Diskuze k článku

Glyfosáty jsou horší, než si umíme představit. „Jsou všude“

Příspěvků 20

4.5.2019 5:11

A jak v ČR?

Mika 46.?.?.?

Jak je vidět tak EU tato chemie vůbec nevadí protože k jejímu zákazu má dojít až za 5 let. ČR pouze částečně omezí jeho aplikaci.
Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny,zařadila glyfosat mezi pravděpodobné karciogeny. Evropský úřad pro bezpečnost potravin považují za nepravděpodobné, že glyfosat způsobuje člověku rakovinu. V ČR má v organismu zbytky glyfosatu 60% lidí!
https://prima.iprima.cz/zpravodajstvi/cesko-obraci... - uvnitř zajímavé video

371349

4.5.2019 8:56

Pořád to samé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Mezi Hitlerovým národním socialismem a mezi internacionálním socialismem Západu je rozdíl jen v tom inter. V obou režimech vládnou koncerny, u Hitlera IG Farben, u Západu Bayer AG. Všimněme si, že komunismus se od socialismu liší právě znárodněním koncernů. Ne, že bych si to přál, ale k tomu komunismu a ke znárodňování stejně dojde, neboť na rukou nenažraných koncernů je už příliš mnoho krve (a koncern se své nenažranosti nevzdá, je v jeho definici). Ukazuje se to i jinak. Jedním ze znaků socialismu ať toho nebo onoho je sociální smír. Dnes je už příliš mnoho lidí režimem zadupáno, že i ten sociální smír končí. A platí to, co je předpovezeno v Anně proletářce. Říká ta přesycená loupežná svině Anně: "Anno, budou do vás střílet." (Vzpomeňme na ČT-utajované zprávy z dnešní Francie.) Anna na to: "My do vás také paní!"

371351

4.5.2019 18:48

RE: Pořád to samé

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371351

A kolego, vy si fakt myslite, že znárodněním "socialistickỷch" koncernů ta nenažranost skončí ? Jste prost smyslových orgánů ? Resp. odkud ta svá expresívní provolání píšete ? Zkurvený nenažraný stát kolem se vás netýká ? To bude hezké bidýlko, asi Elysium. Co glyfosfát , chutná ? A oni komouši nekropili ? [smích]

371358

4.5.2019 21:14

RE: Pořád to samé

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 371358

Nechci zbytečně ztrácet počet mi dovolených komentářů. Hlavně toto: předhazujete mi blbosti. Ty koncerny nejsou socialistické, jak "citujete", ale soukromé. Dále: výslovně píšu, že bych si komunismus nepřál, ale objektivně to k němu směřuje. A ohledně toho, co tu bylo, známe hovadiny, které komunisti dělali: budovali za každou cenu (dnes se buduje z nenažranosti), brali malým rolníkům půdu a vytvářeli JZD (to byl asi jejich největší zločin a současně i největší blbost). První republika naopak velkostatky rozkulačila a dala půdu těm malým, tím si je Švehla i oprávněně získal. A ohledně nenažraného státu, to taky vidím: cílem je sociální smír, dotovat všechno a všude, krátce: je tu socialismus. Ale když už píšu, něco i přidám: Jak socialismus nacionální (Hitler), tak internacionální (dnešní Západ) je agresivní, potřebuje nepřítele. Hitlerovo i "europarlamentní" štvaní proti Rusku jsou stejné. Západní hovada by furt zadržovala ruskou hrozbu, Hitler se do Ruska rovnou vypravil. Nacionální socialismus padl, tento internacionální padne taky. Že to bude ve prospěch komunismu, za to nemůžu. Socialismus ať ten nebo onen je nestabilní režim (vizte třeba muslimské Švédsko). Mě nechte na pokoji, jen to pozoruji.

371360

5.5.2019 11:57

RE: Pořád to samé

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 371360

>A ohledně toho, co tu bylo, známe hovadiny, které komunisti dělali: budovali za každou cenu (dnes se buduje z nenažranosti), brali malým rolníkům půdu a vytvářeli JZD

"Komunisti" kopírovali západ. Tohle zvětšování polí přišlo ze západu (přes Rusko). I to extenzivní hnojení a používání herbicidů a pesticidů přišlo ze západu. Ale nikdy to nedosáhlo takových zhovadilostí, jako se děje dnes.

A i ty kchrrrrálíkárrrrny, jak říkával Venca Láhvů, přišly ze západu. A bez nich by dnes statisíce lidí neměly kde bydlet. A budou stát dalších pár desítek let.

371365

5.5.2019 12:09

velkokulak Babiš

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 54.?.?.?

Reakce na 371360

Vkládáno přes TOR nebo proxy. Zrušeno.

