Diskuze k článku

Trump se nestydí za svůj plán poslat teroristy ze Sýrie zpět do Evropy

Příspěvků 11

28.2.2019 9:47

Svět kapitálu bez humanismu

svatoslav butora 85.?.?.?

Přeji hezký den v nehezky uspořádaném světě. Struktury světa, které se řídí svými zájmy a rozumem a historickými zkušenostmi (Východ Země) jsou opět konfrontovány strukturami světa, které se neřídí rozumem a historickými zkušenostmi, ale pouze svými zájmy (Západ Země). Nerozum a šílené sobecké pachtění se za globální nadvládou Západu (USA a spol., a tzv.EU a spol.) nad lidmi a zdroji celého světa není cestou vývoje a soutěže o lepší a bezpečnější budoucnost lidstva. Je to cesta k znehodnocení Světa lidí. Je to cesta bláznů, kteří neví co je humanismus. Životy lidí jsou jim ukradeny.
Životní environmentální systémy jsou jim ukradeny. Živá a zdravá ekonomická soustava mezinárodních subjektů je jim ukradena. Ukradli budoucnost zemím, ve kterých "vládnou" jejich sparchantělé "zákony" a chtějí a plánují udělat to samé celé Zemi.
Tyto Západní Monstra neuznávající žádné hodnoty (pokud nejsou založeny na dolaru) samy o sobě žádné vnitřní hodnoty nemají. Proto spojují své světovládní velmocenské touhy s mohamedánskou ideologií, aby si podřídily státy, kde lidé tuto ideologii vyznávají a také ty státy a národy, které tuto ideologii postrádající humanismus nevyznávají...
Proto se i Trump i Merkelová stali ochránci a podporovateli mohamedánské ideologie. Struktury světa kapitálu dělají vše proto, aby rozum a humanismus byl ze Světa lidí odstraněn. Žádná diplomacie a sparchantělé úsměvy politiků tento fakt nezakryjí. Masturbují před celým Světem lidí a předvádějí velikost svých "hodnot". A Svět lidí jen bezmocně sleduje, jak se bláznům ve vysokých funkcích řízení organizačních struktur tzv.Západu daří šířit rakovinu anti-humanismu na jediné Zemi, kterou máme a nám všem nabízejí "svobodu" nebojovat s touto rakovinou.

369972

28.2.2019 13:34

Technicka.

Joseph Chlor 89.?.?.?

Posle je sem Trump vyzbrojene a vybavene falesnymi doklady ?

369976

28.2.2019 18:04

USácké "elity" se nestydí už vůbec za nic

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Ale měly by. Výčet jejich zločinů proti lidstvu by byl na hodně stránek. Za tím výčtem jsou desítky miliónů mrtvých a stamilióny zničených lidských osudů. Dříve to chazarští zločinci z bank a korporací a jejich poskoci v politice dělali skrytě pod falešnou rouškou šíření demokracie, svobody a lidských práv, nyní už zcela otevřeně. Prostě se zcela odkopali, protože jsou neuvěřitelně hloupí, arogantní a nemístně namyšlení a krátí se jim rychle čas. Tím odkopáním ztratí poslední sympatie všech naivních otroků, kteří jim jejich lživou propagandu dosud žrali plnou hubou a zbudou jim pouze ti, kteří za své zločiny, podvody a zlodějiny už dávno měli být za katrem nebo rovnou u zdi.Ti na západní zločinecké "elity" totiž musí spoléhat jako na poslední záchranu před spravedlivým trestem okrádaných,podváděných, obelhávaných a opovrhovaných otroků.

