Diskuze k článku

Další fáze multikulturního ráje na „vyspělém“ „Západě“ – občanská válka

Příspěvků 41

18.3.2019 5:35

pokrytci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Hele a co pohledávají Britové jež se dnes eufemisticky nazývají Novozélanďané na Zeladnu? Co kdyby se konečně po 3 stoletích zpakovali, vzali s sebou jazyk (jak jinak než anglický), flágoru (jak jinak než s britskou vlaječkou), portréty dobyvatele Cooka, sebe, a odtáhli odkud přišli, t.j. do Británie? Tak by šli dnešním dobyvatelům Západu příkladem a nechovali by se jak pokrytci.

370365

18.3.2019 18:34

RE: pokrytci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 370365

Super.

Co kdyby to udělali všichni?

Co byste udělal s míšencema v Brazílii.

370393

18.3.2019 6:27

Západ není nevinnou obětí.

gippius 213.?.?.?

Západ se v minulosti choval /nejen/ k muslimům zcela bezohledně. Kdo /mimo jiné/ uvedl v chaos a násilí rozsáhlé oblasti severní Afriky a Blízkého východu až po Pakistán? Ti migranti tu samozřejmě nepřišli jen tak a to v článku chybí. Ano, jistě, je třeba vidět i západní lumpy, kteří by sem s jistými úmysly chtěli dostat celý rozvojový svět. Ale západ není žádná nevinná oběť. A skoro by se dalo s jistým smyslem pro spravedlnost říct, že je dobře, jak se západ postupně plní migranty. Protože si to do značné míry zaslouží. Bohužel je ale západ pro nás za humny a do značné míry nám jakožto podřízené kolonii diktuje své direktivy. Jinak, podstatné jméno "vina" postačí psát s jedním "n". Zkrátka ani vinu není dobré přifukovat.

370366

18.3.2019 10:56

podstatné jméno "vina

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 370366

...pán se spletl, možná mu vytanulo na mysl slovo,, vinný,, list vinný střik...
Co se týče těch Ž a ž, ti by se měli rozhodnout a to hodně rychle, jestli chtějí zakalit až v Armagedonu, seslaným na ničemné lidi samotným Stvořitelem, nebo jestli sem napumpují krimigranty a budou tady pronásledováni stejně jako jinde, kde ty potvory nastěhovali pokojným nájemníkům do baráku.
Protože tito cizáci jim udělají ze života peklo a potom budou chtít utíkat do vyprahlého Izrahelle.
Jestli sem Hamáček, petříček chovanec, fiala a další kolaboranti natáhnou netáhla jako do TEPLIC, tak tady končím.
A doufám že ty bukvice politických stran někdo vytáhne z toho jejich pohodlí a bezpečí a udělá jim před chcípnutím ještě nějakou taškařici mezi nohama a vzadu, aby věděli, co je to musulmanská přítulnost.Buhee.[bliji]

370376

18.3.2019 14:17

RE: podstatné jméno

gippius 213.?.?.?

Reakce na 370376

Pořád doufám, že jste měl namysli žirafy, Protože jinak byste musel být antisemita, nebo byste dokonce ani neměl dosahovat základní úrovně úcty k holokaustu, což je úplně to nejhorší, co si vůbec může člověk myslet. Jestli si to ale opravdu myslíte, okamžitě přestaňte takto myslet a honem si začněte myslet pravý opak, než bude pozdě.

370384

19.3.2019 2:06

RE: podstatné jméno

Miro_Ha 185.?.?.?

Reakce na 370384

Myslím, že pan kolega z Brna to napsal docela srozumitelně. Nepleťme si zde jablka a hrušky. Nevidím jediný důvod, proč zrovna vy nutíte druhé myslet si něco jiného v důsledku toho, že máte silný informační deficit, aniž si to přiznáte, přitom jste sám o sobě přesvědčen, že jediná možná pravda a pohled na věc je pouze ten váš.
PS: Čtěte tlusté knihy. Shalom!

