Diskuze k článku

Putinovo varování ohledně sebeobrany bylo překrouceno jako „nepřijatelná hrozba“ pro USA

Příspěvků 21

1.3.2019 2:40

Je spravny cas zmenit sen ve zkutecnost,at to stoji,co to stoji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 58.?.?.?

Clovek musi byt kosmopolitik, aby nahledl do politicke kuchyne, "radoby vladcu" a hlavne , obohatit se z cizeho, takze, od dob Neandertalcu zadna zmena, jen, prostredky k zabijeni se zdokonalily. Takova umele udelana infekce udelana v laboratori, ozdobena genetickym kodem,udela dobrou praci, lide zmizi, majetky, pro viteze, zustanou. Kdysi davno nam dobre znamy Brezinsky,jez spolu s Kissingrem hraji celosvetove sachy, v rouchu "americke, zahranicni politice". Brezinsky se kdysi zminil, jake by to bylo, kdyby par "Sibirskych nacionalistu se chtelo od Ruska odtrhnout a utvorit "nezavisly stat", coz by byla sance ,neco, jako Aljaska v jinem provedeni. Mam zivou predstavu, nakolik podpory by Siberane dostali z USA a odjinud a nemuseli by NATO a jini, strasit Rusko na jeho zapadni hranici, kam si Nato dovezlo i "Hodne Nemce" tentokrate a manevry v Norsku, kde ,udajne byl zaznamenan spatny vliv Ruska na tomto cviceni, doslova sabotaz. Takze, Brezinsky a Kissinger zna bohatsvi Sibire, ktere ve spravnych rukach by nadelalo zase par tisic milionaru-bilionaru, jenze je tady ten Putin, ktery utnul hrabave ruce nekolika sejdiru, jez neplatili zadnou dan z ruskeho bohatsvi a byli uz na prechodu, mnohe,takto, zprivatizovane majetky presunout do rukou mezinarodnich Rotschildovych bank, jez kdysi vlastnil olej v Baku. Takovy, Arkady Gaydamag utekl do Israelu, pro ochranu, jez se kazdemu dostane, takto z "postizenych" utecencu, nebot i v te Americe maji tvrde zakony na neplaceni dani, ackoliv se mu dostalo vysvetleni, jak to s tema danema je, jedna dama prohlasila u soudu, ze placeni dani, je jen pro chudy lid, ne , pro bohate. Putinova vytvorena "Sibirska divise" je odpovedi na sny, pana Brezinskeho, naopak, na Aljassce, se jaksi ovzdusi nejistoty zvysilo. Dostat Sibir, na Brezinskeho svetovou sachovnici, mozna,ze by se Sibir stala soucasti USA.
to by byla i otazka Slovanu, vyresena , ze by se sami mezi sebou "vymlatili" v minulosti dukaz, podpora NATA s bombardovanim byvale Jugoslavie, spanelskymi, katolickymi, krestanskymi, piloty ze Spanelska, pod velenim Nemenovskeho, jinak zvaneho Clark, co by NATA generala letectva
Takze, mame na pokracovani:" dejte mi cely svet a k tomu 5% navic" je na pokracovani, zadna zmena.jSOU NA SVETE BOHACI,ZE UZ ANI NEVEDI KOLIK VLASTNE TOHO BOHATSTVI MAJI A SCITANI JEJICH DOLARU JE UZ NEOMEZENE,NEEXISTUJE PRO NE HRANICE PRIJMU,JSOU FINANCNE NEOMEZENYMI PANY,MAJI, UZ TOLIK,ZE TO NEMAJI ZA CO UTRATIT!
RESENI: Jen revoluce "ruskeho"bolsevickeho typu muze byt poslednim resenim nemohoucnosti lidstva.

369987

1.3.2019 7:52

pořád dokola

Pacholíček 93.?.?.?

Od dob co vnímám je to pořád dokola. Strašit a strašit hloupého gojíma a přitom mu pořád nenápadně utahovat přezku.

