Diskuze k článku

Kdo chce vyvolat barevnou revoluci?

Příspěvků 21

23.4.2019 3:51

No vážně,

kolokol 185.?.?.?

musel jsem si to nejdřív ověřit, protože návrh volebního práva pro šestnáctileté zní naprosto šíleně. Ale je to tak a je za tím Stan. Nedávno, právě při volbách slovenského prezidenta, jsem se zamýšlel, kolik k té prapodivné volbě přispěli právě mladí. A rozjímal jsem nad možností (nebo spíš nemožností) posunout věk opravňující účast na volbách třeba na 21 let. A tu máš čerte kropáč!
K tomu návrhu Stanu a hodnocení Podrackého není moc co dodat. Jen mě bude určitě zajímat, jak se k takovému paskvilu postaví ostatní strany.

371148

23.4.2019 14:36

RE: No vážně,

RomanTička 85.?.?.?

Reakce na 371148

Když poslouchám ty mladé vylízance, tak bych volební právo posunul na 45 let..[chechtot]

371161

23.4.2019 21:50

RE: No vážně,

hc 90.?.?.?

Reakce na 371161

V Japonsku je člověk považován za dospělého až ve čtyřiceti. Jak dnes vidíme, něco na tom rozhodně je.

371171

23.4.2019 21:56

RE: No vážně,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 371161

Rozhodně! [smích]

371172

23.4.2019 4:17

demografická studie.

LuboDubo 84.?.?.?

Četl jsem několik demografických studií o složení obyvatelstva a tato mi připadá nejvhodnější pro naši " společnost":
- 10 % obyvatelů je schopných - vzdělaní, s určitou vizí, táhnou společnost dopředu
- 10 % obyvatelů všehoschopných - darebáci, zločinci, darmožráči
- 40 % obyvatelů konzumních, nic je nezajímá, jen jak si nacpat břicho a o nic se
nestarat
- 40 % obyvatelů jednoduchých ,ovlivnitelvých, prostě hloupých ovčanů.
iX-krát jsem se přesvědčil, že toto složení je nejvíc pravdivé. A pokud je to tak, jak chceme změnit svět k lepšímu, spravedlivému. My staří, co máme nějaké zkušenosti, nám ubývají síly a pomalu vymíráme. A dnešní mladí, to je jiný svět, pro většinu opravdu jen virtuální.

371149

23.4.2019 4:47

RE: demografická studie.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 371149

Věří že si v trhu trhnou. Ale netrhnou ale trhne si on s nimi. Že jedou vydlužený čas je ani nenapadne ale zaplatí, celá eu je pomatená jak na povel a direkci blba. Ovšem oni to žel považují za normál a jsou bezstarostní což je výsada neznalých a nestarajících se o celek. Na kontinentu se o obyvatele snad stará jen Orbán s tradicionalisty?

371150

23.4.2019 9:15

RE: demografická studie.

eda521 62.?.?.?

Reakce na 371149

Jako starší jsme zodpovědni za vzdělávání mladých, tato zodpovědnost se nedá nijak odpárat. Ale zlom nastal v roce 89: je to obrovská diskontinuita životní zkušenosti vytvořená z nadnárodní úrovně. Moc Dolejších či Krylů tady tehdy nebylo. A než jsme si v té naší generaci ve větším počtu uvědomili ten grandiózní, nadnárodně řízený podvod (s pomocí místních užitečných idiotů), vyrostla tu generace "jinak" vzdělaných, kteří svým starším ve většině nevěří a obracejí se k pěstování zvenku dotovaných informačních polí.
Je těžké tomu zabránit, pokud k nám proudí peníze Sorose a spol. a mladí ty peníze vidí jako důkaz správnosti tohoto směřování - v tržní ekonomice přece umírá to, co nemá dostatek peněz a tím o sobě říká, že je to špatný podnikatelský záměr. Peníze vládnou, být rentiérem se stalo životním cílem, práce je fuj.
Cestou je návrat k Životu, vrátit Život jako ústřední prioritu všeho lidského snažení. A to je rodina, vztahy, životní prostředí a vnímavost ke skutečným energetickým tokům ve společnosti. Reálná čísla ohledně energetických (míněno finančních) toků tohoto státu jsou většinou zamlčována, nebo účelově vůbec neevidována.

