Diskuze k článku

Vědomí a svědomí

Příspěvků 31

14.3.2019 2:22

Tak aspon s Bubakama na nas..

favela 203.?.?.?

To tady jeste nebylo...Na vyroci okupace CR hitlerovci. Ani zminka..
Pocem.....Odkdy ty Bubaci strili z kanonu a palubnimi kulomety po bezbranych lidech a, masakruji jako pred rozhlasem a jinde ??. A cele cinzovni domy hori , zapalnymi nabojnice pro valku ve mestech..A kde zustala Baba Jaga ?
A s ostre nabrousenymi bodaky behaji bubaci po mestech plnych lidi...
Realita uz je take ta tam, kde lide bojuji, chteji zit a umiraji...Na Bubaky..

370267

14.3.2019 22:53

RE: Tak aspon s Bubakama na nas..

r.m. 31.?.?.?

Reakce na 370267

zítra bude Slovensko slavit založení Slovenského štátu. Uvidíme všichni kašírované obrázky ze shromáždění 15 až 20 lidí, kteří budou držet nějaké cedule s obsahem kritizující založení SŠ.
Ale všechny, i zahraniční TV už nezabraly nedaleké shromáždění 200 lidí, kteří poslouchají přednášky o Tisovi, Hlinkovi a nevím jakých dalších. Možná vzpomenou i Husáka, který počas Slov. štátu posedával v Bratislavských kavárnách a věnoval se salónnímu komunismu. [velký smích]
Těch pokoutně oslavných demoškách bude samozřejmě víc. Byl to první stát v historii, který měli. Tak to chápu.

370294

14.3.2019 2:34

A TAKÉ ODVAHA ....

kikan 95.?.?.?

VÝBORNÉ......JEN TAK DÁL ....

370268

14.3.2019 8:01

Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

jjj 46.?.?.?

V článku se hovoří o vyloženě obranném charakteru Varšavské smlouvy, ale není už explicitně zmíněno, že Varšavská smlouva byla - minimálně v 80. letech - nastavená vysloveně útočně, nikoliv obranně. Jako poručík chemického vojska jsem při cvičení s mými transportéry jezdil podle map v okolí Norimberka a Würzburgu (koordináty jsme samozřejmě přepočítávali pro cvičný prostor u Tábora), kde jsme podle scénáře po předcházejícím nukleárním útoku na Německo vytyčovali radioaktivně nejméně zamořené trasy pro útočící ruské tanky. Žádné obranné aktivity se nenacvičovaly.

370273

14.3.2019 8:31

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 370273

"podle map v okolí Norimberka...."

- nuž, podľa takejto logiky bola aj vojna Nemecko - SSSR vlastne ÚTOČNOU vojnou SSSR proti Hitlerovi , pretože aj vojská SSSR nakoniec bojovali na území Nemecka a Berlína.
"Útočnosť" vojny nemožno posudzovať podľa mikro-udalostí, ale z makro-pohľadu.
"Útočnosť" vojny určujú generáli, nie poručíci.

Mne sa na tom článku viac nepozdáva ten autorkin optimizmus ohľadne dnešnej mládeže. Neviem, či je v Česku až taký rozdiel,ale slovenskí "mladí" , teda až do cca 40-tky sú extremne ľahostajní a nevidiaci. A politici - to sú doslova zradcovia , v plnom význame slova. Viac sledujem českú scénu, a tí vaši doslova idú porozdávať spoločný majetok americkým firmám.(nákup plynu, Westinghouse Electric, US zbrane, ....). A národ mlčí, mlčí, ...... A novinári intenzívne osprosťujú národ. ČT -doslova šialenci.

370274

14.3.2019 10:39

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

kolokol 185.?.?.?