369980

28.2.2019 18:36

USácké "elity" se nestydí už vůbec za nic

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Ale měly by. Výčet jejich zločinů proti lidstvu by zaplnil mnoho stránek, za nimi by byly desítky miliónů mrtvých a stamilióny zničených lidských osudů. Dříve to většinou chazarští majitelé západních bank a korporací a jejich poskoci v politice dělali skrytě, vždy pod falešnou vlajkou šíření demokracie, svobody a lidských práv, nyní už zcela otevřeně. Jsou totiž neuvěřitelně namyšlení, arogantní, často hloupí a krátí se jim dramaticky čas pro realizaci jejich světovládných plánů. Tím zcela úplně ztratí důvěru dosud naivních,pasivních, obelhávaných, ždímaných a opovrhovaných otroků, kteří jim dosud žrali propagandistické žvásty, lži a intriky šířené vesměs chazarskými médii doslova plnou hubou. Zločineckým "elitám" Západu tak zůstanou jako poslední sloužící pouze zločinci různých zemí (podobná krevní skupina jako ony), kteří by za své zločiny, zlodějiny a podvody byli ve skutečně civilizované právní zemi dávno za katrem na doživotí nebo rovnou u zdi před popravčí četou.

369982

1.3.2019 15:14

hlavně ten strach z občanů

Erwin 194.?.?.?

...Tento požadavek narazil na silný odpor zemí, které se obávají reakce veřejnosti....
Docela úsměvné. Zajímalo by mě, zdali by byl někdo ochoten tipnou, odkdy se demokratické vlády obávají nějakých reakcí veřejnosti.
Někde jsem četl, že jejich odsun do Evropy je nejjednodušší řešení a Evropa prý nemá vůbec žádné zákony, na základě kterých by takové osoby mohly být odsouzeny, i kdyby se dopustily sebevětších zvěrstev tam daleko, na území řekněme Sýrie nebo v které Tramtárii.

369994

1.3.2019 15:53

RE: hlavně ten strach z občanů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 369994

Kdyz Evropa udajne nema zakony na spolubojovniky IS? Tak za co bruci lidi z EU, kteri bojovali treba na Donbase? Tenhle web a jine muze kdekdo zavrit za sireni udajene nenavisti, terorismu..., a ted dokonce za sireni fake news, pouze novy pseudodemokraticky termin pro cenzuru. Za nekolik mesicu nebo let se "vysetri", ze to byl omyl a jede se dal. To, ze propaganda se stava cim dal pitomejsi nez za minuleho rezimu... Desivy je posun v zemich jako USA, kde rozebiraji ve svobodnych mediich poruseni cenzury presidentem USA, kdy odpovedel na otazku novinari ze Sputniku. To, ze zalobci pro cenzuru jsou navrdo a verejne americti novinari mi prijde naprosto neuveritelne, neni divu ze oficialni media maji duveryhodnost 30%. Jeste horsi je pokud jako narod ztracime rezistenci proti vymavani mozku. Takze v Evrope existuje legislativa, ktera resi skutecny terorismus a jeho podporu, jenomze islamsti teroriste z EU tak minimalne 10 000, ponevadz ani zapadni tajne sluzby nemaji sajnu kolik jich doopravdy muze byt, neladi dohromady s globalizaci a ruzovou medialni mlhou propagandy , ktera i tak neni schopna prikryt diametralne odlisnou skutecnost. Otazka zni jestlize 10 000 prevazne mladych lidi z EU slo bojovat za IS, tak jak umirnena je muslimska komunita v zapadni Evrope? A ze Trump to jiste s chuti predhodil Bruselu? A co mel na vyber? Pokud by je Kurdove popravili, skoncili na Guantanamo nebo je pouze nechali bezet, nastal by v pravdolaskovych mediich pseudohumanisticky hon na Trumpa. Ono i tak bezi antitrump masaz propagandy za "chudaky" islamske fanatiky s EU obcanstvim, ale lidi co uzivaji selsky rozum si o tom mysli svoje.

369998

1.3.2019 19:45

RE: hlavně ten strach z občanů

R.E. 46.?.?.?

