Diskuze k článku

Bude další „prima válčička“?

Příspěvků 18

7.5.2019 6:20

nebezpečné odvádění pozornosti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Lidé se snadno nechají zblbnout tím divadýlkem co nám hrajou ilumináti. A to včetně "trutherů" a lidí co si myslí že tu jejich hru prokoukli.

A pak věnují tomuto divadýlku nepřiměřený čas a pozornost, místo aby se soustředili na důležitější věci a vyšší pravdy které tenhle cirkus vysoce přesahují !!

A v tom je zákeřnost jejich manipulace, že nás tímto udržují v jejich hře podle jejich pravidel, zatímco my si myslíme jak jsme je prokoukli.
Je to jakoby jsme byli prasátka v prasečáku která prokoukla že nás nechovají pro radost, ale že v zadní části budovy jsou jatka (jejichž existenci mnohá prasátka odmítají připustit). A tak pořád řešíme konspirační teorie o jatkách a řeznících, a ignorujeme že mimo prasečák existuje celý svobodný svět ve kterém jsme kdysi žili a volně pobíhali po lese.

A právě na to osvobození se potřebujeme soustředit, ne na spřádání konspiračních teorií o řeznících kteří mají mnohem menší moc než jim přisuzujeme a zveličujeme.
Jakobychom pořád vězeli v roli krmného vepře na porážku a nechtěli si uvědomit že prasátka jsou značně inteligentní tvorové.
Toliko bajka o iluminátech, jejich vepřínu a prasátkách.

371388

7.5.2019 7:09

RE: nebezpečné odvádění pozornosti

jnx 62.?.?.?

Reakce na 371388

Jak poznáte, které věci jsou důležité? Jsou to pouze ty věci které mám možnost ovlivnit? Nebo je rozumné zajímat se i o to, co je zcela mimo mojí kontrolu?

Proč se na to ptám - zvědavec většinou píše o tématech, které sice jsou zajímavé, ale moc jim nerozumím a nemám možnost je ovlivnit. Proto si říkám, jestli sledování zvědavce, alespoň pro mne osobně, není ztráta času?

371389

7.5.2019 8:46

RE: nebezpečné odvádění pozornosti

eda521 62.?.?.?

Reakce na 371389

Jen stručně, rozvést by se to dalo na článek, i víc. To důležité jsou vztahy. K tomu si vemte na pomoc termín Okruhy starostlivosti. Prvním okruhem jste vy sám, vztah k sobě. A cestou vašich okruhů starostlivosti pokračujte ven až na konec vesmíru - manželka, děti, rodiče, sourozenci, celá rozvětvená rodina, přátelé, známí, neznámí lokálně blízcí, atd. až planeta Země. Okruhy starostlivosti vám jasně říkají kde je vaše odpovědnost za vztah a kde se začíná dělit na půl a na menší díly. Energie věnovaná harmonickým vztahům je to důležité v životě.
Vnímání vnějšího vlivu (až po ty konspirační teorie) je především vnímáním vlivu na naše vztahy: proč musíme TOLIK pracovat abychom se uživili? Je to problém neschopného lidstva, nebo je to organizace vztahů lidí na planetě Zemi, v níž jsme se ocitli v nevýhodném sektoru pyramidy? Nejde o to řešit detaily, trestat viníky, likvidovat je. Jde o to vnímat Život v sobě a oddělit se od neživé pastvy, kterou nás krmí. Koukáte na televizi? Sledujete zprávy TV Nova? Pijete alkohol? Kouříte cigarety? Berete drogy? Jíte ve fastfudu? Sledujete dnešní "sport" ? To všechno je JEJICH pastva pro nás + mnoho dalšího. Čím naplňujete svůj čas? Prospívá to Životu, prospívá to harmonickým vztahům ve vašem okolí?
Je snadné prokázat, že Západ se zcela oddělil od následování pravidel Života. Vrcholným (nepřiznaným) cílem je zachování pozice kontroly na vrcholu pyramidy moci za každou cenu. K tomu je tu dolar, privilegium jeho výroby z ničeho a následně síť tajných služeb i spolků, síť řízených teroristů jakéhokoliv vyznání kormidlovaných proti klidné pracující většině jako mezinárodní hrozba, abychom ospravedlnili zbrojní výdaje. Pro dav je tu pohádka o demokracii. Vše má jediný cíl - zachovat status quo. Při devastaci planety a otevření informací pro nezasvěcený dav přes internet už to ale nebude možné. Čekají nás změny.
A co my? Pěstujme harmonické vztahy, prioritně v okruzích starostlivosti. Pěstujme Život. Buďme vědomí toho na čem se paseme - někdy prostě musíme abychom přežili. Mějme dost sebekázně vzdát se nabízených pozlátek a přijmout Život ve spolupráci, nikoliv ve vražedné konkurenci. Život je krásný a v každé době je něco, co je výzvou k práci, odříkání. Informace jsou k tomu, abychom té práci a odříkání dali smysl.