Reakce na 370274

Ano, velmi starší člověk by předpokládal, že mladí budou mít přorozenou schopnost prohlédat falešnou pokryteckou bezpáteřní kořistnickou politickou sestavu a k ní přiléhající mediální scénu. Ale ani u nás v Čechách tomu tak není. A to svědčí nejen o nevědomosti a blbosti, ale i hlubším rozkladu současného statisticky průměrného mladého člověka. A ten pak smrdí a dělá smradlavé věci.
Ale když se ohlédnu zpět, musím přiznat, že jsem v mládí strašlivě smrděl a taky dělal smradlavé věci. Tím nechci říct, že bych dneska zrovna voněl. To ne, ale zkušenosti prostě přinesly nové (snad lepší) zřetele a konání. Takže není třeba nad mladými lámat hůl. Navíc asi tušíme, že jsou též obětí především na ně cílené a postupně masivnější debilizace národa.
A co se týče toho mlčení. Člověk nemlčí, má dva podobně naladěné, s kterými si povídá. A občas pošle nějaký komentář do Zvědavce nebo Nové Republiky. A to taky není málo. Tuto věc občas řeší Pjakin ve svých Otázkách - Odpovědích. Tedy, co může jeden bezvýznamný člověk ovlivnit. A ukazuje, že i to málo v jeho možnostech nemusí být ve výsledku mnohých zas až tak málo.

370281

14.3.2019 13:08

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

RomanTička 90.?.?.?

Reakce na 370281

Dnešní "mladí", to je opravdu banda vypatlaných debilů se zcela vymytými mozky. Oni jsou třeba skvělí v práci, ale nevědí nic okolo. Nedávno mladí nadějní kolegové hledali zajímavé dovolenkové destinace jen tak na mapě. Kambodžu v Africe a Černou Horu někde u Brusele. Bylo mi za ně stydno. Nebo spíš stydko...[chechtot]
A všichni volí Piráty. To je odpověď na otázku vydavatele u jiného článku, proč má ta pirátská sběř tolik procent.

370283

15.3.2019 18:00

Dnešní "mladí",

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 370283

vypatlaní...
Je mi jich líto ale ruku na srdce, jací jsme byli my, když nám bylo 15,20,30 let? Použiji svůj náhled osobní zkušenosti jako příklad.
Do práce čovek musel už jako chlapec, 3 roky učení, za mrzký obolus a to ani na pohřeb mi ty ludry nedaly 3 dny volna a nestihnul jsem babičku abych ji viděl v rakvi.
Práce byla děsná, celej den na prdeli u kopyta - obuvnické učiliště, botky bych dokázal vyrobit i dnes..
Potom na internát a pod polštářem poslouchat Vejdiou Laximbérk!
Celej věk jen střídat různé obory a tak čovek rád o víkendu ležel pod plachtou v lese a zapomínal na ty pitomý komouše a na tu vypatlanou robotu a na ty podělaný komoušký policajty co furt buzerovali.
O politiku jsem zájem neměl a věděl jsem už od pionýra- ze kterýho mne vyšoupli- fotřík vzal kramle v 68 do Reichu- že jsou to šmejdi.
Takže se chodilo na rybník do Holásek, pokud možno jsem se bavil jak jen to šlo, motorku jsem si koupil, vandroval, chodil ke Svratce a o životě jsem neměl představu.
Dnes tedy i chápu ty mladé lidi, oni na tom jsou skoro stejně. No, skoro. Ale spíše hůř. Moje mládí tehdy a jejich mládí dnes, to je tedy ale rozdíl!
Ale nepopírám, že někteří jsou asi moc ovlivněni ať už svými fotry nebo školou a jsou to óbrtupci.
Mne vysvobodilo studium Bible a teprve potom jsem porozumněl světu a začal mít teprve jasno, proč, co, kdo.
Tito mladí dnes jasno nemají a mají vyhlídku, že nikdy ani jasno mít nebudou, protože dnes je věk, kdy technokracie plně ovládla ten jejich věk, nejcennější a jsou lapeni do osidel velikého debila Satana, který hodlá lidstvo zničit spolu se sebou. On to má totiž už slíbeno, že shnije na 1000 let v nečinnosti, uvězněn a potom po propuštění na krátkou dobu jde navždy do Gehenny, do místa konce bez návratu.
Tak to vidím tedy já a je mi těch lidiček líto, že se nemají jak bránit.

