Diskuze k článku

Strategie řízeného chaosu

Příspěvků 12

27.4.2019 20:10

USA a NATO jsou cca 20x ekonomicky a vojensky silnější než Rusko

Jar. Pejčoch 185.?.?.?

Kdo že to ukazuje svaly, kdo je ten agresor? Nuže, země NATO mají celkem cca 6000 tanků (včetně 2 800 amerických) proti 2 800 ruským tankům. Srovnání ve vojenských letadlech je podobné. Rusko má jedinou letadlovou loď (v opravě), zatímco USA jich má už 11(12), a to navíc s 3x většími počty letadel na palubě. Francouzské a lodě VB nepočítaje. Dnes Rusko zdaleka nemá ty vojenské schopnosti, které měl SSSR (s výjimkou jaderného potenciálu).
Samotné ozbrojené síly (navíc bez národní gardy a organizované zálohy) USA jsou více než 3x větší než ozbrojené síly Ruska. A přesto námk předhazují, že Rusko je agresivní...
Podle údajů ze Stockholmského mezinárodního ústavu pro výzkum míru (SIPRI) klesl např. v roce 2016 podíl USA na 36% celkových vojenských výdajů ve světě, podíl Číny byl 13% a Ruska 4,1% (ano, cca 4% !). Pokud přidáme údaje Francie, Německa a V. Británie, dostaneme dalších 8,6% na celosvětovém podílu voj. výdajů. Vojenské výdaje USA, Francie, SRN a VB dohromady tedy činily nejméně 45% celosvětových výdajů na zbrojení, zatímco výdaje Ruska činily něco přes 4% výdajů na zbrojení, tedy „jenom“ 11x méně! Fuj, jak je to Rusko agresivní!
Celkové náklady evropských zemí NATO zbrojení dosáhly v roce 2017 „jen“ asi 400 miliard eur. Ruský vojenský rozpočet byl asi 50 miliard dolarů! Celkový rozpočet NATO na obranu v roce 2017 byl cca 950 miliard dolarů, přičemž jen USA vynaložily na „udržení míru“ v letech 2017-2018 700 miliard dolarů (nyní cca 740 mld. dolarů).
Navíc, populace, a tím i lidské zdroje, v západních zemích jsou mnohonásobně větší, proto i vojáků: 3,6 mil. vojáků NATO proti cca 1 mil. vojáků v Rusku (stav roku 2017). Jak vidno, NATO má drtivou převahu nejen v konvenčních zbraních, ale i v počtu vojáků. Parita existuje jen v počtu nukleárních hlavic, která zatím USA a jeho poskokům bere chuť k vojenské agresi vůči Rusku.
Ozbrojené síly jsou závislé na ekonomické síle státu. Nuže, srovnejte si, pro doplnění, např. HDP USA a Ruska! Nebo lépe - HDP všech států NATO a Ruska! Porovnáme-li ekonomický potenciál USA a EU na jedné straně, pak nemá smyslu porovnávat ekonomickou sílu zemí NATO s Ruskem. Rusko se v tomto srovnání jeví jako „ekonomický trpaslík“ cca na úrovni Itálie.

Omlouvám se za ta čísla, ale není lepší způsob, jak ukázat na vojenskou a ekonomickou převahu NATO nad Ruskem (v "klasických" zbraních). Rusko je Západem vymyšlený vojenský strašák. Jenom idiot nebo lhář může tvrdit, že se Rusko chystá napadnout nějaký členský stát EU nebo dokonce USA!
Zloděj volá – chyťte zloděje, to je ta hra, kterou USA vůči Rusku (a pochopitelně s námi) hrají! Válka a zbrojení je pro ně kšeft, u něhož se na počet mrtvých nehledí, protože zisk je zisk a peníze nesmrdí. Kdyby USA nezbrojily, tak nutně hospodářsky zbankrotují, což chazarští banksteři moc dobře vědí!

371247

27.4.2019 22:09

RE: USA a NATO jsou cca 20x ekonomicky a vojensky silnější než Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 371247

* http://www.tvspoty.cz/kofola-merunka-das-si-fofolu-2015/

371250

27.4.2019 20:32

V článku chybí jedna důležitá věc:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Použití muslimů k tvorbě chaosu. Ne, v žádném případě se jich nechci zastávat. Ale tvůrci chaosu, dnes už to snad každý ví, utvořili k tvorbě chaosu Islámský stát. Vůbec si nemyslím, ač je to možné, že myšlenka a provedení požáru Notre Dame je prvotně dílem muslimů. Na Novém Zélandu, kdo ví, jak to bylo. Na Ceylonu – kdo ví, jak to bylo s vražděním tradicionalistických katolíků. Myslím, že článek velůice správně demaskuje tvůrce chaosu. Dost mě mrzí, že na muslimskou kartu mnozí skáčou. Třeba Protiproud má titulek "Tichá válka muslimů proti křesťanské civilizaci." Jak to bylo s vyvražděšním půl miliónu muslimů v Iráku. Muslim je dnes primitiv, to je fakt. On si hloupě myslí, že za vražděním v Iráku jsou křesťané, ovšem ve skutečnosti jsou za tím antikřesťanští nebo zblble křesťanští tvůrcové chaosu. Taky tahání muslimů do Evropy není prvotně díle jich samých, ale bílých tvůrců chaosu. V podstatě je známe i jmény, kromě snad toho vrcholku. Hrát antimuslimskou kartou je hloupost, pokud nevidíme tu krycí bílou lumpárnu. Je pro ni snadné muslima blba angažovat a zaplatit.

