Diskuze k článku

Protiruská hysterie za účelem konfiskace libyjské ropy

Příspěvků 17

8.3.2019 2:43

Vrazdit a rabovat,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 63.?.?.?

rabovat a vrazdit, vrazdit a rabovat, rabovat a vrazdit ..., preklad: "Pravda a laska zv....., a vrazdit a rabovat.

370142

11.3.2019 14:30

RE: Vrazdit a rabovat,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 370142

To jsou ty "západní hodnoty", ke kterým se hlásí spousta našich naivních (nebo hloupých??) spoluobčanů.

370193

8.3.2019 8:06

slovan versus zápaďák

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 51.?.?.?

Celé se to odvíjí od rozdílu mentalit. Anglosionista, skopčák, nebo jakýkoliv zápaďák nemá problém naházet stovky tun bomb na města plná civilistů až se tito uškvaří za živa. A nejde jen o Drážďany a Hirošimu, ale třeba i loni Raqqa a Mosul.

Na rozdíl od slovanského Rusa který mohl v klidu vybombardovat německo do středověku, přesto za velkých ztrát ve vlastních řadách čistili město od města, dům od domu aby se minimalizovaly civilní oběti.
A ještě všem národům, včetně fašoidních němců a maďarů a hlinkoveckých slováků umožnili rozvíjet svoji kulturu a národnost.

Zatímco všechny "osvobozovací a demokratizační" akce západu znamenají vždy postupný zánik národa. Ať šlo o likvidaci kulturní pod habsburky, nebo likvidaci fyzickou pod skopčáky.
O pokřesťanšťovací genocidě za kolaborantských přemyslovců ani nemluvě.

370146

8.3.2019 14:30

RE: slovan versus zápaďák

VT 80.?.?.?

Reakce na 370146

Že na vybombardování velkých měst nemají mentalitu věřím, ale obávám se, že za 2. světové války na to neměli kapacity. V Sýrii to nedělali z důvodu č. 1 i proto, že ta města byla osvobozována Syrskou armádou plus spojenci Sýrie

370153

8.3.2019 19:17

RE: slovan versus zápaďák

Lovec idiotů 194.?.?.?

Reakce na 370153

Neměli kapacity? Ono bombardovat se dá nejen z letadel a zkuste si zjisit počty houfnic, Kaťuší atd...

Římská civilizace stojí za tím nekonečným vražděním a ničením. Němci byli před tím, než jim nacpali "římskou civilizaci", také Slované. Stejně jako všichni bílí lidé, tedy Kavkazané.

Ale čím více byli tito pořímštěni, tím větší svině se z nich stali, v tomto ohledu jasně vítězí anglosaský svět, který povraždil a vraždí lidi po celém světě po desítkách milionech.

370157

8.3.2019 22:36

RE: slovan versus zápaďák

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 45.?.?.?

Reakce na 370157

Nepoužívejte prosím anglosionistický politicky korektní a matoucí pojem "Caucasian" a ještě víc matoucí český překlad, neboť slovani nejsou žádní kavkazani.
Kavkazan víc připomíná semitu než slovana. Kudrnaté černé vlasy, hodně tmavé oči, velký nos, ne úplně světlá pleť.

Kdo je ve skutečnosti geograficky i historicky obyvatel oblasti poblíž kavkazu? Bílý člověk, přesněji slovan. A to se pejzatým nehodí do krámu tak vymysleli pseudo kavkazana.

Jak vznikli (byli vyrobeni) germáni, to je velmi zajímavé a stálo by to za prozkoumání.

370161

8.3.2019 8:50

Neni to prvni lez britskeho tisku

Rudolf_K 2a02:x:x:x:x:x

Chemicky utok v Dume, byla taky bohapusta lez.
https://ac24.cz/-/v-bbc-priznali-ze-sceny-nasledku...

370148

8.3.2019 15:33

Coze?

herbert 94.?.?.?

Ale Rusi v Lybii skutocne su!

https://www.libyanexpress.com/russia-set-up-two-military-bases-and-sent-troops-on-ground-in-east-libya/

A dalsie, googlite Russian bases in Lybia.

370154

8.3.2019 15:36

RE: Coze?

herbert 94.?.?.?