370311

15.3.2019 20:43

RE: Dnešní

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 370311

Mankote, Vy jste ale musel trpět. Kdopak Vás nutil sedět u toho kopyta (verpánku)? Nebylo to náhodou krapet jináč?

370322

15.3.2019 23:57

RE: Dnešní

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 370322

Já trpěl tehdy a teď do toho praštíte vy a nebude to dlabání se v nose, to si pište!

370325

14.3.2019 10:27

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370273

,,,se divím, že dali poručíka takovýmu trdlu!
Samozřejmě , že se vždy nacvičuje i činnost v útoku a pokud se nacvičuje, tak se vždy do role protivníka dává ten nejpravděpodobnější a nacvičuje se s ohledem na jeho konkrétní prostředky a taktiku a terén...i zde platí že "štěstí přeje připraveným"...
Já sloužil v polovině 70.let v Chebu a tak vím moc dobře, kdo se na koho chystal a jak. Chodili jsme se dívat na ty vyasfaltované silničky, vedoucí k naší hranici, jak pěkně se to rozvětvují z pochodových na jednotlivé pro útočnou sestavu tanků, na kterých často trénovali osádky tanků M-60 a M-60A2, byli to většinou zimomřiví černoši s barvou xichtu odstínu tmavého khaki stejnou, jako měli mundůry a ty tanky...a aby nezmrzli, tak tam mezi těmi krámy nafedrovanými ostrou municí hrávali fotbal...
Naprosto stejné věci, které se děli kdysi na naší záp. hranici dnes ti dobráci předvádí o tisíc km východně a bohužel spousta našich debilních našinců jim v tom trdlování asistuje...nic se nezměnilo, "pařezi zůstávají pařezy a voli voly"...

Jsem zvědav, jak a o kolik zas zítra oficiální geblsovština posune hodnocení naší okupace a všechny ostatní události s ní spojené.

370278

14.3.2019 10:27

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 370273

Nejlepší obrana je útok, to nevíte? Spoléhat na statickou obranu je v dnešní době naprostá hovadina, protože ta je zdecimována letecky, dělostřelectvem a raketami. Bojovat na vlastním území vede k likvidaci vlastní infrastruktury a tím pádem ztráty logistiky a schopnosti nasazovat zálohy. Ale to jako poručík jistě dobře víte.

370279

14.3.2019 22:53

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

FrantaJetel 94.?.?.?

Reakce na 370273

To pravděpodobně píšete o druhé fázi cvičení. Já jich pamatuji docela dost, z vysokého štábu, a v zásadě probíhala vždy velmi podobně.
Rozehra bývala asi taková: zjišťujeme narůstání mezinárodního napětí, objevují se různé provokace (zadržování našich občanů pod různými záminkami, zadržování zboží, nepovolování a odklánění letů apod.).
Další pokračování - zpravodajci hlásí povolávání záložníků a motorových vozidel, hromadění zásob pohonných hmot a jiného materiálu, zprovozňování uložených dieselových lokomotiv, přesuny vojsk do nástupních oblastí u našich hranic, ženijní přípravy, pozastavení operačních výkonů v nemocnicích a propouštění lehce nemocných atd. My provádíme přikrytí státní hranice, Pohraniční stráž přechází od vnitra pod armádu, Střední skupina sovětských vojsk pod čs. velení.
No a pak to začne - konflikty na hranicích, následované jejich překročením americkými a německými jednotkami a rozvíjení útoku. Ten zadržujeme (před Plzní, na Vysočině, za Brnem - jak kdy), provádíme protiútok, nepřítel ustupuje a pronásledujeme jej až na jeho území, někdy kus za hranice, někdy hodně daleko. Samozřejmě všichni používáme taktické jaderní zbraně, dostala je každá divize.
Rozehra mohla vypadat i jinak, například mohlo dojít útoku ve směru na NDR, po jeho zastavení sovětskými a východoněmeckými vojsky se pak do protiútoku zapojujeme i my z našeho zemí.