371248

28.4.2019 5:10

RE: V článku chybí jedna důležitá věc:

favela 203.?.?.?

Reakce na 371248

Pripadna valka bude velmi kratka a nebude tak zaviset /se domnivam/,na ekonomicke vyspelosti.
Jako ty predesle..... Evropsky a US /NATO vojak neni pouzitelny proti rovnocennemu oponentu /nepriteli /jako Rusko,Cina/. Dalsi problem je okupaci zeme udrzet.
Jeho moralka je podlomena jiz predem utokem,agresi na mirumilovnou /ale perfektne agresi sjednocenou/populaci , kterou neni mozne ospravedlnit jako obranu ,dale utok invaze a okupace jeho/vojaka NATO/, naroda ,,Islamskymi fanatiky kdyz ma /tedy skutecneho nepritele jiz dnes /a stale za zady/ a ti neprestanou vrazdit a nicit.. . A jejich teroristicke utoky vsude se mnozi.
A za co ze ma bojovat ?
/tedy, kde je svoboda, nezavislost,demokracie,spravedlnost, normalni zivot,bez, EU/NATO/USA vudcu a jejich rostoucich deformace a deviantismu prookupacnich , pro islamskych silencu /?
A navic obavy denne co bude /za jeho zady/s jeho rodinou ,rodici atd. jiz prave ted. A ma bojovat navic naplanovane a chystane zruseni jeho naroda ? ?
Nebo za malou vejplatu ? Za kterou si nekoupi ani to co potrebuje /domov napr./ani klid a bezpecny zivot.
A co se asi stane kdyz napr. turecky general bude velet polske divizi ?
Absurdni a je jiste ,soude dle pokriku,ktery ma stale utvrzovat existenci NATO.ze existuje pouze na papiru.
Asi take proto ,chteji dalsi armadu a potom zase dalsi , a vice tezkoodencu navic /ktere zalozili proti nam ,prave s umyslem na budouci okupaci Evropy/, protoze maji panicke strachy a hruzy ze spravedlnosti a trestu za jejich dnes tezke zlociny. Cokoliv se stane dnes v Evrope pada na jejich hlavy a vse maji na svedomi vsechny Kolaborantske vlady ..
Hlavni Zlocinec je vzdy tzv./intelektualni puvodce / tedy ten , ktery zlociny vymyslel a zorganizoval a uskutecnuje...

371254

28.4.2019 10:22

RE: V článku chybí jedna důležitá věc:

martin bares 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 371248

Dost mě mrzí, že na muslimskou kartu mnozí skáčou. Třeba Protiproud má titulek "Tichá válka muslimů proti křesťanské civilizaci."

Protiproud tuhle špínu dělá zcela záměrně. [bliji]

371257

28.4.2019 10:37

RE: V článku chybí jedna důležitá věc:

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371248

pište dál , krásný blábol podle protokolů, gojové budou tleskat

371259

28.4.2019 22:50

RE: V článku chybí jedna důležitá věc:

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 371248

Kdyz se dva perou, treti se smeje.
V Matyasovi Kristus mluvi o tom zlostnikovi, ktery kdyz clovek usnul, zasel mezi psenici koukol a odesel. A koukol pocal dusit psenici.
Nyni, kdo je ten zlostnik, co seje koukol-muslimy mezi psenici-krestany (tj bile, samozrejme mezi barevne krestany to zlostnik nepotrebuje)? Proto politici typu Zeman, Okamura, Le Pen jen mlati holi kolem krovi, stvou, provokujou, ale chran Buh, aby otazku “kdo je ten zlostnik” polozili na stul k diskuzi ..

371273

27.4.2019 23:29

Atlantída

svatoslav butora 88.?.?.?

Přeji hezký večer v nehezky uspořádaném světě. Je to dnes podobné až stejné jako kdysi v čase dávné Atlantídy. Zůstali po ní nějaké mlhavé vzpomínky a několik málo známých technických artefaktů. Oni si tehdy před potopou světa také činili nárok na světovládu jako dnes USA a spol. Také vlastnili zbraňové systémy téměř stejné jako mají dnešní Atlantové - dnešní NATO dnes. Také létali v kosmickém prostoru a na Měsíc. Navzdory technické vyspělosti jejich rozum dosáhl úrovně debilního Monstra Minotaura, stejně jako dnes. Také v dnešní době skončí dnešní Atlanťané (NATO) jako tenkrát. Debilní vlády tzv.Západu si zaslouží stejné hodnocení a stejný osud jako tenkrát debilní mocichtiví Atlanťani. Jejich osudem tehdy bylo prokletí a zapomenutí a výmaz z dějin. K tomu směruje snažení debilních vůdců tzv.Západu dnes. Celou civilizaci vedou do zkázy.