371153

23.4.2019 9:24

I sem

martin bares 2001:x:x:x:x:x

Článek je i na nwoo, kde jsem dal komentář, tak ho dám i sem.

Pane Podracký, článek od Vás se mi tentokrát líbí. Velmi.
Jen dvě poznámky:
1) Známkování marxismem, kulturním marxismem, je Váš tradiční nesmysl, či trochu málo statečnosti. Nesnažte se být tím „správným kritikem“, co sice kritizuje současný stav, ale dává najevo, že autor s marxismem přece nemá nic společného. Takových „rádobysprávných“ kritiků je hafo. A tenhle postoj, vás kritiků s ručením omezeným, není myslím dobrý.
2) Anarchismus. Myslím si, že tenhle pojem zavádí. Anarchisté byli vždy. Ale vezměte situaci, ve které ti anarchisté žili, či žijí. Podle mne to byla a je neuvědomělá vzpoura. A Piráti, hippies (nespojuji je), mladí vůbec, mají k anarchismu daleko. Tetování, dredy, drogy, grupáče, nejsou vzpoura proti systému. Zvlášť, když si vezmete jejich politické výrony třeba v drézu Pirátů. To je spíš blbost ve výkladní skříni. Přelud odlišnosti, možná. To je to, co je zajímá, trochu smrcnuté exhibicionismem, USA, televizí Seznam a Novinkama vůbec, to je úplnej hnojovej luxus.
Musel bych chvíli myslet, abych sesmolil hlubší odpověď. Ale půjčím si něco z jejich slovníku: „kamarádství s výhodama“, „napustit holku“. Je to srandovní a směju se, taky jsme měli svoje výrazy. Ale zároveň je mi z toho smutno. Nic jiného za tím totiž není. Takže souhlas s článkem. [oči v sloup]

371154

23.4.2019 9:49

Výborný komentár!!!

Clear 194.?.?.?

Súhlas na 100%.Este dodám,že rodičov, starých rodičov majú v ....

371155

23.4.2019 11:42

Kto z koho, Štátna elita USA, Globálny prediktor alebo Nacionalisti?

lubosmat 212.?.?.?

Dnes sa treba opäť pozrieť smerom na „Východ“.

„Nepredstavujte si pod pojmom „Nacionalisti“ Kotlebovcov, ale akýchkoľvek pronárodne zmýšľajúcich ľudí, ktorí si vedia predstaviť nezávislé fungovanie štátu, bez spoliehania sa na nejaké „Nadnárodné Silové Bloky“.

Podriadiť sa „NSB“ znamená stratiť suverenitu a platiť „Výpalné“.

"Slováci opäť uverili plagátom, faktory, ktoré rozhodovali pravdepodobne pramenili:

1) Z nezrelosti mladých voličov,
2) Zo stareckej demencie starších,
3) Zo strachu tých, ktorí sa mohli rozhodnúť vzoprieť systému,
4) Z apatie mlčiacej väčšiny, ktorá sa prvého kola volieb nezúčastnila,
5) Alebo tie, takmer virtuálne "celoplošne podobné" výsledky spískal ESET?"

Systémové sily (poplatné štátnej elite USA alebo GP) vyhrali a antisystém („nacionalisti“) sú porazení.

„Východom“ som však nemal na mysli Slovensko, oveľa zaujímavejšia je z tohto pohľadu Ukrajina a súčasné prezidentské voľby, kde na rozdiel od Slovenska neexistovala v prvom kole žiadna antisystémová voľba.

Základná otázka je, Kto, alebo Čo vlastne umožnilo, že sa lídrom v týchto voľbách stal p. Volodymyr Zelenskyj (Stendaper, komik, herec), majúci právnické vzdelanie s dvojtýždňovou praxou.

Čoho budeme svedkami?

Pozrite si UK seriál z roku 2015 «Слуга народа» „https://liveam.tv/sluga-naroda.html“

Ukrajina, na rozdiel od Slovenska vysoko prevyšuje, čo do počtu obyvateľstva, tú povestnú hranicu „desiatich miliónov“, kedy sa môže pokúšať o nejaký medzinárodný status.

