Diskuze k článku

Kritika Izraele vás dostane do vězení

Příspěvků 14

20.4.2019 13:48

Ano, konečně se to hýbe tím správným směrem...

R.E. 46.?.?.?

...je třeba přísně zapovědět a ještě přísněji trestat zpochybňování vedoucí úlohy židovstva v naší civilizaci a ještě důrazněji prosazovat zákony o tom, že pokud se nenecháte okrást židem, jste antisemita a zasloužíte trest !!!
[velký smích]

371093

20.4.2019 20:56

holocaust

juvi 77.?.?.?

Já vůbec nezpochybňuji to, že Němci povraždili v koncentrácích milióny lidí. Ale jen menšina z nich byli Židé. Většina Rusové, dále Poláci, Němci, Čechoslováci, Francouzi atd. Protože oni se považovali za příslušníky těchto národů - typicky viz Ota Pavel a Smrt krásných srnců. Tvrdit dnes, že to všechno byli Židé je darebáctví a přistupování na árijská rasová kritéria.

371098

21.4.2019 9:09

RE: holocaust

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 371098

ehm, kdyby někdo , nedej přírodo , hledal zdroje "árijských rasových kritérií" , nemusí chodit dakeko, když máme TY gojimské svátky ( aby taky něco měli) , stačí zajít do nehořících kostelů a půjčit si KNIHU , šťourové mohou zajít i do synagogy

371103

22.4.2019 9:33

RE: holocaust

plak 37.?.?.?

Reakce na 371103

knihu, plnou vrazd, zlodejiny a hlouposti. svatky ktere mame, jsou svatky jara a jarni rovnodenosti. ktere diky cetbe hlouposti a zlodejin, v nekterych hlavach, vypadaji jako svatky jine. tito zlodejove se je snazi ukradnout, prelepit. podobne jako slunovraty. do ustavu s nima.

371127

22.4.2019 10:56

RE: holocaust

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 371098

(Vkládáno přes TOR nebo proxy. Zrušeno)

371130

21.4.2019 8:30

Dost si fandíš,

Erwin 194.?.?.?

chlapče Kurte. Asi se domníváš, jaký nejsi hrdina. Neboj, za takovou "kritiku" ti nikdo tvůj blog nezruší. Tento druh kritiky je jim ukradený.
Zkus ale napsat něco o lžích, které potomci Chazarů (spolu se svými lokaji) šíří již staletí o svém útisku, pronásledování a nenávisti ze strany gojímů.
Zkus napsat břitkou kritiku naopak jejich nenávisti k naši rase, která nás stála již mnoho a mnoho miliónů těch nejcennějších životů. Zkus jenom naťuknout téma nejposvátnější, ústřední událost celých lidských dějin z trochu jiného pohledu, než nás oni sami vyučují.
A nemusíš být ani původní.
Pak teprve budeš, hochu, mrkat.

371102

21.4.2019 12:09

Svět hodnot v propadu

svatoslav butora 88.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě.
Neustálé vracení se do minulosti ve věci "źidovských hodnot" zhlediska vývoje již dávno, od času působení Ježíše Krista ztratilo význam. Je to na stejné úrovni jako omílání "amerických hodnot", o kterých již Svět Lidí ztratil jakékoliv iluze.

"Židovské hodnoty" se z historie vypařily/vyčichaly stejně jako ty "americké hodnoty" a mají stejnou bezvýznamnost jako "německé hodnoty". Je to všechno jenom velká hra o pozici na Pyramidě Moci.

Neustálé vracení se do minulosti ve věci "mohamedánských hodnot" zhlediska vývoje již také ztratilo význam. Navzdory tomu, že za mohamedány v Evropě "mluví" tzv. EU a Velká německá Černá Paní - mohamedánská aktivistka Merkelová - tyto "mohamedánské hodnoty" představují jenom pustošící a ohavnosti páchající šířitelé starého otrokářského režimu z bývalé oblasti otrokářských říší starého Babylonu a staré Persie. Také oni chtějí dosáhnout nejvyšší pozici na Pyramidě Moci, a tak vraždí, zapalují a vyhazují do vzduchu křesťanské kostely ale též nenávidí všechny lidi, kteří jsou jiní jako oni. Ani ta německá Černá Paní a ani tzv. EU ještě nikdy a nikde nezveřejnily žádný žádný žádný argument, proč jsou "mohamedánské hodnoty" lepší pro vyvíjecí se civilizaci a v čem jsou "lepší".

