Diskuze k článku

Novináře v Chicagu postihla nákaza barvosleposti

Příspěvků 18

24.4.2019 6:49

boj

nn 62.?.?.?

Černoši bojují za svá práva, bez ohledu na vše. Bílí budou makat - ale pokud si nevezmou příklad z černých a nebudou za svá práva bojovat jako oni, nebudou mít nic. Za práva se musí bojovat, třeba i násilím. Prací si získáte nanejvíš právo být otrokem - takhle prostě kapitalismus funguje, a dokud zde bude kapitalismus, nic s tím nenaděláte. Pokud tohle "inteligentní" bílí nepochopí, budou černí nadřazená rasa.Takže s radostí pracujete pro korporace i pro nadřazené rasy a usmívejte se jak hezky sloužíte korporacím, a nadávejte těm schopnějším, co si dokázali vybojovat víc práv než vy. Na vaše nadávání budou všichni kašlat, takže si ho užíjte. Pracovat je potřeba, ale jen blb je spokojený s tím, že pracuje na kapitalisty a ještě se chlubí, jak maká na ostatní.

371174

24.4.2019 10:17

RE: boj

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 371174

Presne tak. Mym vzorem je Patrice Lumumba, Nelson Mandela, Martin Luther King Jr, Mohandas Karamchand Gandhi, Jawaharlal Nehru a dalsi, co z vysoka srali na multikulturni spolecnost, co jim vnucovali.

371179

24.4.2019 11:54

RE: boj

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 371174

Pokud by černí bojovali sami za sebe, ale když jim bílí pomáhají, to mi rozum nebere.

371181

24.4.2019 12:42

RE: boj

nn 62.?.?.?

Reakce na 371181

Pomáhá se jen těm, co jsou vidět a to jsou ti, co něco často rozmlátí. Co není vidět, to se nepočítá (hlavně když to v pořádku pracuje). Bílí toho rozmlátí málo, tak jim nikdo nepomůže. Nezáleží na tom, čí ta rozmlácená věc je, důležité je, aby to bylo vidět a hodně se o tom mluvilo a někdy také to, aby se ti, kteří mají peníze a moc báli. Je škoda, že demokratidké ideály selhali, ale nic s tím neuděláme.

371183

26.4.2019 5:48

Nekolik strucnych poznamek k vyvoji Terorismu a jeho rozsireni.

favela 103.?.?.?