Reakce na 370154

Ok, mozno sa mylim ja, kedze evidentne sa dalsie strnky odvolavaju na The Sun, ktory ako prvy prisiel s informaciami o Rusoch v Lybii.

https://www.libyanexpress.com/russia-set-up-two-military-bases-and-sent-troops-on-ground-in-east-libya/

370155

8.3.2019 17:24

Hydra v podobě chazarské mafie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

ovládající Ameriku a celý Západ plus mnoho dalších zemí pomocí lichvy z nekrytých a neexistujících peněz, bombardérů,vojenských základen, barevných revolucí a majdanů, nadnárodních organizací jako OSN,MMF,WB,NATO,EU,pomocí médií, tajných služeb ad. už je opravdu hodně hysterická. Nejen,že má tentokrát opravdu silné protivníky (Čínu ekonomicky a finančně, Rusko a další země vojensky ), ale stále více se jim nedaří realizovat jejich ďábelský či spíše satanský diktát pod názvem New World Order. Navíc jim docházejí zdroje a nemůžou už tak bezostyšně a beztrestně vykrádat podřízené země jako dosud, především pak země, které ještě disponují velkým přírodním a lidským bohatstvím. Pokud protivníci hydře SOUČASNĚ!!! odříznou zdroje a podříznou jejich hlavní nástroj globálního diktátu, tedy dolar, chazarská mafie skončí na smetišti dějin velmi rychle jako jeden z nejodpornějších, nejkřivějších a nejprohnanějších produktů lidské civilizace a většině lidské populace se bude hodně volněji dýchat a lépe žít.

370156

8.3.2019 20:45

RE: Hydra v podobě chazarské mafie

vladimir7 77.?.?.?

Reakce na 370156

Lepšie sa to ani nedá napísať, sto bodov.

370160

9.3.2019 0:33

RE: Hydra v podobě chazarské mafie

didusin 78.?.?.?

Reakce na 370156

Obávám se, že se sino- sionistické finanční elity nakonec dohodnou

370163

9.3.2019 10:36

RE: Hydra v podobě chazarské mafie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 370163

Musím s Vámi souhlasit.Vyloučené to, že se dohodnou chazarské "elity" s elitami Asie, opravdu není. Obávám se, že se na tom již nějaký čas usilovně tajně pracuje, zejména v bankovní a v korporátní sféře, a proto Čína hodně očividně lavíruje mezi Ruskem a Amerikou. Bohužel. Peníze a moc nemají hranice a s jídlem roste i apetit. Číňané a další Asiati si na rozdíl od Evropanů zkolonizovaných hned po 2.světové válce snad ????? už ale uvědomili, že pokud padne Rusko, jsou další kořistí chazarské mafie právě ONI. A možnosti jejich obrany před chazarskou hydrou ovládající Západ a zbavenou nebezpečí fatální odvety ze strany jediného a obávaného vojenského konkurenta, hydrou schopnou naprosto všeho, se v takovém případě velmi dramaticky sníží. Věřit nějakým dohodám se zločinci v drahých oblecích a s navenek uhlazeným chováním můžou jen hlupáci. Kdykoliv je to pro tyto zločince výhodné, takové smlouvy poruší ze dne na den, v současnosti spíše z hodiny na hodinu. Příkladů z minulosti i současnosti lze nalézt mnoho.

370164

13.3.2019 12:48

RE: Hydra v podobě chazarské mafie

Salimon 90.?.?.?

Reakce na 370156

Dobrý den,
předpokládejme na moment, že Vaše pozorování je pravdivé. Že mocenská skupina dominující druhé polovině dvacátého století upadá a ztrácí kontrolu.
Dalo by se říci, že svět se tak vrací z vychýlení moci jedním směrem. Tento globální pohyb doprovází určité síly a jevy, které mají setrvačnost. Podobně, jako když se Vám podaří v autě vybrat smyk zadní nápravy, tak Vám obvykle ihned začne hrozit smyk v opačném směru. Ten je vyvolán natočením předních kol a setrvačným pohybem zádi vozu, která nemá přilnavost.
I v tomto případě lze sotva očekávat, že by návrat z vychýlení moci nastal sám o sobě. I zde k tomu návratu pomáhají opatření, která někdo zavedl a udělal. Jmenovitě třeba technologická vojenská převaha Ruské Federace nebo ekonomická výkonost Číny.
Co se tedy stane s pohybem moci v následující době? Opravdu se vrátí do rovnovážné polohy? Nebo reálně směřujeme do kontrasmyku?
V autě je to jednoduché, pokud ihned jakmile smyk začnete vybírat, provedete protiopatření, natočíte volant zpět, pak kontrasmyk utlumíte. Pokud se však v kritickou chvíli pouze radujete nad vybráním smyku, následky si přičtěte sami.
V geopolitice je setrvačnost samořejmě větší. Ale pokud máte pravdu a jeden výkyv pomalu končí a aktuálně směřujeme k rovnovážnému stavu, pak je možná právě nyní nejvyšší čas zajímat se o protiopatření, aby nedošlo k vychýlení moci jiným směrem a nedostali jsme se do ještě horších problémů.
Kdo má potenciál dohnat vojenský technologický náskok Ruska? Kdo bude emitentem rezervní měny? Kdo bude technologickým vůdcem obecně? Nekoncentruje se nám tady jiná forma moci?
Pokud skutečně máte pravdu, pak si dejme pozor, abychom nepřipomínali bojovníky proti komunistům v ČR v devadesátých letech. Všem Těm odvážným bojovníkům proti poraženému režimu vděčíme za situaci, ve které jsme v ČR dnes. Neb ve stínu jejich odvážného boje a ve jménu napravování historických křivd se skryla tvorba nových a zajímavých pořádků.
Pokud tedy skutečně věříte v konec jedné éry, soustřeďme se na to, co přichází, nikoliv na to, co končí. Smyk v autě a kontrasmyk je běžný jev. Tam je obecně známé, co je vhodné udělat. Konec celosvětové éry je vždy jediněčný a nikdo Vám asi reálně dopředu neřekne, co konkrétně nastane. Snad s výjimkou faktu, že bojovníků proti Americe a "Západu" obecně bude přibývat a budou si připadat jako svatí bojovníci, kteří ničí draka a napravují křivdy. A nezapomínejte, že i my v ČR nyní reprezentujeme ten "Západ" (minimálně z pohledu velké časti světa).