370293

15.3.2019 20:41

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

Antimon 89.?.?.?

Reakce na 370293

Přesně tak. Působil jsem v té době ve výpočetním středisku, kde se počítala logistika k těmto cvičením a modelovala se bojová situace. Nepamatuji si jediné cvičení, kdy by akce začínala ze strany VS.

370321

15.3.2019 15:05

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

sys 109.?.?.?

Reakce na 370273

Považuju za seriozní uvést, na koho zaútočily členské státy VS.

370309

16.3.2019 14:57

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 370309

U nás soutěžili roty velení v simulovaných válkách PVOS mezi státy VS a co čert nechtěl největší povstalci pravidelně vyhrávali a jde mluvit o antivojácích z filozofie. Mimo jiné lampasáci byli vynecháni kromě velící struktury manšaftů. A zřejmě by byli v praxi možného fofru všichni komplet kromě automatizovaných a specializovaných sil bleskové války tak rychlé že mnozí by si nestačili nazout boty kdekoliv planetárně, [chechtot][překvapení]
Nicméně když byl bit policista vojákem z.s. načerno na pivu tak bojový útvar s moskevským časem ho kryl že po dvouměsíčním vyšetřování odtáhli s nepořízenou a stavovská čest vlastní morálky tam byla navzdory novým nepřátelům ve vlastních řadách fyzicky. Lampasáků kteří to samozřejmě věděli ale drželi basu proti nepřátelům řekněme "hnízda a bylo jich víc jak záklaďáků a těm tedy čest a obstáli v bojové situaci i o život nesimulované. [velký smích]

370332

16.3.2019 23:59

RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x

Reakce na 370332

Ten spirit tam byl i když jsme nesměli chlastat místní vodu z důvodu obsahu zinku a toxicity která zvyšuje záludně inteligenci ale u mladých to nemělo další negativní fyzické projevy. A čím hasit žízeň asi po pivu, no. Víc nepustím, cenzor in [smích]
https://uloz.to/!Qfy3JDHfV/muzi-co-ziraji-na-kozi-...

370343

14.3.2019 8:40

Agenda?

agenda 89.?.?.?

Human overpopulation
https://en.wikipedia.org/wiki/Human_overpopulation

Georgia Guidestones
https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones
V 8 jazycích
English, Spanish, Swahili, Hindi, Hebrew, Arabic, Chinese, and Russian
1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
2. Guide reproduction wisely — improving fitness and diversity.
...

Deagel.com - Guide to Military Equipment and Civil Aviation
List of Countries Forecast 2025
http://www.deagel.com/country/forecast.aspx

See notes below
The majority of the economic and demographic data used in the making of the forecasts is widely available by institutions such as the CIA, IMF, UN, USG, etc. There is a tiny part of data coming from a variety of shadow sources such as Internet gurus, unsigned reports and others.
...

World Figures 6.9 billion
United States of America 99,553,100
Germany 28,134,920
United Kingdom 14,517,860
Israel 3,982,480
Czechia 9,873,060
...

První zdroj předpovídá pro rok 2025 asi 8 miliard.
1 miliarda se nám někde "vypařila"?

Agenda 21 News.com
The Target Date for America’s Depopulation Has Been Set (2014)
http://agenda21news.com/2014/10/target-date-americ...

A Partial List of Deagel Partners
NSA, NATO, OECD, OSCE, Stratfor, World Bank, UN

V roce 2014 byl Forecast 2025 pro USA
Population: 69 million

https://www.youtube.com/results?search_query=Agend...
https://www.youtube.com/results?search_query=Agend...

370275

14.3.2019 11:20

Banda zcvoklých lotrů a mordýřů

J_Pitralon 178.?.?.?

Západním umělcům luplo v makovicích krátce po tom dni, kdy objevili bombu a možnost hodit jí z letadla někam na město. Lidskoprávník Havel jim to ještě vyšperkoval a objevil bombu humanitární. Civilizovaná spolupráce je pak trochu složitější. Jen Spojené státy americké usmrtili asi 10 milionů lidí v cizích zemích, takže totálně zrušili menší zemičku velikosti ČR.