Aké bude hodnotenie tohto výsledku od pána Piakina?

Prvá vec, ktorá bola Ukrajinskými voľbami dosiahnutá je tzv. „nezvratný bod“, doterajšia línia „Kyjevskej Bandy“ bola voličmi potvrdená, mimochodom to isté, čo sa dosiahlo aj Slovenskými voľbami.

A teraz odpoveď na to, kto alebo čo vlastne stojí za víťazstvom p. Volodymyra?
V seriáli je to akási reality-šou, kde oligarchia hľadajúc nového lídra dostáva na podnose akýsi hlas ľudu snažiaci sa povedať pravdu zo svojho vlastného pohľadu, navyše s určitou znalosťou histórie.

V realite je to reálny oligarcha p. Ihor Kolomoisky a to, že p. Volodymyra pozná takmer každý Ukrajinec, navyše v polohe, ktorá dáva akési pochybné nádeje na zmenu.

Skutoční radikáli živení štátnou elitou USA rozpútali na UA Majdan so známymi výsledkami. P. Kolomojsky finančne podporoval týchto radikálov v spanilej jazde smerom na „východ“. P. Kolomojsky bol jedným z hlavných sponzorov seriálu «Слуга народа».

P. Porošenko bol jednoznačný zástanca silového riešenia a podporovaný štátnou elitou USA.

P. Zelenskyj je zrejme podporovaný typicky chaotickým riadením GP, kde ani srnky v lese netušia čo sa deje „na samom dele“, hoci presvedčivý výsledok hovorí aj o vlne odporu voči súčasnej politike.

371156

23.4.2019 11:45

Kto z koho, Štátna elita USA, Globálny prediktor alebo Nacionalisti ?

Lubosmat 212.?.?.?

Samotní ochrancovia štátnej elity USA v zastúpení p. Porošenka už nasadzujú p. Volodymyru osliu hlavu a označujú ho za antisystémového.

Ukrajina či chce alebo nechce patrí do ruského sveta a tam dokážu svojim lídrom odpustiť naozaj takmer všetko, len jedno nie a to je výsmech nad vlastným národom.

Z tohto pohľadu sa môže stať naozaj hocičo. P. Volodymyr balansuje na ostrí noža.

Osobne si myslím, že jediná možnosť ako dostať UA z tejto šlamastiky je odvolať ATO, začať rozhovory s DNR a LNR o spoločnom režime ochrany hraníc medzi UA a RF, a namiesto referenda o vstupe do NATO alebo EU urobiť referendum o neutralite UA.

No takýto postup by musel byť odobrený miestnou oligarchiou a armádou, dokáže však GP prevziať iniciatívu v UA armáde?

Bohužiaľ je to asi tiež fantastika, rovnako ako spomenutý seriál, keďže UA už má na krku utiahnutú dlhovú slučku, p. Miklóš jej v tom pomáhaj.

371157

23.4.2019 19:33

pochybná kritika socialistické generace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Takovéhle články o 30letých "mamáncích" většinou píší zástupci generace která za socializmu dostala ve 20ti státní byt, prácinaž do důchodu zajišťoval stát a o děti se staraly jesle, školky, školy. Nemluvě o dalších sociálních výhodách a jistotách.

Především by měl autor říct kde má ten 30letý mamánek vzít 5 milionů na byt 3+kk v novodobé králíkárně. A kde vzít kromě hypotéky prachy na ženské představy o samozřejmém luxusu jako vlastní auto, dovolená v karibiku a lyžování v alpách, chození po drahých buticích s hadříky a kabelkami, atd.

A především jak má 30letý mamánek kromě náročné a zodpovědné práce aby utáhl hypotéku vysvětlit manželce že to opravdu není rovnoprávnost když přijde utahaný z práce ještě dělat polovinu domácích prací a péče o potomky.