Reakce na 369998

Na co mají vlády členských zemí EU ty kretény v Haagu, proč, tam kromě "zločinců" z konfliktu v býv. Jugoslávii a řezničin v Africe, neusilují o souzení svých mohamedánských občanů/teroristů/řezačů hlav ?!
Proč zrovna teď dělají tito chytrolíni, milující nadevše pravdu a spravedlnost, ve všech situacích si vždy vědoucí rady, že si najednou nevědí co s tím a že se jich to netýká ?!
Nejspíš je pravda to, že jsou to jejich lidi...ti řezači hlav, nechtějí se jich zbavovat a počítají s nimi v poněkud jiném modu...

370005

1.3.2019 23:49

RE: hlavně ten strach z občanů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 108.?.?.?

Reakce na 370005

Ja se obavam, ze jeden muj velmi dobry pritel co lecos zazil me pravdu. Ten na podobne otazky o logice a zdravem rozumu suse odpovedel. I Hitler v dubnu 45 zvanil, ze vyhraje a povazoval treti rajch za funkcni projekt. Jak lidi ideologicky prekroci jistou nepsanou mez, tak s logikou je amen.

370008

1.3.2019 15:26

Trump je tentokrát veľmi seriozny

libertarian 31.?.?.?

"Trump požaduje, aby američtí partneři z NATO repatriovali své občany, kteří byli zajati během protiteroristických operací v oblastech Sýrie,"

- Trump je tentokrát veľmi seriozny. Nechce, aby euroUnijní teroristi zasierali Sýriu , a chce, aby svoje sračky vyčistili ich pôvodcovia. Ak sa EU vyšpinila (vysrala) v Syrii, nech po sebe pozametá.

369996

2.3.2019 4:52

RE: Trump je a asi vzdy byl ,

Favela 203.?.?.?

Reakce na 369996

TEFLONOVEJ a obvinovat ze ma neco lidskeho v sobe je nespravne..
A vlastne nespravedlive... Jako napr. soudruha builionare Sorose...
Zlato 40 tun jiz dostal od ISIS a kdo by se o ty z ty Syrie staral..
Zazenou se k Merkel a ta se postara.....Teda se postara ,ze to ti dalsi pomoci zakonu na vsechno ,dostanou na starost po dobrem nebo se na ne poslou tezkoodenci, s kulomety, stadem cvicenych psu, obrnenymi tanky atd...
Spolu s jiz casti tez dobre vycvicene a vytecne zaplacene populace ...
Jako vzdy je na ni spoleh , germanska vykonnnost je stale vynikajici .
Prijdou do vezeni advokati napr. ,kteri zjistili ,ze soud s teroristou porusil lidska prava a ten pak odchazi i po rozdeleni bohatstvi, z vezeni jako milionar...
Nebo se najde ,poruseni prav ze strany vezenske administrace /chybicka se vzdy rada vloudi a casto , kdyz to vypada na milion odmeny, spokojenost na vsech stranach atd..Cesty jak dodavat miliony tem co je "potrebuji na jiste ucely", jsou dnes nekonecne...
V Recku jiz v 2015 nasli kontajnery plne zbrani do EU..
Jsem ale vazne proti obtezovani , kohokoliv a hlavne tehotnych zen i kdyz treba nemaji neco , jako listek na tramvaj a pod. Listek v tom pripade bych ji neprodlene koupil a zeptal se jestli nepotrebuje neco dalsiho a postaral se, aby bez problemu dojela kam potrebuje uz z hlediska vrozene automaticke lidskosti.. Zeny maji tech problemu nad hlavy , nemyslite ?
A s vladou feminismu jiste i horsi..
Sance se vynorila v podobe hoveziho z Polska. Muze jit o nemoc Silenych Krav, infekcni a rychle se sirici..EU doporucilo Cechum , pozivat...Tady uz neni co dodat..Sport jiz davno zdegeneroval do propagandy a financni stedrosti tem vybranym. Nedavny zapas Barcelony s M. se vyznacoval neobycejne nizkou kvalitou fotbalu.. Penize jako vzdy se postaraly...
Je treba zaverem nezapomenout ,ze ti kteri kousaji ruku oplyvajici stedrosti pro ne , vzapeti olizuji boty , ktere do nich brutalne kopou...

370009

3.3.2019 9:47

Evropa by se měla poučit z USA.