Historie bombardování: Od Guernicy k Hirošimě...
https://www.youtube.com/watch?v=3_cQ5-7ffHs

370282

14.3.2019 14:29

RE: Banda zcvoklých lotrů a mordýřů

martin bares 46.?.?.?

Reakce na 370282

Bude to Pitralone víc:
Kambodža statisíce tun bomb, následek Pol Pot se dvouset tisícovou armádou během několika týdnů, Vietnam různé metody, Korea, mluví se zde až o osmi milionech mrtvých. Novodobá tažení - nemám přehled.
I u nás pár dní před koncem války nějakou tisícku stihli: Holešovice, Libeň, Plzeň Škodovka a nádraží, Cheb nádraží, Ústí chemička a ještě něco.
Péče jak sviňa o naši svobodu.

370285

14.3.2019 13:28

Aliance viníků...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

ta paní se hluboce mýlí....MY nepatříme do aliance viníků....pouze prežidenti a vlády, kteří vstup do paktu uskutečnili a kteří invaze do cizích států rozkázali, legitimovali a chudáci vojcli, co se jich zůčastnili...+ ta sebranka ovčanů-kreténů, kteří s tím souhlasí....takže žádné MY....ale pěkně jmenovitě...!!!

370284

14.3.2019 16:25

RE: Aliance viníků...

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 370284

"MY nepatříme do aliance viníků....pouze prežidenti a vlády, "

- každý ovčan, ktorý volebnou účasťou dal svojej vláde legalitu, ktorý jej dal právo vyberať dane na zbrojenie, ktorý jej dal REÁLNU MOC vládnuť, každý takýto ovčan je SPOLUZODPOVEDNÝ za akákoľvek konanie svojej vlády.

V demokracii OVČAN je zdrojom sily vlády.
Vláda bez ovčanov by nemala žiadnu moc, nevládla by.

370288

15.3.2019 13:57

RE: Aliance viníků...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 370288

...ubohá snaha legitimizace zločinů a zločinců....ty vůbec nevíš která bije...tak táhni k volbám a nemel tady propagandistické bludy...

370306

15.3.2019 14:50

RE: Aliance viníků...

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 370306

Co se čílíš ?!...on žádné zločiny zločinců nelegitimizuje, on jen připomíná a v tom má pravdu, že odpovědnost za ně mají i naivní voliči (nebo vůličl od slova vůl) a taky ignoranti, kterým je vše, co se tu děje jedno a o politiku se nezají mají, k volbám nechodí a lehkomyslně to nechávají na ambiciózních grázlech.

370307

14.3.2019 23:28

Pozor. Slovensko právě těsně uteklo US hrobníkovi z lopaty

r.m. 31.?.?.?

Šlo o finanční pomoc na opravy letišť Slovenské armády. Bylo tam vsunuté, že se Slováci toho území vzdávají a nebude tam ani platit republikové právo.
Klidně tam mohli zřídit základnu, nainstalovat rakety jaké chtěli včetně jaderných.
Jejich ministr zahraničí, Husákův Svazák a člen KSČ 80. let, opět kolaboroval, celou dobu to tajil [bliji]

Lajčák opäť Slovákov zavádzal! Ministerstvo obrany priznalo, že ponuka USA zasahuje do majetkových práv a suverenity Slovenska.
https://blog.infovojna.sk/lajcak-opat-klamal-slova...
Ten, kto opäť najviac v tejto veci zavádzal bol, teda samozrejme okrem liberálnej proamerickej opozície, práve minister zahraničia v demisii – globalista Lajčák, ktorý nedávno informácie na margo Dohody o obrannej spolupráci (DCA) s USA a teda aj finančného príspevku USA na modernizáciu leteckých základní Sliač a Kuchyňa najskôr popieral, následne bagatelizoval až po slovách niektorých politikov a kandidátov na prezidenta bol nakoniec prinútený priznať, že niečo také sa skutočne deje! A opísal to slovami: „Takéto alebo veľmi podobné zmluvy majú USA uzatvorené s takmer všetkými členskými štátmi NATO. SR a USA rokujú o dohode od novembra 2017.“
No chválabohu mu ani táto akcia, ktorú dlhodobo pripravoval práve s Kiskom, zatiaľ nevyšla.
Ten pán se dá nazvat jen jedním slovem - hajzl. Malej upatlanej hajzl Svazáček bonzáček jakých jsme se už od střední školy štítili. A nakonec kariéristický komunista hlava nehlava jdoucí po penězích a služební šestsettrojce.[bliji][bliji][bliji]