371165

23.4.2019 21:03

RE: pochybná kritika socialistické generace

martin bares 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 371165

Můžete přidat i generaci čtyřicátníků, to je rodičů, a jejich výchovu. Mohl bych sám psát o zkušenostech.
Pak přidejte školu. Mladí neznají z historie nic. V žádném případě nenadávám na úroveň výuky na základce v přírodních vědách, naopak.
Pak přidejte media a jejich působení. A ptejte se, proč všichni musí mít doma televizi.
Pak přidejte IT a "snadnou" dostupnost informací - každů hůl má ale dva konce.

A nakonec zvažte výsledek: Zdali ty kecy o svobodě a demokracii nejsou pouhé kecy, které mají svůj hlavní úkol jinde než v jakési svobodě.

A pak zkuste přemýšlet, jestli je svoboda to, co vám někdo dá zvenčí nějakým zákonem, svobodným internetem, atd., nebo to, co máte v sobě a jste schopen s tím pracovat. Jistě jsou meze. Ale musíte se uskrovnit. Neříkám to rád, ale teprve potom můžeme něco dělat. Na téhle šachovnici (vzdělanci říkají paradigmatu) neuděláme nic.
Nechci poučovat, ale demokracie je prázdný balast. Nefunguje to. Víc nevím. [smích]

371168

23.4.2019 21:26

Kdo neplati dane nema volit

AlexZZ 46.?.?.?

Do firmy stat odvadim dane ze sve prace. A pak o jejich vyuziti chci hlasovat ve volbach. Co odvadi do statu mladi studujici nebo nemakacenka na pracaku? Nic. Ake rozhodovat o mych penezich chteji. Ja nechci platit cigose na pracaku. Koho bude volit tento obcan? Toho, kdo mu da me penize. A je vice pracujicich mimo statni sektor (ty plati z nasich dani) a lidi na pracaku a studentu nebo lidi, kteri opravdu makaji a chod statu a mimo jine i skol, plati vyhradne ze sveho? No vice te prvni skupiny a ta ma tedy vetsinu hlasu, ze?

371169

23.4.2019 21:38

Fakta ze Slovenska: Nová chronologie. Tisíc let bylo Slovákům přidáno v 19. století .

Karel K. 85.?.?.?

Mocenská centra potřebují vyřadit pravdu o životě a o světě, protože jejich ideály jsou lživé iluze. Lidé jsou v takových iluzích snadno manipulovatelní a vláda nad nimi je snadná. . Stojíme právě na prahu postpravdivého světa, ve kterém vize nebude od reality rozeznatelná. V 17. a 19. století se prohnaly Světem dvě veliké "přírodní" katastrofy, které pohřbily naše města pod mnohametrové nánosy bahna a hlíny.
Proč nám tyto informace naši pseudohistorici zatajili ??

http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

371170

24.4.2019 7:38

Externi faktory zmeny

External observer 46.?.?.?

V dokumentarnim serii manzelske etudy od Heleny Trestikove, ktera se zacala natacet v osmdesatych letech, se sedm z osmi manelskych paru bralo, protoze muselo.
(a zacalo tak resit vazne veci, jako je bydleni, vyziva deti a podobne).

To je dnes absolutne vyloucene, protoze v roce 89 doslo k jedne uplne prehlizene vyznamne zmene: Business farmaceutickych spolecnosti prinesl sirokou dostupnosti hormonalni antikoncepce. Tato je u nas poslednich 30 let vicemene automaticky predepisovana vsem divkam od 15 let gynekologem a to pod ruznymi zaminkami. (Srovna se ti cyklus slecno)
Lekar, ktereho jednoho moje znama z ciziny zijici v CR oznacuje roztomilym eufemismem "Muj soukromy drogovy dealer", tak cini proto, aby potesil velke nadnarodni spolecnosti, ktere ziknasuji zdravotni pojistovnu a farmaceuti ho naoplatku potesi pozvankou na petidenni kongres na Kanaraskych ostrovech v prosicni.

Mlady muz se dnes muze usoulozit, ale i kdyby nechtel, i kdyby chtel... stejne nepocne... [překvapení]

To je mala nenapadna, ale velmi dulezita kvalitativni i kvantitativni zmena zasahujici do populacniho chovani i populacniho slozeni zanesena do systemu "zvenci".