371390

7.5.2019 12:16

RE: nebezpečné odvádění pozornosti

martin bares 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 371390

Je to hezky napsáno. A souhlasím s tím. Do chvíle, než se zamyslím.

Vzpomněl jsem si na spoustu duchovních seminářů, kterých jsem se zúčastnil hlavně v devadesátých letech. A možná ještě sem tam na začátku tohoto století.
Mám na ně hezké vzpomínky a hodně mi daly. Spolu s vlastním podnikáním a schopností se učit hlavně z vlastních chyb a chyby si přiznávat (naštěstí), mně nějak pomohly se orientovat ve světě. A hlavně věci zjednodušovat. To je základ.
Věci, které zmiňujete, obcházím, nebo jsem je k sobě nikdy nepustil, např. televizi jsem nikdy neměl, media všeobecně dobré pouze k tomu se učit jaké druhy manipulace nepřítel (!) používá. Přesto jsem spoustu chyb natropil. Kdo nic nedělá, nic nezkazí.
Na seminářích, kde se jako vy často takhle mluví, jsem si všímal lidí. Některé skupiny jsem poznal.
- lidi, kteří utíkají před realitou a hloubají nad zástupnými problémy
- lidi, kteří své problémy řešit neumí a jsou bezradní
- lidi, kteří chtějí být zajímaví a povýšení nad plahočení dneška
- naštěstí mnoho lidí normálních, třeba zvědavých, třeba hledajících, třeba přemýšlivých, ale naštěstí reálných.

To, co mi tam ale chybělo vždy, jsou: Praktické kroky, jak současný trend, zpomalit, zastavit nebo dokonce zvrátit, či diskuze k tomu.
Konkrétní debata na problémy dneška a trend vedoucí k válce nebyla možná, semináře jsou vedené úplně jinak. Nechci autory podezírat z úmyslu, i když i to je možné. Navíc válečný trend, fašizace a sobectví velmi zesílilo s tím, jak mizí možnost se beze strachu obohatit, což je pro většinu gró.
Můj názor je ten, že si člověk, každý z nás, musí vyhradit pár procent svého času, své energie, na věci okolo sebe a přemýšlet a dělat. Jinak se s ničím nehne. Samozřejmě bez zanedbávání rodiny, vztahů, přátelství, práce na sobě, péče o přírodu. Ale v rozumné míře. Co to je "rozumná míra" - zase pojem k nekonečným doiskuzím. [pláč]

371393

9.5.2019 10:25

duchovní semináře

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 371393

Psáno přes proxy nebo TOR. Zrušeno.

371426

8.5.2019 5:49

Ale zase neco vypraveni , kde se odhali neco,

favela 103.?.?.?