Reakce na 371183

Treba v podobe Apartheidu, ktery prestehovali na nas do EU a jinam.
Upozorneni:: text prispevku pouziva verejne dostupna fakta a informace /jako vzdy/, nejde o zadne konspirace z kterych jsme denne obvinovani prave vladami, urady a organizacemi, ktere denne paktuji,planuji a provadeji konspirace a utoky vseho druhu proti nam..
/Notre Dame ,Damned !/. Vtipkovani zde slouzi pouze
pro lepsi zapamatovani textu.
Tak nejdrive terror poslouzil ke zvysovani cen vseho , pres naftovou energetickou krizi 1973. /Unos treba ministru OPEC/.Od statu Stredniho Vychodu. ceny dostoupily 160 dollar za barrel. Cena benzinu v A. 1.60/ litr. A tez pomoci globalniho Free marketu. Ten take zajistil krizi 2008.Dnes je cena nizsi, 60 dollar za barrel, protoze Rusko zacalo nepripustne bohatnout. Ale cena 1litru benzinu je v A. stale okolo 1.50-1.60 za litr. Priklad jak se pohadkove zbohatne protoze doprava a vyroba temer vseho je na nafte zavisla..Ale zdrazi se pro jistotu vsechno,vcetne treba privatizace. Elektrarna prodana vladou v A. za 1 million,pred 3 roky, ma dnes cenu 731 milionu..
Renty a ceny domu tez okolo 500 %.
Jde tedy o vladu neuveritelne zbohatlych a daleko mocnejsich elit./Mercantilismus/. A je to dobre videt na mediich. Kazde dite dnes rozezna snadno svindl media. Miliardar Turner zacal jako prvni 24 hodin zpravy. Ostatni ochotne nasledovali. A tak potom chodily veci I loutky opravdu jako na dratkach..Proc ? Nejdrive to byl slavny terorista Carlos a nepolapitelny 30 let, ale toho vystridal daleko nejvetsi, nejslavnejsi, nejbohatsi, nejpopularnejsi celebrita sveta a terorista v jedne osobe,Usama Bin Laden, ktery zastinil snadno a rychle celej Hollywood...Prave pomoci 24 hodin zprav , nasledovaly orgie propagandy ,rozhovory ,spousty informaci v novinach a casopisech kazdej den,atd..,
Media zacaly byt totalni zavislaci /intoxicated/,na drogach bezmezne ideologie a propagandy teroru to se pak samozrejme promitlo do zvysovani poctu a vyzbrojeni armad ,dale organizace zabyvajici se terorem v cenach trilionu dolaru. A vse co s tim souvisi,vybaveni, kamery, spionazni druzice , antiteroristicke zakony , proti nam,asi million dalsich veci. Organizace vseho druhu se mnozi dodnes do nekonecna.. Tak pres. Reagan se zabyval J.Amerikou, Bush Panamou a Noriegou,Clinton devkama a pripravou napadeni Jugoslavie, nejdrive mezinarodnimi teroristy a potom NATO. Nic moc rozdil !!! A dalsi Bush mel radeji porad dovolenou po volbach, aby nic nezkazil nebo nevyzradil..
Mezitim Padesaty ctvrty syn Bin Ladena , Usama /z haremu otcova/,dostal okolo 500milionu penez na svoji cinnost z otcovy S.Arabie korporace /dost na jiste zkrachovani kazde korporace/ a zrejme 53 synu pred nim a dalsi po nem dostali skoro nic. Dcery se ovsem tady nepocitaji..Nasledovala pohadkova stedrost udesne zbohatlych bohacu z celeho sveta na ucely teroru a zadna banka nevyzradila jeho konta ani nespolupracovala v boji a valkach proti teroru. Usama chudej bejt nesmel. za zadnou cenu..S tim souvisel svobodny pohyb vsech afroarabskych teroristu bez omezeni vsude kam chteli, nebo byli posl...Automaticky kráceno

371225

27.4.2019 4:31

RE: Nekolik strucnych poznamek k vyvoji Terorismu a jeho rozsireni.

favela 203.?.?.?