371252

28.4.2019 11:39

Necinnost Evropanu proti rejdum USA a NATO povede k valce!

Jan353 185.?.?.?

Proto: Vystoupit z NATO a usilovat o zruseni organizace. Vyzadovat odchod USA z Evropy a odstraneni jadernych zbrani v Evrope!

371260

28.4.2019 13:54

NATO-humor

omar 147.?.?.?

615 miliónov Európanov žiada od

315 miliónov Američanov, aby ich ochránili pred

114 miliónmi Rusov.

Smradi, napínajú svaly až kým nedostanú po pysku. Lebo bojovať nevedia. Okrem Nemcov nikto z nich (NATO) bojovať nevie. Rozdrapovať sa proti opiciam v pyžamách, to hej. Aj celá čínska armáda je len na ukazovanie. Japonci by si aj dnes o nich poutierali topánky... Iné je natáčať filmy s vreštaicimi kungfu opicami, iné naozaj bojovať. Nieže by to bolo dobré, ale just the facts mum.

371262

28.4.2019 19:23

Šíření chaosu, strachu, konfliktů, krizí a válek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

vždy sloužilo promile lidstva k získání bohatství a moci a k ovládání, kontrole, ždímání a redukci počtu naivních otroků. Když bychom hledali ještě dál, zjistili bychom, že na všech těch hrůzách v novodobých dějinách lidstva astronomicky vydělávalo několik desítek rodinných klanů bankéřů,velkých vlastníků akcií globálně působících korporací, investičních fondů, zbrojních koncernů, farmaceutických gigantů, mediálních koncernů,ale také staré aristokratické rody a pohlaváři nejrůznějších církví. Hrají s otroky tuto špinavou hru.To, že mezi nimi najdete spoustu nosatých s chazarským původem, kteří naivními a důvěřivými otroky dlouhodobě jen pohrdají a neuvěřitelně je zneužívají, není náhoda. Tito konvertovaní sionisté pocházející původně z území mezi Černým a Kaspickým mořem, to prostě mají v genech. Rusové je v 11. století pro jejich krutost, podlost, intrikánství a bezohlednost vyhnali a oni pak postupně ovládli a ukradli si Ameriku a Evropu. Rusům to vyhnání samozřejmě nezapomněli, a proto je surovinami bohaté, neposlušné, sebevědomé a jadernými zbraněmi na nejrůznějších nosičích velice dobře vyzbrojené Rusko v současnosti sankcinováno a pomlouváno všemi prodejnými děvkami, těch, kteří prahnou po světovládě. Právě mezi nosatými a urozenými vládci Západu hledejte objednavatele, donátory a původce většiny současných teroristických a svět udivujících zločinů a nemůžete se splést. Na běžné poměry výborně placených poskoků a prodejných děvek ochotných ke všemu si z nakradených, z otroků vyždímaných a jen pouhou klávesnicí vytvořených peněz můžou koupit tolik, kolik chtějí a potřebují. Všemocný FED (americká centrální banka v soukromém vlastnictví Rothschildů, Rockefellerů, Warburgů, Morganů, Lazardů, Israel Moses Seifů, Du Pontů ad.) od roku 1913 patří totiž FED jim, vlády, tajné služby, armády, média za pěkný úplatek, a proto velmi ochotně za ně vykonávají tzv. špinavou práci, kterou můžeme sledovat v přímém přenosu prakticky každý den. Cui bono. Sledujte, komu všechny ty hrůzy současného světa přinášejí obrovské bohatství a neuvěřitelnou moc a nemůžete dospět k chybným závěrům v odpovědi na otázku, kdo je skutečným viníkem.

371269

28.4.2019 22:41

RE: Šíření chaosu, strachu, konfliktů, krizí a válek

co na tom zalezi 162.?.?.?

Reakce na 371269

Skoda, ze Praotec Cech nemuze dnes vysvetlit, proc, a pred kym, on i se svymi a ostarnimi slovanskymi kmeny, z teto casti sveta uprchl.

371272

Příspěvků: 12

27.04. 20:10 Jar. Pejčoch  USA a NATO jsou cca 20x ekonomicky a vojensky silnější než Rusko
27.04. 22:09  RE: USA a NATO jsou cca 20x ekonomicky a vojensky silnější než Rusko
27.04. 20:32  V článku chybí jedna důležitá věc:
28.04. 05:10 favela  RE: V článku chybí jedna důležitá věc:
28.04. 10:22 martin bares  RE: V článku chybí jedna důležitá věc:
28.04. 10:37 ping789  RE: V článku chybí jedna důležitá věc:
28.04. 22:50 co na tom zalezi  RE: V článku chybí jedna důležitá věc:
27.04. 23:29 svatoslav butora  Atlantída
28.04. 11:39 Jan353  Necinnost Evropanu proti rejdum USA a NATO povede k valce!
28.04. 13:54 omar  NATO-humor
28.04. 19:23  Šíření chaosu, strachu, konfliktů, krizí a válek
28.04. 22:41 co na tom zalezi  RE: Šíření chaosu, strachu, konfliktů, krizí a válek

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 1

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 232