Reakce na 371390

zarucene novyho , kdy "oncoming events cast their shadows"../tedy udalosti minule, pritomne ,ale pozor I ty udalosti v budoucnu , teprve chystane ,a jak ovlivnuji dnesek a nedalekou budoucnost...Kdyz jsme kdysi v minulosti diskutovali po nocich /inspirovani pivem a koralkou vyprovokovani nastrojem moci ,treba CT/, o vztazich mezi lidmi a narody a jak jsou dulezite a navic jeste vice, I ty vztahy mezi vztahy..To neni pokus o spatnej vtip a nebo zase je...Aby cteny ctenar mohl videt svet jinyma ocima a byl inspirovan k dalsi ko-inspiracim..Tedy zase co zadnej inteligent nikdy nerekne , taky protoze je inteligent a kdyz nekdo na universite dnes prohlasi, ze muz neni zena, je vykopnut bez milosti. Hyeny tam valci a kdyz vy mate jednu universitu, my v USA jich mame 150.
Kdyz jsme u tech v pravde universit. Je treba se prenest do stredoveku. Kdy se nejprve muselo shromazdit nekolik vyjimecne schopnych lidi jako podminka. Potom se kral nejak rozhodl,vydal dekret na zalozeni. Ale pozor vsichni ucitele a studenti meli tenkrat uplnou svobodu a slova navic a navic universita byla ostrov svobody a kdyz tam utekl treba lupic nebo vrah strazci za nim nesmeli..Diskutovalo se hojne tez u piva a koralky jako napr. MIstr J.Hus a ten pak zacal verejne kazat a nikdo na nej nemohl. Tihle zvestovatele a obhajci pravdy by ale obcas meli si odpocinout /od pravdy/ a pribrat si neco zdraveho cynismu. /Vseho moc skodi/. Bajka o Pepovi je vystizna::: Pepa se dozvedel pravdu,ze domovnik , je udavac/a tim I jistou moc nad jinymi/ ,vylezl na strechu a zacal to vypravet nahlas, vedel, ze to nedopadne dobre a ze skoci potom dolu. Mezitim pribehli zachranari , napnuli deku a kriceli : Pepo skoc! Pepa zase kricel dolu , ja skocim vy ucuknete a ja se zabiju../Pepa nechtel prezit,vedel cynik, co ho ceka/, ale potom s dalsim kricenim se nechal presvedcit a premluvit a skocil .Zachranari ucukli a Pepa se zabil...A Mistr Jan soudil jine dle sebe a dokonce I Antichrista, neboli cirkev svatou... Bylo nebezpeci ,ze se k nemu pridaji dalsi a to se dodnes nesmi..
A nebo treba verit, /s uplne vaznym ksichtem/,ze je vsecko v poradku po utkani v soutezi nad jine nejvyssi, Barcelona-Liverpool a je mozne aby 3:0 ,se zmenilo za tyden do 0:4..V mensim meritku je korupce prospesna a uzitecna a rozleptava rezim, ale srovnej afroarabskou ligu v EU s kvotama,s vylozene chlapskym sportem hokeje , ktery je temer bez korupce.
Dale jak se nici hlavne na zapade take nas zivotni prostor, kdy v Tramtarii chteji za 2 roky splnit nejmin 3 petiletky,buduji se giganticke zelezobetonove dzungle aby zamestnalo co nejvice afroarabu tez s prednosti pracovat studovat ,bydlet a vse jine,kdy statisice kamer vsude nevadi protoze se zamestna jeste statisice hlidacu...Umela zamestnanost s kvotami 30-50% v korporacich a statnich podnicich.

371405

7.5.2019 10:47

Ať tu "prima válčičku" ti idioti začnou...

R.E. 46.?.?.?

...a ti uprchlíci se z Jižní Ameriky pohrnou do USA nikoli po desetitisících za pomoci idotských, sorosovských anglosionistických nevládek, ale po milionech a sami a bez rizika na moři, aby ty zkurvené USA i s tím jejím stejně zkurveným "lidem" zlikvidovali stejným způsobem, jak to dělají musulmani z jimi rozjebaných zemí pod vedením eskimáků nám v Evropě...
V tom inkriminovaném regionu je okolo 400 milionů nasraných, chudých lidí bez budoucnosti, povětšinou těžko upotřebitelných ke smysluplné práci, takže jim tu invazi do Venezuely, do těch pralesů a to pralesů všude okolo s těmi 5.000 žoldáky od Princovy Akademy vřele doporučuji, aby už konečně ten anglosionistický blbinec padl na kolena vlastní silou a blbostí...a přestane konečně otravovat zbytek zeměkoule a doufám, že to bude co nejdřív a rychle, než se stačí eskimácký parazit zakopat na nových dobytých pozicích v Evropě a v Číně...
Americké obyvatelstvo je povětšinou stejně tupé a manipulovatelné, jako to evropské a pokud mu ve stejné míře chybí pud sebezáchovy a vůle k lidství, ať tedy vyhyne a nejlépe vlastním přičiněním a udělá eskimákům radost, vždyť o tu tu jde v prví řadě, jak píše v PSM mezi lahvemi samohonu ten ruský strážmistr Flanderka, aby raportoval svému nadřízenemu proč má tak nizkou objasněnost krádeží drobného domácího zvířectva ve svém okrsku ...