Kouba 46.?.?.?

Takže zřídit v Grónsku kopii věznice na Guantanámu, navrátilce bojující za ISIS do nich uvěznit podle stejných podmínek, a to včetně těch štětek, které tam šly za svými láskami.

370033

Příspěvků: 11

28.02. 09:47 svatoslav butora  Svět kapitálu bez humanismu
28.02. 13:34 Joseph Chlor  Technicka.
28.02. 18:04  USácké "elity" se nestydí už vůbec za nic
28.02. 18:36  USácké "elity" se nestydí už vůbec za nic
01.03. 15:14 Erwin  hlavně ten strach z občanů
01.03. 15:53  RE: hlavně ten strach z občanů
01.03. 19:45 R.E.  RE: hlavně ten strach z občanů
01.03. 23:49  RE: hlavně ten strach z občanů
01.03. 15:26 libertarian  Trump je tentokrát veľmi seriozny
02.03. 04:52 Favela  RE: Trump je a asi vzdy byl ,
03.03. 09:47 Kouba  Evropa by se měla poučit z USA.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

28

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 72 čtenářů částkou 9 779 korun, což je 28 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zemřel Jaroslav Kubera, politik, který nikomu nevadil20.01.20 16:36 Česká republika 0

Události v Říši18.01.20 23:17 Evropská unie 2

Praha 3 má nové logo. "Umělec" se chechtá a poplatníci pláčou18.01.20 11:13 Česká republika 12

Jakl dostal pokutu 1000 Kč za to, že byl napaden, znát trest druhého útočníka nesmí18.01.20 10:59 Česká republika 3

Cena dobíjení elektromobilů letí závratně vzhůru17.01.20 22:54 Evropská unie 3

Brexit prý bude Brity stát tolik, co jejich členství za 47 let, tvrdí eurohujeři v iDěs16.01.20 21:50 Británie 5

Neuvěřitelné: Čtyři soutěže královny krásy -- všechny vítězky barevné16.01.20 18:07 USA 5

Další krok k likvidaci národních států: žádné vlaječky poslanců16.01.20 16:28 Evropská unie 2

Vyvadil podal trestní oznámení na Novotného14.01.20 22:31 Česká republika 2

Perfektně organizovaná štvanice na Válkovou. I Soukup si přihřál polívčičku14.01.20 15:20 Česká republika 2

Britský Independent označil Kotlebovce za neo-nacisty14.01.20 15:16 Slovensko 6

A nedá pokoj a nedá. Téma "sirotků" opět na stole. Zrůda Šojdrová je neúnavná14.01.20 14:52 Česká republika 2

Vztahy Ruska a Německa se mění (i otevřeně)13.01.20 17:02 Rusko 10

Škola v Británii povzbuzuje chlapce, aby nosili sukně09.01.20 19:05 Británie 3

Opilá Britka nabízela mužům v letadle sex, dostala šest měsíců09.01.20 15:07 Británie 6

Ministr Vojtěch: Kdo se neočkuje, má si výlohy za léčbu hradit sám09.01.20 15:00 Česká republika 2

Somálský okupant zavolal policii na chlapa, který se příliš bránil napadení09.01.20 14:49 Německo 3

V Íránu spadlo letadlo ukrajinských aerolinií. Nikdo nepřežil08.01.20 10:47 Írán 3

Írán zaútočil na americké základny v Iráku08.01.20 10:25 Írán 0

Titulek CT24 vítězoslavně hlásá: "Státní zástupce podal obžalobu kvůli schvalování smrti vojáků, obviněnému hrozí až 15 let"06.01.20 18:03 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,63 Kč
Euro
25,09 Kč
Libra
29,41 Kč
Kanadský dolar
17,34 Kč
Australský dolar
15,54 Kč
Švýcarský frank
23,36 Kč
100 japonských jenů
20,54 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,50 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
36,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
35 328,66 Kč
1 unce stříbra
408,93 Kč
Bitcoin
195 898,76 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 880