Doslo ke kulturni zmene, k tomu ze sex je predevsim volnocasova aktivita a zabava, nikoliv reprodukcni funkce.
Myslim, ze muzeme klidne s nadsazkou rict, ze kompletni populace divek a zen od 15 do 30 let je v zasade fakticky neplodna. (dokud nebude chtit)

Z dalsich zmen jde pak o to, ze:
Byly zruseny naroky a povinnosti vuci statu, ktere mely i socialni a vychovny presah, jako je vojna. Preskocme jeji obrany a geopolitiky charakter a vsimeme si ze mela vliv na to, ze vytrhavala syny od rodin a matek na rok az dva a stavela tak drivejsiho adolescenta do jine vztahove roviny nez roviny rodinne. Vztah mladeho muze k jeho zemi a statu.

Nic takoveho dnes uz ve verejnem prostoru ani ve skolstvi neni. Povinnosti (krom placeni dani) neexistuji...

Dale se kompletne zastavila po roce 1989 druzstevni a statni (mestska) bytova vystavba. A z bydleni se stal obchod s nemovitostmi a investicni nastroj na ulozeni penez. Vicemene letadlo.
I toto je vyznamna kulturni zmena.

O moznostech levnych schengenskych vikendovych vyletu po evrope, ktere jsou pochopitelne o dost zabavnejsi nez treba vikendova prace na stavbe vlastniho domu uz ani nemluve.

Cili, neni to tak, ze se generace (populace) zmenila, a jaksi sama od sebe zparchantela, [mrknutí jedním okem] - ale ta generace byla zmenena zasahem do systemu a zmenami zvenci. Pri tom ve dvou ze trech uvedenych pripadu (antikoncepce a bydleni) k te zmene doslo kvuli soukromym finacnim ziskum tretich subjektu vytezenych z (nejmladsi) populace.

Mamanek i jeho pritelkyne jsou v tomhle nevinne. Mamanek byl vyroben.
Ale ne rodinou.
Systemem.

371175

24.4.2019 9:32

RE: Externi faktory zmeny

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 371175

Velmi dobrá analýza důvodů. Plně podepisuji.

371176

24.4.2019 21:27

RE: Externi faktory zmeny

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 371175

To lze pouze podepsat. Ač založením pacifista souhlasím s tím, že chybou je zrušení vojenské služby (sám jsem ji absolvoval).

371196

29.4.2019 0:04

RE: Externi faktory zmeny

minidaz 151.?.?.?

Reakce na 371175

Kdo chce hledá způsob, kde nechce, hledá důvod.
Ten problém mamánků je ještě o něco hlubší - lenost. Ono se snadno jde a hledá důvod jak a kdo zvenčí mě změnil, nebo něco neumožnil a hůře se již hledá způsob jak čehokoli dosáhnout.
Je přeci pohodlnější napustit holku bez rizika odjet s ní na dovolenou, pak se rozejít a znova, než postavit se k tomu jako chlap a než jí napustím, tak se holt otáčím a makám abych byl schopen případně rodinu uživit.
Plačky o tom, že byt stojí 5.000.000,- jsou zbytečné, je to hloupá výmluva. Za komunistů se např. v Karlíně na Praze 8 přepouštely nájemní smlouvy od MNV za 380.000,-Kčs. Vynásobte 12 a rázem je jasno. Pro nezkreslený ekonomický přehled a srovnání doporučuji k osvěžení paměti : http://www.zakomunistu.cz .