370398

19.3.2019 7:33

RE: podstatné jméno

gippius 213.?.?.?

Reakce na 370398

Já to ale myslel ironicky. Jeho pohled úplně nesdílím, ale v základě mu dávám zapravdu. Pár tlustých knih jsem v životě přečetl, nyní mi k tomu nezbývá čas, ale rád bych to ještě dohnal.

370401

19.3.2019 9:31

RE: podstatné jméno

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370398

...on to myslí ze sranty...[chechtot][chechtot][chechtot]

370403

19.3.2019 15:33

RE: podstatné jméno

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 370384

Já nepotřebuji být antisemita, ačkoli jsem z kmene Jafet.
Ž a ž si bryndaj výkaly na svůj dvoreček přece sami. Ž vyprovokovali války aby vyhladili ž a proto už dopředu jim řekl Ježíš:,,Satanova synagoga,,. He he.

A dokazují to ti chazaři až tak, že to budou oni, kdo bude skučet, protože :,,Ani jejich zlato, ani jejich stříbro je nebude schopno zachránit v den Jeho hněvu,,.
Okrádají nás všechny, drtí nás, mučí nás, vraždí nás, pomlouvají nás, jen se koukněte, kolik jich je v parlamentu, kdo jsou to policajti, bílá mafie a další výkvět Satanova rohu.
Nebuďte blbej a nežerte to těm sluníčkům a havloidní kavárně! Konec všech věcí už brzy přijde a kdo ohrnuje rypinu před právem, budiž mu taky něco naloženo. Pche.

370413

18.3.2019 20:04

Vnucování pocitu viny - nástroj zla

Pátá Mojžíšova 7:24 89.?.?.?

Reakce na 370366

Jaký „západ“ ???

>Západ se v minulosti choval /nejen/ k muslimům zcela bezohledně. Kdo /mimo jiné/ uvedl v chaos a násilí rozsáhlé oblasti severní Afriky a Blízkého východu až po Pakistán?

„Kdo“ – vrchnost které sekty po tisíciletí organizuje debilizaci, loupení a vraždění? Která sekta má v programu vyhubit pronárody jako klaté? Banksteři blízcí které sektě spáchali revoluce, světové války i rabování v Asii a Africe? A páchají další obrovské zlo, otroky zdebilizované svatoválečným islámem verbují skrze poskoky, sajany a kolaboranty do Evropy !

>smyslem pro spravedlnost říct, že je dobře, jak se západ postupně plní migranty. Protože si to do značné míry zaslouží.

Voni jsou při smyslech? Co a pro koho je výhodné na oblbování mohamedánských otroků žvásty o „nároku na lepší život“, na „evropský ráj“? Pro ničivé euroatlanticko „svaté“ bankstery !

V Evropě žijí lidé, z nichž většina je nucená pracovat pět dnů v týdnu, pro zajištění základních materiálních podmínek života. Většina evropských států je zadlužená – u banksterů. Přebytek bytů pro milióny okupantů není. Okupanti infikovaní islámem se evropskému způsobu života nejsou schopni přiblížit. Přitáhli leda svatoválčit za cizí, banksterské zájmy.
Ve výsledku jsou deprivovaní jak přivandrovalci, tak domorodci.

A „moudro“ z článku:
>Když nacistické Německo obsazovalo Evropu
„nacistické Německo“ i obě světové války byly dílem banksterů a „SSvaté“ ideologie. Rabi Joachim Prinz blekotal o ohrožení tisícileté cesty. Za vyhubením pronárodů? Jak je to popsáno v mojžíšismu?

Přínos článku:
„Když mluvíme o terorismu, v poslední době se přitom vždy jedná o ‚čin pomateného jedince‘, nemá to nic společného s ničím…“
Ironicky nadneseno.

Jinak ale:
Zlo má své příčiny, jádro i souvislosti. My se potřebujeme oddávat nikoli debilizaci a fašistickým, „liberálním“ žvástům, ale vlastnímu rozumu.