370295

15.3.2019 18:27

RE: Pozor. Slovensko právě těsně uteklo US hrobníkovi z lopaty

lubosmat 95.?.?.?

Reakce na 370295

Neutieklo.

Lajčák sa kandidatúry na prezidenta vzdal, lebo začali presakovať na povrch informácie o jeho pôsobení v bývalej Juhoslávii.

Slovenskí naverbovaní SK vojaci, ktorí zahynuli s výnimkou jedného, počas návratu do vlasti, nemali nikdy pristáť, keďže sa vraj na palube nachádzalo množstvo dôkazov o úlohe USA a ich verného psa Lajčáka v konflikte na Balkáne.

Terajšie voľby budú lakmusovým papierikom toho, do akej miery sú SK voliči „naprogramovaní“ atlantizmom (Čaputová) a eurohujerstvom (Ševčovič).

Súčasný obyvateľ prezidentského paláca „neprezident“ občanov Slovenska v snahe vyhovieť svojím sponzorom, od samého počiatku vo funkcii sľubuje, kde môže aj nemôže, a to bez akéhokoľvek mandátu, navyšovanie percent HDP na zbrojenie, vytváranie podmienok pre pobyt okupačných vojsk USA na Slovensku.

V sobotu sa uvidí, či systém už dozrel a Slovensko má ambície byť dobrovoľne pošliapané ďalšou cudzou vojenskou topánkou.

Slovensko má šancu zvoliť do funkcie Úradníka a zároveň nepripustiť do druhého kola zapredancov, karieristov a politické prostitútky.

Sám som veľmi zvedavý.

370313

15.3.2019 18:58

Mám pro vás návrh

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 370313

Nechtěl byste napsat takové shrnutí? Patrně až po volbách, teď už nemá cenu hádat, jak to dopadne. Já se na politické scéně Slovenska neorientuji. Když, tak mi to pošlete na email. Díky.

370317

16.3.2019 9:09

RE: Mám pro vás návrh

ping789 2a00:x:x:x:x:x

Reakce na 370317

Shrnutí osobní je třeba filozofům, stačí 3 dny po trase Pozsony - Komarom - Rimba Samba - Kassa - Štrbské pleso - Kysuce - Pezinok. Čaputová jim bude mávat na cestu do středu slovenských duší. Inu kdo chce kam, pomožme mu tam.

370328

15.3.2019 8:55

Jen malý názor

Suez 2001:x:x:x:x:x

Nesouhlasím s tím, že V. Havel předpokládal zrušení NATO.

370298

16.3.2019 5:25

A co nadelame , kdyz ...

favela 203.?.?.?