369989

1.3.2019 8:57

Ja bych toho Putina hrozne rad odsuzoval,

Qwe 37.?.?.?

abych se zalibil mocnym. Jenze nevim, jak na to. Me se zalibil, jak pred lety udelal z britske rozvedky blbecky a kritizovat ho za Krym je pro mne take tezke - zde, na tomto foru, nekolik dnu pred tim, nez k tomu skutecne doslo, jsem mu to radil. Tak nevim.

369990

1.3.2019 13:29

USA již neexistují

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Myslím, že USA již neexistují. Kdyby existovali, tak by se tam alespoň někdo projevoval jako živá myslící lidská bytost. Jelikož žádný projev života z jejich strany není vidět, tak z toho plyne závěr, že všechny projevy/výroky/skutky/diplomacie/ a dokonce jenom teoretické rozbory jsou jenom výplody mrtvého/neživého systému. Mrtvý/neživý systém USA a spol. jako celek "ohrožuje" každý projev života kolem nej. Těm, co jsou v USA systému jakž-takž schopni vnímat stav věcí by měli zavelit na návrat z neřešitelné "bubliny" světovládních chimér do reality všedního dne obyčejných lidí v USA a udělat si pořádek doma.

369992

1.3.2019 17:15

RE: USA již neexistují

Rudolf_K 185.?.?.?

Reakce na 369992

Ja to vidim podobne.

370002

1.3.2019 15:19

Putinove POTREBNÉ slová

libertarian 31.?.?.?

"PUTINOVO VAROVÁNÍ OHLEDNĚ SEBEOBRANY BYLO PŘEKROUCENO ..."

- ale nie. Bolo interpretované správne. Putin oznámil, že akákoľvek intervencia do Ruska bude TVRDO POTRESTANÁ. Ak to USA-ci chápu ako hrozbu, tak zrejme preto, že tú intervenciu plánujú urobiť.


"Likvidací smlouvy INF se Spojené státy osvobodily, takže nyní mohou potenciálně rozmístit další raketové systémy v Evropě, a to přímo na hranicích Ruska. "

- iste, môžu. A Putin musí JASNE a NAHLAS oznámiť europskym štátom, že ruské rakety okamžite zničia ich územie. Je už iba na ovčanoch eur. štátov, či chcú položiť svoj život za záujmy USA-ckych politikov.

369995

1.3.2019 15:32

Docela si dovedu představit,

Erwin 194.?.?.?

jak ti kluci chazarští - pardon američtí - sedí, hlavy v dlaních a přemýšlí, jak to udělat, když mají zakázáno vyrábět rakety s tak dlouhým doletem. Z Polska do Moskvy je to 900 km, z Estonska 600 atd. Jedině z té Ukrajiny, ale tam zase ti zasraní Rusáci drží celý východ.
Uděláme to tak, jak jsme již mnohá desetiletí zvyklí - vypovíme smlouvu a hodíme to na Rusy. Jak elementární, můj drahý Watsone.

369997

1.3.2019 16:45

RE: Docela si dovedu představit,

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 369997

Co to tu melete, copak chazaři v USA nemají ty balistické, mezikontinentální Tridenty a Minutemany v inovovaných podobách s doletem až do Ruska?!