Reakce na 371225

Mezitim , kdyz nas nazyvaji SUPREMACIST jsme plne OPRAVNENI byt prave z duvodu nasi cinnosti velmi , velmi Sebevedomi !! Zadny mimo nas !!! neposila a neposkytuje triliony penez na zahranicni pomoc, jako my.. A nemasakrujeme nikoho za to. Jako nas masakruji islamisti. Kteri dostavaji stedre podpory vseho od nas EU.Protoze nejsou jako my a nemuzou nikdy byt a kdyz nic jineho jak se ukazalo neumi. Posilame dalsi miliony na pomoc pri katastrofach, lekare , osetrujici personal , technicke vybaveni, jidlo, leky kde je treba i kde nikoliv. Tech veci je mnoho a tolik ze o mnohycch nevime...Co delaji staty Jako S.Arabia ,Emiraty Kuwajt a dalsi, vyzbrojuji Chalifaty islamskych teroristu. Na dalsi masakry..Tady muzeme videt ty vsechny, kteri jsou nemocni a posedli nakazou smrtelne zurivosti vztekliny. A tu nemoc siri vsude.. Pomoz si a Buh ti pomuze se rika, ale ty rozdily mezi nami a temi co ani netusi ,ze by meli neco vubec pro sebe udelat /protoze jsou vetsinou parasiti/ a pouze hystericky jeci o pomoc a ty kteri pomahaji i na ukor sebe ,svych rodin a deti jeste zbabele a podle masakruji.
Take proto jsme a zustavame Supremacisti. A kdo to take dokaze at povstane.
Ty rozdily jsou stale ostrejsi a je proto dulezite pomyslet na obranu a neutralizaci nasili vseho druhu...
Rychle ,kdyz se Rusko zpamatovalo z ekonomickeho utoku a zhrouceni zapricinene nekolika zidovskymi oligarchy a jejich ekonomickym terorem, kteri chteli dostat Rusko do otroctvi USA.
Vymrstil se na svet silena zurivost prave proti rusum.
A tak mimo teror islamistu, zapad zbroji zbesile jako Hitler, Evropa je spojena jako za Hitlera,vladnou okupacni vlady jako za Hitlera,/kdo ukaze , kde je pravda je ihned medialne lyncovan/, nektere staty jsou pod okupaci,uchylne nelidske a zvrhle hrozby /udajne v zajmu nacistickych Lidskych prav/,neberou konce proti Rusku /a Cine/, a je jasne ,ze zapadni teroriste pripravuji dalsi i svetovou valku.. A problem s ovzdusim ma jen zakryt .ze svet se nejprve musi zbavit Terorismu vseho druhu a navzdy..

371239

25.4.2019 20:00

RE: boj

Ježek 78.?.?.?

Reakce na 371181

De o to, že si Afričani, hojně podporovaní Demokratama, vyložili zrušení segregace jako narovnání a předehnání ekonomické urovně bohatých. K tomu nedošlo. Proto jak černí tak bílý členové této minority přišli s typicky Levicovým vysvětlením. Nemůže za to to, že nejvetší ekonomickou aktivitou Afričanů je sedet ve vězení, ale rasízmus.

Takže čas od času rozbijou kus města, aby upozornili na rasismus. Tedy na to, že se jejich ekonomická situace nezlepšila. Prostě severoameričtí cigáni, kteří čekají, že se o ně postará stát. Indiání jsou to samé v bledemodré. Demokrati z nich udělali na statních dávkách zavislý otroky, kteří křicí, že za to můžou rasističtí běloši= Republikáni.

Kupování hlasů, jen mnohem, mnohem rafinovanejsí.

371220

24.4.2019 10:48

Jsou dvě rasy lidí

Inspektor Spektátor 89.?.?.?

Jsou jen dvě rasy lidí: první rasa jsou sociální, spolupracující, soucitní a snažící se o to, aby věci šly kupředu správným směrem - potíž je, že je nepoznáte podle barvy pleti..., druhá rasa jsou kriminální sociopatičtí psychopati... - potíž je, že je nepoznáte podle barvy pleti..., a tato rasa má tu vlastnost, že může ke svým vzorcům jednání nakazit či strhnout své okolí! Z toho plyne, že lidé jsou v podstatě všude na světě stejní. Tato psychopatická rasa lidí je taky přecitlivělá a reagující na lidi odlišné (barvou pletí, jazykem, náboženstvím atd.). Tedy bělošští rasisté budou nenávidět černochy, míšence či asiaty a k této nenávisti různě ponoukat okolí; černošští rasisté budou nenávidět bělochy, míšence či asiaty a k této nenávisti ponoukat okolí a asiatští rasisté budou nenávidět bělochy, míšence či černochy a k této nenávisti ponoukat okolí. Důvody se vždy nějaké najdou. Mezilidské vztahy jsou tedy velmi křehké. A tak vidíme řevnivost mezi Latinos (často míšenci) a černochy, vidíme v JAR "čestné černochy" (asiaté či Indové) a vraždění bílých farmářů nebo i genocidu ve Rwandě... Kdyby se daly ony dvě rasy lidí snadno poznat (což nejde) a izolovat, problémy s rasismem, kriminalitou, válkami, sociálními nepokoji či náboženským terorismem atd. by zmizel! Jelikož to ale nějak nejde, zdá se mi, že by bylo nejlépe nějak vzájemně konfliktní skupiny lidí od sebe izolovat - ne, nehlásám rasovou segregaci... Hlásám to, že bychom měli mít odvahu pojmenovat věci takto, hledat pravdu a hledat řešení. Za stávajícího duchovního marasmu a nevzdělanosti lidstva jako celku se mi zdá velice nebezpečné a hloupé vzájemně konfliktní skupiny lidstva promixovat - obávám se, že vznikne výbušná směs, kterou pak někdo nějak zapálí, a budeme zde mít superholokaust... A ten dost možná nejvíce si odskáčou křesťané (nejen bílí), kteří se mi ostatně již dnes zdají tou nejvíce pronásledovanou skupinou lidí na světě.