371367

5.5.2019 14:10

Nacionalismus s Hitlerem i komunismus - falešné vlajky banksterismu

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 371360

Žvásty o komunismu vychází z debilizací starověkých mezopotámských otrokářských zlořádů, včetně toho blábolu „poručíme větru, dešti“. Pachatelem komunistických slátanin byl i Mordechaj Levi/ Karel Marx (v Kapitálu např. oblboval; „…vyburcovala americká občanská válka v XIX. století evropskou dělnickou třídu…Wade, vicepresident Spojených států …: ‚Po odstranění otroctví přichází na pořad dne změna poměrů kapitálu a pozemkového vlastnictví!‘.“

Rozvrácení otrokářského zlořádu SSvatého feudalismu, žvásty o svobodě a národním uvědomění, revoluce, války, i ty „občanské“...až po zavlečení "komunismu" bylo pácháno SSvatými svého nepoznatelného boha, dle příkazů banksterské pyramidy zla.
Jak v uSSa banksteři páchali změnu pozemkového vlastnictví, popsal John Steinbeck; Hrozny hněvu.
Svoboda, to jo, ale korporátního fašismu - okrást všechny, aby pak banksteři mohli loupit. „Privatizovat“ majetek ve „společenském“ vlastnictví se jim zachtělo, a to pod falešnými žvásty a vlajkami. Jen nastalo zdržení kvůli vzpurným SSouvěrcům, zejména v SSSR. Ale nakonec přece nastal báječný růst korporací, po „sametových revolucích“, zorganizovanéých zase banksterstvem.

Komunismus je jen lstivý výplod choromyslných magorů. Ten krám nemůže nikdy fungovat. Šmejdi pašováním krimigrantů budují další otrokářský zlořád, kalergismus. S vlastnictvím zdrojů a moci v pařátech SSvatých banksterů, i když skrytých za různé anonymní akcie a bílé koně, užitečné idioty, SSajany, kolaboranty.

Dotace jsou podvodem, zločinem. Pokřivením vztahů, pro růst – ale závislosti otroků na zlořádu. Falešná je vlajka sociálního smíru v současném banksterismu, s hromadným pašováním (normálně) nezaměstnatelných afrických mohamedánů (při možnosti zneužívání sociálních dávek). Krmení lidí s krátkodobou životní strategií, přežívajících ze dne na den, způsobí jejich bezhraniční množení. Z obrovského nárůstu populace lidí přežívajících ze dne na den, aniž by si vydělali na zajištění základních materiálních podmínek života, může vzniknout jen obrovské neštěstí! Stačí jakékoli zlo šmejdů – zavřít vodu, přestat dodávat potraviny. A zdebilizovat dav pro cokoli!

Aby tenhle banksterský „socialismus“/kalergismus byl přibrzděn, nebo snad dokonce odkloněn, je zapotřebí překonání strachu z „kacířského“ myšlení, více lidmi, gojimy - jinak si budou deprivanti páchat zlo bez omezení.
Pozorujte, ale prosím lépe.

371371

5.5.2019 8:42

RE: Pořád to samé

Pan Prošek 37.?.?.?

Reakce na 371358

Komouši nekropili? Ale ano, ale je zde to veliké ALE. Tehdejší herbicidy nebyly tak agresívní, jako je tomu dnes a nepěstovaly se zemědělské plodiny, jako je řepka, proto, aby se nalily do nádrže auta, nebo pro výrobu bioplynu, což je čistá idiocie. Hnojilo se hnojem, protože všude existovaly skutečné kravíny a krávy.

371363

5.5.2019 11:49

RE: Pořád to samé

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 371358

Správně jste to řekl, kolego! Veškeré přírodní bohatství patří do soukromých rukou. Naopak napravování škod způsobených rabováním přírodního bohatství musí zaplatit daňový poplatník. Je vidět, že vám to myslí!

371364

5.5.2019 22:08

RE: Pořád to samé

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371364

no tak, chlapi, pane lovec, uvozovky jsou uvozovky, nicméně v rámci šetření texty to vezmu shůry, smutnou skutečností je neodvratnost hyperfašismu, který předřečník označuje jako komunismus, bude to zrudnost jakou svět poznal dosud v jednotlivostech ale nikoliv v součtu , vezměte všechny svinstva najednou a dostanete budoucnost lidoopů, kterou si vycinkají dobrovolně, a nyni k tomu soukromému vlastnictví : jako všechno v lidském vesmíru funguje pouze napřímo a bezprostředně, jinak degeneruje dokonale, což výborně ilustruje tzv. finanční sektor atd. , a tzv. společenské vlastnictví má úpně stejný problem, čím víc společenských vlastníků , tím víc ignorantů ( víc koblih víc ví )

371375

4.5.2019 8:59

Monsanto

jirinka 46.?.?.?