Tady jde o to, aby se válkychtiví chazaři se svými prostředky napadení dostali co nejblíž k ruským odpal. šachtám a mobilním odpal. prostředkům a mohli je zničit nenadálým útokem na krátkou vzdálenost a neriskovali tím odvetný úder.
Když by totiž odpálili balistic. rakety z území USA, nebo z moře, z větší vzdálenosti, Rus to hned zjistí a než milý Trident doletí, Rus vystřelí v odvetu své balistické střely, zatím co když chazar bude odpalovat z blbého Rumunska a Polska, nebo ještě blbější Ukrajiny, něco jako Tomahawk, kopírující terén, Rus to zjistí pozdě a bude mít strašně málo času na odvetu...
A když chazar bude co nejblíž k těm odpal šachtám i mobil. odpal. prostředkům "odvetných" balistických střel Rusů, věří, že je bude schopen hned po startu ještě na vzestupné křivce letu a ještě zavčasu nad územím blbé Evropy sestřelit dřív, než naberou takovou rychlost a než se nad územím USA rozdělí na své subčásti, které budou zasahovat zcela autonomně každá "svůj" cíl a to ve společnosti několika klamných cílů pro zblbnutí jeho PLO a PRO prostředků ...

Z toho důvodu, aby si udržely chazarské USA tuto výhodu, se posunují na hranice Ruska a dnes už jim přestalo záležet na té dohodě o raketách středního a krátkého doletu, ty ruské totiž vlastní území USA nezasáhnou, ale umožní jim preventivně napadnout z bezprostřední blízkosti Rusko, a ty ruské zasáhnou jen jejich tupé spojence a to hlavně v blízkosti Ruska, mající na svých územích us.-základny, odpal.zař. a sklady...čili Němce, Taliány, Poláky, Rumuny, Ukrajince, Holanďany, Anglány, Francouze a kdoví koho ještě...mocně po tom zatoužili Slováci a taky Češi, neb ANOnista Metnar to nevylučuje (umístění amero-sajrajtu v Čechách). Takže vřele doporučuji zase volit Aarona Bakšiše a jeho idioty...[velký smích]

370001

1.3.2019 20:12

RE: Docela si dovedu představit,

vousy13 84.?.?.?

Reakce na 370001

Z pohledu politiky bez emocí...

1. Viděl jste někdy mapu světa a jak je velké Rusko?
2. Proč myslíte, že byla dohoda o omezení raket středního doletu podepsána zrádcem Gorbačovem těsně před rozbouráním SSSR?
3. Co odstoupení od této smlouvy INF znamená pro vztah USA-EU, potažmo pro nadnárodní řízení realizované neocony a kádry na ně navázané?

Trump to má evidentně těžké i u lidí, kteří mu fandí. Alespoň že Vladimir Vladimirovič a Sergej Viktorovič to pochopili a tančí s ním na parketu čardáš.

Hloupý přítel je totiž mnohdy nebezpečnější než gramotný nepřítel!

370006

2.3.2019 17:48

RE: Docela si dovedu představit,

Rudolf_K 2001.?.?.?

Reakce na 370006

Bolsevici jsou porad ze vsech nejhorsi. Tahnete do haje!

370022

2.3.2019 20:35

RE: Docela si dovedu představit,

RomanTička 178.?.?.?

Reakce na 370022

Jako bolševici se dnes nejvíce chovají ti, co na ně nejvíc nadávají...

370026

1.3.2019 16:33

USA a celý Západ nepřestávají udivovat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Obrana Ruska je tedy ohrožení amerických zájmů ve světě. Ty zřejmě jsou všude tam, kde je možné ještě pořádně nakrást a ždímat otroky pro zisky a moc chazarských zločinců ze Západu, kteří si doslova ukradli a zotročili skrze úroky z neexistujících peněz,bombardováním, vražděním, intrikami, podvody a lhaním velkou část světa, včetně tzv.demokratických zemí Západu, a to včetně Ameriky. Kdyby to nebyla pravda, myslel bych si, že je to v 21. století špatný vtip a zlý sen v jednom. Státy Západu, přesněji jejich "elity" a zkorumpovaní či zastrašení politici mě nepřestávají udivovat. Čím ? Svojí neuvěřitelnou drzostí, namyšleností, lhaním, pokrytectvím a gigantickými podvody a loupežemi, které provádějí vždy pod falešnou vlajkou a s masivní podporou rovněž chazarskou mafií ovládanými médii. Pokrytecky to ještě vydávají za šíření demokracie, svobody a lidských práv. Neuvěřitelné ! Británie, kdysi opravdu velká, stejně jako Francie bezostyšně vykrádala více než století země Afriky a Asie a zabíjela tamější obyvatele bez uzardění, Německo vyvolalo a prohrálo dvě světové války, USA ukradly zemi a její bohatství indiánům a dvě staletí vedly dobyvačné a loupeživé války,vždy pod falešnou vlajkou, organizovaly státní převraty a revoluce všude tam, kde jejich "elity" cítily tučnou kořist nebo jim vládci těchto zemí bránili v loupení. Za těmito zločiny "demokratických" zemí Západu jsou stamilióny mrtvých a zničených lidských osudů. Připomíná mi to známou větu "Když vrah na rohu ulice o morálce káže". Jak dlouho to ještě budeme trpět je především na nás.