Reakce na 370298

"Who make a beast of himself, gets rid of the pain of being a man.." S.Johnson.
"Yet is every man his own greatest enemy and his own executioner". Browne/1605-82/.
A nekolik nevyhnutelnych poznamek k vyroci, k narozeni tez nevyhnutelnemu , v CR a bez moznosti se vyhnout a zaroven nezucastnit vsech problemu spojenych s tim. A zakladni nevyreseny problem , nejak Clovekem zustat..
A kdo poradi ? A neco strucnych dojmu...
Adresa na Cvicisti 3, v Dejvicich , rada topolu a nahle si rekne , zivot neni nic moc ,nevypada ,ze by mel smysl, jeste nechodi do skoly a jiz odmita , absurdni vytvor staletych cinnosti udajne vyspelych . Nacisti skoncili besneni a komunisti dalsi rozjizdeji..Laureat skoci z okna 4.patra a jeste si predtim podreze si zily , nedaleko,.O neco pozdeji se dovida,ze mozne bestialne vrazdit deti sotva narozene, i nenarozene jeste a deti.A cast zivota uz ted konci, musi, protoze, kariera,zamestnani, penize, existence komfortni zivot ,nemaji smysl v kontextu s timhle nestestim jisteho prokleti..
Schazi podstata a zaklad. Ta lidska , nebo aspon normalni...A nemusi byt perfektni ,ale zcela jiste bez zlocinu a bez tech zbytecnych navic..
Da se to na chvilku oddelit ale jako bumerang se to vraci. Odmita i hracky, dekuji mam vseho dost, opravdu dost. Odmitnuti vseho kolem,je snaha zachranit si neco vnitrni lidskosti ? Pozdeji vynalezena "vnitrni emigrace", neni resenim. Emigruje se od neceho. A to , at je to cokoliv neprijatelne. A kam vlastne emigrovat a utect?....Bludiste a opousteni i veci lakavych , vzdy pomijejicich povrchnich a tak bezcennych ..Odcizeni od stinu kulis od figurek pred nimi ktere ostatni nejak pripousteji , prijimaji.. Scena osvicena vzdy falesnymi reflektory , ktere vytvareji klamne stiny nad propasti...Revolucni vymozenosti , jsou stale ty same..pokroky v destrukci , bez vyvoje. Omezeni v omezenosti.. Nutnost , bezpodminencna Opravdu dukladneho vyucovani od utleho veku...Drtviva moc systemu masinerie Pedagogu. Dite nesmi zit , nesmi byt ditetem, nesmi myslet sve myslenky.. Vzdelanosti za kazdych okolnosti.. Shoduji se demokrati i Leninovi teroristi. Zoufalstvi, strach , stress a bezvychodnost. Tohle se pak zcela jiste promita a rozviji do nasledku v oblasti lidske spolecnosti. A deformuje.Deformuje.
"Ja vim vsechno,studoval jsem ,studoval proto musim bejt i president..". Ale existuje jisty rozdil , kdy nekdo treba i poctive usiluje a pracuje na zalozeni statu nezavislosti naroda a kdo ma potom narod vest a ridit. Nahle je zde samozrejma totoznost.V Obojim ? A tak prijima kolosalni Mlynske Kameny na narod ,cetnou populaci germanu s 300 letym zvykem nas skoncit , co nejdrive a na strane druhe slovenskou populaci velmi nerozvinutych bez teziste a ovladanych davovovym hnutim prchlivych nalad a emoci /posedlym pathologickou nenavisti/. .. Ze se to dozene a urovna vzdelanim..A demokracii...Higledy Pigledy !! V tesnem sousedstvi snad nejhorsiho naroda, kdy v historii....

370327

17.3.2019 3:14

RE: A co nadelame , kdyz ...Pokr.

favela 203.?.?.?