371392

7.5.2019 12:47

MAlbi

MAlbi2 185.?.?.?

A zly spiklenec americky kapitalista se jen s otevrenou pusou diva jak Maduro znarodnil nejvetsi americkou ropnou firmu ve Venezuele a 49 procentnim podilem ruci rusum za pujcku.
Uplne jedno kdo tam bude vladnout, hlavne ze se zaruci za ruske, cinske a americke dluhy. Coz Guaido do urcite miry udelal, jen mi pripada odkaz na legitimitu dohod hodne volne vyjadreni.
Hledat tady idealy a tvrdit ze ti jsou horsi nez oni, ale prosim vas, zijete v pohadkovem svete a potrebujete obejmout [smích]
Btw kdyz se podivate na Madurovy fotky, nosi ten typek pod kosili neprustrelnou vestu?

371394

9.5.2019 19:44

RE: MAlbi

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 371394

To si moc pletete! (Americký) kapitalista je hodný a velmi dbá na to, aby peníze z ničení prostředí (a to těžba ropy je), vracel lidem, kteří v té oblasti žijí a jelikož ví, že přírodní bohatství náleží všem, rád dává všem odpovídající část ze zisku. Podobného dobráctví jsme byli svědky například v deltě Nigeru, kde takto fungovala firma Shell a v podstatě všude, kde těžba ropy nebo uhlí atd., nepatří státu.

>zaruci za ruske, cinske a americke dluhy.

Pochybuji, že by se zaručoval za dluhy cizích států... Třeba za ten cca 70 bilionový dluh USA... A komu by ručil?

>Hledat tady idealy a tvrdit ze ti jsou horsi nez oni, ale prosim vas, zijete v pohadkovem svete a potrebujete obejmout [smích]

Přesně! Například když hodní Američané bombardovali severovietnamská města (cca 2 mil. mrtvých), byla to odplata za bombardování severoamerických měst severovietnamskou armádou. Takže si byli naprosto rovni. Objímám vás, můj chytrý příteli. Pálí vám to. [chechtot][chechtot][chechtot]

371437

7.5.2019 18:15

Válčička ve Venezuele nebude,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

pokud Rusko a Čína vojensky podpoří Madura. Americký klacek a bomby vždy dopadaly jen na ty státy, které byly relativně malé, slabé a především osamocené. Blackwater by měl raději uzavírat kšefty v USA, které bez mohutného vykradení cizího bohatství zbankrotují. Tamější superboháči a "páni světa" pak budou opravdu velmi potřebovat soukromé armády, ale na vlastní ochranu, a to před hněvem desítek miliónů zbídačelých,hodně naivních, ale také dobře vyzbrojených tamějších obyvatel. Jen FEMA boháče neochrání.

371399

7.5.2019 21:08

"Intelektuální" zbraň hromadného ničení...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

..... Můj první zákon mezinárodních vztahů však zní: každý národ má od Boha absolutní právo špatně spravovat své vlastní záležitosti a volit si své vlastní gaunery či blbce...
_________________
Kdysi v devadesátých letech minulého století, kdy český prezident indžinýr Klaus prohlásil do mikrofonů v sále davoského finančního sumitu na otázku německého zpravodaje,

Jak se česká delegace poučila z jednání:

My jsme se sem nepřišli učit, my jsme vám sem přišli přednášet...

německý politik Klaus Kinkel to tehdy komentoval prostě a výstižně:

====================================
Každý národ má nárok na určité procento idiotů...
====================================[velký smích]

371403

8.5.2019 20:26

RE: Pakárna.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 371403

Co si vezme daňový poplatník na učeném ambiciozním kriplovi, kterého kdysi zločinci dosadili do funkce, celý život kvalifikovaně škodil, který nyní v pozdním věku konečně natáhne bačkory, a zůstane po něm rozkradený zadlužený stát, a degenerované děti, které už ale mají na sebe napsaný jeho majetek, a tím ho mají legálně ? A samozřejmě už se také derou do funkcí...