370000

1.3.2019 17:18

Neoconsky cynismus

Rudolf_K 185.?.?.?

To je priznacne pro neoconsky cynismus. Oni provokuji a provokuji a kazdy obranny akt vylici jako akt utocny.

370003

2.3.2019 10:03

etologie vám dá odpověď

výjimečné porušení omerty 2a00:x:x:x:x:x

Např. psi , očichání řití, obíhačka, náznaky kousnutí a hle máme hierarchii, opravdu zřídka teče krev. Není jediný důvod ( kromě progojské propagandy) očekávat, že u homo to bude jinak a i v mezinárodních vztazích.
Hierarchie vládne všemu, kdo komu , není to těžké pochopit. Sny jsou pro goje.

370012

2.3.2019 17:05

Podle pipek z NYT by asi ty rakety mely byt namireny kam ?

Joseph Chlor 89.?.?.?

Na Haiti nebo na Kajmanske ostrovy (to by mozna vystrasilo mnohe sejdire z tax havens, to by byla hruza - kdyby Rusove takto vyresily jeden z nejvetsich problemu Zapadu !!!) ?
My v Ceske republice jsme v klidu, my uz mame zkusenosti s tim , ze na nas byly namireny americke rakety...takze kdyz na nas jsou nyni aktualne namireny ruske rakety, tak se vlastne situace vicemene opakuje. Rakety jako rakety - je jedno odkud by jaderna genocida prilitla, a jetsli v ramci obrany demokracie nebo v ramci obrany neceho jineho. To je v konecnych dusledcich naprosto nezajimave a nepodstatne.
Dulezite je jen jedno, aby neprilitly vubec. Coz by mel mit v demokraciich v rukou " lid" , to on jediny muze rozhodnout o tom, ze ty rakety poleti.
Aspon se to tak rika.
Bylo by preci dost ponizujici , pro onen " lid", kdyby nemohl mit na takovyto ukon (na jeho uskutecneni, anebo na zabraneni jeho uskutecneni) zadny vliv. Kdyby mel vliv treba jen na to, jestli jsou okurky spravnym zpusobem zakrivene ci jestli maji dostat ucitele pridano na platu a proc vlastne by meli dostat ty penize navic....
Lid by se nemel nechat dat ponizovat, to by byla jeho stoprocentni cesta do otroctvi, kdyby se nechaval ponizovat jen tak, aniz by s tim neco delal (DELAL ! - ne pouze zbrblal...).
Takovy lid by stal za pendrek. K certu s takovym lidem.

370021

2.3.2019 21:27

Dulezite je jen jedno, aby neprilitly vubec

Jarda z Brna 185.?.?.?