Me nejde do hlavy jedno. Uz leta je znamo ze cinost americke spolecnosti Monsanto je v rozporu s ekologii a s domacimi farmari. Je take znamo, ze proti Monsanto bezi mnoho soudnich sporu o nahradu. Pres to vsechno kupuje Monsanto, německa společnost Bayer AG s vyhledem, ze i v budoucnu bude muset hradit prohrane soudni spory s doby americkeho vlastnictvi Monsanta a s vyhledem vseobecne uznavaneho negativniho vlivu chemije v prirode. Takze amici sikovne prodali firmu zatizenou miliardami budoucich sporu a nejistou budoucnosti.

371352

4.5.2019 9:37

díky, Andreji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 31.?.?.?

Ne náhodou se burešův ̶I̶.̶G̶.̶f̶a̶r̶b̶e̶n̶ Agrofert zabývá výrobou ̶C̶y̶k̶l̶o̶n̶u̶ ̶B̶ hnojiv a pesticidů. Takové zamoření podzemních zdrojů pitné vody glyfosfátem jako u nás, nikde v civilizovaných zemích nemají. A nikde nejsou tak hloupí aby vylévali stovky tun chemie na pole kde pěstují palivo do motorů.

Ať mi nikdo netvrdí že glyfosfát není nástrojem genocidy evropy. Degenerativní změny plodu, narušení mentálního vývoje, zhoršování vyšších funkcí nervové soustavy, ... to přesně zapadá so plánu Kalgeriho, na obyvatele Evropy s IQ 80-90. Ani se nemusíme křížit s afričany a araby.
A ta nová smartfounová generace co leze ze škol je z hlediska vyšších mentálních funkcí skutečný "white trash".

371353

4.5.2019 9:43

evropané degenerují

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Jedy v potravě, jedy ve vodě, jedy ve vzduchu. Matky kojí své novorozence mlékem plným jedů. A k tomu toxický islám proti kterému se zdegenerovaní evropané už ani nejsou schopni bránit.

Víte že v městech kde je starostou muslim (Manchester apod.) se před každým zasedáním celé zastupitelstvo povinně modlí k aláhovi za přítomnosti imáma?

371354

4.5.2019 14:24

Glyfosát je „dobro“ SSvaté evoluční strategie

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Společnost Monsanto je v pařátech banksterů, stejně jako Bayer je pohrobkem SSvato-fašistické IG Farben, tak dojemně v Osvětimské košer propagandě opomíjené. Bayer není Německá, ale aškenázská, banksterská, světoparchantská genocidní – takže její jedová politika zapadá do mojžíšské strategie. Nadlidská sebranka nejspíš požívá košer potraviny. Jedy ve vodě a v potravinách jsou určeny pro gojimy. Pro jistotu moci SSvato-šmejdi globalističtí ovládají i mnohé vodárny a vodovodní řady.

Byrokraté z Evropské komise a americké Agentury pro ochranu životního prostředí jsou poskoky banksterů, kolaboranti se zlem.

SSvatofašisti se žvásty o svobodě rozvrátili původní způsob života na vesnicích. Pro růst své moci, a závislosti otroků, vyrobili nejen velké traktory a další stroje na obdělávání obrovských lánů, ale i „zázraky“ pro naplnění SSvaté modly – glyfosáty. Jedy, které trvale poškozují životní prostředí a hubí žížaly, brouky, rostliny. Některým lidem způsobují jedy SSvato-šmejdů neplodnost a rakovinu. Dalším dílem genocidy bělochů je multikulturní „obohacení“ (včetně importu bacilonosičů).

Nevolte už prosím toho dealera jedů, agenta Bureše, jakoby multimiliardáře – Babiše, a další NATO (bankstero) kolaboranty.

371356

4.5.2019 22:31

Konečně něco...

siky 190.?.?.?

Tady je vidět, že v USA stále ještě (alespoň částečně) platí ústava a kdyby soud proběhl u nás, ti zkorumpovaní mamlasové by samozřejmě dali za pravdu silnějšímu. Bayer je nutně zločineckou organizací, která by měla jít do likvidace - jak může někdo koupit Monsanto, když jsou tady zločiny patrné již roky? Vrána k vráně sedá!

Ještě pozor, aby se toho tady nechytnul nějaký magor a nezačal hrozit protiústavními zákovy, jako "šíření poplašné zprávy", pomluva anebo podněcování nenávisti. Tady je patrné, kam vedou jejich úmysly a jednotná světová vláda je noční můrou...

371361

5.5.2019 12:03

RE: Konečně něco...

P9 178.?.?.?