V závoji/oblaku/soustavě "křesťanských hodnot" se od časů Ježíše Krista nacházejí ještě pořád části civilizačních hodnot, i když také jako u mohamedánů a velkoněmeckých a amerických a židovských tezí o jejich nadřazenosti tyto "hodnoty křesťanství" zejména ta hlavní "křesťanstvím" se chlubící církev tyto hodnoty v průběhu historie velice prudce znehodnotila stejnou metodikou, jak to dnes činí mohamedáni. Proto se ani papež od mohamedánů nedistancuje. Vždyť v novém uspořádání Pyramidy Moci, kterou jim pomáhá stavět stará globální příšera Smrtihlav, mají místečka vedle sebe....

Svět Lidí a Budoucnost Světa Lidí ty mrtvolné staré - do dneška přežívající ideologie - nepotřebuje. Potřebuje to, co se ukázalo jako "dobré" pro stoupence a následovníky Ježíše Krista, který sice vyšel ze židovského prostředí, ale to co kázal bylo v protikladu se židovstvím.... Proto ho zabili, že ano. Byl velice lidský a odmítal vraždění, které je všem velikým světovým náboženstvím blízké.
O to jde.
Svět Lidí se může vyvíjet, když se zbaví vraždění, které obhajují z nejrůznějších důvodů ti, co vládnou ve jménu tezí o nadřazenosti židovství, mohamedánství, "křesťanství" a tezí o nadřazenosti amerických a německých a mohamedánských globálních démo(n)kratických, ale hlavně finančně-mocenských zájmů.
O to jde.
Lidé tu u nás a na Východě Země ví, co ty zkažené "hodnoty" tzv.Západu Světu Lidí přinesly.

371106

21.4.2019 20:52

RE: Svět hodnot v propadu

Sasin 178.?.?.?

Reakce na 371106

Pochopte blboni, že gdyž budou chtít vyhoděj do luftu folksvágen, audí, pežót, elektrárny, mosty, přehrady a nebudou to dělat voni. To udělaj vyjebaní zaměstnanci třeba z čupčí kundy a eště za to poberou důchody. A budou říkat v máslomedíích, že za to můžou voni, zaměstnanci, že málo prcaj a chtěj furt něgde bydlet a mít co žrát, ti donekonečna poctiví usmrkaní zaměstnanci a gdejaká verbež nebo rovnou lůza. A gdo tomu uvěří. No přece paraziti a jejich jelitářská parazitní fronta. U nás to počítám už tak na jeden a půl milionu takovejch hovad. A každým rokem jich přibývá.

371117

21.4.2019 15:52

Náhoda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

"Atentáty proti katolíkům v Kolombu.
Arcibiskupem Kolomba je Malcolm kardinál Ranjith,
který patří k předním kritikům liturgických reforem po druhém vatikánském koncilu.
Vnímá je jako sekularizaci západního křesťanství.
Velmi podporuje tridentskou mši.
Ignorování a omezování encykliky Summorum Pontificum
(která tuto formu slavení mše rozšiřuje) biskupy v některých diecézích
považuje za projev "neposlušnosti, ba dokonce vzpoury proti papeži".
Ve své arcidiecézi zakázal přijímání na ruku a ve stoje,
které se po druhém vatikánském koncilu rozšířilo,
ač dle Ranjithova názoru „nebylo požadováno ani Sacrosanctum Concilium,
ani koncilními otci, ale schváleno poté, co se v některých zemích neoprávněně rozšířilo.“
Zatím 200 mrtvých.
Tridentská mše neprojde!"

371109

21.4.2019 20:35

digitální svazáci cenzurují "závadové umělce" jak za normalizace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 199.?.?.?

Digitální svazáci alias "Pirátská strana" je banda novodobých svazáků. Stačí se v televizi podívat na ty jejich drzé "chucpe" ksichty, ani nemusím poslouchat co tam žvaní.
Kam se poděla ta základna nadšených mladých lidí co tu stranu odzdola vybudovali? Místo nich jsou na vedoucích místech samí sorosovi svazáci.
Zřejmě tam proběhla "noc dlouhých nožů" , vlastně šavlí, a těch charakterních poctivých se zbavili.