Reakce na 370021

Nepřilétnou, již několikrát neposlušné prstíky zkoušely mačkat červené tlačítko a sila odmítla vydat ten nukleární poklad určený slovanům.
Prej to zhatili mimouši. Nebyli ti mimouši ale andělé Jahveho.
Podle Bible sám Stvořitel slibuje ve svém Slově že země nebude přivedena k potácení, že ji nestvořil prostě nadarmo.
Jediné co z nebe spadne bude:,,Něco jako ohnivá hora,,- Zjevení Jana 8:7 Když zatroubil první anděl,
nastalo krupobití a oheň smíšený s krví a bylo [to] svrženo
na zem. Shořela třetina stromů a všechna zelená tráva
byla spálena. 8 Když zatroubil druhý anděl, jako by byla
do moře vržena veliká ohnivě planoucí hora. Třetina
moře se obrátila v krev 9 a v tom moři zemřela třetina
stvoření majících duši a třetina lodí byla zničena. 10 Když
zatroubil třetí anděl, spadla z nebe veliká hvězda hořící
jako pochodeň a padla na třetinu řek a na prameny vod.
11 Jméno té hvězdy je Pelyněk. A třetina vod se obrátila
v pelyněk a mnoho lidí kvůli těm vodám zemřelo, neboť
zhořkly. 12 Když zatroubil čtvrtý anděl, byla zasažena
třetina slunce,spáleno bude zelené rostlinstvo, třetina strom, zahyne třetina zvěře, třetina vod zhořkne a lidé pomřou po těch vodách,,.

Do toho pár plánovaných zemětřesení. Je to ve Zjevení a plán je - upozornit váhající lidi, aby se přidali na stranu Boha Všemohoucího. Po skončení doby milosti bude na zemi místo bomb padat jedna rána za druhou a to bude konec všech, kteří nad Stvořitelem ohrnují nos, nebo jsou sice věřící, ale svými pohanskými zvyklostmi ve svých falešných denominacích urážejí Boha a strkají mu modly před obličej.
Žádná bomba nespadne.

370027

3.3.2019 16:51

Důležité je definovat zlo

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

Reakce na 370027

Jardo, to jsou zase výrony debility,
Onen neviditelný nepoznatelný všemohoucí je tak mocný, že ničivá lupičská banksterská sebranka Oceánie organizuje soustavně lidská jatka, lupičské války. Jaderné zbraně tato banda lupičů použila za druhé světové války (kterou také zorganizovala) k zotročení Japonců.
Biblické žvásty jsou potvrzením zrůdnosti autorů Bible, farizejů, mocensky chorých magorů. Ničeho jiného!

Jeden pán v diskuzi kritizuje žbrblání, snad nabádá k akci, nesdělí však k jaké.

Jarda oblbuje přesně opačným směrem. Straší výplody deliria chorých ničivých magorů; „anděl…krupobití a oheň smíšený s krví…všechna zelená tráva byla spálena…anděl, jako by byla do moře vržena veliká ohnivě planoucí hora… Třetina moře se obrátila v krev - plán je upozornit váhající lidi, aby se přidali na stranu Boha Všemohoucího“

Co tím pobožný Jarda oblbuje? Ani nežbrblejte, co nepoznatelný bůh (farizejský podvod) koná? Oddejte se neviditelnému bohu (farizejskému podvodu k ovládání otroků) celou svou duší, na svoji rozumnost nespoléhejte?

Místo aby si gojimové uvědomovali, jací ničiví podlí šmejdi je zotročují - mají se podle Jardy oddat Bohu. Ale podle mě biblický Bůh a celá Bible je podvod! Podle pánbíčkářů a Jardy se lidé nemají bránit zlu, jen se modlit a tupě trpět, neboť je čeká spása, hojná odměna v nebesích?
Pasivní postavení, ochromení otroků, to je panečku „hodnota“! Taková starozákonní, svato-šmejdská.

Lidé, gojimové, klidně žbrblejte, vymezujte se vůči zlu, debilizacím, darebným záškodnickým politikům, kteří hájí zájmy zločinců, globalistů. Má-li někdo rozumný nápad k oslabení zla, nechť ho realizuje. A volte prosím strany, které mají v programu podporu normálních, heterosexuálních domorodých rodin a ochranu Čechů a českého území před globalistickými otrokáři, lupiči a okupanty.