[velký smích]

371418

8.5.2019 12:39

BERLIN 2020

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

https://rutube.ru/video/3760f11c3287f863d4a6e68d64...

371410

10.5.2019 1:56

RE: BERLIN 2020

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 371410

Nu což, okupanti jsou dnes konečně také okupováni, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Ale českou zemi i nadále drancují. Bude potřeba je vymlátit úplně.

371443

9.5.2019 12:47

Trochu mimo

tora85 143.?.?.?

Ten clanek je naivni. Za prve. Americani nevedou valky aby je vyhravali. ALe proto, aby nastolili chaos, ve kterem muzou lepe ovladat kolonie. A za dalsi. Americanum nejde ani o venezuelsky lid. A ani o to aby Venezuelu nasledne asanovali. Jde jen o vyrabovani zeme. Cely anglosasky svet tak funguje uz stovky let. Severo americka civilizace stoji na kradezi vseho co bylo zivotnim prostorem indianu. Takze ten clanek je takovym naivnim pohledem cloveka ktery nevidi uplne jine souvislosti.

371427

11.5.2019 19:22

Venezuela padla,

Jarda z Brna 185.?.?.?

tak se chystají na Írán. Ussa začaly přesouvat svá letadla a rakety do blízkosti hranic. SSvatošmejdi si nedají pokoj.

371487

18.5.2019 1:43

Dalsikonflikt v Evrope je na ceste za navraceni zidovskych majetku v Polsku.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

-----------------------------------------------------
Co, se stane,kdyz Polaci nezaplati holo-dan?
Celkem by se to dalo odhadnout,co se stane.
Joe Cortina rekl:" Those who forgot history are doomed to repeat it"
Ten,kdo zapomel svou histori,tak bude nucen si ji opakovat.Z pozadi svetovych udalosti a cinu,z pozadi bude provedena akce trestu na Polsko
Penize nejsou urceny Israelu,ale ,svetovemu zidovstvu,ktere prosadilo ve Spojenych Narodech Holocaustovy-pametni den.
proto clanek The Barnes Review,Jan/feb roku 2001 napsal Friday, March 24 1933 Judea Declares War On Germany,tak,ze je otazka za co zidovstvo chce navrat-odskodneni majetku
Takze s prihlednutim na rebelii neplatit,zkonci treba cestou vedeni valky klamnou cestou a tou by mohla byt Ukrajina a Polsko ,jako se Nemecko nakonec dostalo do valky s Ruskem,ackoliv
polsky marsal Rydz-Smigly verejne prohlasil,ze Polsko si preje valku s Nemeckem.Takze,kdyz se dva perou,"krestanske staty"treti ma uzitek,v tomto duchu probehla i druha svetova valka,vsichni
ztratili, zide a Israel ziskali,a ziskavaji dodnes,dnes je na rade Polsko,osamostatnenym Slovakum se predlozil "ucet",Amerika (za osvobozeni"} zaplatila odskodneni za vykradeny "zlaty" vlak,francouske drahy za dopravu veznu, svycarske banky,nemluve o Nemecku,
J-jez buduje nuklearni ponorky a ostatni made in Germany,na vsem ,co je v Israelu.Zide vini celou Evropu za ten "holocaust" Tak,si vsadte,jak zkonci Po

371557

18.5.2019 22:46

Co ceká Venezuelu a Latinskou Ameriku

jm 179.?.?.?

Dá se očekávat, že toto číslo poroste. Události a zprávy nabývají na rychlosti. Například venezuelský vojenský atašé ve Washingtonu plukovník Jose Luis Silva prohlásil, že se rozchází s venezuelskou vládou a uznává jako prezidenta Juana Gerardo Guaidóa. Důvody jsou zřejmé a jasné.