Pročpak by měli být do Evropy hromadně importováni lidé z jiných pevnin a jiného způsobu života? Jenom pro zlo! Pro chaos, rozvrat v zájmu mocensky chorých banksterů, s nimiž kolaborují mnozí politici. Politici, kteří podporují hromadné přivandrovalectví, včetně otrokářského („pracovního“), jsou podle mě zločinci! Na bankstery a kolaboranty s mocenským zlem by se měla policie zaměřit - to by ale musela být nezávislá.

370394

18.3.2019 22:07

RE: Vnucování pocitu viny - nástroj zla

gippius 213.?.?.?

Reakce na 370394

Světové války a hlavně revoluce nebyly dílem jen banksterů, byly hlavně dílem korunovaných hlav, mám namysli hlavně tu osudovou první světovou. Nechci bankstery omlouvat, z válek měli obrovský prospěch. Ale dělat nevinné lilie z hlav tehdejších velmocí, z jejich tzv. elit, to by nebylo moc objektivní. Odštěpená judaistická sekta už dávno nemá takovou moc, jako před staletími, navíc má vážný problém s pochybami u té zvídavější a méně sugestibilní části lidstva. Jinak ale souhlasím s tím, že opravdu není sebemenší důvod sem přestěhovat všechny, co o to stojí. To je samozřejmě na první pohled kardinální howadina z hlav těch, kteří to s námi nemyslí dobře.

370396

20.3.2019 17:56

RE: Vnucování pocitu viny - nástroj zla

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 370396

Jasne a ty poslouchaji bankstery. To kazdej vi. Jak dopadl Car kdyz neposlouchal.

370441

18.3.2019 9:12

Dalsi inscenovany atentat

Mnichov47 109.?.?.?

I u tohoto atentatu se jedna nejspis o krizovymi herci nainscenovany atentat, ktery ma poslouzit vladam zprisnit kontrolu nad obcany, napomoci ospravedlnovat skutecne teroristicke utoky ze strany islamskych teroristu a napomoci dalsimu rozdmychavani konfliktu mezi krestany a muslimy dle hesla, kdyz se dva perou, treti se smeje.
https://aeronet.cz/news/video-druhe-video-z-masakr...

370368

18.3.2019 18:05

RE: Dalsi inscenovany atentat

Maximus 1 178.?.?.?

Reakce na 370368

Celé to nahrané video je jeden velký nesmysl! Střelec vchází do místností, kde už jsou hromady mrtvol! ??? Nikde žádná krev a chybí na tělech díry po střelách, střelec použil zbraň AR-15, ale je to nějaké hodně zvukově přidušené! Není slyšet křik lidí, nikdo až na dvě tři výjimky nepobíhá po místnostech a ani se nesnaží před střelcem ukrýt! Nejsou ani vidět střely (zásahy) do podlahy a stěn když střílí, jako letitý střelec (pocházím z myslivecké rodiny) a majitel celé desítky legálně držených zbraní mám s tím celkem slušné zkušenosti, ale tady žádná střela netrefí mimo domnělé oběti nic jiného! Neskutečná kravina!
V závěru videa střelec, když opustil budovu vystřelí v autě 3 rány přes čelní sklo a považte, v tom nejsou žádné díry!!! Jo a v mešitě bylo při atentátu dítě a žena, to je přece nesmysl, ty do měšity nesmí ani vstoupit! A ještě jedna perlička nakonec, jeden ze zastřelených (podle oblečení) se později rozpohyboval a normálně začal chodit! Fakt už jsou tak pitomí, že ani neumí natočit věrohodné video!

370389

18.3.2019 18:27

RE: Dalsi inscenovany atentat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 370368

https://mega.nz/#!vMsWzQ5Z!wiBvIVNC6p-WjkHTbiq9L-d...

Je to to same ?

370391

18.3.2019 10:04

Divný pocit

Jan Hanuš 77.?.?.?