370045

3.3.2019 11:43

RE: Podle pipek z NYT by asi ty rakety mely byt namireny kam ?

libertarian 31.?.?.?

Reakce na 370021

"Lid by se nemel nechat dat ponizovat, to by byla jeho stoprocentni cesta do otroctvi, kdyby se nechaval ponizovat jen tak, aniz by s tim neco delal (DELAL ! - ne pouze zbrblal...).
Takovy lid by stal za pendrek. K certu s takovym lidem."

- múdre slová. Lenže realita je taká, že "lid" zdebilnatel, je mu všetko jedno, ...... a vlastne iba extremne veľká kríza, katastrofa, MOŽNO otvoria ovčanom oči a mozgy.

TRI extremne hrozby sú pred ľudstvom :

- europska a americkáé finančná globálna kríza
- globálna vojna vyprovokovaná USAkmi
- muslimácke ovládnutie Europy

Aj JEDINÁ z hrozieb nám poriadne poničí životy. A vznik jednej z nich asi podnieti vznik tej ďalšej.
Dovidenia v pekle.

370038

2.3.2019 20:27

Len nech sa USA boja ...

cepo 85.?.?.?

Muz c.1 vo svete , Vladimir Vladimirovic Putin ,/ podla US magazinu Forbes/ ked nieco povie , plati to a je to mozne tesat do kamena !

370024

3.3.2019 17:06

"Čtení mezi řádky"

reader 89.?.?.?

"Za komunistů", "za Nacistů", "za Rakouska-Uherska" lidi museli umět "číst mezi řádky"

A už je to tady zase [smích]

Novinář, redaktor, komentátor, ... nemůže/nesmí říct/napsat pravdu, co ví, co zná, co si myslí a co by (J)elita ve svých Jediích nerada viděla.

Tak napíše, že ten (strašný, namyšlený, zlý, ....) "Putin řekl to a to ...", což je to podstatné sdělení, které inteligentní čtenář pochopí...

... a zabalí to do blbejch keců, které se líbí tomu, kdo ho platí, a "jehož jméno se nesmí vyslovit".

Už před pár lety jsem si toho všimnul i v českých "Mass-Jediích".

Jak to dopadlo s Císařem pánem, s Nacistama, s Komunistama víte...

Zbytek si domyslete [smích]

370046

4.3.2019 9:27

Putin Sing National Anthem

youtuber 89.?.?.?

Tohle na žádné FNN (Fake News Network) nikdy nepustí [smích]

Putin and Russian Olympic Team Sing National Anthem Together
https://www.youtube.com/watch?v=caJso9aps14

Z toho běhá mráz po zádech (v kladném smyslu).
A dává to naději ve vítězství zdravého rozumu...

Evidentně tomu umazávají počet shlédnutí [smích]

Nejspíš proto J-Oudi zakázali na Olympiádě ruskou hymnu ...

Dokázal todle některý český strakapoud/kašpárek/tunelář/...
ze Stračí akademie nebo z Kradčan?

Hrabiš
Nedělka
Kradousek
Schlafenberk
Tři čuníci (Nešas, Holobrádek, Kujónek)
Židoš
Kleptoman
Lahva
...

Tohle neumí ani
"Make Amerika fuck again"
a neuměl to ani
"Yes we can"
...