Salimon

370243

9.3.2019 15:02

Pravý důvod pro vízovou povinnost amerických občanů

Chazarský Agent 84.?.?.?

Záhadné jednotné mnohatunové zásilky diplomatickou poštou z americké ambasády v Bagdádu pro každou americkou ambasádu v Evropě a zavedení víz pro američany:

https://www.pressclub.world/cs/2019/03/09/obcane-s...

Z profláknutých zpráv na Wikileaks týkajících se záhadných amerických zásilek se zdá, že naši spojenci pro nás chystají to samé, co nachystali pro trpící Libyjce, jak tam teď mají 300% demokracie. Mít 3 vlády je 300% demokracie nebo ne?

370166

10.3.2019 9:13

nič nové .....

libertarian 31.?.?.?

"Britský deník Telegraph hodil do mediálního prostoru další protiruské dezinformace "
- tato informácia -nie je nič nové. Nepriateľ KLAME neustále, a treba to vnímať ako "normálne" v dnešnej dobe. Dnešní novinári nie sú šíritelia pravdy, ale bojovníci za záujmy niekoho. Demagogovia.

To skutočné nešťastie nie je táto demagogia. Skutočné nešťastie je to - že im ešte stále veľa ovčanov verí. Debilita dnešných ovčanov - táto je nešťastím ľudstva.

370170

11.3.2019 16:28

RE: nič nové .....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 370170

Školství či debilizace? A už jim to zůstane. A to jako smrtelně vážně. Tohle je něco co nepřekousnou korekcionisté a rádoby vychovaní "pozéři vrcholných sprostot hlupáctvím. https://www.youtube.com/watch?v=U9Wj4MILkjc[chechtot]

370197

Příspěvků: 17

08.03. 02:43  Vrazdit a rabovat,
11.03. 14:30  RE: Vrazdit a rabovat,
08.03. 08:06  slovan versus zápaďák
08.03. 14:30 VT  RE: slovan versus zápaďák
08.03. 19:17 Lovec idiotů  RE: slovan versus zápaďák
08.03. 22:36  RE: slovan versus zápaďák
08.03. 08:50 Rudolf_K  Neni to prvni lez britskeho tisku
08.03. 15:33 herbert  Coze?
08.03. 15:36 herbert  RE: Coze?
08.03. 17:24  Hydra v podobě chazarské mafie
08.03. 20:45 vladimir7  RE: Hydra v podobě chazarské mafie
09.03. 00:33 didusin  RE: Hydra v podobě chazarské mafie
09.03. 10:36  RE: Hydra v podobě chazarské mafie
13.03. 12:48 Salimon  RE: Hydra v podobě chazarské mafie
09.03. 15:02 Chazarský Agent  Pravý důvod pro vízovou povinnost amerických občanů
10.03. 09:13 libertarian  nič nové .....
11.03. 16:28  RE: nič nové .....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

52

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 111 čtenářů částkou 18 231 korun, což je 52 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 0

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 0

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,95 Kč
Euro
26,14 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,16 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 739,34 Kč
1 unce stříbra
512,79 Kč
Bitcoin
417 079,51 Kč

Poslední aktualizace: 25.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 651