Mám z toho fakt divný pocit. Buď to udělal nějaký magor doopravdy, nebo je to další 11. září. U těch "dvojčat" se pořád neví, jak to bylo, ale každopádně to někomu posloužilo. Ať už se to teď stalo jakkoli, tak to zase někomu poslouží. Koneckonců už se vyhrožuje tresty za schvalování, a to předem. Normální člověk to jistě schvalovat nebude, ale cenzura internetu se přitvrdit může preventivně. Některé politické strany to využijí k likvidace opozice. Budeme se bát říct názor na cokoli. A o to možná jde.

370374

18.3.2019 14:12

RE: Divný pocit

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 370374

Žádný jen pocit! Vždyť těch podivných atentátů, po kterých pachatelé zanechávali na místě činů své doklady nebo se jinak diletantsky prozrazovali, bylo tady v Evropě, Americe i jinde po světě celá řada. A to nepřeháním. Valerij Pjakin k tomuto tématu často mluví, protože tyto akce probíhají jak na běžícím pásu a Rusko je taky často vítaným terčem. S kvalitou nastrčeného příběhu se nikdo moc nemaže. Asi to ani není zapotřebí. Podstatná je následná mediální a politická masáž. Pjakin to definuje jako prosazování politických cílů (ať vnitřních nebo vnějších) prostřednictvím teroristických akcí řízených nebo kontrolovaných tajnými službami zainteresovaných států.

370383

21.3.2019 4:23

Dejte detem kridu a pocmaraji vam

favela 203.?.?.?

Reakce na 370374

vam cely dum, nebo tri...Premiera tehle inscenance se viditelne a tradicne jiz dnes nezdarila, propadla a zklamani se meni obcas na sirici se i zurivost. Je treba pripomenout, ze divak za sve penize , nesmel dokonce videt,ihned pote ,co VIDEL. Brutalni zakaz byl vydan tez , cokoliv ilegalne videt ,vydan dekret proti ilegalni zvedavosti ,tak aby zadny jiz nikdy nevidel , neco z toho, co nahodou videl pred rozkazem...Prikaz , vseobecne uvalene Slepoty, zvlaste na ty co by nahodou neco, beda videli a svyma ocima a jeste a navic jiste ilegalne schopnyma videt !!
Bylo to prohlasene za nepripustny zlocin...Aby si tez divak neco nemyslel. Nebo probuh nekde neco spitl..A buhvi , nezakonne nejednal,nereagoval..I vsemocni z konglomeratu souhlasili se zakazem videneho ,zabranit i tem co jeste nevideli , beda ,VIDET !! Vseobecna ,ale selektivni vybranost byla take rozkazana. Ti co videli v EU a chteji videt , na jedne strane byli vyhlaseni za podvratne mistni nelegalni diversanty /casto 10 let vezeni a 200 tisic pokuty/,vsem z 500 milionove EU, /asi schopnych vseho/, ale zakaz nebyl vyhlasen jinym tez v EU a vsude na svete tem , odkud slysime hystericke cetne krvave hrozby pomsty na nasi adresu ,ale kteri sledovali a stale sleduji zaznamy inscenace, bez trestnych a zadnych a jiz pomsty zacali pachat davno na nas jiz davno , nejmene 30 let pred premierou a tisic let jeste navic v cele historii..Za zlociny od vzniku Islamu na nich spachane..Bez Protestu a zticha jsou vsemocne a ziskuchtive korporace sveta..A ztraty megazisku zisku rostou. Prisne rozdeleni divaku , milionu tech co nesmi a tech co smi vse a smi a jsou nedotknutelni at spachaji cokoliv...Vsechny korporace medii sveta ,okamzite se vzdali sve zakladni priciny existence !!! Tedy uverejnovat vsechny svetove udalosti v plnem rozsahu podrobnostmi...Hitler tohle take svedl velmi rychle..Napr.Obrovska moc a muzeme to pravem nazvat Derangements of Power, mensin, tez jiz byla vyzkousena v praxi v nejake cechiiii v 1938 a s velkym uspechem , cely stat se jednoduse , promptne dodal , bez problemu do zlocinne okupace nacistum.Je to snad priklad pro dnesek ?Protoze je mezi divaky spousta vsetecnych Zvedavcu, vseho schopnych, misto bylo vybrano, odlehle urcite, protoze jinde je tech reporteru, fotoreporteru a velmi nezrizene zvedavych svedku , presprilis. Vsude vidime ilegalni obrazky ,vlastne legalni , jeden ztraci prehled .Vudkyni mistni Vlady , peclive nalicenou a neunavne pozujici pred kamerami /jako manekynky ,nebo herecky/ objimajici bez zajmu nektere , ale vzdy se snazive se zarmutkem hledici do kamer a nas tez jima zarmutek na bliti z toho amaterskeho a hysterickeho predstirani ,vydelavat co nejvice na tragedii...
/Ani Korporace nevydelavaji!!/. Tak bezpecne rozeznavame politika , nesouciho plnou zodpovednost za bezpeci obcanu /ktery by okamzite resignoval/ od snaziveho parasita z Britanie dosazeneho za ucelem islamizovani toho vzdaleneho koutu sveta. Samy odhadem desetimilionove s velkymi pozemky mesity /dve dokonce !!/ k sluzbam male hrstky pred 5-8 lety prabeh...Automaticky kráceno