370055

Příspěvků: 21

01.03. 02:40  Je spravny cas zmenit sen ve zkutecnost,at to stoji,co to stoji
01.03. 07:52 Pacholíček  pořád dokola
01.03. 08:57 Qwe  Ja bych toho Putina hrozne rad odsuzoval,
01.03. 13:29 svatoslav butora  USA již neexistují
01.03. 17:15 Rudolf_K  RE: USA již neexistují
01.03. 15:19 libertarian  Putinove POTREBNÉ slová
01.03. 15:32 Erwin  Docela si dovedu představit,
01.03. 16:45 R.E.  RE: Docela si dovedu představit,
01.03. 20:12 vousy13  RE: Docela si dovedu představit,
02.03. 17:48 Rudolf_K  RE: Docela si dovedu představit,
02.03. 20:35 RomanTička  RE: Docela si dovedu představit,
01.03. 16:33  USA a celý Západ nepřestávají udivovat
01.03. 17:18 Rudolf_K  Neoconsky cynismus
02.03. 10:03 výjimečné porušení omerty  etologie vám dá odpověď
02.03. 17:05 Joseph Chlor  Podle pipek z NYT by asi ty rakety mely byt namireny kam ?
02.03. 21:27 Jarda z Brna  Dulezite je jen jedno, aby neprilitly vubec
03.03. 16:51 Pátá Mojžíšova 7:24  Důležité je definovat zlo
03.03. 11:43 libertarian  RE: Podle pipek z NYT by asi ty rakety mely byt namireny kam ?
02.03. 20:27 cepo  Len nech sa USA boja ...
03.03. 17:06 reader  "Čtení mezi řádky"
04.03. 09:27 youtuber  Putin Sing National Anthem

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Portalnd Oregon zničili sochu jelena04.07.20 21:19 USA 2

Mohou prdy přenášet koronavirus?04.07.20 17:40 Austrálie 1

Pokračujte! Dvojice právníků brání svůj dům se zbraní v ruce před útokem lůzy04.07.20 15:04 USA 5

Už začínají vidět přínosy multikulturního obohacení i mainstreamová média04.07.20 14:19 Francie 0

Černoch, který znásilnil a oloupil nezletilou Češku, dostal dva roky30.06.20 15:43 Česká republika 5

Na životech bělochů nezáleží?28.06.20 09:59 Británie 12

Země, kde zítra znamená včera: Teror lůzy27.06.20 17:52 USA 4

Babiš zradil, média cenzurují a EU právě teď domlouvá revoluční Lisabonskou smlouvu 2.025.06.20 09:48 Evropská unie 0

VIDEO: RESTART Systému (COVID, Econ. World Forum...)23.06.20 09:03 Neurčeno 0

V Praze instalují 5G vysílače, jeden z mnoha je na budově základní školy na Náměstí Míru22.06.20 17:50 Česká republika 44

Německý Stuttgart byl v neděli v noci kulturně obohacen22.06.20 17:38 Německo 3

Brno: All Live Matter a Žítková(ČT) jako rozbuška!22.06.20 12:24 Česká republika 2

Kvůli zradě lodí pod velením Bruselu se Turkům podařilo do Libye na pomoc džihádistům přisunout další posily a techniku19.06.20 08:40 Libye 2

4/5 lidí nemají problém s koncesionářskými poplatky... zjistil průzkum agentury STEM-MARK. 18.06.20 19:42 Česká republika 5

Fa. CovidPass a její aplikace...18.06.20 16:14 Česká republika 1

Nigel Farage je připraven znovu aktivizovat Brexit Party - lidé už Borisovi Johnsonovi nevěří18.06.20 00:49 Británie 0

Historička Markéta Křížová: Češi, i vy můžete za otroctví, připusťte si to!18.06.20 00:05 Česká republika 15

Opravdu by se měla zrušit policie? 17.06.20 23:53 USA 1

Jeden test - uškrtí vás při policejním zákroku 115 kily?17.06.20 16:33 Česká republika 3

Jak strejda Soros pomohl Havlovi k prezidenství17.06.20 16:04 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,72 Kč
Euro
26,67 Kč
Libra
29,61 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
25,08 Kč
100 japonských jenů
22,06 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,55 Kč
Ukrajinská hřivna
0,87 Kč
100 rublů
33,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 104,87 Kč
1 unce stříbra
428,16 Kč
Bitcoin
216 570,18 Kč

Poslední aktualizace: 5.7.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 1 803