Reakce na 370327

Tedy Mlynsky kamen treti a daleko nejhorsi. Samotny stred zla , nestesti a katastrof...Exploze nasledovaly. Vysoka uroven germanu, vzdelanost , talenty ani geniove nechybeli..A dovedli vysvetlit chapavym inteligentum a ti nadsene, ochotne porozumneli..Masarykova umela demokracie se hned v prvni krizi /1929/, razem se promenila v leklou rybu. To je zakladni povaha demokracie..Najednou velka cast spoluobcanu byla ulice a hladova luza , ktera pozadovat od vlady nic nesmi a kdyz tak, proc si do nich nevystrelit../A Vyjednavat uctive s germany,ovsem/ .Narod byl stale stestim bez sebe a nejake ty chyby toleroval nahradou za nejakou tu nezavislost..Ale komunisti znacne posilili.. A jsme tu furt. Ale O.Wilde se poskleboval zdalky :" Kdyz se ti splni tvuj sen, je to tragedie, opravdova tragedie". A v USA ,ovsem vetsi...Fascinujici, jak sily zla zmeni vse, za kratkou dobu. Dnes neexistuji nahle ani historie ani budoucnost. Zadna spolecnost umeni,ani zivot. Chaoticke nesmyslne trosky. A Temnota universalni Zrady.Pro zradce sudetske a slovaky,vychodni fronta, nejhorsi misto na svete.
.A pod svicnem Tma. Prezili jsme stolete plany i ty Hitlerovy , paradoxne prave zachranou , pomoci te dodnes proslule a slavne Francouzsko-britske Mnichovske , demokratickou zrady...Jsme porad...Nechapu proc ti nejlepsi z nas ,vudci odboje , skutecni vudci naroda a provereni udelali ochotne misto pobehlikum z Londyna z duvodu demokracie. Kseftari s demokracii jiz nekolikrat predtim pohrbenou ,se zase rychle ubytovali v zasmradlych kuloarech vladnich budov a mrtvolu se jali tvrdohlave opet ozivovat !!..A narod ? Ignorovat ! Zadna starost . Ten se ukeca opet zase tam kam je treba !! A Mrtvola ta sama jen vice daleko prohnila se opet na nas vymrstila v 1989. ..Demokracie je chuva toho nejhorsi svinstva , ktere opatruje aby explodovalo do Armaggedonu bez konce...A tak pro zmenu zhavlovani, dobabisovani, predtim jeste vyhusakovani, vselijak stale zprotektorovani .Eurovizovani totalne , jsme tu stale ,doufame v tu vyssi moc , treba Sv.Vaclava, nebo kdo to ma ted zachranit a bez kloudneho vysvetleni s
dalsim vybuchem okupace,zla, nasili a zlocinu , cihajici zase za rohem .....

370344

Příspěvků: 31

14.03. 02:22 favela  Tak aspon s Bubakama na nas..
14.03. 22:53 r.m.  RE: Tak aspon s Bubakama na nas..
14.03. 02:34 kikan  A TAKÉ ODVAHA ....
14.03. 08:01 jjj  Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
14.03. 08:31 libertarian  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
14.03. 10:39 kolokol  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
14.03. 13:08 RomanTička  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
15.03. 18:00 Jarda z Brna  Dnešní "mladí",
15.03. 20:43 Antimon  RE: Dnešní
15.03. 23:57 Jarda z Brna  RE: Dnešní
14.03. 10:27 R.E.  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
14.03. 10:27 Lovec idiotů  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
14.03. 22:53 FrantaJetel  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
15.03. 20:41 Antimon  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
15.03. 15:05 sys  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
16.03. 14:57  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
16.03. 23:59  RE: Jen malá korektura ohledně Varšavské smlouvy
14.03. 08:40 agenda  Agenda?
14.03. 11:20 J_Pitralon  Banda zcvoklých lotrů a mordýřů
14.03. 14:29 martin bares  RE: Banda zcvoklých lotrů a mordýřů
14.03. 13:28  Aliance viníků...
14.03. 16:25 libertarian  RE: Aliance viníků...
15.03. 13:57  RE: Aliance viníků...
15.03. 14:50 R.E.  RE: Aliance viníků...
14.03. 23:28 r.m.  Pozor. Slovensko právě těsně uteklo US hrobníkovi z lopaty
15.03. 18:27 lubosmat  RE: Pozor. Slovensko právě těsně uteklo US hrobníkovi z lopaty
15.03. 18:58 Vladimír Stwora  Mám pro vás návrh
16.03. 09:09 ping789  RE: Mám pro vás návrh
15.03. 08:55 Suez  Jen malý názor
16.03. 05:25 favela  A co nadelame , kdyz ...
17.03. 03:14 favela  RE: A co nadelame , kdyz ...Pokr.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 2

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 0

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,27 Kč
Euro
26,33 Kč
Libra
29,61 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
24,39 Kč
100 japonských jenů
21,33 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 939,09 Kč
1 unce stříbra
524,57 Kč
Bitcoin
409 187,59 Kč

Poslední aktualizace: 23.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 804