370457

18.3.2019 10:08

občanská válka v Evropě =

r.m. 31.?.?.?

= smích chazarských loutkářů USA, great Again údajně

370375

18.3.2019 11:56

Ako vznikla Zelandská civilizácia

libertarian 31.?.?.?

"Když nacistické Německo obsazovalo Evropu, byla ohrožena existence celé naší civilizace a fyzické přežití evropských národů "

A ako reakciu na toto ohrozenie začalo britské letectvo kobercové bombardovanie nevinných nemeckých civilistov. "Liberáli" celého sveta by dnes mali hromadne odsúdiť a prípadne potrestať konateľov tohto obludného bombardovania. Brániť sa - to je predsa zločin.

A novozélandskí "liberáli" by si mali prečítať históriu svojej novozélandskej civilizácie, niečo o tom, kam sa podela väčšina pôvodných obyvateľov, a čo to boli za votrelci, čo obsadili Zeland.

citát :
Dva měsíce po Cookovi dorazila francouzská námořní výprava kapitána Jeana de Surville. Další francouzská výprava, kapitána Mariona du Fresne, která připlula roku 1772, oba ostrovy prohlásila za državu francouzského krále Ludvíka XV.

Někdy na počátku 19. století byly na ostrovy dovezeny první střelné zbraně - muškety, což naprosto převrátilo maorské dějiny a dalo následujícím čtyřiceti letům název "mušketové války". Kmeny, které si muškety pořídily, se vrhly na kmeny, které nebyly takto vyzbrojeny, a začaly je vyvražďovat. V letech 1801–1840 se podle odhadů historiků uskutečnilo asi 600 válek mezi kmeny a bylo při nich zabito asi 40 000 Maorů.

370378

18.3.2019 13:28

RE: Ako vznikla Zelandská civilizácia

Lovec idiotů 91.?.?.?

Reakce na 370378

Ono se o tom moc nemluví, ale v knize, kteoru jsem četl na NZ, bylo napsáno, že během dvacetileté genocidy se Britům podařilo snížit počet Maorů ze 700.000 na 70.000, kteří podepsali, že země je britská. Maoři kupodivu nezapomněli a dle slov jednoho z nich jsou připraveni, až přijde čas, si svoji zem vzít zpět.

370382

18.3.2019 13:24

Jak pejsek s kočičkou vařili dort

Lovec idiotů 91.?.?.?

Článek je plný zkratkovitých nesmyslů. Ono je těžké psát o něčem, o čem autor nemá ani páru. Na to by se měl zeptat třeba paní Specter, jak je to s tím multikulti. A když jsem četl to o těch milionech a sprchách, tak mi bylo jasno. Celý článek je hromada krávovin, přičemž dobré hodnocení je taženo odporem vůči barevným přistěhovalcům.