Reakce na 371361

Jste si jistý, že pokud by Monsanto bylo ještě americké byl by rezult USA soudu stejný a nebo spíše ve prospěch silnějšího?

371366

5.5.2019 14:07

RE: Konečně něco...

siky 181.?.?.?

Reakce na 371366

Tak to mě opravdu nenapadlo - vidím ty ilumináty jako jednu chátru. Mohlo by to opravdu souviset, jako třeba aby nakopli němcům zadek... Ale na druhou stranu - na co takovej krám kupujou...? Dobře jim tak! [chechtot]

371370

5.5.2019 12:15

RE: Konečně něco...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 54.?.?.?

Reakce na 371361

Německo je od války pod okupační správou a vládne tam říšský kancléř jmenovaný americkou ambasádou. Bundesreichstag je jen šaškárna, vždyť v něm donedávna seděli bývalí nacisté.
Jakou suverenitu má země které z USA ani nevydají jejich vlastní zlaté rezervy? Žádnou.
Když dotanou z ambasády befel koupit krachující americkou firmu s tisíci žalobami na krku, tak to prostě musí udělat.

371368

5.5.2019 12:45

nedělní grilovačka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

https://rutube.ru/video/ab5a85b823242ed4154e75848c... [chechtot]

371369

5.5.2019 17:19

Glyfosáty

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

účinně ničí plevele, obtížný hmyz i lidské životy. Výrobcům, pěstitelům a prodejcům přinášejí obrovské zisky, a o ten dnes jde především. Peníze a zisky jsou v neoliberálním kapitalismu vždy na prvním místě, lidé jsou jen spotřební materiál, kterého je pro "elity" zbytečně a nebezpečně moc. To, že Bayer AG koupil americký Monsanto, tedy výrobce glyfosátů, kterého jen v USA čekají žaloby a miliardové kompenzace tisícům poškozeným, mě nepřekvapuje. Jedna z divizí Bayeru se totiž věnuje výrobě léčiv (aspirin byl jejich prvním ). Bayer tak může jako výrobce glyfosátu poškozovat zdraví miliónů otroků a současně jim nabízet léky na léčení nemocí způsobených glyfosáty. Kšefty a zisky budou ještě výrazně větší než dnes. Když zapátráte v minulosti, zjistíte, že Bayer, Hoechst a Agfa, tedy největší současné německé chemické koncerny, vznikly z IG Farben, tedy z nacistického koncernu, který v době druhé světové války zaměstnával přes 600 000 lidí a vězňů. Když zapátráte v minulosti, zjistíte, že mnozí nacisté utekli před spravedlností právě do USA, kde, mimo jiné, předávali své znalosti a zkušenosti americkým odborníkům vytvářejícím po válce CIA, která organizovala státní převraty, barevné revoluce, atentáty atd v mnoha zemích světa, včetně zemí bývalého východního bloku. Když pozorujete chování A. Merkelové ve vztahu k imigrantům, musí být i méně talentovaným jasné, že většině Němců její vítačská politika v budoucnosti Němcům nejen že neprospěje, ale naopak hodně uškodí. Když pozorujete chování hezouna Macrona, (bývalého Rothschildova bankéře) je dost zřejmé, čí pokyny plní. Francouzský lid to rozhodně není. A když vidím T. May, vidím jen ustaraného poskoka v roli politika, který se snaží vyřešit kvadraturu kruhu. Marně. Už chápete, kdo jsou globální loutkovodiči a jaké jsou jejich skutečné cíle ?

371372

Příspěvků: 20

04.05. 05:11 Mika  A jak v ČR?
04.05. 08:56  Pořád to samé
04.05. 18:48 ping789  RE: Pořád to samé
04.05. 21:14  RE: Pořád to samé
05.05. 11:57 Lovec idiotů  RE: Pořád to samé
05.05. 12:09  velkokulak Babiš
05.05. 14:10 Pátá Mojžíšova 7:24  Nacionalismus s Hitlerem i komunismus - falešné vlajky banksterismu
05.05. 08:42 Pan Prošek  RE: Pořád to samé
05.05. 11:49 Lovec idiotů  RE: Pořád to samé
05.05. 22:08 ping789  RE: Pořád to samé
04.05. 08:59 jirinka  Monsanto
04.05. 09:37  díky, Andreji
04.05. 09:43  evropané degenerují
04.05. 14:24 Pátá Mojžíšova 7:24  Glyfosát je „dobro“ SSvaté evoluční strategie
04.05. 22:31 siky  Konečně něco...
05.05. 12:03 P9  RE: Konečně něco...
05.05. 14:07 siky  RE: Konečně něco...
05.05. 12:15  RE: Konečně něco...
05.05. 12:45  nedělní grilovačka
05.05. 17:19  Glyfosáty

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 940