Jako další kamínek v mozaice je ve Venezuele pravděpodobně na kontrakt 400 profesionálů ruské soukromé bezpečnostní společnosti ČVK Wagner, kteří mají být ochrankou prezidenta a také mají chránit naftová zařízení.

Magická realita se mění v kafkárnu, která může utonout ve víru krve a změní naději v zoufalství.

Nejen politici, ale i některé země ztratily svou hrdost a čest a nahradily je podlízavostí a závislostí na Spojených státech.

Integrace Jižní Ameriky, Spojené národy Jižní Ameriky, Rada obrany, Banka Jihu, společná měna sucre, BRICS, Sociální fórum a ostatní organizace tak pozbývají na významu a jejich dohody se staly archiváliemi. Lulovy a Chávezovy úspěchy a jejich vize byly nebezpečné. Brazilský prezident Jair Messias (česky Mesiáš) Bolsonaro měl jedno z volebních hesel “Nechceme byt druhou Venezuelou”. Bylo to myšleno v duchu dlouhodobé, často trapné, ale účinné propagandy, ale z jiného pohledu to bylo pravdivé. Všechno, co bylo v Brazílii a Venezuele pozitivní, muselo být zastaveno a odstraněno: participační demokracie, horizontalismus, paralelní demokratické instituce a všechny alternativy, které Latinská Amerika chtěla realizovat. Mimochodem, ať už hodnotíme brazilského prezidenta jednoznačně negativně, rozhodně není fašista a diktátor. Je krajně pravicový, tvrdý evangelikál, vyjádřil se, že s levicí, kterou nazval „lixo“, tzn. odpadky, zatočí. Má v úmyslu vyrabovat přírodní bohatství země. Mluví opovržlivě o indiánech a LGBT, chce militarizovat školství a provést na školách čistky. Pro generály ve vládě však má několik dalších důvodů a jde jednoznačně také o kompromis a kontrolu, která se týká i jeho samotného. Proto také nemůže být diktátorem. Obavy z důsledků zvolení kandidáta Strany pracujících Fernanda Haddada a členky komunistické strany Manuely Pinto Vieira d’Ávila měli i lidé bez sympatií k pravici. Některé strany vyhlásily dokonce neutralitu. Obavy z nepokojů a zásahu armády se objevily už během impeachmentu presidentky Dilmy Rousseffové. Také tu ale byla přání, aby armáda převzala dočasně moc a vyhlásila nové volby, později při uvěznění presidenta Luly před prezidentskými volbami. Můžeme uvažovat o tom, co by se mohlo stát v případě zvolení levicových kandidátů. Možná, že i v tom spočívá nechtěný (?) „skrytý“ smysl Bolsonarova výroku o tom, že Brazílie nechce být další Venezuelou. Mnohými to tak bylo pochopeno.

371569

Příspěvků: 18

07.05. 06:20  nebezpečné odvádění pozornosti
07.05. 07:09 jnx  RE: nebezpečné odvádění pozornosti
07.05. 08:46 eda521  RE: nebezpečné odvádění pozornosti
07.05. 12:16 martin bares  RE: nebezpečné odvádění pozornosti
09.05. 10:25  duchovní semináře
08.05. 05:49 favela  Ale zase neco vypraveni , kde se odhali neco,
07.05. 10:47 R.E.  Ať tu "prima válčičku" ti idioti začnou...
07.05. 12:47 MAlbi2  MAlbi
09.05. 19:44 Lovec idiotů  RE: MAlbi
07.05. 18:15  Válčička ve Venezuele nebude,
07.05. 21:08  "Intelektuální" zbraň hromadného ničení...
08.05. 20:26  RE: Pakárna.
08.05. 12:39  BERLIN 2020
10.05. 01:56 Jarda z Brna  RE: BERLIN 2020
09.05. 12:47 tora85  Trochu mimo
11.05. 19:22 Jarda z Brna  Venezuela padla,
18.05. 01:43  Dalsikonflikt v Evrope je na ceste za navraceni zidovskych majetku v Polsku.
18.05. 22:46 jm  Co ceká Venezuelu a Latinskou Ameriku

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 1

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 2

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 4

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,38 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,27 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 698,43 Kč
1 unce stříbra
544,55 Kč
Bitcoin
806 111,77 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 026