370381

18.3.2019 23:24

RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort

F&T 212.?.?.?

Reakce na 370381

Až se vedle vás jedna z těch "krávovin" odpálí, tak Vám to asi bude jedno. A nebo vám ten "nesmysl" znásilní dceru.

Migrace do Evropy v poslední době nemá obdoby v nedávné minulosti a je uměle vyvolaná.

Naši lidé nemají nic např. proti vietnamcům, protože ti tu nechtějí žít zadarmo.

370397

19.3.2019 17:58

RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 370397

Ale já tu přeci ty barevné také nechci a to ani jednoho. Přesto nemusím tento článek hodnotit jedničkou, neboť obsahuje několik naprostých hovadin včetně těch sprch.

370418

22.3.2019 10:53

RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort

MichalB 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370418

A co je za "hovadinu" na konstatování skutečnosti, že ne všichni Němci osobně dohlíželi na hladký provoz plynových komor? To je fakt. nebo se tam snad podle vás všichni postupně vystřídali? [cool]

370474

22.3.2019 11:41

RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 370474

Tato otázka je stejná, jako kdybych se zeptal, zda všichni Iráčani vyhazovali v Kuvajtu novorozence z inkubátorů.

Vložený obrázek

Nayirah testimony

370478

20.3.2019 18:02

RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 370397

Temhle to nevadi. Vis soudruzka Mollie Tibbetts nebo tatik Marie Ladenburger.

Ten by dcerusku jeste drzel.

370442

20.3.2019 18:05

RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 370381

A co tam je spatne? Nemcu tam nebylo moc a nekdy to byli ukrajinci. Proc se to ted nepripomina?

370443

18.3.2019 18:10

"Vyspělý" Západ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

byl pozlátkem nazdobenou výkladní skříní chazarských otrokářů, kteří si ukradli Západ a nyní chtějí ukrást a zotročit.ten zbytek dosud naivního, ale rychle se probouzejícího světa. Muslimský svět byl pro ně velmi zajímavý, protože mnoho zemí vyznávajících tuto víru doslova plavalo na ropě, zemním plynu a dalších ceněných a výhodně zpeněžitelných komoditách. Tím byl zpečetěn jejich osud. Byly rozkradeny, "osvobozeny" barevnými revolucemi a majdany, vystříleni, popřípadě vybombardovány do doby kamenné (to, když se nechtěly nechat vykrást do mrtě). Vždy pod neuvěřitelně křiváckou a velmi zištnou záminkou šíření demokracie, svobody, lidských práv a pokroku. Nyní moderní otrokáři velmi brzy konečně sklidí to, co celá staletí zasévali po celém světě. Není pro ně úniku ani polehčujících okolností. Chcípnou tam, kde bylo jejich impérium a naivní a dobře vyzbrojení otroci jim zobali z ruky, a to právě rukama těch privilegovaných otroků.

370390

18.3.2019 18:32

multikulti

J.J. 46.?.?.?

Je to útok pod falešnou vlajkou jako 11.9.
https://aeronet.cz/news/video-druhe-video-z-masakr...

370392

21.3.2019 8:45

RE: multikulti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 370392

Tady je namalovana verze od Reuters. Najdete 10 rozdilu.


https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/500403-novy...

370459

18.3.2019 21:31

I pan Brand věří nacistické konspiraci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

?

370395

19.3.2019 14:36

RE: Aeronet, čítajte aj diskusie

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 370402

Opět jasný důkaz toho, že kolotočář píše úplné nesmysly. Je to takový alternativní bulvár typu Hrom. Nikdo z rozumných lidí by tento server neměl brát vážně.

370412

19.3.2019 16:24

RE: Aeronet, čítajte aj diskusie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 370412

Pane Lovče, možná, že jen i za otázku mě zařadíte mezi ulovené idioty. Rád bych se Vás přesto zeptal na Váš názor: Je novozélandská vláda nacistická? Děkuji za odpověď.

370415

20.3.2019 18:07

RE: Aeronet, čítajte aj diskusie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 370412

Jakoze to video sam padelal?