371180

24.4.2019 13:03

RE: Jsou dvě rasy lidí

nn 62.?.?.?

Reakce na 371180

Jen malá oprava, lidských ras je více ( https://www.ulozto.cz/!jauQrxyF/bakalar-p-tabu-v-socialnich-vedach-votobia-praha-2003-zip ), ale ve všech jsou lidé přizpůsobivý a nepřizpůsobivý (v některých více, v jinýh méně). Rasisté však tvrdí, že ve všech rasách musí být přizpůsobyvích i nepřizpůsobivých stejně. A tím rasově diskriminují přizpůsobyvé z těch ras, kde je jich více. Nelze přesně rozlišit, který jedinec do které rasy patří, ale tím jejich existenci popřít nelze. Je dokonce možné rozlišit i jednotlivé typy u každé rasy ( https://rasovetypy.wordpress.com/2011/08/30/zakladni-rasove-typy-bileho-plemene/ ). Navíc existují i určité druhy nepřizpůsobenosti, které o kterých se moc nemluví ( https://www.euro.cz/light/kazdy-paty-sef-firmy-v-usa-je-psychopat-tvrdi-studie-1305009 ).
;

371184

24.4.2019 16:04

RE: Jsou dvě rasy lidí

Inspektor Spektátor 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 371184

To jsou mi známé práce, ale já chtěl "sluníčkářsky" poukázat na důležitý fakt - že když ve větším měřítku začnete mixovat rasové, etnické, náboženské atd. skupiny lidí (jako se tomu nyní děje masovou migrací), zvyšujete riziko výbuchu násilí mezi lidmi, a to proto, že na Zemi nejsou lepší či horší lidé, ale proto, že jsou všichni +/- autobus jako skupiny stejní a že v těch skupinách jsou psychopaté/sociopaté/deprivanti. Sociální blahobyt, vzdělanost či kultura mohou vlastnosti skupin lidí zlepšovat či zhoršovat... Podívejte se např. na dnešní Vikingy - jak odlišní jsou od dávných předků, divokých násilných námořních nájezdníků! Když se někde začnou šířit ideje jako: "jsme lepší než..." "máme větší právo ..." "na základě (etnika, víry, rasy, třídního postavení) můžeme druhým sebrat..." "Bůh určil nás k nadvládě ..." a podobně, jsme na cestě k průšvihu... - právě na tyto ideje jsou psychopaté dost chytlaví. Za Hitlera Němci uvěřili ve svou rasovou nadřazenost, a byla z toho válka. Za VŘSR v Rusku chudí lidé uvěřili, že na základě své bídy mají právo ubližovat bohatým. O něco dříve šlechta věřila, že má právo na základě své urozenosti větší lidská práva než-li poddaní... A lidstvo trpělo! Dnes někteří židé/Židé či muslimové věří ve svou nadřazenost na základě své víry... a zdá se, že z toho budeme zase mít problém. Až se lidé vzdají své potřeby nadřazovat se nad druhé či druhé jakkoli si podmaňovat a zotročovat - tedy ta část, co jsou psychopati/sociopati/deprivanti/antisociálové, snad zavládne mír na Zemi. Ale jak se to má stát?