Nejen že se nějaký debílek prokecl že by se místo Notre dame měla postavit mešita, a že chtějí v Praze znárodňovat byty
http://dfens-cz.com/boj-proti-bytovym-kulakum/
ale dokonce zakazují vystupování umělcům kteří byli zakazovaní za komoušů:
https://www.euportal.cz/Articles/21007-uz-ho-zase-...
Tentokrát to odnesl Pepa Nos za to že podporoval tu nesprávnou stranu.
Není to náhodou protiústavní, diskriminovat někoho na základě politické orientace?

371115

21.4.2019 20:44

Otroci se tak dlouho bojí, dokud mají co ztratit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

V dnešním doslova šíleném a velmi nespravedlivě uspořádaném světě si promile neuvěřitelně drzých a sebevědomých zločinců, kteří věří, že jsou z různých důvodů (původ, vzdělání, majetek, rasa, vyznání atd.) nadřazeni ostatním, přivlastňuje majetky a výsledky práce miliard otroků. Otroci přitom mají strach, že přijdou i o to málo, co ještě mají, zatímco zločinci chtějí vlastnit úplně všechno, ovládat a kontrolovat všechny a dělají proto neuvěřitelné zločiny a svi.árny po celém světě. Samozřejmě vždy pod líbivými hesly a falešnou vlajkou. Ty svi.árny jsou už dlouho pro myslící lidi velmi dobře viditelné a je jich opravdu neuvěřitelně moc. Napadlo už alespoň část otroků to, že ten, kdo by se měl opravdu bát, je právě to promile všehoschopných zločinců se světovládnými ambicemi ? Mají sice ještě moc a jen strachem kryté peníze, ale tvoří jen promile lidstva. Pokud to otroky ještě nenapadlo, čeká je opravdu smutný konec.Říkám tomu novodobé otroctví.

371116

22.4.2019 10:26

Neřešíte podstatné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Socopatizací květů života školastiky deformantů plácaných jak plastelíny ex(ks)pertními kabinetoretardy jste pokročili pod laťku platících nevolníků sebelikvidaci cestovkou €araboafriky dvou? miliard islamistů. Digitální dementi, pardon nosiči kartičky pohyblivých obrázků. [chechtot]

https://pravyprostor.cz/s-nimi-zemre-nemecko/ 21.4.2019 17:50:42 Odpovědět

371129

22.4.2019 11:06

RE: Neřešíte podstatné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 371129

(Vkládáno přes TOR nebo proxy. Zrušeno)

371131

22.4.2019 18:47

Mor v Rusku

omar 109.?.?.?

Z anotácie knihy:

"Předkládané dílo Mor v Rusku vyšlo poprvé v roce 1922. Je očitým svědectvím autora, který bolševickou revoluci osobně prožil v jednom z jejích epicenter. Opíraje se téměř výlučně o oficiální dobové židovské, německé a ruské zdroje, rozkrývá autor s břitkou názorností pozadí bolševického převratu. Jeho závěr: Bolševismus je židovský vynález zkoncipovaný, iniciovaný, financovaný a realizovaný mezinárodním Židovstvem."

Ešte prosím, nejaký komentár?

371143

Příspěvků: 14

20.04. 13:48 R.E.  Ano, konečně se to hýbe tím správným směrem...
20.04. 20:56 juvi  holocaust
21.04. 09:09 ping789  RE: holocaust
22.04. 09:33 plak  RE: holocaust
22.04. 10:56  RE: holocaust
21.04. 08:30 Erwin  Dost si fandíš,
21.04. 12:09 svatoslav butora  Svět hodnot v propadu
21.04. 20:52 Sasin  RE: Svět hodnot v propadu
21.04. 15:52  Náhoda
21.04. 20:35  digitální svazáci cenzurují "závadové umělce" jak za normalizace
21.04. 20:44  Otroci se tak dlouho bojí, dokud mají co ztratit
22.04. 10:26  Neřešíte podstatné
22.04. 11:06  RE: Neřešíte podstatné
22.04. 18:47 omar  Mor v Rusku

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 84 čtenářů částkou 18 584 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Neurčeno 1

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 5

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 7

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,55 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
29,44 Kč
Kanadský dolar
17,05 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
20,81 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,35 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 242,18 Kč
1 unce stříbra
553,76 Kč
Bitcoin
747 059,38 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 968