371275

24.4.2019 18:04

To je jasné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Zdejší silně proamerické a prozápadní a současně silně protinárodní "elity", které si chtějí udržet přízeň a štědrost západních chlebodárců a zachovat status quo, protože oni se velice pěkně napakovali na účet ovčanů. Ovčany pohrdají, těm starším, co něco pamatují a těm, co myslí a současně nejsou prodejné dě.ky, by nejraději úplně zakázali volit nebo zakroutili krkem. Spoléhají na naivní náctileté, kteří nemají žádné zkušenosti a žijí svými utopickými sny a ve virtuální realitě přibití u svých mobilů a laptopů. Zdejší "elity" jsou tzv. umělci nebo spíše ti, kteří si na ně hrají, podnikavci, kteří zázračně zbohatli v devadesátkách, kdy bylo zcela zhasnuto a od té doby nemají rádi denní světlo a lidé s výrazně nadprůměrnými příjmy ( právníci,ekonomové, lékaři, manažeři, pracovníci v IT oborech aj. ). V parlamentu tyto zaprodané a parazitické "elity" zastupuje TOP 09, ODS, Piráti, STAN a panbíčkařská KDU - ČSL.Co se týká Pirátů, je to jen dorost TOP 09 a ODS. ODS je pak strana, která navždy bude spojena s kolosálními a v naprosté většině případů nepotrestanými podvody a krádežemi kdysi státního či družstevního majetku v devadesátých letech. Výše zmínění jsou asi tak důvěryhodní jako nosatí intrikáni ze Západu, kteří šíří ohněm a mečem tu svoji "demokracii", "svobodu" a "lidská práva" po celém světě a za nimiž jsou celé hory zničených lidských životů a osudů a nekonečné lži,podvody, intriky a loupeže.

371193

28.4.2019 9:43

Mladí vs staří?

hank 91.?.?.?

Už přes 5000 let, po celou dobu, kdy si lidstvo zapisuje své dějiny, si každá odcházející generace myslí, že dnešní mládež nestojí za nic a že s těmi staršími, odchází i ten lepší svět... Zatímco po vymření všech pamětníků si každá nastupující generace zopakuje všechny hovadiny, kterých se dopustili její předkové, včetně těch tragicky krvavých.

Dokud bude rozum jenom 2% nátěrem na genetickém dědictví po našich opičích a ještěřích předcích, který opadá za každé vážnější kulturně-civilizační krize, vždycky to takhle bude. Odhaduje se, že lidstvo potřebuje ještě asi 30 000 let evoluce, aby se ten rozpor mezi genetickým dědictvím a funkcemi mozkové kůry aspoň částečně eliminoval. Jestli a jak se s tím rozporem společnost porovná, to je vždycky na těch nastupujících generacích. Až teď, poprvé v historii, k tomu mají dostatek informací. Bude na nich, jak s nimi naloží.

Osobně mrzí, že už se nejspíš nedožiju toho, jak si v této snaze povedou... Ale bude to jejich svět. My už můžeme jenom zpytovat svědomí, nakolik jsme je pro něj vychovali a v jakém stavu jim ho tu necháváme. A nanejvýš je před opakováním těch hovadin ze všech zbývajících sil varovat.

371256

Příspěvků: 21

23.04. 03:51 kolokol  No vážně,
23.04. 14:36 RomanTička  RE: No vážně,
23.04. 21:50 hc  RE: No vážně,
23.04. 21:56  RE: No vážně,
23.04. 04:17 LuboDubo  demografická studie.
23.04. 04:47  RE: demografická studie.
23.04. 09:15 eda521  RE: demografická studie.
23.04. 09:24 martin bares  I sem
23.04. 09:49 Clear  Výborný komentár!!!
23.04. 11:42 lubosmat  Kto z koho, Štátna elita USA, Globálny prediktor alebo Nacionalisti?
23.04. 11:45 Lubosmat  Kto z koho, Štátna elita USA, Globálny prediktor alebo Nacionalisti ?
23.04. 19:33  pochybná kritika socialistické generace
23.04. 21:03 martin bares  RE: pochybná kritika socialistické generace
23.04. 21:26 AlexZZ  Kdo neplati dane nema volit
23.04. 21:38 Karel K.  Fakta ze Slovenska: Nová chronologie. Tisíc let bylo Slovákům přidáno v 19. století .
24.04. 07:38 External observer  Externi faktory zmeny
24.04. 09:32 Vladimír Stwora  RE: Externi faktory zmeny
24.04. 21:27 Antimon  RE: Externi faktory zmeny
29.04. 00:04 minidaz  RE: Externi faktory zmeny
24.04. 18:04  To je jasné
28.04. 09:43 hank  Mladí vs staří?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 2

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 1

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
387 762,50 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 751