371189

24.4.2019 17:42

RE: Jsou dvě rasy lidí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a03:x:x:x:x:x

Reakce na 371189

Jestli jste si nevšimli jde o princip starého známého rozděl a panuj a tam se Vám na sebedelší i sebelepší argumentaci harpagoni prostě vykašlou a ti co si nevymlátí prostě mohou natahovat moldánky a jít se vroucně modlit. A platí že s násilím se dá bojovat násilím a ostatní je pouze iluze, mnohdy tedy s mazáním medu okolo hub ale stejně bude následovat deziluze protože na bohaté s jemnospaněním neuspějete. Akorát se za schechtání uvolí pustit ten chlup. A co si myslí nechtějte radši vědět o podprostituujících lokajíčkách a služtičkách. [velký smích]

371192

24.4.2019 20:22

RE:Jenže v některých rasách je agresivních lotrů podstatně víc, kdysi na ně byly v USA kvóty či je tam nepouštěli vůbec

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 371189

Před víc než půl stoletím tam slouhové plutokratů rozkopli brány a teď tam mají veselo.
Trochu rasového realismu nikoho nezabije ... ostatně málokterý "rasista" jiné rasy nenávidí, nanejvýš poukazuje na jejich odlišnost a nevalný přínos v různých oblastech a rozhodně mu nevadí, pokud se vyskytují ve svých přirozených biotopech ...

371194

24.4.2019 23:36

RE: Jsou dvě rasy lidí

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371189

co je to za hloupou propagandu ? termín "všichni lidi " je na poblití, nic takového neexistuje, stejně tak, že všichni lidi jsou stejní, to teprve přichází - naklonovaná lůza, zatím jsou lidi i skupiny lidí velice různorodé, naštěstí, dobroseři jsou ve své deviaci a shluku stejní ale už podle podřazených kritérií se budou lišit, stejně tak je to se zájmy, zato mrdky mediální si libují v podobných nesmyslech typu "amerika varuje čínu" tak určitě 360 milionů varuje 1450 milionů , nejlépe smith wanga jmenovitě, typická manipulace podle protokolů

371197

28.4.2019 4:32

Perfektni pravda 9999

favela 203.?.?.?

Reakce na 371180

a proto existuje ten nas POSITIVNI /supreme/ "rasismus" ve vyvoji vetsiny a kdy chceme ty ostatni vzit sebou. Nejsme perfektni ale nas neuveritelny technicky a spolecensky vyvoj a jeho vysledky dodnes hovori. A samy za sebe.. Nase slabina je mirumilovnost a pocit ,ze nas priklad ukaze cestu ostatnim a potrebujeme zlepsit mechanismus ve vyberu vlad..Ktere posuzujem a myslime si bohuzel ,
ze jsou jako my.
Usilujem o lepsi zivot vzdy , jako nasi prikladni rodice jejich prarodice a to usili nas stoji miliony obeti, kdyz se zlo priplizi odnekud..

371253

24.4.2019 13:40

Hranice jsou dobré

svatoslav butora 88.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Právě kvůli tomu, aby nevznikaly vražedné situace resp. aby se minimalizovaly tendence k vzniku super-říší ovládaných super-nad-lidmi a kvůli eliminování super-holocoustů a jiných otrokářských vazeb jsou hranice mezi národy a národnostními skupinami dobré.