370444

20.3.2019 18:20

RE: Aeronet, čítajte aj diskusie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 370412

A co CNN ?

Tady mate zabery z Bataclanu, ze tam je krev, rozsypany sklo a nikdo si tam nedela selficka?

https://edition.cnn.com/videos/world/2015/11/15/bataclan-theater-shots-ring-out-orig-vstan.cnn

370447

20.3.2019 18:25

RE: Aeronet, čítajte aj diskusie

Pacholíček 93.?.?.?

Reakce na 370412

Poslouchaj lovec, Voni jsou nějak moc informovanej. Radši to vídeo zkouknou a počítaj díry do kabátů a do zdí. Třeba je ta jistota vopustí. Pacholík.

370448

19.3.2019 12:11

mezinárodní terorizmus = CIA, NSA, CI5 MI5

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

"Osamělý střelec" je jen pohádka pro idioty co tomu uvěří.
Chytrý dávno pochopil že je to v90% případů dílo tajných služeb, buď domácích (9/11) nebo zahraničních.

Ješrě tam ani nepřijeli vyšetřovatelé a už se chystají v řadě zemí zakazovat zbraně. Typicky v EU kde se snaží 3 roky protlačit zákaz samonabíjecích pušek. Až tenhle krizový australský herec tonumožní. Vsaďte se.

370407

19.3.2019 15:40

Hamáček

LaFox 78.?.?.?

Pozor Hamáček čmucháček slídí a naslouchá.

370414

21.3.2019 4:48

Pokr..... dejte detem kridu...

favela 203.?.?.?

Kde vzali ty miliony a velmi rychle , nedavno pribehli /pred 5-8 roky/a zbidaceni na stavbu + pozemky , uprostred mesta, nikoliv jedne ,ale dvou obrovskych rozlehlych mesit pro potreby male hrstky islamistu . Nestacila by jedna mensi mesita a usetrene miliony poslat na pomoc tem ,kteri a jak jsme denne ujistovani trpi , jejich rodinam s detmi ,pribuznym a spoluobcanum.... Pece o ne a neni jich malo a v miliardach denne, se zrejme a velkoryse ponechava plne na nas...Pece o jine v nouzi se lidskopravne a humanne zakazuje ,vsude na svete?..I s bezpecnosti nasi a nasich rodin, nezajistenou ani trochu jak je videt, se vubec nepocita s miliardovymi armadami bezpecnosti , ktere zakazuji prisne vlastnit prostredky k nasi individualni obrane. Duvodu a nevyvratitelnych , dukazu a faktu ze myslet na obranu je bezpodminecne nutne jsou jiz miliony .Vlastne na sebeobranu. Kdyz nic jineho neexistuje.
Jedna se o totalni, nasilnou islamizaci sveta a vsude a vsemi prostredky ?
S mohutne predimenzovanymi mesitami s velkym vzrustem islamske populace jiz brzy, take na NZ ?

