner; Moloch).
Banksterismus je lstivé zrůdné a neustálé slintání po růstu zdrojů a moci!

371479

11.5.2019 14:40

Dobrý článek , a hlavne - ide do PODSTATY

libertarian 31.?.?.?

Autor nerieši treťotriedne problémy, ale píše o témach, ktoré sú pre slušných a mudrych ľudí PODSTATNÉ. Vie, že je hluposť porovnávať ETIKU, PRACOVITOSŤ, NÁRODNE (civilizačné) hodnoty s množstvom kilogramov pomarančov a množstvom aut na obyvateľa.

Dnešnej (a navyše KONČIACEJ !!! ) europskej civilizácii nehrozí hlad , ale hrozí zdegenerovanie, občianska vojna (ktorou určite skončí muslimatizácia EU) . Alebo aj priamo vojna atómová, ktorú nakoniec začnú USAci v snahe "vyriešiť" svoje ekonomické a finančné problémy.

371481

12.5.2019 11:13

RE: Dobrý článek , a hlavne - ide do PODSTATY

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371481

Kdy už pochopíte a nejen vy podstatu dualismu , toho základního zákona všehojsoucna ? Neexistuje nic co by se vymklo přírodě neb ta je dualismus sama - motor pohánějící sebe sama. Nekonečný dualismus poskládaný fraktálním systemem do sebe - jak ty ruske bábušky. Proč dualismus je - no protože vznikne každým narušením každé rovnováhy počínaje kvantovými jevy. Rovnováha přírody je cílem, dualismus je efektem narušení. Jelikož vesmír vznikl narušením rovnováhy nicoty, smiřte se s dualismem a nekonečným počtem jeho fraktálních sebepodobností jsoucna hmotného.
Ilustrace dualismu nese páry neoddělitelně spjatých termínů: blahobyt-degenerace,
dobro-zlo, hlad-činorodost, chytrák-hlupák, mokrý-suchý.....
Propaganda chytráků nakukala hlupákům, aby se trápili ve své prodloužené míše tím, že si nemohou sáhnout do vařící vody, aby toužili s otevřenými tlamami na pečeného holuba, akorát že jeden pečený holub je málo na milion soudruhů goju.
Prostě nelze vzít do ruky jefen aspekt bez jeho duála a onanovat s ním politicky i nepoliticky, když chcete výsledek. Gojum ovšem (demokratické [smích] většině ) stačí místo vỷsledku iluze či slib výsledku. Proto hlupáci zůstanou hlupáky, protože chytráci je vždy přesvědčí- dualismus zůstane zachován dokud bude pár chytrák-hlupák existovat fyzicky.
Jediné , co by vás mělo trápit, je amplituda dualnich párů, aby byla blízko rovnováhy, neboť je-li amplituda veliká vesmír není dobré místo k existenci pozorovatele. Řešte snižování amplitudy, nikoliv odstranění dualismu, pak se dostanete k výsledku a ne jen k povídačkám.

371496

12.5.2019 9:31

Propaganda

Karlo 185.?.?.?

Je mně přes 60 let, takže jsem pamětníkem. Pamětníkem těch, kdo byli přímými účastníky I. světové války, i těch, kdo byli postiženi tou druhou. Za minulého režimu nebylo jednoduché sehnat relevantní informace, aby člověk mohl vyhodnotit správnost či lživost oficiálních hesel. Nicméně - nemožné to nebylo. A tak pro mě je největším zklamáním, že dnes se lže daleko více než za tzv. totality, že jsou ve lži a naprosté dezinformaci vychovávány celé nové generace. Ti chudáci postrádají elementární informace a tím i respekt a úctu třeba právě k tomu věčně pomlouvanému Rusku, které nakonec vždycky stálo ve vítězné koalici, počínaje bitvou u Lipska a konče II. světovou válkou. Místo toho, abychom vytvářeli přátelské vztahy se sousedy, na nichž jsme závislí - a můžeme z té závislosti i profitovat, chováme se jako malý uřvaný pes, uvázaný na řetěze EU a NATO a ochcáváme všechno do vzdálenosti, kterou nám řetěz dovolí. Tak se jen modlím, aby nás nemusel někdo nakopnout, jsme tak nějak první na ráně.

371494

Příspěvků: 28

10.05. 10:03 Lovec idiotů  Dobrý článek
10.05. 13:05  RE: Dobrý článek
10.05. 15:04 Alfred  "... A pokud tam půjdou mladí svazáci s vymytými kebulemi, jsem pro. ".
10.05. 15:53 Andrej Vyšinskij  RE: Dobrý článek
11.05. 04:25 Favela  Duvod proc skoro vsechno se stale vsechno opakuje ,
11.05. 12:00 kolokol  RE: Dobrý článek
10.05. 19:12  RE: Dobrý článek
10.05. 14:22 L.C.  RE: Dobrý článek
10.05. 15:06  RE: Dobrý článek
10.05. 21:22 Lovec idiotů  RE: Dobrý článek
12.05. 12:54 Bubin  RE: Dobrý článek
10.05. 18:15 R.E.  RE: Dobrý článek
11.05. 18:42 u  RE: Dobrý článek
12.05. 12:16 Bubin  RE: Dobrý článek
12.05. 12:31 disident  RE: Dobrý článek
10.05. 10:36  .....
10.05. 14:52  RE: .....
10.05. 17:53  RE: .....
10.05. 11:17 Qwe  Zcela souhlas
10.05. 13:00 Marie Hávová  vynikající a velmi výstižný článek - Propaganda
10.05. 13:57 karloss1970  skvěle napsáno
10.05. 17:25  Co je postavené na lžích, podvodech, intrikách, loupežích a násilí
10.05. 18:47 Mika  Jak daleko už Sokrates viděl....
11.05. 09:37 hank  Křesťanské hodnoty...
11.05. 14:23 Pátá Mojžíšova 7:24  Banksterismus je lstivý otrokářský zlořád
11.05. 14:40 libertarian  Dobrý článek , a hlavne - ide do PODSTATY
12.05. 11:13 ping789  RE: Dobrý článek , a hlavne - ide do PODSTATY
12.05. 09:31 Karlo  Propaganda

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 1

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 5

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 775