Žádná super-říše typu NWO (sparchantělá OSN/UN) nebo USA a spol. nebo tzv.EU a spol. neřeší a nevyřeší žádné lepší vztahy mezi lidmi a národy. Jenom všechno bude jejich vlivem "znivelizováno" a sparchtěno do stavu otroctví lidí všeho druhu ve velkých ohradách pro ovce, které kdysi byly svobodnými lidmi... A to všechno díky tomu, že sparchantělý rádoby kapitalismus nemá žádnou jinou vnitřní ideu než hrabání a hromadění bohatství Země v těch sparchantělých chápadlech Moci Minotaura, který chce celý svět držet "pod krkem" a vysávat bohatství celé Země ve prospěch nehodného 1% nadlidí...nebo ve prospěch koho a čeho....?
Vždy, když někdo šířil ve světě chaos a nenávist a nepokoje - jako to dnes činí zejména nenávistí ke všemu odkojené mohamedánské a světovládní elementy - tak vždy za tím stál Někdo s Velkým balíkem peněz, které pro uspokojení Jeho/ jejich nenásytného nenažraného libida stál v pozadí jako velký Ochránce Práva "utlačovaných", kupř. jako kdysi jistý německý Hitler. Pak se těch křiklounů a atentátníků a výtržníků - a ostatních, kteří jeho ideologii Smrtihlava stáli v cestě - ... v ohradách s nápisem Arbeit Macht Frei... zbavoval.
Takže kdo tu organizuje cestu k nastolení sparchantělého systému globální světovlády Smrtihlava...?
Takže kdo tu dnes umožňuje těm sparchantělým adeptům na globální světovládu vystoupat na vrchol Pyramídy Moci Smrtihlava...?

371185

24.4.2019 14:08

To musel být úmysl vlády USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Tohle by se nemohlo stát, kdyby to nebylo záměrně povoleno a chtěno. Vzpomeňte si na occupy Wall street a jak brutálně policie s demonstranty zatočila.

Vláda USA potřebuje rozvrat ve vlastní zemi a tak přimhouří očko nad rozvášněným davem. Jen když získá zoufalé obyvatele, kteří jsou snáze manipulovatelní.

371186

24.4.2019 16:20

Hlavní příčina

siky 190.?.?.?

Vedle ignorance, nejednotnosti a zkorumpovanosti bílých je to tajná agenda iluminátů, kdy lidi jedný národnosti tisknou peníze a získávají pod kontrolu média a zákony, s pomocí koncentrace kapitálu. Ti "barvoslepí" mají spíše strach o místo a podpora barevných je destruktivním nástrojem. Oni jsou snadno zmanipulovatelní a mají být hybnou silou neokomunistické diktatury. Migrační krize je o tom samém...

371190

3.5.2019 11:02

RE: Hlavní příčina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 371190

http://casopisargument.cz/2019/05/03/matouci-chaos...

371336

Příspěvků: 18

24.04. 06:49 nn  boj
24.04. 10:17  RE: boj
24.04. 11:54 WAZARI  RE: boj
24.04. 12:42 nn  RE: boj
26.04. 05:48 favela  Nekolik strucnych poznamek k vyvoji Terorismu a jeho rozsireni.
27.04. 04:31 favela  RE: Nekolik strucnych poznamek k vyvoji Terorismu a jeho rozsireni.
25.04. 20:00 Ježek  RE: boj
24.04. 10:48 Inspektor Spektátor  Jsou dvě rasy lidí
24.04. 13:03 nn  RE: Jsou dvě rasy lidí
24.04. 16:04 Inspektor Spektátor  RE: Jsou dvě rasy lidí
24.04. 17:42  RE: Jsou dvě rasy lidí
24.04. 20:22  RE:Jenže v některých rasách je agresivních lotrů podstatně víc, kdysi na ně byly v USA kvóty či je tam nepouštěli vůbec
24.04. 23:36 ping789  RE: Jsou dvě rasy lidí
28.04. 04:32 favela  Perfektni pravda 9999
24.04. 13:40 svatoslav butora  Hranice jsou dobré
24.04. 14:08  To musel být úmysl vlády USA
24.04. 16:20 siky  Hlavní příčina
03.05. 11:02  RE: Hlavní příčina

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 807