370458

Příspěvků: 41

18.03. 05:35  pokrytci
18.03. 18:34  RE: pokrytci
18.03. 06:27 gippius  Západ není nevinnou obětí.
18.03. 10:56 Jarda z Brna  podstatné jméno "vina
18.03. 14:17 gippius  RE: podstatné jméno
19.03. 02:06 Miro_Ha  RE: podstatné jméno
19.03. 07:33 gippius  RE: podstatné jméno
19.03. 09:31 R.E.  RE: podstatné jméno
19.03. 15:33 Jarda z Brna  RE: podstatné jméno
18.03. 20:04 Pátá Mojžíšova 7:24  Vnucování pocitu viny - nástroj zla
18.03. 22:07 gippius  RE: Vnucování pocitu viny - nástroj zla
20.03. 17:56  RE: Vnucování pocitu viny - nástroj zla
18.03. 09:12 Mnichov47  Dalsi inscenovany atentat
18.03. 18:05 Maximus 1  RE: Dalsi inscenovany atentat
18.03. 18:27  RE: Dalsi inscenovany atentat
18.03. 10:04 Jan Hanuš  Divný pocit
18.03. 14:12 kolokol  RE: Divný pocit
21.03. 04:23 favela  Dejte detem kridu a pocmaraji vam
18.03. 10:08 r.m.  občanská válka v Evropě =
18.03. 11:56 libertarian  Ako vznikla Zelandská civilizácia
18.03. 13:28 Lovec idiotů  RE: Ako vznikla Zelandská civilizácia
18.03. 13:24 Lovec idiotů  Jak pejsek s kočičkou vařili dort
18.03. 23:24 F&T  RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort
19.03. 17:58 Lovec idiotů  RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort
22.03. 10:53 MichalB  RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort
22.03. 11:41  RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort
20.03. 18:02  RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort
20.03. 18:05  RE: Jak pejsek s kočičkou vařili dort
18.03. 18:10  "Vyspělý" Západ
18.03. 18:32 J.J.  multikulti
21.03. 08:45  RE: multikulti
18.03. 21:31  I pan Brand věří nacistické konspiraci
19.03. 08:11 jopp  Aeronet, čítajte aj diskusie
19.03. 14:36 Lovec idiotů  RE: Aeronet, čítajte aj diskusie
19.03. 16:24  RE: Aeronet, čítajte aj diskusie
20.03. 18:07  RE: Aeronet, čítajte aj diskusie
20.03. 18:20  RE: Aeronet, čítajte aj diskusie
20.03. 18:25 Pacholíček  RE: Aeronet, čítajte aj diskusie
19.03. 12:11  mezinárodní terorizmus = CIA, NSA, CI5 MI5
19.03. 15:40 LaFox  Hamáček
21.03. 04:48 favela  Pokr..... dejte detem kridu...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

13

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 31 čtenářů částkou 4 442 korun, což je 13 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Rakousku je prošetřováno úmrtí a plicní embólie po vakcíně od Astra Zenecy07.03.21 20:19 Rakousko 0

V Praze se demonstruje, vystrašený režim vrací autobusy s demonstranty a blokuje vstup na Staromák07.03.21 14:32 Česká republika 5

Bývalý prezident V.Klaus se už z koronaviru uzdravil06.03.21 12:32 Česká republika 3

Tři buzeranti si pořídili dítě. A pak druhé05.03.21 21:31 Česká republika 2

Premiérovo doznání: Nevím, co máme dělat05.03.21 19:26 Česká republika 3

Babiš zkouší "podplatit" své budoucí voliče zrušením maturit05.03.21 13:39 Česká republika 1

Policejní komando vyráží pokutovat běžkaře04.03.21 23:06 Česká republika 3

Ústavní soud zrušil některé vyhlášené zákazy prodeje04.03.21 11:14 Česká republika 1

Výběrové řízení do představenstva nemocnic podmíněno znalostí programů stran Pirátů a Starostů02.03.21 23:57 Česká republika 1

Na Slovensku hrozí rozpad koalice kvůli vakcíně Sputnik V02.03.21 19:25 Slovensko 11

Současná šikana lidí je za hranicí zdravého rozumu - oběd v šatně namísto jídelny02.03.21 12:32 Česká republika 4

Mgr. Lubomír Volný - Tvrdý lockdown 24.2.202101.03.21 23:38 Česká republika 0

Znáte pohádku o jezinkách? - 3 týdny domácího vězení nemusí stačit!01.03.21 19:51 Česká republika 3

Firmu, která zakládala dodavatele antigenních testů do škol, na skotské adrese neznají01.03.21 18:22 Británie 2

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 3

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 6

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 10

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 12

Měnové kurzy

USD
22,12 Kč
Euro
26,34 Kč
Libra
30,58 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
17,04 Kč
Švýcarský frank
23,75 Kč
100 japonských jenů
20,41 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,74 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,84 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 781,02 Kč
1 unce stříbra
567,21 Kč
Bitcoin
1 114 747,55 Kč

Poslední aktualizace: 8.3.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 567